Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

ΚΑρολινακι μου τι καλα :D:D:D:D:D:D:D . Σε 2 μερες τετοια ωρα θα εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σας. Εμεις θα σε σκεφτομαστε συνεχεια, το ξερεις αλλωστε ;);););) και θα ανυπομονουμε να μαθουμε λεπτομερειες.

ΚΑλο βραδυ κοιλιτσες μου. ΠΑω να δωσω το γιαουρτακι στον πριγκιπα και να φαω και εγω σαλατουλα χωριατικη με πατατοσαλατα.

ΚΑλο ξημερωμα να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Κρολινακι ολα καλα θα πανε...με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα...θα σε σκεφτομαστε κ θα περιμενουμε νεα σου...

Ελενα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη χερι αρχισε να μου βαζει 38 εβδομαδων κ μετα...αλλα για χερι μιλαμε καλο..σε σκαλιζει απο κατω...κατι σαν φυσικη προκληση να σπασουν τα νερα αν βλεπει οτι ολα ειναι ενταξει.....μην τρομοκρατησε δεν ειναι τιποτα θες τοσο πολυ να γεννησεις που δεν σε νοιαζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολίνα χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά!Σκέψου ότι σε λιγότερο απο 2 24ωρα θα έχεις αγκαλιά τον μπεμπάκο σου.

Λία, ο μπέμπαρος όλα καλά! Αλλά και γώ δεν κατάλαβα αυτό που είπες για την καλλιέργεια. Εννοείς ότι αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο, δεν μπορείς να γεννήσεις με φ.τ.?

Κορίτσια ξεκούραστη είμαι σήμερα, διάβαζα μεν αλλά ξαπλωμένη, πίεση δεν έχω, κάπου όμως διάβασα ότι η μήτρα πιέζει το διάφραγμα και αυτό προκαλεί τη δύσπνοια. Πάντως ακόμα δεν είμαι οκ. Τελοσπάντων.

Έλενα σε πόσο καιρό σου έφεραν την κούνια?Εμένα έχουν περάσει 3 βδομάδες αλλά ακόμα τίποτα. Καλά όχι ότι βιάζομαι. Έτσι κι αλλιώς μετα τις εξετάσεις του μεταπτυχιακού θα οργανώσουμε το δωμάτιο για να μην σκονίζονται κιόλας και ευτυχώς η καλή μου η μαμά πήρε προδέρμ στην Πάτρα και έχει αρχίσει τα πλυσίματα.Πάλι καλά γιατί δεν το περίμενα.

Αυτή η κουνουπιέρα άραγε είναι για γάμα?Σου αρέσει?

http://www.kidplanet.gr/_%CE%BA%CE%BF%C ... B9.el.aspx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!! σας ευχαριστω για τα λογακια σας... :-*:-*:-*:-*

παω να το ριξω στην διαιτα..ενα πιτογυρακι θα τσακισω :lol::lol: και απο αυριο θα προσεχω αληθειααααα...

εγω γινει ολιγον τι τοφαλακι ... :oops::oops: 16 κιλα ...απο αυριο διαιτα... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι. Έβαλα για ύπνο το ταρζανάκι μου και είπα να μπω λιγάκι.

Σήμερα νιώθω υπερβολική πίεση προς τα κάτω. Μου έχει δώσει και κάτι ξεγυρισμένες κλωτσιές/μπουνιες η μπέμπα άλλο πράγμα. Πριν που ξανακλωτσούσε έλεγα στο μικρό να έρθει να νιώσει τη μπεμπα αλλά δεν ήθελε, και τώρα που τον πηγα για ύπνο και ξάπλωσα δίπλα του όλο χάιδευε την κοιλιά μου και έλεγε "μπέμπα". Είναι και αυτός με τα φεγγάρια του. :roll:

Προφανώς και είναι δικαίωμα του καθενός να επιλέγει τρόπο ζωής για αυτόν και την οικογένεια του. Ούτε καταδικάζω την καισαρική, ίσα ίσα ευτυχώς και αυτή και σώζονται ζωές σήμερα. Απλά όπως με ενημέρωσαν/βοήθησαν και εμένα άλλες κοπέλες παλιότερα για τον τοκετό, το θηλασμό, την ανατροφή του παιδιού και τις ευχαριστώ, έτσι και εγώ είπα να πω τη γνώμη μου μήπως βοηθηθεί κάποια κοπέλα. Είπα απλά την προσωπική μου εμπειρία.

Όσο γι'αυτό

An sumfwnousan oloi se ola tha eixame kai kubernisi!!
μα φυσικά θα πω: Ψηφίστε Αλέξη για μια Ελλάδα σέξυ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

beboula07 εμένα η κουνουπιερα θυμαμαι είχε μία σαν θηκούλα στο σημειο που είναι να μπει στην άκρη του Γ (μπαίνει περαστά) και μετά είχε κορδονακια που δενονταν κατά μηκος του Γ.

Λία μπράβο για τα ευχάριστα νέα.

Καρολινάκι το άγχος θα τελειώσει σύντομα. Δεν ανοίγεις από τωρα το νο. 7 ή θα μπεις αύριο; Σαν πρωτη ετοιμογεννη έχεις το δικαίωμα. :D

Έλενα μην αγχωνεσαι με το "χέρι", ελέγχει ο γιατρός τον τράχηλο και τυχόν διαστολή. Να είσαι χαλαρή όταν θα γίνει. Εμένα ο γιατρός μου δεν το κάνει ποτέ πριν τις 15 μέρες από πητ.

Τώρα πειράζει να πω ότι αυτό που λέει η Κοκονα δεν είναι "σωστό"; :roll: Δηλ ο γιατρός δεν θα έπρεπε να σκαλίσει/σπάσει τα νερά, αλλά να αφήσει να γίνει αυτό όταν το αποφασίσει η φύση και το μωρό! Γι'αυτό απλά αγγίζει μαλακά τον τράχηλο και μετράει διαστολή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μην παρεξηγηθω δεν το διατυπωσα πριν σωστα Φωτεινη δεν προσπαθει σε καμμια περιπτωση να σπασει νερα..αυτο που κανει ειναι μια ελαφρια προκληση κ να δει την διαστολη....εμενα παρολο το σκαλισμα πηγα στην 40 εβδομαδα με προκληση γιατι δεν ερχοταν η μικρη κ ειχα γερασμενο πλακουντα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκόνα γιατι να παρεξηγηθείς καλέ; Απλά πριν 2 χρονια που ήμουν πάλι εδώ με κοπέλες που γεννουσαμε Αυγ/Σεπ, το συζητούσαμε έντονα αυτό γιατί κάποιοι γυναικολόγοι που ήθελαν να πάνε τις διακοπές τους τον Αυγουστο, χρησιμοποιούσαν και αυτή την τεχνική για να επισπεύσουν τοκετούς. Σε μια κοπέλα από Αθήνα μάλιστα το είπε η ίδια η μαία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καμμια σχεση στην δικη μου περιπτωση αλλα αυτο που λες σιγουρα ισχυει κ σιγουρα τους καλοκαιρινους μηνες το κανουν πολλοι το εχω ακουσει κ γω μεγα λαθος κατα την γνωμη μου...πρεπει να ρθει μονο του οποτε ειναι να ρθει.... με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!

Όμορφες κοιλίτσες είδα! Χρόνια πολλά στα κορίτσια που έχουν επέτειο...Δυστυχώς δεν θυμάμαι πολλά γιατί σας διάβασα στα γρήγορα...είμαι πολύ κουρασμένη...Εχθές το μεσημέρι πριν φύγω από την δουλειά μου είπε ο Αντιπρόεδρος της επιχείρησης ότι για σήμερα το πρωί θα ερχόταν έλεγχος από ορκωτούς λογιστές...ΕΛΕΟΣ!!!!Με αποτέλεσμα να πάρω δουλειά στο σπίτι, μέχρι τις 12 το βράδυ δούλευα...ο μικρός εχθές λες και επίτηδες ξυπνούσε το βράδυ...το πρωί πήγα νωρίς στη δουλειά και μετά ήρθαν για τον έλεγχο, όλη την μέρα σχεδόν ήμουν όρθια...όταν ήρθα σπίτι δεν μπορούσα να συνέλθω από την μέση και τις αιμορροΐδες (πάνω που ηρέμησα, κουράστηκα και άρχισα πάλι να πονάω), το μεσημέρι και ο μικρός δεν κοιμόταν...δράμα!!!Πάλι καλά το απόγευμα ο άντρας μου δεν πήγε στη δουλειά και τον κράτησε γιατί δεν άντεχα τίποτα να κάνω. Τώρα πάω να ξαπλώσω να χαλαρώσω λίγο γιατί αύριο πάλι δουλειά.

Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεερχεται ο ποντικουλης μας το σαββατο κατα τις 9.30 το πρωι... :D:D:D ετσι μου πε ο γιατρος...

ανυπομονωωωωω..

οποτε μπορω θα μπαινω γεμιστα μου κοριτσακια :lol::lol:

αυριο ειναι η μερα του καλωπισμου...χαλαουα...ξυρισμα στα τυφλα... :lol::lol: και νυχακια...

πολλα πολλα μακια σε ολες...με το καλο να ξεφουσκωσετε :D:D:D και να παρετε στην αγκαλια σας τα μωρουλινια σας...

ελεγα να ανοιξω θεματακι με τιτλο η αφιξη του ποντικουλη! τι λετε?

καλο βραδυ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπάκια πονηρά.

Καρολινάκι οι περισσότερες σε ζηλεύουμε. Μην αγχώνεσαι καθόλου. Αύριο θα έχεις στην αγκαλιά σου τον ποντικούλι σου και θα είσαι μέσα στην τρελή χαρά. Έτσι έτσι καλοπίσου να σε βρει θεά ο μπέμπης. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΑΡΟΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΣΟΥ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΚΙΛΟ;;;

ΚΑΡΟΛΊΝΑΚΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΜΙΑ!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ!ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!

ΛΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΥΠΟΘΕΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ;ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΡΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΑΛΟΙΦΗ DACTARIN Κ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΥΠΟΘΕΤΟ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ Ο ΜΥΑΡΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΥΠΟΘΕΤΟ Κ ΣΟΥ ΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ.ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ.ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ.Ο ΜΥΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ Κ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ!ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ!ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ.ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ;

ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΕΧΤΕΣ Κ ΔΙΑΒΑΖΑ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΕΣ ΚΤΛ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΜΙΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΥΣ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΘΑ ΜΠΕΙ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ ΓΙΑ ΒΑΡΟΣ ΚΤΛ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΒΑΛΤΟΙ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΣΤΑ ΠΡΟΩΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΑΝ ΜΟΥ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΟΠΩΣ ΒΡΩΜΙΑ ΑΓΕΝΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΤΑΙΣΤΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΙΚΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΛΕΦΤΑ ΚΤΛ.Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΣΚΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.ΕΓΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΔΑ ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ Κ ΜΟΝΟ ΑΤΑΙΣΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΤΑΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΜΗΤΡΙΚΟ.ΠΑΝΤΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ Κ ΟΛΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΝΟ0ΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ σωστό αυτό με τον παιδίατρο και λογικά θα είναι καλό όχι μόνο για τα δίδυμα αλλά γενικότερα.

Όσο για τα νοσοκομεία καθένας βιώνει διαφορετικά μία κατάσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ.ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΦΘΙΝΟΠΟΡΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΜΕΝΩ Κ ΑΘΗΝΑ Κ ΑΠΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΤΛ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΠΑΛΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ.ΣΤΟ ΟΙΚΗΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΜΠΟΥΛΝΤΟΓΚ Κ ΕΝΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΤΑΡΑΤΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ Κ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΚΑΛΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ.ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ Κ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟ ΠΑΤΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΚΑΤΟΥΡΑ.ΕΧΘΕΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ Κ ΤΑ ΠΑΤΗΣΑΜΕ Κ ΓΙΝΑΜΕ ΛΟΥΤΣΑ ΟΛΟΙ!ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ!Κ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ.Κ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!Κ ΕΠΕΙΔΗ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΚΑΛΑ Κ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΘΑ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΙΚΩΣ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΑΓΚΩΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΟΥΝ.ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΟΛΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΝΑΝΣΥ Κ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΓΑΤΕ Κ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΔΕΝΚΟΙΤΑΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΧΟΛΗ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΑ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΧΡΟΝΙΑ!ΕΙΑΝΙ ΚΑΚΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΦΟΡΑ ΤΟΥ;ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑΚ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ"Λ" ΠΕΡΙΕΡΓΑ.Κ ΕΜΕΝΑ ΕΑΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΖΑ ΓΝΩΜΗ!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΩΣ ΕΙΠΕ.ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ!ΓΕΝΙΚΩΣ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΕΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΑ!ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ.ΑΛΛΑ Κ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΕ ΤΡΙΛΚΙΝΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.Κ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο θα πάω κομμωτήριο και έχει σκοτεινιάσει ο τόπος. Ελπίζω να μην βρέξει. Μου αρέσει που το έκλεισα επίτιδες σήμερα το ραντεβού γιατί είχανε πει ότι θα φτιάξει ο καιρός και ότι βροχές θα είχε μόνο χτες. :twisted::twisted::twisted: Αυτός ο καιρός δεν μπορεί να έχει εναλλαγές? Πρέπει να έχουμε συνεχόμενη κακοκαιρία ή συνεχόμενο καύσωνα? Κάτι ενδιάμεσο δεν υπάρχει παρακαλωωωω?? :evil::evil::evil:

Νάνσυ έχεις δίκιο για την κουνουπιέρα αλλά εγώ έχω κουνούπια μέχρι Οκτώβρη εδώ :evil::evil:

Αχ όσο για τον καλό σου σε καταλαβαίνω. Κι εγώ τα ίδια έχω. Δεν έχω πρόβλημα όταν έχουν δίκιο αλλά όταν έχουν άδικο και όταν δημιουργούν καταστάσεις από το πουθενά. :evil:

Δεν ξέρω πάντως εγώ που είχα πάει επίσκεψη σε μία φίλη μου στο μητέρα ήταν σε 3κλινο και δεν μου πολυάρεσε το περιβάλλον. Μου έκανε λίγο καλύτερο από δημόσιο. Τώρα στα δίκλινα δεν ξέρω τι παίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια εγώ είμαι ακόμα σε δίλημμα για το δωμάτιο. Έχουμε μαζέψει τα χρήματα για μονόκλινο αλλά δεν ξέρω τι να κάνω? Να πάω σε μονόκλινο ή δίκλινο? Βασικά φοβάμαι στο δίκλινο μήπως διώχνουν τους δικούς μου (την μάνα μου και τον καλό μου, τους θέλω εκεί). Σκεφτόμουνα σε περίπτωση φ.τ. να πάω σε δίκλινο γιατί θα είμαι σε καλύτερη κατάσταση και σε περίπτωση καισαρικής να πάω σε μονόκλινο. Εσείς τι λέτε? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou...ta nea tou mpempi mas einai mia xara epeidi tin eipa oti piezei xamila me koitakse k apo katw alla einai psila mou eipe akoma...

pali allakse thesi exei paei kapws sto plai alla mou leei prospathei na parei tin thesi pou prepei...

to xeraki to kounise xthes ta eixe katw apo to sagoni san na kanei proseuxoula k mas anoikse k to stoma eidame tin glwtsisa tou....

ksexasa na rwtisw gia tin kaliergia pou lete k ta upotheta pali tin alli vdomada tha rwtisw..

pantws mou eipe oti mallon tha ton fame ton mina ektos ama spasoun nera...

nansy mou min kathesai k stenaxwriesai kserw oti einai kapws periergi i katastasi k den einai katholou wraio na katigoroun tin oikogeneia sou me teteio tropo...

egw den kserw ti tha antimetopisw twra me tin mana mou pou den exoun gnwristei akoma me ta petherika mou an k pisteuw oti ola tha einai irema tha deiksei... maraki den iksera oti den pas sto iatreio tou tote entaksei...

karolinaki mou aurio teteia wra tha kratas ton pontikouli sou agkalia sou euxomai na pane ola kala k me to kalo, se skeftomaste k perimenoume nea....

ariadni emena me pianei ta vradia kamia fora duspnoia k mou eipe i giatros na min ksaplwnw anaskela sto plai k psila to kefali, den einai tpt anusixitiko pantws...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις κοιλιτσες...

Πω πω ρε Νανσυ τι τραβας κ συ δεν ξερω τι θα εκανα στην θεση σου πραγματικα...καλα κανεις κ προστατευεις την οικογενεια σου ετσι πρεπει...καλα κ αυτη δεν βλεπουν την δικη σου κατασταση..δεν θα επρεπε να σε στεναχωρουν κ να σε ταλαιπωρουν..

Εστε μου με το καλο να πας στο κομμωτηριο να φρεσκαριστεις..θα νιωσεις πολυ καλυτερα...κ οσο για τον καιρο αστα εχει τρελαθει κ μας εχει κουραση ολους...τι να πω κ απο αρχες Ιουνιου αρχιζουν παλι οι ζεστες..Τωρα για το δωματιο που λες δεν θα χεις προβλημα ουτε στο ενα ουτε στο αλλο να ειαναι η μαμα σου κ ο αντρας σου εκει νομιζω οτι αυτοι οι δυο οποτε θελουν μπαινοβγαινουν..ετσι ημουνα εγω στην κορη μου που ημουνα σε δικλινο..η μονη διαφορα νομιζω ειναι οτι στο μονοκλινο μπορεις να εχεις το μωρακι ολη μερα διπλα σου....ενω στο δικλινο εχει ωραριο..ετσι ηταν στην δικη μου κλινικη...τωρα σε σενα δεν ξερω...μπορεις να παρεις να μαθεις αν θελεις...

Ναταλακι μπραβο για τον αγοραρο...μια χαρα ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...