Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια. Όντως τέλεια μέρα σήμερα.

tsevoula Πολύ όμορφα όλα αυτά που θα βάλεις. Στις εκπτώσεις εγώ θα ψωνίζω τα επόμενα νούμερα από τον ρουχισμό του. :D Αλεξάνδρα σωστά για το πορτ μπεμπε έχω 2 σεντονάκια αλλά αν αυτά σου βγούνε καλής ποιότητας πες μου γιατί θέλω κι εγώ να πάρω κανένα ακόμα. Το 2ο να παραγγείλεις που έχει λαγουδάκια. Τα Looney toons που πήρες και αυτά έχουν διάσταση 120 χ 170 τα δοκίμασες στο στρώμα σου? Στρώνανε καλά? ή ήταν μεγάλα? Ρωτάω γιατί έχουμε την ίδια διάσταση να ξέρω.

beboula μεγειά τα ψωνάκιααα. Με το καλό να τα φορέσουν τα μωρά. Αλεξάνδρα εγώ πήρα φορμάκι εξόδου δεν θέλω να του βάλω πολλά γιατί θα έχουν αρχίσει και οι ζέστες.

Έλενα πάντως εγώ που είχα πρόβλημα δεν θα φαινότανε με την μικρή εξέταση το ζάχαρο φάνηκε στις 2 ώρες ανεβασμένο.

Εγώ δεν το έχω καθόλου με τις αγροτικές δουλειές αλλά τα τρώω ευχαρίστως αφού μου τα φτιάχνουν άλλοι. Είχαμε πάρει και δεντράκια, κερασιά, ροδακινιά, αχλαδιά (κοντούλες) και έχουμε και βανίλιες και απ'ότι είδαμε και η μηλιά άνθισε οπότε θα φάμε και μήλα φέτος.

Αλεξάνδρα παπουτσάκια αγκαλιάς ε? Αχ τι με κάνεις. Νέες ανάγκες τώρα. :lol: Οι λευκές βαμβακερές κάλτσες δεν κάνουν δουλειά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέχασα να σας γράψω τα δικά μου. Πέρασα τέλεια χτες το βράδυ βγήκαμε με τα κουμπάρια μας και πήγαμε σε ένα μαγαζί πολίτικο που είχε και μουσική ζωντανή. Φάγαμε τον άπακο, τεράστιες μερίδες και ο λογαριασμός 57 ευρώ. Έμεινα και το μαγαζί κυριλέ, μεγάλα τραπέζια σε βεγκε χρώμα καρέκλες σαν πολυθρόνες κλπ. κλπ. Γυρίσαμε 2 το πρωί. Έχω πάααρα πολύ καιρό να ξενυχτίσω έτσι. Το χάρηκε και ο Στρατούλης, στα νησιώτικα και στα ζειμπέκικα χόρευε και αυτός :lol: Και στα τσιφτετέλια χόρευε η μπεμπούλα στην κοιλιά της κουμπάρας μου :lol::lol: . Σήμερα δεν θα πάω βόλτα αλλά φτιάξαμε το μπαλκόνι να φάμε οικογενειακώς έξω στον ήλιο. Πάω να μετρήσω το ζάχαρο (κάθε φορά η ίδια αγωνία).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις υπεροχες κοιλιτσες........πως ειστε?εχει ωραια μερα σημερα

τσεβουλα θεικο το φωτιστικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο επαθα πλακα

νανσυ μου αυτο το σιδερο ειναι γενικο φαινομενο 3 εχω να σιδερωσω αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ πως μαζευονται ετσι τοσο γρηγορα?αχ και μενα δουλευει ο αντρας μου σημερα και ειμαι εδω με τα 2 αντρακια μου πανω κατω πανω κατω να δω πως θα σιδερωσω

αλεκα και γω το δευτερο θα διαλεγαααααααααααααααααααααααααααααααααα

este μου πολυ ωραια η βαλιτσουλαααααααααααααααααααααα

maxim και συ εχεις σιδερο αχ να τα μαζεψουμε ολα και μαγικα να μας τα σιδερωνε καποιος αλλος

παστιτσιο δηλαδη σημερα??????ενα κομματακι παρακαλω θα ηθελααααααααααααα

ελενα θα γινεις αγροτησα ?????την καλυτερη δουλεια κανεις να εχεις τα δικα σου λαχανικακιααααα και να μην εχεις την αναγκη κανενος

αλεκα μου χα χα χα χα χα βλεπω που λες για τα καλτσακια και τα παπουτσακια αγκαλιας και γω στα αγορακια μου ειχα παπουτσακια αγκαλιας οταν βγαιναμε ενω ξερω στα κοριτσακια εχει τοσο ναζιαρικα και σκερτσοζικα πραγματα που δεν θα ξερω τι να πρωτοδιαλεξω δυστηχως τα αγορακια ειναι λιγο πιο κλασικα σε αυτο το θεμα αλεκα μια που προσφερεσαι να σου φερω και τα δικα μου και θα σου δωσω και καφε και πολλα κουλουρακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα?????

καρολινακι μια χαρα σε βρισκωωωωωω μπουγατσα και πιτσα και μετα βαφτισιαααααααααααααααα

δεν πιστευω ο γιατρουλης σου να εχει προβλημα με την ημερομηνια αφου θα εισαι 38 βδομαδων και εξαλλου εχεις και λογο συμαντικο και γω ετσι ειχα κανει τον πρωτο τον γεννησα 12/12/08 και τον δευτερο 12/12/2010 χα χα χα χα χα χα και ετσι εχουν ιδια μερα γεννεθλια

κατα τα αλλα τα δικα μου τιποτα ιδιαιτερο ειμαι εγω με τα 2 τερατακια μονη και με την μπεμπα στην κοιλια να εχει τρελα κεφια σε λιγο θα παμε για φαγητο στην πεθερα μου αρα δεν θα χρειαστει να μαγειρεψωωωω

ο μεγαλος μου ο γιος συνεχεια μιλαει στην κοιλια μου και την λεει μελινα ετσι στα καλα καθουμενα και οταν τον ρωτανε σε ποιον μιλας λεει στην αδερφη μου την μελινα για να με καταλαβει οταν γεννηθει χα χα χα χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο εμενα φουσκιτσες μου.

Βλεπω οτι οι περισσοτερες το ριξαμε ή θα το ριξουμε εξω!!!!!!! Αρχισε να ανοιγει και ο καιρος και ειναι οτι πρεπει για τις κοιλιτσες μας και για τα μωρακια μας η βολτα.

Εγω σημερα εκανα λιγες δουλιτσες, σκουπισμα και σφουγγαρισμα δηλαδη γιατι ο μπαμπας μας κρατουσε τον πριγκιπα και τελειωσα γρηγορα. Το φαγητο γινεται, μοσχαρακι με κριθαρακι και ειπα να κατσω να μαθω τα νεα σας και να σας σχολιασω.

Βλεπω οτι οι πιο πολλες κουβεντες αφορουν στις αγορες σας και χαιρομαι :):):):):):):) Διαλεγετε πολυ ομορφα πραγματα και ειμαι σιγουρη οτι θα φτιαξετε πολυ ωραια δωματια και προικουλες για τα βλασταρακια σας.

Θα σχολιασω μονο 2 κοιλιτσες.........

Κοιλιτσα Νο1 : Delphine

ΜΑρακι μου εγω ειμαι της αποψης να της πεις ξεκαθαρα να σε βοηθησει οικονομικα. Φανταζομαι οτι το μεγαλωμα σου το ειχε αναλαβει ο μπαμπας σου οποτε η μαμα δεν ξοδεψε και πολλα ολα αυτα τα χρονια....... ηρθε λοιπον η ωρα να ξοδεψει!!!!! Αν ειδικα αποκατασταθηκαν οσο γινεται οι σχεσεις σας, να της πεις ποσο κοστιζει μια γεννα στην ελλαδα και ποσο δυσκολα τα βγαζετεπ περα και αφου εχει οικονομικη ανεση εκει θα φανει ποσο θελει να σε βοηθησει.

Κοιλιτσα Νο2 : Ανθη

Χαιρομαστε πολυ που ολα ειναι καλα στην μπεμπουλα. Εσυ πρεπει να ξεκουραστεις και να φροντισεις τον εαυτο σου και την φραουλιτσα οσο γινεται περισσοτερο...

Κοιλιτσα Νο3 : ΚΑρολινακι

Περαστικουλια, καλα να περασετε σημερα και καλα αποτελεσματα την ΤΡιτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!

Καλημέρα κοιλιτσες μου κ καλη κυριακη.εμεις ειμαστε μονη σημερα γιατι ο μπαμπας μας δουλευει κ θα κανονισουμε κανενα απογευματινο καφε με καμια φιλη για να χαρουμε την υπεροχη ημερα.εχει πολυ ωραιο καιρο σημερα.

αυριο το πρωι θα παω για την μηνιαια εξεταση ουρων κ μετα στην μαμα μου για καφεδακι.απο οτι καταλαβα κ εσεις εξω θα κυκλοφορειτε σημερα,κριμα που δεν ειμαστε κοντα ολες!!!!!

καλη κυριακη να εχουμε τα λεμε αργοτερα.

φιλουρες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΕΛΕΝΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΗΠΟ ΝΑ ΦΥΤΕΨΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΜΠΑΛΙΚΟΝΙ Κ ΕΧΩ ΒΑΛΙ ΑΝΙΘΟ ΣΕΝΔΡΟΛΙΒΑΝΟ ΣΕΛΙΝΟ Κ ΜΑΙΝΤΑΝΟ ΣΕ ΓΛΑΣΤΡΑΚΙΑ..ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΑΡΩΜΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΟΒΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ..

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΤΙΣ ΠΡΟΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ.. :lol::lol::lol:

ΜΟΝΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΝΗΜΕΝΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι, περαστικούλια, άντε όπως φαίνεται θα ανοίξεις πρώτη τον χορό των νεογέννητων!!

Σταυρούλα, μπράβο για χτές, πρέπει να περάσατε πολύ ωραία!

Έλενα, ζήλεψα σήμερα και έβαλα τον άντρα μου να σουλουπώσει τον κήπο μας, πήραμε και ένα καινούργιο δεντράκι και φυτέψαμε! Όσο για τα κηπευτικά, εγώ δεν το "έχω" και τα παίρνω έτοιμα απο την πεθερά μου ;)

Καλά, ο άντρας μου με κούφανε πάλι σήμερα. Σας έχω πει ότι καθυστερούμε το παιδικό (εννοώ την επίπλωση και διακόσμηση γιατί απο βαψίματα κλπ είναι οκ) επειδή ο αντράς μου κάνει κάποια ιδιαίτερα εκει μέσα μεχρι τις Πανελλήνιες. Σήμερα μου λεει, λες να κάνω και του χρόνου εκει??Καλα του λέω, είσαι σοβαρός? Αυτός νομίζει ότι επειδή έχουμε πει ότι θα έχουμε την κούνια στο δωμάτιο αρχικά, ότι όλα οκ ! Αντρες!!!

Και γω ήπια καφεδάκι στον ήλιο το πρωί και μετά έφτιαξε ο αντρας μου τον κήπο. Τωρα εβαλα πλυντήρια, καθάρισα το μπάνιο και έβαλα σκούπα! Ουφ, μακάρι να είχα μία οικιακή βοηθό :D Θα ξεκουραστώ λίγο και μετά διάβασμα!

Νανσυ τώρα είδα τις φωτογραφίες! Το δωμάτιο είναι καταπληκτικό, μου αρέσει πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ τέλειο το δωμάτιο. Τρελαίνομαι για το φωτιστικό και την κουρτίνα. Μου έβαλες ιδέα τώρα αν και εμένα η κουρτίνα κάνει τσαλακώματα και δεν ξέρω αν πηγαίνει αυτό το ρομαντικό στυλ. Λέω να βάλω κι εγώ από κάτω μία διάφανη λευκή ή ιβουαρ κουρτίνα και από πάνω την πορτοκαλοκιτρινοκόκκινη κουρτίνα και να την πιάσω στο πλάι με τη καμιλοπαρδαλίτσα. Επίσης, μου άρεσαν πολύ τα καδράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ δεν μπορεσα να δω το δωματιο..σε εστειλα αιτημα..πλακα πλακα ησουν κ εσυ καστορια? πηγαινα στο σαντρο για καφε..10 χρονια σχεδον εμενα καστορια στο μαυροχωρι ομως..

πασχαλιτσακι θα την πω,αν κ ντρεπομαι η αληθεια ειναι..αυτο σκεφτηκα κ εγω,οτι τοσα χρονια δεν εκανε τιποτα για μενα κ αφου λεει οτι με αγαπαει δεν θα στειλει?δεν ξερω... :( μιση ντροπη δικια μου κ μιση δικια της..

καρολινα κ παλι περαστικα!!οντως μου φαινεται θα εισαι η πρωτη μας !!!!

ελενα αντε ωραια..μου αρεσει πολυ ο κηπος.. κ εγω χτες μια τριανταφυλια την αλλαξα γλαστρα.. μονο στον κηπο πισω δεν μπορω να μπω που εχει τα λαχανικα γιατι ειναι με τσιμεντογωνιες μεχρι το λαιμο.. θελει σκαρφαλωμα..

εμεινα μονη με την λουση μου για παρεα (το σκυλακι μου)..ο γιος μου πηγε στον μπαμπα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει την ταισα και τωρα ξαπλωσε στο καναπε!!! αν ο μπαμπας μας εχει ορεξουλα μπορει να παμε καμια βολτα ολοι μαζι!

οποια θελει ας τα φερει αρκει να μπορω να τα σιδερωνω καθιστη :lol::lol::lol:

φαγανουλα μου παπιομανα καλα κανεις και τρως και εγω μπορω να συνδυασω τη πιτσα με τα παντα

σταυρουλα μου θα το στρωσω και θα σου πω πως ερχεται... βλεπεις τα σιδερωσα και τα εβαλα στη ντουλαπα του μικρου για να αποθηκευτουν βαλιτσα! απλως να ξερεις το κατωσεντονο ειναι σκετο ασπρο χωρις σχεδιο και λαστιχο....ασε το μετανιωσα....

αχ και εγω θελω να βγω ετσι εξω και να ξενυχτησω με τις μπυριτσες μου!

ραπανακι τι εγινε βρηκε το ονομα ο μεγαλος γιος??? μελινακι θα την λεμε τη μπουμπου?

θα συνεχισω το σχολιασμο σε λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia simera to parakana to eksw...aptis 12 imoun eksw kai gurisame 6:30. Alla to euxaristithika, pigame paralia gia kafe kai fagito me kati filous...fantastite oti ekanan kai mpanio dipla mas!! Kala egw den tha ekana me tipota...alla ebgala to mplouzaki kai emeina me to tirantaki, toso zesti eixe...kai arpaksa kai ligo xrwmataki!!!

Tseboula sto euxomai na to kaneis giati erxontai duskoles epoxes kai h zwh stin poli einai duskoli alla ektos apo auto pisteuw oti etsi opws einai ta pragmata kalitera megalwnei kai ena paidi sto xwrio. O antras sou apo pio meros tis Kritis einai?

Ariadni kai Anthi kai gw den to eixa panta to agrotikili alla arxisa na to kanw prin 2-3 xronia kai mou arese...sa psuxotherapeia einai...

Nancy den peirazei kai tou mpalkoniou einai wraia egw bazw kai louloudia sto mpalkoni...de kserw maresei na ta blepw, pisteuw oti sou ftiaxnei ti diathesi!

Delphinaki bale kai esu ta louloudakia sou na ftiaksei ligo h diathesi sou!!!

Nansoula tha dw tis fwto se ligo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλιτσες μου.

Νανσουλα που ομορφο το δωματιο. Μου αρεσαν πολυ τα καδρακια [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Απο που τα πηρες να παρω και εγω? Αν τα πηρες απο το ιντερνετ μπορεις να μου γραψεις το σαιτ?

πασχαλιτσακι θα την πω,αν κ ντρεπομαι η αληθεια ειναι..αυτο σκεφτηκα κ εγω,οτι τοσα χρονια δεν εκανε τιποτα για μενα κ αφου λεει οτι με αγαπαει δεν θα στειλει?δεν ξερω... :( μιση ντροπη δικια μου κ μιση δικια της..

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Σε καταλαβαινω γλυκουλα μου αλλα εγω σου λεω τι ειναι το σωστο και τι θα εκανα. Οι γονεις για τα δυσκολα ειναι, τα ευκολα τα καταφερνουμε και μονοι μας!!!!

Και εγω στο μπαλκονι εχω λιγα λουλουδακια, μια τριανταφυλλια, 5 ριζες γαρυφαλλακια, εναν πανσε και ενα ζουμπουλι. Τα εχω να κοιταζουν τη λιμνη, γιατι οπως σας εχω ξαναπει μενουμε στο ψηλοτερο σημειο της πολης διπλα στα ΤΕΙ και το σπιτι μας εχει θεα ολη την πολη και τη λιμνη. Κερναμε καφεδακι οποτε θελετε [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif]

Εγω σημερα βαρεθηκα για να παω οπουδηποτε. Κοιμηθηκα το μεσημερι, ξυπνησαμε ολοι εκανα ενα κεικ να εχουμε για τη λιγουρα και τωρα εκανα ενα καφεδακι και παω να το απολαυσω [smilie=coffee.gif][smilie=coffee.gif][smilie=coffee.gif][smilie=coffee.gif][smilie=coffee.gif][smilie=coffee.gif]

Σας φιλω για την ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ο μπαμπας του ηταν απο Χανια κ η μαμα του ειναι απο Ρεθυμνο.

Εμενα μου αρεσε παντα η ζωη στην επαρχια,την μισω την αθηνα,ειδικα τωρα που για να ζησεις τα καλα της πρεπει να χεις πολλα φραγκα.Εχει αρχισει να ψηνεται κι ο αντρας μου να την κανουμε μολις βρουμε μια καλη ευκαιρια.Εννοειται οτι ειναι το καλυτερο για τα παιδια.

Ουφ εχω κουραστει κι απο την συχνουρια :oops: αλλο πραγμα,αν το πιστευεται ολη μερα μονο γι αυτο σηκωνομαι,εχω λιωσει στο κρεβατι.Ο αντρας μου στην μαμα του,ειμαστε κ τσακωμενοι

Μου εδωσε κατι σεντονακια(2σετ)-παπλωμα+κουβερτουλα η θεια μου.Αρα θα κανω λιγο υπομονη μηπως μου παρει κ κανεις αλλος τιποτα :D

Ααα,χαιρομαι που σας αρεσαν τα φωτιστικα μου.thanks :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη μου τις ιδιες δουλειες καναμε αχ πως σε καταλαβαινω και ποσες φορες εχω σκεφτει οτι τωρα με 3 παιδια θα ναι ακομα πιο δυσκολο να κραταω καθε μερα ενα σπιτι καθαρο και να δουλευω δεν ξερω αν θα τα προλαβαινω και θα ηθελα να ειχα μια γυναικα για τις δουλειες τις βασικες 1 φορα τουλαχιστον την βδομαδα θα μου ελυνε καπως τα χεριααααααααααααααα θα δουμε ειναι και αυτα τα οικονομικα

αλεκα μου θα στα φερω και θα σου παρω και καρεκλαααααααααααααααααααα για να μην κουραζεσαι χα χα χα χα χα χα χα χα χα οσο για το ονομα καλο μου ακουγεται συνεχεια το λεει τωρα θα δουμε

ελενα μια χαρα σε βρισκω το παραγλεντησες και το ευχαριστηθηκες και πολυ καλα εκανες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα.... πηγαμε κουνιες με το μπαμπα και τη μικρη εστω και για λιγο, μετα γυρισαμε σπιτι μπανακι και νανι! εχω και αυτο το κριθαρακι στο ματακι μου που με ταλαιπωρει!!!

πασχαλιτσακι μου και μενα μοσχαρακι με χορταρακια εφαγε σημερα η μικρη, τρελενεται για μοσχαρακι αλλα αλεσμενο δυστυχως!

http://www.eshopgamou.gr/eshop/idi-vapt ... 2-999.html το σαιτ με τα καδρακια της νανσυς!

αννουλα μου και εγω αυριο παω για τη μηναια εξεταση ουρων (αν και ο γυναικολογος του ικα μου εγραψε και αιματος δε πειραζει). μακαρι να ειμασταν ολες κοντα εεερε τι θα γινοτανε στις καφετεριες!!!

αριαδνη μου αντρες ειναι και δεν αλλαζουν.... γιατι εγω νομιζεις τα εχω εδω και βδομαδες ετοιμο το δωματιο???? αλλιως θα γενναγα και θα εβαφε ακομη!!!!

μαρακι πες τη τα εσυ οτι εχεις οικονομικο προβλημα και αστην αυτη να αποφασισει τι να κανει.... ετσι και αλλιως ξερεις ποσο μακρια εισαι μεσω τηλεφωνου????ουυυυυυ

δεν μας εχεις πει νεωτερα απο το σκυλακι σου? περπαταει τωρα???

και κηπο μεγαλα δαχα με γκαζον θαταν για το παιδι και μεγαλα δεντρα να μη με βλεπουν οι γειτονες!!!

και τωρα ερχομαι στο διδυμοδματιο!!!! βαλε γαλαζια κουρτινα απο εξω και τη ροζ απο μεσα γιατι το κανει πολυ ροζουλι, κατ'αλλα ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΠΕΡΡΙΤΑ ΤΕΛΕΙΟ.....τα καδρακια ταιριαξαν υπεροχα και δινουν μια μωρουδιστικη νοτα μεσα στο δωματιο και το διαχωρισμο αγορακι κοριτσακι αλλα τι χρωμα ειναι ο τοιχος εκει? τωρα με τις ριγες φανηκε καλυτερα η ταπετσαρια στο δοκαρι και πιο εντυπωσιακη.... καπου ειδα σε για φωτο ενα μπλε σκουρο τι ηταν εκεινο???? τωρα ανυπομονω περισσοτερο για τις κουνιες στολισμενες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Καλά είστε; Εγώ είμαι καλύτερα γιατί ο Πάνος έκανε μόνο ένα 37.8 το βραδάκι..Σήμερα η μέρα έφυγε διορθώνοντας γιατί όλο το Πάσχα δε διόρθωσα τίποτα και μαζεύτηκαν πάαααρα πολλά γραπτά :?:?:?:shock::shock::shock::shock: Κάνω υπομονή και μετράω αντίστροφα. Το καλοκαιράκι πλησιάζει!

Ελενάκι δεν ξέρω γιατί με βάζει να κάνω και δεύτερη..Είναι λίγο ψείρας με τις εξετάσεις..Παίζει και να μην υπάρχει εξέταση που να μην έχω κάνει...Δε με νοιάζει όμως γιατί νιώθω σιγουριά μαζί του και τον εμπιστεύομαι απόλυτα. Μόνο με αυτή την εξάταση με ξενέρωσε απίστευτα..Νόμιζα πως είχα ξεμπερδεψει με την καμπύλη...Οι προηγούμενοι γιατροί που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν με έβαλαν να την κάνω. Θα διαλέξω μικροβιολογικό εργαστήριο με πολλές γλαστρούλες :lol::lol::lol::lol:

Αλέκα μου κατέβασα στο κινητό ένα παιχνίδι που μου αρέσει και λέω έτσι να περάσω την ώρα μου στο μικροβιολογικό....Ελπίζω να μη με βάλει να κάνω και την τεράστια καμπύλη :lol::lol::lol::lol: Βάλε αν μπορείς στη λιστούλα ότι το επόμενο ραντεβού είναι στις 9 Μαΐου!

Μαξίμ μου σε ευχαριστώ για τα περαστικά! Όσο για την ξεκούραση θα προσπαθήσω όσο είναι εφικτό με ένα τρίχρονο, τις δουλειές του σπιτιού και τη δουλειά εκτός σπιτιού :?:?:?:?:? Άραγε είναι εφικτό;;;

Τσεβούλα μου σε ρώτησα γιατί είχα μια κακή εμπειρία από γιατρό στο Έλενα και επειδή η κολλητή μου γέννησε στο μαιευτήριο αυτό με γιατρό από τον οποίο έμεινε πολύ ικανοποιημένη. Τον δικό σου δεν το έχω ακούσει..Οι περισσότεροι γιατροί εκεί μέσα έχουν μεγάλη εμπειρία και επίσης το ΛΟΥΞ δωμάτιο είναι ΤΕΛΕΙΟ! Καλύτερο από το μονόκλινο του ΜΗΤΕΡΑ!!! Στον παλιό σου γιατρό είπες ότι δεν θα ξαναπάς ή έφυγες έτσι απλά;;;;;Σε παρακολουθούσε αρκετό καιρό...

Καρολινάκι μου ούτε ένας μήνας δεν έμεινε..Φάε να το ευχαριστηθείς!!! Πόσα πια θα πάρεις σε 20 μέρες;;;; Τι να πω εγώ που έχω 4 μήνες μπροστά μου;;; Ξέρεις πόσα μπορεί να πάρει κανείς σε 4 μήνες;;;; Άστο φιλενάδα!!! Κρίμα που δεν πέφτει Σάββατο 20 Μαΐου...Θα είχα ίδια μέρα γενέθλια με τον ποντικούλη σου τον όμορφο!!!!! Δεν πειράζει όμως..Ταυράκι θα είναι και αυτό!! Τυχερούλα :lol::lol::lol:

Καλό μου Πασχαλιτσάκι σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου τα λογάκια!! Ευτυχώς τέλη Μαΐου τα πράγματα στη δουλειά χαλαρώνουν και τέλη Ιουνίου σταματώ!!! Κάνω υπομονή και μετρώ αντίστροφα!!!!

Αυτά και για σήμερα..Αύριο ξεκινά πάλι μια κουραστική εβδομάδα..Μισώ τη Δευτέρα, σας το έχω πει;;;;

Φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.

αλεκα μου εχω μπλεξει με την κουρτινα.την παιρνω μπλε φαινεται πολυ αγοριστικη την παιρνω ροζ πολυ κοριτσιστικη.κ μαλλον για να βρω κατι ιδανικο πρεπει να τα σκασω.το σιελ δεν μπορω να το βαλω απ εξω γιατι ειναι εντελως διαφανεια.δεν ξερω θα δω στην πορεια..ειδα κ τις δικες σου αλλα θα μου επεφταν πολυ εντονες..θα δω μηπως βρω κ τιποτα στα leroy.

αυτο το μπλε σκουρο που ειδες ηταν η ντουλαπα,μια αθλια επιλογη που ειχα κανει στα 20 μου..αλλιως θα εκανα το δωματιο αλλα χρωματα..με περιοριζει παρα πολυ..

πασχαλιτσακι αμα μπορουσα εγω θα ερχομουν ευχαριστως για καφε...θα στο λεω συνεχεια εχω ερωτα με την καστορια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες μου... τελειωσα με τις εξετασεις αυριο τα αποτελεσματα, η μικρη ειναι στο σταθμο και τωρα απολαμβανω την ησυχια του σπιτιου μου χαλαρωνοντας στο καναπε! και θα παραγγειλω και τα σεντονακια το δευτερο σχεδιο αφου σας αρεσε!!!!

μαλλον θα παω τζαμπο να παρω παπουτσακια αγκαλιας για το πετρακη....

ανθη μου ενημερωσα τη λιστουλα... καλο κουραγιο και με τις διορθωσεις και με τη καμπυλη!!!εσυ

νανσυ γιατι δεν το καλυβεις με την ταπετσαρια το εντονο μπλε??? δεν εμεινε καθολου?

εχεις δικιο οι κουρτινες μου ειναι εντονες, εσυ θες παλ σαν ουρανιο τοξο ναναι.... να σου πω μια ιδεα?

βαλε απο μεσα ενα εντονο χρωμα οποιο θες και για απεξω παρε απο κινεζικο κουρτινες που ειναι σα κροσια δυο χρωματα γαλαζιο-ροζ και βαλτες μαζι.... σου βαζω φωτο τις κουρτινες που λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μολις τα παραγγειλα και οταν θα βγω εξω θα παω να καταθεσω τα λεφτα.... λοιπον παραγγειλα τα σεντονακια και δυο σαλοπετες μια 0-3μηνων και την αλλη 3-6 για να ξεπερασει τα 50ευρω (δωρεαν μεταφορικα βλεπετε εδω στο νησι τα κουριερ μας τον πιανουν κανονικα το πωπουλη μας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...