Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Σχετικά με το μπανάκι του, εμένα με είχε βολέψει πολύ η αλλαξιέρα μαζί με την μπανιέρα...Έκανε το μπανάκι του και μετά κατευθείαν πάνω τον έντυνα κιόλας, ακόμα και τώρα εκεί τον αλλάζω ή τον ντύνω μετά το μπάνιο..τώρα πλέον θέλει να κάνει μπάνιο στην μεγάλη την μπανιέρα αλλά χρησιμοποιώ την αλλαξιέρα, βέβαια εμένα με βόλεψε γιατί είχα χώρο μέσα στο μπάνιο. Το είχα πάρει από τα κούκου, περίπου σαν αυτό ήταν http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=3093

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφροφιτη με προλαβες γιατι έψαχνα να βρω link γιατι πως θα το περιέγραφα αλλιώς. Και εγώ τετοιο ειχα και ήταν πολύ βολικο, εμενα ειχε δυο ραφακια απο κάτω και εκει έβαζα τις πάνες και οτι χρειαζομουν για το μπανιο του μωρού. Επειδή δεν ειχα χώρο στο μπάνιο το ειχα στο δωμάτιο και το μετέφερα, ειχε ροδάκια. Εχουν σωληνάκι για να αδειαζεις μετά το νερο στην μπανιέρα. Τέτοια έχουν αρκετές εταιριες και σε διαφορετικές διαστάσεις αλλά το υψος ειναι ιδανικό για να μην σκύβουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω προσπαθω να μην την περνω αγκαλια.... αλλα ενταξει δεν πηγαινουμε και πουθενα ή οπου πηγαινουμε δεν πολυπερπαταμε αλλιως καροτσι!

αφροδιτουλα ψαξτο κοριτσι μου μπας και παρεις κατι.... δεν μπορει ο γιατρος σου να σου βαλει πιο αργα ΠΗΤ μπας και κερδισεις παραπανω μερες εργασιας για να κολλησεις ενσημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο την ωρα που γεννηθηκε(που ηρθε σπιτι) μεχρι τωρα η αλλαξιερα μας ειναι το πλυντηριο που εχω διπλα απο το νιπτηρα του μπανιου..... δηλαδη πλενω κωλι χεσμενο στο νηπτηρα και αλλαζω πανα ακριβως διπλα πανω στο πλυντηριο και δεν σκυβω καθολου και εχω και τις πανες πανω στο πλυντηριο και ολα μια χαρα!!!!

οπως εχετε καταλαβει δεν εχω ξοδεψει πολλα για τα πραγματα ενος μωρου.... τα δινω αλλου τα λεφτα σε διακοσμηση :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wraio kai auto alla emena de tha me bolepsei giati exw idi paragilei allaksiera pou tha einai panw sti surtariera sto dwmatio tou mwrou. Oute to plintirio den einai stin toualeta to exw se allo xoro. Opote thelw kati pou na mpainei mesa sto mpanio kai isws na xei kapoia basi gia mesa sti mpaniera. Tha perimenw fwto Aleka na dw ti dikia sou!

Mpempoula tha ti rwtisw kai tha sou pw ama einai. Pantws apo oti mou eipe exei paei se enan apo tous kaliterous kai pio gnwstous kai tis 3 fores. Mporei na exete kai ton idio, mou eixe pei to onoma tou alla den to thumamai. Ton diko sou pws ton lene?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου αυριο θα σου βαλω φωτο θα βρω και το μαξιλαρακι που εχει για την αρχη και τη κυρια κοκοπικου μεσα στους αφρους να το δεις σα συνολο!!!

σας καληνυχτιζω μπας και δω λιγο κανακη(αν με αφησει ο μπομπ γιατι βλεπει τους χακερ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Η ώρα είναι πάλι πολύ περασμένη γιατί μου έδωσαν στη δουλειά ένα τεράστιο πακέτο επαναληπτικών διαγωνισμάτων που πρέπει να διορθώσω μέχρι τη Μ.Εβδομάδα..Δουλεύω βλέπετε μέχρι και Μ. Τετάρτη. Διορθώνω λοιπόν μέχρι αργά το βράδυ και μπαίνω στο μάμυ μαζί με τους βρικόλακες :lol::lol::lol: ..Τη Μ. Τετάρτη μετά το μάθημα(θα γίνουν πρωί τα μαθήματα Μ.Τρίτη και Μ.Τετάρτη) θα κάνω και τη Β Επιπέδου και η αλήθεια είναι πως έχω μεγάλη αγωνία :?:?:? Με αγχώνει πολύ η συγκεκριμένη εξέταση..

Έλενα με ρώτησες για τα τανίλας. Κατ' αρχάς να σου πω ότι όποτε παίρνω τανίλας σκέφτομαι την ατάκα του άντρα σου αν πήρες το (που)τανίλα σου και γελάω πολύυυυυυ :lol::lol::lol: Το πρωί-βράδυ ο γιατρός μου το είπε αλλά αν δεν με απατά η μνήμη μου το έλεγε και στο χαρτάκι..Το πετάω το κουτί και βάζω τα φακελάκια σε ένα ντουλάπι χύμα..Νομίζω πάντως ότι διαφορά θα δεις αν παίρνεις 2 την ημέρα..Εγώ σήμερα πχ πήγα 2 ολόκληρες φορές..Ποια εγώ που και εκτός εγκυμοσύνης δεν πήγαινα ποτέ κάθε μέρα..Σκατοσυζήτηση έπιασα :lol::lol::lol:

Καρολινάκι με γεια τα παπουτσάκια της παπένιας σου!!! Καλοφόρετα να είναι! Πώς να μην κοιμηθείς στο αυτοκίνητο με τόσες λίγες ώρες ύπνου;; Οι βραδινές μας συνομιλίες σε έχουν εξοντώσει :lol::lol::lol: Ευχαριστώ πάντως για χθες. Μου έφτιαξες αρκετά τη διάθεση!!!!

Αφροδιτούλα αγοράκι;; Με το καλό! Έχεις δίκιο για τα κοινά ενδιαφέροντα. Ο Πανούλης μου λέει ότι θα ήθελε το αδερφάκι του να είναι άντρας σαν αυτόν :lol::lol::lol: Μετά βέβαια λέει ότι την αγαπά την αδερφούλα του..Γερά να είναι και το φύλο είναι το λιγότερο! Το γιο σου τον λένε Απόλλωνα και το μικράκι σου θα το βγάλεις Ερμή;;; Άπαιχτο! Αν ήταν κορίτσι πώς θα την έλεγες;;;;;

Βρε κορίτσια μου τα μάτια μου κλείνουν και δεν αντέχω να γράψω άλλα :?:?:? Δε σχολίασα σχεδόν τίποτα αλλά οι αντοχές μου με εγκατέλειψαν....

Πολλά φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, είστε καλά? Εγώ ξύπνησα απο τις 7 :( ,μάλλον δεν έχει συνηθίσει ο οργανισμός μου ότι σταμάτησα τη δουλειά...

Αλέκα και γώ σκέφτομαι να μην πάρω αλλαξιέρα.Συρταριέρα δεν θα πάρω γιατί έχω πολύ μεγάλη ντουλάπα στο δωμάτιο...Θα σας βάλω και φώτο σήμερα να δείτε τα χρώματα. Είχα πάρει παλιότερα ένα λευκό τραπέζι(τύπου γραφείο)απο το ικεα και σκέφτομαι να βάλω εκει το πλαστικό που βάζουν πάνω στις αλλαξιέρες και το καλαθάκι των καλλυντικών και έτσι να το μετατρέψω σε αλλάξιέρα! Νομίζω οκ θα είναι..

Βρε κορίτσια είναι λογικό που δεν αγχώνομαι για τις αγορές? Είπα να τις κάνω τον Μαιο...Ισως ηρέμησα που έμαθα ότι το καρότσι θα μου το πάρει η θεία μου και το έχω διαλέξει(απλά θέλω να το δώ απο κοντά για να σιγουρευτώ) και επίσης την κούνια θα την πάρουν τα πεθερικά μου (απλά θα δώσουν τα λεφτά, δεν θα ανακατευτουν), οπότε μου έχει φύγει το άγχος (το οικονομικό). Επιπλέον επειδή θα φύγουμε το Πάσχα και μεχρι τις 29 Απριλιόυ έχω να παραδώσω 2 εργασίες για το μεταπτυχιακό, είπα να ξεμπερδεψω απο αυτά και μετά να αρχίσω τις αγορές...

Αλέκα όποτε μπορέσεις, βάλε στη λίστα ότι 19/04 θα ξαναδώ τη μπέμπα...

Όσο για την κοιλιά...Εγω βρε κορίτσια και μετά τη δίαιτα είχα πάντα κοιλίτσα και μάλιστα χαλαρή και τώρα δεν έχω πάρει κιλά αλλά η κοιλιά...είναι δράμα...Δεν έχει τεντώσει και είναι λές και ήπια μπύρες... :lol: Την βλεπετε άλλωστε...Για να δούμε τι θα γίνει στη συνέχεια...

Σήμερα λέω να αρχίσω να φτιάχνω τις ντουλάπες,χειμωνιάτικα κλπ...Αν το κάνω αυτό, θα είμαι οκ με την συνειδησή μου! ;)

Θα τα πουμε και μετά,θα βάλω φώτο απο το δωμάτιο να δείτε τα χρώματα.

Φιλάκια και να έχουμε μια όμορφη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου..τι κανετε;;;βλεπω συζητησεις για μπανιερο..εγω στην κορη μου ειχα ενα απλο μπανακι κ το εβαζα πανω στην λεκανι κ το αδειαζα με το σωληνακι που ειχε στην μπανιερα.για την μεση μου εαν ειχαμε σκοπο να παιξουμε πολυ ωρα εβαζα ενα σκαμπο.

αχ καπου διαβασα για ενσημα.εχθεσ πεταξα επιτηδες για ταμειο ανεργειας στον πατερα μου κ μια χαρα θα με απολυσουν...εφαγα πολυ δουλεμα απο τον αντρα μου που πιστευε οτι επειδη ειμαι κορη του θα μου κολαγε ενσημα κ ασ σταματαγα την δουλεια κ καλα δεν πηρεσ μεριδιο δεν παιρνεισ τιποτα πληρωνεσαι σαν υπαλληλος κ θα σου κοψουν κ ενσημα;;;κ ομως!!!!απολυση για να μην πληρωνουν ουτε αυτα..αυτα ειναι η αδικιες τις ζωης..εγω μια ζωη μετραω τις μερες ποτε θα πληρωθω κ ο αδερφος μου λεει ποσα λεφτα εβγαλε..αχχχχχ!!!!!!εχω αρχισει ομως κ τα παιρνω ασχημα..η πλακα ειναι οτι τωρα που θα γεννησω θα παμε λουτρακι κ θα μεινουμε στον ξενωνα γιατι τωρα θα μαστε πεντε κ δεν θα εχουμε ανεση να μεινουμε στο δωματιο μου επανω.το οποιο επανω ειναι 2-οροφο.παλια ελεγε οτι επειδη ο αδερφος μου πηρε το μαγαζι θα παρω ολο το εξοχικο.τωρα βεβαια λεει μισο μισο κ μου κανει πλακα ο αντρας μου οτι επειδη θα παμε ξενωνα να μενουμε για να μαστε πιο ανετα στο τελος θα παρω τον ξενωνα κ ο αδερφος μου το 2/οροφο..χαχα καθολου απιθανο..αχ ευτυχως παναγια μου που εχω τον αντρα μου που ειναι αξιος κ δε θα πεινασουμε ποτε..

τωρα μου λεει καποτε σε παρακαλαγα να ερθεις στην δουλεια μου κ μου ελεγες οχι δεν φευγω απο τον πατερα μου..κ τωρα θα με παρακαλας να σε παρω..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λιγο γρηγορα γιατι πρεπει να ετοιμασω τη μικρη για το σχολειο και εγω σας γραφω..... για να δουμε τη σκανταλια θα κανω σημερα παντως ετοιμασα φαι απο χθες να ειμαι σιγουρη!!!! φιλακια κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρεςςςςςςς. Έλενα υπάρχει και αυτή η βάση http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... DYUrmSq53Q που μπαίνει οποιαδήποτε λεκάνη επάνω και η άλλη η ακριβή που σου έδειξα υπάρχει πιο φτηνή στο ήρα με 50 ευρώ δες http://www.irabebe.gr/product/0010514/vasi-gia-baniera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΗΡΕ ΕΧΤΕΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΣΧΑ ΜΑΖΙ Κ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΙ ΝΑ ΡΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΟΥ ΠΕ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ 5 ΜΗΝΕΣ Κ ΠΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!ΓΥΡΙΣΑ Κ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΗΝ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ!!ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ!!

ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ!!ΤΟΣΑ Κ ΤΟΣΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ!Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΩ ΧΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΘΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΠΡΟΧΤΕΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΕΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΓΑΙΝΕΙ.

ΑΠΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΟΛΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!Κ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΡΕΞΕΙ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Mou arese toso polu pou den kanei pia kruo kai otan sikwnomai anoigw olo to spiti!!!

Anthi mou tha to ksekinisw apo simera prwi bradu, pantws exw dei beltiwsei! Kala emeis me tis Pou-taniles gelame kathe mera xixi.

Ariadni mou kai esu prwini prwini...tha to sunithiseis! Ti metaptuxeiako kaneis?? Egw dinw gia dikatsa re gamwto kai den exw katholou oreksi na diabasw. Ase pou oi eksetaseis einai 6 Iouniou kai egw tha eimai me tin koilia mexri to stoma...alla ti na kanw twra mono pou exw xrono logw egkumosunis mporw na to kanw. Ase eblepa tin uli xthes, oute na to skeftomai de thelw...elpizw na me lupithoun pou tha me doun me tin koilia kai toulaxiston an grapsw kanena 4 na mou to kanoun 5! Alla einai kai polu ma$%kes edw, enas pou edwsa to Genari (pou isa isa oti prolaba na diabasw stis diakopes twn Xristougennwn, diladi 2 ebdomadwn diabasma) kai egrapsa 4 e kai autos den to ekane 5. Ti na peis. Telos pantwn.

Nancy mou min ta skeftesai ola auta giati se pernei apo katw....kai egw exw diafora tetoia alla den ta skeftomai kai ta exw apoballei kai entelws kanw san na min uparxoun kai sunexizoume emeis kanonika ti zwoula mas....alla otan einai na tous tin pw tous tin lew!

Este mou auto to mpanaki kalo fainetai! Tha ta koitaksw! Esu kati tetoio tha baleis alla me psuli basi gia to ntouz??

Aleka perimenw fwto!!!

Re koritsia o Ellinas pou tou eixa steilei minima gia tin panta na mou balei fwto, mou exei pei aptin paraskeui oti ti Deutera tha mou steilei fwto...ti Deutera tipota, tin Triti tou ksanasteila email...kai simera Pempti akoma tipota! Ellinares. Enw oi aggloi molis tous to estelna se 2 wres mou eixan apantisei akoma kai tin Kuriaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsares mou....

elena den to skeftika katholou apo tin sxoli exw to suntagologio tou eof k mesa leei gia ola ta farmaka k tin xrhsh tous to vrika k gia ta fakelakia leei 1 ews 2 fakelakia thn mera k kata protimisi se mia dosh to prwi....

wraies oi mpanieres este mou afou den exeis xwro esu tha se volepsoun..

karolinaki k egv otan diavasa to gemista sto fai pige to mualo mou, megia ta pragmatakia pou pirate e meta apo tosi voltoula fusiko htan na kourasteitai k oi duo...

nansy mou egv teteia themata exw me kati files mou pou olo theloun na pigainw egw se autes k twra pou tous lew na erthoun edw giati den mporw egw na pigainw sunexeia mou to paizoun kapws k den mporw k den thelw na pigainw se spitia k exw douleies k kati teteia.... k tsatizomai alla eipa ama den theloun autes mia den thelw egw 10 den tha katsw k na skasw kiolas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!Τι κανετε?Εγω βαριεμαι υπερβολικα.Παλι στο κρεβατι με βλεπω να λιωνω!Α

Ουφ ευτυχως αυριο θα παμε να δουμε την μπουμπου μας αρα θα φορτισουν οι μπαταριες μου!!! :D

Καλε ΝΑνσυ μη χαλιεσαι τοσο με τα πεθερικα σου και να σου πω κ κατι ουτε εσυ η ιδια το πιστευεις οτι αν σε χρειαστουν στα γεραματα οτι θα τους γυρισεις την πλατη....ειναι στον ανθρωπο αυτα κ δε μου φαινεσαι για σκληρη-ακαρδη!!!!Απλα σε τρωει η αδικια το καταλαβαινω.

Μπανακι εχω παρει ενα αλλα μου αρεσε αυτο τις Αλεκας.Βιαστηκα μαμωτο :(

Ελενα αστα να πανε,εγω εκνυριζομαι οταν μπαινω σε καταστηματα να ψωισω και βαριουνται να εξυπηρετησουν!Κι ειναι μες στην σπαριλα!!!!Με φρικαρουνε

Φιλοι???Εχω φτασει στο σημειο να εμπιστευομαι μονο τον αντρα μου σαν φιλο.Πιστευω οτι εχουμε κλειστει ολοι στα καβουκια μας απτις ανασφαλειες κ τις καχυποψιες μασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maximaki mou s'euxaristw kai esena!

Tseboula kai egw skeftomoun gia tis petsetes alla exw para polles kai apo dwra pou mou eixan ferei sto gamo kai tetoia exw akoma kainouries athiktes. Den kserw mipws oi mwroudiakes exoun pio apalo ufasma?

H kanonikes petsetes einai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A! Koritsia ksexasa na sas pw!

Me piran thl apo tin Athina apo to magazi pou parageila tin kounia! Einai etoimi kai simera tha tin pane sti metaforiki na mou tin steiloun! Logika mexri to Sabbato tha tin exw! An eimai tuxeri mporei kai aurio!

Ante na erxontai siga siga gia na arxisw nees parageleies! Perimenw akoma to karotsi apo Italia kai kati autokollita kai tis afises apo agglia!

To mono pou exw labei einai auto to terastio autokollito arkoudo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!οντως πολυ ωραιες οι μπανιερες..εγω λεω να παρω μια απλη κ μια βαση που ειναι ελαφρα ξαπλωμενη(σαν καρεκλακι ειναι)πολυ βολικο κ για νεογεννητο..σημερα το πρωι ψιλοεφτιαξα την βαλιτσα..θελω ακομα πραμα να βαλω..θελει κ μια αλαξια κ για μας οταν θα βγουμε απο εκει..με κοιλια θα μπουμε κ χωρις θα βγουμε..λεω αν παω με το τζιν εγκυμοσηνης θα το ψαχνω κατω... τεραστιο θα ειναι :lol: αχχχχ οσο για τους φιλους... τωρα προσφατα απογοητευτικα με εναν κολλητο του αντρα μου...το μονο που εχω να πω ειναι (πολυ μαλακας κ φερθηκε πολυ πουστικα κ πονηρα)καλα τον ειχα υποψιαστει,αλλα ελεγα ε οχι μωρε ιδεα μου ειναι!!σκατα στα μουτρα μου τελικα..απλα λυπηθηκα τον αντρα μου,γιατι τον θεωρουσε φιλο..απο μικρα ηταν μαζι..τεσπα.... νανσυ οντως μη χαλιεσαι..κ εγω αυτο σκεφτομαι κ αγχωνομαι..οταν γεννησω θα την εχω συνεχεια εδω..θα μου σπασει τα νευρα..αλλα θα το ανοιξω το ρημαδι το στομα..σημερα λεγαμε για τον θηλασμο με τον αντρα μου..τον ελεγα οτι δεν μου αρεσει να θηλαζω κ να με βλεπουν. η θα βαζω κουβερτουλα απο πανω,η θα πηγαινω στην κρεβατοκαμαρα..κ τον εκανε εντυπωση..εεε δεν μου αρεσει να βλεπουν τα μεμε μου..ειμαι παραλογη??ασε που θα ειμαι σιγουρη οτι θα λενε οχι ετσι καντο ετσι.. :evil::evil: ναταλια νομιζω οτι ειναι λογικο.. ελενα αντε μεγιααααααααα!!!!!!οσο για τις πετσετες ιδιες ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpines mou!!ti kanete?ola kala shmera??emeis edw apolamvanoume tin ksapla mias kai o antroulis mou exei adeia logo gamou mexri tin deytera!!eytixws shmera den exw mageirema exw gemista apo xthes(kai ennow to faghto egw!!xaxaxax)axxx ante na erthei i avrianiiiiiiiiiii!!den kratiemai!!telika kale tha mou pei kamia??einai anisixitiko pou den niwthw ti mpoumpou entona edw kai 2 meres?avriuo pou tha paw kiegw gia pswnia tha sas priksw me tis agores mou pou tos kairo de mporw na symetexw stis kouventes sas!!xaxaxa tha parw to aima mou pisw!!!xaxaxax ayta ta fakelakia tanilas polu wraia mou akougonte!!!egw shmera evala upothetaki kai ekane doulitsa tsak mpam..alla den thelw kai synexeia re gmt...na rwtisw kati avrio sth b epipedou tha me doun kai kolpika??gia na kserw na ginw anthrwpos mhn tromaksieo giatros!!xaxaxaxa

oso gia ta petherika pou akouw polla parapona tha sas elega na mhn stenaxwrieste eseis na koitate to spiti sas kai afhste tous na lene oti theloun!!!ta paidia einai dika sas ;););) nansy mou oso gia ton mpampa sou tha pw me olo to sevasmooti ton vriskw poluuuuu adikoi mayta pou grafeis..alla den aksizei ton kopo na stenaxwriesai kai na stenaxwreis kai ta mwrakia sas..opws eipes exeis aksio antra kai ayto einai arketo!! ;););)

koritsakia mou prostoparon thn kanw ta leme lateeeeeeeeeeer filakiaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως κοριτσια,χτες που πηγα στο σουπερ μαρκετ κοιτουσα για μεγαλες σερβιετες..κολλησα.δεν ηξερα πια να παρω.. εσεις τι λετε? χριστινακι νορμαλ ειναι που δεν το την νιωθεις εντονα..κ εγω το επαθα αυτο κ κρατησε κανα 2 με 3 μερες..ειχε βολευτει.. τωρα?????.............δεν με αφηνει ησυχη..τα ποδια της τα φτανει πανω στο στομαχι κ δεν μπορω να αναπνευσω..ολο κυματα ειναι η κοιλια. κ εγω την ενοχλω οταν τεντωνεται..την σπρωχνω να παει πιο κατω το ποδι της γιατι με ενοχλει εκει που το βαζει!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki oute emena tha mou arese na me blepoun na thulasw kai oute tha to epitrepsw. Opoios kai na einai edw egw tha sikwnomai na pigainw sto dwmatio. Koritsia egw eimai tis apopsis oti oso tharros tous dineis allo toso pernoun, giauto egw den dinw katholou!

Xtinaki min agxwnesai se 2-3 ebdomades den tha s'afinei oute na koimitheis...emena aporw den koimatai katholou? Ekei pou elega toso kairo einai usixi, twra de stamataei katholou kai kanei kai oloklira kummata h koilia mou! Kala pswnia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΣΙΚΑ Κ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ..

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΒΑ;;Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ..ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΤΙ ΦΟΒΕΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ Ε;;;ΧΑΧΑ

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΑΤΞΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΖΩΗΡΑ.Κ ΜΗΝ

ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΚΟΙΜΑΣΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...