Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

elena mporeis mipws na mou steileis ta dikaiologitika gia to deutero k trito epidoma?

aleka megia to malli ksexasa na sou pw...

nansy kala kanete k vazete kagkela me 3 mwra tha einai duskolo na exeis oli tin wra to nou sou...

anna ante me to kalo perimenoume foto apo to dwmatio...

pasxalaki mou aresan k emena ola poli k ta fwtistika einai polu paixnidiarika

beboula teleia koilitsa....

maraki kouragio me tin metakomish ante na kaneis k esu to dwmatio meta...

ontws pali allazoume postaki...

paw na mageirepsw edw gurw tha eimai....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αριάδνη κάτι τέτοιο σκέφτηκα κι εγώ. Για το πίσω μέρος δεν με απασχολεί γιατί θα ακουμπάει στον τοίχο.

Έλενα εμένα αν μου βάλει μπροστά και προέκταση θα φτάσει στο Θεό :D Είναι πολύ φαρδιά σαν συρταριέρα. Έχει βάθος. Απλά ήθελα κάτι να μην γλιστράει το στρώμα της αλλαξιέρας και φεύγει.

Με μπέρδεψες με τα επιδόματα. Εγώ έχω ΤΕΒΕ το οποίο είναι και αυτό ΕΟΠΠΥ. Θα πάρουμε έξτρα λεφτά επίδομα τοκετού? Δεν πάει στο δωμάτιο? :roll: Επίδομα λοχείας? :roll: Δεν πρέπει να δίνανε ποτέ στο ΤΕΒΕ. Πρέπει να πάω κι εγώ να ρωτήσω λεπτομέρειες γιατί με τον ΕΟΠΠΥ έχει γίνει ένα μπάχαλο.

Πασχαλιτσάκι ωραία όλα. Η προίκα η πρώτη της μικρής μου άρεσε περισσότερο. Η adellin δηλαδή.

Μπεμπουλα τέλεια η κοιλίτσα. Κάποιος γέρνει προς τα έξω από τους 2 :lol: .Τα γλυκούλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Από επιδόματα δεν ξέρω τίποτα, δεν εργάζομαι κ μάλλον δεν δικαιούμαι κάτι... Είμαι έμμεσα ασφαλισμένη μέσω του άντρα μου στον ΟΑΕΕ (ΕΟΠΠΥ πια) κ θα πρέπει να ρωτήσω.

Αυτές τις μέρες γυρνάμε τις κλινικές της Θεσσαλονίκης κ ρωτάμε τιμές. Νομίζω το Πασχαλιτσάκι ρωτούσε για το Γένεσις, αν θέλετε τιμές σας λέω... Εχει πακέτο πάντως για όσους έχουν κάρτα ανεργίας, βγαίνει σε δίκλινο μαζί με τον παιδίατρο κ τον αναισθησιολόγο 1600 ευρώ, αλλά έχει ένα κουλό: το δωμάτιο αυτό δεν έχει μπάνιο, θα πρέπει να χρησιμοποιείς το μπάνιο άλλου δωματίου :?:?:?

Ευχαριστώ για τα λινκ για τις προίκες μωρού, με βοήθησαν πολύ. Συγνώμη δεν θυμάμαι πια κοπέλα τα έβαλε, σας διάβασα στις 6 το πρωί λόγω των αϋπνιών που έχω τελευταία... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim sto genesis apoti kserw ta diklina k ta tetraklina den exoun diafora stin ousia enonoun duo diklina k ta kanoun tetraklina analoga ti zitane perissotero k exei duo toualetes se kathe meria... twra oso gia to mpanio tha se gelasw den mpika sto mpanio na dw pws einai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to mono pou den mou aresei einai i sifiniera, mporei se alo xroma na m'aresei...

Μπεμπουλα θα ειναι αλλο χρωμα και ξυλο. Απλα σαν σχεδιο σας το δειχνω γιατι θελω κατι απλο και διαχρονικο, να το εχει και μεγαλυτερος. Αυτο θα δειξω στον επιπλοποιο και αυτος θα μου κανει κατι παρομοιο :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτές τις μέρες γυρνάμε τις κλινικές της Θεσσαλονίκης κ ρωτάμε τιμές. Νομίζω το Πασχαλιτσάκι ρωτούσε για το Γένεσις, αν θέλετε τιμές σας λέω... Εχει πακέτο πάντως για όσους έχουν κάρτα ανεργίας, βγαίνει σε δίκλινο μαζί με τον παιδίατρο κ τον αναισθησιολόγο 1600 ευρώ, αλλά έχει ένα κουλό: το δωμάτιο αυτό δεν έχει μπάνιο, θα πρέπει να χρησιμοποιείς το μπάνιο άλλου δωματίου :?:?:?

Εγω εβγαλα χθες καρτα ανεργιας και τον αλλο μηνα με το καλο θα κατεβω στο Γενεσις για τις τιμες. Ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι πιο οικονομικα απ' οτι στον πριγκιπα, πριν 2 χρονια 2κλινο λουξ ολα κομπλε μου ειχε βγει σχεδον 4,500 ευρω. Καλη τη τιμη για τις ανεργες αλλα χωρις τουαλετα!!!!!!!!!!!!! Αν ειναι δυνατον, ζωα ειμαστε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariagiorgos μια χαρα η μπεμπα σας! Και εμενα μου φωναζει ο γιατρος μου συνεχεια για τα κιλα ...Στην αρχη στεναχωριωμουν αλλα ειπα οτι μετα θα τα χασω, σιγουρα και με τη δουλεια...

Ραπανακι περαστικα στο μικρο σου!

Κικιτσα εισαι ετοιμη διαβαζω ...τελεια! Με το καλο να ερθει!!!

Ελενα μην ανησυχεις τοσο μπορει να γυρισει, εχεις ακομα.Στην κουμπαρα μου γυρισε μια εβδομαδα πριν γεννησει! Μια χαρα ειναι και οι τιμες!

Τσεβουλα ευχομαι να πανε ολα καλα και να μην εχετε προβλημα με το λωρο!

Ντελφιν υπομονη και εσυ γλυκια μου, το μωρακι ερχεται!

Μπεμπουλα μια χαρα κοιλιτσα εχεις με τα αγορακια σου!!!

Εμεις περιμενουμε το ταπετσερη την Παρασκευη και θα βαψουμε μετα ...Κοντευουμε με αυτα τα μαστπεματα, ουυυφ!

Εχω αρχισει και κουραζομαι και εγω πιο ευκολα τωρα, ειδικα τα ποδια μου...Και αυτη η συχνοουρια με εχει τρελανει....

Φιλακια αγαπημενες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maxim χθες πήγα κ ρώτησα... Εχουν μεγάλη διαφορά! Το 4κλινο έχει 1370 ευρώ κ το δίκλινο 2050 ή 2200 αν είναι λουξ... Βέβαια οι τιμές αυτές είναι με καισαρική, δεν ξέρω αν έχει διαφορά... Όσο για το δωμάτιο χωρίς μπάνιο, είναι αυτό του πακέτου των 1600 ευρώ μόνο για όσες έχουν κάρτα ανεργίας από τον ΟΑΕΔ... Τα υπόλοιπα έχουν κανονικά μπάνιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este katalaba...xaxa kai to diko mou twra sto Theo ftanei! Einai epeidi exw tin koilia...to anoigw kai kanw ta xeria mou mprosta na dw pou ftanoun gia na allaksw to mwro kai den ftanoun...alla pisteuw meta pou tha fugei h koiloumpa tha ftanw mia xara! Pantws ta plaina einai wraia na ta exei emena de tha mou arese xwris ta plaina.

Stedim sigoura kapoio epidoma dikaiouse...prepei na

rwtisete re koritsia min to afinete etsi giati einai krima na min parete ta lefta afou ta dikaiouste!!

Maximaki sou grafw ta dikaiologitika gia to deutero kai trito epidoma. (grafw akribws opws ta grafei to xarti pou mou edwsan apto IKA)

2. Epidoma Loxeias :

a) Efoson apofasisei na asfalisei h mitera to neogennito, ginetai prwta h diadikasia sto MITRWO.

B) Katopin, fernei stis PAROXES mia prwtotupi liksiarxiki praksi gennisis tou paidiou, mazi me to bibliario tis kai to bibliario tou paidiou.

3. Boithima Toketou :

a) Prwtotupi liksiarxiki praksi gennisis tou paidiou

B) Bebaiwsi apo tin kliniki oti gennise ekei

Lil mou les e?? Den agxwnomai pia...to mwro na einai kala kai opws thelei as bgei. Kale posa kila pires kai sou ti leei o giatros? Emena xtes me zugise eimai +8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι κ εμείς τρελαθήκαμε όταν ακούσαμε ότι δεν έχει μπάνιο... Θα χρησιμοποιώ λέει το μπάνιο του απέναντι μονόκλινου... Κ ρωτάω τώρα: Αν κάποια έχει δώσει τόσα χρήματα για μονόκλινο κ προφανώς για rooming in, θα θέλει να μοιράζεται την τουαλέτα της??? :?

Όσο για τα κιλά, κ εγώ που πήρα 5500γρ έχω μια κοιλιά τεράστια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα κι εγώ τα ήθελα τα πλαϊνά αλλά το καπάκι το έχει κάνει αλλιώς τώρα και δεν ξέρω αν μπορεί να το αλλάξει :roll: . Ενώ του το είχα πει ότι το θέλω έτσι μου λέει μετά δεν θα μπορείς να το αλλάξεις να τα βγάλεις αυτά αν θελήσεις θα πρέπει να βγει όλο το καπάκι της σιφινιέρας και το αφήσαμε έτσι αλλά πιστεύω ότι θα έχω πρόβλημα.

Καλέ μην μιλάτε για κιλά πονάει το θεματάκι λέμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia ta dwmatia lew oti den exoun diafora gt k to tetraklino einai san to diklino diladi duo duo ta krevatia k anamesa einai san paravan alla to exoun anoixto k exei k apo tis duo meries toualeta.... itan i ksaderfi mou se teteio... gnwmi mou opoia thelei diklino den aksizei na dwsei toso megali diafora sta lefta.....

elena se euxaristw ara mallon dikaioume k to deutero epidoma giati egw pou eixa paei na rwtisw mou eipan mono gia to trito.... k den mou eixan pei k poso einai...

kale mia xara eiste apo kila egw ti na pw pou evala 14 :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω... η μικρη κοιμαται, εγω μολις σαβουριασα και τρωω το παγωτακι μου και ειπα να σας διαβασω γιατι το απογευμα θα παμε στις κουνιες!!!!

μπεμπουλα τι κοιλιτσα ομορφη ειναι αυτη!!! φτου φτου να μη σας ματιασω

ελενα μου στη σαντυ αν και γενναγα στο νοσοκομειο μου το δωσανε το βοηθημα τοκετου κανονικα και συνολο ολαααα τα λεφτα ηταν 4500ευρω (απλως δε πληρωσα το νοσοκομειο λογω καισαρικης).... τωρα ακομη δεν ξερω γιατι μου τα φτιαχνουν τα χαρτια αφου γεννησω.

η νυφη μου που γεννησε σε νοσοκομειο αλλα δεν ειχε ασφαλεια(την ασφαλιζε ο αδελφος μου) και δεν επερνε τις αδειες λογω μη εχοντων ενσημων(δεν εργαζοταν) πηρε 890ευρω(δεκεμβριος '11) ασχετο αν πληρωσε στο νοσοκομειο το φτ.... αρα μια χαρα θα σου ειναι τα λεφτα....

εγω οπως τα παρω στο δανειο θα πανε :lol::lol::lol:

φυσικα θα αλλαξουμε ποστακι αφου θα εχουμε τα πρωτα γεννητουρια γιαυτο!!!!

αννουλα μου συσπασουλες ειναι... προσπαθησε να εισαι ξαπλωμενη και να ξεκουραζεσαι αρκετα!!! μη φοβασαι ειμαστε την τελικη ευθεια γιαυτο!!!

το επομενο ποστακι θα αφιερωθει στο καρολινακι μας και στα πρωτα γεννητουρια.... κατι θα σκεφτουμε!!!

ελενα επισης να ξερεις αν το παιδι το δηλωσεις σε εσενα δηλαδη το βαλεις στο δικο σου βιβλιαριο ασθενειας ΙΚΑ θα παρεις +10% στο επιδομα λοχειας!

σταυρουλα και εγω μεν το ταμειο μου ειναι στον ΕΕΟΠΥΥ αλλα παω στο ταμειο μου για να μου ετοιμασουν τα χαρτια.... εδω στο ΕΟΠΥΥ της ροδου εχει και γραφειο για ΤΕΒΕ και γραφειο για τους δημοσιους υπαλληλους και καθενας ρωταει εκει.... πηγαινε ρωτα γιατι αν τα ψαξεις στο νετ θα μπερδευτεις

λιλ μου τι μου τι θυμισες την συχνοουρια κατευθειαν ετρεξα στη τουαλετα... δεν μου φτανει οτι τρεχω στη τουαλετα πινω και ενα σκασμο νερο ολη μερα χωρια τους καφεδες :lol::lol::lol:

επισης μη ξεχνατε για να ασφαλισετε το παιδι πρεπει υποχρεωτικα να του βγαλετε ΑΜΚΑ.... αλλιως σας γυρνανε πισω!!!!

στεντιμ εεεε ας την δουμε επιτελους την κοιλιτσα σου γιατι απ'οτι βλεπω μονο εγω εχω την πιο μικρη και καθομαι και σας ζηλευω!!!!

παντως πολυ κουλο αυτο με την τουαλετα ημαρτον τοσα λεφτα παπαπαπα!!!!

αντε παιρνω την κοιλια μου και παμε για νανι κλεινουν τα ματοκλαδα μου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ, δεν μιλάμε για κιλά.... Α, θα βάλω φωτό για να παρηγορηθείτε όλες.... :lol::lol::lol:

Εγώ βλέπετε ήμουν γεματούλα από πριν... Εχω κ το διαβήτη κύησης κ έπρεπε να προσέχω, βέβαια παρόλα αυτα ο μικρός έχει ένα θέμα, έχει μεγαλύτερη κοιλίτσα κατά μια βδομάδα... Θα δούμε στη Γ επιπέδου τώρα πιο αναλυτικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este egw tha tou elega na ta balei kai meta an thes esu na to allakseis argotera ti ton pirazei auton??

H na kanei mia patenta kapws na balei kati sta plagia, efoson ta itheles aptin arxi giati na pareis kati allo apo auto pou itheles.

Pantws kai etsi na meinai argotera mia xara mou fainetai, den exw skeftei kan na to allaksw.

Maximaki mou makari na to dikaiouse den kserw katholou. Egw piga stis paroxes kai otan zitisa ta dikaiologitika gia ta epidomata ola mou edwse auto to xarti me ta 3 epidomata. Isws na petaxteis na rwtiseis gia na eisai sigouri.

Kale afou ftaneis sto telos kai ta 14 kala einai an prosekseis ligo ante na pareis alla 1-2 kila.

Aleka den to iksera auto oti an asfalistei se emena tha parw extra lefta. Tha to koitaksw giati emeis legame na to asfalisoume stou antra mou pou einai monimi asfaleia giati egw mporei mia xronia as poume na min eimai asfalismeni...an kai an ginei kati tetoio de mporei na allaksei apo emena se ekeinon??

Kale koritsia nai balte oles mia fwtokoilitsa, Aleka ontws mikri koilitsa exeis, prepei na min exeis parei kila ektos tou mwrou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!κ εγω ειμαι ασφαλισμενη στον αντρα μου ( τεβε-εοππυ) αραγε δικαιουμε κ εγω τοσα επιδοματα?δλδ κ τα 3? γιατι μας ειπαν οτι μονο τα 900ε δικαιουμε επειδη ειμαι στου αντρα μου το βιβλιαριο.

κ αυτο το κουλο με το δωματιο χωρις μπανιο?μα ειναι δυνατον?τι καθικια!!!επειδη ειναι με καρτα ανεργιας σημαινει οτι ειμαστε κατωτεροι? :evil::evil: κ εγω καρτα εχω..

δυδυμομανουλα σουπερ κοιλια εκανες!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha steilw ton antra mou na rwtisei ksana.. egw tous edeiksa to bibliario k rwtisa ti dikaioume k mou eipe mono gia to boithima toketou den mou edwse xarti mou ta egrapse se ena xartaki k episis mou zitane mia bebaiwsh KEN pou den katalava ti einai giati to xartaki to pire o petheros mou k den eida ti egrafe meta to eida k den mporousa na gurisw ksana gia na rwtisw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κάνετε κοριτσακια μου, φτασαμε τις 99 σελιδες βλέπω!!!!!

Αλεκα περιμένουμε εντυπωσιακό τιτλο για το Νο 6 λετε οι πρώτες αφηξεις να ειναι σε αυτό?????

Ειχα βγει εξω το πρωι γιατι ήθελα να παρω ενα δωρο και έσκασα απο τη ζεστη. Τέλειωσα και με τα ρουχα τουλάχιστον ξερω τι έχω σε ουδετερα φορμακια μπλουζακια και τζηνακια μεχρι περιπου 9-12μηνών. Οποτε θα αρχισω να πλενω και να τακτοποιώ και εγώ σιγά σιγά. Σας εχω και ερώτηση υπάρχει περιπτωση να βρω μόνο κατωσεντονο μονοχρωμο για κουνια?

Πάω να φαω και να πάρω μετα την μικρή απο το σχολικό θα σας διαβάσω μετά....

Φιλάκια

post-13601-13873939283389_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia de thelw na sas lew pragmata pou den kserw...rwtiste gia na eiste sigoures. Mporei epeidi eiste asfalismenes stou antra sas na dikaiouste alla den kserw. An eipan to idio kai stis 2 sas isws auto isxuei gia esas! Apla rwtiste ksana gia na eiste sigoures.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εγώ πάντως που ρώτησα κάποιες συναδέλφους, είναι σίγουρο ότι μόνο τα 900-1000 ευρώ παίρνω. Τελοσπάντων, θα κάνω και μια ερώτηση στον οπαδ (εκει ήμουν ασφαλισμένη ως εκπαιδευτικός) για να σιγουρευτώ. Εμας με το γιατρό μας βγαίνει σύνολο 3200 περίπου οπότε τα 2200 απο την τσέπη μας θα τα βάλουμε :x

Αλέκα, την τελευταία φορά με πήγε ό άντρας μου αλλά δεν την πάλεψα στο γυρισμό με το κτελ και επιπλέον δεν μπορώ να έιμαι χωρίς αυτοκίνητο στην Πάτρα, μου την δίνει!! Τις προηγούμενες φορές πήγαινα με το αμάξι. Οπότε αύριο (γιατί αύριο θα πάω τελικά) θα πάω με το αυτοκίνητο μου, 1μιση ώρα είναι. Το καλό είναι ότι η κοιλιά μου δεν είναι μεγάλη οπότε δεν νίωθω άβολα και ο γιατρός μου δεν το έχει απαγορεύσει, απλά δεν γκαζώνω κιόλας!! Τώρα απο τον επόμενο μήνα, θα έχει τελειώσει ο άντρας μου τα μαθήματα οπότε θα είναι πιο χαλαρός και θα πηγαίνουμε μαζί και θα καθομαστε και 2-3 μέρες. Τώρα του ανακοίνωσα ότι θα κάτσω μία βδομάδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!κ εγω ειμαι ασφαλισμενη στον αντρα μου ( τεβε-εοππυ) αραγε δικαιουμε κ εγω τοσα επιδοματα?δλδ κ τα 3? γιατι μας ειπαν οτι μονο τα 900ε δικαιουμε επειδη ειμαι στου αντρα μου το βιβλιαριο.

κ αυτο το κουλο με το δωματιο χωρις μπανιο?μα ειναι δυνατον?τι καθικια!!!επειδη ειναι με καρτα ανεργιας σημαινει οτι ειμαστε κατωτεροι? :evil::evil: κ εγω καρτα εχω..

δυδυμομανουλα σουπερ κοιλια εκανες!!!! :):):)

κι εγω πιστευω οτι μονο το βοηθημα δικαιουσαι και εφοσον γεννησεις σε κλινικη που δεν ειναι συμβεβλημεμη με τον εοππυ.Τα υπολοιπα επιδοματα τα δικαιουσαι μονο αν εισαι ενεργη εργαζομενη.

Το γνωριζω γιατι προσφατα πηρα το επιδομα μητροτητας με βιβλιαριο ατομικο οχι οικογενειακο

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να ξυπνήσει η Αλέκα να μας φτιάξει νέο ποστάκι γιατί έχει φουντώσει η συζήτηση :lol: . Δεν μου είπατε καλέ το επίδομα το παίρνουμε σίγουρα? Γιατί εγώ πίστευα ότι επειδή έχουν αλλάξει οι τιμές στα ιδιωτικά μαιευτήρια λόγω ΕΟΠΥΥ ότι δεν παίρνουμε επίδομα γιατί ενσωματώνετε στην έκπτωση του δωματίου. Κάνω λάθος? :roll:

Έλενα τελικά βλέπω εδώ http://artbebe.gr/pimg/danai.jpg ότι το προστατευτικό μπαίνει πάνω από το καπάκι οπότε θα του πω να μου το βάλει. Κι εγώ έτσι θα το αφήσω μου αρέσει πιο πολύ.

Σήμερα βόλεψα επιτέλους τα χειμωνιάτικα και τακτοποίησα τα υπόλοιπα καλοκαιρινά ρούχα και παπούτσια (όχι εγώ η γυναίκα δηλαδή). Μου έφυγε ένα βάρος. Τώρα πρέπει να τακτοποιήσω και τα πράγματα του μπέμπη και να καθαρίσω την βαλίτσα μου για να αρχίσω να την γεμίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι και εγω για μονοχρωμο κατωσεντονο κουνιας ψαχνω ...Αν δε βρω θα παρω απο τα mathercare, τα ειδα πακετο των δυο νομιζω καπου στα 25 ευρω.

Ελενα ειμαι συν 12 κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...