Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

Το φαγάκι μου ειναι έτοιμο και η κουζινα μου μαζεμένη...

Για σουτιεν θηλασμου οι Αθηναιες μπορειτε να βρειτε πολύ οικονομικά στο outlet του mothercare που ειναι στον Ταύρο κοντά στον ηλεκτρικό σταθμό της Καλλιθέας. Θα πάω αύριο να ριξω μια ματιά αρκει να υπάρχουν νουμερα και θα σας πω τιμές αν θυμάμαι καλά ήταν κάτω απο 10 ευρώ την τελευταια φορά που ειχα πάει για κάτι άλλο, και τα βρεφικά ρουχαλάκια τα έχει συνήθως 50% απλά ειναι παλιοτερα σχεδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia den ta diabasa ola alla tha sxoliasw mono liga twra kai argotera tha diabasw.

Katarxin tis pitzames tis Este pou tis eidate?? Mipws exasa kamia selida?

Aleka megalwse o Petrakis mprabo.

Piga kai egw IKA alla mou espasan ta neura. Piga me xarti giatrou gia na mou dwsei to xarti pou paw ston ergodoti mou kai mou leei, irthes mia ebdomada nwritera ela leei tin alli ebdomada! Telos panton einai akribws etsi opws ta leei h Aleka kai pate kiolas na sas ektupwsoun ta ensima sas apo to 2010. To sumplirwnei kai o ergodotis kai meta ta gurnate ola pali pisw sto IKA gia katathesi. Opoies den exete anoiksei logariasmo trapezis me to IKA tha prepei na to kanete giati den dinoun lefta sto xeri.

Auto me tin 5mini den katalaba. Paw ston OAED gia na to kanw h prepei na rwtisw sto IKA?

A piga kai pira kai tin krema gia to stoithos autin pou mou eixate pei. To mikro pira.

Ariadni kai emena mou eixe pei mia ksaderfi tou antra mou na mou dwsei ena swro pragmata, mpanaki, kathisma autokinitou, kalathouna, port mpempe kai diafora alla oute pou thumamai, mou to elege kata ton 4 mina, egw bebaia den eipa tipota se autin alla to suzitisame me ton antra mou kai eipame na ta paroume ola emeis giati den theloume na ta gurname alla kai giati an to skefteis, ta idia tha ksanaxreiasteis an kaneis kai deutero. E twra pou eimai ston 8 mina mas pire kai mas eipe oti einai egkuos. Bebaia den tis exw anaferei tipota gia ta pragmata, oute auti omws mou eipe tipota. Kai lew eutuxws pou den basistikame s'autin kai ta pirame ola monoi mas. Sumfwnw me ti Nancy kalitera na pareis dikia sou kounia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν προλαβα να σας διαβασω. ΘΑ σας γραψω μονο τι επαθα για να εχετε και εσεις το νου σας....

Βγαινω στο μπαλκονι 9,45 για να παρω πατατες και κρεμμυδια απο τη ντουλαπα για να μαγειρεψω. Το σπιτι μας εχει τρια ξεχωριστα μεταξυ τους μπαλκονια που κοιτανε σε ανατολη δυση και βορρα. Αυτο που βλεπει δυση και ευτυχως δρομο (!!!!) ηταν αυτο που βγηκα. Ποση ωρα μπορει να εκανα ρε κοριτσια? Δευτερολεπτα.

Ο μικρος κατεβασε το συστημα - πομολο που κλεινει η πορτα και με κλειδωσε εξω. Τα κουφωματα ειναι και αυτα ασφαλειας, διπλα και δυστυχως καινουργια και ακομη "σκληρα" στη χρηση. Στην αρχη αρχισε να γελαει. Προσπαθησα να τον κανω να καταλαβει τι πρεπει να κανει, να ανεβασει δηλαδη το πομολο και αυτος ενω καταλαβαινε δεν εφτανε να το παει επανω...... φωναζω την κοπελα διπλα να βγει για να τηλεφωνησει στον μπαμπη αλλα δεν απαντουσε.... σκεφτηκα οτι θα ειναι στο ΤΕΙ. Αρχισε να με πιανει πανικος γιατι εχω και κλειστοφοβια και ενιωθα περιορισμενη στο μπαλκονι, οτι δεν ειχα αερα.....

καποια στιγμη μετα απο κανενα 10λεπτο βλεπω απεναντι μια κοπελα να κατεβαζει ψωνια. Σημειωτεον οτι μενουμε στην ακρη της πολης, δηλαδη κινηση μηδεν. Της εξηγω τι εχει γινει κλαιγοντας και σε αρχη υστεριας και της λεω να παρει στον μπαμπη. του τηλεφωνει αλλα δεν το σηκωνει. της λεω να παρει στην αδερφη μου στη βεροια και το κανει και της λεει να παιρνει συνεχεια στον μπαμπη ωσπου να τον βρει. μου λεει η κοπελα οτι θα παει να αφησει τα ψωνια και θα ξαναρθει και να ηρεμησω. ο μικρος εχει ηδη αρχισει να με ζηταει....

ξανακατεβαινει η κοπελα και μου λεει οτι τον παιρνει τον μπαμπη και δεν το σηκωνει. με ρωταει που δουλευει να παει στο στρατοπεδο, οπως και το κανει και γυρναει και λεει οτι δεν τον βρισκουν μεσα αλλα εχει ειδοποιησει να του πουνε να ερθει αμεσως στο σπιτι. αυτη πρεπει να παει στη δουλεια. της λεω να χτυπησει στην κοπελα διπλα θυροτηλεφωνο και ευτυχως ειναι εκει, κοιμοταν και με αναλαμβανει αυτη...

εγω εχω σαρχισει να πανικοβαλομαι γιατι ο μικρος κλαιει και με ζηταει και προσπαθω να τον κανεω να μεινει στο τζαμι για να τον ελεγχω αλλα και να καταλαβει οτι η μανουλα ειναι εδω μαζι του. η κοπελα κανει συνεχεια κλησεις στον μπαμπη και εγω αρχιζω να παιρνω στις πληροφοριες για κλειδαρα. μου δινουν 2 τηλεφωνα, το ενα δεν υπαρχει και το αλλο μου εξηγει οτι μπορει να ερθει το νωριτερο σε κανενα μισαωρο αλλα οταν του λεω για την πορτα λεει οτι δεν μπορει να την ανοιξει επειδη ειναι ασφαλειας και κλειδωμεναη ηδη απο το πρωι απο τον μπαμπη. η μονη λυση ειναι να σπασω την μπαλκονοπορτα με σφυρι και κατσαβιδι. ξεκιναω να το κανω αλλα το τζαμι ειναι γερο και δεν σπαει. ο μικρος ηδη εχει πανικοβληθει, βλεπει και εμενα να κλαιω και εγω ειμαι ετοιμη να πηδηξω στην διπλανη να κατεβω να παω στην αστυνομια για να βρει τροπο να μου ανοιξει την πορτα.

η μικρουλα η φοιτητρια διπλα εχει τρομαξει.

στο μεταξυ η αδερφη μου απο τη βεροια εχει παρει στο Β' σωμα στρατου και αυτοι στην αθηνα να ειδοποιηθει ο διοικητης του μπαμπη. ο μπαμπης εχει φυγει με τζιπακι με αλλα 5 στελεχη σε γειτονικη πολη και δεν το ηξεραν στην πυλη (!!!!!), οταν πηγε η κοπελα στην αρχη που σας ειπα........

Τελικα τον βρισκουνε και ερχεται μετα απο 1,5 ωρα. Βρισκει εμενα σε χαλια κατασταση, να κλαιω και τον μικρο επισης.

Ουφ...... ρε κοριτσια ποτε στη ζωη μου δεν ενιωσα τοση απογνωση. να προσεχετε να μη σας συμβει. κατι τετοιες ωρες καταριεμαι στον στρατο μου με αναγκαζει να ζω μονη μεσα στους ξενους χωρις κανενα να με βοηθησει.

Ελπιζω η νεραϊδουλα μου να ειναι καλα............. ο πριγκιπας παντως ειναι μια χαρα :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την μικρη την εστειλα για υπνο, και ηρθε η μανα μου ετσι βολτα με το πατερα μου αλλα ευτυχως φευγει τωρα!!!

το ιδιο επαθε η μαμα μου την ειχε κλεισει η μικρη απεξω στο μπαλκονι γιαυτο παντα τη διπλα ασφαλεια ανοικτη.... τελος καλο να λες και ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσάκι απίστευτοοο. Πραγματικά αν έρθει η ώρα να γεννήσεις ποιος θα σε τρέξει? πωπω τι λαχτάρα πέρασες. Η μπουμπού σου αν την ακούς και κουνιέται λογικά δεν θα έχει τίποτα.

Είδα κι εγώ στα mothercare σουτιέν αλλά κανένα δεν ήταν βαμβακερό. Μόνο κάτι σχέδια με ραφές απαίσια.

Έλενα είναι στο προφιλ μου οι πιτζάμες.

Κορίτσια ερώτηση: Απολύμανση έχετε κάνει? Σκέφτομαι να κάνω γιατί έχουμε πολλά ζωύφια και σαρανταποδαρούσες και φοβάμαι μην πάει και τρυπώσει καμία στην κούνια και έχω άλλα.

Πέρσι είχα ένα περιστατικό στην τουαλέτα όπου ένιωσα την σαρανταποδαρούσα στην πλάτη μου και να κατεβαίνει προς τα ευαίσθητα σημεία μου. Δεν μπορώ να σας περιγράψω πως ένοιωσα όταν κατάλαβα ότι ήταν σαρανταποδαρούσα. Ούρλιαζα με τις ώρες.

Ο άντρας μου λέει ότι δεν πρέπει να είμαι στο σπίτι αν κάνουμε απολύμανση. Γι'αυτό ρωτάω εσείς έχετε κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena auto to 5mino einai gia tin karta anergias tou oaed..

ax pasxalaki mou se katalavenw to exw pathei kegw auto mou to ekane o aderfos mou egw hmoun misi wra eksw mono gt i mana mou eutuxws eixe afisei kleidia katw stin geitonissa gt egw mia zwi ksexnousa ta kleidia mou k irthe k me evgale afou me akouse k oli i geitonia pou fonaza...

este vrika foto apo auta pou exei to lidl.. http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/SID-F54 ... date=17842

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia mia xara ta nea tou mpempi sas! metrisate kai pouli kai ego argotera tha po tou giatrou na metrisei ;)

bikaki xairomai pou itan ola kala sti b epipedou, mia xara i mpempoula sas! ante tora tha iremisete ;)

aleka mou o mpempis megalose, teleia :) se ena mina tha ton ksana deis???? ego perimeno 3 ebdomades kai skao grrrrrr

este mou teleia ta pitzamakia sou kai ego prepei na paro. posa xreiazonte gia to nosokomeio???

nansy asta na pane, prospatho na min to skeftomai alla otan bgainei o antras mou apo to mpanio gumnos, kati pathainooooooo, les kai to kanei gia na mou spasei ta neura grrrrrrrrrrr :twisted::twisted:

pasxalitsaki mou ti travikses koritsi mou. eutuxos ola pigan kala! kai i mpempa sou mia xara einai. katse tora na iremiseis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχουμε κανει ποτε στο σπιτι αλλα θυμαμαι που εκανε ο μπαμπας μου στην αποθηκη και ναι για 24ωρες απαγορευοταν να μπει στην αποθηκη.... αν εχετε και τετοιο προβλημα να κανεις σιγουρα.... εδω κατσαριδες που εχουμε εχω γεμισει ολο το σπιτι παγιδες και εχω σωθει!

να το ξερετε ολες σας οταν μεγαλωσουν τα παιδακια σας παντα στη μια μπαλκονοπορτα που εχει ασφαλεια(αυτο που ανεβοκατεβαινει) να το αφηνετε ανοικτο οσο ειστε στο σπιτι γιατι με τα πομολα τα παιδια εχουν μια ταση να τα πειραζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pwpw re Pasxalitsaki auto itan sketo thriller.

Apla se tetoies periptwseis pisteuw oti prepei na kratame tin psuxraimia mas emeis, parolo pou einai pio eukolo na to les para na to kaneis.

To kalo einai oti eisai kai esu kai o mikroulis kala. Kai h mpempa kala tha einai apla ligo tha taraxtike.

Este apolimansi kanw kathe xrono ta teleutaia 6 xronia. Den tin allazw me tipota giati de mporw tis katsarides kai edw etsi opws einai to meros kai exoun oloi kipous, xwrafia, xomatodromous kai einai kapos eksoxika exei polla zwifia. Pernw ena sunergeio pou kanoun apolimansi mesa eksw se olol to spiti mpalkonia aules kai krataei 1 xrono kai parapanw.

Oti kai na patisi panw psofaei, den einai omws dilitirio, einai kati pou bgainei apo ena futo stin afriki kai dra paralitika gia ta zwifia, gia ton anthrwpo den einai blabero, apla fetos den tha kanw sto dwmatio tis mpempas mono etsi gia na eimai sigouri.

Maxim ennoeis oti prepei na eimai anergi gia na to parw auto to epidoma?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To eida to soutien thulasmou, sa sxedio wraio fainetai, apla den kserw ti ufasma einai kai opws eipe kai h Este egw thelw bambakero giati mou esteile h mama mou 2 pou den itan bambakera, ena lepto ufasma kati sa saten itan den kserw ti akribws, alla ebgaza kokkiniles. Auto einai to link http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr ... _17863.htm

Tha paw na ta dw kai apo konta mpas kai. Exei kai alla rouxa egkumosunis.

Este tis eida wraies h pitzames, mou aresei o touiti polu.

Apolimansi mporeis na kaneis sta mpalkonia kai sta sifonia mono, apla einai pio apotelesmatiko an kaneis pantou. Alla auto to kanonizeis esu me tin etairia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι φαντάζομαι την τρομάρα σου το σημαντικό ήταν οτι σε εβλεπε ο μικρός και τον έβλεπες και εσύ, και η μικρούλα στην κοιλιτσα μια χαρά θα ειναι.

Εμεις κάτι αντιστοιχο ειχαμε πάθει τον Ιουνιο, εκλεισε η μικρή την μαμά μου έξω στην εξώπορτα. Μολις γυρισανε απο βολτα, ανοιγει βάζει την μικρή στο σπιτι αφηνει τα κλειδιά στο τραπέζι και μεχρι να γυρισει να αδειασει το καροτσι η μικρή της έκλεισε την πορτα. Ευτυχώς ειχε το κινητό της επάνω της και με πηρε αμεσως τηλεφωνο. Εκανα ενα τεταρτο να γυρισω απο την δουλεια έτρεχα σαν τρελή στο δρομο ευτυχώς δεν ειχε κινηση και ολη αυτή την ώρα η μικρή ηταν πισω απο την πορτα και εκλαιγε.

Οντως θέλουν πολύ προσοχή γιατι πειράζουν τα πάντα!!!

Ναταλια και ξαναπες για αυτο το πεντάμηνο απο τον ΟΑΕΔ τι χρειάζεται να έχεις εκτος της κάρτας ανεργιας γιατι μπερδευτηκα λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τι επαθες βρε πασχαλιτσακι,φανταζομαι την ταλαιπωρια... μια γνωστη μου επαθε κατι παρομοιο οπου την κλεισωσε ο μικρος της στο μπανιο και η κοπελα ηταν και στον μηνα της αλλα ευτυχως απο ενα μικρο παραθυρακι στο μπανιο καλεσε βοηθεια και ηρθε ο αντρας της και την απελευθερωσε.

Παρολα αυτα απο χθες πλενω ρουχαλακια βρεφικα και αρχιζω να τακτοποιω βαλιτσα και συρταριερα,τι διαφορετικη αισθηση,αυτη η υπεροχη μυρωδια την ειχα ξεχασει!

Αρχικα η κουνια μας θα μεταφερθει στην κρεβατοκαμαρα και μετα απο μερικους μηνες θα την μεταφερουμε στο δωματιο του.Ολα αρχιζουν τωρα πια να μυριζουν "μανουλα για 2η φορα" και ειμαι πολυ χαρουμενη.

Ολα καλα να πανε σε ολες μας και μ'ενα πονο!!!

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου..............ακομη να χωνεψω τι επαθα...........

Ο πριγκιπακος ο καημενος τον πηρε ο υπνος οση ωρα σας εγραφα την ιστορια μου στην αγκαλια μου νηστικο και με κακακια το πουλακι μου............. τον εξαντλησε το σημερινο.............

Η νεραϊδουλα ολη την ωρα κουνιεται. και εγω δεν εχω κανενα περιεργο πονακι. να σκεφτομαι οτι ειναι καλα το μωρακι μου και να μην ανησυχω ε????? οταν μπηκα μεσα στο σπιτι εβαλα στην κοιλιτσα μου και σε εμας λαδακι απο τον Αγιο Ραφαηλ να μας προσεχει και πιστευω οτι το κανει και δεν θα αφησει να παθουμε κανενα κακο :):):):):)

Να σας ρωτησω και κατι ακομη... ποσο κοστιζει αν παραγγειλω απο το αμαζον? και επισης οταν θελω να βρω κατι πρεπει να το γραφω στα αγγλικα ή στα ελληνικα? για να μη με πειτε παλι χαζη (!!!!) εχω το γκουγκλ κρομ και αμεσως βγαζει οποιαδηποτε σελιδα στα ελληνικα, μεταφρασμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!

πασχαλιτσακι μου εδω ταραχτηκα εγω που διαβαζα την ιστορια σου,δεν ειναι κ λιγο κ ποσο να κρατησεις τη ψυχραιμια σου εκινη την ωρα;κ εγω θα ενιωθα απογνωση.ευτυχως τελος καλο,ολα καλα.αλλα εχει δικιο η αλεκα,μην το ξεχνατε ποτε οι πρωτομανουλες παντα να υπαρχει κατι ανοιχτο γιατι οντως τα ζουζουνια πειραζουν τα πομολα.θυμαμαι που το επαθε μια φιλη μου κ απο τοτε επαθα σοκ κ το εχω παντα μα παντα στο μυαλο μου.ειδικα οταν απλωνω γιατι ειναι κ πισω μπαλκονι κ φοβαμαι μηπως δε με ακουει καποιος.

μινακι μου ολα καλα θα πανε με τη β επιπεδου,μην ανησυχεις καθολου!θα περιμενουμε νεα σου κ εγω νομιζα ημουν η τελευταια που την εκανα.

με την ελενα μαθ.αραγε τι να εγινε που ειχε τις συσπασεις;

αχ αυριο επιστροφη στη δουλεια.αλλα ειπαμε υπομονη εμεινε περιπου ενας μηνας κ κατι μερες..μακαρι ολα να ειναι καλα κ να μη χρειαστω καμια αδεια γιατι ειπαμε εχω κ τον αντρα μου που γκρινιαζει για τηγραφειοκρατια.εγω αλεκακι ειμαι βοδι σε αυτα.γιάυτο δε παω ποτε μονη.τοναντρα μου τον αποκαλω γραμματεα μου γιατι σε κατι τετοια ολο αυτος τη πληρωνει :D:D

σημερα τελεια μερα ειχαμε παει σε μια δουλεια το μεσημερι κ του ελεγα να παμε για να φαω παγωτο στη πλατεια κ εκεινος καφε αλλα επρεπε να παει αγγλικα που κανει στο ξενοδοχειο που εργαζεται κ του χρειαζονται για τη δουλεια του.

το παιδι μου ειναι στη κουνιαδα μου απο το μεσημερι κ θα τον φερει ο γραμματεας-μαθητης οταν σχολασει δηλ σε λιγο.μου λειπει το μωρακι μου,εχω παθει σοβαρη εξαρτηση.παλια δε με πειραζε κ τοσο πολυ να τον αφηνω αλλου.

εγω σημερα ειχα γεμιστα για να εχω κ αυριο που παω δουλεια κ εκανα κ το σιδερο μου.

αυτα τα νεα μου,παλι πειναω τωρα κ θελω κ γλυκο.

σας φιλω,καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ τα μεταφορικά δεν είναι στανταρ. Κάθε φορά αλλάζουν. Για να δεις πόσα είναι πρέπει να πατήσεις checkout να βάλεις και τα στοιχεία της κάρτας σου και πριν ολοκληρωθεί η παραγγελία φαίνεται το συνολικό ποσό με τα μεταφορικά, εάν συμφωνείς με αυτό πατάς επιβεβαίωση και έτσι ολοκληρώνεται η παραγγελία. Καμιά φορά είναι τελείως τσάμπα τα μεταφορικά. Όσο για το google chrome μάλλον έχει πατήσει να σου μεταφράζει όλες τις σελίδες γι'αυτό στο κάνει αυτό. Έχω κι εγώ google chrome αλλά δεν μου το κάνει αυτό γιατί δεν ζήτησα να μου το κάνει πάντα αλλά μόνο όταν το ζητάω. Εγώ όταν ψάχνω κάτι στην Ελλάδα συνήθως το γράφω στα ελληνικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου,αλεκακι ολα καλα με την εξεταση σου ......μια χαρα ο πριγκιπας σου!!

πασχαλιτσακι μου και εχω φοβαμαι παρα πολυ και ας μην εχω αλλο παιδακι στο σπιτι.βγαινω καμια φορα στην αυλη κ ξεχναω τα κλειδια κ σκεφτομαι οτι ετσι και κλειστω εξω θα τρελλαθω.θελει πολυ προσοχη κοριτσια!

μαγειρευω παιδακια γαλοπουλας ψητα κ ηθελα να κανω παγωτο αλλα βαρεθηκα σημερα!μαλλον αυριο θα το κανω μιας κ μου το θυμησατε παλι!!!

και εγω λεπω κατι περιεργα ονειρα ρε κοριτσια κ δεν καλοκοιμαμαι τα βραδια,ασε που δεν βολευομαι κιολας !!!ο αντρουλης μου που του γκρινιαζω καμια φορα μου λεει οτι οτε μετα θα κοιμαμαι γιατι θα κλαιει ο κυριος φασολης ,οποτε να προσπαθω τωρα να ξεκουραζομαι!!!δικιο εχει αλλα δεν ειναι στο χερι μου!!

αλεκακι σημειωσε θα δουμε τον κ φασολη στον υπερηχο γ τριμηνου την πεμπτη 3 μαιου..........ανυπομονω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια..

χθες ειδαμε τον ποντικουλη μας...ηταν μολις :lol::lol: 2650 κιλακια!!!!ενταξει ειναι λιγο πανω απο το μεσο ορο ...αλλα χαρηκε ο γιατρος πολυ....γιατι φανταστειτε οτι το μαναρακι μου τρεφεται με δυο αντι για τρια αγγεια...και παρολα αυτα ειναι ενας αγοραρος... :D:D:D:D κουκουβαααααααα

μουριτσα ο κυριος πάαααααλι δεν μας εκανε την τιμη να δουμε .. :cry: αφου ηταν φεεεεεεεεετα και εχει παρει θεση με το κεφαλι κατω και με πλατηηη...κραταει τουπέ ο ποντικουλης :lol::lol::lol:

μου ειπε σ εδυο βδομαδες να κλεσω ραντεβου για nst και

στις 26 μαιου η παπιομανα γενναειιιιιιιι!!!!!!!!!!!! του ζητησα να ναι σαββατογεννημενος και δεν μου χαλασε χατηρι αφου θα χω μπει στην 38 εβδομαδα...

νανσυ μου τα συλληπηρια μου για τον παππου σου.. :cry: καλο παραδεισο να χει...

πασχαλιτσακι μου τι ηταν αυτο που παθες σημερα κοριτσακι μου... :o:o:o τελος καλο ολα καλα....

αλεκακι μου αρεσει πολυ που την λες κοκοπικου :lol::lol: θυμησε μου πως βγηκε?

αχ ασε λες να με ματιαξες :lol::lol::lol: πλακα κανω..ε? παντως βηχω λιγο και ταχω παρει κοριτσια ελεος 5 φορα απο τον δεκεμβρη... :evil::evil::evil::evil: εχω αδικο να μαι πολυ τσαντισμενη?????????'οχι πειτε μου?????

μακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kale pou pigate oles?

Egw bariemai simera.

Olo pinaw kiolas. Anna kai egw skeftomoun na kanw pagwto alla h suntagi pou exw

mou fanike poluploki kai allaksa gnwmi. Efaga kati pagwtinia pou eixa stin katapsuksi :oops:

Sas ebgala fwto apo tin proika. Ta sentonia den ta ebala giati oute ta epluna akoma alla den einai kai kait to idiaitero, to idio opws to paplwma, roz-aspro me to arkoudaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ομορφα ροζουλι βλεπουν τα ματακια μου!!!! με γεια με γεια σου ελενα ειναι πανεμορφα!!!!

βετα συγκινηθηκα πραγματικα με το σχολιο σου "ολα πια μυριζουν δευτερη φορα μανουλα" παραλιγο τα κλαματα να βαλω.... με συγκινησες!

καρολινακι δηλαδη μας εγκαταλειπεις πας στα μωρακια μαιου? καισαρικη θα γεννησεις και ξερεις ακριβως ημερομηνια?

κανονικα ειναι κυρια κοκοβικου απο καποια παλια ταινια (δε θυμαμαι) και καπου το ακουσα και μου εμεινε ως κυρια κοκοπικου... εμενα η μανα μου με ελεγε μανταμ σουσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...