Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

καλημερα και καλο μηνα...τι κανουν οι γεμιστουλες μου? :lol::lol:

ακομη εξακολουθει ο παλιοβηχας :evil::evil::evil::evil: 3 ωρες χθες το βραδυ μπορει να βηχα σεριιιιιιι..ελεος τα σωθικα μου βγηκαν ..τωρα εχω εναν πονολαιμο απο το γκουχου γκουχου.. :( και μεχρι και το στομαχι με εχει πιασει...

τι παρατηρησα..οποτε βγαινω εξω...περναω τοσο ωραια..νοιωθω καλα..και μετα το βραδυ μου βγαινει ξινο.. :twisted::twisted: στανταρ με πειραζει η γυρη...και εγω εχω την τυχη-ατυχια :? λογω αλλεργιας που επιδεινωνεται με την εγκυμοσυνη,,,να μενω μεσα σε παρκο που ειναι φουλ σε πευκα κοκ...

ποοοοοοσο υπομονη να κανω βρε κοριτσια...? εννοειται οτι δεν παιζει εδω και 15 μερες να κοιμηθω οριζοντιως το βραδυ,....πρεπει να καθομαι σε σχεδον ορθη γωνια..

χθες βγηκαμε μετα απο τοσες μερες για εναν καφε..,και τι επαθα η παπιομανα!!!!!!!!!!! :roll:

καθομαστε ..αρχιζει να κανει ζουζουνιες η παπενια..και καταλαθος με κανει παπιιιιιιιιιιι :evil::evil: με εν αποτηρι νερο...βραχηκε μεχρι και το κιλοτακι μου :oops:

το ποσο νευριασα....και τους λεω παμε να φυγουμε...και μου λεει ο αντρας μου πηγαινε να τα σκουπισεις με ενα χαρτι..και τι του λεω...εσεις καθειστε εδω... :evil::evil::evil: εγω παω σπιτι...πηρα τα κλειδια και εγινα λουης :lol::lol::lol::lol: αλλαξα ρουχα και ξαναγυρισα πισω μεσα στην ατυχια μου..βρηκα παρκινγκ απ εξω...

μετα πηγαμε τζαμπο και πηρα μερικα πετσετακια και σαλιαρες για τον μπεμπουλη μας...μπιμπερο και πιπιλες...

σας φιλω όλες..και συγνωμη που γινομαι τοσο γκρινιαρουλα... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera koiloumpines mouuuuuuu!!!loipon twra pou anrrwsame apo proxthes mporw na milisw me anesi pia!!vlepw oti i polulogia mas mas eftase sto 3 postaki!!xaxaxaxax eimaste tragikes !!!!xaxaxaxaxax

oles proxwrate me tis agores sas e??bravo koritsakia mou me to kalo ola!!kiemeis apo paraskevi poui tha kanoume tin b epipedou tha pame kateytheian gia pswnakiaaaaaaaaaaaaaaaa!!exoume sygratithei arketa!!!alla theloume prwta na sigourepsoume ti mpoumpou kai meta mhn tin pathsoume!!voithise kai o gamos se ayto vevaia me ta dwrakia pou mazepsame!!eytixws pirame mia megaaaaaali anasa!! ta tou gamou twra en oligis gia na min sas kourasw....htan ola teleia!!mporei na htan o politikos gamos alla ton apolaysame kai ton klapsame opws tou armoze!!kathoti kai eysiginito soi kai to ena kai to allo....to sinaisthima mou htan apisteyto..eniwtha tromera omorfa..!!eidika otan eftasas sto dhmarxeio kai me paredwse o mpampakas mou ston antrouli mou....htan ola polu omorfa kai eniwtha kiegw polu omorfi(voithisa se ayto kai i makigier kai i kommwtria pou me souloupwsan!!!)xaxaxaxaxax ola kala!!!!elpizw stis upoloipes kai sta dika sas koritsares mou kai me to kalo ta mwrakia mas!! entometaksi i mpempa apo proxthes les kai eniwse thn xara mou th niwtwh synexeia olo kai pio entona :D:D:D:D:D:D sas eyxaristw OOOOOLESSSSSS gia tis eyxes sas koritsare smou!!!paw na faw twra giati to mwro peinaei aki pao avrio tha epanelthw pia kanonika!!!!filakia pollaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου συγνωμη ξεχασα να σου ευχηθω... :oops:

να ζησετε κοριτσαρα μου!!!!!!! :D:D:D:D:D να στε παντα ευτυχισμενοι,αγαπημενοι και με το καλο να ερθει το μωρακι σας οπουθα ολοκληρωσει την ευτυχια σας...ευχομαι ...μια ζωη να σαι τοσο χαρουμενη όσο τη μερα που περασε... :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki περαστικά άμα ρίξει βροχή θα φύγει η σκόνη και η γύρη και δεν θα έχεις πρόβλημα. Κι εγώ έχω πολλά δέντρα εδώ αλλά ευτυχώς δεν έχω αλλεργίες.

Χριστινάκι τέλεια περάσατε μπράβο. Κάτσε ξεκουράσου τώρα όμως γιατί το νινι θέλει και ξεκούραση.

Αλεξάνδρα τελικά το βρήκα το καρότσι που θέλω σε ένα μαγαζί στον Άλιμο με την ίδια τιμή. Όταν κατέβω στο πατρικό μου και μετά από έγκριση γιατρού για εξόδους θα πάω με την μητέρα μου να το δούμε από κοντά. Σίγουρα θα τους πάρω τηλέφωνο πρώτα αλλά είναι καλό που το βρήκα σε μαγαζί γιατί λογικά θα μπορώ να το βάλω και στην κάρτα μου με δόσεις. Αλλά το καλύτερο είναι που θα το δω από κοντά και για τα χρώματα περισσότερο που δεν φαίνονται καλά στο ιντερνετ. Άντε να τελειώνω και με την αγορά του καροτσιού να μου φύγει ένα βάρος. Μέσα τις εβδομάδας θα έρθει ο μαραγκός να μετρήσει για την ντουλάπα και για το ξύλινο ταβάνι και λογικά μετά το Πάσχα θα ξεκινήσει. Μεγάλη Πέμπτη κλείνω την 30η εβδομάδα και έχω αγχωθεί ότι δεν θα προλάβω. Έχω ένα κάρο πράγματα να πάρω ακόμα από την λίστα με τα απαραίτητα. Πάω να βγάλω φωτογραφία κανένα από τα ρουχαλάκια που πήρα μπας και περάσει η ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Aleka an pigainame den tha ekana oute egw oute h fili mou metakomisi giati einai kai auti egkuos, apla tha legame stous antres pou na baloun to katheti, alla telika akurwthike kai den pigame kai pouthena. Kaname ena swro douleies pali sto spiti, eplina kourtines katharisa, ekei pou kathariza kapoia stigmi skeftomouna oti prin ligi wra sas egrafa oti prepei na prosexoume kai twra kathomai kai katharizw kai skubw!! Alla entaksei ta duskola ta ekane o antras mou. E meta parageilame soublakia apo eksw kai fagame!!!

Ariadni menw sta Xania, alla genika se oli tin Kriti ton idio kairo exoume, telika omws den pige 24 alla 21! Kai pali kala einai. Edw to exoume dedomeno to kalokairi apo polu nwris kai krataei kai mexri polu arga! Krima pou to Timpaki peftei ligo makria gia na briskomastan gia kanena kafedaki! Einai 1 wra kai 40 lepta me amaksi! Alla eimai sigouri oti wraia tha perasete. Pws kai pate ekei to Pasxa?

Este ta rouxalakia teleia!!! Kala auta ta tzinakia den einai polu megala? Esu pswnises kai gia tou xronou???

Koritsia prin ligo apogoiteutika giati piga na parageilw tin proika kai pou egrapse oti den to exoun sto stock. Tous egrapsa email na dw an mporoun na to feroun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Μπήκα για λίγο να σας διαβάσω...δεν μπορώ να σχολιάσω όμως...είμαι πολύ πτώμα...πήγα σήμερα το πρωί στο χωριό, στο σπίτι που έχουμε εκεί και κλαδεύαμε τα δεντράκια της περίφραξης με τον μπαμπά μου, είχαν γίνει χάλια λόγω χιονιού...αλλά είμαι πτώμα τώρα από σήκω - σκύψε. Αύριο και μεθαύριο έχω άδεια οπότε λέω να πάω πάλι αύριο να τελειώσουμε. Σας αφήνω γιατί πάω να ξαπλώσω! Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!

ανοιξαμε βλεπω καινουργιο θεματακι ε;αντε ολα καλα να ειναι κ σε αυτο για ολες οπως κ στα προηγουμενα!

δε σας διαβασα ακομα σε αυτο το νεο θεματακι εχω μεινει στο αλλο γιατι εχω μερες να μπω.

σε γενικες γραμμες καλα ειμαστε απλα εχω στεναχωρηθει με τη δουλεια γιατι μας ανακοινωσαν μειωσεις απο 12% εως 20% στους μισθους κ ακουγεται οτι απο ιουνιο θα κοψουν κ επιδομα γαμου σε ολους βασικα κ δε ξερω τι θα γινει.εχω προβληματιστει κ με την αδεια,δε ξερω αν πρεπει να τη παρω η αν παρω μηπως δινω δικαιωματα αυτα που σας εχω ξαναπει βασικα,μη σας λεω παλι τα ιδια.παντως αν επαιρνα θα επαιρνα μ.εβδομαδα.αν κ αυτην την εβδομαδα θα εχει δουλεια αλλα ενταξει πολυ καρφωτο παρω απο αυτη την εβδομαδα ενω την επομενη μπορω να προφασιστω οτι κουραστηκα κ δεν αντεχω κ πολυ κ εγραψα αδεια.αν θελετε πειτε μου γνωμες.

παω να σας διαβασω κ αν προλαβω επανερχομαι.εχετε γραψει πολλα ομως,οποτε θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα, τα ρουχαλάκια είναι πολύ όμορφα!!!Μεγειά και καλοφόρετα!

Έλενα, θα πάμε στο Τυμπάκι γιατί εκεί μένει η αδερφή του άντρα μου, είναι δασκάλα και παντρεύτηκε εκεί!Ηράκλειο-Χανιά πόση ώρα είναι? Και γω θα θελα να πίναμε καφεδάκι, είναι λίγο "δυσκολες" βέβαια οι μέρες γιατί είναι γιορτινές :(

Βικάκι καλύτερα αν μπορείς πάρε μία απο τις 2 βδομάδες, δυστυχώς τα πράγματα έχουν δυσκολέψει με τους μισθούς και στον ιδιωτικό τομέα φοβάσαι και για άλλα πράγματα...Πως μας κάνανε έτσι...

Ξέχασα να σας πώ ότι τα αποτελεσματα της καμπύλης βγήκαν πολύ καλά οπότε σήμερα ίσως υποκύψω σε ενα ενισχυμένο παγωτάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Venus kala den brike kanenan antra o pateras sou gia boitheia!! Auti einai polu kourastiki douleia kai poso mallon gia tin katastasi sou!

Bikaki na sou pw tin apopsi mou sto thema sou?? Afou kai autous den tous noiazei me ola auta pou ginontai kai ola auta pou kwboun, emas giati na mas noiazei ti tha nomizoun?? Ti dikaiasai tin adeia etsi den einai? Na tin pareis opote thes esu. Egw auto tha ekana sti thesi sou!

Ariadni Xania Hrakleio einai 1.5 wra peripou apo ethniki. An exete skopo na erthete boltoula Xania polu euxaristws na brethoume kai oloi mazi kiolas me tous antres mas!! Egw pantws tha eimai sxedon eleutheri apo ti douleia, opote an apofasisete enimerwse me na kanonisoume polu tha xarw!!

Sugxaritiria gia ta apotelesmata kampulis!

Koritsia kairo exw na dw tin Kokona kai tin Xaroula, pou xathikan autes??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ..ΝΙΟΠΑΝΤΡΟΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

ΑΡΙΑΔΝΗ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!

ΕΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ;ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ.ΜΟΝΟ ΤΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΕ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ..ΤΑ 3;;;;

ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟΥ....ΛΟ!!ΑΔΕΙΑΣΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΤΑΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΝ..Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΕΜΑΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΕΒΓΑΛΑ Κ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ!ΑΧ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΕΤΣΙ Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ..

ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΠΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΘΑ ΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ..ΕΛΠΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ..ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΝΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena από 3 μηνών έγραφαν τα τζινάκια αλλά και όλα τα ρουχαλάκια που πήρα. Αυτά υπολογίζω κατά τον Αύγουστο να του κάνουν αν γεννήσω αρχές Ιουνίου.Σου φαίνονται μεγάλα γιατί τα έχω τραβήξει από πολύ κοντά. Εμένα μου φαινόντουσαν μινιατούρες. Βικάκι συμφωνώ με την Έλενα για την άδεια.

Αριαδνη συγχαρητήρια για την καμπύλη, είναι μανίκι να έχεις ζάχαρο.

Νάνσυ γι'αυτό χάθηκες εσύ γιατί βολτάρεις. Μπράβο έτσι να ξεσκάσεις λίγο. Προσοχή με τις δουλειές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω ταισα τη κοκοπικενα και ξαπλωσα στο καναπε να σας απολαυσω 8-) τελικα πηγα μονη μου στο χωριο για να μη κολλησει ο αντρας μου το μωρο της νυφης μου και μας πιασει στο στομα της!!! μια χαρα ειναι ο μπομπ αλλα δε λεει να κολλησει τα αυτοκολλητα και μου τη βιδωνει αλλα καταφερε και τελειωσε και τη συρταριερα ολοκληρη!!! αυριο λεω να κρατησω τη μικρη στο σπιτι να την προσεχω μη σηκωσει πυρετο και να τη μπουκωσω γιατι αυτες τις μερες κακοφαγε με το δοντακι της....

μαξιμακι αυτους τους πονους που μου περιγραφεις εγω τους εχω παρα πολυ χαμηλα (μη πω που...) αλλα δε πολυανυσηχω κιολας απλως ξεκουραζομαι περισσοτερο!

παπιομανουλα μου σε εχει ξεσκισει η αλλεργιωση!!!! υπομονη το φαγαμε το γαιδαρο και ο ποντικουλης ετοιμος με αντισωματα απο τα τοσα αντιβιωτικα!!!

χριστινακι μου ειτε πολιτικος ειτε θρησκευτικος το παν ειναι να περνας καλα και να εισαι ευτιχισμενη με τον ανθρωπο σου.... αντε τωρα περιμενουμε να μαθουμε και τις δικες σου αγορες!!!

σταυρουλα μη αγχωνεσαι εχεις ακομη δρομο μπροστα σου.... μακαρι να το δεις απο κοντα και να το παρεις και μετα στιγκλισε τον αντρα σου να σου φερει τη κουνια!

τα ρουχαλακια ειναι ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ζηλευω η αγορομανα

ελενα μου το καλυτερο κανατε σουβλακια και μπυριτσες παγωμενες και μετα παγωτακι!!!! μακαρι να εχουν τη προικα γιατι ειναι πανεμορφη αλλα και να μην την εχουν ψαξε ολο και καπου θα βρεις αλλη

καλα η κοιλια τελεια! θα βαλω και εγω το βραδυ φωτο σιγουρα!

βρε αφροδιτουλα ξεχορταριαζες??? δε παιζεσαι με τιποτα!!!! κατσε καλε στο κωλο σου!

βικακι μου ειναι πολυ δυσκολες οι εποχες με το παραμικρο μπορουν να σε απολυσουν χωρις αποζημιωση.... αν δεις οτι αντεχεις δουλεψε μεγαλοβδομαδα απλως κανε και λιγο τη παπια και παρε μετα την αδεια σου ετσι να μη τους δινεις και λαβες....

αριαδνη μου και εγω μολις πηρα τα αποτελεσματα και ηταν φυσιολογικα τσακισα μια παγωταρα με 5μπαλες :lol::lol::lol:

νανσυ καλα να περασετε αποψε τα δυο σας.... και εγω θαθελα ενα βραδακι με τον αντρα μου για καμια μπυριτσα αλλα πιανεται ο κωλος μου στο σκαμπο....

κανε λιγο κρατει με τις δουλειες ολα θα γινουν σιγα σιγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera kalhspera koritsia !!!!

ax poso sas zilevo pou ftiaxnete ta domatia ton moron sas !!!!!!!!!! ego me to zori kratieme na min arxiso tis agores :lol: leo kratisou akomi noris einai alla den sas krivo oti me ola afta pou akouo k vlepo aleeeeeka ... teleio to domatio oi sindiasmoi ton xromaton mpravos sou .... k synexizo opos elega me to zori kratieme na min arxiso tis agores alla leo mipos na tis arxiso na to xaro giati prota o 8eos ola kala na pane an t afiso tin teleftea stigmi me tin kilia sto stoma den 8a to efxaristi8o opos tora !!! k meta skeftomai pou lene k kala min arxizeis noris tis agores giati pote den 3ereis ti ginete alal an einai na ginei kati kako makria apo oles tis egkimonouses mporei na simvei ana pasa stigmi giafto k ego leo na arxiso e ? esis ti lete vtre koritsia ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este nai mallon giauto mou fainontai megala epidi ta ebgales apo konta! Pantws einai teleia!!

Aleka eixame soublakia kai mpura alla pagwtaki oxi.....pagwtara to les auto me 5 mpales? Auto einai pagwtara xwris telos!!!! xaxaxa Kala kai egw tha to tsakiza an to eixa mprosta mou den to suzitaw.

Nai eides poso grigora megalwnei h koilia? Niwthw oti exw arxisei na perpataw san pigkouinos kai skeftomai pws tha eimai se 2 mines!

Re koritsia telika eimai polu gkantemo re gamwto....mou apantisan email oi aggloi (mono oi aggloi tha apantousan Kuriakatika) oti den to exoun kai malon oti den tha to feroun kiolas :(

Kai to kako einai oti den brisketai eukola auto to thema, polu duskolo den exei kaneis proionta.

Telos pantwn kati allo tha brw. Apla itan to pio wraio pou eixa brei giauto apogoiteutika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκες μου!!!

Χριστινακι ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παντα να ειστε ευτυχισμενοι με υγεια και με το καλο το μωρακι σας!!!

Πασχαλιτσακι με το καλο η β επιπεδου την Τεταρτη!Θα περιμενουμε νεα σου!

Ελενα Μ. μπραβο περιπου ιδια ειναι τα αποτελεσματα και σε εμενα και το ειχα λιγο αγχος να δω τι θα μου πει την Πεμπτη απο κοντα. ..Αρα πιστευω οτι και σε εμενα καλα θα μου τα πει....

Εστε μου κατσε ξαπλα, κανε ενα διαλειμμα να ξεκουραστεις ολα θα ειναι καλα.Το cam καροτσι οπως σου εγραψα απο κοντα μας αρεσε πολυ.

Αλεξανδρα ωραιο το δωματιο!Σχεδον τελειωσατε βλεπω...Περαστικα στη μικρουλα σου!

Νανση σιγουρα θα μας βοηθησει πολυ η λιστουλα που εφτιαξες!

Αριαδνη τελεια με την αδεια πο πηρες και συγχαρητηρια με την καμπυλη!Καλες αγορες, με γεια τα ψωνια!

Μαρακι συγχαρητηρια με τη β επιπεδου!Ολα καλα θα πανε δεν ειναι τιποτα.

Μινακι μου εγω μετα την β επιπεδου αρχισα να κανω καποιες αγορες.Μπορεις ομως να κανεις μια ερευνα αγορας για νε εισαι ενημερωμενη.

Ελενα και εσυ κοιτα να μην κουραζεσαι πολυ....

Κοριτσακια μου δεν θα βαλω ταπετσαρια στην ντουλαπα θα ειναι λευκη . Απλα μας το αναφερε ο ντουλαπας σαν ιδεα.Το σ/κ δεν καθησαμε καθολου μεσα ειδικα εχθες το παρακανα με τις βολτες...Τελικα οσο βαρενουμε δεν εχουμε τις ιδιες αντοχες!

Σας καληνυχτω φιλεναδιτσες μου!!!Μακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Έλενα δεν είναι ότι δεν έβρισκε κάποιον, εγώ ήθελα να πάω γιατί μου αρέσει πολύ να ασχολούμαι με την αυλή αλλά δεν περίμενα ότι θα κουραζόμουν έτσι, έχουν μειωθεί πολύ οι αντοχές μου. Είχα και τον μικρό μαζί μου δεν κάθισε ούτε λεπτό...του άρεσε πολύ. Δυστυχώς όμως δεν θα πάμε αύριο...πήραν πριν λίγο τηλέφωνο οι δικοί μου ότι ο μπαμπάς μου έπεσε και χτύπησε το γόνατο...τώρα πήγε για ακτινογραφίες και περιμένω νέα τους, είναι μαζί τους ο άντρας μου. Όταν πήραν τηλ. να πάμε από εκεί εγώ έδινα γάλα στο μικρό και δεν μπόρεσα να πάω...έχω σκάσει να μάθω τι έγινε. Αυτός ο άνθρωπος όλο ατυχήματα παθαίνει...να φανταστείτε σε ένα δωμάτιο αν υπάρχουν 5 καρέκλες και η 1 να είναι σπασμένη σε αυτήν θα πάει να καθίσει!

Κρίμα για τα πραγματάκια βρε Έλενα και εμένα όταν μου κάνει κάτι κλικ και μετά δεν μπορέσω να το βρω πολύ με τη δίνει...ελπίζω να βρεις κάτι εξίσου όμορφο που θα σε ενθουσιάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα κ καλο μηνα να εχουμε!!!!!!!! σημερα σιδερωσα τα κορμακια κ τα σεντονια του μωρου..επλυνα κ τις κουβερτουλες κ ειναι ετοιμα κ αυτα.. αυριο θα βαλω τα φορμακια κ αν θα εχω κουραγιο λεω να ετοιμασω κ βαλιτσα!! βλεπω οι ετοιμασιες των μωρων μας οντως εχουν παρει φωτια!!!!!!!!! :):):):):)αλεκα ξετρελαθηκα πολυ με το σκουρο μωβ σε αυτο το καροτσι..ακομα δεν αποφασισαμε..ο αντρας μου,μου λεει οτι δεν θα κανουμε αλλο κ τοτες λεω θα παρω το μωβ..θα δουμε.. :) σας καληνυχτω ;) φιλακια πολλα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες μου γλυκιές καλό μήνα!!!!!!!!!! άντε σε 2- 3 -4 μηνες θα έχουμε τα μπεμπάκια μας αγκαλια.

Σας διαβάζω και γράφω καμια ώρα τώρα αλλα ειμασταν εξω ολη μέρα και εσεις ως συνήθως γράψατε πάλι πολλά :lol::lol::lol: . Πήγαμε μια μικρή εκδρομούλα σημερα με κάτι φιλους μας και περάσαμε ομορφα, φάγαμε ψαράκι διπλα στην θάλασσα και μετά καφεδάκι διπλα σε κουνιες για να παιζουν τα ζιζανιάκια μας. Αύριο η μικρή μου ξεκινάει παιδικό σταθμό και εχω μια αγωνια πως θα της φανει και ποσο γρήγορα θα προσαρμοστει.

Τα δικά σας τώρα...

Χριστινάκι να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι, με το καλό να έρθει η μπεμπουλα σας και να σας γεμισει ακομα μεγαλύτερη ευτυχια!

tsevoula με γεια τα ρουχαλάκια!

Ελενα απλά καταπληκτική η προικα με τα forever friends αυτη να πάρεις, οσο για την κουνουπιερα οπως σου ειπαν τα κοριτσια πάρε μια μονοχρωμη και εισαι οκ.

Κατερινα με το καλο η β επιπέδου!

Αριάδνη αυτη με τα ζωάκια μου κάνει πιο ουδετερη και πιο παιχνιδιάρικη αν πάλι θες κάτι τελειως κοριτσιστικη μου αρέσει η πρώτη με το κάστρο και τον ροζ δράκο.

Ανθή και εγώ έτσι δεν εχω κάνει τιποτα ακομα, οκ τα χοντρά τα έχω και εγώ απο την Αγγελική η προικα ειναι σε μπεζ εκρου μια χαρά ουδετερη και ολα σχεδον τα φορμάκια τοσο τα 0-3 οσο και τα περισσοτερα 3-6 τα έχω ουδετερα. Θα αρχισω μετά το Πάσχα να τα βγάζω και να διαμορφώσω αλλιως την ντουλάπα. Εχουμε και εμεις ενα δωμάτιο αλλά ειναι λευκοι οι τειχοι και έτσι θα παραμεινουν. Μην αγχώνεσαι για την φραουλιτσα σου, εστω και λιγο να δινει το παρον κάθε μερα αρκει οκ καταλαβαινω οτι μέχρι να την νοιωσεις θα εχεις τρελαθει....

Σταυρουλα πολυ ενθαρρυντικό αφου δεν ξαναειδες αιματάκι να δεις που θα στο επιβεβαιώσει και ο γιατρος αύριο. Αφου το βρήκες σε μαγαζι να πας να δεις οπωσδήποτε το χρώμα απο κοντά, οι φωτογραφιες πολλές φορές ξεγελάνε.

Αλεκα περαστικά στον αντρούλη σου, προσεχε και εσυ πολύ ελπιζω να την γλιτώσεις!

Καρολινάκι περαστικά στεναχωριέμαι που δεν μπορεις να συνέλθεις ακομα, το οτι βγηκατε ομως θα σου έφτιαξε λιγάκι την διάθεση αν και σε έκανε μουσκεμα η Λυδια σου ;)

Αφροδιτη καλυτερα να ξεκουραστεις που έχεις άδεια δεν ειναι αυτη δουλεια για την κατάστασή σου. Περαστικά στον μπαμπά σου

Βικάκι μου ποσο δικιο έχεις που τα σκεφτεσαι έτσι εσυ θέλεις να εισαι σωστή και τυπική και να μην δινεις δικαιώματα οτι τα κάνεις επιτηδες την περιοδο που θα έχει πιο πολύ δουλεια αλλά πλεον έτσι οπως έχουν τα πραγματα οι εργοδοτες δεν νομιζω οτι θυμούνται ή δινουν σημασια σε τετοια πράγματα αν έχουν κάτι άλλο στο μυαλο τους.

Μινα να αρχισεις σιγά σιγά μην σκεφτεσαι αρνητικά!

Αχ βρε Ελενα κριμα για τα πραγματάκι δεν έχεις και την επιλογή των ελληνικών?

Δεν έγραψα και λιγα ετσι :lol:

Καλο βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους γυρίσανε από το νοσοκομείο...τελικά κάταγμα έπαθε. Με γύψο θα είναι για κάποιο διάστημα αλλά ευτυχώς κατά τα άλλα καλά. Είχα σκάσει. Καλό βράδυ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;Σήμερα η Κυριακή πέρασε ευχάριστα! Κατ΄αρχάς ξύπνησα στη μία το μεσημέρι :shock::shock::shock: γιατί σύζυγος και γιος με άφησαν να κοιμηθώ μέχρι να χορτάσω ;) !Κοιμάμαι πάρα πολύ αργά τα βράδια και η αλήθεια είναι πως το είχα μεγάλη ανάγκη! Σηκώθηκα λοιπόν σαν το μοσχάρι, ήπια "πρωινό" χιχιχιχιχι και εν συνεχεία μαγείρεψα! Έβαλα τάξη στο σπίτι, έπλυνα πιατάκια, έπαιξα με τον Πάνο και το απογευματάκι πήγαμε σε παιδότοπο οι 3 μας! Ο Πανούλης ξεφάντωσε πάλι κι εμείς ήπιαμε το καφεδάκι μας και τα είπαμε! Γυρίσαμε, έκανα μπανάκι τον Πάνο, τον κοίμισα, διόρθωσα, βρήκα συνταγή για μπισκοτάκια που θέλω να φτιάξω και τώρα χαλαρώνω και σας λέω τα νέα μου!

Σταυρούλα μου η αλήθεια είναι ότι δεν έχω άγχος για ετοιμασίες αλλά από την άλλη νιώθω και λίγο άσχημα απέναντι στη φραουλίτσα μου...Όσο για τον Πάνο είναι ιδιότροπος με το φαγητό. Στις διακοπές έχουμε μεγάλο πρόβλημα.Τα παγωτά και τα γλυκά του αρέσουν και απ' έξω αλλά αποφεύγω να του δίνω. Αραιά και που..Ούτε στέρηση, ούτε κατάχρηση. Γενικώς το φαγητό απ' έξω θα το δοκιμάσει αλλά μέχρι 3-4 μπουκιές θα φάει..Μόνο το δικό μου το κατεβάζει όλο και πάλι όχι πολλά φαγητά...Χαίρομαι πολύ που σταμάτησαν τα καφέ! Όλα καλά θα είναι τα νέα από το γιατρό σου!!!!

Αλεξάνδρα μου ο Μπομπ είναι ο άντρας σου;;; (από το Μπομπ μάστορας :lol::lol: ;;;;;) Περαστικά εύχομαι. Πρόσεχε όοοοοσο μπορείς να μην κολλήσεις :?:?:?

Κι εμείς γι' αυτό βιαστήκαμε να αγοράσουμε κρεβάτι στον Πάνο για να μην του έρθει απότομο που το δικό του θα ξαναγίνει κούνια και θα το πάρει το μωρό..Βέβαια τρώει κάτι φλας και με ρωτά πού θα βάλουμε το παλιό του κρεβάτι..

Αριάδνη μου θέμα τύχης ήταν με τον Πάνο να μην του αρέσει το junk food..Δεν έκανα κάτι εγώ..Απλά είμαι τυχερή.Προς το παρόν τουλάχιστον γιατί μεγαλώνοντας μπορεί να αλλάξει γνώμη :?:?:? Όσο για το ροζ είμαι σίγουρη ότι παρασύρεσαι όταν το πρώτο είναι κορίτσι! Άλλο πράγμα!Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα της καμπύλης!!!Καλό το παγωτάκι;;;;

Καρολινάκι μου και πολύ λίγο γκρινιάζεις με τόσο που σε ταλαιπώρησε αυτή η ίωση...Εσύ να βγαίνεις έξω να περνάς καλά και ας βήχεις λίγο παραπάνω μετά..Δε λέει να είσαι κλεισμένη στο σπίτι τέτοιες όμορφες μέρες! Ήθελε να σε δροσίσει η παπένια σου :lol::lol::lol: !!!! Ευτυχώς που η καφετέρια ήταν κοντά με το σπίτι σου!

xtinaki να ζήσετε και πάλι κοπέλα μου!!! Πολύ συγκινητική η περιγραφή σου! Τι πιο όμορφο από το να παντρεύεσαι τον άντρα της ζωής σου και να περιμένετε και το πρώτο σας παιδάκι....Πάντα ευτυχισμένοι να είστε!

Αφροδίτη η φωτό που έβαλες είναι καινούρια;;; Καλέ έχεις πολύυυυ μικρή κοιλίτσα! Εσύ ξεπέρασες και μένα που έλεγα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πως έχω μικρή κοιλιά! Είσαι πολύ τυχερή! Τίποτα δε θα μείνει μετά τη γέννα!!! Φτου φτου! Περαστικά στον μπαμπά σου!

Βίκυ μου αν αντέχεις και δε νιώθεις κουρασμένη και με δεδομένο ότι την Μ,Εβδομάδα θα σε χρειάζονται λόγω πολλής δουλειάς, προτείνω να πάρεις την αδειούλα σου την επόμενη εβδομάδα για να μη δώσεις όπως λες και εσύ δικαιώματα..Αν πάλι δεν αντέχεις μη ρισκάρεις την εγκυμοσύνη σου για τη δουλειά..Δες πώς νιώθεις και αποφάσισε!

Κατερινάκι μου καλή αρχή αύριο με τον παιδικό!!! Είναι τόσο κοινωνικό παιδάκι η Αγγελικούλα σου που δε θα έχεις κανένα πρόβλημα! Όλα καλά θα πάνε!

Έλενα μεγάλωσε η κοιλίτσα σου! Σωστή κοπελάρα μεγαλώνει μέσα σου ;);) Ξέχασα να σε ρωτήσω τόσες μέρες. Ρώτησες το γιατρό σου για τα φακελάκια που σου είπα για τη δυσκοιλιότητα;;;;

Αυτά κοριτσάρες μου! Έγραψα πολλά! Ευτυχώς τις Κυριακές γράφετε λιγότερα και σας προλαβαίνω :lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια φουσκωτά. Εγώ σήμερα είμαι χαρούμενη γιατί κανόνισα να πάω στον γιατρό στις 7. Θα σας έχω νέα το βράδυ ή αύριο το πρωί. Elena θα κοιτάξω κι εγώ μήπως σου βρω πουθενά το σχέδιο που θες. Venus καλέ που είναι η κοιλιά σου. Γι'αυτό σε ρίχνουν στην δουλειά γιατί δεν το καταλαβαίνουν ότι είσαι έγκυος :lol:

Lil μου εσύ μου είχες πει για το cam ότι ίσως το ύφασμά του ζεσταίνει το μωρό? :roll: Εννοείτε ότι όσο βαραίνουμε δεν έχουμε αντοχές κι εγώ δεν είμαι για πολλά πολλά.

venusaki περαστικά στον μπαμπά σου .

Delphine είπαμε ρωτά με την γνώμη των συζύγων μας αλλά πάντα ακολουθούμε την δική μας. :lol: Εμένα μου είπε ότι του άρεσε το μπλε καρότσι. Του λέω χαίρω πολύ κι αν μας βγει το 2ο κοριτσάκι θα το βάζουμε μέσα στο μπλε καρότσι? Και η απάντηση που πήρα? "Γιατι? θα έχει πρόβλημα?" :shock::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν βρήκα κάτι μόνο αυτό http://www.buy-for-baby.co.uk/products. ... dding-Bale αλλά λέει ότι θα το έχει Σεπτέμβριο οπότε άκυρο. Εμένα πάντως μου άρεσε εξίσου και το ελληνικό γιατί είναι πιο παλ δεν έχει τόσο έντονο μοτίβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ε;;;;

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΛΟ ΖΗΤΑΕΙ Π...Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΩ..ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΛΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΩΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ....Κ ΜΕΤΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ..ΕΧΤΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ.. ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ..ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΕΥΡΙΑΣΕ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...