Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

χριστινακι μου συγχαρητηρια με το καλο ναρθει και η ζουζουνα σας και να αποκτησετε και αλλα παιδακια.... καλως ηρθες και εσυ στο κλαμπ των παντρεμενων....

κοριτσια τελος για σημερα... εκανε και τα τεσσερα συρταρια και αυριο θα κανει το σκελετο που θα μπουν οι οδηγοι στη ντουλαπα και ετοιμο και αυτο.... την βιβλιοθηκη την ετοιμασα οπως ητανε.... ηθελα να μου βαλει και τα αυτοκολλητα να σας το δειξω πανετοιμο το δωματιο αλλα κουραστηκε ο καημενουλης!

να σας πω την αληθεια και εγω κουραστηκα σημερα εξου και ο εμετος αλλα τουλαχιστον και το σπιτι ξεβρομησε και το δωματιο εγινε!!!!

σταυρουλα μου ο τοιχος που θα μπουν τα αυτοκολλητα ειναι απο τη προηγουμενη βδομαδα ετοιμος απλα στο κυμα επρεπε να κανει τις λεπτομεριες.... νομιζει οτι αμα μπουν τα αυτοκολλητα θα ξαναβγουν? ουτε με σφαιρες!!!!

τσεβουλα μου με γεια με γεια τα ρουχαλακια σας...ζηλευω που εγω δεν εχω παρει τιποτα στο πετρο για εξοδο.... θα δουμε....

εγω ξεκιναω απο δευτερα τριτη πλυσιμο εισαι σιγουρη οτι θες να με ακολουθησεις??? :lol:

οσο για το τατουαζ μπορεις να κανεις ενα λουλουδι και ναχει μεσα το αρχικο της γραμμα ή ενα αγγελακι ή μια νεραιδα.... υπαρχουν τοοοοοοοοοοοοσααααααααααα να διαλεξεις

εγω πηγα κανονικα στο 40ημερο για την ευχη στην εκκλησια και ναι με ειχε ρωτησει για το ονομα.... επισης θυμαμαι οτι και για το ΑΜΚΑ μου ειχαν ζητησει ονομα και ετσι μετα οταν εκανα τη βαφτιση δεν χριαζοταν να ξαναπαω στα ΚΕΠ να το δηλωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Este ksekourasi!!!! Mallon ekanes polles douleies! Ase kane kai gw aberta kouberta kai kathe fora pou niwthw kamia ugrasia sto eswrouxo mou kwbontai ta podia...prepei na prosexoume koritsia!

Aleka tha etuxe simera, mporei na exeis kourastei kiolas kai emena pou kai pou an kourastw polu me pianei.

Mariagiorgos sugxaritiria gia tin mpempoula kai pou ola einai kala!!!

Tseboula egw exw ksekinisei idi, siga siga plenw siderwnw kai ta bazw stin akri kai perimenw na erthei h surtariera na ta fulaksw! Simera siderwsa sentonakia kai maksilarothikes. Polla rouxalakia den exw akoma giati perimenw na erthei h mama mou pou mou exei pswnisei mia olokliri balitsa! Opote tha exw douleia kai kata to Maio! Giauto kanw apo twra ta sentonakia kai ola ta upoloipa.

Koritsia brika ena site stin Agglia me olo to set tis proikas forever friends kai mou bgainei ta idia lefta an tha ta eperna apo edw ksexwrista kai nomizw pws to sxedio einai pio wraio, to mono pou den exoun ekei einai h kounoupiera. H kounoupiera pws einai exei panw sxedia opws to sentoni? H einai ena monoxrwmo pragma??

Auto einai apto kseno site http://www.4little1s.com/acatalog/Izziw ... erlet.html

auto einai to elliniko (h mesaia eikona) http://www.omegahome.gr/CategoryLists/Προίκα%20μωρού-1210.htm?page=1&path=1067876040

Sas ta 'xw priksei me ta forever friends to kserw, alla ti na kanw kathe pou einai na kanw to teleutaio bima briskw kati allo kai thelw deuteri gnwmi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι να ζήσετεεεε. Άντε με το καλό το νινάκι τώρα να ολοκληρωθεί η ευτυχία.

Νάνσυ ακριβώς έτσι ένοιωσα. Βασικά εγώ τα παίρνω ενδοκολπικά γιατί μου είχε πει ο γιατρός ότι είναι πιο αποτελεσματικά με αυτό τον τρόπο. Άλλωστε αφού είμαι ξάπλα έτσι κι αλλιώς τα βάζω. Αλλά το ξάπλα είναι πολύ δύσκολο τώρα γιατί νοιώθω δυσφορία όταν είμαι πολλές ώρες ξάπλα. Λοιπόν από το πρωί δεν ξαναείχα καφέ και θα πάω την Δευτέρα τελικά στον γιατρό για να δούμε τι γίνεται. Αλεξάνδρα άλλαξε πάλι την ημερομηνία σε 2/4.

Tsevoula orchestra ε? Orchestra έχω στην γειτονιά μου θα πάω κάποια στιγμή μια βόλτα.

Ελενα αν σου αρέσει περισσότερο η προίκα από το ξένο site μπορείς να βρεις μία απλή κουνουπιέρα σε μονοχρωμη ροζ δεν χρειάζεται να είναι υπερπαραγωγή ή ακριβώς η ίδια με αυτή στο ελληνικό μαγαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xristinaki na zisete!! Me to kalo kai to mwraki sas, wraia prepei na perasate gia na eisai toso kommatia!!

Este mou mallon auto lew na kanw giati apo edw prepei na ta brw ola ksexwrista kai stin teliki mi sou pw oti tha mou bgei kai pio akribo an ta pernw apo diafora site kai plirwnw gia to kathe pragma ksexwrista metaforika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο το σετακι το αγγλικο.... πηγαινε τζαμπο και παρε κουνουπιερα εχει και σε ασπρο και σε ροζ και ταιριαξε τα!!!! ειναι πανεμορφο απο το αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γλυκουλες μου.

Καταρχην σας ευχαριστω οοοοοοοοοοοοοοοοολες για τις ευχες σας. Ευχομαι με το καλο να κρατησουμε τα θαυματακια μας αγκαλιτσα και του χρονου τετοιο καιρο να μιλαμε για τα κατορθωματα τους ;););););););)

Αφροδιτουλα μου σ' ευχαριστω που εκανες τον κοπο να μου απαντησεις στην ερωτηση σχετικα με την καμπυλη. Ευχομαι να ειναι ετσι οπως τα λες....... να με βαζει στην πιο ευκολη διαδικασια επειδη το ζαχαρο στις εξετασεις ειναι σε χαμηλα επιπεδα.

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ................. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΥΤΗΧΗΣΕΤΕ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑς ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ. ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΟΛΩΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑς ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ :):):):):):)

Βλεπω οτι οι ετοιμασιες σας προχωρανε μια χαρα. Με το καλο να τις τελειωσετε ολες.

Εμεις αυριο αναχωρουμε για Βέροια και ανυπομονουμε για την Τεταρτη που θα κανουμε την Β΄Επιπεδου. Σε μια εβδομαδα επιστρεφουμε και ευχομαι να σας εχω μονο ευχαριστα νεα.

Σας φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον κατι μας πειραξε με τον αντρα μου αλλα τωρα ειμαστε και οι δυο καλυτερα!!!! τουλαχιστον προλαβε να κανει και δουλιτσα....

μπηκα στα κρυφα γιατι μου πηρε το λαπτοπ και παιζει παιχνιδακι (ξεκουραζεται ο καημενος) να δω τι σχολιαζεται....

ελενα μου ελεγα και εγω να ξεκινησω πρωτα απο ολα στο ξεκαθαρισμα.... ισως δεν εχω κεντητα σεντονια με μπλε αλλα με ροζ ειχα!!!!

το κακο ειναι οτι δεν εχει τιποτα η τηλεοραση και καθομαι και λυνω σοντοκου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia δε μου ειπε κατι για το αλατι..θα ρωτησω ομως...μου ειπε να μετραω συχνα την πιεση...τωρα θα δωσω απο δευτερα τις εξετασεις στο γιατρο μου να δω τι θα μου πει κ εκεινος........

Χριστινακιιιιιιιιιιιι να ζησετεεεεεεεεεεεεεε.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλοριζικο το καινούργιο ποστάκι μας!!!!

Νάνσυ πολύ ωραία τα ρουχαλάκια σας!!!!!Έλενα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για το 40ήμερο...εγώ στο πρώτο μου που είχα γεννήσει Μάιο βγήκα έξω μόλις σχεδόν επέστρεψα στο σπίτι...είχα εκκρεμμότητες που έπρεπε να τελειώσω αλλά γενικότερα όποτε ήθελα έβγαινα, το μωρό από την πρώτη εβδομάδα το πήγαμε έξω στην παιδίατρο γιατί είχε λίγο ανεβασμένο ίκτερο οπότε έπρεπε να το παρακολουθούμε αλλά μετά από κανά 2 εβδομάδες ξεκινήσαμε τις βολτούλες με το καρότσι...απλά η γιατρός μας είπε όχι σε μέρη με πολύ κόσμο...δεν νομίζω να μπορούσα σε καμία περίπτωση να μείνω μέσα ούτε για 1 εβδομάδα...βέβαια αν κάποιος το κάνει για θρησκευτικούς λόγους άλλο αυτό...πάω πάσο. Απλά ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου είμαστε της θρησκείας οπότε δεν τηρούμε κάτι τέτοια. Να πω την αλήθεια κάνω αυτό που λέει η γιατρός.

Kangooro για την ευχή που λες δεν το γνωρίζω...γενικά ότι έχει σχέση με τα θρησκευτικά δεν τα ξέρω...αλλά για την ονοματοδοσία μπορώ να σου πω γιατί αυτό κάναμε και εμείς μετά από καμια εβδομάδα πήγαμε στο ληξιαρχείο και δηλώσαμε το όνομα το μωρού...πρέπει να είναι και οι δύο γονείς μαζί, δεν είναι όπως όταν πηγαίνει γι παράδειγμα ο μπαμπάς και το δηλώνει για πιστοποιητικό γέννησης, για την ονοματοδοσία πρέπει να είσαστε μαζί για να υπογράψετε μαζί. Η βάφτιση είναι μια θρησκευτική τελετή που μυεί το μωρό στη θρησκεία. Το ληξιαρχείο είναι αυτό που δίνει το όνομα.

Σταυρούλα περαστικά σου, να καθίσεις να ξεκουραστείς!!!!!!

Χριστινάκι να ζήσετε και να ευτυχίσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πάντα χαρές να έχετε στην οικογένειά σας!!!!!!!!!!!

Μαρίαγιώργος μια χαρά με το κοριτσάκι σας!Να μετράς την πίεσή σου και όλα καλά!!!

Καλό βράδυ κοριτσάκια μου! Αν προλάβω αργότερα θα αλλάξω φωτο, μιας και έβγαλα το πρωί αλλιώς αύριο!!!Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!! χριστινα μου να ζησετε,να ευτυχησετε κ με το καλο να κρατησετε στην αγκαλια σας κ την μπεμπουλα!!!!!!!!!!!! εστε περαστικα...να ξεκουραζεσαι!κ εγω δεν ξερω τι εχω παθει αλλα με ενοχλει καμια στο κατουρημα κατω χαμηλα η κοιλια σαν να εχω πονους γεννας.. ενω παιρνω 3 utregestan.δεν εχω ομως καφε..οσο για τις καουρες μη χειροτερα,εχω 4μερες σχεδον καθε μερα κ καθε απογευμα φοβερο καψιμο..να ναι καλα τα μαλοξ.. μαρακι ευχαριστα τα νεα σου για το νινι σου..οσο για την πιεση να προσεχεις..θα την ελεγχεις.ναι το αλατι ανεβαζει πιεση. με πηραν τηλ απο τα λητω να με πουν για το καροτσι που μας αρεσε εχει 10% εκπτωση.ειναι το liteway chicco.. σημερα επλυνα τις κουβερτουλες της μπεμπας.αλεκα φοβερο εγινε το δωματιο..μπραβο σας !!οντως ημαστε στις ιδιες μερες αλεκα.. λες να γεννησουμε μαζι?!!!σας καληνυχτω μανουλιτσες,τα λεμε αυριο!! :):) φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!2 μέρες διαβάζω απο λίγο κάθε βράδυ, γράψατε πάρα πολλά!

Καταρχην Σταυρουλα μου περαστικά σου και να προσέχεις, όσο για τις ετοιμασίες μην στενοχωριέσαι, κι όλα να μην γίνουν έγκαιρα, δεν χάθηκε ο κόσμος, φτάνει να είναι το μωρό και εσύ καλά!

Χτινάκι, να ζήσετε και να ευτυχίσετε, φαντάζομαι περάσατε τέλεια!

Έλενα, η προίκα απο το ξένο site είναι πολύ όμορφη, πάρε και μια κουνουπιέρα απο τα τζάμπο, όπως σου είπε και η Αλέκα και θα είναι τέλεια!

Μαρία μπράβο για τη β΄επιπέδου απλά πρόσεχε με την πίεση και όλα θα είναι οκ!

Αλέκα το δωμάτιο πολύ όμορφο, σιγα σιγά τελειώνεις!!

Αυτά θυμάμαι προς το παρόν!

Και τώρα στα δικά μου! Τελικά όπως σας είχα πει, πήρα άδεια απο τη δουλειά, κατέβηκα Πάτρα και πήγα και στο γιατρό να μου τη γράψει και έκανα και καμπύλη, όλα πολύ καλά.

Εκανα και μερικά ψωνάκια για μένα, πήρα ένα τζην φορεμα απο μπενετον και δυο τρεις ριχτές μπλουζες.

Τωρα απο Δευτέρα θα πάω να δώ τα καρότσια chicco απο κοντά για να αποφασίσω μιας και θα μου το πάρει η θεία μου μέσω του φαρμακείου της. Και ένα καλό νέο είναι ότι τα πεθερικά είπαν θα πάρουν την κούνια, οπότε αρχίζω εντατικά έρευνα.Στη βράση κολλάει το σίδερο!!Ειδα και ωραίες προίκες στο amazon σε πολύ καλές τιμές και στο girgiris ωραίες μπορντούρες. Απο βδομάδα θα τα κοιτάξω πιο αναλυτικά!Το καλό είναι ότι το δωμάτιο είναι φρεσκοβαμμένο, με πολύ μεγάλη ντουλάπα και έτσι δεν θα πάρω συρταριέρα. Εχω μέσα και ένα καναπε, οπότε όλα καλά.Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φωτο για να δείτε το χρώμα του τοίχου και της ντουλάπας που είναι σε τόνο φυστικί.Να κάποιες μπορντούρες που μου αρέσουν, περιμένω απόψεις.

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=8838

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=38684

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=38744

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=8858

http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=8836

http://www.spitokosmos.gr/index.php?pag ... at_02=7452

http://www.spitokosmos.gr/index.php?pag ... at_02=7453

Αυτά προς το παρόν, φιλιά πολλά σε όλες και όνειρα γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορόιτσια! Είστε καλά;; Δεν σας προλαβαίνει άνθρωπος...Πόσα λέτε πια;;;;;;;;

Σας διαβάζω με τις ετοιμασίες και νιώθω λίγο περίεργα που δεν έχω να κάνω καμιά ετοιμασία...Η κούνια έτοιμη, το καρότσι έτοιμο, η προίκα έτοιμη, φανελάκια, καλτσάκια, ζιπουνάκια έτοιμα, ουδέτερα ρουχαλάκια πολλά, θα μου δώσει και μια συνάδελφος της κόρης της, τι άλλο;;; Αγορές έκανα για τον Πάνο και όχι για τη μπουμπού....Του πήρα κρεβάτι, σεντόνια, κουβέρτα, πάπλωμα, κουβερλί, μαξιλάρι , κουβέρτα πικέ και γενικώς ό,τι θα μας χρειαστεί..Αχ αυτά τα δεύτερα..Αδικημένα είναι λίγο ή μου φαίνεται;;Στην πρώτη εγκυμοσύνη έτρεχα κι εγώ για κούνια, καρότσι, ρούχα, τα πάντα...Όλα πρωτόγνωρα..Μόνο εγώ είμαι έτσι ή και οι υπόλοιπες δευτερομανούλες;;; Όταν με το καλό μπω στον όγδοο θα πάω να πάρω κανένα ρουχαλάκι ροζουλί!

Επίσης, το κοριτσάκι μου παρόλο που είμαι 19 εβδομάδων δεν το ακούω καθόλου συχνά..Τα ίδια είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη...Ακούω κοπέλες που λένε ότι δεν μπορούν να κοιμηθούν από το κλωτσίδι και μου φαίνεται πολύ παράξενο....Στον Πάνο ποτέ δεν μου συνέβη και μάλλον ούτε τώρα θα μου συμβεί...Θέλουν να με κρατάνε σε αγωνία τα βλασταράκια...

Σήμερα περάσαμε πολύ όμορφα! Πήγαμε με τους κουμπάρους μας που έχουν 2 παιδάκια λούνα παρκ και μετά Goody's όπου τσιμπήσαμε κάτι εμείς και τα παιδάκια συνέχισαν το παιχνίδι στον παιδότοπο. Ο Πάνος δεν είναι fan του φαγητού των Goody's και γενικώς του φαγητού εκτός σπιτιού και έτσι είχα προνοήσει και του είχα πάρει μαζί ένα σαντουιτσάκι από το σπίτι ;) !Γυρίσαμε στις 12 το βράδυ και έπεσε ΞΕΡΟΣ!!! Με το που ξάπλωσε κοιμήθηκε! Πόσο χαρούμενη είμαι όταν βλέπω το παιδάκι μου να περνάει καλά....

Με όλα αυτά που γράψατε τις μέρες που δεν μπήκα είναι αδύνατον να σχολιάσω πολλά :oops::oops::oops:

Χριστινάκι να ζήσετε κοπέλα μου και με το καλό να κρατήσετε στην αγκαλίτσα σας το μωράκι σας!!

ΜαρίαΓιώργο συγχαρητήρια για τη Β Επιπέδου....Αυτή η εξέταση με αγχώνει τόοοοοσο πολύ :?:?:?

Νάνσυ πολύ μεγάλη η κοιλίτσα σου!!!! Τέτοια κοιλιά ΑΚΡΙΒΩΣ είχα στο γιο μου πριν γεννήσω (40η εβδομάδα δηλαδή :lol::lol::lol::lol::lol: )

Αλεξάνδρα (έτσι πρώτα ο Θεός θα ονομάσω και το κοριτσάκι μου!!) το δωμάτιο που φτιάξατε είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!! Κοριτσίστικο και αγορίστικο ταυτόχρονα! Γεια στα χέρια του άντρα σου! Ούτε επαγγελματίας να ήταν!

Σας αφήνω γιατί ή ώρα πάλι πέρασε πάαααρα πολύ και αύριο θα κοιμάμαι σαν το βόδι :?:?:? Να' ναι καλά ο άντρας μου που αναλαμβάνει τον μικρό μέχρι να ξυπνήσω ;);)

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα. Εγώ λόγω ξάπλας με πήρε πολύ νωρίς ο υπνος και έτσι σηκώθηκα και πολύ νωρίς. Ήρθα και λίγο στον καναπέ να ξεπιαστώ γιατί με την πολύωρη ξάπλα πιάνεται η πλάτη μου. Ευτυχώς είμαι καθαρή και δεν ξαναείδα καφέ. Ανυπομονώ να πάω αύριο στον γιατρό να δω τι θα μου πει.

Αλεξάνδρα κυκλοφορεί ίωση γαστρεντερίτιδας, ελπίζω σήμερα να είστε καλά.

Ανθή μπράβο που τα έχεις ετοιμάσει όλα άρα δεν θα έχεις και άγχος. Μπράβο και στον Πάνο που δεν τρώει απ'εξω. Συνήθως το αντίθετο συμβαίνει τρελαίνονται για το φαγητό έξω και δεν τρώνε της μαμάς.

Αριάδνη ωραίες οι μπορντούρες αλλά νομίζω περισσότερο απ'όλες μου άρεσε η πρώτη και η 2η.

Delphine αν έχει γυρίσει το μωρό μπορεί γι'αυτό να πονάς χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα.... εγω μια χαρα ειμαι ο μπομπ ομως εχει διαρροια αλλα ευτυχως οχι πολυ τακτικα.... μαλλον η μικρη ξαναφερε καμια ιωσουλα στο σπιτι... θα παω να του παρω ιμμοντιουμ απο το φαρμακειο για να του σταματησει γιατι μονος του αποκλειεται να παει και μετα καφεδακι και μετα στο χωριο να παρω τη κυρια κοκοπικου....

ανθη μου και εγω ετοιμα ταχω απλως επειδη κοιμαται η μικρη μεσα και μετα ο μπαμπας οταν θα γυρναει απο τη δουλεια θα ειναι πτωμα τα καναμε τωρα να ξεκουραστει.... εγω δεν εχω πολλα ουδετερα δυστυχως γιατι στα κοριτσακια ειναι αλλιως θα το δεις και εσυ!!!!

καλα εκανες και ετοιμασες πρωτα τον πανο και εγω τη σαντυ ετοιμασα πρωτα, εκπαιδευτηκε πληρως και τωρα θα αρχισω ολες τις ετοιμασιες για τα ρουχα... ενω στον 8ο θα μεταφερω και τη κουνια για να μη της φανει περιεργο που φευγει απο το δωματιο της!

αριαδνη μου καλα αποτελεσματα με τη καμπυλη σου.... αν εχεις φυστικι τοιχο θα βαλεις οχι ιδιο χρωμα κατι αλλο διαφορετικο για να το σπας..... εγω τις μπορντουρες με το δρακο ηθελα να τις ταιριαξω μαζι και το ροζ και το πρασινο αλλα δεν πηγαινε το πρασινο στο δωματιο.... ελπιζω να βρω τα αυτοκολλητα της μικρης στο γιργηρη και θα στο δειξω πως το σκεφτομουνα....

οπως καταλαβες μου αρεσει παραααα πολυ η πρωτη μπορντουρα!!!

σταυρουλα μου απολαυσε την ξαπλα σου απο δευτερα μετα το γιατρο στο mothercare για ψωνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου μακάριιι. Να μου πει ότι δεν είναι τίποτα και να αρχίσω πάλι να περπατάω.

Τελικά όσο το ψάχνω τόσο καταλήγω στο καρότσι cam. Θα πάρω αύριο τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία να ρωτήσω εάν φέρνουν ανταλλακτικά για το cam. Αν μου πούνε ότι φέρνουν το έχω πάρει. Το μόνο που με κάνει να το ξεχωρίζω είναι το βάρος. Της peg perego και της chicco είναι πιο βαριά από το cam.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σταυρουλα και το chicco και το pegperego αρκετα βαρια αλλα αναλογα ποσο σε ενοχλει αυτο φυσικα....

εγω στο ξαναπα αφου σου αρεσε το cam παρτο η τιμη του ειναι παρα πολυ καλη.... ποιο χρωμα ειπαμε

και μιας και μιλαμε για καροτσια μαρακι σου επεσε κουτι το liteway και προσφορα.... δε πιστευω να μη το παρεις? ποιο χρωμα καταλληξες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα δεν ξέρω ακόμα χρώμα. Θα συμβουλευτώ και τον αντρούλι μου τι του αρέσει. Εμένα μου αρέσει το κόκκινο και το μπεζ. Το μπροντό είναι πολύ σκούρο το είδα και σε κάτι άλλες φωτογραφίες και δεν είναι βυσσινί όπως φαίνεται στο site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει πηγα και του πηρα χαπακια και ελπιζω να του περασει.... ταλαιπωρηθηκε ο καημενος....

σταυρουλα και μενα το κοκκινο μου αρεσει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Sas euxaristw polu gia tis apopseis sas gia tin proika, mallon opws eipes Aleka tha tin parw kai tha paw na parw mia kounoupiera.

Ariadni apo auta pou ebales mou aresei to prwto an thes kati pio koritsistiko kai to deutero an thes kati pio mwroudistiko. Alla eksartatai kai apo ti xrwmata tha exei o toixos.

Aleka perastika ston antra sou...na prosexeis na min kolliseis kai esu twra.

Este mou pws pas me tin ksapla??? Ypomoni kopela, eimai sigouri oti ti Deutera pou tha pas sto giatro tha sou pei ola kala....h alitheia einai oti twra barainoume kai prepei na prosexoume me tis douleies giati mporei na nomizoume oti mporoume alla den rwtisame kai ton ksenodoxo!!!

Koritsakia kali Kuriaki na exete, emeis tha pame na boithisoume se mia metakomisi kai meta mallon kamia boltoula, simera edw tha paei 24 bathmous!!!!

Sas filw oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!

Αλέκα μου περαστικά σας, και στο Νηπιαγωγείο μου κυκλοφορούσε ίωση γαστρεντερίτιδας στα παιδάκια και αυτός ήταν ένας επιπλέον λόγος που με θορύβησε και άρχισα νωρίτερα την άδεια!

Ελενα, 24 βαθμούς, ε?Σε ποιο μέρος της Κρήτης είσαι?Σε ρωτάω γιατί Πάσχα θα κάνουμε στην Κρήτη (η τελευταία μας μεγάλη εκδρομή πριν την άφιξη της μπέμπας),στο Τυμπάκι, που είναι στο νομο Ηρακλείου.

Σταυρούλα, και μένα το κόκκινο καρότσι μου αρέσει, χαίρομαι που σήμερα είσαι καλύτερα!

Ανθή μπράβο στο γιό σου που δεν του αρέσει το junk food!Πρέπει να είναι απο τις εξαιρέσεις παιδιών, τον έμαθες καλά! Οσο για τις ετοιμασίες, και γω πιστεύω ότι με το δεύτερο κάνεις λιγότερες αγορές, τουλάχιστον στα μεγάλα πράγματα, αν έχεις προνοήσει και έχεις ουδέτερα! Βέβαια,σε αυτό που λέει η Αλέκα έχει δίκιο, οταν το πρώτο είναι κορίτσι, παρασύρεσαι όσο κι αν δεν το θές, στη δίνη του ρόζ!

Όσο για τις μπορντούρες και μένα μου αρέσει η πρώτη με διαφορά νομίζω και χαίρομαι που και σε σας αρέσει αυτή.Ο τοίχος είναι φυστικί και πιστεύω θα κάνει ωραία αντίθεση.

Φιλάκια προς το παρόν και να περάσετε ένα όμορφο Κυριακάτικο πρωινό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το καταλαβα οτι το πρωτο σου αρεσε!!!! να σου πω την αληθεια να ειχα πρασινο μες στο δωματιο εγων θα τις ταιριαζα και τις δυο.... αλλα μετα το δωματιο θαταν σαν τη αρτα με τα γιαννενα απο τα τοσα αυτοκολλητα που εχω στους τοιχους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia k kalo mina... k egw xthes den hmoun kala me xtupouse katw xamila poli k me epiane sfaxtis dipla ston afalo, k tin evgala ksapla... ariadnh k emena to prwto k to deutero mou aresan polu...

xristinaki na zhsetai koukla mou na eiste eutuxismeni k me to kalo h mpempa sas....

este mou kouragio me tin ksapla k egw xthes den tin paleua alla dden mporousa k na shkwthw... aurio pou tha pas ston giatro tha einai ola kala .....

elena na ta paraggeleis ap'eksw k a pareis xwria mia kounoupiera pio kala, k kala na perasete....

aleka wraia teleiwsate k me auto sxedon perastika ston mpomp sou....

paw na faw kati o mpempis kanei parapona filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...