Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

ariadni wraia ta fotistika... to autokolito pou evales fwto les?

stedim k egw pou menw kentro erikse karekles k twra psixalizei....

elena ontws polulogia mas epiase... megia to maksilari ante kalous upnous twra

egw prin den douleua opote mallon gia auto mou eipe mono gia to boithima alla tha ksanarwtisw gia sigoura...

pali eskasa sto fai duo piata efaga :?:? pws tha ta xasw meta na dw..

bikaki upomoni me tin douleia ligo akoma k tha stamatiseis...

tha sas vrw apo to bikaki koritsia sto fb...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εεεεειι!!!Κανονίστε τώρα που θα κολλησετε στο φβ να ξεχασετε το ποστ μας!

Εμεις που δεν εχουμε φβ δηλαδη στην απέξω?????? :cry:

Που μάλλον μόνο εγω δεν εχω.Ειχα αλλα το εχω καταργήσει εδω και κανα χρονο.Βαρεθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία σου έστειλα. Ναι αυτό το αυτοκόλλητο βάλαμε.

Και γώ έλεγα να καταργήσω το fb αλλά έχω πολλούς φιλους και συγγενεις σε αλλες πολεις και γι αυτό το κρατάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσουδες δεν σας προλαβαίνω, η μικρη φτιάχνει puzzle και έτσι μπορώ και σας γράφω...

Αγγελική περαστικα στο αγοράκι σου, πως είναι σήμερα το ματακι του?

Άνθη μου περιμένουμε νεα σου απο την φραουλιτσα σου.

Μαρακι καλο κουράγιο με την μετακόμιση, μια χαρα είναι τα κιλά της μπεμπουλας σου, όσο για τα δικά σου δεν είναι τραγικά πολλά απλά υπολόγισε ότι θα πάρεις 4-5 κιλά ακόμα μέχρι το τέλος.

Νανσυ όντως το μαξιλάρι είναι μεγάλη σωτηρία και εγω όλο τα βράδυ αγκαλιά με το μαξιλάρι τη βγαζω :lol::lol: όσο για την προέκταση στα κάγκελα απαραίτητα όσα παιδάκια και να έχεις, εμείς έχουμε βάλει πλαστικά νομίζω που μετα μπορείς να τα βγάλεις δεν είναι μόνιμα δηλαδή.

Κατερίνα όμορφα τα πραγματάκια που διαλέξεις.

Beboula μεγάλωσε πολυ η κοιλιτσα!

Λια, Σταυρουλα, Βικακι και Αμαλία ευχαριστώ για τις πληροφοριες για το κατωσεντονο.

Βικακι μπορει να περνάει φάση ο Αντωνακης, γιαούρτι τρώει? η Αγγελική έχει κόψει το γιαούρτι αλλα γάλα και τυρί πίνει και τρώει αρκετά.

Ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα έχω διαβάσει πάνω απο επτά σελίδες.

Φιλακια να δω μέχρι το βράδυ ποσά θα έχετε γράψει παλι!!!!!!!'!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maxim κ Βικάκι σας απάντησα...

Εννοείται, τώρα θα ξεχάσουμε το μαμμυ, που φτάνουμε στο τέλος σχεδόν? Αλλη η επικοινωνία εδώ, άλλο το fb... Να σας πω την αλήθεια εγώ λατρεύω το face, είμαι κολλημένη... Δεν παίζω παιχνίδια κ τέτοια, αλλά μου αρέσει που έτσι κρατάμε επαφή με φίλους που είναι μακριά...

Απλά να σας πω την αλήθεια στο face βάζω φωτό πιο εύκολα, εδώ νιώθω ότι ο καθένας μπορεί να τις δει, εκεί τουλάχιστον μόνο άτομα που ξέρω έχουν πρόσβαση... Τώρα θα μου πείτε πουθενά δεν είσαι σίγουρος για τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βλεπω πολυ φυγαμε ε???? :):):) 104!!!!!!!!!!!!!!!

κ εχω fc.. ενμνοειτε αλλο εδω κ αλλο στο fc.εχω παντα 2 σελιδες ανοιχτες για να παρακολουθω κ τα 2.. κ fc kai μαμμυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα πριν δεν έγραψα τίποτα για τα επιδόματα γιατι δεν έχω ιδέα, το ταμείο μου ( μηχανικων) δεν έχει ακόμα ενοποιηθεί με αυτά του ΕΟΠΥΥ και ελπίζω να μην ενοποιηθει μέχρι τότε γιατι όπως το υπολογιζω δεν με συμφέρει! Εμάς δίνει επίδομα τοκετου μόνο για όλους τους ασφαλισμένους 2500€.

Fb έχω και εγω θα σας βρω απο τα υπόλοιπα κοριτσακια που είμαστε ήδη φιλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα στο ΤΕΒΕ ανήκουν οι ελεύθεροι επαγγελματίες. Εγώ είμαι στο ΤΕΒΕ όχι από τον άντρα μου και υποτίθεται ότι ακόμα δουλεύω και πληρώνω εισφορές. Έχω επιχείρηση στο όνομά μου. Δεν λειτουργεί με άδειες με αποδοχές ή χωρίς αποδοχές το ΤΕΒΕ είναι άλλου παπα ευαγγέλιο. Θα ρωτήσω αλλά δεν νομίζω να δίνουν τίποτα άλλο πέρα από τις μειωμένες εισφορές. Μεγειά το μαξιλάρι σου. Δεν είναι πολύυυ μεγάλο όσο το δικό μου πρέπει να είναι αλλά πολύ πιο ακριβό.

Lia όντως τέλεια κοιλιά και από κορμί κορμάρα. Δεν πρέπει να έχεις πάρει πολλά κιλά.

Κι εγώ δεν έχω facebook είχα κάποτε αλλά το έσβησα γιατί βαρέθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine Καλαμαριά μένω, αλλά από Σεπτέμβριο μάλλον θα μετακομίσουμε προς Δελφών ή περιοχή Ιπποκρατείου, κοντά στους γονείς μου, χρειάζονται βοήθεια... Τώρα μου είπε ο άντρας μου που δουλεύει Μενεμένη πως έριξε μεγάλη μπόρα! χαχα, χαμπάρι....

Kangaroo, στο τσμεδε είσαι? κανονικά κ ο άντρας μου εκεί θα ήταν, αλλά διάλεξε το τεβε γιατί είχε λιγότερες εισφορές... Τώρα αν του πω για τα 2500 ευρώ θα τραβάει τα μαλλιά του!!! :D:D:D:D

Σας αφήνω, πάμε για κλινικότσαρκα part 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ!ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ Κ ΟΤΙ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!!!Κ ΕΓΩ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ!ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ Κ ΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ!!!ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΗΜΕΡΩΝ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΩ;;;ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΤΗΣ ΚΑΝΩ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΩ ΕΥΚΟΛΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mou vlepw ananewsame tis koilitses mas uperoxes oles!!!!koritsia mou egw exw teve rwtisa prin kapoies meres dikaioume ena mono epidoma toketou 900e ta opoia pane kateutheian stin kliniki ara den pernw tipota!!rwtisa gia tis meiwmenes eisfores gia ena xrono kai isxuei. koritsakia mou exw kai gw fb eimai idi fili me maraki opoia thelei stelnei filakia!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ εγινε μυτερη κι εσενα η κοιλούμπα!!Απο δερματακι μια χαρα σε βλεπω ,δεν εκανες καμια ραγάδα στην πρωτη ε?

Οσο για τα πεθερικά...κι εγω θα ήθελα να με εχει λιγο γραμμενη η δικια μου...Μακρια κι αγαπημενοι,καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΓΙΑΤΙ Η ΧΑΖΗ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ..Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΥΧΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΜΙΚΡΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΛΕ ΒΓΑΛΕ ΚΙΛΑ Κ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΩ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΑΦΡΙΚΑΝΗ! :lol::lol::lol:

Κ Ο ΜΥΑΡΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este to kserw oti itan pio akribo, alla to exw dokimase kai me boleuei giauto ithela auto. Nomizw oti einai ligo pio megalo. Einai 190 X 38.

Nancy egw ksereis ti exw arxisei kai kanw molis akouw tetoies mpourdes?? Lew nai ame kanena problima kai meta tous grafw, h alliws apla eimai katheti "den ginetai auto" telos. Dineis polu simasia kai meta xaliesai esu. Ama blepeis oti o allos einai ston kosmo tou ton afineis na leei tis m$%^&*es tou kai astous na ta akoune monoi tous!!

H koilia sou megalwse arketa!! Pwpw fantazomai pou tha ftasei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως οι κοιλιτσες φτου φτου ομορφες !!!!!!!!!!! :):):)

νανσυ μη τσατιζεσαι...δεν μπορει να σε κανει κουμαντο που θα πας κ ποτε θα γεννησεις..2 μωρακια μεγαλωνουν στην κοιλιτσα,ειναι δυνατον να μην μεγαλωσει πολυ?!!!

νατασα η σειρα σου για μια καινουργια φωτο!! ;):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΣΕΝΑ ΒΡΕ ΝΤΕΛΦΙΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΒΡΑΚΑΚΙ :lol::lol::lol:

ΝΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΑΝ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΛΛΟ..Κ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ..ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΩ ΣΑΝ ΓΡΙΑ!!Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ Κ ΤΗΣ ΛΕΩ Κ ΠΟΥ ΣΑΙ ΑΚΟΜΑ...ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ..Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΝΤΙΡΙΝΤΑΧΤΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΟΡΕΥΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΧΕΙ ΠΟΛΥ ΦΑΙ :lol::lol::lol:

ΑΧ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ Κ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΒΡΟΝΤΟ!!!ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΝ ΤΟ ΔΩΡΟ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΩ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...