Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Γεια σας κουκλιτσες !!!

Δεν εχω διαβασει τα νεα σας γιατι δεν ειχα χρονο :(

Εμεις ταλαιπωρηθηκαμε .......Εγω ποναω ακομα και το μωρο το πηραμε εχθες το απογευμα στο σπιτι γιατι μας το κρατησανε. Περασαμε μια πολυ ψυχοφθορα κατασταση και η ψυχολογια μου ηταν πολυ χαλια μεχρι να τον παρουμε....

Το κλαμα πηγαινε κορομηλο :cry:

Τωρα μπηκα να σας γραψω γιατι ηθελα να σας εχω μονο ευχαριστα νεα!

Οταν θα βρουμε τους ρυθμους μας θα μπαινω συχνοτερα!

Με το καλο να ερθουν και τα αλλα μωρακια που περιμενουμε !!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Deppa τί έγινε τελικά ; Τι σου είπαν; Εμένα κορίτσια μου είπαν να πάω Δευτέρα για εμβρυομεταφορά. Σήμερα με πήραν και είπαν ότι απο τα 12 γονιμοποιήθηκαν τα 9. Εχω λιγο άγχος περίεργο για μενα =))=)) εσείς πώς τα ακούτε τα πράγματα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara αν κανεις αντιπηκτικές ειναι φυσιολογικο να πρηζονται οι αστραγαλοι/

deppa με τοσα φαρμακα που παιρνουμε, το πρηξιμο και το φουσκωμα μας συνοδευει συνεχεια.

Εγω κοριτσια όχι και πολυ καλά νεα. Μονο 2 αυγουλάκια στον 1ο υπέρηχο. Ενα 18, ένα 11 και ένα 3ο από την άλλη ωοθηκη το οποιο ο γιατρος λεει ότι ειναι κυστικο.

Και δοση 300. Τα φαρμακα δεν πιανουν, δυστυχως.

Μην απογοητεύεσαι γιατί τα πράγματα μπορει να αλλάξουν όπως σου είπα και η Deppa. Ξέρεις άλλωστε ότι τα θαυματάκια γίνονται εκεί που δεν τα περιμένουμε εύχομαι όλα καλά να πάνε τελικά. Μέσα απο την καρδιά μου! [smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppa τί έγινε τελικά ; Τι σου είπαν; Εμένα κορίτσια μου είπαν να πάω Δευτέρα για εμβρυομεταφορά. Σήμερα με πήραν και είπαν ότι απο τα 12 γονιμοποιήθηκαν τα 9. Εχω λιγο άγχος περίεργο για μενα =))=)) εσείς πώς τα ακούτε τα πράγματα ;

Εγω παντως...τα ακουω..τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Βλαστοκυστες θα βαλεις ε;;;

Με το καλο να δεχτεις τα εμβρυακια ,λοιπον!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara αν κανεις αντιπηκτικές ειναι φυσιολογικο να πρηζονται οι αστραγαλοι/

deppa με τοσα φαρμακα που παιρνουμε, το πρηξιμο και το φουσκωμα μας συνοδευει συνεχεια.

Εγω κοριτσια όχι και πολυ καλά νεα. Μονο 2 αυγουλάκια στον 1ο υπέρηχο. Ενα 18, ένα 11 και ένα 3ο από την άλλη ωοθηκη το οποιο ο γιατρος λεει ότι ειναι κυστικο.

Και δοση 300. Τα φαρμακα δεν πιανουν, δυστυχως.

Sweety ειμαι κ εγω απ'τις περιπτωσεις που δεν ειχα μεγαλη παραγωγη...5 εκανα ολα κ ολα...Και ομως γονιμοποιηθηκαν τα 4!Το πιστευεις οτι εβαλα κ 1 στην καταψυξη;;;; :shock:

Εγω δεν το περιμενα με τιποτα..Υποψιν...300 μοναδες εκανα κ εγω...συν τις υπολοιπες ενεσεις.

Ολα καλα θα πανε!Εχε πιστη κ ελπιδα!Σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως...τα ακουω..τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Βλαστοκυστες θα βαλεις ε;;;

Με το καλο να δεχτεις τα εμβρυακια ,λοιπον!!!!!!! :D:D:D:D[/quote:3j79vof1]

Ζουμπι μου σε ευχαριστω πολυ! Ναι βλαστοκυστες τελικα, για να δούμε. Δεν μπορω να κοιμηθω απο την ηρεμια :lol: δεν ξέρω αν ειναι και τα φάρμακα αλλα μια αϋπνία. Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλα είτε με λιγότερα είτε με περισσότερα ωαρια και σε σένα ότι καλύτερο για το μπουμπουκάκι που περιμένεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

ΠΑΝΤΩΣ, ΠΟΛΥ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΛΟΥ, ΤΙ ΠΡΟΤΕΡΗΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ...

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ;;;; :lol::lol::lol:

SWEETY ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...

ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟς ΤΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ...

ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΧΝΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΑΡΚΕΙ...

ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΛΑ, ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Η ΧΟΡΕΥΤΡΙΟΥΛΑ ΜΑΣ... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ DEPPA ΜΟΥ, ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΤΕΛΙΚΑ;;;

ΕΥΤΥΧΩΣ ANJI ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΕΣΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ, ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ...

:lol::lol:

ΑΧ MELIPTIKO ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΕΤΑΜΕΝΗ... :(

ELENI προσεχε λιγακι το πρωτο τριμηνο κοπελα μου, κριμα τα μωρακια να παθουν κατι...ετσι;;;

Λιλ μου να σου ζησει ξανα ο μπεμπης!!!! καλα κουραγια τωρα και ολα να σας πανε καλα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

ΠΑΝΤΩΣ, ΠΟΛΥ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΛΟΥ, ΤΙ ΠΡΟΤΕΡΗΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ...

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ;;;; :lol::lol::lol:

SWEETY ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...

ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟς ΤΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ...

ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΧΝΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΑΡΚΕΙ...

ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΛΑ, ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Η ΧΟΡΕΥΤΡΙΟΥΛΑ ΜΑΣ... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΝΤΩΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ DEPPA ΜΟΥ, ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΤΕΛΙΚΑ;;;

ΕΥΤΥΧΩΣ ANJI ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΕΣΑΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ, ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ...

:lol::lol:

ΑΧ MELIPTIKO ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΕΤΑΜΕΝΗ... :(

ELENI προσεχε λιγακι το πρωτο τριμηνο κοπελα μου, κριμα τα μωρακια να παθουν κατι...ετσι;;;

Λιλ μου να σου ζησει ξανα ο μπεμπης!!!! καλα κουραγια τωρα και ολα να σας πανε καλα!!!! ;)

Ναι βρε παιδι μου οικογενειακώς είμαστε ασκαστοι καθόλου άγχος Τι να πεις ! Μερικοί άνθρωποι είμαστε ψύχραιμοι :-ss~x(x_x [smilie=banghead.gif] :crazy:[smilie=sad4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε?????

μολις γυρισα ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...

εμεις ολα καλα... η αποκοληση αρχιζει να δενει...

και τα δυο εμβυα ειναι καλα....και στα 2 οι παλμοι ειναι 130...

μου προσθεσε κατι ενεσεις προγεστερονης μεχρι να μπω στο τριτο.....

βλαστοκυστες να βαλετε... εμενα μου εβαλαν 2 και επιασαν και οι δυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Ελένη!Μια χαρά τα διδυμάκια σου θα τα πάνε.

Τώρα για τις βλαστοκύστες θα κάνω λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου χωρίς να θέλω να ανυσηχήσω τις κοπέλες οτι δεν είναι πάντα σιγουρο οτι θα πάνε καλύτερα με βλαστοκύστες.Ένα πράγμα που έμαθα πρόσφατα όμως είναι οτι οταν καταξύχεται το έμβρυο σε στάδιο βλαστοκύστης εχει πολύ μικρές πιθανότητες θραυσμάτων κατα την απόψυξη.Αυτά τα έμαθα τώρα που ψαχνόμουν και για τα δικά μου που είναι σε στάδιο προπυρηνων (κι εκεί ισχυει το ίδιο)και αναρωτιόμουν για ποιο λόγο τα κατέψυξαν τόσο νωρίς.

Καλη επιτυχια βρε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό DEPPA... Άντε να έχουμε ευχάριστα....Καλή ξεκούραση τώρα!!

Ελένη....όλα καλά να πάνε...Κάτσε ξεκουράσου και εσύ....Κάντο για τα μικρούλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ξεκουραση Deppa μου, ολα να πανε καλα!!!!!

κοιτα να ηρεμησεις λιγακι τωρα, αλλα μην κατσεις ολο τον καιρο ξαπλα...

δεν εισαι αρρωστη ετσι;;;

παντως μου εκανε εντυπωση που σου εβαλαν και τα 5...

γιατι δεν κρατησες τα 2 στην καταψυξη;;;;;

αντε, σε βλεπω με τετραδυμα!!!!!!

εκτος κι αν γραφτεις στο γκινες με πενταδυμα!!!!! ;)

μπράβο Chara...κανονισε να κανεις ετσι και μετα την εμβρυομεταφορα...

θα σε κοπανησω με το μπαστουνι μου.... γιατι ολες οι σικ κυριες της ηλικιας μου εχουμε ενα μπαστουνακι...[smilie=violent1.gif]

ή θα σε βαλω κατα λαθος στον φουρνο μικροκυματων.... [smilie=violent4.gif]

:lol::lol::lol:

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;

αντε, σε βλεπω με τετραδυμα!!!!!!

εκτος κι αν γραφτεις στο γκινες με πενταδυμα!!!!! ;)

Υπαρχει ελληνιδα με 5δυμα εδω και πολλααααα χρονια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε?????

μολις γυρισα ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...

εμεις ολα καλα... η αποκοληση αρχιζει να δενει...

και τα δυο εμβυα ειναι καλα....και στα 2 οι παλμοι ειναι 130...

μου προσθεσε κατι ενεσεις προγεστερονης μεχρι να μπω στο τριτο.....

βλαστοκυστες να βαλετε... εμενα μου εβαλαν 2 και επιασαν και οι δυο...

Μπραβο Ελενη!!!!Αντε ολα καλα θα πανε!!!!!!!!!!!!Σε λιγους μηνες θα εισαι πολυτεκνη!!!!!!χαχαχα!!!

Οι βλαστοκυστες οντως εχουν μεγαλυτερες πιθανοτητες,αλλα δυστηχως...δεν μπορουν ολες να βαλουν βλαστοκυστες...εγω ας πουμε με τοσα λιγα ωαρια...δεν το διακινδυνευσα,γιατι στο τελος μπορει κ να μην αντεχε κανενα...Αλλα σταθηκα τυχερη..κ με τον κλασικο τροπο... :D

Εγω παλι κοριτσια εχω τρελαθει απο τη ζαλαδα κ τη ναυτια.Εμετο δεν κανω,αλλα νοιωθω συνεχεια λες κ ειμαι μεσα σε βαρκα..το στομαχι μου κομπος....Το τρελο ειναι οτι πειναω κ ταυτοχρονα...χαχαχα!!Ωραια πραγματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο....Μπαίνει καμμιά σας στη σελίδα του μάμμυ στο facebook; Να γίνουμε και από εκεί μια μεγάλη παρέα;

Εγω ειμαι μελος στη σελιδα!Θα σου στειλω π.μ με το ονομα μου να με κανεις φιλη...οκ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρησα κι εγω.......εκανα την εμβρυομεταφορα με εμβρυακια 3 ημερων και μου εβαλαν 5!!!!!αυτα τα 5 συνεχησαν τα αλλα δυστυχως σταματησαν να αναπτυσοντε!!τωρα περιμενουμε 14 μερουλες!!!

Αντε με το καλο!!Καλο φωλιασμα στα εμβρυακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni_sk το νυχτικάκι είναι όντως θεικό!!!! Το είχε η αδελφή μου όταν ήταν έγκυος πριν 7....χρόνια, οπότε δεν ξέρω να σου πω....

sweety μου ίδια ακριβώς περίπτωση είμαστε! να φανταστείς με χρησιμοποιήσανε και ως πειραματόζωο για να βρουν γιατί κάποιες γυναίκες δεν αντιδράμε στις ορμόνες και κάνουμε ελάχιστα ωάρια! Μου είχανε πάρει σχεδόν ένα ολόκληρο μπουκάλι αίμα.... Πάντως έχει και ένα ακόμη στην κατάψυξη, έτσι;;;;;Άλλωστε και εγώ με ένα γονιμοποιημένο περιμένω τον τοσοδούλη μου.......

chara, λόγω της χαλαρότητάς σου εξελίχθηκαν τα πράγματα τόσο τέλεια! Ο οργανισμός σου είχε τις ιδανικές συνθήκες ανταπόκρισης............ 8-}8-}8-} ...Άντε με το καλό να εμφυτευτούν τα εμβρυάκια σου!!!!!!!!! ;););) κανόνισε να προετοιμαστείς ψυχολογικά κακομοίρα μου, γιατί τα εμβρυάκια θέλουν ηρεμία καλό κλώσημα.......

aggelika μου σε αναμένω με ανοιχτές αγκάλες!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG: Μέχρι και μπιρίμπα σε παίζω.....

deppa με το καλό!!!!!!! Πέρα από την υπερήλικη μανούλα....(βλέπε angelika...), θα είμαστε φίλες και με την μανούλα πενταδύμων......!!!! Πάλι κομμωτήρια...κανάλια......ετοιμαστείτε κορίτσια..... :lol::lol::lol:

littledancer...δεν σε θέλει και πολύ αυτό το καλοκαίρι, ε;;;;;;; Σκαλωσιές και στο μπροστινό μπαλκόνι...σε λίγο θα σε αποκλείσουν και από την τουαλέτα σου.....κράτα τα.......... :D:D

Lil μου εφόσον πήρατε τώρα το νινί στο σπίτι , θέλω να πιστεύω πως όλα πλέον πάνε καλά!!!! καλώς τον δέχτηκες στο νέο του σπιτικό με υγεία και πολλά χαμόγελα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρησα κι εγω.......εκανα την εμβρυομεταφορα με εμβρυακια 3 ημερων και μου εβαλαν 5!!!!!αυτα τα 5 συνεχησαν τα αλλα δυστυχως σταματησαν να αναπτυσοντε!!τωρα περιμενουμε 14 μερουλες!!!

Καλώς ήρθες , όλα να παν καλα ! 5 εμβρυακια ;;;!!!!!!! Σκέψου να κανείς 4δυμα!!!! Όπως και να έχουν τα πράγματα εύχομαι να πάνε όλα καλα και να έρθουν οσα εμβρυακια θέλουν γερά και τυχερά. :D Πόνεσες ; Εγω ακόμη πονάω απο την ωοληψια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας!!!ο εμβρυολογος μου προτηνε να βαλουμε και τα 5 γιατι αν μου εβαζε τα 3 καλυτερα μετα θα καταψυχαμε τα 2 λιγοτερο καλα και κατα την αποψυξη θεωρησε οτι θα τα χαναμε οποτε τωρα τα βαλαμε ολα για να αυξησουμε τις πιθανοτητες!!!

Chara 75 οχι δεν πονεσα καθολου και οπως λες κι εγω ειχω ακομα πονους απο την ωοληψια οχι οπως στην αρχη αλλα ειχα σημερα το προβλημα μου ηταν αλλο........δεν εκτιμησα σωστα την ποσοτητα νερου που επρεπε να πιω και πριν ξεκινησει η διαδικασια εγω ειχα ξεπερασει τα ορια μου :lol::lol::lol: κατα την διαρκεια της διαδικασιας μου εβαζε πανω στην κοιλια τον υπερυχο και ελεγα μην με ακομπατε δεν μπορω να κρατηθω αλλο :o τελικα μολις τελειωσε μου εβαλαν καθετηρα :shock: σου ευχομαι καλη επιτυχια για την Δευτερα!!!!

Anji παντως για 2 μου εχει δωσει παρα πολλες πιθανοτητες τωρα για 5 ουτε καν που το συζητησαμε βεβαια εγω το εχω αποκλησει αλλα και ετσι να ειναι θα σας ειδοποιησω :lol::lol:

Πάντως να προσεχείς τον εαυτό σου πολυ πολυ και τα εμβρυουλακια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...