Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια,

Μέλι εύχομαι η αποχή απο το φόρουμ να σε βοηθήσει, εμένα με βοήθησε αρκετά. Εύχομαι σύντομα να νιώσεις καλύτερα και όταν θελήσεις να επιστρέψεις εμείς θα ήμαστε εδω.

Πάνω σε αυτό θέλω να πω πως κάποιες κοπέλες ακόμα και μετά τα ευχάριστα νέα της εγκυμοσύνης τους

δεν μας εγκατέλειψαν, όπως η LIL η DIAZ και άλλες κοπέλες που εγώ προσωπικά δεν είχα επικοινωνία μαζί τους στο φόρουμ αλλά εκτιμώ το ίδιο το ενδιαφέρων τους. Ευχαριστούμε κορίτσια.

LIL προβοσκίδα ε ; χαχαχαχαχα :lol:

Αγγέλα λυπάμαι κοπέλα μου για την αρνητική χ.

εσείς να είστε καλά και το μωράκι θα έρθει !!

Vango εύχομαι η αυριανή μέρα να είναι η ομορφότερη της ζωή σου ως τώρα γιατί μετά θα έρθουν ακόμα ποιο όμορφες μέρες !!

gioulaki δεν ξέρω τι να πω, λυπάμαι πολύ...

lagonisi, Μαρίνα, tha_gino_manoyla morouli (συγνώμη αν ξεχνάω κάποια) υπομονή και επιμονή και

οι εγκυούλες να προσέχετε πολύ πολύ πολύ.

Σας διαβάζω τακτικά και σας σκέφτομαι, φιλιά σε όλες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μερεντακι και εγω σε σκεφτομαι!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x

Το παλιο μου παρεακι δεν το ξεχναω!!!

Θα ημαστε εδω να σας φυσαμε και να σας στελνουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια μεχρι να σας γκαστρωσουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε gioulaki μου, κρίμα κορίτσι μου!

Τουλάχιστον ήσουν υποψιασμένη και άρα πιο προετοιμασμένη ακόμη και γι' αυτό το ενδεχόμενο.

Δυστυχώς, πολλές φορές το θετικό αποτέλεσμα έρχεται για λίγο, ίσα να χαρούμε. Κι όταν μετά πέφτουμε, να έχουμε τη δύναμη να ξανασηκωθούμε γιατί "ναι! μπορεί να γίνει! μπορώ κι εγώ να γίνω μάνα"...Μακάρι να πάτε καλύτερα την επόμενη φορά κ να αποκτήσει γρήγορα η μικρή σας αδερφάκι...

Aggelika81, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εύχομαι την επόμενη φορά να είσαι πιο τυχερή.

Όσο για τα αρνητικά αποτελέσματα, θα δεις κι από τα κορίτσια εδώ, έχουμε αρκετά στο ενεργητικό μας! Αλλά είμαστε αποφασισμένες και προχωράμε όλο και πιο δυνατές κάθε φορά! Ό,τι είναι στο χέρι μας (τι ενέσεις, τι τρυπήματα, τι εξετάσεις, κάποιες μας και χειρουργεία...) το κάνουμε ευχαρίστως με την ελπίδα και τη λαχτάρα ότι θα τα καταφέρουμε να κρατήσουμε μωρό στα χέρια. Κι ας περνάμε από σαράντα κύμματα (αυτά λίγα είναι...) κάθε φορά, αγωνίες - μέχρι να έρθει αυτή η πολυπόθητη στιγμή, τίποτα δεν είναι σίγουρο βλέπεις - απογοητεύσεις, προβλήματα... Είμαστε σκληρά κορίτσια, όχι αστεία.

Ό,τι προσεύχομαι για όλες, έτσι κ για μένα τελευταία: να αξιωθούμε κι εμείς κορίτσια μου! Να γεμίσουμε τα σπίτα μας υγιή κ ευτυχισμένα μωράκια! Πού θα πάει; Θα τα καταφέρουμε!

Και μην ξεχνάτε: πια δεν είμαστε μόνες!!! Έχουμε η μια την άλλη. Κι οι λύπες όταν έρχονται αφού μοιράζονται μικραίνουν... Αλλά σαν έρχονται οι χαρές!!!! Γεμίζει ο κόσμος!

Σας φιλώ ΟΛΕΣ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki πραγματικά τα έχω χαμένα, δεν ξέρω τι να σου... ό,τι και εάν πω θα είναι λίγο μπροστά σε αυτό που νιώθεις... προσπάθησε να φανείς δυνατή... άντλησε δύναμη από το παιδάκι σου!!!!

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξη....

Μαρίνα Σ. καταλαβαίνω απόλυτα τι λες... δυστυχώς δεν ήταν η πρώτη μου προσπάθεια αλλά ούτε και η τελευταία!!!! που θα πάει θα έρθει και η σειρά μας!!!! :D

Lil, όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να κρατάς το μωράκι σου και ό,τι πέρασες να σου φαίνεται κάτι πολύ μακρινό!!!

Tha ginο manoyla εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα καλά!!!! Αν επιτρέπεται, σε τι φάση βρίσκεσαι? Ξεκίνησες με ενέσεις??? Είναι τόσες πολλές οι σελιδες που εχετε γράψει και παρόλο που προσπάθησα να διαβάσω ξεχωριστά για καθεμιά σας, δυσκολεύομαι... θα τα καταφέρω όμως, για να μην σας ενοχλώ και με τις ερωτήσεις μου...!!!!

Vango, πολύ πολύ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ για αύριο!!!!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!! Περιμένω νέα σου, αν και είμαι σίγουρη ότι το αποτέλεσμα θα είναι ΘΕΤΙΚΟ!!!!!

Καλό βράδυ, φιλάκια σε όλες σας!!!

Merenta και σε σένα εύχομαι μιας και όπως είπες η αποχή σε βοήθησε να επανέλθεις δριμύτερη και δυνατότερη και αυτή την φορά να τα καταφέρεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, μπήκα να δώσω μια τεράστιαααααααααα ευχή στην vango μας για αυριο και έπεσα πάνω σε ένα άσχημο που πήρε εκείνη εχτές για τον αντρούλη της. Αγαπημένη μου ξέρω πως είναι τα συναισθηματά σου τώρα, τα έχω περάσει και εγώ, όμως μην στεναχωριέσαι εσύ. Για το μπεμπάκι σου, όλα καλά να πάνε αυριο και μια τεράστια χοριακή να έχεις.

%%-%%-%%-%%-%%-

gioulaki λυπάμια κοπέλα μου, τι να πώ δεν ξέρω. Καλή ανάροση να έχεις, κουράγο και δύναμη. @};-

Aggelika81, καλώς ήρθες στην παρέα μας!

LIL,merenta,tha_gino_manoyla,Anji, este, melipikto, και όποια ξεχνάω ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelika εγώ ήταν να ξεκινήσω τώρα πρωτοκολλο (εχθές αδιαθέτησα) αλλά τελικά θα ξεκινησω τον Απριλη...

αλήθεια ποιες θα είμαστε τον Απρίλη???

vanggo θετικοτατη χοριακη να εχεις!!! περιμένουμε νέα σου!!!

merenta k moroyli πολλά φιλιά.... όλες θα γίνουμε μανούλες!!!

γιουλάκι πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή tha gino manoyla και ελπίζω αυτή η καθυστέρηση του ενός μήνα να σε κάνει μανούλα!!!!!

Vango έφτασε η μεγάλη και ομορφότερη μέρα της ζωής σου!!!! όλα θα πάνε τέλεια!!!! θα περιμένω νέα σου!!!! %%-%%-

Εγώ θα καθίσω κανά δυο μήνες και μετά θα ξεκινήσω, να ηρεμήσει και ο οργανισμός μου.... αλλά θα είμαι δίπλα σε όσες ξεκινήσουν τον Απρίλιο, Μάιο και θα τους στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια και την αγάπη μου!!!!!! @};-@};-

Gioulaki μου ελπίζω σήμερα να είσαι έστω και ελάχιστα καλύτερα.... να σκέφτεσαι ότι την επόμενη φορά θα τα καταφέρεις ό,τι και να γίνει!!!!!

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι??? Σε μια φίλη μου που κάνει εξωσωματική στην Αθήνα (4 αποτυχημένες προσπάθειες) της είπε ο γιατρός της ότι την επόμενη φορά ίσως προσπαθήσουν σε φυσιολογικό κύκλο... ξέρετε τι σημαίνει αυτό??? δηλαδή δεν θα κάνει πρωτόκολλο, ωοληψία και εμβρυομεταφορά??? το έχει κάνει καμία από εσάς???

Βάλτε με και μένα εάν θέλετε στην λίστα με όσες θα γίνουν εγκυούλες το 2012 (ελπίζω μέχρι το τέλος του έτους να τα έχουμε καταφέρει ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelika kalos irthes!!!nai,ego exo paei me fusiko kuklo k petuxe!!eixa katapsugmena embruakia k den xreiastike na ksanakano eneseis!!genika simenei oti den perneis farmaka!i fili sou an den exei idi embruakia..tote mporei o giatros tis na tin parei to ena oario pou kanoume kathe mina k na to gonimopoiisei!!apla se auti tin periptosi i pithanotites einai elaxistes!!sou euxomai kali epituxia stin epomeni sou prospatheia!!

vango perimenoume ta nea sou!!!

gioulaki lupamai polu!!!min ta paratas omos!!!eisai agonistria k tha ta katafereis!!!

diazaki euxomai na akousete mia dunati kardoula na xtupaei k na x******** apo tin xara sas!!!

lia mipos irthe o mpempis?????i panagitsa na einai mazi sas!!!perimeno me agonia ta nea sas!!! :x:x:x

lil ti teleia nea!!!loipon ta paidia mas mazi fantaroi tha pane!!! :) i dikia mou i koilia pleon einai les k xoreuo xoro tis koilias!!! :lol: exei polu fasi!!!

merentaki mpenoume na sas dosoume dunami k kouragio giati k emeis prin ligous mines eimastan stin thesi sas!!!exoume perasei tis idies agonies,pikres,pono!!!kseroume pos niothete!!!exoume oles enan koino stoxo!!!!

filakia se oles k kalo sabbatokuriako!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIOULAKI ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.....!!!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ? ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΑΚΟΣ ΑΔΕΙΟΣ??

VAGGO ....ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι πολύ κρίμα κοριτσάκι μου! Πως γίνεται αυτό ειδικά μετά από εμβρυομεταφορά; Αφού μπαίνουν έτοιμα εμβρυάκια!!! Πολύ στεναχωρήθηκα! Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα! :YMHUG: Να βλέπεις την κορούλα σου και να παίρνεις δύναμη!

Αγγέλικα λυπάμαι και για τα δικά σου νέα... Εύχομαι η επόμενη προσπάθεια να είναι και η τυχερή! Να είσαι αισιόδοξη!

Μαρίνα είσαι ήρωας!!! Κρύβεις απίστευτη δύναμη ψυχής!

Tha gino manoula, μερεντάκι, μορούλι, λαγονήσι , Μελίπικτό μου να σκέφτεστε θετικά και μανούλες θα γίνετε όλες!

Βάνγκο τι έγινε με τη χοριακή; Μας έχει φάει η αγωνία!!! Μακάρι να το γιορτάζετε και χαλάλι η αναμονή!

Λιλ φιλιά στον μπέμπη!!

Μαρία σε ευχαριστώ για τις ευχές! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Εσύ πως πας; Έρχεται κι εσένα η σειρά σου!

Άντζι σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κι εγώ πολύ θα ήθελα να ήμουν κάθε μέρα στο γιατρό και να το έβλεπα το σποράκι μας!

Λία? Cuando? Ήρθαν τα νινάκια;;; Με έναν πόνο!!!

Ένα δυνατό ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ κι από μένα και το σποράκι μου να κοκκινήσει η λίστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelika καλώς ήρθες και σου εύχομαι η παρεούλα μας να σου φέρει τύχη!!!! Σίγουρα πάντως σε καταλαβαίνει απόλυτα!!!! όπως βλέπεις ο στόχος είναι το 2012 να κοκκινήσουμε την λίστα μας όλη και εννοείται πως θα συμπεριληφθείς και εσύ σε αυτή!

Gioulaki mou τι να σου πω.....άλλωστε είπαμε...αν δεν δούμε καρδούλα.....και να που σου έτυχε πάλι.....εύχομαι να είσαι καλά...

vango mou εύχομαι όλα να πήγαν καλά!!Περιμένουμε νέα σου!!!!!!

Lil , αποφάσισα να κάνω την αμνιοπαρακέντηση γιατί έχω μία ξαδέρφη με σύνδρομο down......και ελαφρώς ανησυχώ....είναι και το θέμα της ηλικίας που αυξάνει τις πιθανότητες....

Όντως ρε κορίτσια...γεννήσανε η Lia και η Quando??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Σας ευχαριστώ που με βάλατε στην λίστα και εύχομαι να αρχίσει να κοκκινίζει μέχρι να μην μείνει καμιά χωρίς μωράκι!!!!

Μάθατε τι έγινε με την Vango???

Mariaaa η φίλη μου δεν έχει κατεψυγμένα, σκέφτονται όμως για φυσιολογικό κύκλο γιατί δύο φορές ενώ δεν πήρε μεγάλη δόση αυξήθηκε πάρα πολύ η οιστραδιόλη της (υπερδιέγερση...) γεγονός που κάνει τον γιατρό της να πιστεύει ότι αυτό ευθύνεται που τουλάχιστον αυτές τις δύο φορές απέτυχε... Σου εύχομαι να περάσει γρήγορα ο καιρός να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου!!!! :YMHUG:

Πάντως την ίδια απορία έχω κι εγώ με την Diaz...αφού στην εμβρυομεταφορά βάζουν ζωντανά εμβρυάκια πώς υπήρξε σάκος χωρίς μωράκι στο gioulaki?????

Σε ευχαριστώ Anji μου για την υποστήριξη!!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!! κι εσένα Diaz!!!

Καλό βράδυ, φιλιά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου καλημέρα και καλή εβδομάδα...συγνώμη για την αναμονή.Τελικά για ακόμη μια φορά οι προαισθήσεις μας μας πρόδωσαν και το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό, 0,19...νιώθω παγωμένη,κουρασμένη,απογοητευμένη,όλα μαζί,πότε θα φτιάξουν τα πράγματα?όλο ερωτηματικά...να φανταστείτε ότι δεν πήρα τον γιατρό να το πω,σήμερα θα πάρω.είδα και τα δυσάρεστα για το gioulaki μας,γιατί ρε γαμώτο?εγώ είχα ξανακούσει ίδια περίπτωση,μια γνωστή μου με την οποία έιχαμε κάνει μαζί τον Οκτώβρη,είχε πάθει ακριβώς το ίδιο,χοριακή 3500 και καρδούλα,μωράκι πουθενά....κουράγιο gioulaki μου,η Εβελίνα σου θα σου δίνει κάθε στιγμή δύναμη και σίγουρα θα έρθει το αδερφάκι της να της κάνει παρέα...aggelika καλωσήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου καλημέρα και καλή εβδομάδα...συγνώμη για την αναμονή.Τελικά για ακόμη μια φορά οι προαισθήσεις μας μας πρόδωσαν και το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό, 0,19...νιώθω παγωμένη,κουρασμένη,απογοητευμένη,όλα μαζί,πότε θα φτιάξουν τα πράγματα?όλο ερωτηματικά...να φανταστείτε ότι δεν πήρα τον γιατρό να το πω,σήμερα θα πάρω.είδα και τα δυσάρεστα για το gioulaki μας,γιατί ρε γαμώτο?εγώ είχα ξανακούσει ίδια περίπτωση,μια γνωστή μου με την οποία έιχαμε κάνει μαζί τον Οκτώβρη,είχε πάθει ακριβώς το ίδιο,χοριακή 3500 και καρδούλα,μωράκι πουθενά....κουράγιο gioulaki μου,η Εβελίνα σου θα σου δίνει κάθε στιγμή δύναμη και σίγουρα θα έρθει το αδερφάκι της να της κάνει παρέα...aggelika καλωσήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βάνγκο μου κρίμα!!! Πολύ κρίμα! Κι ήμουν αισιόδοξη ότι θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα... Μίλα με το γιατρό σου, πάρε το χρόνο σου και κάποια στιγμή θα φτιάξουν τα πράγματα και το κυριότερο θα έρθει το μωράκι! Πίστεψέ το και θα γίνει! Να είσαι αισιόδοξη! Όλες να είστε αισιόδοξες! Μια κουβέντα είναι το ξέρω και όλα στα λόγια είναι εύκολα αλλά πιστεύω ότι ο Θεός κανέναν δεν αφήνει έτσι. Όλα καποια στιγμή βρίσκουν το δρόμου τους. Δεν ξέρω τι άλλο να σου γράψω... να ξέρεις όμως ότι είμαστε δίπλα σου και σε σκεφτόμαστε! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango έχεις τσεκάρει το ανοσοποιητικό σου? 2 πράγματα με υποψιάζουν ότι δεν ήταν τελείως 0 το αποτέλεσμα και ότι είχες κάνει δέκατα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vango μου, κρίμα κορίτσι μου!

Αλλά μην το βάζεις κάτω! Άφησε λίγο καιρό να περάσει για να συνέλθετε και μετά σήκω και ανασκουμπώσου! Ψάξε τα πράγματα όσο καλύτερα μπορείς, μην αφήνεις τίποτα στην τύχη. Ειδικά αν έχεις συνεχόμενες αρνητικές χοριακές (νομίζω τουλάχιστον δύο; ). Δες πώς είσαι ανατομικά, αιματολογικά & ανοσολογικά.

Με αγάπη σου το λέω, αφού κι εγώ, για να βρεθούν τα προβλήματα που έχω, πέρασα, μετά από χρόνια προσπαθειών, 4 αρνητικές χοριακές μετά από εξωσωματική κ μια θετική που οδήγησε σε παλλίνδρομη.

Είναι δύσκολο τώρα, σε καταλαβαίνουμε όλες... Αλλά είσαι σκληρό κορίτσι εσύ, όπως όλες μας εδώ!

Θα το ξεπεράσεις και θα συνεχίσεις και θα τα καταφέρεις, κι ας μην το πιστεύεις τώρα...

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και την αγάπη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango μου κριμα για το αποτελεσμα :cry:

Παρε και μια αγκαλιτσα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Κοριτσακια μου γλυκα ψαχτειτε!!! Καντε εξετασεις κατι θα υπαρχει που θα σας εχει ξεφυγει!!!

Ελπιζω να ξεπεραστει γρηγορα καθε προβλημα και να ερθουν τα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ,την πήρα την αγκαλιά σου κιόλας! :P Ναι,αυτό θα κάνω,θα μιλήσω με τον γιατρό για να κάνουμε την υστεροσκόπηση που μου είχε πει και εκείνος και επίσης θα του πω να κάνω και ότι άλλη εξέταση μπορεί να μας δείξει και κάποιο άλλο πιθανό πρόβλημα υπάρχει για να μου φύγουν και εμένα τα πολλά πλέον ερωτηματικά,3 ήταν οι αποτυχίες,απλώς η πρώτη δεν ήταν εντελώς 0,ηταν 5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...