Μετάβαση σε περιεχόμενο

παπένια μου! γλυκό μου λυδιάκι να σε χαίρομαι!!!!!


Recommended Posts

αγαπημενο μου κοριτσάκι...η μανουλα σου είναι πολύ ευτυχισμένη ..σήμερα γιορτάζεις μωράκι μου! :D:D:Dκαι επειδη θα εχει ερθει ο αδελφουλης σου στα γενεθλιακια σου...που ναι σε λιγες μερες..σου ανοιξα θεματακι τωρα...για τη γιορτουλα σου.. :ymparty::ymparty:

μακαρι να μπορουσες να διαβασεις τι γραφω...

ηδη τα γραφα μια φορα και μου τα σβησες ολα...ζουζουνα... :-p λεγοντας γραψτα ξανα μαμα :lol::lol::lol:

ηρθες στον κόσμο και ομόρφυνες όλη μου τη ζωή!!!!!!!!! :D:D

αχχχχχχχχ πότε περασαν σχεδόν τρια χρόνια... :roll: πότε σε ειχα μεσα την κοιλίτσα μου...ζωηρή από τοτε... :lol::lol: και πόσο πολύ άλλαξες...

έγινες ένα πολυ γλυκό πλασματάκι... :x:x απο μωράκι γίνεσαι σιγα σιγά ένα χαριτωμένο κοριτσάκι...από παπάκι έγινες ένας όμορφος κύκνος! :lol::lol:

είμαι περηφανη για σενα... και κλασσικα κουκουβαγιομανουλα... :D

δεν σάλλαζω με τίποτα στον κόσμο...

να σ εχει ο θεος καλα και ότι μα ότι χρειαστείς να ξέρεις πως η μανούλα σου θα ναι δίπλα σου ..προσφεροντας σου ανιδιοτελώς όλη της την αγάπη...όλο της το είναι!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*

το μόνο που θέλω από σενα είναι να μάγαπας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινα μου να την χαιρεσαι την κοπελαρα σου κ να την καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!!να ειναι παντα ευτυχησμενη κ με το καλο να ερθει κ ο ποντικουλης σου κ το αδερφακι της λυδιας!!!!!!!φιλια πολλα στα μαγουλακια της :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα μου!!!

Μεγάλωσε το παπακι και ναι έγινε κυκνος!!

να την χαίρεσαι και να την καμαρώνεις πάντα!!

οτι καλυτερο να έχει στην ζωη της .

Άντε και με ενα όμορφο πανέξυπνο κιι πολύ γλυκό τρυφερό και πλακατζη παλικάρι χαχαχα (κουκουβά)

Με το καλόγο να ερθεικαι ο μικρουλης ποντικουλης και να γεμίσει το σπίτι ευτυχία χαρα ααι αγαπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου γλυκό, να χαίρεσαι την κορούλα σου, να είναι πάντα ευτυχισμένη, χαρούμενη και να την καμαρωνεις μια ζωή. Να έχει όλα τα καλα του κόσμου. Ανυπομονω να την γνωρίσω απο κοντά το απόγευμα.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολ να χαίρεσαι τον κύκνο σου, υγιής να είναι πάντα και γεμάτη χαμόγελα και ευτυχία....πάντα να σας κάνει να χαμογελάτε :D:x

και με το καλό και η αγορίνα σας :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου να χαιρεσαι την πριγκιπισσα σου και με το καλο να καλωσορισετε το νεο μελος της οικογενειας σας!!!πολλες ευχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μου Καρολινάκι να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου το όμορφο!!!!!!! Να είναι πάντα ένα ευτυχισμένο κυκνάκι και η ζωή της να είναι γεμάτη από αγάπη, υγεία και ευτυχία! Πολύ τρυφερά όσα έγραψες για τη μικρή σου την τσαούσα!!!! Είναι ένα ΖΟΥΖΟΥΝΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

ΦΙλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου γλυκο να χαιρεσαι την κορουλα σου να ειναι γερη και ευτυχισμενη,να τα εκατοστισει το κοριτσακι σου και να τη δεις οπως ονειρευεσαι!!!με το καλο να ερθει ο ποντικουλης σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω όλες κοριτσια για τις ευχουλες σας!!!!!!!!!!! :D:D:D

να στε καλα..

το κοριτσακι μου περασε πολυ όμορφα χθες..χαλαλι την κουραση μου ..με αποζημιωσε το ευτυχισμενο της μουτρακι!!!!!! :x:x δεν θελω κατι αλλο απ΄το να τη βλεπω να γελαει...

και εσεις να χαιρεστε τα παιδακια σας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στην παπένια σου Καρολινάκι.... :x:x:x:x Γερή και τυχερή να είναι..Όλα τα καλά του κόσμου να έχει... :x:x:x:x

Με το καλό και ο παπένιος!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τη χαιρεσαι την κουκλιτσα και απο εδω!Εμαθα κανατε θραυση στο παρτακι! Μπραβο, ετσι παντα να περνατε, να ειστε μια αγαπημενη οικογενεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια σας πολλά!

Να ναι γερή η παπένια και ευτυχισμένη!

Με το καλό να έρθει και ο μπεμπούλης σας να κάνουν παρεούλα!

(Τώρα το μυρίστηκα το θέμα...)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...