Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Anastasia mou perastika!! O aderfos mou exei poli asximes allergies exei opou fantasteis liga apo auta: guri, skoni, poupoula, igrasia k sinexws einai mpoukwmenos k mporw na fantastw pws eisai... Ipomoni!!

K mena me enoxla i mesi mou perissotero afotou gennisa k oi ponoi stin koilia sxedon den iparxoun enw prin eixa foverous ponous..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γλυκερία μου καλή Ανάσταση κ καλή δυναμη....

Για μάς τίποτα δεν είναι το ίδιο πλέον,γιορτές κ όλα αυτά μου φαίνονται εντελώς αδιάφορα,εφόσον λείπει ο πατερούλης μου που κατεβαίναμε στο χωριό με γλέντια κ χαρές,η φωνούλα του που μας τραγουδούσε τα υπέροχα τραγούδια του ,η μαγειρίτσα που εφτιανε ΤΕΛΕΙΑ κ ο πεθερός μου,που τετοιες μέρες οργάνωνε το πως θα περάσουμε κ θα φάμε όλοι καλά...οι χοροι που εριχνε...οι ζεμπεκιές ....ειναι όλα πλεον θλίψη.Παντα έτσι θα είναι δυστυχως,το απο καρδιάς γέλιο έχει σταματησει εδώ κ πολύ καιρό...δοξα το Θεό όμως έχουμε ισχυρά κίνητρα τα παιδιά μας που θα καμαρώνουμε για πάντα.

Θα φτιάξω μαγειρίτσα για το βραδυ να φάμε εγώ κ ο Χρηστος κ την επόμενη θα πάω στην μάνα μου που θα ψησουν γτ ο Χρηστος δουλεύει κ όταν σχολάσει θα πάμε στην παρεα που θα ειναι μαζεμένη κ φαντάζομαι ζαλισμένοι χαχχαα!

Αναστασία μου ρε γμτ αυτη η fucking αλλεργία,τι να πώ,σας εχει ξεκάνει,κουραγιο υπομονη κ σύντομα περαστικά...κ για την μεση σου.

Καλό ταξίδι να εχετε κ καλή ανταμωση με την οικογενειά σου!!!

Εγώ δεν ποναω οπως παλιά είμαι καλυτερα στο θεμα πονου.

Αυτά,σας αφηνω να ετοιμαστω,να πάω το αμαξι για πλύσιμο απεναντι απο την δουλειά μου.

Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα αυτο που σου λεει η Γωγω το εχει κανει στο δωματιο της μικρης και ειναι πολυ ωραια!!! Διαφορα φυλλα υπαρχουν στο ιντερνετ και αντικειμενα. εγω εχω φτιαξω ημερολογιο, που ειδα σαν ιδεεα στην Γωγω. Ακομη δεν το τελειωσα!!! :lol::lol:

Ανδρια η καθεμια μας φτιαχνει οτι μπορει!!!!

Γωγω μου μην στεναχωριεσαι πια! Αυτα ηταν αλλες εποχες, μεγαλωσαμε!!!!!!!!!! Και εγω αυτες τις μερες θυμαμαι που η μαμα μου εφτιαχνε τσουρεκια και μοσχομυριζε το σπιτι. Τωρα πια πρεπει εμεις να κανουμε κατι για να θυμουνται τα παιδια μας παιδικες αναμνησεις! Αυτο προσπαθω να κανω εγω πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

μπαινω στα κλεφτά γιατί έχω να τελειώσω την παρουσίαση για αυριο..

Αναστασία μου,καλο ταξίδι κ περαστικά στις αλλεργίες σου!η κοιλιά μου ποτέ δεν πόναγε ιδιαίτερα,τωρα πια τπτ.στη μέση δεν έχω ενοχλήσεις.

Γλυκερία μου,έχεις δίκιο,ειναι σοφό να απολαμβάνεις κ το τώρα.καλή δύναμη κ καλό Πάσχα!σήμερα έμαθα ότι Πάσχα σημαίνει πέρασμα...

κ εγώ θα αποπειραθώ φέτος να φτιάξω τσουρέκι.θα βάψουμε κ αυγά στης πεθεράς μου,μαγειρίτσα θα φτιάξω επίσης με τη συνταγή της μαμάς μου.οι μυρωδιές είναι οι πιο έντονες αναμνησεις μας...έχεις δίκιο Γεωργιάννα!

ουφφφφ,να περάσει το αυριανό σεμινάριο να χαλαρώσω γιατί δεν την παλεύωωωωω!

φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά τα λέτε,θέλω πάρα πολύ να σχηματίσω τις ίδιες εικόνες κ αναμνήσεις με τον καλύτερο τρόπο στο παιδί μου,το προσπαθώ πολύ...

υπάρχει όμως ΄ενα θεματακι,δεν έχω πολλές αντοχές,έχω κουραστεί να είμαι απο το πρωί στις 7-8 κάθε μέρα ξυπνια,όλη μερα δουλειες στο σπιτι,μαγειρεματα,σιδερωματα κτλ κτλ...μετά δουλειά που ξεπατωνομαι εκει 2πλασια γτ εχει συνεχεια παραλαβες κ με αφηνουν μόνη μου κ εχουν την απαιτηση σε 4 ωρες να τους εχω βγαλει την δουλεια κ κανω κ υπερωριες απληρωτες.

Δεν βρισκω χρόνο ουτε για τον εαυτό μου......πόσο αλλωστε να φτιάχνω τσουρέκια κ αλλα τόσα.

Η μανα μου ηταν 18 χρόνων όταν με εκανε,αλλα χρόνια τότε,δεν κανανε παιδιά στα 32 κ βαλε,ειχαν αλλες αντοχες κ αλλα ενδιαφέροντα.

Το σπίτι μου ειναι στην τρίχα,φροντίζω πολύ γι αυτό κ μαγειρίτσα θα κανω αλλά αν κάνει η μανα μου αυγά κ μου δωσει,δεν θα πώ όχι.

Οταν όμως η Χριστίνουλα μου καταλαβαινει μαζί θα τα φτιαχνουμε κ οπως κ να χει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Γωγω ωραια φωτο!! κουκλα η μικρη!!

Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα! εμενα το σπιτι δεν ειναι και πολυ μαζεμενο, την περισσοτερη ωρα την περναω στην κουζινα.

Σαμανθα ο Αλεξανδρος ειναι σαν μεγαλος ανθρωπος πια, απο 5 χρονων κανει μπανιο μονος του και απο λιγο πιο μικρος πηγαινει μονος του για υπνο. Γενικα τον εχω κανει ανεξαρτητο παιδι, εδω μου εβαζε σκουπα οταν ημουνα εγκυος, ειχε σφουγγαρισει μια δυο φορες. Δεν μου φαινετε οτι εχω 2 παιδακια μες στο σπιτι, μονο οταν πρεπει να πηγαινω για εξωτερικες δραστηριοτητες μου φαινετε οτι εχω 2 παιδια και εξει θα αργησει ο καιρος να πηγαινει μονος του.

σημερα εχει δουλιτσες στο σπιτι και μπορει το απογευματακι να κανω εκπληξη στον ανδρα μου στην δουλεια που εχει εκθεση με σκυλακια!!!! θελω να δω πως θα αντιδρασει ο μικρος με τα τετραποδα ζωακια που θα παιζουν!

Γιουλη ετοιμασιες για αυριο;;;;; Αχ χρονιζει και το γαλανοματικο μας μωρο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα που για τις αναμνησεις κ τα τσουρεκια..

λοιπον την εβδαμαδα που μας περασε εφτιαξα επιτελους τσουρεκι που να τρωγετε!!τις προηγουμενες χρονιες ηταν σαν τουβλα :lol::lol::lol:

βρηκα μια πολυ καλη κ ευκολη συνταγη για τσουρεκι που δεν θελει πολυ ζυμωμα γινετε φανταστικο 4 μεγαλα τσουρεκια κ δυο μικρα γεμιστα εξαφανιστηκαν!!!!

θα σας βαλω το λινκ οποια θελει να το δοκιμασει ειναι πραγματικα πετυχημενο κ ευκολο αφου καταφερα μεχρι κ εγω ο στοκος να το κανω..

http://tastefull.gr/content/%CF%84%CE%B ... F%85%CF%82

εχει βαλει η κοπελα πολλα βιντεο με το πλασιμο τις κοτσιδες ολα!!!εγω εκανα αυτην την απλη εκτελεση στο χερι αλλα εχει κ με πολιμιξερ συνταγη..

αν την κανει καμμια αρκει να ακολουθησετε το βιντεο πανευκολη!!!

το μονο που θα αλλαζα ηταν αντι για 4 ωρες θα το αφηνα ολη νυχτα να φουσκωση οπως λεει κ η βικη...

θελω το κοριτσακι μου το πασχα να θυματε το τσουρεκι τις μυρωδιες ολα!!!

προσπαθω να της φτιαξω αναμνησεις οταν μεγαλωσει να θυματε...ειναι πολυ σημαντικο για μενα..

αλλο τι κανετε σημερα που γυρνατε????

εμεις δουλειες απο το πρωι!!!σιδερωσα ενα βουναλακι ρουχα,κ ο αντρας μου εκανε ανακαινηση :lol: στο δωματιο της μικρης κ καθαρισε μπαλκονια :lol:

εχθες πηγαμε με ενα ακομη ζευγαρι τουρκια περασαμε πολυ ωραια ξεφυγαμε λιγο απο την καθημερινοτητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Pigame sto jumbo k dwsame €95 evroulakia MONO gia tin Victoria kagkelo me 2 proektaseis gia tin skala, 1-2 paixnidakia k prostaseutika gia ta sirtaria k ermaria tis kouzinas k twra pou ta kleisame auta k prose3e pws me tipota den anoigoun anoigei ton fourno :o , me tin 1i eukairia 8a 3ana paw na parw gia ton fourno ena eidiko pou eida alla den skeftika na to parw giati ws prin ligo den ton anoige..

Axxx klaiei giati den anoigoun :oops:

Soulitsa mou mpravo gia ta tsourekia :D egw den ekana pote mou kamia apopeira na kanw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλα που χανεστε;

Δαναη πως πηγε το σεμιναριο;

Εμεις πηγαμε στα σκυλακια εχθες και περασαμε υπεροχα! ειδαμε και τον μπαμπα μας.

εχω και παλι προβλημα με το ποιος θα κρατησει το παιδι μου απο Σεπτεμβρη!!! και παλι ο ανδρας μου ανενδοτος οτι θα το κρατησει η πεθερα μου. Πασχαλιατικα θα αρχισουμε και παλι τους τσακωμους!!!! Οι εγγραφες για δημοσιο παιδικο ειναι αρχες Μαιου και ο ανδρας μου εχει τα χαρτια του στην Κεφαλλονια! μεχρι να φερει τα χαρτια και αν θα τα φερει θα περασουν μερες! Η συνηφαδα μου δεν θα μπορει να τον κρατησει γτ ο μεγαλος της ξεκηναει την 1η. Ειμαι παλι απελπισμενη με αυτο το θεμα, για ιδιωτικο δεν νομιζω να μπορουμε οικονομικα! αναρωτιεμαι εαν δεν ειχαμε καποιον τι θα εκανε που δεν θελει παιδικο;

Γιουλη να χαιρεσε τον Αλεξακο σου!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωπ!!!!εχουμε κ γεννεθλεια σημερα???

αλεξη χρονια πολλααααα κ καλα κ γεματα ζαβολιτσες κ αγαπουλιτσες!!!!!!!!!

[smilie=occasion1.gif] [smilie=nike.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=icon_bounce.gif]

γεωργιαννα υπαρχει περιπτωση να σταματησεις την δουλεια για να μεινεις σπιτι με τον μικρουλη σου???αφου η πεθερα δεν μπορει γιαι ο αντρας σου επιμενει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!! :D

Soulitsa les na kanw apopeira na to kanw tsoureki?

I mikri mou akomi koimate :shock::o koimi8ike e4es apo tis 9 k girw stis 11 otan tin pira agkalia na tin valw sto autokinito (eimastan ektos spitiou) 3ipnise gia kanena 10lepto k 3ana koimi8ike k akomi koimate.. Anisixw, einai polles oi wres..

Prepei na 3ipnise omws kapoia fasi giati kata tis 8:30 tin akouse o andras mou gia ligo mallon epaize k otan pige na dei vrike anastato to krevvataki tis eixe ri3ei de3ia k aristera oti eixe mesa to krevvati tis k tin vrike na koimate anapoda (ekei pou eprepe na itan to kefalaki tis itan ta podia tis) prin ligo pou tin ele3a egw itan 3aplwmeni kanonika, den 3erw k egw poses fores 3ipnise k epaize xwris na tin paroume xampari :oops:

Gioulaki mou na sou zisei to andraki sou to mikro k emena o gamproulis mou (kanonise sou eipa ) :lol: na ton xereste, panta geros k kalotixos!! Dwse tou ta filia mas :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζούρ!

Αχ έπηξα όλη τη βδομάδα, δουλειές, συζητήσεις, τρέξιμο... Θέλω και να αλλάξω γραφείο γιατί δε με συμφέρει πια, έχω και θέματα με τη διαχείριση και τα κοινόχρηστα εκεί, ψάχνω να βρω άλλο χώρο άμεσα, έχουν πέσει λίγο τα ενοίκια και θέλω κάτι να με βολεύει περισσότερο. Είναι και τα οικονομικά ακόμα πιο χάλια...

Ευτυχώς που είναι το Κουφονήσι! Ήταν να φύγουμε Μ.Τετάρτη αλλά λόγω απεργίας θα φύγουμε τελικά Μ.Πέμπτη βράδυ, θα μείνουμε στη Νάξο τη νύχτα και Μ.Παρασκευή μεσημέρι πάμε στο αγαπημένο μας νησάκι! Θα γυρίσουμε τη Κυριακή του Θωμά οπότε έχουμε αρκετό χρόνο για ξεκούραση και ηρεμία!

Γεωργιάννα δύσκολα τα πράγματα! Μήπως όντως πρέπει να μείνεις σπίτι εσύ ή δεν παίζει καθόλου αυτή η εκδοχή?

Σουλίτσα τσουρεκάκια ε?! Δεν έχω φτιάξει ποτέ! Άντρια λες να βάλουμε μπρος τα τσουρέκια κι εσύ κι εγώ να δούμε τι θα βγει?!

Αναστασία έφυγες/φεύγεις δε θυμάμαι. Να περάσετε πολύ πολύ όμορφα!

Γιούλη να τον χαίρεσαι τον Αλεξάκο, θα στα πω από κοντά!

Οι υπόλοιπες τι σχέδια έχετε για το Πάσχα? Πως θα τα περάσετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες, γεια σας!

Σας γράφω από τη μαμά μου. Φτάσαμε χτες το μεσημέρι. Η πτήση ήταν μια χαρά, αλλά εγώ πελαγωμένη γτ είχα τη Γεωργία στο μάρσιπο (έσκασα απ'τη ζέστη), κράταγα την τσάντα μου, τη χειραποσκευή, τις καρτες επιβίβασης.... αν ήμουν χταπόδι θα με βόλευε :lol:

Αφού μπήκαμε στο αεροπλάνο ήταν πιο καλά. Μετά το μισό της πτήσης κοιμήθηκε!

Εσείς καλά διαβάζω!

Χρονια πολλά στον Αλέξη! Πολύχρονος! Γιούλη να τον χαίρεσαι!

Σούλα, βάζεις ιδέες στις υπόλοιπες να φτιάξουν τσουρέκια βλέπω! Καλή επιτυχία κορίτσια!

Εμείς εδώ, ψιλομόνοι μας θα είμαστε. Οι γονείς μου, ο παππούς μου, εγώ και οι Γεωργία. Ο αδελφός μου δεν ξέρω αν έχει κανονίσει με την κοπελιά του. Τσουρέκια λέμε να μην φτιάξουμε με τη μαμά μου γιατί δε θα έχουμε κόσμο και θα τα φάμε μόνοι μας!!!

Στεναχωρήθηκα και λίγο γιατί κάτι έγινε με το αυτοκίνητο του αδερφού μου και μάλλον δεν θα το έχω. Όπότε κλείστηκα μέσα.... τα μαγαζιά, τα super market κτλ είναι 1,5 με 2 χλμ με τα πόδια από το σπίτι της μαμάς μου... κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοροτσια τρεχω και διαβαζω ωωωωω δε σας ξεχνω... Λοιπον χρονια πολλα κι ευτυχισμενα στο χριστινακι μας!!!! Και στον αλεξακο μας!!! Ποπο τις πιο ομορφες κ πολυτιμες ευχες μου επειτα πολυχρονη κ αγωνιστικη η μαμα κ συνωνοματη αφροδιτη να χαιρεσαι το αθηνακο... Εγω πασχα εδω εχω εφημερια κ αυριο γραφω κ διαγωνισμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια σου βαζω ενα βιντεο

εγω ανοιξα ενα με τον πλαστη ενα ορθογωνιο εριξα μεσα σοκολατα το εκλεισα κ το εκανα σαλιγκαρακι οχι πλεξουδα,θα σου προτεινα να μην τριψεις σοκολατα γιατι οταν κρυωση η σοκολατα κοκκαλωνει παλι να βαλεις μεσα μερεντα γιαμ γιαμ!!!!!!!!!!

εκει διπλα στην σελιδα που σου εδωσα εχει ενα μικρο βιβλιαρακι γραφει expact νομιζω πατας επανω κ μεγαλωνει κ γραφει μεσα τα παντα αν αποφασισεις να το κανεις κ δεν καταλαβαινεις το πως πες μου να στο γραψω εγω αναλυτικα ετσι ακριβως οπως το εκανα κ να σου βαλω το βιντεο του ζυμωματος!!!

πραγματικα ειναι ευκολο!!!κ γινετε πολυ νοστιμο αφου να φανταστεις σημερα με πηρε τηλ η πεθερα μου να με ρωτησει τι αρωματικα εβαλα κ μοσχοβολουσε τοσο με ρωτησε αυτη που κανει χρονια τσουρεκια!!!την μ.τεταρτη αν προλαβω θα ξανα κανω!!!

κ εσυ δαφνη αντε βγαλτε τις λεκανες κ παμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

δαφνη παλι στο ψαξιμο αχ εσυ κ οι δυο ελενες δεν θα ηρεμησετε ποτε!!! :lol::lol:

αφρο γλυκεια μαθητριουλα σμουτς!!!!αντε μας ελειψες!!!!!!!

αναστασια θα περνεις το καροτσι κ τσουγκουρ τσουγκουρ θα πηγαινεις βολτιτσα ευκαιρια να καψεις τις θερμιδες των γιορτων :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαμε παλι σημερα στην εκθεση με τα σκυλακια! ο Διονυσης τρελαθηκε με τα Σαρ-Πει!!! κηνηγουσε να τα παρει αγκαλια και αυτα φοβοντουσαν και πγαιναν πισο.

Σορρυ αλλα δεν μπορο να γραπσο κολισε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou 8a ta ekana simera ta tsourekia alla mou leipane ilika entos tis evdomada eipa na ta kanw, twra na doume, se euxaristw gia tin voi8eia!!

Simera tin pirame luna park tin evala se 4 paixnidia k sta 2 eklaige :) , 8elame na tin paroume parko alla wspou na 3emperde4oume apo tis douleies mas nixtwse.. Tin alli kiriaki sigoura 8a tin paroume parko pou kanei kalitera gia tin ilikia tis!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες!! τι κανετε; Εγω μολις εκατσα... διαβασα τα νεα σΑς ΚΑΠΟΙΑ ειναι τελειως εκτως χρονου να τα σχολιασω χαχα οποτε εστιαζω σε οτι διαβασα κ ειναι επικαιρο!!

καταρχας χρονια πολλα Αλεξακοοοοοοο !! Να τον χαιρεστε γιουλακι κ να τον καμαρωνεται! Για το φαγητο καλα εκανες και την πιεσες!! Ο καθε παιδιατρος εχει τον τροπο του αλλα θεωρω οτι 1 χρονου παιδι θα επρεπε να εχει δοκιμασει περισοτερες τροφες! Εμας η Νεκταρια σημερα εφαγε και την τελεηυταια : αυγο!

Δαφνη μου καλα να περασετε εκει που θα πατε! κοιταε να χαλαρωσεις και να αφησεις πισω ολες αυτες τις σκοτουρες... εγραψες για ασυνονοησια.. τωρα με τις διακοπες θα φυγουν οι εγνοιες και ολ αθα ειναι καλυτερα!

Αναστασακι μου κοιτα να βρεθουμε τωρα που θα εισαι εδω 2 βδομαδες !! Να δω και τη γιωργια!!! Αντε μη στεναχωριεσαι θα σε φερω εγω τσουρεκι αν κατεβειτε!! εφτιαξα!!

Σουλακι ποτε προλαβαινεις με τη μικρη και εισαι και εγκυουλα! !μπραβο σου!!

Για τις αναμνησεις που λετε και για εμενα ιεναι πολυ βασικό...εγω μεγαλωσα με αρκετες στερησεις για οικονομικους κυριως λογους αλλα η μαμα μου φροντισε να μας καλυπτει το "κενο" με πολυ ομορφες αναμνησεις που ακομα και σημερα τις αναπολω.. το πασχα μας μυριζε παντα τσουρεκι , λουλουδια και στολισμενο σπιτι , τα χριστουγεννα εχουν την δικη τους μυρωδια... τα παντα μου φερνοηυν αναμνησις απο τα παιδικα μου χρονια και νομιζω αυτη ειναι η επιθτυχια του γονιου..να μπορει να γεμιζει το πιαδι του αναμνησεις! ελπιζω να καταφερουμε κι εμεις το ιδιο πραγμα!

Γωγω κουραστηκες; Δεν μπορει καποιος να σε βοηθιησει λιγουλακι?

Γεωργιανα αμαν πια τι βασανο κι αυτο με τον Διονυση! Ελπιζω να βρειτε καποθ να τον αφησετε...απορω γιατι εποιμενει ο αντρας σου !!

Δεν θυμαμε τι αλλο διαβασα.. γαμωτο θελω τοσο πολυ να προλαβαινω να μπαινω αλλα δνε μπορω.. εχω το σπιτι ειμαι εντελως μονη εδω με την μικρη , θελει βολτς . εχει πρησμενα τα ουλα της μεχρι πισω τους τραπεζιτες (!!!!!!!!) και γκρινιαζει , εχω και τα πλεκτα που δοξα το θεο εχω παραγγελιες και δεν προλαβαινω!!

Τα δικα μας τα νεα ειναι οτι πηγαμε 75 εκατοστα και 9600 , ειμαστε πολυ καλα ειπε ο γιατρος , φαγαμε αυγουλακι σημερα πρωτη φορα και εδειξε να της αρεσει! Για Πάσχα θα παμε στην Πελ/νησο στην γιαγια μου να δει την μικρή ..λιγες μερες λιγο σκοτωμα θα ειναι αλλα τι να κανεις!! Δεν θελω να μεινω αλλο εδω θελω να ξεφυγω μπουχτησα εδω!!! Αυτα τα νεα μας σε γενικες γραμμές!

Σουλα ησ ελιδα με τα τσουρεκια πολυ σουπερ... πηρα ιδεα για γεμιστα γιατι σαν γνησια ΡΟΥΝα θα κανω 2η δοση την Μ. Πεμπτη!!

Ελπιζω να προλαβω να ξαναμπω..αν οχι να εχετε ολοι καλο Πάσχα ! ΦΙλια σε ολους :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρασα και παλι! πριν δεν εγραφαν καποια γραμματα!!

Σουλα μου δεν μπορω να καθισω σπιτι γτ ο ανδρας μου δεν πληρωνετε στην ωρα του. εστω εγω κραταω τα φαγητα του σπιτιου.

Τι βλεπω κανετε δοκιμες για τσουρεκια!!! εγω φτιαχνω κλασικα μια συνταγη που εφτιαχνε η μαμα μου καθε χρονο με την διαφορα οτι δεν βαζω κακαο. οποτε εφτιαξα καποια αλλη συνταγη δεν μου αρεσε και πολυ!!!!!

παω και εγω για υπνακο!

Δαφνη μην στεναχωριεσαι, ολα καλα θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...