Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανοιξιάτικες Μανούλες 2012!


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!!!

corina Και εμενα ο δικος μου τα βαζει οοολααα τα δαχτυλα μεσα στο στομα πλεον...και απο τα 2 χερια!!!!και φυσικα οτι βρει πλεον το αρπαζει και μεσα στο στομα :lol::lol::lol: δεν ειναι νωρις για εμας να του φαγουριζουν τα δοντακια? :roll::roll::roll: και εμενα αναγουλιαζει...μια φορα εβγαλε και γαλα απο την αναγουλα ο χαζουλης!!! :lol::lol::lol::lol::lol: εμενα ηταν 7 κιλα+64 cm πριν 10 ημερες...τωρα θα παμε 13 του μηνα στον γιατρο

aaaaaa Κοριτσια εμενα ΔΕΝ δεχεται καθολου πιπιλα την πεταει αμεσως...και της κοψαμε γενικα εδω και 1 μηνα...καλυτερα να μην μαθαινουν γιατι μετα αντε να τους τις κοψεις....οποτε κορινα αστον μην του δινεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 445
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mαρίνα ούτε κ εγώ τη θέλω την πιπίλα...Φαντάσου ότι δεν μπορώ καθόλου τα μωρά με τις πιπίλες...

Αλλα΄ο παιδίατρος και ο παιδοδοντίατρος μου πρότειναν να του την μάθω γιατί το δάχτυλο κόβεται ακόμα πιο δύσκολα. Κ ο δικός μου επιμένει υπερβολικά. Την κρατάει αλλά όχι όλη την ώρα...

Βρε κορίτσια, κάτω αριστερά στα ούλα του έχει κάνει κάτι σαν μικρό σπυράκι/φουσκαλίτσα. Τη μία είναι σκληρό, την άλλη σαν να μικραίνει κ μαλακώνει. Τι είναι;Μπορεί δοντάκι; Νωρίς δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Κορίνα μπορεί να είναι κ δοντάκι κατα μέσω όρο ξεκινούν τα δοντάκια μετά τον 6ο η βαπτιστικιά μου εβγαλε τα 1α 2 οτα ήταν 4ρων μηνών!Κ τα δικά μας ούλα ειναι πρησμένα εδω κ 3 βδομάδες αλλα ακόμη τπτ ο γιατρός είπε οτι μπορει να τα βγάλει κ σε 2 μήνες! :? Πω πω τυραννία τα καημενούλια :shock:

Η πιπίλα ειναι καλύτερη απο το δάκτυλό αλλα το τπτ είναι ακόμη καλύτερο πού όμως, ευτυχώς εμείς θέλουμε πιπίλα μόνο όταν νυστάζουμε αλλιώς την πετάμε α!την πέρνει μόνο για να την μασήσει ανάποδα για τα ούλα της.

Η πιπίλα κόβεται το δάκτυλο όχι, ο αντίχειρας είναι το πρόβλημα τα άλλα δακτυλάκια δεν πειράζουν τόσο είναι φυσιολογικό να τα βάζουν στο στόμα μετα σταματάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα ανακάλυψε κ τον αντίχειρα. Αχαχα!Κ εμένα την κανει μασητικό την πιπίλα! Ανάποδα, κανονικά, όπως να 'ναι. 'Οταν νυστάζει το πρωί τη θέλει. Για το βράδυ ούτε λόγος. Θηλάζει κ όταν χορτάσει γυρνάει απο την άλλη κ κοιμάται. Εκτός κ αν έχει τις στραβές του και θέλει αγκαλίτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

τι καλημέρα δλδ ολονυκτία είχαμε γύρω στις 02:30 ξύπνησε με τσιρίδες κ κλάμα τι αγκαλιά τπτ, της έβαλα κρεμούλα στα ούλα ηρέμησε λίγο αλλα μετά ξανά( πυρετό δεν είχαμε 37 εδειχνε)της έδωσα γάλα ήπιε λίγο κ μετα ντεπονάκι αλλα είχε πάει 4 κ στις 6 ξανά φωνές,αλλο ντεπον δεν έχω δώσει αλλα πολύ γκρίνια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα!! Χαθηκα και ειμαι αδικαιολογητη, σας διαβαζα κατα διαστηματα και γελαω με τα 995ορθωματα των μικρων σας..

Εμεις μεγαλωνουμε και βαζουμε βαρος με τον αερα, αυριο γινεται 6 και ειναι 9950 και 65 εκ. Η κορη μου ηταν 11 μηνων και 10 κιλα. .Εμεις αρχιζουμε απο Δευτερας κρεμουλες, τοσο καιρο πιναμε γαλατακι της μαμας. Βγαλαμε και 2 δοντακια μεχρι τωρα. Μεχρι τωρα ηταν πολυ ησυχος ολη μερα, αλλα τον τελευταιο καιρο μπορει να κοιμηθει μονο κανενα 30λεπτο τη μερα και μετα ειμαστε στη γκρινια και θελουμε καποιον διπλα μας να μας παιζει. Ευτυχως το βραδυ κοιμαται ολη τη νυχτα και το πρωι δεν εχει ορεξη να ξυπνησει , γινεται 9.30 και ουτε πειναει. Κουραζομαι λιγο το πρωι αλλα ευτυχως κοιμαμα το βραδυ. Ειναι λιγο τεμπελης ομως , τωρα μαθαμε να γυριζουμε μπρουμητα αλλα δυσκολευομαστε να ξαναγυρισουμε ανασκελα, φταει και το βαρος μας:). Η παιδιατρος μου ειπε να του δωσουμε ενα μηνα διορια και μετα θα με στειλει σε καποια φυσιοθεραπευτρια να του κανει ασκησεις για τα ποδια γιατι δεν τα στηνει αν τον κρατησεις ορθιο. Εχει κανενα μηνα τον βαζω και στο παιγνιδι της φωτο για να μαθει να τα τεντωνει. Τωρα να δουμε.. Παω τωρα γιατι εχω μια ταραξια στο σπιτι και την τρεχω απο πισω.

Καλο βραδακι να εχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς εδω και 2 μέρες έχουμε δοντακι! Το αποκτήσαμε μετα απο πολλα νευρα και σαλια αλλα χαλάλι.! Ηρεμησαμε για την ώρα.

Κατα τα αλλα ετοιμαζόμαστε για την βαπτιση μας σε ένα μήνα. Η παιδιατρος θα μας έρθει την Κυριακή για εμβόλιο και θα μας δωσειοδηγιες για στερεες τροφες. Πάντως γεύση απο λίγη μπανανουλα και πεπονακι έχει πάρει κι ενθουσιάστηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ απο εμένα!

Εχω μέρες να μπω..Εχω πολύ δουλειά κ αργώ να σχολάσω κ όταν πάω σπίτι παίζω το μωράκι μου που μου λείπει!

Πήγαμε κ εμείς στον γιατρό πριν απο 10 μέρες περίπου κ ήταν 71 πόντους κ 8520γρ!(6 μηνών)

Βαρος πήραμε λίγο αυτην την φορά!Με το γαλατάκι έβαζε περισσότερο!

Ξεκινήσαμε τρώμε χορτόσουπες κ κρεατόσουπες!Εξακολουθώ να βάζω ένα-ένα τα λαχανικά.Του αρεσουν όλα ευτυχώς δεν έχουμε κανένα πρόβλημα!Μπορώ να πώ πως με την κρεατόσουπα ξετρελάθηκε!

Απο φρούτα δοκιμάσαμε κ αβοκάντο,έχει πολύ ουδέτερη γεύση αλλά δένει πολύ την φρουτόκρεμα κ έχει κ πολλές βιταμίνες!

προσπαθεί με μανία να μπουσουλήσει χωρίς αποτέλεσμα όμως..χαχα Σιγά-σιγα θα τα καταφέρουμε!

Καθόμαστε πλέον κανονικά χωρίς υποστηριξη κ πολλές φορές σκίβει μπροστα να φάει τα πόδια του κ επιστρέφει στην καθιστή θέση!

Απο δοντάκια τίποτα ακόμα.Δεν ξέρω αν έχει σχέση με αυτό πάντως έχουμε πολύ γκρίνια κ πολλά σάλια!

Ετοιμαζόμαστε κ εμείς για την βάφτιση που είναι σε λιγότερο απο ένα μήνα!Τα έχουμε κλείσει όλα κ μένει να βρω τί θα φορέσω!Δυσκολεύτηκα πολύ με τα βαπτιστικά κ της μπομπονιέρες γιατί διαλεξαμε δύσκολο θέμα!Τελικά γίνανε όλα ειδικές παραγγελίες κ ευτυχώς σε πολύ καλύτερες τιμές απο τα έτοιμα!Εύχομαι όλα να γίνουν πολύ όμορφα!

ουπς..πλακωσε δουλειά.Ελπίζω να μπορέσω να μπω κ αργότερα!Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο εμάς!

Το σημερινό μας κατόρθωμα ειναι οτι σηκώθηκε όρθια στο πάρκο!Εδω κ μια βδομάδα περίπου γραπωνόταν απο διάφορα κ προσπαθούσε αλλα σήμερα τα κατάφερε

nm0113 όλα καλά θα πάνε με τον μικρό το καθένα θέλει τον χρόνο του νομίζω

penthesilia συγχαρητήρια γα το δοντάκι σας!κ μεις εχουμεπολλα νευρα, γκρίνια και σαλια αλλα τπτ ακόμη

Χρύσα εμείς με τις στερεές βάλαμε παραπάνω,αλλα μια χαρά μου φαίνεται ο μπέμπης αν κ δεν ξέρω απο αγοράκτσια ;)

Πότε βαπτίζεται κορίτσια? εμεις 30/9 κ κάνω μόνη μου τις μπομπονιέρες τρέχω αλλα μ αρέσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Χριστίνα και στα δικα σας δοντακια με το καλο!

Το δοντακι κάθε μέρα ξεπροβάλλει όλο και περισσότερο. Κι εγω ετοίμασω βαπτιση για 21/10. Θα φτιάξω και μπομπονιερες αλλα ακόμα δεν έχω ξεκινήσει. Ουσιαστικά τίποτα δεν έχω κάνει. Μόνο εκκλησία κλείσαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσακια....τι κανετε?

εμεις καλα μεγαλωνουμε κ γινομαστε θηριακια...

χρυσα ποσο βαρος πηρε?τα μωρα δεν περνουν το ιδιο βαρος ολους τους μηνες....αν ηταν ετσι θα ειχαμε γεμισει παχυσαρκα παιδια...με την απλη λογικη π.χ. ενα μωρο γεννιεται 3 κιλα...αν επερνε καθε μηνα 1κιλο θα εφτανε σε 12 μηνες τα 15.....πολλα... :lol: απο ενα συγκεκριμενο μηνα κ μετα βαζουν 400γραμμαρια....δεν θυμαμαι ποιον μηνα γιατι η δικια μου αρχισε να βαζει τοσο απο τον 3ο κ φοβηθηκα εγω κ ετρεχα σε γιατρους αλλα ηταν φυσιολογικο για την μικρη μου αφου ηταν υπερκινητικη κ εχανε οτι ετρωγε :lol: κ που να δεις μετα.....με το ζορι περνουν γραμμαρια...εμενα ο γιος μου μεχρι τους 13 μηνες ηταν ολιγον μπουλουκος τον εβλεπα κ ελεγα μα ποσο μαγουλακια εχει,περπαταγε ετρεχε ψηλωσε κ δεν εβαζε γραμμαριο....τρομαζα καθε φορα που ανεβαινε στην ζυγαρια....αλλα ναι αυτο το καλοκαιρι πηραμε ενα κιλο(να σημειωσω οτι δεν τρωμε βλακειες αλλα κανονικα το φαγητο της μανουλας) δηλαδη δεν τρωει γλυκα συνεχεια....οτι θα φτιαξω εγω απο γλυκα δεν με νοιαζει ας φαει...απο εξω γενικα δεν τρωει..αλλα ειναι κ στο παιδι δηλαδη θα παμε σουπερ μαρκετ δεν θελει να παρει σοκολατες κ γενικα σκατολοιδια...το πολυ πολυ να ζητησει κανενα τσαι αντε κ κανα παγωτο...

χριστινα μπραβο για την μικρη σου...εμενα χτες σηκωθηκε επισημα στη κουνια της κ γελουσε γιατι καταλαβε το κατορθωμα της..τωρα πρεπει να σηκωσω την κουνια για την ασφαλεια της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Χριστινάκι σηκώθηκε κιολας???Πολύ εξελιγμένα παιδιά έχει η παρεούλα μας!!Μπράβο σας!

penthesilia συγχαρητηρια κ σε εσας για τα δοντάκια σας!γερά να είναι!!

Χρυσανθάκι μου Συγχαρητήρια κ σε εσας!μεγάλωσε η ζουζούνα σου!!!Ο δικός μου πήρε 350 γρ αυτον τον μηνα αλλά όπως λες είναι υπερκινητικός!Δεν κάθεται με τίποτα ήσυχος!Όλη την ώρα κουνιέται κ φέρνει σβούρες!Έτσι κ τον αφησω σε μεγαλη επιφάνεια έχει φύγει με κολοτουμπες στο λεπτό..χαχαχα

Πήρε 3 πόντους όμως!

Εμεις έχουμε την βαφτιση 7/10!Ακόμα τρέχουμε,ελπίζω να τα προλάβουμε όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάναμε κι εμείς το εμβόλιο μας. Παει κι αυτο! Είμαστε 8600γρ και 73εκ. Αυτο το μηνα πηραμε 400γρ σε αντιθεση με τους προηγουμενους που παιρναμε γυρω στο 1 1/2 κιλο.

Ξεκινάμε αυτη την εβδομαδα κρεμουλα. Ρυζαλευρο βανιλια.. Και θα πινουμε και νερακι! Την επόμενη εβδομαδα φρουτοκρεμα προσθετοντας απο ενα φρουτο καθε φορα και μόλις μπούμε στον 6ο κρεατοχορτοσουπα. Άντε να δούμε αν θα τρώει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ καλή μας εβδομάδα!

φθινοπώριασε για τα καλά,ήδη ξεκινήσαμε να φοράμε τα μακρυμάνικα τα πυτζαμάκια!3 μέρες τωρα έπεσε πολύ η θερμοκρασία!

penthesilia καλή αρχή με τις στερεές!Εύχομαι να είναι φαγανό σαν τον δικό μου μου τρώει τα πάντα!

Μια χαρά ειναι το βάρος σας!Απο ένα σημείο κ μετά σταματάνε να βαζουν πολύ βαρος.Απο εδω κ πέρα τόσο θα παίρνει..300-500γρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Μεγαλώνουμε?!

Καλή αρχή penthesilia με το φαγάκι!

Η δικιά μου όσο τρελαινόταν για φρούτο ως τώρα, τρώει με το ζόρι έστω κ λίγο .Τρελαίνεται όμως για χορτόσουπα, αυριο ξεκινάμε κ κρεατάκι για να δούμε πως θα πάει.. Έχουμε ένα θεματάκι με το ρυζάλευρο βανίλια, τρώει 100-150 περίπου αλλα μετά μου κάνει πολύ εμετούλι ,βγάζει για 2-3 ωρες ...Ο παιδίατρος είχε γέννα κ δεν μπόρεσα να τον ρωτήσω ακόμα,

Α! Βάλαμε κρίκους στο πάρκο!τους πιάνει κ σηκώνεται :lol::lol: κάθεται κόμπση ώρα κ μετά μπαμ πεφτει χτυπάει κλαίει κ τσατίζεται :lol::lol::lol: αφήστε που αλωνίζει όλο το σπίτι

Σας αφηνω ξύπνησε κ ειναι ώρα για το μεσημεριανό μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χριστινάκι μήπως είναι αλλεργία?Ρώτησες τελικά τον γιατρό σου?

Με τα φρουτάκια κ της σουπίτσες μια χαρά θα είναι.Μην της δινεις για λίγο καιρό κρεμούλα να δεις πως θα πάει.Καλή αρχή με το κρεατάκι σας!Εμείς σήμερα θα φάμε πρώτη μέρα κοτοπουλάκι!Ελπίζω να του αρέσει όπως κ όλα τα προηγουμενα που δοκίμασε!

Κ ο δικός μου προσπαθεί να σηκωθεί στο πάρκο αλλά μάταια!!Προς το παρόν απο ξαπλωτός σηκώνεται στην καθιστή θέση!καθε μέρα πάντως κανουν κ κάτι καινούριο!Πόσο στεναχωριέμαι που χάνω τόσες ώρες απο την ημέρα του! :( Εχθές μου έδωσε φιλάκι για πρώτη φορά!ορθανοιχτο το στόμα βέβαια αλλά έκανε μα την μαμά!!Έλιωσα!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!

αχ Χρυσα φιλανε απο 6 μηνων???αχ τι ωραιααααααα :D:D:D

εμενα πλεον κανει αγκαλιτσα δεν τα κρεμαει οπως πρωτα τα χερια και αρχιζει και χαχανιζει τωρα.... :D

α επισης εμενα καθεται στον κωλο του απο τωρα...σηκωνει τον κορμο του...οχι απο τελειως ξαπλα...αλλα αν τον εχεις αγκαλια πλαγιαστα το κανει! :D

Χριστινα σηκωνεται απο τωρα????μπραβοοοοοοοοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

Χρύσα ρώτησα για το ρυζάλευρο βανίλια κ μου είπε να δώσω φαριν λακτε.Πήρα την ίδια εταιρεία με της βανίλιας νουνου δλδ να δω αν την κανει κ αυτη μήπως φταίει η μάρκα, θα δείξει

Μαρίνα ο γιατρός δεν αφήνει τα μωρα να κάτσουν αν δεν κλείσουν τουλάχιστον τον 5ο μήνα,μας άφηνε μονο με κλίση 45 μοιρών, σηκωνόταν απο μόνη της βέβαια αλλα προσπαθούσαμε να μην την αφήνουμε , βέβαια υπάρχει κ η αποψη αν το κάνει απο μόνο του το μωρό κάτι δεν πειράζει.

Η μικρή μου είναι αγριοκάτσικο! :lol: αλωνίζει στο σπίτι σήμερα έβαλε στόχο τις γλάστρες!Πιάνεται απο διάφορα κ προσπαθεί να σηκωθεί τις περισσότερες φορές τα καταφέρνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ναι Χριστινακι εφοσον το κανει μονος του τον αφηνω και εγω ετσι!! :D:D:D

κοριτσια ειμαι πολυ κουρασμενη ....ειμαι μονη μου γιατι ο αντρας μου λειπει ταξιδι και εχει πολυυυ γκρινια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο κουράγιο Μαρίνα μου, θα περάσει η γκρίνια :D και θα αρχίσεις να κυνηγάς απο πίσω χα χα :D:D

Εγω αισθάνομαι σαν ζόμπι ,δεν ξέρω γιατί αισθάνομαι τόσο κουρασμένη, μήπως φταίει ο καιρός? Αν κ μάλλον ειναι κ λίγο ψυχολογικό ,δεν θέλω να παραπονιέμαι γιατί ακόμα δεν γυρισα καν στη δουλειά!Τι να πει η Χρύσα, αλλα λίγο οι ετοιμασίες της βαπτισης λίγο όλη μέρα με την μικρή να συμμαζεύουμε κ να χαλάμε κ τα νεύρα που έχω με τον αντρα μου με εξουθενώνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

Χθες ξεκινήσαμε να τρώμε κρεμουλα βανιλια ρυζαλευρο. Νομίζω ότι φάνηκε θετικός με το όλο εγχείρημα! Ανοιγε από μόνος του το στόμα και δεχόταν τοκουταλακι. Η κρέμα κατέληγε η περισσότερη στο στοματακι μας αλλά έβγαζε κι απέξω μικρή ποσότητα. Φάγαμε περίπου 8 κουταλιες αφήσαμε όμως αρκετή. Του είχα φτιάξει 2 μεζουρες. Αντε να δούμε σήμερα πως θα παει. Ισως χθες ήταν η τύχη της πρωταρας και σήμερα να αρνείται να ανοίξει το στόμα του.

Χριστίνα κουράγιο! Πολλά μας προκαλούν νεύρα αλλά χρειάζεται υπομονή. Κι εγώ στη προσπάθεια είμαι... Και θέλω απεγνωσμένα λίγο χρόνο για μένα... Γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με πειράζει που έχω όλη μέρα εγω το μωρό ,αν με καταλαβαίνεις ,αλλα όλα τα υπόλοιπα , συμπαράσταση απλως θέλω αλλα που να την βρούμε οι αντρες νομίζουν οτι μόνο αυτοι κουράζονται , η δική τους δουλεια ειναι πιο δύσκολη !κ στην δουλεια όταν ήμουν τα ίδια αλλα ψυχολογία ήταν διαφορετική τον εγραφα απλά, κ γω δουλευω έλεγα, αχ πως θα γυρίσω στην δουλειά κ με όλα τα υπόλοιπα θα ταλαιπωρώ κ την ψυχούλα μου με τα πήγαινε έλα.. αμάν απο τώρα το σκέπτομαι που θα γυρίσω σε 2 μήνες..7 ημέρες την εβομάδα με 1 ρεπό οποια μέρα τύχει με ωράρια να κυμαίνονται 05:40-00:00 χωρίς αργίες ουφφφ τα είπα!

ελπίζω να μην σας κούρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Μαρίνα μου δεν ξέρω αν φιλάνε τα μωρά απο 6 μηνων,πάντως ο δικός μου που ήταν στην αγκαλιά του μπαμπά έσκυψε άνοιξε τελείως το στόμα κ έκανε μα!!! :lol::lol::lol: Αυτο ηταν βεβαια,τώρα τον παρακαλάω κ δεν το ξανακάνει!Οποτε του λέω κάνε μα την μαμα γελάει δυνατά σαν να με κοροιδεύει!

Χριστινάκι μου ελπίζω να μην την πειράξει η φαριν λακτέ!Μπράβο πάντως στην μικρούλα σου!Ο δικός μου νομίζω θα αργήσει να σηκωθεί!Απο καθιστος πλέον ξαπλώνει κ σηκώνεται στην καθιστη θεση αλλα για κατι παραπάνω ούτε κίνηση!

Γκρίνια κ εμενα ειχε 3 μέρες!Ιδίως τα βραδια ξυπνουσε κ ανα μια ώρα προχθές!Τα είδα όλα!ΣΤην δουλειά σαν ζόμπι ήμουν!Ευτυχώς απο εχθές το μεσημέρι ειναι καλύτερα!Παιρνανε φασεις μωρέ,ειναι κ τα δοντάκια,υπομονή,τι να πουν κ αυτα τα καημένα?

penthesilia καλη αρχη με την κρεμα.Πώς πήγε σήμερα?

Χριστίνα κάθε αρχή κ δύσκολη!Μην σκέφτεσαι απο τώρα την επιστροφή σου στην δουλειά γιατί θα πάθεις καταθλιψη!Εγώ έτοιμη ημουν λίγες μέρες πριν έρθω!Όλα θα τα βάλεις σε ένα πρόγραμμα!Σιγα-σιγά θα γίνουν όλα!Το σπίτι μου ειναι ένα μπάχαλο αλλά δεν μπορώ να κάνω κ αλλιώς!Απο τις 07:45 που φεύγω γυρναω σπίτι στις 16:20 στην καλύτερη περιπτωση!Εχθες πήγα 18:00 κ σήμερα δεν ξερω ακόμα τί ώρα θα φύγω..οταν πάω σπίτι προσπαθώ να αναπληρωσω τις ώρες μς το παιδί μου δεν με νοιαζει τίποταλλο!

Ευτυχώς ο άντρας μου καταλαβαίνει (μεχρι ενος σημείου)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSAKIA M EXW PARA POLY KAIRO NA GRAPSW...POU KAIROS ME 2 NINAKIA...DIAVAZW TA NEA SAS MIA XAROULA VRISKW OLA TA MIKRA SAS KAI OSO GIA EMAS YPOMONH K ME TOYS ANTRES MAS GGGGGRRR KAI ME OLA XAXAXAXAXA

EMENA OI MIKRES M MPHKAN STHN KREMA 4MHNWN KAI EDW KAI 1 MHNA TRWME KANONIKA K FROYTOKREMA KAI SOUPITSA ME KREAS KAI GIAOYRTIA...T PROVLHMA M VEVAIA EINAI OTI H MEGALH D MOY PINEI GALA....EXEI KAMIA TETOIO 8EMATAKI?????OYTE STON YPNO THS ME THN PRWTH STAGONA 3YPNAEI KAI TSIRIZEI!!!!!!!

EMEIS D EXOUME SHKW8EI AKOMA KA8OMASTE KANONIKA KANOUME KOILIAKOUS OTAN EIMASTE 3APLVMENES KAI KWLOTOYMBES..ALLA H MIKRH EXEI AP'TON 6MHNA EIPE MPAMPA PRWTA...META MAMA ATA MAM KAI EX8ES EIPE PRWTH FORA GIAGIA!!!!!!!!!!

T KA8E MWRAKI EINAI 3EXWRISTO PANTWS KAI D YPARXOYN STANTAR OYTE STO PERPATHMA OYTE STA LOGAKIA OYTE POY8ENA!!!!!KORITSAKIA M XAIROMAI P EISTE KALA K ELPIZW NA KATAFERW NA TA LEME SUXNOTERA MAKIA SE OLESSSSSS :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...