Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα και καλή Μεγάλη εβδομάδα και από μένα!!!!!!

Κορίτσια αρχίζουμε και φουσκώνουμε και είναι πραγματικά υπέροχο.....

Εμείς χθες είχαμε και γεννητούρια!!!! Γέννησε η συνυφάδα μου ένα γλυκύτατο κοριτσάκι!!!!!!!!! Όλα πήγαν κατ'ευχήν!!!!!! :P:P:P

Αύριο πρωί πάω για αυχενική.......Κάτι μου είπαν πως από σήμερα οι ιδιωτικοί μικροβιολόγοι ανέστειλαν την συνεργασία τους με τον ΕΟΠΥ λόγω μη καταβολής των χρεωστούμενών τους.......ε, και όπως καταλαβαίνετε υπάρχει ένα προβληματάκι.....θα δούμε τι θα γίνει.....

Πάντως και ο δικός μου ο γιατρός ναι μεν είναι συμβεβλημένος με τον ΕΟΠΥ, αλλά δεν ξεγεννάει σε νοσοκομείο παρά μόνο σε 2 κλινικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηρθα κι εγω στην παρεα σας αφου με προσκαλεσε η Anji και αλλη μια φιλη! Η πορεια της εγκυμοσυνης μου εχει ως εξης: ειμαι 6 εβδ. και 4 ημερων, σημερα ειδαμε την καρδουλα να παλλεται, δεν ξερω γιατι αλλα δεν ακουστηκε, υπαρχει ομως καρδιακος παλμος και το εμβρυακι μου ειναι 7mm. Τωρα πρεπει να κανω εξετασεις, μαλλον στο νοσοκομειο θα παω για να μην πληρωσω λογω ΟΠΑΔ, και να σκεφτω που θα κανω αυχενικη διαφανεια στην 12η εβδομαδα! Πηγαινω σε 2 γιατρους προς το παρον, η μια ειδε την προηγουμενη εβδομαδα μια μικρη αποκολληση και μου εδωσε Utrogestan και επισης Trofocard και Salospir, η αλλη δεν μου εχει δωσει κανενα φαρμακο εκτος απο Filicine. Η πρωτη ειναι η παλια εμπειρη γιατροςε που πηγαινα παντα και εχει ξεγεννησει απειρες γυναικες, η 2η ειναι μια καινουρια γιατρος στην πολη μας που εχει καινουρια super μηχανηματα και ειναι συμπαθεστατη. Ποια να εμπιστευτω; Λεω να εμπιστευτω την εμπειρη γιατρο, εσεις τι λετε; Θα παω και σ'αυτην την Πεμπτη, να δω τι θα μου πει, για την αποκολληση κυριως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vassiliki καλώς μας ήρθες!!!!!!!Αφού είδατε και καρδούλα να πάλλεται μην ανησυχείς!!!! Το ίδιο συνέβη σε πολλές από εμάς! είναι φυσιολογικό!!!!!!!

πάντως ο γιατρός και μένα μου έδωσε από την αρχή Trofocard και Tardyferon. Πάντα στο συρτάρι και κάποια Utrogestan δια παν ενδεχόμενο αποκόλλησης...Τώρα για το ποια γιατρό θα διαλέξεις , αυτό μάλλον το ένστικτό σου θα σου το πει!

Σου δώσαμε πιθανή ημερομηνία τοκετού;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji μου εχεις δικιο για τη γιατρο, θα παω σ'αυτη που μου εμπνεει περισσοτερη εμπιστοσυνη.Οσο για το ποτε θα γεννησω, το βρηκα στο ιντερνετ και το ειπε και η μια γιατρος μου, εχω ΠΗΤ 29/11/2012. Πιθανως Τοξοτακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Νέα εγω. Μολις την προηγουμενη τριτη εμαθα οτι ειμαι εγκυος! Να φανταστειτε δεν εχω παει ακομα στον γιατρο μου γιατι μου ειπε οτι ειναι νωρις!! Ευχομαι σε ολες να μας πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!

καλωσοριζω θερμα τις καινουργιες μανουλες :D

Ιωαννα μου η κοιλιτσα σου καταπληκτικη :YMHUG::YMHUG:

εγω παλι που εχω κλεισει την 13η εβδομαδα γιατι δεν εχω ακομη κοιλιτσα??? :?:? ζηλευωωωω

για το Πασχα κ εγω μια εκδρομουλα θα τη χτυπησω...δεν υπαρχει περιπτωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Είμαι η Έλενα κ έχω να γραψω απο όταν άνοιξε το πόστ η Σουλίτσα! Που να με θυμάστε.. Τώρα που έχω επιτέλους ίντερνετ ελπίζω να τα λέμε κ να φουσκώνουμε παρέα!!!Χαχα!!

Α! rapanaki πέρυσι που ήμουν έγκυος στον γιό μου,είχα δεί 3 φορές το ίδιο όνειρο οτι ήταν κορίτσι κ τελικά μου βγήκε ένας αγόραρος με τα όλα του!! :D Μπορεί κ να ισχύει τελικά αυτό που λένε πώς ότι βλέπουμε στον ύπνο μας βγαίνει το αντίθετο... Σου εύχομαι πάντως ότι κ αν είναι να είναι γερό!!

Και όλα τα μωράκια εντός κ εκτός κοιλίτσας να είναι υγιέστατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Νέα εγω. Μολις την προηγουμενη τριτη εμαθα οτι ειμαι εγκυος! Να φανταστειτε δεν εχω παει ακομα στον γιατρο μου γιατι μου ειπε οτι ειναι νωρις!! Ευχομαι σε ολες να μας πανε ολα καλα.

θερμά συγχαρητήρια!!!!! Λίγο προσοχή αυτές τις μέρες και καλό φαί. Είσαι Φυσικός Φωτόνιο?????? 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα καλημεραααααα!!

τι κανετεεε? εγω εχω πολλες πολλες ετοιμασιες [smilie=sign18.gif] γιατι αυριο παμε Καλαματα, και πρεπει να φτιαξω βαλιτσες και να μαζεψω το σπιτι!

συγνωμη που δεν σχολιαζω τιποτα, αλλα τα διαβασα χθες και σημερα εχω ξεχασει τι εχετε γραψειι :oops:

elenakos, ΤΙ φατσα ειναι ο μπομπιρας σου στην φωτογραφιαααααα? Παναγιαα μου ειναι πανεμορφος, να τον χαιρεσαιι :D

α! θυμηθηκα οτι το ραπανακι μας εκλεισε για β επιπεδου σωστα?!!!

αντε τελεια κοντοζυγωνειιιιιιιιιιιιιιι :D

Ζαλαδες και εμετοι μου εχουν τελειωσει εμενα, δωξα το Θεο τιποτα δεν εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααα :D

Δημητρούλα καλώς σε βρήκα και πάλι!!! :D Μην ανησυχείς για την κοιλιά!!! Η δική μου φάνηκε πανηγυρικά τώρα που είμαι στην 24η εβδομάδα! Μέχρι και ο γυναικολόγος αναφώνησε ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΙΑ! Μέχρι πρότεινος δεν με πιστευαν ότι είμαι έγκυος... Να σκεφτείς ζήτησα προτερεότητα σε σειρά του νοσοκομείου, και με αφόδευσαν λέγοντας με παράλογη που θέλω να πάρω προτερεότητα ΕΓΚΥΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :lol::lol::lol::lol::lol:

Οπότε μήν ανησυχείς... έχεις 10 βδομαδούλες να χαρείς το σώμα σου γιατί μετά... θα γίνεις αυγοκίντερ..! Α... να σου πω αυτό που μου έλεγαν και μένα... Ισως να είναι κορίτσι...!!! Ο,τι και να είναι πάντως να είναι γερό... ;)

Αντζι θερμά συγχαρητήρια!!!!

Η κοπέλα που ψάχνει γιατρό, ... να αποφασίσει κατά συνείδηση... και να μην πηγαίνει σε 2. Οι πολλές γνώμες βουλιάζουν το καράβι, οι πολλοί γιατροί αγχώνουν και μπορεί οι γνώμες να διίστανται! Οπότε, ενήργησε κατά συνείδηση, γιατί εξελισσόμενης της εγκυμοσύνης, θα αρχίσεις να απορείς, γιατί ίσως σου λένε διαφορετικά πράγματα και αρχίσεις να μπερδεύεσαι και να τσαντίζεσαι...!

ΕΠΙΣΗΣ!!!! ΟΤΑΝ το έμβρυο είναι σε μικρή κύηση, για λόγους ασφαλείας του εμβρύου, και της καλής λειτουργίας της καρδιάς του, δεν στοχεύουν με Doppler την καρδούλα του. Το αφήνουν να δυναμώσει καμιά βδομάδα ή και δυο και μετά του στοχεύουν με τον υπέρηχο την καρδούλα του για να ακούσουν τους παλμούς.

Το Υπερηχογράφημα, το οποίο λέγεται και Doppler Υπέρηχος, βασίζεται στο φαινόμενο Doppler, δεν είναι της παρούσης να σας εξηγήσω και να πάθετε ομαδικό πονοκέφαλο και τα μωρά μας να κλωτσίσουν, να κουτουλίσουν και να τραβήξουν με μανία ΑΦΑλούς, ΕΙΝΑΙ ΑΚΙΝΔΥΝΟ... Ωστόσο, υπάρχουν ιατρικά άρθρα που αναφέρουν ότι ίσως και να καταστρέψει 1 κύτταρο κατά τη στόχευση. Σε ενήλικες, παιδιά και εμβρυα. Σαν επίπτωση είναι ακίνδυνη, γιατί ακόμα και το έμβρυο έχει δισεκαττομύρια κύτταρα, τα οποία ανανεωνονται με ταχύς ρυθμούς. Στον ενήλικα συγκεκριμένα κάθε 24 ώρες. Απλά για λόγους ασφαλείας, κάποιοι υπερηχογραφητές επείδή δεν ξέρουν ποιο κυτταράκι ΙΣΩΣ βλαφτεί και πρέπει να αντικατασταθεί, (ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ [smilie=blob1.gif] ), αποφεύγουν τη στόχευση.....

Επίσης να σας πω ότι το υπερηχογράφημα γίνεται αντιληπτό από το έμβρυο, σαν μια διαθερμία.... Πιο απλά θέρμανση τοπική... Στις μεγαλύτερες κυήσεις όπως η δική μου, που ανοίγουν τα μάτια, βλέπει ένα κόκκινο φωτισμό. Σε λίγο μικρότερες καταλαβαίνει πίεση, ότι υπάρχει θερμοτητα και ότι κάτι φωτίζει... Ισως τα δείτε να αντιδρούν ή να μαζεύονται με το που θα μπαίνει ο υπερηχογράφος στην κοιλιά σας... Είναι απόλυτα φυσιολογικό και ένδειξη καλής υγείας του εμβρύου.

ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙ καμιά σας όμως που θα δει το μωρό να κοιμάται ε????? 8-)

Και μεις δεν ξυπνάμε πάντα αν ανοίξει το φως στο δωμάτιο!!!!!! :roll::geek:8-);) Μπορεί να χρειαστούμε λίγο χρόνο μέχρι να πούμε Καλημέρα!!! Η Σβήστε τα φώτα ρεεεεεεεεε!!! ή να κουκουλωθούμε και να συνεχίσουμε τον ύπνο αλλάζοντας πλευρό. Ε... κάπως έτσι είναι και με τα έμβρυα!!!!

Αυταααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Απογειώνομαι να πάω να πληρώσω το νοίκι μου και τη ΔΕΗ μου μετά της συγκυβερνήτου μου!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑα

ΒΖΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!!!!!!ΣΒΟΥΜΥΜΥΜΥΜΥΜΥΜΥΥΥΥΥΥΥΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜμ :geek:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα παω να με δει ο γιατρος μου για πρωτη φορα!!!!! Εχω τετοια αγωνια δεν εχω κλεισει ματι ολο το βραδυ!!! Αααχχχχ να πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλιτσες ομορφες τι κανετε????????υακινθακι μου απολαυσα την αφηγηση σου για ακομα μια φοραααααααααααααααααααααααααααααααα οσο για το ονειρακι μου θα δουμε εγω θα συνεχισω φυσικα να ευχομαι να ειναι υγιεστατο το μωρακι αλλα αυτην την φορα ας μεινει το αγορακι μονο στο ονειρο μου χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι καλα καθε τι που γραφεις το αποαλαμβανωωωωωωωωωω ολες πια η σιγα σιγα ειμαστε η γινομαστε κιντερ εκπληξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα αλλα εχουμε το ωραιοτερο δωρο μεσα στην κοιλιτσα μας αρα μεγαλες οι μικρες κοιλιτσες ολες ειμαστε η θα γινουμε μανουλιτσες...........................................

βασιλικη καλως ηρθες στην παρεαααααααααααα μας και με το καλο να ξαναδεις το μωρακι σου στην αυχενικη και ολα να πανε καλα και ευχομαι να διαλεξεις τον καλυτερο για σενα γιατροοοοοοοοοοοοοο

29/11 με το καλο εμενα και τα 2 μου αγορακια αλλα και ο μπαμπας μου τοξοτες χα χα χα χα χα ωραιο ζωδιο χι χι χι χι χι χι χι

καλως ηρθες και συ fotonio και με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη να προσεχεις πολυ ειδικα τωρα στην αρχη το πρωτο τριμηνοοοοοοοοοοοοοο και με το καλο να πας και στο γιατρο σου να στο επιβεβαιωσει και να ακουσεις και την καρδουλααααααααααα

ελενα μου καλησπερα αντε τωρα θα τα λεμε πιο συχνα και θα φουσκωνουμεεεεεεεεεεεεεε ολες μαζι χι χι χι

ετσι και εμενα μου εχουν πει οτι βλεπεις συνηθως βγαινει το αντιθετο θα δουμε σε μια βδομαδα που θα παω για την β επιπεδου...........................

μαρακι καλο ταξιδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και να περασετε καλα καλη ανασταση να εχετε και καλα τσουγρκισματααααααααααα χι χι χι χι χι χι χι χι

fotonio ευχομαι τα καλυτερα και περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

εμενα παλι οι ζαλαδες δεν εχουν σταματησει ακομα και τωρα ειναι πιο εντονες τι να πω αυριο τελευταια μερα στην δουλιτσα για πασχα την τριτη ξανα παλι και την τεταρτη το πρωι θα παμε να συναντησουμε το μωρακι μας να το δουμε δηλαδη και επιτελους να δω πως θα του μιλαω σαν αγορακι η σαν κοριτσακιιιιιιιιι περιμενω πως και πως πρωτα να δω οτι ειναι καλααααααααααααα και μετα να γινει η αποκαλυψηηηηηηη

happy μου τι κανεις?θα πατε πουθενα?η ζουζουνες σου η μια εξω απο την κοιλιτσα και η αλλη μεσα τι κανουν?παω να κανω καμια δουλιτσααααα και θα τα πουμε μετα φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θερμά συγχαρητήρια!!!!! Λίγο προσοχή αυτές τις μέρες και καλό φαί. Είσαι Φυσικός Φωτόνιο?????? 8-)

sorry τωρα ειδα οτι μου εχεις γραψει. Φωτεινή με λένε το fotonio ειναι παρατσουκλι της παρεας. Σημερα πήγαμε και στον γιατρο μου πρωτη φορα αλλα ειδαμε μονο τον σακο!!! : ( Περιμενα να δω κατι παραπανω αλλα με ειχε προειδοποιησει ο γιατρος οτι ειναι νωρίς! Την άλλη εβδομαδα έχω παλι ραντεβου!!! Και δεν περνανε οι μερες....Αυτά προς το παρον. Καλο βραδυ κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω κατι που ξεχασα;;

Προγενετικο έλεγχο που κανατε; Εγω είπα να το κανω σε μικροβιολογικο (και οχι να ταλαιπωρηθω με τον ΙΚΑ γιατι δεν εχω γιατρο εκει) και μου ειπαν μια τιμή για τις εξετάσεις 440,00 €. Στέκει αυτό; Περιμένω τις απαντήσεις σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη μου καλησπερα δεν πειραζει την αλλη φορα θα δεις πιο πολλα κανε υπομονουλα εγω θυμαμαι το 2008 τον προγεννετικο ελεγχο τον ειχα κανει στο ιασω και ειχα δωσει 450 ευρω μετα στην δευτερη εγκυμοσυνη εβαλα μυαλο και πηγα στην διαγνωση επειδη εχω μια καρτουλα εκπτωτικη που μου εβγαλε ο κουνιαδος μου και πληρωσα γυρω στα 80 ευρω οταν ο γιατρος μου μου εγραψε του μηνα αυτου της εξετασεις τις κλασικες παλι πηγα εκει και πληρωσα 110 γιατι εκανα και του θυρωειδη και αυτο γιατι ενω ο γιατρος μου μου τις εγραψε σε χαρτι του ικα και πηγα και στο ικα και μου τις σφραγισε ο ελεκτης δεν μου το δεχτηκαν παρολου που ειχε βαλει σφραγιδα του εοπυυ και οταν ρωτησα τον γυναικολογο μου μου ειπε οτι αν πηγαινα στο ιασω θα πληρωνα μονο την σημετοχη 20 ευρω γιατι ειναι συμβεβλημενο με το ικα που να το ξερααααααααα γιαυτο ρωτα γενικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Τελικά πήρα τηλέφωνο σημερα στο 184 (8.30πμ) να κλεισω ραντεβου με γυναικολογο και μου βρηκαν σημερα 9.10 πμ ραντεβου, πηγα στον γιατρο μου εγραψε τις εξετασεις και ολα μια χαρα. Θα πληρώσω μονο μια συμμετοχη!!! Ειδατε και εγω κακολογουσα το ΙΚΑ...τστστστστςςςςς :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....και εγώ τώρα σου έγραφα ακριβώς αυτό..........χωρίς ταλαιπωρίες χωρίς τίποτα........., άλλωστε δεν είναι καιρός να πετάμε ευρώ...... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ...τι κανετε?

Fotonio καλωσηρθες στην ομορφη παρεα μας...εγω που να σας τα λεω...Μ.Δευτερα πηγαμε οπως σας ειχα πει γιατρο και το φυστικακι μια χαρα...ολα τελεια...εγω με τον ηχο της καρδουλας του κοριτσια συγκινηθηκα πολυ και δεν μπορουσα να συγκρατησω τα δακρυα μου...η γιατρος μου, μου ελεγε κλαψε αμα θες ελευθερα!!!!!!χαχαχαχα παλι ρεζιλι εγινα....ο αντρας μου ελεγε σαν υποβρυχιο κανει!!!!μας εδωσε και ενα 3D εγχρωμο υπερηχο και δεν κανω τιποτα αλλο απο το να τον κοιταζω ολη μερα...βεβαια να σας ενημερωσω οτι επαθα εκτος των αλλων και ηγμοριτιδα!!!!!3 μερες ολη η δεξια πλευρα του κεφαλιου μου με πονοκεφαλο τρομερο...να καταλαβετε το δεξι μου ματι απο κατω εχει μελανιασει λες και εχω φαει μπουνια...με ειδε ετσι και η γυναικολογος μου και αφου με ακροαστηκε μου εγραψε amoxil...τελικα κοριτσια οσο και να προσπαθησα να την αποφυγω (την αντιβιωση), δεν τα καταφερα...την πηρα...η γιατρος βεβαια μου εγγυηθηκε οτι ειναι ασφαλες και 1 μηνα τωρα κανω χειροτερο κακο!!!!!

μου εκλεισε στο Ρεα στις 9/5 να παμε για αυχενικη διαφανεια, και αρχες του μηνα εξετασεις αιματος κτλ...μου διπλασιασε και τον σιδηρο γιατι ειχε πεσει πολυ...αυτα απο εμενα...

Ασχετο...αυγουλακια βαψατε?ηθελα να βαψω λιγα για το καλο οπως καθε χρονο αλλα να σας πω την αληθεια βαρεθηκα, τεμπελιασα και δεν θα βαψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια έκανα την Τρίτη το Papp-A και στον υπέρηχο όλα φαίνονται μια χαρά! Περιμένω τα αποτελέσματα των αιματολογικών αύριο το μεσημέρι!!!!!! Το νινάκι μου μεγάλωσε και έγινε 5,7 εκατοστά!!!!!!!!!!!!!.....και καθόταν και σταυροπόδι....... :P:P:P

Iro μου έλεος!!!!Δεν ηρέμησες ακόμη από τα κρυώματά σου, να'σου και η ιγμορίτιδα......πάντως αποζημιώθηκες με του σούπερ σποράκι σου!!!!!!

....αυγουλάκια η μαμά.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σε όλη την ωραία παρεα, είμαι νέο μέλος στο φορουμ. Ειμαι μητέρα ενός 5 χρονου αγοριου και πριν λίγες ημέρες μάθαμε ότι θα αποκτήσει και το αδερφάκι που τόσο ζητούσε.. Ειμαι στην 7η εβδομάδα και η ΠΗΤ είναι αρχες Νοεμβρίου! Ανυπομονώ να περασεί το πρώτο τρίμηνο να περάσουν οι ζαλάδες κατα τα άλλα ελπίζω να είμαι μια ευχαριστη συντροφια στην παρεούλα σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Island!!! Να χαιρεσαι το αγορακι σου!!! Εχεις ζαλάδες ε;; Εγω ειμαι στην 6η εβδομαδα και δεν εχω τιποτα!!! Ποτε σου ξεκινησαν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανεμορφες μανουλες και κοιλιτσες ευχομαι να εχετε καλο πασχα και καλη ανασταση να περασετε υπεροχααααααααααααααααααα με τα αγαπημενα σας προσωπα και φυσικα με τους μικρους επιβατες στην κοιλιτσα σας και αυριο καλα σουβλισματα και καλα ψησιματαααααααααααααααααααααα τρελο φαγητοοοοοοοοοοοοοοοοοο εχει να πεσει ιδικα και μετα απο νυστειαααααααααα θα το καψουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε φιλακια πολλααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη κ χρονια πολλα αγαπουλες μου σε εσας κ τις ομορφες οικογενειες σας!!!

με το καλο να ερθουν τα καινουρια μωρακια κ του χρονου να γιορτασουμε κατα ενα μελος περισσοτερο στην οικογενεια μας!!!!

σας φιλω γλυκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη και χρονια πολλα μανουλες αντε και του χρονου με περισσοτερα ζουζουνια στην αγκαλια μας :lol::lol:

πως περασατε?????εμεις μια χαρα ευτυχως ειχαμε καλο καιρο εδω στο νησι και ετσι φαγαμε σουβλιστο αρνακι τελειο μιαμ μιαμ....μαζευτηκαμε ολο το σοι του αντρα μου στης πεθερας και γινοταν χαμος απο εγγονια μεγαλα μικρα και νεογεννητα :lol::lol::lol: πανικος με λιγα λογια....

να καλοσωρισω τις νεες μανουλες με το καλο να παρετε στην αγκαλια σας υγιεστατα και δυνατα

μωρακια :D:D αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα παλι, αυτη την εβδομαδα εχω ραντεβου να δουμε

το μωρακι μας περιμενω πως και πως να δω και το φυλο...

σας φιλω γλυκα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...