Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

ελξη ακουσε την υναικολογο σου..

και γω τα ειχα στη πρωτη εγκυμοσυνη..

θελει ξεκουραση..και βλεπεις πως πας..αν συνεχισεις πρεπει να ανημερωσεις στο γιατρο και ισως σου δωσει κανενα χαπακι!!

και γω εκανα βυζουμπες και πηρα μισο κιλο..

αλλα δε μπορω να παρω πολλα γιατι ειμαι ηδη τροφαντουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Elxi,egw stin arxi diladi mexri kai ton 3o mina eixa ponous kai eidika gia mia evdomada poly epimonous.O giatros mou synestise ksapla kai irema!Ki etsi ekana.Ap'oso kserw etsi lene se periptwseis ponou H' kai ygrwn.Se orismenes periptwseis dinoun utrogestan kai sxetika xapia.Esy akou ton giatro sou kai ksekourasou!Ola tha pane mia xara gia oles mas!! :):YMHUG:

xxxxx K %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elxi καλωσήρθες, με το καλό το μωράκι σου! Αυτό με τα καφέ υγρά από όσο έχω καταλάβει τελικά είναι συνηθισμένο, το είχα και γω στα τέλη του 3ου μήνα. Θέλει ξεκούραση και όπως σου είπε και η kellie εάν επιμείνει ενημέρωσε τη γιατρό σου και ίσως σου δώσει κάποια χάπια. Προσπάθησε πάντως να μην ανησυχείς (ευκολότερο να το λες παρά να το κάνεις, το ξέρω), το πιο πιθανό είναι να μην είναι τίποτα αλλά σε κάθε περίπτωση με λίγη προσοχή όλα θα πάνε καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας. Πραγματικά με βοηθάει πολύ που σας έχω παρέα μου. Κοντεύω να τρελαθώ απο την αγωνία μου. Δεν το περίμενα όλο αυτό γιατί απο την αρχή η εγκυμοσύνη μου ήταν τέλεια. Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι άλλο, γιατί ο άντρας μου με έβαλε σε σκέψεις. Ο αιματοκρίτης μου πάντα ήταν υψηλός, το χειρότερο 42 και αυτό την προηγούμενη εβδομάδα. Η γυναικολόγος μου μου είπε οτι είναι καλό να πάρω σίδηρο παρόλο που δεν τον χρειάζομαι ακόμη και έτσι παίρνω εδώ και μία εβδομάδα. Απο την στιγμή όμως που τον άρχισα έχω ίδια συμπτώματα με αυτά που είχα πριν την εγκυμοσύνη όταν ανέβαινε ο αιματοκρίτης. Πίεση στο κεφάλι, τάση και άνοιγμα μύτης, εξάψεις... Υπάρχει περίπτωση λέτε με τον σίδηρο να μου ανέβηκε πολύ και για αυτό το λόγο να έχω αυτά τα καφέ υγρά? Μπορεί να λέω χαζομάρες όμως.... Για καλό και για κακό πάντως θα το πω στη γιατρό μου και βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elxi,egw eixa 37,5 aimatokriri stin arxi tis egkymosinis kai twra exw 38,5.O giatros mou eipe na min parw tipota akoma... pairnw mono fillicine apo tin arxi. 42 aimatokritis einai super, giati xapia???! Enimerwse ton giatro sou kai gi ayto :)

Ki egw vrika super parea me ola ta koritsa edw!einai toso simantiko na moirazesai tis agwnies kai tis apories!! :):)

Min agxwnese,iremise kai milame ton giatro sou! :) Gi ayto tous xreiazomaste,gia na mas prosexoun emas kai ta bebe' mas!

se filw!!!

xxxxx K

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελυ...να σε παρακαλεσω να γραφεις αν μπορεις ελληνικα γιατι τα ματια μου κανουν πουλακια οταν σε διαβαζω;;αν μπορεις,αν οχι δε πειραζει..

και ναι παιδια εδω η παρεα λεει πολλα!!

εχω γνωρισει και πολλ ατομα απο εδω@και μαθαινεις ..και παραμαθαινεις..

καταλαβατε τι λεω!!

οσο για το σιδηρο...δε ξερω αν κανει αυτα τα συμπτωματα καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορρυ Σωσω μου!! :P

Απο κεκτημενη ταχυτητα γραφω με λατινικους χαρακτηρες! εχεις δικιο!!

Καλημερα κοριτσάρες και μπεμπεδάκια!!!!

χχχχ Κ. %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Kellie και Elxi καλώς σας βρήκαμε!!!Με το καλό τα μωράκια μας!!!

Kellie πολύ πιθανόν λόγω του σιδήρου όντως να σου έχει ανέβει ο αιματοκρίτης..καλύτερα να ενημερώσεις τον γιατρό σου μη τυχόν και χρειάζεσαι χαμηλότερη δόση σιδήρου.

Εμείς όλα καλά..απλώς οι ορμόνες κάνουν τρελλό πάρτυ...εχτές λοιπόν να μ'εχει πιάσει ένα πράγμα να κλαίω για έναν καυγά που είχαμε με τον σύζυγο πριν απο 3 μήνες..πως σας φαίνεται;;;;; :roll::roll::roll:

Σήμερα πάντως ξύπνησα μια χαρά,ζυγίστηκα κιολας και με το καθημερινό περπάτημα έριξα ΚΑΙ μισό κιλάκι!!!!Οπότε η ωριαία καθημερινή μας βόλτα αποδίδει τα μέγιστα και μακάρι να καταφέρω όλο το καλοκαίρι ως και τη γέννα να περπατάω κάθε μέρα όσο γίνεται!!!!

Σήμερα όπως βλέπετε κι απο το τικεράκι είμαι ακριβώς στα μισά της πιο όμορφης διαδρομής ως τώρα!!!Ούτε και πιστεύω οτι σε 4 εβδομάδες θα μπω στο 3ο τρίμηνο.....πέρασε ο καιρός ακόμα και για μένα την ανυπόμονη......

Κατά τ'αλλα;;;;;ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς τις νέες αφίξεις!!!!!!! Καλά γεννητούρια!!!!!!!!!!

Αλλά και οι δύο τον Νοέμβριο βρε κορίτσια;;;;;;;;χι!χι! Δεν θα σας προλαβαίνουμε.... :lol::lol::lol::lol:

Ειρηνάκι....και εγώ με τις ορμόνες αυτές τις μέρες είμαι κάπως........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω με τις ορμονες ειναι και χωρις εγκυμοσυνη..ζαχαχαχα11εδω καλο καιρι.,.το ξανα λεω..

κοντομανικα φορεματα,σανδαλια!!

αντε το απογ να βαζουμε και καμια καλτσα με κλειστο παπουτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα καλησπεραααααα! τι κανετε?

βλεπω πολλες καινουριες αφηξεις στην παρεα! καλως ηρθατε κοριτσια και με το καλο τα μωρακια σας, θα σας προσθεσω στην λιστουλα μας :D

χτες ειχε ερθει η αδερφη μου για την γιουροβιζιον, οχι οτι ειδα και πολλα τραγουδια, γιατι ηταν μες την γκρινια ο μικρος, και δεν κοιμοτανε!!

παω να βγαλω το πλυντηριο που τελειωσε και θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Τί άσχημος καιρός??? Δεν φτάνουν οι ορμόνες είναι και φθινοπωρινός ο καιρός, κατάθλιψη σε πιάνει.

Εμένα ο αιματοκρίτης μου είναι 36 από την αρχή της εγγυμοσύνης και παραμένει σταθερός. Για να δούμε. Προσπαθώ και να τρώω σωστά, πράγμα που δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου...... όλο junk food ήμουν αλλά είπα να ξεκινήσω να φτιάχνω για να είμαι έτοιμη και για το γιόκα μου να μάθει να τρώει σωστά.

Κορίτσια μήπως ξέρει καμία τί γίνεται με αυτόν το ΕΟΠΠΥ?? (Το γράφω σωστά??) Πρέπει να μου γράψει ο γιατρός μου κάποιες εξετάσεις και μου είπε ότι έχει πέσει το σύστημα και δεν μπορεί να τις γράψει. Τί κάνουμε τώρα? Τίς πληρώνουμε?

Έχω 2 πλυντήρια σίδεροοοοοοοοο!!!!! Όσοι πιστοί προσέλθετε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ευτυχώς λόγω της συγκατοίκησης με την πεθερούλα μου ΔΕΝ σιδερώνω!!!με πιάνει κι η μέση βέβαια...

Ο καιρός και οι ορμόνες,έχεις δίκιο Eleana 85 φταίνε για όλο αυτό το πράγμα...α πα-πα!!

Τι "χτυπήσατε" σήμερα;;Γαριδομακαρονάδα και σπανακόπιτα σπιική εγω...το ταψί το κόβω ν'αδειάζει ως αύριο!!χιχιχιχιχιχι!!!!! ;););) μη με μαρτυρήσετε!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εδω ο καιρος ειναι καπως....Που θα παει θα ερθει το καλοκαιρι!!εγω εχΩ ΠΗΤ 26/11 :D

Πλυντηρια και σιδερο....με την αναχώρηση της πεθερας μου που ηρθε να μας δει απο Ιταλια,θα αρχισουν και τα σχετικα!!Εγω παλι ρε κοριτσια λυσαω για αλμυρα!!γλυκα δe με τραβαει!πιτες και τα σχετικα...τα τσακιζω!!Μπανακια θα κανουμε φετος???

χχχχχΚ %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπανάκια μου είπε ο γιατρός απο Ιούλη...εγω σκέφτομαι βέβαια απο μέσα Ιούνη δειλά-δειλά να πηγαίνω διότι το έχω και καημό εδω και καιρό....το μόνο που μου είπε είναι να μην παηγαίνω τις "κακές" ώρες....δηλαδή απο 9-12 και 5+..ααααααχχχχχχ.........ε,πιστεύω καμια Κυριακή που δεν θα δουλεύει κι ο Νικόλας να κάνουμε ολοήμερη στην παραλία αλλά πάντα κάτω απο σκια,με φανέλλα και μια μπουκάλα νερό απο δίπλα καπέλο και τα σχετικά.

Τελικά κορίτσια με τα paraben δεν ξέρει καμιά,ε;;Πίστεύω πως αν ήταν σε μεγάλο βαθμό περιεκτικότητας θα είχαν αποσυρθεί,ε;;

Επίσης μιλώντας χτες με μια ξαδέρφη του άντρα μου μου έλεγε να πάρω και αντι-ηλιακό εμπορίου κι όχι απαραιτήτως φαρμακείου...τί λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και πάλι!!!!!!!!!!

Έχω λείψει τόσες μέρες και έχουμε καινούργιες μανούλες στη παρέα. Δεν σας προλαβαίνω τώρα, θα αρχίσω να μπαίνω σιγά σιγά πάλι στο φόρουμ πιο συχνά να τα λέμε.

Κάπως έχω συνέλθει τις τελευταίες μέρες. Από την 7 εβδομάδα μέχρι πρόσφατα ήμουν σε μια διαρκή ναυτία, όλα με ενοχλούσαν, όλες οι μυρωδιές με ανακάτευαν, δύσκολη φάση, μετρούσα τις μέρες μέχρι να γεμίσει ο 4ος μήνας που μου είχε πει η γυναικολόγος ότι θα ηρεμήσω. Και τώρα δεν είμαι τελείως καλά διαρκώς, αλλά όποτε νιώθω καλά είναι σα γιορτή κορίτσια!!!!!!!

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καμιά άλλη που την πειράζει το ασβέστιο, εμένα μου προκαλεί ημικρανίες. έτσι ΄κόβω το δισκίο σε 4-5 μέρη και το παίρνω σε δόσεις όλη μέρα.

Περιττό να σας πω ότι τα έχω φορτώσει όλα στο κόκκορα, ελάχιστες δουλειές κάνω, σε αντίθεση με τη Maria Saradopoulou και Eleana 85 που κατάλαβα ότι δίνουν και παίρνουν τα πλυντήρια.

Eirini 1 καλή ιδέα αυτό με το περπάτημα, διαρκώς έχω τη μητέρα μου που μου λέει να πάμε για περπάτημα αλλά δε με βλέπω….σκέφτομαι αν μου επιτρέψει η γυναικολόγος να ξεκινήσω πάλι κολυμβητήριο, μιας και έχω ένα θεματάκι με τη μέση από καιρό τώρα.

Ioanna89 καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες με τη μέση σου, κάτι παρόμοιο έχω και εγώ (γι’ αυτό και έκανα κολυμβητήριο), κυρίως μη πανικοβάλλεσαι. Ίσως θα πρέπει να μιλήσεις με ένα ορθοπεδικό. Αυτό που σκέφτηκα εγώ να κάνω ήταν αρχικά να μη πάρω πολλά κιλά, αλλά μη νομίζεις πήρα ήδη 6 και να σκεφτείς μόλις έκλεισα τον 4 μήνα………Μην ανησυχείς όμως, ρώτα να σου πουν κάποιες ασκήσεις για τη μέση, και αν χρειαστείς μπορείς να πάρεις μία ζώνη μέση για την εγκυμοσύνη.

Rapanaki και εγώ αυτό σκεέφτομαι να ψωνίσω στις εκπτώσεις γιατί αλλιώς δε βγαίνει. Μάλιστα φέτος έτσι που έχει πέσει η αγορά θα έχει καλές ευκαιρίες. Αντε με το καλό και ο 7ος μήνας!

Kellie έχεις πεθερά από την Ιταλία, σούπερ! Λατρεύω την Ιταλία!

Σωσώ και Anjie υπάρχει και μια άλλη λύση για μαγιό. Μια φίλη μου έδωσε ένα μαγιό στυλ μπικίνι το κάτω αλλά το πάνω σα φανελάκι με τιράντακι αλλά σε ποιότητα λύκρα, όπως είναι τα μαγιό δηλαδή.Αν σας ενδιαφέρει να δω από πού το πήρε.

Θα κοιτάξω να μπαίνω πιο συχνά πλέον, γιατί μου έλειψε αυτή η παρέα με τις φουσκοκοιλίτσες!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου...τι κανετε?

να καλωσορισω και εγω τις καινουριες μανουλες που ηρθανε... :D

πωπω πως μεγαλωνει η παρεααααααααα..... ;)

ο βασιλης εχει τρελαθει που ειναι κοριτσακι...συνεχεια σκεφτεται ροζ...πριγκιπισες βασιλισες νεραιδες...και εχει ενα καμαρι..!!!οσοι φιλοι του εχουν αγορακια τους κανει τετοια καζουρα... :lol:

μαρια μου στη λιστουλα να μου αλλαξεις και ημερομηνια...το ξεχασες! :lol:

σε εχω τρελανει με τις ημερομηνιες...το ξερω...αλλα μαλλον το κοριτσι μου ειναι βιαστικο...δεν εξηγηται απο τις 7/11 να εχει παει 31/10...!! ειναι μια εβδομαδα ολοκληρη...και εγω ελπιζω να μην αλλαξει παλι γιατι χανω εβδομαδες συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή εβδομάδα να έχουμε φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!

niki margo πότε έχεις πιθανή ημερομηνία τοκετού;;;; Για Οκτώβριο σε βλέπω...........

Για τα μαγιώ εννοείται να ρωτήσεις την φίλη σου......Αυτό το στήθος έχει τον ασυμμάζευτο........... :lol::lol:

Ιωάννα μου οι άντρες συνήθως λένε στην αρχή ότι θέλουν αγόρι, αλλά όταν κάνουν κόρες...χαζεύουν τελείως... 8-}8-}8-} ......Αφού μάλιστα άρχισε ήδη και τα όνειρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεεεεεεεεεεες καλημερεεεεεεεεεες, για θαλασσες και μπανια συζητατε εε?

ααχ εμεις που για να παμε στην θαλασσα πρεπει να παρουμε ολο το σπιτι μαζι μας? και η λεξη σκια μου ειναι αγνωστη με τα πιτσιρικια στην θαλασσα!

ιωαννα μου το ειχα δει και ηθελα να το αλλαξω αλλα λογικα ξεχαστηκα!!θα σε φτιαξω αμεσως, με την βιαστικη μπουμπου σου :D

Νικη (margo) καλως ηρθες και παλι, εμ πως να μην βαζουμε συχνα πλυντηρια, ξερεις τι μαζευεται απο τοσα ατομα σε ενα σπιτι? πω πωω, ειναι ο εφιαλτης μου το σιδερωμαα!!

εγω μαγιο εχω 2 μπικινι, και ενα στραπλες απο πανω, αλλα αυτο δεν θα μπαινει με τιποτα!! αχαχααχα

Τα ειχα παρει απο το oysho περσυ, και ειχα παρει και ενα απο τα h&m αλλα δεν το βρισκω πουθενα χααχαχαχα

Εφτιαξα ενα κεικ χθες, με πολυ λεμονι, αν και παραπονεθηκε ο αντρας μου οτι δεν ηταν πολυ καλο, μεχρι τωρα εχει μεινει το μισο αχαχαχαχα

Α! και καλη εβδομαδα να εχουμε! πως ειστε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!!ρε κοριτσια τελικα σημερα μου φαινεται οτι το καλοκαιρακι ειναι πιο κοντα απο οτι νομιζα!επιτελους!!!! :D

Καλε βαλτε με και μενα στην λιστα με τις γκαστρουλες!εχω πητ 26/11 !! :lol:

niki margo ειναι ο αντρας απο ιταλια και για αυτο! :D

Μαγιω δεν ξερω πως και τι θα εχω για φετος...αλλα σιγουρα θα ειναι μεγααααααααλο!!!αχαχαχαχα!

Ραντεβου στις 15 ιουνιου...και θα μαθουμε το φυλλο του μπεμπε' μας! Αγωνια! Τσακισα και κανα μισοκιλο παγωτο συκο χθες... αυτα!!Σας φιλω και σας ευχομαι μια τελεια εβδομαδα!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχΚ [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ μου σε εφτιαξαααα στην λιστουλα, αντε περιμενουμε νεα και εμεις οι υπολοιπες να αρχιζει να γεμιζει χρωμα ο Νοεμβρης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα σε όλες μας... Ελπίζω όλες να είστε καλά. Εγώ έχω ευχάριστα νέα. Σήμερα πήγα επείγον να κάνω υπέρηχο να δούμε το μωράκι εξαιτίας των καφέ υγρών που είχα. Όλα είναι τέλεια και ο παίδαρός μου ως συνήθως υπερκινητικός.!!! Έκανα εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης ήταν στα ύψη - 46 - . Η γιατρός μου έκοψε τελικά το σίδηρο και μου είπε οτι σε αυτό οφείλονταν τα καφέ υγρά. Επιτέλους ηρέμησα. Κόντεψα να το πάθω το εγκεφαλικό όλο το Σαββατοκύριακο.

Με την λαχτάρα μου είχα ξεχάσει να σας πω οτι το μωράκι μου είναι ΑΓΟΡΑΡΟΣ. Στην αυχενική είδαμε πεντακάθαρα το φύλο του γιατί μας έδειχνε συνέχεια τα προσόντα του. Όσον αφορά το μαγιώ εγώ μάλλον θα αγοράσω μόνο το επάνω μέρος γιατί το κάτω μου είναι όπως πέρσυ. Βλέπετε απο κιλά ούτε γραμμάριο δυστυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ελξη...ολα καλα..

ρε παιδια πηρατε κιλα ως τωρα;;ετσι.ενημερωτικα..

εμεις καλα..ηρεμα..αρχισε να φτυσαει εδω..

εγω παντως ορεξη εχω..δοξα τον παναγαθο..

δουλειες..δε σκοτωνομαι..βαριεμαι..προτιμω να κανω κατασκευες και αλλα διαφορ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μου εγω +3 κιλακια!!απο 50 ειμαι 53 και με βλεπω ως το τελος γουρουνιτσα! :@)

Και η κοιλια ειναι πλεον καμποση!ολοι νομιζουν οτι ειμαι πανω απο 4 μηνων...

elxi μου χαιρομαι που ολα ειναι τελεια!!! :D μπραβο!!!Το αντρακι σου μεγαλωνει μια χαρα και ετσι θα εισαι κι εσυ πιο ηρεμη! Εμενα ο δοκτορας δεν μου ειπε ακομα τι εχουμε΄.... αντε να δουμε!! :lol:

Marie Saradopoulou ευχαριστω που με εβαλες με τις υπολοιπες γκαστρουλες!!!! :D

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kellie σε ζηλεύω που ήδη φαίνεται η κοιλιά σου. Εμένα τίποτα ακόμη. Να φανταστείς φαίνονται ακόμη οι κοιλιακοί μου. Λέω οτι είμαι τεσσάρων μηνών και με κοιτάνε όλοι περίεργα. Και κάτι αστείο! Το πρωί με ρώτησε μία κοπέλα αν έκανα προσθετική στο στήθος και πόσο μου στοίχισε. Όταν της απάντησα οτι είναι απο την εγκυμοσύνη με κοίταξε λες και της είπα οτι έχω δει εξωγήινο! (αυτή είναι έγκυος 5 μηνών και +9 κιλά).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Πως είναι τα μωράκια σας;; 
    • Ε τότε μια χαρά κοπέλα μου. Είναι και μεγάλο παιδάκι και καταλαβαίνει τι συμβαίνει. Όλα θα πάνε καλά! Κι εσένα μια χαρά θα είναι οι μικρές σου!
    • Είναι μεγάλο παιδάκι πλέον μια χαρά σε βοηθάει τώρα θα βοηθάει και με το μωρο μετά σίγουρα θα θέλει να το φροντίζει.. αφού το λέει και στον κόσμο από μόνη του το παιδί είναι περιμενει αδερφάκι θα πάει καλά το θέμα 🥰 εμενα την λέω που είναι το νινί έρχεται σηκωνει την μπλούζα λέει τατο (να το 😂) δίνει φιλάκια στην κοιλιά μου τέτοια πολλές φορές έρχεται και από μόνη της και δείχνει την κοιλιά λέει νινί αλλά ακόμα δεν έχει καταλαβει τι έρχεται 😂
    • Άντε ωραία αφού το ζητούσε το αδερφάκι σίγουρα θα το θέλει εντάξει στην αρχή μπορεί να ειναι λίγο απότομο μέχρι να βρούμε τα πατήματα μας αλλα είναι λογικό και για εμάς θα είναι απότομο με δυο παιδεία ξαφνικά  ααα είσαι τυχερη που κάθετε στο αμαξι εμείς δίνουμε μάχη 😅 Ελπίζω σιγά σιγά που θα μεγαλώσει να στρώσει αυτό  Δεν είναι μικρό το ταξίδι με το αμαξι + καράβι αλλα τουλάχιστον αφού έχετε και καμπίνα θα περναει καλύτερα η ώρα  Ναι πήγα για την εξέταση να τελειώνει έτσι και αλλιώς το παραπεμπτικό ήταν μέχρι και την άλλη βδομαδα όποτε βόλεψε τον αντρα μου να με φέρει σήμερα 
    • Γενικά λέει σε όποιον συναντάμε ότι η μαμά μου είναι έγκυος, παρόλο που είναι ξεκάθαρο πια🤣🤣 κ δείχνει γενικά να το περιμένει. Δεν θα έλεγα ότι μιλάει κ συνέχεια γι'αυτο, ίσως το αναφέρει 1 φορά τη μέρα, αλλά γενικά έχει κατανοήσει την κατάσταση κ με βοηθάει σε διάφορα. Εντάξει είναι κ 7 χρόνων πια!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...