Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Ariadni άστα να πάνε άστα. Εγώ λόγω των ήδη κακών καταστάσεων συνεχώς συζητάω για το τι θα κάνω με την δουλειά από Σεπτέμβρη και πόσο δύσκολα θα είναι φυσικά αν υπάρχει μέχρι τότε δουλειά. Επίσης, η δουλειά μου είναι 40 χλμ. μακριά κοντά στο πατρικό μου και θα αναγκαστώ να κατεβάζω τον Στρατούλη μου μαζί μου κάθε μέρα στη γιαγιά του (την μαμά μου) για να τον έχω κοντά μου. Δηλαδή από κούνια θα παλέψει μαζί μου για τις δυσκολίες τις ζωής και αυτό είναι που με στεναχωρεί περισσότερο απ'όλα. Ώρες ώρες όλο αυτό δεν με κάνει να χαρώ στο 100% την κατάστασή μου και αυτό με νευριάζει.

Κατερινάκι στο είπα ότι τα έχουν τσιμπημένα. Είχε δει η κουμπάρα μου στο σουπερ μαρκετ 7 ευρώ το κιλό. Εσένα ήταν και φτηνά. Φαντάσου!

Εγώ έχω φάει κόλλημα με τις φράουλες και τα κεράσια παρά με τα γλυκά. Νάνσυ τώρα που φτάνουμε στο τέλος δεν πειράζει γράψε ότι θες δεν επηρεάζομαι. Άσε που έχω φάει και γλυκό και μια χαρά το ζάχαρο. Φαίνεται τώρα που μπαίνω στον ένατο μειώνεται το πρόβλημα. Α! καλά εμένα τα μπούτια μου κόλλησαν προ πολλού :lol: Τώρα με τα φορεματάκια φοράω σορτσάκια από κάτω για να μην συγκαώ :lol: .

Για τις βλέννες κορίτσια είχα ρωτήσει εγώ. Δεν είναι τίποτα. Είναι φυσιολογικό. Το μόνο μην δείτε καφέ ή πράσινα υγρά. Οι κολλώδεις λευκοκιτρινωπές βλέννες είναι νορμαλ.

Ναταλάκι το δωμάτιο θα το φωτογραφίσω τώρα όταν στολιστεί η κούνια και μπει και η κουρτίνα. Οπότε μάλλον από Δευτέρα το βλέπω αφού το στρώμα θα μου το καθαρίσουν την Κυριακή.

Έλενα σήμερα πήγα Σκλαβενίτη και είδα τα pampers new born τα είχε 9,90 τα 32 τεμάχια. Όμως φοβάμαι να πάρω chicco γιατί δεν ξέρω πως θα μου κάτσουν.

Lia να ζήσετεεε. Άντε πάει κι αυτό τώρα σειρά έχει το μωράκι σας να βγει και να σας καμαρώσει μονοιασμένους.

Νάνσυ χαχαχα δεν θα προλαβαίνεις να καπνίσεις και με τα 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΩΡΕ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΘΩ ΝΕΥΡΙΚΟ ΚΛΟΝΙΣΜΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ!!ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ ΤΑΞΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΠΩΣ;ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΗΡΕΜΟ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ!ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΠΑΝΑ!Κ ΕΙΝΑΙ ΓΥΜΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!

Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ!ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΓΕΝΙΚΩΣ!!

ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΗ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΙΣ 8!ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω γυναικες μου!!

Νανσυ ή μπαφους ή τιποτα!Δεν θα εχεις που δεν θα έχει χρόνο για τσιγάρο,όταν βρίσκεις να πιάνει τουλάχιστον τόπο! :D

Αυτο με τις σκάλες πολυ ταλαιπωρία!Φτανω με κομμενη ανασα πάνω,εκει θα γεννησω!

Και αυτο με τα ραντεβου ακομα πιο σπαστικο!Να δω τι ώρα θα μπω σήμερα.κι εχουμε και το nst.

Θα σας πω τα νέα το βράδυ αν προλάβω!!

ΜΟΥΤΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μου καλά νέα να έχεις.

Νάνσυ κουράγιοοοο. Προσπάθησε να μην της δείχνεις τον εκνευρισμό σου γιατί είναι σαν να της αποκαλύπτεις την αχίλλειο πτέρνα σου :lol: . Η Αλέκα αν έκανε αυτό που της έγραψα θα διαβάζει ότι έχασε τόσες μέρες με την οθόνη :lol:

Ουφ τα κόλλησα τα περισσότερα αυτοκόλλητα αλλά άφησα και κάποια να κολλήσει ο καλός μου για να μην ζηλέψει. Βέβαια είμαι σίγουρη ότι θα τα ακούσω όταν τα δει γιατί θέλει να κάθομαι στ'αυγά μου αλλά βαριέμαιιιι τι να κάνω να περάσει η ώρα μου όλη μέρααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!Ειμαι καινουργια! Με λενε Ειρηνη ειμαι 24 ,και ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι! ειμαι 26 εβδομαδων και 1 ημερας παρακαλω!!!!!!Και περιμενω το αγορακι μου με ΠΗΤ 19/08 !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia na zisete kai paliiiii!!!! Ante sou efuge kai auto to agxos!! Progamiaio sumbolaio ekanes??? :lol::lol: oxi tipot'allo alla gia na eisai eksasfalismeni twra pou erxetai kai to mpempe!!!!

Nancy oxi mono tha to arxiseis...se blepw na ta anabeis kai tria tria ta tsigara...kai apta autia tha kapnizeis!! Ti na pw mallon sou exei parei ligo ton aera h mikri.

Este giati tis fobasai tis chicco panes, exeis akousei kati arnitiko gia autes??

Este auto pou les gia ti douleia, ase kai egw to skeftomai polu...kai to thema einai oti emeis den exoume kai pou na to afinoume to mwro mas...h mama mou tha katsei mexri mesa Oktwbriou kai tha me boithisei oso thelw, apla egw arxizw douleia teli Septembri kai den tha exw kamia boitheia. :( Kai me apasxolei polu auto to thema...to lew kai to ksanalew tou antra mou kai prospathw na anoiksw suzitisi kai autos olo mou leei "den einai tou parontos, mexri tote kati tha broume" kai paizoun ta neura mouuuuuu giati apla kserw oti tha agxwthw teleutaia stigmi pou den tha exoume brei lusi!!

Eirini kalws irthes stin parea mas!

Aleka pou eisai na mou peis gia tis chicco tis panes?? Na parw????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα κάποιες στο ιντερνετ γράφουν καλά λόγια κάποιες άλλες όχι. Πάντως το σκέφτομαι κι εγώ αλλά για το νούμερο 2 και το 3 γιατί τα νεογέννητα είναι πιο ευαίσθητα και θα πάρω μόνο πάμπερς για το 1ο νούμερο. Βάλε στο google πάνες chicco και δες σε κάποια φόρουμ τι γράφουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Ελενα ναι για νεογέννητα είναι τα καλύτερα.

Κοίτα τι διάβασα σε ένα φόρουμ:"οι πανες της chicco ειναι ουσιαστικα οι πανες babylino!!!!!!!!!!

SOK ! η μονη διαφορα τους ειναι οτι αποστελονται στο σπιτι οπως και στο εξωτερικο!

τις κατασκευαζει η mega που φτιαχνει και τις babylino!

Εγω εκανα τηλεφωνικη παραγγελια και με ενημερωσανε οι ανθρωποι επακριβως δεν το εκρυψαν! Απλα το λεω για να μην μπειτε σε περιτες δοκιμες οσες εχετε χρησιμοποιησει τις babylino!ολο το κονσεπτ ειναι η προωθηση του προιοντος μεσω νετ κι οχι στα καταστηματα λιανικης.Αλλα κατα τα αλλα καμια διαφορα!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exo polla neura me tin pethera mou pali!!!!!!!!!!! den tin antexo einai polu bromiaraaaaaaaaaaa!!! irthe simera na siderosei kai meta mou leei tha kano kai ta mpania!!! tis leo ego oxi den xreiazete tha ta kano ego aurio. oxi mou leei auti den kanei na skubeis kai na eisai me tis xlorines!! telos panton paei auti na ta kanei kai tin parakolouthousa!!! koritsia bromese ta mpania mou!!! erikse xlorini sti mpaniera kai ti ksebgale xoris na ti tripsei! kai tis leo etsi mporo kai ego na kano! kai telika epiase ena sfougari kai tin etripse alla pos tin etripse, mamiseta!!! pao ego na allakso rouxa kai gurizo kai tin blepo na sfougarizei ta mpania me to nero pou itan sto kouba pou itan apo proxthes pou kaneis den exuse! ego den mporo na to sikoso!!! kai tis leo allakses nero kai mou leei OXI KATHARO EINAI kai den anteksa koritsia kai tis leo giauto den thelo na erxese giati eisai bromiara! min ksana ertheis tis leo giati otan erxese mou anebainei i piesi kai den kanei. kai anti na kaneis kati kalo, skata ta kaneis! DEN ANTEKSA!!!

aaaaaa kai to allo! gennise opos sas egrapsa prin mia ksaderfi mas kai den pige na tin dei, bariotan kai tis leo esu les oti den pirazei pou den pas alla otan tha genniso ego kai den erthei kapoios i glossa sou tha ftasei mexri apenanti apo ti kakia pou tha bgaleis! opos oli tin ora koutsompoleveis tous allous kai autoi etsi tha kanoun!!!!!

sugnomi pou sas zalisa!!! alla eprepe na ta po kapou!!! pao na sas diavasooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula μπράβοοο ξεσπάθωσεςςς. Εγώ δεν ξέρω αν θα έφτανα ποτέ σε αυτό το σημείο. :?

kokona όλα σχετικά είναι με τις πάνες. Κάποιες γράφανε ότι δεν τις βόλεψαν και ότι είχαν διαρροές. Τελικά στην αρχή δεν πρέπει να παίρνουμε πολλές για να τις δοκιμάζουμε και να βλέπουμε ποια μας κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΙΣΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΣ!ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ;ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ!!ΠΩ ΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ!

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΑΜΑ-ΠΕΘΕΡΑ!

ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΠΑ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΑΔΝΗ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΟ Κ ΟΤΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ.ΤΟ ΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ.

ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΘΑ ΘΕΛΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ Κ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ Κ ΠΗΡΕ ΓΥΑΛΙΑ Κ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΙ ΓΡΑΦΑΜΕ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΑΜΕ ΑΣΧΗΜΑ.ΕΙΔΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ ωχ να προσέχουμε τι γράφουμε δηλαδή. Φαντάζεσαι να διάβαζε για τα μαμίσια, τους κουμπάρους και τους γυναικολόγους? :lol::lol::lol:

Όντως μπεμπούλα το καλύτερο δεν μας είπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Este kai Kokona.

Este esu tis pampers tis parageiles apo to internet h tis pires apo super market??

Telika tis chicco tha pareis??

Mpempoula esu mono pou den tin ksemalliases!!!!! :lol::lol: Kala tis ta eipes. Kala auti den apantouse otan tis ta eleges ola auta??

Nancy gia fantasou na diabaze kai gia ta oneiraaaaaaaaaaaaaa!!!!!! :lol::lol:

Tha elege ti einai auti h anwmali pou pire to gio mou!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa nansy eutuxos pou den diavase tipota parakseno :o:o

den perimene na tis miliso etsi kai emeine stin arxi! meta mou leei oti eimai uperboliki kai oti kserei na katharizei!!! kai oti den einai tropos autos na milisei mia nufi sti pethera tis!!! kai sikothike kai efuge!!!mporei na pei tipota apo ti stigmi pou exo dikio???? na sas po omos oti boithisan kai oi ormones! alli stigmi den nomizo na eixa ta kotsia na tis ta po! tora pou iremisa skeftomai oti den eprepe na tis miliso etsi, eprepe na tis ta po pio irema kai pio omorfa!!! irthe o antras mou apo ti douleia kai einai kato, perimeno na anebei na do ti tha mou pei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα τελικά δεν θα πάρω τις chicco γιατί είναι πολλές και σε υποχρεώνουν να πάρεις 2 κιβώτια το λιγότερο οπότε αν δεν μου κάνουν θα μου μείνουν αμανάτι. Δεν έχω πάρει ακόμα πάνες. Θα πάρω την επόμενη εβδομάδα από τον Σκλαβενίτη. Σίγουρα pampers και ίσως και μία ακόμα μάρκα. Δεν θα πάρω πολλές για να δω πως θα του κάτσουν.

Μπεμπούλααα περιμένουμε κι εμείς να δούμε τι θα σου πει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγε καμια 10αρια κουταλιες η μικρη και τωρα ηρθαμε στο μεγαλο υπολογιστη να σας διαβασουμε. την εχω αγκαλια μου, πινω καφε και ακουμε ραδιο και χορευει πανω μου!!!!

για να σας δω τι γραψατε παλι.........

αννα καλως τα δεχτηκατε ολα...περιμενουμε φωτο!

δακρυσα με αυτην την προταση σου "ενα ολοκληρο δωματιο γεματο με μεγαλα πραγματα για ενα μικροσκοπικο πλασματακι!"

αντε ελενα μου καλωριζικο το στεγνωτηριο!!!! αληθεια ρε θηριο θα παρεις το λαπτοπ στη κλινικη??? εγω πρεπει να ψησω το πατερα μου να μου παρει κανενα κινητο να βλεπω καλυτερα το νετ μπας και σας λεω τα νεα μου!!!!

νανσυ ειδες η πεθερα καλοσυνες? μπραβο της!!!!

αριαδνη οτιδηποτε ειναι ενσωματομενο δεν κανει σωστα καμια δουλεια... ετσι μας ειχαν πει οταν θελαμε να περναμε σκουπα που σκουπιζει και πλενει!

το living θεωρειτε το καλυτερο της chicco και γιαυτο βγαινει και σε πολλα χρωματα και σχεδια!

μινακι σε περιμενουμε πως και πως στη παρεα μας!!!!

βικυ πεινερλι = πιτσα μακαρι ναχα!!!

ραπανακι μια χαρα θα βολευτεις και εσυ... αντε με το καλο το δωματιο

ρε κοριτσια τι να κανω τους αγνωστους τους βλεπω τις υπολοιπες μερες που δεν ειμαι εγκυος :lol::lol::lol:

δεν μου καθεται και η νανσυ με τη λια..... στρεφομαι και εγω στο οικειο περιβαλλον :lol::lol::lol:

sσυνεχιζω απο εκει που το ειχα αφησει... η μικρη συνεχιζει ναναι στην αγκαλια μου!

χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες του κοσμου, ναμαστε γερες και να φερουμε πολλα πολλα παιδια στο κοσμο!

πασχαλιτσακι μου αντε να ετοιμασεις τον μεγαλο για να δεχτει την μικρη του αδελφη!!! εγω ευτυχως την ειχα κανει απο νωρις τη μεταβαση και ελπιζω να μη εχω πολλες ζηλιες!

κοριτσια δυστυχως παλι δεν σας διαβασα ολες εμεινα στη 30σελιδα... χεστηκε η μικρη και παω να την κανω και μπανακι! φιλακια καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este den se upoxrewnoun na pareis 2 kibwtia, apla leei oti 2 kibwtia einai to maximum pou mporeis na pareis. Omws an thes perneis kai ena. Egw etsi katalaba.

Den kserw akoma to skeftomai.

Aleka to skeftomai gia to laptop giati an eimai ekei 4-5 meres ti tha kanw oli mera...ntaksei tha exw kai kosmo alla tha barethw. Tha meinei kai o antras mou mazi mou to bradu ekei opote einai kai gia auton.

Aleka ti Nancy tin exw prolabei egw...bres alli an de sou kanei o koumparos!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia tipota den tou eipe telika!!! ekatse 30 lepta kato kai den anoikse to stoma tis xaaxaxaxaxaxaxaxa

mallon ntrepete na tou pei giati kserei oti exo dikio!!! tha doume aurio an tha tou pei kati! pantos tha imouna polu eutuxismeni an den mename pano kato!!! seoul, xonkong opos leei kai i diafimisi xaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δουμε θαζ καταφερω να σας σχολιασω μεχρι να την κανω μπανιο????

συνεχιζω λοιπον.....

τελεια η βαση για το πορτμπεμπε.... και κανει για ολα τα πορτ μπεμπε? μπραβο του! θα σας ειναι αρκετα εξυπηρετικο....

αριαδνη μου αρκετες κοπελες που ξερω απο εδω μεσα εκαναν πολλες αγορες απο το bimbo και δεν ειχαν προβλημα. μια χαρα ειναι αυτο που βρηκες και ουδετερο χρωμα

ελενα μου φυσικα και βολευει! αν και ειμαι της αποψης απο αρχη στη κουνια, οταν πηγαινα στη μαμα μου και εμενα ολη μερα κοιμοταν η σαντυ στο πορτμπεμπε!!!!

σταυρουλα σελτεδες εχω και στη κουνια και στο κρεβατι της μικρης και δεν εχει περασει τιποτα στο στρωμα.... αντε ακομα αγορες κανεις???? τωρα πρεπει να μαζευεις!!!

αααα ανθη τοχω παθει και εγω....ασε τι της απαντησα γιατι θα με διωξουν μεχρι που γυρισα και της ειπα οτι ανοιγει τα ποδια της παντου(το εκανα ευγενικο!).... εδω οι γριες δεν μας δινουν την σειρα τους σιγα μην στην εδινε η πιτσιρικα

καρολινακι πληρη ακινησια! γιατι δεν θα φτασεις μεχρι τις 26 του μηνος....

κοκονα μου περαστικα

πρεπει να κλεισω κοριτσαρες μου η κορη μου κουτουλαει και παει!!!! φιλακια εμεινα στη 32 σελιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...