Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Να ‘στε καλά γλυκές μου φιλενάδες……. Σας ευχαριστώ μέσα απ’ την καρδιά μου!!!!

Τι κηδεία ρε Ευγενία…? Όλα τα είχε αυτό το 3ήμερο?

Μαράκι ρίχνε μία ματιά που κ που γιατί θα αλλάξεις το θέμα όπου να ‘ναι…..

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑΙ ΡΕ!!! ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΦΘΟΝΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΑΣ!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ,ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΛΗ,ΓΕΜΑΤΗ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! (κανει καλο στο στομαχι!! :lol::lol: )..

η Παναγιτσα να ΣΑΣ χαρισει συντομα ενα σπορακι που ο Σπυρακος θα το αποκαλει ΑΔΕΛΦΑΚΙ!!!

παντως, νομιζω οτι ο Σπυρος σου εκανε το καλυτερο δωρο!!σου χαρισε πολυτιμες ωρες υπνου!!!

Σπυρακο αφου καθαρισες το σπιτι,εστρωσες και την μαμα στον υπνο!!τωρα θα βρει κι εκεινη τις ισορροπιες της,πού θα παει;

Υ.Γ.θελουμε γλυκο!!!δηλαδη: Κ Ρ Ε Π Ε Σ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑΙ ΡΕ!!! ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΦΘΟΝΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΑΣ!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ,ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΛΗ,ΓΕΜΑΤΗ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! (κανει καλο στο στομαχι!! :lol::lol: )..

η Παναγιτσα να ΣΑΣ χαρισει συντομα ενα σπορακι που ο Σπυρακος θα το αποκαλει ΑΔΕΛΦΑΚΙ!!!

παντως, νομιζω οτι ο Σπυρος σου εκανε το καλυτερο δωρο!!σου χαρισε πολυτιμες ωρες υπνου!!!

Σπυρακο αφου καθαρισες το σπιτι,εστρωσες και την μαμα στον υπνο!!τωρα θα βρει κι εκεινη τις ισορροπιες της,πού θα παει;

Υ.Γ.θελουμε γλυκο!!!δηλαδη: Κ Ρ Ε Π Ε Σ !!!!!

Έλα ρε Τετάκι ( το Τετάρα είναι καλύτερο)……!!!!

Σ’ ευχαριστό ( να το γράψω κ μία έτσι…? μήπως πάει καλύτερα…. Μπου χα χα) πολύ…λίγο είναι το πολύ!!

(φράου Εύη πλάκα κάνω αλλά άμα σου αρέσει περισσότερο να το αφήσω)

Είναι με διαφορά τα καλύτερα γενέθλια…… έχω τον γιό μου κ έχω τις πιο όμορφες ευχές από τα πιο σούπερ κορίτσια του κόσμου…

Σας αγαπώ πολύ κ εύχομαι ο Θεός μόνο καλά να σας δίνει γιατί το αξίζετε...!!!

Δεν ξεχνώ τις υποσχέσεις μου….. απλά καθυστέρησα με το σπίτι…. με το καλό θα το θέσω κ αυτό σαν θέμα για ημερομηνία να μου κάνετε επιτέλους εκείνο το ποδαρικό που λέγαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν ολιγοις:ειμαστε καλα,το Σαββατο ηρθε η ζαμπα με την νταντα της,παλουκωθηκαν για καμια ωρα και μετα τους διωξαμε για να παμε βολτα οικογενειακως..

αλλα τελικα πηγαμε παραλια,γιατι ειχε αρκετη ψυχρα κι ηταν ετοιμος να βρεξει,που τελικα δεν εβρεξε..

Κυριακη με βοηθησε ο Μ.και σουλουπωσαμε λιγο το σαλονι με τα επιπλα,την βιβλιοθηκη,γεμισαμε δυο τσαντες σκουπιδια και καναμε χωρο σε ραφια και ραφακια!!ο Η.συνεχεια μιλαει μονος του,οταν του λεω να πει ενα τραγουδακι,κανει οτι κραταει μικροφωνο και λεει λογακια αλλα με ψιλη φωνουλα,διαφορετικα δηλαδη απο οταν μιλαει :lol::lol::lol:

εχει ζωηρεψει απιστευτα,εχει τρελα νευρα αλλα οταν με βλεπει σοβαρη,κανει τσαλιμια και ερχεται να με αγκαλιασει κανοντας μουσουνακια!!ουτε γυναικα να εκανε τοσα ναζια!! :?:?:?

το απογευμα πηγαμε σε παρτι γενεθλιως του ανιψιου μου,εκει για μια ωρα με το ρολοι ο Η.ηταν σα ξενο σωμα στον χωρο,μετα συνηλθε και χορευε κι επαιζε κι ετρωγε...

παω να συνεχισω γιατι πηζω...

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγε!!! πες αλευρι!!η Τετα σε γυρευει!

Κοριτσια αυτη την στιγμη εχω γινει πυρ και μανια!!με πηρε τηλ. ο Μ. και μου ειπε οτι οχι μονο θα παει την νυφη στην εκκλησια,αλλα και στο κεντρο!!

δε προλαβε να ολοκληρωσει και αρχισα κι εβριζα(ειμαι και στο γραφειο)...προλαβα να ακουσω οτι κατι εχει κανονισει με την κοντη(την συνυφαδα μου)...

αν αναγκαστω να παω στο κεντρο συνοδεια μαλακα,κοντης και ζαμπας θετω ορο οτι προτιμω να μεινω σπιτι μου και να κατσω με το παιδι...τετοιες μαλακιες εγω δεν ανεχομαι...να δειτε οτι δεν αστειευομαι...εμενα μαλακα δε θα με πιασουν το σοι του Μ. εκεινον ας τον πηδηξουν κιολας!!!

επεται συνεχεια.....

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να ετοιμαστώ κοριτσάρες μου…. τα λέμε μετά!!

Τέτα ηρεμία….. ψυχραιμία!!!!

Μην πας στην εκκλησία κ όταν τελειώσει από την μεταφορά να έρθει να σε πάρει από την μάνα σου για το κέντρο…..!!!! χωρίς να τσαντιστείς….. δεν θα ταλαιπωρήσετε κ τον Η. έτσι….πες του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αυτες οι νυφες στο χωριο σας δεν τις πανε οι κουμπαροι στην εκλησια??? Εμεις εδω αυτο το εθιμο εχουμε, ο κουμπαρος να στολιζει το αυτοκινιτο του και να κανει τον σοφερ για τις αναγγες του ζεβγαριου...Εκτος και αν εχετε πολυ μπανικο αμαξι και θελουν το δικο σας??

Ασε που εχω ακουσει οτι στην Αθηνα λεει οι κουμπαροι πλιρωνουν μονο τα στεφανα και την εκλησια, ετσι ειναι???

Αλικη γιατι με κοροιδεβεις βρε??? Μου αρεσει πιο πολυ το ω απο το ο και το κοτσαρω οπου μου κανει κεφι και οπου νομιζω πως του παει καλιτερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευγενια τι εγηνε και ετρεχες σε κηδεια??? Ολα καλα??

Μαρακι μηπως εχεις αναγουλες??? Λες να εχεις σ'αυτην την εγκυμοσυνη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είχαμε όλα τα μυστήρια αυτές τις ημέρες: γάμο & βάπτιση (2σε1), σεξ, σήμερα κηδεία αλλα δεν πήγα εγώ. Οι γονείς πήγαν και κράτησα τον Νώντα μέχρι να γυρίσουν..ωραία είναι να μην δουλεύεις καθημερινή. Έφτιαξα φακές, μάζεψα σπίτι, πήγα λαική...

ααααα και εσείς Μαριέττα θα κάνετε τον σοφέρ?Εμείς τον κάναμε...απέφυγα εντελώς τυχαία :roll::roll: πολλά γιατί θα φόρτωνα άσχημα και γιατί δεν μου έμεινε χρόνος. Ξύπνησα στις 7.15 Κυριακή για να ετοιμαστώ. Η γαμοβάπτιση ήταν στις 11 και ο Δημήτρης έλειπε απο τις 9 μέχρι τις 10 περίπου για να πάει να στολίσει το τουτού. ΕΕΕ πως να ετοιμαστώ εγώ ενώ ο Νώντας έκοβε βόλτες μεσα στο σπίτι. Πάλι καλά που καθυστέρησε ο προηγούμενος γάμος και τελικά ξεκίνησαμε κατα τις 11΄30 από το σπίτι της νύφης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ρε τετα πικρα που σε περιμενει...και να υποθεσω στο κεντρο θα εισαστε ολη μαζι μια υπεροχη ατμοσφαιρα εε???να σου πω δεν περνεις κανα χαπι απο την ζ.να εισαι σε καταστολη μπας και περασει γρηγορα η βραδυα??? να αυτα δεν μπορω τωρα που θα πρεπει να το παιζουμε χαρουμενη οικογενεια..

ευη κι εγω αυτο ξερω...για τον κουμπαρο...ευτυχως εγω πηγα με τα ποδια και ουτε γατα ουτε ζημια..αλλα ρε παιδια που παντρευεστε αμα ο αλλος εχει οικογενεια με μικρο παιδι γιατι τον αγκαρευετε??να μην μπορει να πει οχι??εεε???

εγω καλα ειμαι ευη μεχρι στιγμης εκτος απο το βυζι το τουρλα και τα ουλα μου που ξαναπρηστικαν παλι οπως την πρωτη φορα...να δουμε πως θα παει...

να σας πω και τα καμωματα της δικιας μου να μην λετε δηλ.ηρθε κατα τις 4.30 και βροντουσε τις πορτες..οτι και ειχα βαλει τον μανωλη για υπνο και ειχα ξαπλωσει κι εγω διπλα του..δεν ηρθε μονη της ηρθε μαζι με τον ενα εγγονο της και εβαλε το παιδι να ανεβει πανω να δει αν κοιμομαστε :shock::shock::shock::shock::shock::shock: εγω φυσικα συνεχιζα να κοιμαμαι και καλα..δεν ακουγα καλα τι ελεγε με τον γιο της και επειδη μαλλον ειχαν σκοπο να αραξουν σηκωθηκε ο αλεξης με την δικαιολογια οτι φευγει για το μαγαζι και εφυγαν να μας αφησουν να κοιμηθουμε..πειτε σας παρακαλω τι μυαλο ειναι αυτο...ο καημενος ο αλεξης δεν προλαβε να ξεκουραστει καθολου..και εσυ πας που πας μεσημεριατικο σε μια εγκυο με μωρο...κουβαλας και το 5χρονο που δεν μπορεις να το κανεις καλα και φωναζει μεσα στο σπιτι???ε λ ε ο ς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.και εσυ πας που πας μεσημεριατικο σε μια εγκυο με μωρο...κουβαλας και το 5χρονο που δεν μπορεις να το κανεις καλα και φωναζει μεσα στο σπιτι???ε λ ε ο ς!!!!!

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικάκι χρόνια πολλά και από εδώ!!!Τις καλύτερες ευχές μου!!!!

Κορίτσια δεν είμαι καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θέλω να φύγω από δω!!!!!2 εβδομάδες είμαι εδώ και ήδη τσακώθηκα άσχημα και με τον πατέρα μου και με την μάνα μου!!Σειρά έχει ο αδερφός μου!!!Δεν τους αντέχω.......ουφφφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε αννουλα???υπομονη κοριτσι μου εγω στην πρωτη ωρα τσακονομαι με τον πατερα μου αλλα τι να κανω???ετσι ειναι αυτα..μακρια κι αγαπημενοι

τον εβαλα στο κρεββατι του για υπνο και καλα και αυτος τραγουδαει...με βλεπω να ξαναανεβαινω πανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!παλι χαλασε ο καιρος!τι κανετε?

εμεις καλα,χθες παλι ειχαμε φιλουσ και δυο κοριτσακια αυτη τη φορα στην ιδια ηλικια με τους δικους μου και λιωσαν στο παιχνιδι!

Αννουλα υπομονη και εγω λιγο πααπανω να μεινω με την μαμα μου σφαζομαστε :lol::lol::lol: με τον μπαμπα μου σπανια να τσακωθω...ειναι μετρημενες οι φορες!

Μαρακι μου τι κανεις?αντεχεις ακομα βλεπω με την ζαμπα...καλα η γυναικα δεν παιζεται!

Ευγενια το μυστηριο "σεξ" μ αρεσε! :lol::lol::lol:

Αλικη?????????????/που εισαι καλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα τσούπρες……..!!!!

Πως είστε? Τα παιδιά καλά?

Με έπιασε η μα……..ια μου πρωί, πρωί….!!!!

Εμείς δεν κοιμηθήκαμε πολύ καλά, αλλά δεν βαριέσαι…….

http://www.youtube.com/watch?v=V9NsiQ57 ... detailpage

Αφιερωμένο……. έτσι για να μας πάει καλά η μέρα!!!

Ευάκι μου γλυκό……όχι δεν σε κοροϊδεύω…… μ’ αρέσει η φιλοσοφία σου!!!! χαχαχαχαχα

Ευγενία ξέδωσες για τα καλά…… ξέρεις εσύ, ξέρεις………. Μπράβο, μπράβο! Τώρα για την κηδεία λυπάμαι….!!!

Μαράκι μου για την ζάμπα σου τι να πω…. έτσι φώναζε κ η δικιά μου την τελευταία φορά που ήρθε γιατί δεν άκουγε καλά την κόρη της στο τηλέφωνο που την είχε πάρει για χιλιοστή φορά να μιλήσουνε ( μάλλον ήθελε να μάθει τι ποσότητα κατούρησε γιατί πριν πάει στο μπάνιο είχαν ξαναμιλήσει)…. Κ έτσι λοιπόν είπα δεν θα ξαναμείνει εδώ μόνο αν κινδυνεύει να δει τα μαρούλια ανάποδα κ πρέπει να κάνει εξετάσεις . –

Τέτα μην εκνευρίζεσαι….. ανάσες!!!!

Αννούλα μου μην δίνεις σημασία βρε….. οι γονείς γι’ αυτό είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τελικα εχω την καλυτερη ζαμπα....χιχιχιχ δεν με ενοχλει καθολου .Καλα στην αρχη ειχαμε διαφορα αλλα δεν της εδινα σημασια και το πηρε το μηνυμα....εχει καιρο να μου σπασει τα νευρα....τα μονα που κανει ειναι οταν παω να κρατησει τον μικρο με ζεστη φουλ και παω να το παρω και τον βλεπω με ζακετα μεσα στο σπιτι και κατι τετοιες βλακειες...

χθες το πρωι τον ειχα παιε εκει και παιρνει τον αντρα μου και του λεει θα βαλω θερμομετρο στο παιδι γιατι ειναι ζεστος....τελικα ο μικρος δεν ειχε πυρετο απλα του φοραγε 100 μπλουζες! :lol:

Αλικακι που θα παει θα στρωσει ο μικρος....υπομονη μεχρι να βγαλει τα δοντια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλια...

Μολις πηρα την πεθερα μου τηλεφωνο για να παει ο πεθερος να παρει την Φλωρα απο το σχολειο και να την κρατισουν στο σπιτι τους μεχρι το απογευμα...

Σημερα δεν ειμαι καλα ζαλιζομε και ειμαι χαλια (εχω περιοδο) :roll::roll::roll:

Εχθες κοντεψε να με στιλει με νευρικο κλονιζμο η Φλωρα, στην κιριολεξια ομως....Λιγο ταρακουνιθικε που με ειδε να κλαιω απο την απογνοση αλλα σημερα παλι τα ιδια θα κανει ειμαι σηγουρη :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Δεν είμαστε καλά, δεν έχουμε μυαλό, είμαστε άρρωστοι με τον βρεφονηπιακό!!!! Μαλ....ομαι δεν είναι τπτ!!!

Έχω τρελή όρεξη για τα πάντα εκτός απο δουλειά...θέλω εκδρομήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Σήμερα περιμένω ζάμπα και κουνιάδο...δεν τους αντέχω άλλο!! Θα τον πλακώσω στο ξύλο τον κουνιάδο που έχει δεν έχει τπτ άλλο να κάνει και θέλει να είναι συνέχεια σπιτι μου και να παίζει με τον Νώντα. Θα τους τον αφήσω κανονικά - θα βάλω το σίδερο μου, θα φτιάξω το φαγητάκι μου για αύριο και μετά θα τους διώξω να κάνω σεξ με τον άντρα μου πάλι... :oops::oops::lol::lol:

Οι βιταμίνες κορίτσια κάνουν δουλειά!!! Ντούρασελ...χθες γύρισα απο την δουλειά στις 18.00, μάζεψα λίγο το σπίτι αλλά επειδή ο Νώντας είχε εκτροχιαστεί τον έβαλα στο ποδήλατο και πήγαμε βόλτα μέχρι τον αδερφό μου για να δω και τον μπέμπη. Γυρίσαμε, τον ετοίμασα για φαί, μπάνιο, νάνι και μετά καθάριζα φασολάκια μέχρι τις 12. Πρωί πρωι σηκώθηκα για να μαγειρέψω πριν έρθω στην δουλειά...

Ελένη περαστικά στην Α...μακάρι να συνέλθετε γρήγορα και να πάρετε τα πάνω σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια καλο μου ακουγετε το προγραμμα σου, ιδικα στο τελος της ημερας :lol::lol::lol::lol:

Τι βιταμινες περνεις ??? Γιατι και εγω εσθανομε καπος σινεχια (μαλον λογο διαιτας) και σκεφτικα να αρχισω να περνω κανενα σιμπλιρομα μιπος και εχω ελιψη βιταμινων..

Σημερα δεν θελω να κανω τπτ μονο να πεσω κατο και να ξαπλωνω ολη μερα, κατι που φισικα δεν γηνετε αλλα μπορω να ονειρεβομε ακομι...

Το απογεβμα πρεπει να παω και στο σπιτι των πεθερικων, χριαζετε ο αντρας μου κουρεμα και η Φλωρα χαλια ειναι μαλον θα την κουρεψω και αυτην λιγο..Πηγενουμε εκει γιατι ειναι πιο βολικα απο θεμα χορου

απλα δεν εχω διαθεση να δω κανεναν σημερα, δλδ οχι κανεναν απλα οχι αυτους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι η μέρα σήμερα Ευγενία…. μία από τα ίδια!!!

Λείπουν οι δικοί σου?

Εμένα πάλι με πήρε η γκαντεμόσαυρα να μου πει πως θα είναι 4 μέρες Αθήνα (τελικά δεν θα έρθει τώρα η ζάμπα) κ να βρεθούμε! Της είπα με εμένα αποκλείεται, μάλλον με τον αδερφό σου θα βρεθείς! Έχω δουλειές κ τρέχω!!!!

Είναι δυνατόν να έρχονται πάντα τις μέρες που πρέπει να κάνω κάποια σημαντική εξέταση…. Η περιμένω γενικά κάτι σημαντικό!!! δεν γίνεται να τους κακοφανεί που δεν τους θέλω κ να μην θέλουν να με ξαναδούν???

Εύη τι σου έκανε πάλι η Φλωρίτσα?

Τι έχουμε να τραβήξουμε άραγε όλες μας στο μέλλον? Τον μπαμπά δεν τον φοβάται?

Ξεκουράσου όσο μπορείς σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ευακι τι εκανε παλι η Φλωριτσα????Αχ Αλικη τι εχουμε να τραβηξουμε...αυτο ξαναπεστο...

καλα ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβουν οτι δεν τις θες?τι αλλο πρεπει να τους πεις?

Ευγενια καλα θα κανεις αστουσ και κανε τις δουλειες σου εσυ!

Αληθεια τι κανει η Α?εχουμε νεα απο Ελενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...