Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

Εγώ όταν ψάχνω κάτι στην Ελλάδα συνήθως το γράφω στα ελληνικά.

Τι εννοεις στην Ελλαδα? Σε ελληνικο σαιτ δηλαδη? Το αμαζον επειδη ειναι αγγλικο πρεπει να κανουμε αναζητηση στα αγγλικα φανταζομαι ε?????

Συγχωρεστε με αλλα ειμαι σχετη απο αγορες μεσω ιντερνετ. Απλα με εσας ανακαλυψα οτι μπορεις να αγορασεις πολυ ωραια πραγματα και σε καλες τιμες :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλεξάνδρα έχεις κάνει ρεμιξ απο την κυρια κοκοβίκου(η ταινία είναι''η δε γυνη να φοβήται τον ανδρα)

και απο την οικογενεια Ποκοπίκου ? :D Σου είχα βάλει και βιντεο το τραγουδάκι παλιοτερα αν θυμασαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veta οντως πολύ γλυκο έτσι οπως το έγραψες οτι μυρίζουν ολα μανουλα για 2η φορά, με το καλο κοπέλα μου!

Ελενα πολύ ομορφη η προικα σας!

Καρολινάκι μου μια χαρά ο ποντικουλης θα ειναι διδυμάκι τελικά, η Λυδια ποτε έχει γενέθλια? Οσο για το βήχα μην μου στεναχωριέσαι μολις νιώσεις καλύτερα να κανονισουμε καφεδάκι.

Αχ βρε κοριτσια με τα παγωτά σας τι μου κάνετε βραδιάτικα, θα κάνω ομως υπομονή μιας και το πρωι θα πάω για τις εξετάσεις μου και για την καμπύλη ζαχάρου και θα το χτυπήσω οπωσδήποτε αύριο το παγωτάκι μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις ομορφες κοιλιτσες πολλα παγωτακια διαβασα αλλες τα κανατε και αλλες παλι θα θελατε να τα ειχατε κανει για να τα φατε πολυ γελιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

αλεκα μου αντε μια χαρα ολα με τον μικρουλακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μπραβοοοοοοοοοοοοοοοο

αννα μου και γω μια απο τα ιδια βλεπω ακομα παραξενα ονειρα και ο υπνος μου ειναι τελειως αστατος με αποτελεσμα το πρωι στην δουλεια να κουτουλαωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

με το καλο να δειτε στις 3 μαιου και τον μικρουλη σας για ακομα μια φορα

καρολινακι δηλαδη θα μας αφησεις γιατι σε λιγο θα γεννησεις ?θες να ειναι σαββατογεννημενος ε?

πω πω πλησιαζει ο καιρος παντως μια χαρα βαρος εχει ο μικρος και θα παρει και αλλο μεχρι να γεννησεις

ελενα πολυ ομορφα τα πραγματακια που πηρατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε αντε με το καλο θα ξαπλωνει η ζουζουνιτσα σου εκει πανω και θα παρουν την μυρωδια της αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

εγω σημερα ζεστενομουν αρκετα στην δουλεια και λεω αν απο τωρα αρχισα μετα τι με περιμενει μεχρι να γεννησω αχ βλεπω μικρουλικα μωρακια και ονειρευομαι και παλι την στιγμη που θα ακουσω το κλαμα αυτη την φορα της μικρης μου και θα φορεσω ροζ βραχιολακι στο χερι ωστε να επιβεβαιωνουν τα στοιχεια της μικρης αχχχχχχχχχχχχχχ τα λεω και ανατριχιαζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

καγκουρακι μου καλο κουραγιο αυριο με την καμπυλη ζαχαρου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...ζηλεύω όποια θα γεννήσει πριν απο μένα...Με έχει πιάσει ανυπομονησία και επιπλέον σκέφτομαι πως θα την παλέψω με τη ζέστη και την κοιλιά τούρλα :(

Έλενα, πολύ όμορφη η προίκα!

Κατερινούλα, ευτυχώς όλα καλά!Το πιστέυεις ότι έχω ακούσει αλλα 2 τέτοια περιστατικά? Μαλλον συμβάινει συχνά :shock:

Μη λέτε για παγωτά, είπα να προσέξω αυτή την βδομάδα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα χαχαχα κυρία Κοκοβίκου με δόξα και τιμή :lol: Από την ελληνική ταινία "η δε γυνη να φοβειται τον ανδρα".

Πασχαλιτσάκι ναι στην αναζήτηση του αμαζον μόνο αγγλικά.

Έλενα πολύ όμορφη η προίκα. Μεγειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλια οταν θα πας στον οαεδ ρωτα αν δικαιουμαστε τιποτα..εχω καρτα ανεργιας σχεδον κανα χρονο.. πηγα προχτες κ δεν μου ειπαν τιποτα..

ελενα τελεια η προικα του μωρου!! απο προχτες παντως που πηγα στον γιατρο κ μου ειπε οτι εχει κλιση για γεννα πολυ χαρηκα..ανυπομονω να ερθει ο μηνας.. στις 10 μαιου μπαινουμε στον 9ο μηνα..

καρολινα τι καλααααααααα........... :):):) θα παρεις πρωτη πρωτη τον μπεμπουλη αγκαλιτσα!!ολα με το καλο να ειναι!!

εμενα ο γιατρος μου ειπε καθε 10 μερες να πηγαινω.. στις 24 ειχα παει και τωρα στις 4 μαιου θα ξαναπαω..αυριο εχω μαθημα ανωδυνου τοκετου..αλλα πριν παω εκει θα παω στο lidl για να παρω την μπλουζα κ το κολαν.. οσο για το σουτιεν θηλασμου πηρα,αλλα λεω να δω πως ειναι αυτα γιατι ειναι σχεδον τζαμπα..εγω το πηρα 18ε κ ενα νουμερο μεγαλυτερο..γιατι κοριτσια μετα την γεννα ειχε γινει το στηθος μου

τουμπανο..7ο φορουσα στον γιο μου..ειχα υπερβολικο γαλα..

καλε πασχαλιτσακι τι παθατε....... :shock: κ εμενα ο γιος μου οταν ηταν 2 χρονων με πηγε στο μπανιο κ κλειδωσε την πορτα απο μεσα.. παραθυρο δεν ειχα με σε εκεινο το σπιτι.ειχα παθει σοκ..το κλειδωμα ηταν ευκολο,το ξεκλειδωμα ηθελε δυναμη.αρχισα να φωναζω κ να τσιριζω κ καποια στιγμη λεω ηρεμησε κ σκεψου..ο καημενουλης εκλαιγε γιατι φοβηθηκε..μετα με ψυχραιμια του ελεγα να γυρισει το κλειδη κ δεν μπορουσε γιατι ηθελε δυναμη..κ αυτο που σκεφτηκα ηταν... με το μαχαιρι σκαλισα λιγο την πορτα απο κατω κ τον ειπα να το βγαλει κ να το βαλει σε ενα χαρτι που ειχα βαλει απο την χαραμαδα..ετσι περασα το κλειδι κ ανοιξα.. 20 χρονια απο την ζωη μου ειχαν φυγει παντως..ποσο μαλλον εσυ πασχαλιτσακι που εισαι κ εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τωρα σας διαβασα.

πασχαλιτσακι το επαθε αυτο κ η γυναικα που κραταει την κορη μου..αλλα ευτυχωσ με τα παρακαλια της ξαναανοιξε η μικρη μετα απο ωρα..

αληθεια γιατι πηγατε κ βρηκατε σπιτι στην ερημια..δεν σας αρεσει το κεντρο;εκει ππου μενετε ειναι πολυ απομονωμενα..εστω στο μανιακι..κ για σενα για της μετακινησεις κ ψωνια θα ταν πολυ καλυτερα..

αχ πολυ ασχημο αυτο να αναγκαζεσαι να αλλαζεις μερη..κ να μην εχεις κανενα..εγω δεν ξερω εαν θα μπορουσα..βεβαια απο τα ειχες παρει ναυτικο πολυ καλυτερα ετσι..τουλαχιστον ειστε σε ωραιο μερος..

ελενα φανταστικη η προικα σου..την κουβερτα την εχω κ εγω στην κορη μου η σχεδον ιδια.της ειχα παρει τρεις τετοιες.

αχ εστε δεν θυμωμουν οτι κ εσυ απεχεις απο σεξ σε ολη την εγκυμοσυνη..εγω παντως κοριτσια μια μερα εβαλα τα κλαματα για αυτο το θεμα αλλα τωρα που εχω γινει σαν καρπουζι δεν το σκεφτομαι..

λια γιατι να γεννησεις μαιο;σου ειπε κατι ο μυαρης;

αυτα κοριτσια μου παω να ξαπλωσω..θα τα πουμε αυριο παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικρη κοιμαται και ειπα να σας χαζεψω... αυριο θα σας εχω και αλλες φωτο! αααα ξεχασα να σας πω πηγαμε τζαμπο ολοι μαζι... τα δαπεδα παζλ δεν αξιζαν αφηστε που ηταν και πολυ μικρα....

λια μου με τοσα που εχουμε πει τι να πρωτοθυμαμαι η δολια μανα! σωστα η ταινια ειναι αυτη!!! δε ξερω πως μου ειχε ερθει και την λεω ετσι.... αλλα επειδη μεγαλωσε την λεμε κοκος!

και εσυ θα μας μετακομισεις για μαιο???? ολα καλα να πανε και ας ερθει οποτε θελει!

εεε εγω αργω ακομη να μπω στον 9ο γυρω στις 20μαιου μπαινω ισως και γιαυτο δεν χριαζονται οι συχνες επισκεψεις ακομη.... και επισης ολες σας περνετε μαγνησιο εκτος απο μενα τη τρελη που εχετε συσπασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha rwtisw otan paw k thelw na rwtisw k sto ika pou tha paw apo vdomada alla oaed tha paw stis 22 nomizw...

elena wraia ta pragmatakia alla auti i kouberta einai agkalias emena mou fainetai kanoniki kouverta exw k egw teteia otan tin vgalw tha sas valw fwto...

aleka emena twra mou edwse magnisio k yuropar mazi gia tis suspaseis prin oute egw eperna...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xairomai pou sas arese. Auto to koubertaki den itan mazi me tin proika, apla mou arese kai to pira. Ena allo fleece paei me tin proika pou einai ligo pio megalo kai to pira kai auto. Maxim etsi egrafe sto site oti einai agalias. Den einai polu megalo alla oute kai mikro tha to elega. Twra na sou pw, den kserw kai ti diastaseis exei ena koubertaki agkalias. Auto pantos den skepazei olo to strwma tis kounias, alla to mwro mia xara to skepazei.

Aleka emena xwris na exw suspaseis mou exei dwsei magnisio molis mpika ston 5 nomizw.

Isws to kanoun proliptika. Alla kapoia stigmi nomizw tha mou to stamatisei.

kai egw zileuw autes pou genane pio nwris. Egw exw arxisei kai niwthw tin koilia mou na sklirainei kai na megalwnei arketa. Prepei na exei allaksei thesi kai h mpempa giati fouskwnei pio psila apo prin kai einai skliro kai ekei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!! Δε σας προλαβαίνω βρε κορίτσια..Με μια φορά τη μέρα που μπαίνω χάνω τη μπαλα μαζί σας :?:?:?:?:? Τι να συγρατήσω πια και τι να πρωτοσχολιάσω;;;

Πασχαλιτσάκι μου τρομερό αυτό που έπαθες..Αγχωνόμουν όσο διάβαζα..Τέλος καλό, όλα καλά!!!

Καρολινάκι μου πόσα κιλά μπορεί να πάρει ένα εμβρυάκι σε ένα μήνα;; Σου είπε;; Πόσο δηλαδή υπολογίζει ο γιατρός να γεννηθεί ο ποντικούλης;;; Ολόκληρο αντράκι κυοφορείς!! Ακόμα και με 2 αγγειάκια τέλειος θα είναι στα κιλάκια του!

Αριάδνη κι εσύ τανίλας;;; Φουλ στην πουτανίλα λοιπόν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είναι ΟΝΤΩΣ αποτελεσματικά!! Να' ναι καλά ο γιατρούλης μου που μου τα πρότεινε! Αν δεν ήταν και αυτά θα είχα πάρει τα διπλάσια κιλά :lol::lol::lol::lol:

Έλενα τέλεια τα πραγματάκια που αγόρασες στην κουκλίτσα σου!!!! Φουλ στο ροζ!!!!!Εγώ ευτυχώς στον Πάνο είχα πάρει προίκα σε ουδέτερα χρώματα και έτσι τωρα δε χρειάζεται να αγοράσω ξανά!!!Πάααααλι καλά! Μεγάλωσε η κοιλίτσα σου!!

Αλέκα το απόλαυσες κι εσύ το μωράκι σου ε;;; Τέλεια! Μεγάλωσε το αντράκι σου!!!Πλησιάζει και η δικιά σου η γέννα!!! Πάντως κι εγώ ζηλέυω τις κοπέλες που είναι να γεννήσουν νωρίτερα από εμένα..Εγώ αργώ ακόμα.....Θέλω τόσο να δω τη φατσούλα της φραουλίτσας.....Ο μπαμπάς μου λέει ότι την είδε στον ύπνο του τη φατσούλα της και ξέρει πώς θα είναι :lol::lol::lol: Θα είναι και συνονόματή του και έχει πάθει πλάκα μου φαίνεται :lol::lol::lol:

Μίνα καλή επιτυχία με τη Β επιπέδου!!!

Κατερινάκι μου νόστιμος βγήκε ο μουσακάς;;;;Πείνασα πάλι! Καλή επιτυχία με την καμπύλη!

Ραπανάκι μου φαίνεται έχεις τρελαθεί που έχεις κόρη!!! Όλα ΡΟΖ τα βλέπεις!!! Ακόμα και το ροζ βραχιολάκι σκέφτηκες :lol::lol::lol::lol: Λογικό είναι! Έχεις πήξει στους άντρες :lol::lol::lol:

Νάνσυ μου μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά ότι εσύ και η μπεμπούλα είστε οι πιο αγ..ητες της παρέας :lol::lol::lol::lol: Υπάρχουν και άλλες!!!! Βλέπε εμένα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοριτσάκια μου δε θυμάμαι κάτι άλλο :oops::oops::oops::oops: Και πάλι καλά που τα θυμήθηκα και αυτά!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α θέλω να σας ρωτήσω και κάτι. Στο ΙΑΣΩ μου είπαν ότι ένα μέρος για το δωμάτιο το καλύπτει ο ΕΟΠΥ. Αυτό είναι αντί για το επίδομα τοκετού;;; Ξέρετε;; Αν είναι έτσι, θα πάρουμε επίδομα κύησης και λοχείας και το τοκετού θα πάει στο μαιευτήριο;;;Μπερδεύτηκα :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΕΟΠΥ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ ΕΣΥ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 3/ΚΛΙΝΟ ΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ 500 ΤΗΝ ΑΛΛΗ 300 ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΑΛΛΑ ΧΑΝΕΙς ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ!!Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙς Κ ΕΠΙΛΟΓΗ.Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΠΙΔΟΜΑ 1200 ΕΥΡΩ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΘΑ ΝΑΙ ΙΔΙΑ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ..Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΠΟΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΔΙΚΛΙΝΟ.

ΟΙ ΚΟΥΒΕΡΤΕς ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ..ΚΟΥΝΙΑ ΑΜΑΞΙ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΕΓΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜ.ΑΥΤΕΣ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ..ΑΧ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΔΥΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΧΑΣΕΙ..

ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΦΩΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ;;;

ΚΑΝΓΚΟΥΡΟ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙς ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΩΤΟ!!

ΠΗΡΑ ΕΧΤΕΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΚΤΛ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ Κ ΜΕ ΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ :evil::evil: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΩ Κ ΛΕΦΤΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ!ΚΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΜΑΙ..ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια στρογγυλούλια. Νάνσυ αυτά τα λάθη δεν τα κάνουνε. Τα λεφτά με την παράδοση αλλιώς σε γράφουν κανονικά. Σήμερα κλείσαμε αισίως και την 32η εβδομάδα και μπουκάρουμε στην 33η. Σταμάτησα και το salospir, άντε περνάει ο καιρός σιγά σιγά. Ο Μάιος έμεινε και μετά αντίστροφη μέτρηση.

Τέλεια μέρα και σήμερα, ανυπομονώ να βγω στον ήλιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Nai Anthi mou eides eixes dikio gia tis poutaniles einai thaumatourges. Aporw pws den tis iksere kan o giatros mou. Prin apo autes mou eixe dwsei kati futikes ines pou den poluboithisan kai meta duphalac pou me epiasan oi ponoi kai nomiza oti kati egine...e kai meta apla pigaina me upotheta mexri pou mas sustises tis poutaniles kai me eswses!!! xixixi ;)

Gia ta epidomata den kserw akoma giati egw piga xtes gia auto to prwto epidoma toketou kai mou eipan oti irtha polu nwris kai na ksanapaw tin alli ebdomada! Kai mia alli pou itan ekei tin ediwksan. Ti na pw. Einai mpaxalo h katastasi sto IKA.

Nancy mou nai fainetai polu boliko auto to koubertaki...nomizw tha to xrisimopoiw sunexeia, pira kai allo ena pou einai asorti me tin proika kai einai pio megalo, alla auto m'aresei pio polu.

Nancy sumfwnw me tin Este kai egw den dinw prokataboles, otan mou ta dwsoun ta dinw ola kai sunexeia malwnw me ton antra mou gia auto to thema. Autos niwthei asxima na min dinoume tipota. Akoma kai tous mastorous pou exoume twra kai kanoun episkeues sta mpalkonia (perito na sas pw oti ta mpalkonia exoun ginei k#&os kai poios ta katharizei meta) apo tis prwtes meres tous edwse prokataboles!! Parolo pou emeis eixame plirwsei kai ta ulika aptin arxi. Kai meta arxisan na tou lene oti ti mia den einai kalos o kairos tin alli einai arrwstos kai ton koroideua egw!!! :lol:

Este mou nai ftanoume stin teliki eutheia...kai egw na sou pw perimenw na perasei kai h 34 ebdomada gia na niwthw asfaleia, epidi o giatros mou exei pei oti meta tin 34 oti kai na ginei to mwraki mporei na gennithei.

Simera tha psisw mprizoles me salatoula.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εστε μου οταν θα φτασω εγω στις εβδομαδες σου θα μαι καθε μερα με το ανχος μην γεννησω..τι φαρμακο ειναι αυτο;κ εγω δεν μπορω αλλο τοσα χαπια κ δε σας κρυβω οτι δεν προλαβαινω να τα παιρνω ολα..

το σαββατο εχω γενεθλια κ μου πε ο αντρας μου οτι θα λειπει για δουλεια..με πειραξε γιατι θα κλεισω τα 29 κ του ελεγα οτι ειναι τα τελευταια μου πριν τα τριαντα..οχι οτι θα βγαιναμε γιατι τωρα που πεθανε ο παππους οι γονεις θα αρχισουν να φευγουν σκ στο εξοχικο.αλλα δεν περιμενα οτι θα μουν κ μονη μου με την μικρη..κ οχι τιποτα αλλο δεν θα εχω πληρωθει για να παω να κανω καμια επενδυση για τα μικρα..να χαρω λιγακι..ουφ ξενερωσα παλι.. :((:((:((

με βλεπω να παραγγελνω κινεζικο κ να το τρωω μονη μου στον καναπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy το salospir είναι για την πηκτικότητα του αίματος. Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι σκέψου ότι του χρόνου και να λείπει πάλι ο άντρας σου θα έχεις πολύ κόσμο να γιορτάσεις τα 30 σου :lol: 3 παιδιά να σε περιτριγυρίζουν. Πωπω το κινέζικο τι μου είπες τώρα. Κι εγώ στις στενοχώριες εκεί το έριχνα στο κινέζικο. Μην σου πω ότι το κινέζικο μου έχει λείψει περισσότερο από το γλυκό.

Σήμερα τελειώνει και ο ηλεκτρολόγος με τα σποτ. Τώρα μένει η ντουλάπα και το βάψιμο. Απίστευτο μου φαίνεται. Ανυπομονώ να έρθει το Σάββατο να γυρίσω στο σπιτάκι μου το οποίο θα είναι μπάχαλο αλλά θα το συμμαζέψουμε με την γυναίκα και θα γίνει κουκλί και πάλι. Τελικά πήρα 2 μαγνητάκια για την κουρτίνα. Ένα με την καμιλοπάρδαλη και ένα με το λιοντάρι που έχουν και τα ίδια χρώματα για να στολίσω την κουρτίνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποφάσισα σήμερα να παραγγείλω και τα καλλυντικά. Αν μου λείπει κάτι θυμίστε μου, θα πάρω τα παρακάτω:

bepanthol baby αλοιφή για σύγκαμα μωρού

sudocrem 125γρ

fissan με αντλία (τι μικρό για αρχή μήπως τελικά δεν μου κάνει)

fissan υγρή πούδρα

otrisalin αμπούλες

γάζες έχω πάρει

κρέμα για το στήθος medela purelan 7γρ.

Χρειάζομαι κάτι άλλο? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ..ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ Κ ΜΟΥ ΠΑΝ ΓΙΑ ΔΙΚΛΙΝΟ 2000 ΚΟΜΠΛΕ.ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ Κ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ 1200 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ Κ ΜΟΥ ΠΑΝ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΙΚΑ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΟΝΗΣ ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΚΥΗΣΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΙΚΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;;ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΩ ΕΝ ΤΕΛΗ ΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ;ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...