Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


HELEN@85

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΧΗΜΙΚΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ. ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ. ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ? ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελεν, ναι, παίζει. Ο γιατρός μου το αρνητικό το θεωρεί αρνητικό με πολλά ερωτηματικά. Πολλές φορές έκανα ανάλυση θετικό-αρνητικό, σίγουρη ότι δεν είμαι έγκυος, γιατί ήθελα να πάρω κάποιο χάπι, π.χ. για να καθυστερήσω την περίοδο, κι ο γιατρός αρνήθηκε να μου δώσει, γιατί μου έλεγε ότι μπορεί να είμαι έγκυος και να είναι νωρίς και να μη δείχνει ακόμα η ανάλυση. Και το έκανα με κάποιες μέρες καθυστέρησης, ποτέ πριν.

Αυτό που θα σε συμβούλευα είναι να κάνεις υπομονή, να μην το σκέφτεσαι συνέχεια και να μην τρελαίνεσαι! Όταν είναι να έρθει, θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την απάντηση μου/ τελικά η χοριακη μου ειναι 1.2 με βάση την χθεσινή ανάλυση. Σημερα είναι 1η μερα καθυστερησης. Έχω ελπίδες ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την απάντηση μου/ τελικά η χοριακη μου ειναι 1.2 με βάση την χθεσινή ανάλυση. Σημερα είναι 1η μερα καθυστερησης. Έχω ελπίδες ή όχι?

Να σας πώ επίσης ότι αυτό τον μήνα είχα 2 φορές ωορηξία την 17η και 29η μέρα του κύκλου και τις δυο φορές είχαμε συνέχεια επαφές. Απο την τελευτάια ωορηξία έχουν περάσει 15 μέρες. θα γίνει κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσι μου γιατί αγχώνεαι έτσι??? αφού από όσο γνωρίζω δεν προσπαθείς καιρό...αλλά κ έτσι να είναι με το άγχος δεν γίνεται τίποτα..

σε αυτό που ρωτάς 14-15 μέρες μετά τη σύλληψη η χοριακή δείχνει αν είσαι έγκυος ή όχι

εύχομαι να έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...