Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

Μέλλουσες μανουλίτσες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!

Το επόμενο Πάσχα να κρατάμε όλες τα υγιή μωράκια μας στα χέρια μας !!!!!!!!!!!

Πως περάσατε το Πάσχα σας;;;; Εμείς στους γονείς μου με κατσικάκι, παϊδάκια, λουκάνικα, μπριζόλες....... μιλάμε για τσίμπημα....................!!!!!!!!!χι!χι!

Άντε να μαζευόμαστε πάλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω παλι ημουν μοναχουλα μου την κυριακη ο αντρας μου ειχε υπηρεσια κ ηταν μπλιαχ η μερα μου!!!

εχθες το πρωι πηγαμε σε μια βαφτιση ηταν πολυ ομορφα... μετα για καφεδακι κ το μεσημερι στην πεθερα μου να φαμε το αρνακι που δεν φαγαμε την κυριακη :lol::lol::lol:

την πεμπτη εχει η κορουλα μου τα πρωτα της γεννεθλεια περιμενω να ξυπνησει να παμε για την τουρτα τα γεννεθλεια θα τα κανω το σαββατο...

το μωρακι μου εγινε κιολας 1 χρονων...μια σταλιτσα ηταν οταν την φεραμε σπιτι...κ τωρα τρεχει παιζει μας μαλωνει μας γελαει μας εχει τρελανει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα! τι κανετεε? Χρονια πολλα, Χριστος Ανεστη!

εμεις ειμασταν Καλαματα, και γυρισαμε χθες!

περασαμε πολυ ωραια! τα παιδια ξεδωσανε και εγω ΠΑΡΑΦΑΓΑΑ :o):o):@):@)

η κουνιαδα μου αρχισε τις μ@λ@κιες και με τσαντισε η ηλιθια, μου πε πως δεν επρεπε να ρθω ταξιδι 3μιση ωρων εγκυος! αντε να χαθει η ηλιθια, λες και ειμαι πρωτη φορα εγκυος! ωστοσο εκεινη ετοιμογεννη κατεβηκε καλαματα για εναν γαμο, οταν ηταν εγκυος! ~x(~x(~x(~x( τα νευρα μου τσαταλια! τι να κανω? αφου εχω την επιλογη του χωριου να βαλω τα παιδια μου να κανουν πασχα στην αθηνα? [smilie=dontknow.gif]

τελως παντω απο σημερα και μεχρι την παρασκευη τα παιδα θα ειναι στην γιαγια τους εδω στην αθηνα γιατι παραπονεθηκαν πως δεν τα ειδαν καθολου το Πασχα και εγω εχω ενα σωρο δουλειες αλλα βαριεμαι να τις κανωω!!

η κοιλιτσα μου εχει ξεπεταχτει, σας βαζω φωτο αλλ ειναι με χαλια αναλυση διοτι ειναι απο την καμερα εδω του υπολογιστηη!!

Σας φιλω, περιμενω να διαβασω νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο marie!!!!!! 'Εχεις κάνει ήδη τέτοια κοιλίτσα;;;;;;;;;;;;; Θα προσπαθήσω να ανεβάσω και εγώ την δικιά μου..... :P:P:P

Πάντως από σχόλια η αλήθεια είναι πως ο καθένας λέει το κοντό του και το μακρύ του.........δεν πειράζει...δεν πτοούμαστε........εγκυούλες ενωμένες , ποτέ ηττημένες!!!!!!!!!!!χι!χι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anji μου χε μεινει κοιλιτσα και απο πριν, και για αυτο ειμαστε λιγο τουμπανο απο τωρα! αχαχα :lol::lol:

περιμενουμε και την δικια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες Χρόνια Πολλά! Χριστός Ανέστη!!!

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας υγιή και τυχερά!! Ωραία ήταν το Πάσχα... τώρα κάθε κατεργάρης στον πάγκο του...

Όσο για τα σχόλια από τους γύρω μας πρέπει να μάθουμε να τα βάζουμε από το ένα αυτί και να τα βγάζουμε από το άλλο!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pigame simera gia kardoulaa kai eidaaame 2 sakousssss!!!enw ston prwto uperixo eixame dei mono enan....eidame emvria kai stous 2.......to ena mwraki einai poio megalo apo to allo!!!!akousame kardoules k sta 2 ala m pe eipe oti einai oriaka!!!!to megalo eixe 126 palmous kai to mikro 120........simera eimai 6 evdomadwn k 5 imerwn!!!!!!!mou pe na paw se mia v domada na doume ama anevikan oi palmouu ola pane kalaa!!!an oxi tha dixei......ti lete k seis vre koritsiaa???to 120? i ama palindromisei to ena to allo me to 126??m pe auti einai oriaka alal fusiologiko giatri twra mporei na xekinisan na xtupane......peite m tin gnwmi sas pls!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες και χρονια πολλα!με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!μου αρεσε η παρεα σας και αποφασισα να γραψω και γω για πρωτη φορα στο φορουμ.ειμαι εγκυος και βρισκομαι στην 19 εβδομαδα.περιμενω αγορακι και εχω ΠΗΤ 7-9-12. πολλες οι αποριες και τα αγχη...επλιζω να τα μοιραστουμε μεσα απο αυτη την παρεουλα και να νιωθουμε καλυτερα ολες οι εγκυουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly μου διδυμακια???σουπερ!!!!!!!!!!μπραβο!!!!ελα μια χαρα θα ειναι τα ζουζουνια θα ανεβουν οι παλμοι κ ολα θα πανε τελεια!!!!

βρε μαρακι ποσο εβδομαδων εισαι κ εχεις τετοια κοιλιτσα????φτου φτου φτου

δεν της απαντησες αναλογως της κουνιαδας σου????εγω πλεον δεν κρατιεμε οταν μου την λενε..την λεω κ εγω στερεοφωνικα :lol::lol:

καλως μας ηρθες σπουργο!!!ειμαστε κοντα εμεις!!!μαθατε φυλλο???

συνχαρητηρια κ στην αγγελικη που τελικα εχει κοριτσαρο!!!!εκλεισε η ομαδα τωρα!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!

σμουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι!αγορακι περιμενουμε!ειναι το πρωτο μας παιδακι και σε δυο βδομαδες θα κανω την β επιπεδου.ντρεπομαι που θα το πω αλλα ημουν σιγουρη οτι θα ειχα κοριτσι (το ηθελα και πολυ) και οταν εμαθα οτι ειναι αγορι επαθα ενα μικρο σοκ...αμεσως ενιωσα τυψεις που αισθανθηκα ετσι σκεφτηκα οτι ειμαι πολυ κακη μανουλα!αλλα μου ρθε καπως και δεν μπορουσα να το κρυψω!εχει συμβει σε καμια αλλη αυτο η ειμαι η μοναδικη αχαριστη; τωρα εχω εξοικοιωθει καπως με την ιδεα και το μονο που θελω ειναι να ειναι καλα το αγορακι μου... εχω ενοχες που σκεφτηκα ετσι...ισως επειδη ειναι ενα αγνωστο πεδιο τα αγορακια και με φοβιζει αυτο ενω τα κοριτσια ειναι πιο κοντα σε μας λογω του ιδιου φυλου!δεν ξερω...το μονο που ευχομαι τωρα ειναι να πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera mellouses manoulitses xronia polla kai xristos anesti !!!!!

me to kalo na mas pane ola

Kelly mou mpravo sou ante mazi tha eimaste ;);););)

Min anisixeis katholou ola kala einai, kai oi palmoi tous einai mia xara gia tin evdomada pou eisai !! tin alli evdomada tha einai peripou 160 oi palmoi tous tha deis :D:D

Egw koritsia eida simera kafe ygra sto skoupisma kai ta xreiastika ....pppfffff ypomoni den mporw na kanw kati allo

sas filw oles :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεριζω παλιι!

εδω ειμαι εκανα καποιες δουλιτσες εφτιαξα και εναν κορμο που του αρεσει του αντρα μου και βλεπω το "the closer" στο star! αχαχαχα

Κελλακο διδυμακια? ουαουυ! τελειααααααααααααα τελειααααααααααααααααα! εγω πιστευω μια χαρα θα ανεβουν οι παλμοι ουτε 7 εβδομαδων δεν ειναι ακομα!! να εισαι αισιοδοξη! :D

φραουλιτσα καφε ειχες? πολλες κοπελες εχουν συνηθως δεν ειναι ανησυχητικα! δεν πιστευω να κανεις πολλες δουλιτσες?

κακομοιρααααααααααααααα μου!!

Σουλα μου χε μεινει κοιλια απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη , και πριν σαν εγκυος 2 μηνων ημουν χααχαχα μεγαλωσε ελαχιστα! αλλα γενικα κανω πολυ μεγαλη κοιλια καθε φορα!

Σας φιλωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mouu sas euxaristww poliiiiiiiiii gia tis apantiseis sassssssss!!!!!makari na pane ola kalaaa!!!!k tin ali vdomadaa na akousoume poio dunata tis kardoulessssssssss!!!!!!euxomaii na mas exei o theos oles kalaaaaaaaaa.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia !!!!

Marie kormos ????????? miammmmmmmmmm steile vre kai kanena kommataki kai apo edw !!!!!!

apo douleies den kanw tipota apolytws eytuxws exw tin manoula mou kai me voithaei se ola [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραα καλημερααα!!

Ωραια μερα μας κανει βρε σημερα! πω πω ο καιρος εχει τρελαθει, μια ετσι μια γουβετσι ειναιι :-o

φραουλιτσααα να στειλωω κανενα κομματι? να βαλω και παγωτοο [smilie=icescream.gif] ? ααχχαχα

κοπιαστε αργυρουπολη να σας κερασωω! [smilie=walk.gif]

πανε και τα λαμπρα μου σχεδια για χθες το βραδυ, :(:( , τοσο καιρο ειχαμε να μεινουμε μονοι μας, και τωρα που μας δωθηκε η ευκαιρια, ο κυριος πηγε σε καφετερια να δει μπαλα, γιατι η νοβα μας δεν επαιζε!! τσ τσ τσ! [smilie=evil3.gif][smilie=evil3.gif]

αλλα του πα μολις γυρισε, εγω θα βρω γκομενο, και θα βγαινω μαζι του αφου εσυ δεν ασχολεισαι!!

και ο κυριος ειπε "καλα πριν βρεις γκομενο βαλε μου να φαω!!" [smilie=blob8.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=angry5.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif] ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς το νέο μας μέλος!!!!! Σπούργο όλα καλά θα πάνε και θα μοιραζόμαστε ΟΛΕΣ τις ανησυχίες μας!!!!!!!!!!!

Κέλλυ και συ διδυμομανούλα;;;;;;;; Άντε φραουλίτσα θα έχεις παρέα!!!!!!!!!

Marie ψυχραιμία πάνω από όλα! Τώρα που είσαι και για 4η φορά φουσκοκοιλίτσα....είναι φυσικό να σου λέει τέτοια.......χι!χι!...... :lol::lol: σημασία μη δίνεις!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια έκανα τα πρώτα μου ψώνια για ρούχα εγκυμοσύνης........δεν χωράω στα ρούχα μου...μόνο σε ένα παντελόνι και στις φόρμες μου....

Αφού γύρισα τρία τέσσερα μαγαζιά........όλα μου φάνηκαν αηδίες(θα μου πεις τι περιμένεις.....)!

Τελικά κατέληξα σε ένα κολάν μπλε και ένα μαύρο φαρδύ παντελονάκι. Από πάνω αγόρασα μία φαρδιά μπλούζα από ένα άσχετο μαγαζί(όχι για εγκύους). 'Αντε να καλοκαιριάσει για να φοράμε κανένα στράπλες καλοκαιρινό φορεματάκι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα με παλι, σημερα το μενου ειχε, μπιφτεκακια απο κιμα κοτοπουλο με πατατες στον φουρνο!!

μιαμ μιαμμμμμ!!

αλλαξα και την λιστουλα με οτι καινουριο στοιχειο βρηκαα :D

α! δεν καλωσορισα την καινουρια μας ιντερνετοφιλεναδααα :oops::oops: ! καλως μας ηρθες σπουργος! σε προσθεσα και στην λιστουλα μας :D Με το καλο να φερεις στον κοσμο ενα υγιες μωρακι , θα χαρουμε να εισαι εδω και να τα λεμε, Με λενε μαρια και με ειμαι εγκυος στο 4ο παιδακι μας, :D

Μα ρε Αντζυ φυσικο το λες? εμενα δεν μου φαινεται και φυσικο.. θελω και εγω τον χρονο μου σαν γυναικα και δεν τον εχω.. τωρα ετυχε 2 βραδια τα παιδια να πανε στην μαμα μου, και αντι να το εκμεταλλευτει καθετε και μου βλεπει μπαλες και αηδιες! Δηλαδη εγω για να του μαγειρευω μονο ειμαι εδω μεσα? Ρε γαμωτο τωρα τελευταια ειναι πολυ αλλου..

Με γεια και τα καινουρια σου ρουχαλακια! εγω εχω αρκετα πραγματα δεν νομιζω οτι χρειαζομαι.. κατεβασα και τα καλοακιρινα και εχω τα κοντομανικακια μου που ειναι ελαστκα.. μια χαρα νομιζω θα την βγαλω το καλοκαιρι, αμα εχω ακομα αντραα :twisted::twisted::twisted: αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpiftekia .....miam kai apo ayta steile mia merida please ......emeis simera to menou exei pastitsio me turaki feta

Oso gia ton androuli mas astaaa kai o dikos mou mia apo ta idia einai ,me ''parkare'' stin mama mou na me prosexei kai aytos einai oli mera voltoules ....axxx gia aytous einai i zwi [smilie=coffee.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=pottytrain5.gif] kafes,kaka kai mpala gggrrrrr

Anji me geia ta kainouria rouxalakia kaloforeta ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενετε κοντα με την μαμα σου? ηρθε σπιτι σας?!

εμενα μενουν μισαωρο-με 3 τεταρτ μακρια ερχεται και εκεινη που και που να βοηθαει!

τωρα το γομαρι πηγε για υπνο, εμενα μου εχει κοπει ο μεσημεριανος υπνος! ποσο θα θελα το απογευμα να πηγαιναμε καμια βολιτσα ελπιζω να τον πεισωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κι απο μένα!!!

@Marie Saradopoulou: Μην σκας, εσένα τουλάχιστον σε νευρίασε η κουνιάδα σου και όχι οι γονεις σου όπως εμενα που έδωσαν "ρέστα" το τριήμερο!!!

@kelly24: Όλα καλά θα πάνε! Ποποποπο δυδυμάκια;;;; Τι ωραία....

@σπουργος: Welcome!!! Οσο για το φυλλο σσυμβαινει σε πολλές να θέλουν κάποιο συγκεκριμένο!! Δεν πειράζει!! Γερά να ειναι το μωράκια μας και ασ ειναι οτι να'ναι!!!

Εγω πήγα χτές στο γιατρο και ακουσαμε την καρδούλα του!! (τι κλαμα εριξα δεν μπορω να περιγράψω) ΠΗΤ εχω για 8/12/2012!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα μανουλες.... :D καλωσοριζω το νεο μας μελος το σπουργο με το καλο το αγορακι σου να το παρεις αγκαλιτσα...

κελλυ διδυμακια :D μια χαρα με ενα σμπαρο δυο τριγωνια :lol: ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις

εχουν δυνατες καρδουλες τα μωρακια σου....

οσο για τα σχολια του καθενος που λεει μην δινετε σημασια μια καλη κουβεντα μην περιμενετε

να ακουσετε...οποιος σας την λεει να τον βαζετε στην θεση του...εγω δεν αφηνω κανεναν να αγιασει :lol::lol: εγκυες ειμαστε οχι αρρωστες :twisted::twisted:

αυριο εχω γιατρουλη να δω το μωρο μου ανυπομονω να ειναι καλα και να μας κανει και την τιμη να

το δουμε ολο μου κρυβετε το ατιμουλικο παιχνιδιαρικο μου εγινε :lol::lol:

τα υπολοιπα νεα μας θα σας τα πω αυριο....πολλα φιλακια σε ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!ειστε πολυ γλυκιες!

ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια κοπελα απο αττικη και ξερει που θα μπορουσα να βρω οικονομικα αλλα και ωραια ρουχα εγκυμοσυνης.μου προτειναν τα hnm διπλα στα ikea που ειναι αποκλειστικα για εγκυους αλλα δεν το εχω επισκεφτει ακομη.οποιαδηποτε πληροφορια ειναι χρησιμη καθως πρεπει αμεσα να αγορασω κατι...με φορμες κυκλοφορω ολον αυτο τον καιρο.

καλο απογευμα να εχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληαπέρα μανούλες!!!

Είμαι κανινούργια εδω αν και σας παρακολουθώ καιρό..

Πρωτομάνα με μπέμπη (μάλλον) που τον περιμένουμε ως τις 15/10 και φυσικά ολοκληρωτικά χαζεμένοι! :D:D:D

Καλώς σας βρήκα!!Ελπίζω σε μια καλή παρέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και χριστος ανεστη

τι κανετε?μου λειψατε .............................

Σουλιτσααααααααααααααα μου σημερα η μπουμπου εχει γεννεθλιακια??????να την χαιρεστε να ναι γερη και δυνατη και με το καλο του χρονου θα τα γιορταζει παρεα με την αδερφουλα της......................

μαρια μου χριστος ανεστη μια χαρα σας βρισκωωωωωω καλα κανατε αλλαξατε και λιγο παραστασεις οσο για τα φαγοποτια μεσα στο προγραμμα ειναι μην δινεις σημασιααααα σε αυτες τις βλακιες και χαλας την διαθεση σου ο καθενας ας λεει οτι θελει μια χαρα και η κοιλιτσααααααααααααααααααα φτου φτου αρα εισαι μοναχουλα χωρις παιδακιααααααααα σου λειπουν?

κοιτα να ξεκουραστεις οσο μπορεις και να το απολαυσεις χι χι χι χι χι χι ειναι ωραιο που και που να εισαι εστω και λιγο χωρις τα ζουζουνακιαααααα αλλα μετα κοιτας το σπιτι και σου φαινονται ολα αδεια

κελυ μου τι ωραια νεα ειναι αυτα?εκει που στην αρχη βλεπεις ενα ξαφνικαααα 2????????φανταζομαι ποσο χαρουμενη εισαι........σου ειπε να ξαναπας γιατι ανησυχει για αυτο που οι σφυγμοι του ειναι 120 ?ευχομαι ολα να πανε καλα και να αντεξουν και τα 2 και με το καλο να ερθουν 2 υγιεστατα μωρακια στον κοσμο

γεια σου σπουργο καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο να ερθει το αγορακι σου οτι θες ρωτας και αν ξερουμε θα σου απαντησουμε με ολη μας την καλη διαθεσηηηηηηηηηη

ειναι το πρωτο σου μωρακι αν καταλαβα καλα και οσο γιαυτο που λες που ενιωσες οταν σου ειπαν οτι ειναι αγορακι μην αισθανεσαι ασχημα συμβαινει εγω στην πρωτη μου ηθελα αγορι και ημουν σιγουρη απο την πρωτη στιγμη οτι ειχα αγορι στην δευτερη ηθελα ενα κοριτσακι δεν το κρυβω αλλα βαθια μεσα μου και παλλι ελεγα οτι αγορακι θα ειχα και γω οταν μου το πε ο γιατρουλακος μου ετσι ενιωσα στην αρχη για καποια λεπτα μετα σκεφτηκα αφου ειναι καλα ας ειναι αγορακι γιατι ετσι και αλλιως θα γενιοταν με 2 χρονια διαφορα απο τον πρωτο μου γιο και ετσι μηδενικα εξοδααααααα τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη ηθελα και παλι κοριτσακι και μαλιστα για γουρι ειχα παρει κατι ροζ και κοιμομουνα μαζι του οταν αρχισαν να συμβαινουν διαφορα με καποιες κοπελες γυρω μου -χασαν τα μωρακια τους κτλ-ευχηθηκα απλα να ειναι γερο και ας ειναι οτι να ναι δεν στο κρυβω ομως οτι το κλαμα ετρεχε συνεχεια οταν στην β επιπεδου μου ειπαν κοριτσακι .....................................εγω τωρα φοβαμαι γιατι τα αγορια τα εχω συνηθησει χι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυο γιους και τωρα κορη;τι ομορφα!να σου ζησουν ευχομαι,να ειναι γερα και με το καλο και το κοριτσακι σου!ολα τα παιδακια καλα ειναι.απλα καμια φορα επειδη ειμαστε ανθρωποι με ελαττωματα μπαινουν οι εγωισμοι στη μεση και χανουμε την ουσια της καταστασης.και γω ετσι σκεφτηκα μετα...πολλες γυναικες δεν μπορουν να κανουν παιδι και σε αλλες συμβαινουν ατυχιες και μεις θελουμε και να διαλεξουμε κι ολας...

περασα και γω δυσκολες στιγμες στην εγκυμοσυνη οταν ειχα δυο φορες αιμα και υστερα καφε υγρα...πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη!να ειμαστε καλα μονο αυτο και να εκτιμαμε αυτα που εχουμε...με το καλο να κρατησουν ολες τα μωρακια τους αγκαλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...