Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ...........


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΕΡΑ........ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΚΟΣΤΙΣΕ..........ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΙ...... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!

Με το καλο τα μωρακια σας!!!!!!!

Πριν ενα χρονο γεννησε μια φιλη μου στα ιασω θεσσαλιας με φυσιολογικο τοκετο

σε τετρακλινο και πληρωσε 1560ευρω.

Και αλλα 1000ευρω την πηρε ο γιατρος της.

Παρτε τηλ. στα γραφεια τους θα σας πουν πιστευω τιμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και οι τιμες στα νοσοκομεια εχουν ξεφυγει......

γενναω στο πανεπ.νοσοκ.Λαρισας σε ενα μηνα με καισαρικη και θα μου χρεωσουν 1541ευρω!

αλλα 500ευρω ο γιατρος μου..και για φυσιολογικο τοκετο χρεωνουν 872 ευρω.

Το καλο ειναι οτι εχω ασφαλεια δημοσιου και θα κοψουν το χαρτακι στο ταμειο τους δεν θα πληρωσω

τιποτα αλλα..δεν θα παρω το επιδομα τοκετου.Το ιδιο γινεται και με το ικα.Αυτα ξερω οτι πληρωνεις

στο πανεπ.νοσοκ.λαρισας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα σας,

είμαι νέα στο φόρουμ σας και το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον

τον πρώτο μου τοκετό τον έκανα στο νοσοκομείο του Βόλου.

όλα ήταν μια χαρά γιατί είχα τον πιο εύκολο τοκετό του κόσμου. το μόνο που δεν άντεχα ήταν η πολυκοσμία και ο φόβος μήπως κάποιος φέρει κάποιο μικρόβιο στο μωράκι μου.

τώρα θέλω να δοκιμάσω τοκετό στο ΑΚΕΣΩ του Βόλου για να αποφύγω τουλάχιστον αυτό και για να με αναλάβει η γυναικολόγος μου και όχι κάποιος άγνωστος (σε μένα) γιατρός του νοσοκομείου που θα τύχει να εφημερεύει.

θέλω να ρωτήσω αν έχει καμία εμπειρία από τοκετό στο ΑΚΕΣΩ και τι πλήρωσε στην κλινική

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Η ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 874 ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ. ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΚΛΙΝΟ 1100. ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Η ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 874 ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ. ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΚΛΙΝΟ 1100. ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ[smilie=happy3.gif] ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.marimark ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΥΤΕΣ ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟ ΜΕ ΕΟΠΥΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΓΕΝΝΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΗΛ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ?ΑΡΧΙΚΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΕΣΩ(ΒΟΛΟΥ)ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ.ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 900 ΕΥΡΟ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 500 ΛΕΕΙ Η ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ & ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ.ΔΗΛ 1500 ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ(ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ Μ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ).ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΕΡΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΙΣΩ(ΕΧΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΙΚΑ)ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΟΠΥΥ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ???

post-15892-13873940361254_thumb.jpg

post-15892-13873940361854_thumb.jpg

post-15892-13873940362445_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...