Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ.ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕ


Recommended Posts

ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ

"ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ Ή ΜΠΛΕ BMW ΜΕ ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΑΓΑΓΕΙ ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΑΠΑΓΑΓΟΥΝ ΕΝΑ 13ΧΡΟΝΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΤΡΕΞΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΟ, ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΚΑΙ...

ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΟΠΟΥ ΚΙ ΕΜΑΘΑΝ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΠΙΣΜΟ ΤΟΥΣ.

ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ , ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΟΔΕΥΣΟΥΝ. Ή ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΥΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΣΕ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω.Διάβαζα το ποστ και σκεφτόμουν να πάρω αμέσως τα αδέρφια μου που μένουν Αθήνα και συγκεκριμένα Πετρούπολη και παρακάτω είδα ότι αναφέρεται η Πετρούπολη.Ο Θεός να φυλάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσοχή κορίτσια να σας πω περιστατικό που έγινε πριν 3 χρόνια στο Ολυμπιακό χωριό. Ο Σταύρος μου ήταν τότε σχεδόν 5 χρονών πήγαινε νήπιο. Είχε κατέβει τέτοια εποχή κάτω στο πεζόδρομο και έπαιζε με τους φίλους του με μεγαλύτερα παιδιά εδώ είμαστε χωριό . Κάποια στιγμή ερχόταν το παιδί να πιει νερό και τότε εμφανίστηκε μπροστά του ένα αυτοκίνητο χρώματος πορτοκαλί -σάπιου μήλου έτσι το περιέγραψε σε φωτογραφίες το παιδί μικρό αυτοκίνητο και του είπε έλα να σου δώσω καραμέλες .. Ο Σταύρος μου επειδή ήταν από τότε δασκαλεμένος και του απάντησε :τι λες ρε μαλ@κ@ς είμαι ; αφού δεν σε ξέρω και τότε έγινε το εξής :ο τύπος γκάζωσε και έφυγε ... το παιδί αμέσως ήρθε πάνω και μας είπε τη έγινε . Πήραμε τις μαρτυρίες όσων παιδιών είδανε αλλά δυστυχώς επειδή έπαιζαν δεν μπορούσαν να δούνε πολλά. Πήγαμε στο αστυνομικό τμήμα δώσαμε κατάθεση και αμέσως έδωσαν σήμα σε όλες τις γύρω περιοχές ενημερωθήκαμε ότι είχαν και άλλες καταγγελίες .Για αυτό μεγάλη προσοχή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως θελει μεγαλη προσοχη.Την ιστορια με την ηλικιωμενη κυρια και το παιδι,την ξερετε?(δεν ξερω αν ειναι αληθεια ή παραμυθι ομως...)

Ηταν σε μια γειτονια της Αθηνας μια γριουλα με μπαστουνι και περναγε απο μια παιδικη χαρα.Εκει κοντοσταθηκε και εκατσε σε ενα παγκακι και παρατηρουσε τα παιδια.Βγαζει απο τη τσαντα της ενα χαρτι,γραφει κατι και το βαζει σε ενα φακελο.Παραμενει στο παγκακι για πολυ ωρα.Καποια στιγμη πλησιαζει ενα αγορακι και του λεει:"Αγορι μου εδω λιγο πιο κατω,ειναι αυτη η διευθυνση,πας εκει αυτο το φακελο γιατι τα ποδια μου δεν με κρατανε"?Το παιδι παιρνει το φακελο και πηγαινει προς το προορισμο που του ειπε η γρια.Στον δρομο ομως περναγε εξω απο το σπιτι του και ειπε να μπει μεσα να πει την σπουδαια πραξη που κανει στη μαμα του!!Βοηθαει μια γριουλα!!!Η μαμα του ψηλιασμενη μολις της τα λεει,ανοιγει το φακελο και διαβαζει το γραμμα:"Ελπιζω να βρηκαμε τα νεφρα που θελουμε.Και αν δεν κανουν,τοτε μπορουμε να βγαλουμε πολλα πουλωντας τα,ειναι μικρο παιδι"

Στη συνεχεια πανε στην αστυνομια και φυσικα πηγαν σε αυτη τη διευθυνση και εκει δεν ηταν κατι αλλο παρα ενα παρανομο ιατρειο που ειχε πολλα εργαλεια χειρουργιου....Η γρια δεν βρεθηκε ποτε....

Τωρα κοριτσια,αληθεια,ψεμματα ειναι δεν ξερω,παντως το εχω ακουσει.παντως και ψεμματα να ειναι ισως ειναι μια ιστορια που τα μεγαλυτερα παιδια μπορουν να καταλαβουν και που πρεπει να μαθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσοχή κορίτσια να σας πω περιστατικό που έγινε πριν 3 χρόνια στο Ολυμπιακό χωριό. Ο Σταύρος μου ήταν τότε σχεδόν 5 χρονών πήγαινε νήπιο. Είχε κατέβει τέτοια εποχή κάτω στο πεζόδρομο και έπαιζε με τους φίλους του με μεγαλύτερα παιδιά εδώ είμαστε χωριό . Κάποια στιγμή ερχόταν το παιδί να πιει νερό και τότε εμφανίστηκε μπροστά του ένα αυτοκίνητο χρώματος πορτοκαλί -σάπιου μήλου έτσι το περιέγραψε σε φωτογραφίες το παιδί μικρό αυτοκίνητο και του είπε έλα να σου δώσω καραμέλες .. Ο Σταύρος μου επειδή ήταν από τότε δασκαλεμένος και του απάντησε :τι λες ρε μαλ@κ@ς είμαι ; αφού δεν σε ξέρω και τότε έγινε το εξής :ο τύπος γκάζωσε και έφυγε ... το παιδί αμέσως ήρθε πάνω και μας είπε τη έγινε . Πήραμε τις μαρτυρίες όσων παιδιών είδανε αλλά δυστυχώς επειδή έπαιζαν δεν μπορούσαν να δούνε πολλά. Πήγαμε στο αστυνομικό τμήμα δώσαμε κατάθεση και αμέσως έδωσαν σήμα σε όλες τις γύρω περιοχές ενημερωθήκαμε ότι είχαν και άλλες καταγγελίες .Για αυτό μεγάλη προσοχή .

Παναγια μου!!Ευτυχως που ο Σταυρουλης σου ειναι αστερακι (*) και το καταλαβε αμεσως!!Ε ρε ξυλο που θελουν οι αλητες. [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της, έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...