Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επετειος!!


Tonia P-M

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!Σημερα κλεινουμε ενα χρονο παντρεμενοι με τον αντρα μου!!!

Περιμενα πως και πως αυτη τη μερα μιας και σχεδιαζα σημερα να του ανακοινωσω πως....ειμαι εγκυος..αλλα δυστυχως δεν ειμαι ακομα :roll: .

Ειχα σχεδον ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης,εκτος απο καθυστερηση,ναυτια,ζαλαδα,ερεθισμενο στηθος και...3 θετικα τεστ.Αλλα δυστυχως σημερα το πρωι αδιαθετησα. Ήμουν σχεδον σιγουρη οτι συμβαινει το ευχαριστο που απογοητευτηκα αρκετα,δεν το κρυβω.

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονή..κάποια στιγμή θα γίνει κ αυτό.μην απογοητεύεσαι!!

να περάσετε καλά με τον άντρα σου

κ στις γόνιμες μέρες σου δώστου να καταλάβει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!

Με το καλό να έρθουν και τα παιδάκια σας!!! Έτυχε να μην ήταν ο τυχερός σου μήνας για παιδάκι...θα είναι όμως ένας από τους επόμενους!!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-%%-@};-%%-@};-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Τονια αλλα σχεδιαζες και αλλα σου ηρθαν!! δεν πειραζει να εισαστε καλα και ευτυχισμενοι και ολα τα αλλα θα ερθουν!!!!

Να ζησετε!!!!!!!!!!!! και τον αλλον μηνα μ'ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια, να ζήσετε!

Μην αγχώνεσαι, συνήθως όταν σχεδιάζουμε κάτι δεν μας βγαίνει!

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το βγάλεις από το μυαλό σου και θα δεις ότι θα μείνεις έγκυος χωρίς να το καταλάβεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας....

Κατι περιεργι συμβαινει παντως μιας και η περιοδος μου κρατησε μονο 2 μερες...(ουτε 2 μερες γεματες)...Ειχα ελαχιστη ροη και τωρα σχεδον εχει σταματησει...Τι να πω..Το συζητησα με τη μητερα μου γιατι ξερω πως και εκεινη στη πρωτη της εγκυμοσυνη ειχε 3 μηνες αιμα για 1-2 μερες....Λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά σίγουρα συμβαίνουν, αλλά η συμβουλή μου είναι να κρατάς μικρό καλάθι, για να μην απογοητευτείς αν δεν είσαι, και για να χαρείς περισσότερο αν είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμβει συντομα και αυτο. Προσπαθησε νε εισαι χαλαρη και ηρεμη. Σιγουρα για να του το ανακοινωσεις θα οργανωσεις παλι κατι καλο-επετειακο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημερα...Ποτε ηρθε,ποτε εφυγε η περιοδος δεν το καταλαβα....Αδιαθετησα 30/4...Δεν ειχα κανονικη ροη...1-2/5 ειχα μεν αλλα οχι κανονικα παλι και απο χθε το μεσημερι τιποτα...

Λετε??Παντως την Τριτη εχω προγραμματισμενο ραντεβου στον γιατρο,οποτε δεν κανω τιποτα τωρα,θα δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...