Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

καλησπερα καλησπερα κοριτσια μου!!!!!να'μαι κ εγω!!! :D

τι κανετε? πως ειστε?

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω , κατι λιγα.. :oops:

εμεις ειμαστε μια χαρα , βαφαμε την προηγουμενη βδομαδα τα δβωματια των παιδιων , τους αλλαξα δωματια κ γινοταν εδω μεσα πανικοοοοοοοοοοοοοςςςςς!!! ευτυχως μαζευτηκαμε κ ειμκαστε κομπλε τωρα!!! :D

ο μπεμπακος περασε μια ιωση 4 μερες πυρετο κ μετα εκανε αιφνιδιο ξεσπασμα του πυρετου με κοκκινιλες σε ολο του το κορμακι αλλα τωρα ειμαστε μια χαρα!!!!

ετοιμαζομαστε σιγα σιγα κ για την βαφτιση μαςκ εχουμε κ απο κει τρεξιμο..!!!

δωρακιιιιιιι τι ευχαριστα ειναι αυταααααα!!!!!!!!1πολυ χαιρομαι κοριτσι μου με το καλοοοο!!!! λιγη υπομονη κ θα περασουν οι αναγουλες..!!!

μυριαμακιιιιιιιιιι αντε καλεεεε τρεξε για χοριακη ακομααααααααααααααα????!!!!!!!!!!!! :roll::D :YMHUG :x

νασιουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυ που εισαι κ δεν σε βρισκωωωωωωω.....????? φιλακιααααα πολλα θα τα πουμε τηλεφωνικως..!!!!!! : :YMHUG::x

ααα χρονια πολλα στις εορταζουσες αν κ λιγο καθυστερημενα.. :roll: να μας εχει ολους καλα η παναγιτσα μας!!!!

αυτα δεν θυμαμαι κατι αλλο

πολλα φιλιααα σε ολεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςς :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!

Νασιούλα σε ευχαριστω πολυ για τις ευχές σου!

Να χαίρεσαι τις ζουζουνίτσες σου.βάλε οπωσδήποτε Ίντερνετ!!!

Δεν μπορούμε χωρίς εσένα!!!

Μαράκι Γιωτάκι σε ευχαριστω πολυ και σένα για το φιλάκι σου,

Τα φιλια μου στο Θανούλη και καλη ξεκούραση φιλενάδα!σε καταλαβαίνω όπου

Και να πάμε με τα μωρά προς το παρόν χρειαζόμαστε να μευακομισουμε το μισό σπίτι!

Άννα Μαρια η αλήθεια είναι ότι ζοριζομαι πολυ με την εγκυμοσύνη

Και τη μικρη Χρυσή,είναι στη φάση που θέλει να την κρατάς να περπατάει και γενικά είναι

ζωηρούλα.δεν στέκεται καθόλου.ασε που όσο και αν προσπαθω να μην την σηκώσω κάποιες

Φορές δεν μπορω να το αποφύγω.ευτυχώς έχω βοήθεια απο τη μαμά μου που μένει δίπλα μας

και έτσι τις δύσκολες ώρες με τις αναγούλες στέλνω τη μικρη εκει.φιλιά στον Αντρίκο!

Μuriamaki να χαίρεσαι τον Άλκη σου,να είναι γερο και ευτυχισμένο το αγοράκι σου!

Εφούλα σε ευχαριστω για τις ευχές σου.τέλεια η Ιωάννα σου και βγήκε και το δοντάκι σας!

Άντε με το καλό να πάτε στο γιατρο σήμερα για τον άντρα σου και να αρχίσετε τα μπανανία σας!

Ευακι μια χαρα είναι η Μίλα μας,μοντελάκι πρώτο!

Ηλιαννα σε ευχαριστω πολυ για τις ευχές σου,να χαίρεσαι τα μπουμπουκάκια σου!

Σας φιλω προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ?ΑΧ ΘΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ Κ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΛΩΜΑΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΜΑΜΥ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ......ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΠΙΣΩ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ Κ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΜΑΤΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!ΠΟΣΩ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ...ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΙΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ....ΦΙΛΙΑ!!!!

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΙΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες:-)

Τι μου κανετε?

Εμεις επιστρεψαμε χθες απ τιε διακοπες μας!λιγο δυσκολο με τη μικρη αλλα Δοξα Το Θεο και Την Παναγια μια χαρα περασαμε και η μικρη το καταχαρηκε!

Γιωτα μαρια με εκανες και γελασα που δινες φιλακια στην κοιλια μου χεχε!στο Δωρακι μαλλον ηταν τα φιλια:-)χρονια πολλα και για τη γιορτη σου κοριτσι μου!

Αννα μαρια χρονια πολλα και σε σενα:-)ο αντρικος ο σκανδαλιαρης καλα ειναι?χρονια πολλα και για τη γιορτη σου κοπελα μου!

Αναστασια μου τι κανει η μικρουλα σας?

Εφουλα εβγαλε δοντακι χωρις να το παρετε ειδηση λοιπον η ιωαννουλα:-)

Αγγελικουλα πως ειναι ο χαρουλης?

Δωρουλα τι κανει η χρυση σας?μεγαλωσε το κοριτσακι σας:-)φιλια στην κοιλιτσα!

Ο Θεος και Η Παναγια να ναι μαζι με μας και τα μπεμπακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μόυ, καλησπερα σας..τι κανετε?

Χαθηκα λιγες μερες γιατι ειχα και τον μικρο αρρωστο..ξαφνικα ανεβασε 39 πυρετο..ηταν η πρωτη μας φορα και φοβηθηκα πολυ..ιωση μας ειπε η παιδιατρος..το πρωτο βραδυ δεν κοιμηθηκα.,τον ειχα διπλα μόυ κι έκαιγε ο καημενος..φοβομουν μην ανεβάσει πυρετο μες στη νυχτα..ευτυχως το ξεπερασαμε σε δυο μερες..τωρα ειναι Ιαπωνία χαρα τ αγορακι μόυ..

Εγω τρεχω μετα της βαφτησης..

Εχω και δυο βδομαδες σχεδον καθυστερηση..προσεχουμε βεβαια ..δεν ξερω..ακομα δεν θελω να ξερω..

Συγχωρεστε με που δεν σχολιάζω αλλα ειμαι πτωμα και κλεινουν τα ματακια μόυ..ελπιζω να ειστε ολες καλα και ταμωρακια μας ακομα καλυτερα..

Θα προσπαθησω να μπω αυριο παλι..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?

Η μικρη εχει γινει ταρζαν σκετος.....βγαζει και τα πανω δοντια.....κουραση τρελη....ο αντρας μου χτυπαει κατι υπερωριες κι εγω μονη...παμε καμια βολτουλα αλλα τα νευρα κροσια....

Απο σημερα ειπε παλι καυσωνα,παλι θα κλειστουμε

Αγγελικουλα περαστικα στον μικρο σας,καλοκαιρινη ιωση μαλλον....ζεστη,ιδρωνουν,κρυωνουν.....λογικο

Τι αλλα νεα δεν ξερω.....δεν ειμαι πολυ στα πανω μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Αναστασάκο βγάζετε και πάνω δοντακια,είναι πολυ γρήγορη η φραουλίτσα!!!

Εμείς έχουμε μόνο δυο δοντακια κάτω αλλα για να τα βγάλουμε ταλαιπωρηθηκαμε πολυ!

Και η δική μου ζωηρούλα είναι,οπότε σε καταλαίνω!

Όσο για τον καύσωνα δεν θα το αντέξω,ασε που ιδρωνουμε και ξειδρωνουμε και

Είμαστε και εγω και η μικρη μου ελαφρώς μπουκωμένες!

Βασούλα επιστρέψετε,χαίρομαι που περάσετε όμορφα φιλενάδα,να μου φιλησεις

Την Ιωαννίτσα σου!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου χαίρομαι που ο γαμπρουλης μας είναι μια χαρούλα!!!

Τι διαβάζω....καθυστέρηση!αχ μακάρι να κάνουμε παρέα!

Ευάκι αγαπημένο εύχομαι τα καλύτερα ατο Νεο σας ξεκίνημα!

Σας φιλω όλες προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Μύριαμ, εμείς του έχουμε βάλει δύο πάντες εδώ και δυόμιση μήνες, αλλιώς θα είχαμε πρόβλημα. Χτες βράδι που κοιμόταν, πήγα να τον ελέγξω και βλέπω ότι εκείνη την ώρα στριφογύριζε, και χτυπούσε πάνω στην πάντα! Όταν είναι ξύπνιος, μπορείς να φανταστείς τι κάνει!

Ο Αντρέας σηκώνεται από τότε που ήμασταν στο νοσοκομείο (τη δεύτερη φορά εννοείται!) και αυτές τις μέρες κάνει πειράματα και όπως είναι όρθιος αφήνει τα χέρια και στέκεται μόνος του για μερικά δευτερόλεπτα. Επίσης, προσπαθεί να σηκωθεί χωρίς να πιάνεται από κάπου, αλλά νομίζω δεν τα έχει καταφέρει ακόμα!

Ευτυχώς στην κούνια δε σφηνώνει, γιατί είναι αρκετά μεγάλα τα διαστήματα ανάμεσα στα κάγκελα, αλλά όχι, βέβαια, τόσο μεγάλα ώστε να μπορεί να πέσει έξω! Είναι και αδύνατος, άλλωστε, αν και τώρα τελευταία έχει κάνει μπάκα!

Δωράκι, πρόσεχε όσο μπορείς. Εγώ πάντως είμαι συνέχεια κουρασμένη, δεν μπορώ να διανοηθώ να έχω δουλειές, Αντρέα και εγκυμοσύνη!

Κι ο Αντρέας έχει μόνο δύο δόντια, αλλά τα έβγαλε εντελώς ανώδυνα. Μακάααααααρι όλα να βγουν έτσι!

Αγγελική, χαίρομαι πάρα πολύ που είναι Ιαπωνία ο Χαρούλης. Με φίλους πήγε;

Αναστασία, μην κλείνεσαι ρε συ, παίρνε καμιά φίλη σου και την Κωνσταντίνα και πηγαίνετε βόλτες μετά τις πέντε το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανναμαρια το απογευμα ιδιως ειναι σκετη γκρινια ,δεν ειναι για πουθενα!Εβγαλε και το πανω δοντι και περιμενουμε και το διπλα τωρα....εμας η φραουλιτσα-κωνσταντινα τωρα αρχισε να καθεται μονη της σχεδον...να σηκωθει μονο αν την τραβιξω...ειναι λιγο τεμπελα....στο παρκο ουτε για πλακα να πιασει σχοινια να σηκωθει.... βαζει τα δαχτυλα αναμεσα στις τρυπες και μετα τα αφηνει...και φυσικα ο υπνος ειναι μαρτυριο μεχρι να κοιμηθει......γκρινιαζειιιιιιιιιιι.....εσας πως κοιμουνται τωρα που μεγαλωσαν?τα νυχια τους καθονται να τα κοψετε?εμενα ο κακος χαμος,μεχρι και σφαλιαρα εφαγα :lol::lol:

Δωρακι μου χαρα στο κουραγιο σου με την εγκυμοσυνη,δεν θα την παλευα με τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, το κάθε παιδί έχει τους ρυθμούς του, κάποιο γρηγορότερα, κάποιο αργότερα. Εγώ, π.χ. περπάτησα 16 μηνών, αλλά μίλησα πολύ νωρίς. Άλλα παιδιά περπατάνε εννιά μηνών και μιλούν αργά, άλλα τα κάνουν όλα γρήγορα, άλλα όλα αργά.

Αν την έπαιρνες βόλτα το απόγευμα, ίσως να σταματούσε τη γκρίνια. Μπορεί να γκρινιάζει επειδή θέλει να αλλάξει παραστάσεις.

Εγώ τα νύχια του το κόβω την ώρα που θηλάζει και πάει να τον πάρει ο ύπνος. Καμιά φορά κι όταν τον κρατάω αγκαλιά, αλλά έτσι σπάνια καταφέρνω να κόψω και τα δέκα!

Για να κοιμηθεί εμένα ο κυριούλης θέλει στήθος, εκτός κι αν είναι πάααααααααααρα πολύ κουρασμένος, οπότε μπορεί να κοιμηθεί και με κούνημα, φτάνει να μην τον κουνήσω εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι πως το στομα της παει ροδανι,λεει καθαρα μαμα ,μπαμπα,κουκου-τα,ωχ.....αλλα απο περπατημα μονο στην περπατουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ, βλέπεις! Ο Αντρέας λέει μαμαμαμα, μπαμπαμπα, νιανιανιανια, κακακακα, γκαγκαγκαγκα, καθαρά μεν, αλλά όχι συνειδητά. Δε λέει "μαμά" για να με φωνάξει, απλά λέει συλλαβές στο άσχετο, ό,τι του κατέβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα φιλενάδα περαστικά στον Χαρούλη σου!!!!! Φαντάζομαι πώς θα ένιωσες σαν πρώτη φορά που αρρώστησε, εύχομαι να είναι και η τελευταία.

Καθυστέρηση διάβασα, λες;;; να έχουμε και αδερφάκι;;; σου εύχομαι ότι θες να γίνει πραγματικότητα!

Εγώ θέλω και δεύτερο αλλά είπα να το αφήσουμε λίγο γιατί τώρα που πάει να περπατήσει μόνος είναι πολύ κουραστικό, η μέση δε παλεύεται, η μάνα μου έχει πρόβλημα με τη με΄ση , κρατάει τα 2 της αδερφής μου μιας και η πεθερά της τρέχει στα νοσοκομεία, οπότε θα προτιμούσα να περπατάει και να περιμένω λίγο ακόμα....αλλά και να ερχόταν χαρά μας θα ήταν!

Συμπεθέρα μου μάλλον η νύφη μου θέλει βόλτες, βαριέται στο σπιτι, ο γαμπρούλης σου έχει δυο δόντια κάτω και βγάζει και τρία πάνω, και ευτυχώς δε γκρινιάζει, απλά χαλάει το κόσμο από τις φωνές τα γέλια, σηκώνεται , κοντεύει να σπάσει το πάρκο, και περπατάει με τη βοήθειά μου βέβαια.

Άννα Μαρία μου θηριάκι ο Αντρίκος σου ζωή να έχει!!!!! και εμείς πάντες έχουμε σε όλη τη κούνια, την γυρνάει όλη ακόμα και στον ύπνο του, κοπανάει το κεφάλι του, και πετάγομαι από το θόρυβο, τώρα προσπαθεί να τις κατεβάζει κιόλας γιατί του χαλάνε τη θέα!!!!!!!! Από λέξεις εμείς λέμε μαμά, μπαμπά, άντε, κοίτα, πιπίλα,γιαγιά...

Δωράκι πώς πάει φιλενάδα το μπούκωμα;; το ξεπεράσατε;;;

η κοιλίτσα φουσκώνει;;; αχ σε ζηλεύω (με την καλή έννοια εννοείται!!!!!)

Να προσέχεις φιλενάδα μου!

Αχ τι να κρύβει η κοιλίτσα;;; γερό και σιδερένιο να είναι!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου χαίρομαι που περάσατε ωραία στις διακοπές σας.

Η αλήθεια είναι ότι τα μικρά μας καταχαρήκανε!!!!!!!! Μπερδεύτηκα και φιλούσα την κοιλιά σου , ήθελα να γράψω για την Δώρα, εκτός αν ξέρω κάτι που δε ξέρεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Μυριαμάκι έκανες εξέταση;;; άντε θα μας γκαστρώσεις!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: φιλάκια

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΡΟΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΚΡΥΩΣΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΔΕΝΕΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟ ΟΥΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΜΟΣΧΑΡΙ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ Κ ΜΙΑΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΛΑΣΑ.ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑΣΤΑΣΗ ΣΤΙΝ ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΘΕΣΝΙΚΗ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΣΤΡΑΤΑ ΠΑΡΚΟ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ,ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΙΝ ΝΟΝΑ ΜΑΣ Κ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ.ΕΓΩΑΝΧΩΝΩΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΕΝΙΚΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Η ΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛ,ΣΤΙΝ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΤΑ2ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.Κ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΑΛΚΗ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΨΩΝΙΑ ΚΛΠ.ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑ...ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΧΑ ΤΙΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝΕ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΤΟΥ!!!!!ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Ε?ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ!!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΤΙΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ?ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΠΟΙΟ ΖΩΗΡΟΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑΠΑΡΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ :lol::lol::lol: Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΚΑΛΑ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΨΩ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΔΙΝΩ ΜΑΧΗ ΑΛΛΑΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΤΟΥ ΤΑΓΟΥΔΑΩ ΚΛΠ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΟΣΟ ΚΠΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 7 ΒΓΑΛΤΙΝ ΕΞΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ Κ ΘΑ ΚΛΕΙΣΤ :lol: ΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΒΕΒΑΙΑ.ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩΕΞΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΜΕ ΘΑΛΛΑΣΣΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΠΑΝΙΟ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΞΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑ :lol: ΛΕΥΕΤΑΙ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωταμαρία, κι εμένα η μέση μου πάει να διαλυθεί, και του άντρα μου το ίδιο...

Μύριαμ, τελικά τον έβαλες το μικρό στη θάλασσα;

Κι εμένα η μάνα μου κάπως έτσι, τον κρατά μόνο αν έχουμε να πάμε κάπου, και όταν έρχεται στο σπίτι να τον δει, κάθεται μισή-μία ώρα, παίζουν, το πολύ πολύ να τον ταΐσει καμιά φρουτόκρεμα, και μετά φεύγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι απορώ πώς κρατιέσαι και δε κάνεις έστω ένα τεστ!

Μπράβο...........υπομονή :lol::lol::lol::lol: φιλάκια στον Άλκη σου!

Αννα Μαρία και εγώ έτσι όλη μέρα παλεύω μόνη μου, όσο για τη μέση άστα πονάω αυτες τις ημέρες και στο σημείο που έκανα την επισκληρίδιο.

Γερά να είναι τα ταρζανάκια μας!!!!!

Φιλάκια στον Αντρίκο σου!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ12 ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΟΝ ΑΛΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Κ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ......Κ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ Κ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ.

ΑΣΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΧΑΛΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ?ΠΩΣ ΣΤΟ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕΣ?

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΡΕΙΠΙΟ,ΦΙΛΙΑΣΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσακια μουυυυ!!!χαθηκα!!!ετοιμαζω πυρετωδως τη βαπτιση το αλλο σαββατο.δε σας διαβασα...μονο οτι η μυριαμ μαλλον ειναι εγκυος!!!!μακαρι να ειναι οπως τα θελεις φιλεναδα μου!!!αγγελικουλα κι εγω ειχα 9 μερες καθυστερηση αλλα μου ηρθε τελικα!!!θα μπω να διαβασω και θα ξαναγραψω!!!φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου γειά σας!!!!!!!!!!!!!!

Έβαλα ίντερνετ στο κινητό αλλά είναι εντελώς "ανάπηρο" το τηλέφωνο (η συσκευή δηλαδή) και δεν κατάφερα να σας γράψω ούτε μια λέξη οπότε σήμερα πάλι είμαι στο ιντερνετ καφέ να δώ τα νέα σας!

Η συμπεθέρα μου ακόμα να κάνει χοριακή?????????????? Να σου προτείνω ένα πολύ καλό μικροβιολογικό στα Μουδανιά να πας Μυριάκι μου για χοριακή??????????

Αρχίσανε τα βλασταράκια σας να μιλάνε ε??? Η δικιά μου μάλλον ψιλοβαριέται γιατί μόνο κάτι μαμαμαμαμαααααα και μπαμπαμπαμπα λέει.........και μετά κάνει κάτι άλλα και φτύνει :lol: Αλλά από περπάτημα και χορό και κούνημα καλά πάμε, πιστεύω ότι θα περπατάει κανονικά πρίν καν χρονίσει! Η Μαρία μου περπάτησε μία εβδομάδα πριν τα πρώτα της γενέθλια.

Κατά τ΄άλλα μας ψιλολαχτάρησε το Χρυσουλάκι αλλά ευτυχώς όλα καλά τώρα.......είχα παρατηρήσει τον τελευταίο μήνα ότι ορισμένες φορές ανοιγόκλεινε μόνο το ένα βλέφαρο (ξέρετε, η κλασσική κίνηση που κάνουν όλων τα βλέφαρα) και το άλλο έμενε ορθάνοιχτο! Είχα ρωτήσει την παιδίατρο, βασικά μου είχε πεί ότι δεν πίστευε ότι ήταν κάτι σοβαρό αλλά αν θέλαμε να παίρναμε και την γνώμη παιδοοφθαλμίατρου (ή παιδονευρολόγου)......μέχρι εδώ τίποτα το αγχωτικό ώσπου μας ανέφερε και το ενδεχόμενο της πάρεσης (παράλυσης) του νεύρου στο πρόσωπο από διάφορες αιτίες που θα χρειάζονταν διερεύνηση ίσως και μαγνητική εγκεφάλου!!!!!!!!!!! Μου κόπηκαν τα πόδια........Εννοείται ότι πήγαμε σε παιδοοφθαλμίατρο, την πέρασε από ψιλό κόσκινο την Χρυσουλίτσα (έσκασε στο κλάμα το ψυχουλάκι μου) και τελικά έχει αλλεργία στο βλέφαρο! Ευτυχώς τίποτα το σοβαρό.....αλλά μας είπε (από κάτι μετρήσεις που της έκανε) ότι σε μία διετία η μικρή θα έχει μυωπία και μάλλον θα πρέπει να βάλει γυαλάκια! Η αλλεργία κληρονομική από μένα....η μυωπία από τον άντρα μου..... :( Όσο σκέφτομαι την παράλυση όμως, η μυωπία μου ακούγεται "πταίσμα"!!!!!!!!!

Αγγελικάκι μου περαστικούλια!!!!!!! Η πρώτη φορά πάντα είναι εξαιρετικά αγχωτική (μη σου πώ και η δεύτερη και η τρίτη)....μετά το παίρνεις το κολάι, πού να πάνε και παιδικό να δείς πόσες ιώσεις θα κουβαλάνε!!!!!!!!!! Να περνάνε μόνο..........Κι εσύ καθυστέρηση???????? Λες?????????????????

Γιωτάκι12 κι εμένα η μέση μου με πονάει στο σημείο που έκανα επισκληρίδιο αρκετά συχνά, ορισμένες φορές με χτυπάει σε όλη την σπονδυλική στήλη!

Βανεσσάκι μου με το καλό η βάφτιση!!!!! Έχεις να ρίξεις κλάμα.........βάλε αδιάβροχη μάσκαρα!!!!!!!!! Όλα τέλεια θα πάνε!!!!!!!

Άννα Μαρία μια χαρά τα λέει ο Αντρίκος!!!! Η Χρυσούλα πάντως ούτε τόσα δεν λέει και είναι και ένα μήνα μεγαλύτερη.......όσο για τα νύχια, άστα να πάνε......ασκήσεις αέρος εδάφους κάνω για να την καταφέρω, δεν κάθεται με τίποτα!!!!

Αναστασάκο την βάζεις την μικρή σε περπατούρα ε?? Εμάς η παιδίατρος δεν μας άφησε να την χρησιμοποιήσουμε........

Δωράκι μου πόσων μηνών είσαι??????????

Ηλιαννάκι μου φιλεναδίτσα μου θα σε πάρω τηλέφωνο.........τρέχετε κι εσείς με την βάφτιση ε???? Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!

Η Εύη φεύγει Σερβία αν κατάλαβα καλά???????? Όπου και να πας κορίτσι μου να είσαι καλά και μην μας ξεχνάς!!!

Αχχχχ πάλι δεν προλαβαίνω να τα γράψω όλα :( πρέπει να φύγουμε γιατί ο άντρας μου θα πάει στην δουλειά.....

Φιλάκια πολλά και θα επανέλθω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες μας!!Τι κανετε?

Πολυ κουραση κοριτσια.....δεν εχω βοηθεια απο πουθενα,ολη μερα με την μικρη....θελει χερια συνεχεια.....

Νασιουκο χαιρομαι που εισαι καλα.....μην στεναχωριεσαι για τη μικρη,γερα να ειναι μονο!!!Την βαζω περπατουρα ναι,δεν ρωτησα τον παιδιατρο,ξερω την γνωμη του...αλλα δεν γινοταν..... :? απο λιγο την αφηνω κανα 10λεπτο να ξεκουραζομαι!!Πολυ γκρινιααααααααααα εβγαλε και το τριτο δοντι και παμε για το τεταρτο.....πω πω στα πισω τι θα κανει που σκληραινουν τα ουλα? :o και φυσικα χαμος με τον υπνο της..χθες δεν ησυχαζε με τιποτα,την ειχα 1,5 ωρα βολτες στα χερια,με το καροτσι..οπου εβρισκα....το καημενο σχεδον εκλεινε τα ματια της νυσταζε αλλα πονουσε και δεν μπορουσε να κοιμηθει!

Μπανιο που τα κανετε τα δικα σας?εμενα αλλο στην μπανιεριτσα δεν χωραει...πηρα ενα που ξαπλωνει στη μπανιερα και δεν καθεται κλαιει...τι θα κανω?εχω και ενα καθισματακι με βεντουζες αλλα μια φορα την εβαλα και δεν μπορουσα να την βγαλω ειχε σφηνωσει γιατι δεν ηξερε να μαζεψει τα ποδια της! :lol:

Το χειμωνα τι θα κανουμε μεσα?πως θα τα ξεγελαμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμάκι μου τον μικρούλη μου τον λέμε Θάνο.

Πλησιάζει η Τετάρτη φιλενάδα , αχ σε καταλαβαίνω, και εγώ δεν έχω βοήθεια, η μαμά μου κρατάει της αδερφής μου και εγώ παλεύω μόνη.

Για αυτό λέμε λίγο αργότερα το δεύτερο αν και θα το θέλαμε πολύ! ;)

Βανεσάκι μου γλυκό πώς πάνε οι ετοιμασίες;;; άντε με το καλό!!!! Θα είναι όλα τέλεια, θα νιώσεις απίστευτα!!!!

Νασιούκο μου τι κάνεις;;; διάβασα τη λαχτάρα με το Χρυσουλίνι σου και ανατρίχιασα, ευτυχώς μικρό το κακό :geek: καλύτερα γυαλάκια παρά αυτά που διάβασα φιλενάδα!!!!!!!!! Το Μαράκι σου καλά;;; εσύ πώς τα περνάς φιλενάδα;; με τον αντρούλη σου οκ;;; Σε φιλώωωωωωωωωω και σε σκέφτομαι!!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου πολύ ζόρικη η φραουλίτσα σου!!!!!!μου έχει μείνει το φραουλίτσα....ακόμα!!!!!!!!!

τι να κάνεις και εσύ , είναι δυνατόν να την έχεις όλη μέρα αγκαλιά;;;;;;; :roll::roll::roll:

φιλάκιαααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΣ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΓΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΘΕΣΝΙΚΗ.ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΨΙΛΟΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΙΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΝΑΙ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥΘ!!!!!!ΕΣΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ?ΦΙΛΙΑ!!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΑΦΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Κ ΤΟΝ ΘΑΝΟΥΛΗ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ?ΓΙΑΤΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΝΩ ΕΓΩ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ ΕΛΑ ΚΛΠ.ΜΟΝΟ ΟΤΝ ΠΑΩ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ 2ΗΜΕΡΑ ΤΙΣ ΛΕΩ Η ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΧ.ΓΙΑΤΡΟ ΚΛΠ.ΑΛΛΙΩΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ Κ ΓΩ ΜΟΝΗ ΠΑΛΕΥΩ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ......ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Κ ΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!!!

ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΟΧΙ ΘΑ ΠΑΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!!!

ΤΟ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ?ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΧΩΝΩΣΟΥΝ......ΦΙΛΙΑ Κ ΣΤΙΣ 2 ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ!!!!!Κ ΒΑΛΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!

Τα Σ/Κ που καταφέρνω να μπαίνω ολίγον δεν βλέπω και πολύ κίνηση........ :( Καλοκαιράκι ακόμα και βολτάρετε ε??????????? Καλά κάνετε..........Εγώ πίνω το καφεδάκι μου, μου λείπουν τα ταλιμπανάκια μου.....αύριο θα πάμε στην μαμά μου να τις πάρουμε!!!!!!!

Εχθές το βράδυ βγήκα για ποτάκι με κάτι ξαδέρφες του άντρα μου, ξέσκασα λίγο αλλά ο νούς μου ήταν συνέχεια στις ποντικομικρούλες μου :shock:

Αναστασάκο μου υπομονή με τα δόντια....τραβάνε μεγάλο ζόρι τα καημενάκια!!!! Δίνε της ντεπόν αν βλέπεις ότι υποφέρει πολύ η μικρούλα, λένε ότι οι κυνόδοντες και τα πίσω δόντια είναι το μεγαλύτερο "πακέτο"! Η Μαρία μου τα έβγαλε όλα τα δόντια (ακόμα και τους κυνόδοντες) εντελώς ανώδυνα, τυχαία ανακαλύπταμε ότι έβγαζε δόντια......η Χρυσούλα άλλο παιδί......πολύ γκρίνια, κάποιες μέρες σπαράζει κυριολεκτικά!!! Για το μπανάκι που ρώτησες, εγώ πλέον την κάνω όρθια μέσα στην μπανιέρα, την κρατάει ο άντρας μου και την λούζω....παραμεγάλωσε και όταν την έβαζα στην μπανιερίτσα της δεν καθόταν, πέταγε παντού νερά, προσπαθούσε να σηκωθεί......εεεεεεε λέω δεν γίνεται δουλειά έτσι!!!!

Γιωτάκι12 καλά είναι τα κοριτσάκια μου.....ναι μας καταλαχτάρησε το Χρυσουλούδι αλλά ευτυχώς όλα καλά!!!!!!!! Με τον άντρα μου....τα γνωστά, δεν άλλαξε και πολύ η κατάσταση! Δεν βαριέσαι.....ας είναι καλά τα παιδιά μου.......Τί κάνει ο Θανούλης μας????????? Κοντεύουν να χρονίσουν τα μπουμπούκια μας, απίστευτο δεν είναι πως πέρασε τόσο γρήγορα ένας χρόνος???????

Συμπεθερούλα τέλος οι διακοπές????? Κουράστηκες ε??? Δελφίνι ο γαμπρούλης μου.........και η νύφη σου έχει πολύ πλάκα στην θάλασσα, την βάζουμε σ'ένα από κείνα τα σωσίβια με το καθισματάκι και τρελαίνεται :lol: Και μετά της ορμάει το Μαρουλάκι και προσπαθεί να την βγάλει από το σωσίβιο για να μπεί εκείνη (δεν χωράει αλλά λέμε τώρα...) και θυμώνει η Χρυσούλα ο τζώρας και γίνεται ο κακός χαμός!!!!!!!!!!!

Άντε δεν θα απλώσω σεντόνι σήμερα......αφού λείπετε όλες....

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...