Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΛΩΤΣΙΕΣ!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου είμαι σχεδόν 20 εβδομάδων κι ενώ μέχρι τώρα δεν ένιωθα την μπεμπούλα μου παρά μόνο είχα κάτι ενοχλησούλες, ξαφνικά μέσα σε λίγες ημέρες άρχισε να κλωτσάει...Τη νιώθω πάάάάάρα πολλές φορέ μέσα στη μέρα να με χτυπάει και πονάω..Και όσο περνάνε οι μέρες νιώθω τις κλωτσιές της όλο και πιο έντονα, όλο και πιο συχνά...Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη, γιατί είναι κι αυτός ένας τρόπος επικοινωνίας μεταξύ μας...;) ;)Αλλά είναι δυνατόν να τη νιώθω τόσο έντονα και μάλιστα να πονάω;;

Πείτε μου κι εσείς τις δικές σας εμπειρίες...Έτσι είναι και τα δικά σας μωράκια;;;;

φιλιά!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γωγώ μου ένα θα σου πω ......ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ........

ειναι πολύ ωραίο συναίσθημα...

Εμένα ειδικά σήμερα με εχει τρελανει στην κλωτσιά...ξερω όμως γιατί...γιατί εφαγα 4 σοκολάτες.. ( το ξερω, υπερβολη),,,,

ειμαι 33 εβδομάδων. το μωρο ειναι πλέον μεγάλο κ οι κλωτσιές του με πονάνε αλλα δεν εχει ηρεμήσει καθόλου ...

Απολαυσέ το και να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου...σε αναγνωρίζει...να εισαι σίγουρη, εγω το πιστεύω...όταν βαζει καποιος άλλος το χερι του, σταματάει...γιατί?

Αυτά...πολλά φιλιά κ καλό υπολοιπο..,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γωγώ μου ένα θα σου πω ......ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ........

ειναι πολύ ωραίο συναίσθημα...

Εμένα ειδικά σήμερα με εχει τρελανει στην κλωτσιά...ξερω όμως γιατί...γιατί εφαγα 4 σοκολάτες.. ( το ξερω, υπερβολη),,,,

ειμαι 33 εβδομάδων. το μωρο ειναι πλέον μεγάλο κ οι κλωτσιές του με πονάνε αλλα δεν εχει ηρεμήσει καθόλου ...

Απολαυσέ το και να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου...σε αναγνωρίζει...να εισαι σίγουρη, εγω το πιστεύω...όταν βαζει καποιος άλλος το χερι του, σταματάει...γιατί?

Αυτά...πολλά φιλιά κ καλό υπολοιπο..,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΤΗ 16Η ΒΔΟΜΑΔΑ!ΟΣΟΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΥΝΑΜΩΝΑΝ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28Η ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΤΑ ΕΞΟΓΚΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΩΛΟΣ ΠΟΔΙΑ ΤΙ?ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ!ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΤΗ 16Η ΒΔΟΜΑΔΑ!ΟΣΟΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΥΝΑΜΩΝΑΝ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28Η ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΤΑ ΕΞΟΓΚΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΩΛΟΣ ΠΟΔΙΑ ΤΙ?ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ!ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνούλα μου όντως ήταν υπερβολή οι 4 σοκολάτες σου...Έχω ακούσει ότι παθαίνουν υπερδιέγερση τα νινάκια μας κάθε φορά που εμείς τρώμε σοκολάτα...Και η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είμαι γλυκατζού...

Lovie μου θα συμφωνήσω μαζί σου ότι είναι υπέροχη αίσθηση και ανυπομονώ να δω κι εγώ εξωγκόματα στην κοιλίτσα μου, γιατί λυπάμαι τον αντρούλη μου, ο οποίος με κοιτάει όταν κλωτσάει η μπεμπούλα μας, χαιδεύει την κοιλιά μου μήπως τη νιώσει κι αυτός, της μιλάει για να αντιδράσει αλλά η κυρία τίποτα...Μόνο εμένα ξέρει να ταλαιπωρεί.. Ωστόσο, ανυπομονούμε και οι δυο να μεγαλώσει για να την καταλαβαίνει κι εκείνος...

Όμως βρε κορίτσια εγώ προβληματίστηκα, γιατί ενώ τη μια μέρα δεν έκανε τίποτα, την επόμενη άρχισε τις κλωτσιές....Και λέω είναι δυνατόν τόσο γρήγορα και τόσο ξαφνικά να αρχίσει να κλωτσάει;;; Γι' άυτό άνοιξα κι αυτό το θέμα..

Ειρηνούλα μου κάνε υπομονή, έχεις μπει στην τελική ευθεία και σε λίγο καιρό θα κρατάς στην αγκαλιά σου τον πρίγκιπά σου! Όσο για μενα έχω να φάω ακόμα αμέτρητες κλωτσιές...

:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνούλα μου όντως ήταν υπερβολή οι 4 σοκολάτες σου...Έχω ακούσει ότι παθαίνουν υπερδιέγερση τα νινάκια μας κάθε φορά που εμείς τρώμε σοκολάτα...Και η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είμαι γλυκατζού...

Lovie μου θα συμφωνήσω μαζί σου ότι είναι υπέροχη αίσθηση και ανυπομονώ να δω κι εγώ εξωγκόματα στην κοιλίτσα μου, γιατί λυπάμαι τον αντρούλη μου, ο οποίος με κοιτάει όταν κλωτσάει η μπεμπούλα μας, χαιδεύει την κοιλιά μου μήπως τη νιώσει κι αυτός, της μιλάει για να αντιδράσει αλλά η κυρία τίποτα...Μόνο εμένα ξέρει να ταλαιπωρεί.. Ωστόσο, ανυπομονούμε και οι δυο να μεγαλώσει για να την καταλαβαίνει κι εκείνος...

Όμως βρε κορίτσια εγώ προβληματίστηκα, γιατί ενώ τη μια μέρα δεν έκανε τίποτα, την επόμενη άρχισε τις κλωτσιές....Και λέω είναι δυνατόν τόσο γρήγορα και τόσο ξαφνικά να αρχίσει να κλωτσάει;;; Γι' άυτό άνοιξα κι αυτό το θέμα..

Ειρηνούλα μου κάνε υπομονή, έχεις μπει στην τελική ευθεία και σε λίγο καιρό θα κρατάς στην αγκαλιά σου τον πρίγκιπά σου! Όσο για μενα έχω να φάω ακόμα αμέτρητες κλωτσιές...

:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax mpempoula16!!sumfwnw k egw me thn eirhnh mas..

k pou'sai akomaaaa!!!!

exw faei klwtsidia ateleiwtaaa eidika ta pleura

k to stomaxi mou ta exei dialusei alla e3akolou8w

na gelaw san xazh!!:laugh: :laugh: ase pou h agaphmenh

ths meria einai h de3ia k to kako einai oti k mena apo

thn de3ia pleyra mou aresei na koimamai k otan 3aplwnw

sto pali apo de3ia gia spasimo mou klwtsaei to strwma..

katalaves??apo twra plhrwnw amarties:lol: :laugh:

ase de pou an faw sokolata kanei san th svoura...

alla einai ola yperoxaaaa!!!

thn latreuwwwww..thn agapwwww

ax!to paidi mou..:)

arxisa to paralhrima paaali!!!:silly: :silly: :silly: :blush:

filakia polla:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax mpempoula16!!sumfwnw k egw me thn eirhnh mas..

k pou'sai akomaaaa!!!!

exw faei klwtsidia ateleiwtaaa eidika ta pleura

k to stomaxi mou ta exei dialusei alla e3akolou8w

na gelaw san xazh!!:laugh: :laugh: ase pou h agaphmenh

ths meria einai h de3ia k to kako einai oti k mena apo

thn de3ia pleyra mou aresei na koimamai k otan 3aplwnw

sto pali apo de3ia gia spasimo mou klwtsaei to strwma..

katalaves??apo twra plhrwnw amarties:lol: :laugh:

ase de pou an faw sokolata kanei san th svoura...

alla einai ola yperoxaaaa!!!

thn latreuwwwww..thn agapwwww

ax!to paidi mou..:)

arxisa to paralhrima paaali!!!:silly: :silly: :silly: :blush:

filakia polla:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά έτσι αρχιζουν....απο την μια μερα στην άλλη...αλλα οταν αρχίχουν αυτό δεν σταματαει μετά μεχρι την ΄γεννα..ίσα ισα που γινεται όλο κ πιο έντονο...

Είναι πάντως φοβερο...

Γωγω μου σου έυχομαι ειλικρινά να φάς πολλές κλωτσιές και να ''τις τρως'' καθημερινα γιατί ξερεις......οταν δεν κουνιουνται , ανυσηχούμε...

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά έτσι αρχιζουν....απο την μια μερα στην άλλη...αλλα οταν αρχίχουν αυτό δεν σταματαει μετά μεχρι την ΄γεννα..ίσα ισα που γινεται όλο κ πιο έντονο...

Είναι πάντως φοβερο...

Γωγω μου σου έυχομαι ειλικρινά να φάς πολλές κλωτσιές και να ''τις τρως'' καθημερινα γιατί ξερεις......οταν δεν κουνιουνται , ανυσηχούμε...

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena..k go eimai stin 28 ebdomad k eimia normal..de klotsaei sinexeia alla oxi k katholou..

ontos simfono se ayto pou leei i eirini,,otan balei kapoios allos to xeri tou stamataei na klotsaei..giati??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena..k go eimai stin 28 ebdomad k eimia normal..de klotsaei sinexeia alla oxi k katholou..

ontos simfono se ayto pou leei i eirini,,otan balei kapoios allos to xeri tou stamataei na klotsaei..giati??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamatobe min agxonesai katholou!!! ego ti dikia mou tin eniosa proti fora sti 19 ebd ligaki...kai meta siga siga olo kai pio poli!!!!:silly: :silly: mi stenaxoriesai ki exe to nou sou, opou na'nai tha sou xtipisei!!!!;)

emena tora stin 33 ebd kanei san palabei!!!:silly: :silly: i kilia mou paei pera dothe kai den katalabainei apo ksena xeria....olous tous klotsaei!!!:P :P bebaia den einai oles oi meres idies!!! alles meres einai pio isixi, o giatros mou eipe oti paizei rolo kai to ti troo!!!;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamatobe min agxonesai katholou!!! ego ti dikia mou tin eniosa proti fora sti 19 ebd ligaki...kai meta siga siga olo kai pio poli!!!!:silly: :silly: mi stenaxoriesai ki exe to nou sou, opou na'nai tha sou xtipisei!!!!;)

emena tora stin 33 ebd kanei san palabei!!!:silly: :silly: i kilia mou paei pera dothe kai den katalabainei apo ksena xeria....olous tous klotsaei!!!:P :P bebaia den einai oles oi meres idies!!! alles meres einai pio isixi, o giatros mou eipe oti paizei rolo kai to ti troo!!!;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 24Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΗΣΥΧΟΣ. ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΥΝΑΤΑ. ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΛΕΣ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ.

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΑΜΑ ΤΟ ΒΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ 20 ΕΔΒΟΜΑΔΑ. ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ. ΕΝΙΩΣΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΙΣΘΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΦΗ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 24Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΗΣΥΧΟΣ. ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΥΝΑΤΑ. ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΛΕΣ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ.

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΑΜΑ ΤΟ ΒΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ 20 ΕΔΒΟΜΑΔΑ. ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ. ΕΝΙΩΣΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΙΣΘΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΦΗ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe έγραψε:

Εγώ πάλι, είμαι στην 18η εβδομάδα αλλά κλοτσιά ακόμα δεν ένιωσα και ανησυχώ πολύ :(( Μήπως δεν είναι καλά το μπεμπάκι μου?

Μην ανησυχείς το πρώτο παιδί πάντα το νοιώθεις αργότερα. Το δεύτερο, λόγω εμπειρίας το νοιώθεις νωρίτερα. Να δεις που αργότερα δεν θα σε αφήνει σε ησυχία!:laugh:

Ο γιος μου κλωτσούσε όλο το 24ωρο!! Όταν ήμουν στο λεωφορείο, όταν περπατούσα, όταν ξεκουραζόμουν, πάντα πάντα... Η κόρη μου δεν κλωτσούσε συχνά, αλλά όταν κλωτσούσε με ενοχλούσε πάρα πολύ μερικές φορές με πονούσε! Ειδικά όταν ήμουν στο αυτοκίνητο, είτε σαν οδηγός είτε σαν συνοδηγός, πήγαινε πάρα πολύ αριστερά, όσο πιο αριστερά γινόταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe έγραψε:

Εγώ πάλι, είμαι στην 18η εβδομάδα αλλά κλοτσιά ακόμα δεν ένιωσα και ανησυχώ πολύ :(( Μήπως δεν είναι καλά το μπεμπάκι μου?

Μην ανησυχείς το πρώτο παιδί πάντα το νοιώθεις αργότερα. Το δεύτερο, λόγω εμπειρίας το νοιώθεις νωρίτερα. Να δεις που αργότερα δεν θα σε αφήνει σε ησυχία!:laugh:

Ο γιος μου κλωτσούσε όλο το 24ωρο!! Όταν ήμουν στο λεωφορείο, όταν περπατούσα, όταν ξεκουραζόμουν, πάντα πάντα... Η κόρη μου δεν κλωτσούσε συχνά, αλλά όταν κλωτσούσε με ενοχλούσε πάρα πολύ μερικές φορές με πονούσε! Ειδικά όταν ήμουν στο αυτοκίνητο, είτε σαν οδηγός είτε σαν συνοδηγός, πήγαινε πάρα πολύ αριστερά, όσο πιο αριστερά γινόταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ!!

ΑΧ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ

ΜΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..

ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΗΣ..

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΑΝ ΧΑΖΗ..

ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ

ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ

ΜΟΥ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..!! ΧΙΧΙ

ΑΧ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΟΥΝ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΩ

ΝΑ ΖΟΥΠΑΩ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!

ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ!!

ΑΧ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ

ΜΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..

ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΗΣ..

ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΑΝ ΧΑΖΗ..

ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ

ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ

ΜΟΥ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..!! ΧΙΧΙ

ΑΧ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΟΥΝ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΩ

ΝΑ ΖΟΥΠΑΩ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!

ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΓΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa emena o antroulis mou paizei sunexeia

me thn prigipisa tou:)

kala exei pou geliooo:P

vazei to ayti tou gia na thn akousei k

ton arxizei stis klwtsies k meta th sprwxnei

me to daxtylo tou k ekei na deis ti ginetai;) :laugh: :woohoo:

ax!!einai san oneiro ka8e fora pou ginetai aytooo:woohoo: :silly:

APLA TELEIA SUNAIS8HMATA!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa emena o antroulis mou paizei sunexeia

me thn prigipisa tou:)

kala exei pou geliooo:P

vazei to ayti tou gia na thn akousei k

ton arxizei stis klwtsies k meta th sprwxnei

me to daxtylo tou k ekei na deis ti ginetai;) :laugh: :woohoo:

ax!!einai san oneiro ka8e fora pou ginetai aytooo:woohoo: :silly:

APLA TELEIA SUNAIS8HMATA!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...