Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ?


mk23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 1η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!ΚΑΙΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ..ΕΝΝΟΩ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΜΕ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΕ..ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!ΘΑ ΔΩ,ΙΣΩΣ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια κοπελα μου και ο,τι καλυτερο!!!!!

Μην σκεφτεσαι τα παλια, αυτα πανε περασαν...ερχονται τα καλυτερα τωρα!!!

Σου ευχομαι αυριο να ακουσεις πολυ πολυ πολυ ευχαριστα νεα και να σου πανε ολα καλα!!!

Μην αγχωνεσαι με το παρελθον, δεν θα ειναι παντα ετσι!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου σου ευχομαι ενα θετικο αποτελεσα οχι μονο στα "Χαρτια" αλλα και με ενα μωρακι στην κοιλιτσα σου...Πες μας τα αποτελεσματα...αγωνιουμε πολλες εδω μεσα!!!!!!Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ...ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ 2η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΙΣΩΣ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην απογοητευεσαι....περιμενε και θα δεις....εξαλλου εσυ απο μεριας σου εκανες την εξεταση....αν δεις οτι συνεχιζεις και εχεις καθυστερηση πηγαινε για εναν υπερηχο....ξερω αρκετες περιπτωσεις με πολυ χαμηλη χοριακη που ο γιατρος ελεγε με βεβαιοτητα οτι προκειται για βιοχημικη η παλλινδρομη και τελικα τωρα κρατανε τα μπεμπακια τους αγκαλια....υπομονη και θα δειξει λοιπον..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...