Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νάνσυ κάποτε είχα διαβάσει ότι το παιδί όταν του λείπει κάποια βιταμίνη ή ιχνοστοιχείο θα ζητήσει από μόνο του την τροφή που θα αναπληρώσει αυτό το κενό. Και λέγανε για τις μανάδες να μην ανησυχούν τόσο πολύ για την διατροφή των παιδιών τους. Επίσης, μία διατροφολόγος έλεγε ότι τα παιδιά θα φάνε αυτό που θα βρούνε στο ψυγείο ή στο ντουλάπι. ΑΝ βρίσκουν πχ.σοκολάτες και δίπλα φρούτα θα φάνε την σοκολάτα, ενώ αν βρίσκουν μόνο φρούτα θα φάνε τα φρούτα. Αν βρίσκουν λιχουδιές όπως γαριδάκια κλπ. έτσι θα μάθουν να τρώνε συνέχεια τέτοια. Συνήθως όταν είναι παχύσαρκοι οι γονείς με κακές διατροφικές συνήθειες έτσι καταλήγουν και τα παιδιά. Η δικιά σου ψάρι έφαγε όχι γαριδάκια οπότε μην ανησυχείς μια χαρά τρώει το παιδί, μην γινόμαστε και υστερικές μανάδες :lol::lol: Τώρα τι θα κάνω εγώ δεν ξέρω με ον ιό μου :oops:

Αχου μωρέ την γλυκούλααα. =(( Να πας να της κάνεις μία γερή αγκαλιά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες!

Αλεκακι καλη επιτυχια σημερα θα περιμενουμε νεα σου!

Veta με το καλο την Παρασκευη!

Αριαδνη περαστικα!

Μαρακι μα το καλο !!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!

Λιακι φανταζομαι την τρομαρα που πηρε η μαμα σου!Καταλαβαινω απολυτα, ημαστε παθωντες με μεγαλες απωλιες!!!!!Αφου δεν τρελαθηκαμε και ημαστε ζωντανοι.......Ο θεος να βαλει το χερι του!!!

Este μου υπομονη κοριτσακι, οπως ειχε πει και η κατερινα εχουμε φτασει στα μισα και παραπανω και

τωρα κατηφοριζουμε .Ολα θα πανε καλα!

stedim καλως ηρθες!

Εγω μεθαυριο εχω τη β επιπεδου :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil καλή επιτυχία με την β επιπέδου όλα καλά να τα δεις και να χαρείς το μωράκι σου. Αχ αυτό που λες ότι κατηφορίζουμε δεν μπορώ να το καταλάβω αν δεν ανοίξει ο καιρός. Αφού ακόμα νομίζω πως έχουμε Δεκέμβριο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Katarxin na pw kaloriziko to postaki mas!!

Grapsate toooosa polla...den ta prolabainw ola! Xathika giati me ti douleia den prolabaina, ase pou gurizw polu kourasmeni twra teleutaia kai oreksi gia tipota den exw.

Katarxin thelw na kalosorisw kai egw ta kainouria koritsia sto postaki mas!

Pasxalitsaki mou ante me to kalo kai su to koritsaki sou!!!

Aleka ekanes kampuli zaxarou? Pes mas pws pige na kserw giati egw telika aurio to prwi tha paw! Tha skulobarethw mou eipe oti tha kanw 3 me 3.5 wres! Toso polu kanate eseis pou exete kanei?

Loipon ta nea mou. Pigame simera sto giatrouli!!!! Eidame ti mpempoula mas...exei megalwsei!! Kounouse kiolas eidame mouritsa. Tou zitisa na mou bgalei kai fwtografia profil kai mou ebgale!! Tou antra mou moiazei mallon etsi opws to eidame twra! Ola kala, einai 700 grammaria kai egw exw parei 5 kila. Kampuli zaxarou kanw aurio opws eipa.

Delphinaki mou thelw na sou euxithw na zisete!!! Parakatw sou afierwnw mia mantinada!!

Xilies euxes ap tin kardia

stelnw gia tin xara sas,

na anthei kai na karpoforei

ws ta paidoggona sas.

Oses xiliades erxontai

stin Kriti xelidonia,

tosa na exete kai eseis

eutuxismena xronia!

Na zisete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ 2 ΕΙΔΗ ΜΕΤΡΗΣΗΣ Η ΜΙΚΡΗ Κ Η ΜΕΓΑΛΗ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ Κ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΙΣ ΔΥΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΥΨΗΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ Κ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΖΑΧΑΡΟ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ 3,5 ΩΡΩΝ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΜΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΜΠΥΛΗ.Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ.ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΕΤΑ ΠΑΡΕ ΒΙΒΛΙΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Η ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ.ΘΑ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΕΜΕΤΟ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑΝ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ, ΛΙΛ Κ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ Κ ΣΕ ΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ....

ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...

ΩΡΑΙΑ ΕΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΤΙΣ ΜΕΤΡΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ... ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ...

ΝΑΝΣΥ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΤΡΟΜΑΞΕ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ... Κ ΓΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΕΣΤΕ ΟΤΙ ΧΡΕΑΖΕΤΑΙ Ο ΑΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ... Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΠΤ Κ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....

ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΥΟΡΙ ΕΞΕΤΑΣΗ Κ ΠΕΡΑΣΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΩΡΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΩ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ....

P.S ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim κατέβασε το google chrome έχει διόρθωση ορθογραφίας. Εμένα με βοηθάει πολύ.

Σιγά καλέ το σιχαμερό η γλυκόζη. Σαν ζαχαρόνερο είναι. Βαριέμαι απίστευτα, νυστάζω, πεινάω και ανυπομονώ να γίνουν τα σουβλάκια μου να ντερλικώσω. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansy mou ti pathate proi proi! kala den skeftike to eggoni tis! elpizo na exei iremisei i mikroula sou..

Ariadni perastika sou koritsi mou.

Maraki na zisete!!!!!! na eiste panta eutuxismenoi kai me to kalo na erthei kai to ninaki sas.

Lia ti epathe i manoula sou, elpizo na to ksexasei grigora.

filakia stis fouskokoilitses :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsakia mou kalaaaaa??egw edw eixa paei se nosokomeia to prwi giati tha ekane xeirourgio mia ksaderfi mou alla telika....ellas to megaleio sou anavlithike gia pempti..telospantwn!!to gluko xthes mia apotyxia...tsampa i talaipwria mou tosses wres na vrazw to gala...pfff tha to parw etoimo na teleiwnw...kieixa tetoia mania na to faw....ti na pw...

maraki mou i wra i kalai mia zwi na eiste eytixismenoi kai agapimenoi koritsaki mou me to kalo to paidaki sas :)

nansy mou ti na pw twra gia th mama sou....as paroume tin kalyteri ekdoxi oti msetin apelpisia tis den skeytike kan oti einai to paidi mprosta...elpizw na exei hremisei to paidaki sou mexri na pas spiti...

katerinaki mou tha to exw ypopsin mou kai tha psaksw na dw pou exoume konta premaman na paw mia volta apo kei mpas kai vrw kati pio oikonimiko...pantws mou exei gyfeii magia me to oikonomiko...oti theloune zhtane mou fenetai...

amalia mou exw kiegw thn idia latreioa me ton mikro prigipa...tatouaz...aytokollito sthn krevatokamara kaipolla alla...opote xwris na exw mporesei na dw ta link pou evales psifizw little prince!!!! :)

aLEKA MOU perimenoume nea aptin kampuli na phgan ola kala eyxomai!!

kai se oles tis koiloumpes pou eidan shmera ta mpempakia tous!!sas filw kai ta leme meta :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολες!

Το πρωι βγήκα για κάτι δουλειές και έκανα τα πρώτα ψώνια για τον μπέμπη μου. Πήρα τρια φορμάκια απο τα prenatal εχει ακομα προσφορές και εκπτώσεις και ειχε στα 3 το 1 δώρο και πήρα και για την σουσουράδα ενα καλοκαιρινό σορστάκι και βρακάκια για οταν βγάλουμε την πάνα για να μη ζηλέψει αλλά ουτε που έδωσε σημασια ουτε στα δικά της ουτε στου μωρού :?:?

Αμαλια περαστικά σου, καλά τι της έτυχε της μαμά σου, ποσο σοκαρισμένη θα ειναι ευτυχώς που δεν την χτύπησαν τη γυναικα.... Τα ζωάκια πολύ χαριτωμένα αλλά και ο μικρός πριγκιπας ειναι αρκετά ιδιαιτερο και μου αρέσει πολύ, η πάντα ειναι πολύ ομορφη και στις ιδιες αποχρώσεις έχει παιδικό σετ φαγητού η Παρουσιαση αν σε ενδιαφέρει.

Νάνσυ συμφωνώ μαζί σου μπροστά στα παιδακια μας πρεπει οι συμπεριφορές μας να ειναι πολύ προσεγμένες, για τον παππού να φτάσετε τα χρονια του να λες

Αριάδνη περαστικά σου

veta με το καλό να δεις και εσύ τον μπομπιράκο σου την Παρασκευή

stedim υπομονή και εσύ με το ζάχαρο να σκεφτεσαι θετικά και ολα θα εξελιχθουν καλά αυτή τη φορά

Λια εφτασε η μέρα για την β επιπέδου θα απολαύσεις τον ζουζουνο σου και εσύ ολα καλά θα ειναι ειμαι σίγουρη.

Ελενα μεγαλώνει μια χαρά η κουκλιτσα σου ειδατε και προσωπάκι, γενικά τα κοριτσια μοιαζουν στους μπαμπαδες, οσο για την καμπύλη απλά θα βαρεθεις λιγο γιαυτο έχε μαζι σου κάνα βιβλιο ή κανα περιοδικό.

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο τώρα, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα.... η μικρη μου μια απο τα ιδια δε τρωει με τιποτα... τωρα θα της βρασω λιγα τορτελινια μπας και τα φαει!!!!

σημερα το πρωι εκανα ολες μου τις εξετασεις...γενικη αιματος και ουρων και καμπυλη ζαχαρου.... δεν πληρωσα τιποτα μονο 4ευρω για τη καμπυλη ζαχαρου ενω τις γενικες της εκαλανα μεσα στο ικα.... παρασκευη θα παρω ολες μαζι τις απαντησεις να μη τρεχω και παρασκευη βραδακι εχω ενδοκρινολογο.... ευτυχως εκανα την καμπυλη της μιας ωρας και περασε γρηγορα

λια μου πωπω τι επαθε η μαμα σου... να σου πω την αληθεια εγω κλειδωνω ολες τις πορτες στο τουτου γιατι φοβαμαι αυτους που ζητιανευουν στα φαναρια

καλα λατρεψα μικρο πριγκιπα....θα την παρεις την προικα ??? οσο το σετ φαγητου συμφωνω με τη νανσυ μια χαρα σχεδια θα βρεις και στα τζαμπο!!!

νανσυ μου καλα μαλλον την κουρασες τη μαμα σου με τις δουλειες και της βγηκε σε τσιριδα.... τι να πω....

εστε μου ξεκινας και εσυ το δωματιο τελεια!!!! να σου πω την αληθεια ειναι ομορφο το ξυλο και πολυ πιο ζεστο....

χριστινακι παπαει (που λεει και η κορη μου) το γλυκο!!! δεν πειραζει παρτο ετοιμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!! ηρθαμε στο σπιτικο μας παντρεμενοι πια!!! σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!!! ελενα η μαντιναδα μου αρεσε παρα πολυ!!!!!δακρυσα απο συγκηνηση!!!!!!!!!ευχαριστωωωωωωωωωω!!!!!!!!!σας διαβαζω κ επανερχομαι!!!εβαλα κ φωτο..

post-15892-13873939067713_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy den iksera oti uparxoun diafores eksetaseis kai mporeis na dialekseis??

Den kserw poia tha kanw egw pantws mou eipe oti na paw prwi prwi giati tha kanw 3-3.5 wres.

Maximaki makari na kanw mono kana 2wro opws ekanes kai esu!

Kangaroo mou nai megalwnei h mpempoula mas mia xara kai einai teleio to sunaisthima na ti blepoume stin othoni. Simera itan kai ksupnia oxi opws alles fores pou olo koimotan kai tin eidame kala.

Nai den to suzitw etsi opws to eida egw tou mpampa tis moiazei! Den exw problima poianou moiazei omws! Ksexasa na sas pw...rwtisa to giatro gia auto pou sklirainei h koilia mou meta tis epafes...mou eipe stis epafes mas an de thelw na ginetai auto na min ekspermatwnei mesa giati to sperma prokalei suspaseis. Alla episeis mou eipe oti ton teleutaio mina auto to theloume gia na boithisei ton toketo.

Opote den mas ekopses tis aggalies, mono to eleuthero.

Anthi rwtisa kai gia ta fakelakia tanilas...den ta iksere alla mou eipe oti na rwtisw to farmakeio na diabasoume ti grafei to xarti gia tin kuisi kai an grafei oti einai entaksei na ta parw. Telika ta pira alla tha ta ksekinisw apo aurio. Pws to pwrneis? Bradu h prwi??

Aleka pou eisai esu na mas peis ti egine me tin eksetasi? A twra eida pou mas egrapses! Grapse leptomereies na dw ti tha perasw aurio.

Delphinaki mou xairomai pou sou arese! Na zisete eutuxismenoi! Bale kai fwto sto face na doume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατροσ σου οριζει πια εξεταση θα κανεις.εσενα σου εβαλε την μεγαλη κ καλα εκανε ειναι πιο εγκυρη πιστευω.νομιζω καποια...ξεχασε να βας βαλει φωτο την κουνια!!!!!!με την προικα!!!τι εγινε σημερα μονο λιγα φορμακια ειδα απο αγορες βαρεθηκαμε το ψαξιμο;ψχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντελφινακι μου συγχαρητηρια να ζησετε και να ευτιχισετε!!!! ναι η μαντιναδα της ελενας ηταν σουπερ!!!

ελενα μου δεν ειναι τιποτα η καμπυλη ζαχαρου απλως σε χιλιοτρυπανε ανα μια ή δυο ωρες... σου περνουν πρωτα αιμα μετα σου δινουν να πιεις ενα ζαχαρονερο ή μια πηκτη πορτοκαλαδα καταγλυκια... το πινεις σιγα σιγα δεν σε πιεζει κανεις να το πιεις μονοκοπανια και μετα απο 1ή2 ωρες σου ξαναπερνουν αιμα....αυτο ειναι.... παρε μαζι σου ενα βιβλιο ή ενα σταυρολεξο και θα περασει η ωρα

ναι τα ιδια μου ειχε πει και εμενα για το σπερμα ευνοει-επιταχυνει στη γεννα!!!

λια μου ξεχασα να σου πω μπες και στο http://www.girgiris.gr και ριξε μια ματια.... αυτος κανει 2βδομαδες για να τα στειλει....

παω μαρη να τραβηξω φωτο παραπονιαρα μου δε σου χαλαω χατηρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katalaba! Kala kai giati de bazoun mia petalouda na mi se tripane sunexeia.

Kai egw ena swro eksetaseis tha kanw aurio, aima, oura, epanaliptiki kaliergies kai kampuli zaxarou.

Ante na ta kanoume kai auta na teleiwnoun kai na mpainoume stin teliki eutheia!

Delphinaki kouklitsa isoun! kai to forema kompso kai omorfo kai ta mallia polu wraia!!!

Kale kai h koiloumpa mpompa den polufainetai me auto to forema oso stin alli fwto!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφο ζευγάρι!Ωραίο φορεμα!Πολλή ευτυχία και αγάπη να έχετε !! :x@};-

Αυτος ο Γκιργκιρης εχει πολυ ωραία πράγματα.Στη σελίδα του μικρου πρίγκηπα δεν έχει το αντιστοιχο στρωματάκι,μαξιλαροθήκη με την πάντα ρε μαμωτο...και μου αρέσει πολύ το κιτρινάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki να ζήσετε πολλά χρόνια με υγεία και ευτυχία.

Αλεκάκι ναι το ξύλο είναι πιο ζεστό θα βάλουμε και ανοιχτόχρωμο για να μην γίνει πολύ μουντό. Θα είναι και πιο γερή κατασκευή από την γυψοσανίδα. Είμαι πολύ ενθουσιασμένη που θα ξεκινήσουμε αν και θα ήθελα ο καιρός να είναι καλύτερος.

Όσο για την καμπύλη ζαχάρου ο γιατρός κρίνει ποια εξέταση θα δώσει με βάση τα σωματομετρικά του παιδιού στον υπέρηχο. Εμένα είχε μεγάλη διάμετρο κοιλίτσας και έτσι συμπέρανε ο γιατρός ότι πρέπει να μου δώσει την 2ωρη εξέταση.

Νανσυ καλέ το Αλεκάκι έτρεχε σήμερα από εξέταση σε εξέταση ασυγκράτητη γυναίκα χαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ μόλις αγχώθηκα απίστευτα. Μόλις με πήρε τηλ η γυναίκα ότι δεν μπορεί να έρθει αύριο να με βοηθήσει και το δωμάτιο έχει ακόμα ένα κάρο πράγματα. ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥΥΥΥ τι θα κανωωωω :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...