Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Μπράβο Anji μου!!!! Αλλά να συνεχίσεις να προσέχεις έτσι;;;;

Ναι, ναι θέλω παρέα...αυτά τα γηρατειά, καλά χρυσά είναι, αλλά πολλή βαρεμάρα βρε παιδάκι μου!!!! :lol::lol:

Littledacer μου τι να πω βρε κοπέλα μου;;;πολλή ταλαιπωρία, όντως....ελπίζω τουλάχιστον στο τέλος να βγει κάτι καλό και να μην έχεις άλλα τρεξίματα... :ymsigh:

Είδες που όλες σου τα λέγαμε Deppa;;; συνήθως έτσι γίνεται...ξεκινάς με λίγα και μεγαλώνοντας τα πρώτα εμφανίζονται κι άλλα εξίσου μεγάλα, καθότι έχεις αυξήσει και την δόση...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ;)

Daphne μην σε παίρνει από κάτω...θα δεις που όλα θα πάνε καλά και θα προλάβεις να ξεκινήσεις τον Αύγουστο...

αλλά ακόμη κι αν δεν προλάβεις, περίμενες τόσο καιρό λίγο ακόμη έμεινε, έτσι;;;

μην σκέφτεσαι από τώρα αρνητικά και σε παίρνει από κάτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anji μπραβο πολυ καλα τα νεα σου!!!!

Littledacer τι εννοεις ανεπαρκεια ωοθηκων????λες επειδη κι εγω εχω οριακο ζαχαρο και δεν ανταποκριθηκαν καλα οι ωοθηκες μου να συμβαινει και σε μενα αυτο????

λοιπον τα σημερινα μου νεα......οιστραδιολη 1860....δεξια ωοθηκη 7 ωοθυλλακια το ενα 23 και τα υπολοιπα γυρω στα 18-20 αριστερη 7 στις ιδιες διαστασεις γυρω στα 18-20 δηλαδη,και 3-4 μικροτερα...αποψε εκανα την τελευταια puregon αυριο το βραδυ ovitrelle και Δευτερα πρωι ωολληψια!!ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!!αισθανομαι συνεχεις φουσκωμενη δεξια και αριστερα στην κοιλια και οταν ειμαι καθιστη ποναω...εχω τρελη συχνοουρια καθε 3 και λιγο τσουρ τσουρ αισθανομαι οτι κατι με πιεζει συνεχεια ειναι φυσιολογικο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

deppa πολυ καλά αποτελεσματα. Ευχομαι και η συνεχεια να ειναι εξισου καλή.

Και γω έχω ξεκινησει διέγερση με βραχυ πρωτοκολλο και 300 δοση. Να δω πως θα παω γιατι την προηγουμενη φορά εκανα μονο 2 με δοση 225. Εχω και ένα κατεψυγμενο από φυσικο, αντε να δουμε τί θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@aggelika81 και στα υπόλοιπα κορίτσια ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά λόγια. πραγματικά βοηθάνε!

Sweety2, deppa να πάνε όλα καλά κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji μπραβο πολυ καλα τα νεα σου!!!!

Littledacer τι εννοεις ανεπαρκεια ωοθηκων????λες επειδη κι εγω εχω οριακο ζαχαρο και δεν ανταποκριθηκαν καλα οι ωοθηκες μου να συμβαινει και σε μενα αυτο????

λοιπον τα σημερινα μου νεα......οιστραδιολη 1860....δεξια ωοθηκη 7 ωοθυλλακια το ενα 23 και τα υπολοιπα γυρω στα 18-20 αριστερη 7 στις ιδιες διαστασεις γυρω στα 18-20 δηλαδη,και 3-4 μικροτερα...αποψε εκανα την τελευταια puregon αυριο το βραδυ ovitrelle και Δευτερα πρωι ωολληψια!!ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!!αισθανομαι συνεχεις φουσκωμενη δεξια και αριστερα στην κοιλια και οταν ειμαι καθιστη ποναω...εχω τρελη συχνοουρια καθε 3 και λιγο τσουρ τσουρ αισθανομαι οτι κατι με πιεζει συνεχεια ειναι φυσιολογικο??????

Μια χαρα!!Μπραβο!Ολα θα πανε καλα!!

Οσο για το πρηξιμο που λες κ τη συχνοουρια,εννοειτε οτι ειναι φυσιολογικο...

Αντε σου ευχομαι να ΜΗΝ ξεπρηστεις τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Littledacer τι εννοεις ανεπαρκεια ωοθηκων????λες επειδη κι εγω εχω οριακο ζαχαρο και δεν ανταποκριθηκαν καλα οι ωοθηκες μου να συμβαινει και σε μενα αυτο????

Βρε Deppa μην αγχωνεσαι.Εσυ κατ αρχην ουτε διαβητικές τιμες ειχες στις εξετασεις σου ουτε και ανεπαρκεια ωοθηκων εχεις.Οτι αργησαν να ανταποκριθουν οι ωοθηκες σου δεν σημαινει οτι εχεις τετοιο προβλημα.Εγω εχω χτυπησει τιμες fsh μέχρι 30+ Ακόμα και αν δεν ανταποκρινεται καποια στα φαρμακα εξωσωματικης δεν σημαινει οτι εχει ανεπαρκεια υπαρχουν κι αλλοι λογοι.Άσε που εσυ εχεις ποσα ωοθυλακια...

Για να σου φυγει η περιεργεια και η αγωνια ριξε εδω μια ματια http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=2022

http://www.aarda.org/infocus_article.php?ID=25

Καλη επιτυχια ξέχασα να σου πω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα!!!!!

Πως την παλεύετε με την ζέστη;;;;; Θα λιώσουμεεεεεεε..............

Sweety2 κάθε επιτυχία και καλό νέο ξεκίνημα!!!

Deppa όλα βαδίζουν σούπερ!!! Ελπίζω τώρα να ξεαγχώθηξες λιγάκι.... ;);)

....άλλαξα και την φώτο στο προφίλ!!! Πλέον θα βλέπετε την φουσκοκοιλίτσα μου που μέσα από την ψυχή μου εύχομαι να είναι κολλητική!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Δε μπαίνω συχνά καθώς δεν έχω ιντερνετ αυτόν τον καιρό.

Deppa με το καλό η ωοληψία!! Για υπερπαραγωγή το πας! Φαντάζομαι σου είπαν να κόψεις το αλάτι ε;;

Εγώ είμαι στα πολύ κάτω μου άρχισα να έχω πόνους περιόδου :( Θεωρητικα ξερω οτι δεν ειναι απαραιτητα κακο αλλα εχω ολα τα συμπτωματα της περιοδου (φούσκωμα, κομάρες, πίεση στο εντερο για...τουαλετα ακομα και 2 σπυρακια εβγαλα :( ) Και όλα αυτα χτες 5η μερα απο την εμβρυομεταφορα! Δεν είναι πολύ νωρίς για τετοια συμπτωματα; Σημερα σχεδον δεν τα εχω..

Ζουμπι και οι υπολοιπες ειχατε καθολου πονους περιοδου και απο ποτε;;;;

Πολυ αγχωθηκα και ναφανταστει κανεις οτι το ξαναπερασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji, deppa πολύ ευχάριστα τα νέα σας... Όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα!

Τα δικά μου νέα δεν είναι καλά. Πήγα σήμερα να δούμε τι κάναμε με τις gonal και σταματήσαμε γιατί δεν είχα καθόλου ανταπόκριση. Ένα μόνο ωοθυλάκιο....

Πάει και αυτός ο μήνας και ο επόμενος...Ξανά αντισυλληπτικά πάλι και μετά αλλαγή πρωτοκόλλου...

Τι να πω...Δε με θέλει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και εγω ειμαι περίπου στη φάση της deppa αλλα θα κάνω ωοληψια την Τρίτη. Ειμαι και εγω φουσκωμένη και μου έρχεται να σκάσω. Εγω έχω 9 ωοθυλακια και κάτι μικρά και η οιστραδιολη χθες ήταν 500. Πάντως έχω αρκετό άγχος. Εύχομαι να πάνε όλα καλα για όλες μας και να κρατήσουμε μωρά στην αγκαλιά μας. Deppa δεν ξέρω αν ειναι φυσιολογικο αλλα νιώθω όπως λες να σκάσω , το στομάχι μου σαν πλυντήριο και ειναι και αυτή η ζέστη :shock: να πάνε όλα καλα μας εύχομαι και να τα ξεχάσουμε όλα σαν να ήταν ένα κακό όνειρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji, deppa πολύ ευχάριστα τα νέα σας... Όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα!

Τα δικά μου νέα δεν είναι καλά. Πήγα σήμερα να δούμε τι κάναμε με τις gonal και σταματήσαμε γιατί δεν είχα καθόλου ανταπόκριση. Ένα μόνο ωοθυλάκιο....

Πάει και αυτός ο μήνας και ο επόμενος...Ξανά αντισυλληπτικά πάλι και μετά αλλαγή πρωτοκόλλου...

Τι να πω...Δε με θέλει!!

Σε θέλει απλά δεν ειναι ακόμη η στιγμή για μας φαίνεται. Σε καταλαβαίνω όσο δεν φαντάζεσαι τζάμπα φάρμακα και χάλια ψυχολογία το κυριότερο. Ίσως όμως να ήταν ένας άτυχος κύκλος και μελλοντικά να πάνε όλα καλα αλλα προσπάθησε να μην το βάλεις κατω και θα πάνε όλα καλα σίγουρα. Θα έρθει και για μας η στιγμή που "θα μας θέλει"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

Deppa είδες βρε που όλα πάνε καλά;;;αααχχχ, αυτό το άγχος σου!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ για τη Δευτέρα!!!

Θα κάνεις μέθη ή ολική;;;

Να σου πω την αλήθεια, επειδή έχεις πολλά θα σου πρότεινα ολική, αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα....

Εννοείται κορίτσια ότι είναι λογικά τα συμπτώματά σας...τόσα αυγουλάκια έχετε;;;;πόσα να αντέξουν και αυτές οι ωοθήκες;;;

Τι να πω βρε jigsaw μου;;; πολύ ατυχία έχεις δίκιο, αλλά προσπάθησε να μην σε παίρνει από κάτω...

Anji μου η κοιλίτσα σου είναι super!!!!όλα να πάνε καλά και με την καμπύλη!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenitsa μην καθεσαι και δινεις σημασια...

μπορει να σημαινουν κατι αυτα τα συμπτωματα μπορει και οχι...

δηλ μπορει να σημαινει οτι εγινε η εμφυτευση αλλα μπορει και κατι αλλο που το απευχομαι...

καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος...

λιγες μερουλες εμειναν κοιτα να εισαι ΗΡΕΜΗΗΗΗΗ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑ!!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

Deppa είδες βρε που όλα πάνε καλά;;;αααχχχ, αυτό το άγχος σου!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ για τη Δευτέρα!!!

Θα κάνεις μέθη ή ολική;;;

Να σου πω την αλήθεια, επειδή έχεις πολλά θα σου πρότεινα ολική, αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα....

Εννοείται κορίτσια ότι είναι λογικά τα συμπτώματά σας...τόσα αυγουλάκια έχετε;;;;πόσα να αντέξουν και αυτές οι ωοθήκες;;;

Τι να πω βρε jigsaw μου;;; πολύ ατυχία έχεις δίκιο, αλλά προσπάθησε να μην σε παίρνει από κάτω...

Anji μου η κοιλίτσα σου είναι super!!!!όλα να πάνε καλά και με την καμπύλη!!!! ;)

Καλώς σας βρήκα όλες και άργησα να μπω στην παρέα σας , που ειναι πολυ όμορφη απο αυτά που διαβάζω. Έχω άγχος άγχος άγχος α! και αγχος :mrgreen: Την Τρίτη πάω για ωοληψια. Μήπως 9 ωοθυλακια ειναι λίγα; Υπάρχει περίπτωση και τα πιο μικρά που υπήρχαν Παρασκευή να μεγάλωσαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, ξέχασα να ευχηθώ πολυ καλή επιτυχία στην deppa. Deppa καλή επιτυχία και να πάνε όλα τέλεια στη ωοληψια μέσα αποτην καρδιά μου και προσπάθησε να μην αγχωνεσαι και να είσαι ήρεμη σαν εμενα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

deppa kalh επιτυχια!

Κοριτσια ειμαι στην 4η μερα διέγερσης και μου ρχτεια να σκασω από το φουσκωμα και την έξαψη. Και σεις έτσι αισθάνεσθε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

deppa kalh επιτυχια!

Κοριτσια ειμαι στην 4η μερα διέγερσης και μου ρχτεια να σκασω από το φουσκωμα και την έξαψη. Και σεις έτσι αισθάνεσθε;

Και χειρότερα μπορω να σου πω :roll: πέσαμε και στη πολυ ζέστη και πουφ! Καλη επιτυχία και μην στενοχωριεσαι έτσι αισθανόμαστε ολες :) εγω τρωω λιγο και νομίζω ότι έφαγα αγριογούρουνο πολυ σκασιμο! :shock: Ο χορός των ορμονών :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Δε μπαίνω συχνά καθώς δεν έχω ιντερνετ αυτόν τον καιρό.

Deppa με το καλό η ωοληψία!! Για υπερπαραγωγή το πας! Φαντάζομαι σου είπαν να κόψεις το αλάτι ε;;

Εγώ είμαι στα πολύ κάτω μου άρχισα να έχω πόνους περιόδου :( Θεωρητικα ξερω οτι δεν ειναι απαραιτητα κακο αλλα εχω ολα τα συμπτωματα της περιοδου (φούσκωμα, κομάρες, πίεση στο εντερο για...τουαλετα ακομα και 2 σπυρακια εβγαλα :( ) Και όλα αυτα χτες 5η μερα απο την εμβρυομεταφορα! Δεν είναι πολύ νωρίς για τετοια συμπτωματα; Σημερα σχεδον δεν τα εχω..

Ζουμπι και οι υπολοιπες ειχατε καθολου πονους περιοδου και απο ποτε;;;;

Πολυ αγχωθηκα και ναφανταστει κανεις οτι το ξαναπερασα....

Aν ειχα λεει......Απο την ημερα της μεταφορας ειχα πονακια περιοδου.Τα οποια συνεχιστηκαν,δεν σταματησαν,εβγαλα κ το καθιερωμενο σπυρι της περιοδου,το στηθος δεν πονουσε ιδιαιτερα,μαλλον ειχε ξεφουσκωσει,μπορω να πω κ 4-5 μερες πριν τη χοριακη ειχα υγρα μπεζ(οχι καφε).Ημουν σιγουρη πως θα ερθει περιοδος γιατι παντα λιγο πριν αδιαθετησω εχω τετοια υγρα.Αλλα.......τα νεα ηταν διαφορετικα.

Για αυτο λενε ολοι,μην δινετε σημασια στα συμπτωματα.Τιποτα δεν ισχυει.....Καλη επιτυχιαααααααα!!!!!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα όλες και άργησα να μπω στην παρέα σας , που ειναι πολυ όμορφη απο αυτά που διαβάζω. Έχω άγχος άγχος άγχος α! και αγχος :mrgreen: Την Τρίτη πάω για ωοληψια. Μήπως 9 ωοθυλακια ειναι λίγα; Υπάρχει περίπτωση και τα πιο μικρά που υπήρχαν Παρασκευή να μεγάλωσαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

deppa kalh επιτυχια!

Κοριτσια ειμαι στην 4η μερα διέγερσης και μου ρχτεια να σκασω από το φουσκωμα και την έξαψη. Και σεις έτσι αισθάνεσθε;

Εγω deppa μου ειχα τετοιο πρηξιμο παντου,που το βραδυ για να κοιμηθω εβαζα βρεγμενα πανακια στους αστραλαγους!!!!Θα εβαζα κ στην κοιλια αλλα φοβομουν μην κρυωσω...

Σου ευχομαι(οπως ευχηθηκα κ σε μια αλλη κοπελα)να πανε ολα τελεια κ να μην ξεπρηστεις τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα όλες και άργησα να μπω στην παρέα σας , που ειναι πολυ όμορφη απο αυτά που διαβάζω. Έχω άγχος άγχος άγχος α! και αγχος :mrgreen: Την Τρίτη πάω για ωοληψια. Μήπως 9 ωοθυλακια ειναι λίγα; Υπάρχει περίπτωση και τα πιο μικρά που υπήρχαν Παρασκευή να μεγάλωσαν;

Τι λιγα βρε chara;;;;Εγω ειχα 4 ωριμα κ 1...κακομοιριασμενο.....

Ε..τα 4 γονιμοποιηθηκαν μια χαρα.Να σου πω κατι...δεν παιζει ρολο η ποσοτητα αλλα η ποιοτητα.Να ευχεσαι να ειναι καλα ωαρια κ τιποτα αλλο.Παντα το καλο υλικο δινει κ επιτυχιες!!!!!

Ολα καλα θα πανε!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara μου πολύ χαίρομαι που δεν αγχώνεσαι καθόλου...

ειλικρινά, ούτε καν ξέρεις τι σημαίνει ως έννοια... =))=)):lol::lol::ymdevil:

Πιστεύω πως θα μεγαλώσουν τα άλλα τα μικρούλικα και μπορεί να σου πάρουν πάνω από 9!!!!

αλλά μην σε αγχώνει ο αριθμός...

όπως προείπε και η ζούμπι σημασία έχει η ποιότητα όχι η ποσότητα...

αν και καμιά φορά η ποσότητα σε βοηθά να επιλέξεις τα πιο καλά...και δεν αγχώνεσαι αν θα γονιμοποιηθούν...

εεε, υπολογίζεις ότι έστω τα μισά θα το κάνουν, οπότε ΧΑΡΑΛΩΣΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara μου πολύ χαίρομαι που δεν αγχώνεσαι καθόλου...

ειλικρινά, ούτε καν ξέρεις τι σημαίνει ως έννοια... =))=)):lol::lol::ymdevil:

Πιστεύω πως θα μεγαλώσουν τα άλλα τα μικρούλικα και μπορεί να σου πάρουν πάνω από 9!!!!

αλλά μην σε αγχώνει ο αριθμός...

όπως προείπε και η ζούμπι σημασία έχει η ποιότητα όχι η ποσότητα...

αν και καμιά φορά η ποσότητα σε βοηθά να επιλέξεις τα πιο καλά...και δεν αγχώνεσαι αν θα γονιμοποιηθούν...

εεε, υπολογίζεις ότι έστω τα μισά θα το κάνουν, οπότε ΧΑΡΑΛΩΣΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Το έχω αυτό βρε παιδί μου ειμαι αναισθητη ! Μα κανένα άγχος =))=)) Σε ευχαριστώ για την εμψυχωση τη χρειάζομαι [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chara καλώς όρισες και εύχομαι το ποστάκι μας να σου φέρει τύχη!!!!!! Είναι πολύ προφανής η αναισθησία σου και πράβο σου.... :)):))8-}8-} !!!!....είναι απαραίτητη για την φάση αυτή...

Όπως πολύ σοφά η γηραιότερη της παρέας μας σου υπενθυμίζει ότι η ποιότητα μετράει και όχι η ποσότητα(που μια χαρά την βλέπω άλλωστε...)...

Jigsaw μην μου απογοητεύεσαι!!!!! Πάμε παρακάτω στον επόμενο μήνα! Απογοητεύτηκες προφανώς....αλλά συνεχίζουμε δυνατά!!!!!!

Sweety υπομονή. Η αλήθεια είναι πως η ζέστη δεν μας βοηθάει γενικώς με τις ορμόνες να είναι σε φάση τρέλας, αλλά ο σκοπός είναι ιερός!! να σκέφτεσαι το θεϊκό αποτέλεσμα!!!!!!!!

Πολλά πολλά φιλιά και αύριο με περισσότερες δροσιές εύχομαι..... [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppa πώς πήγε η ωοληψία;;; πόσα σου πήραν τελικά;;;

καλά αποτελέσματα με την γονιμοποίηση και σύντομα με μωράκι(α)!!!

Chara μου καλή επιτυχία σε σένα αύριο!!!και ξέρεις...ΧΑΛΛΛΛΑΡΑΑΑ, όπως κάνεις άλλωστε εε;;; :lol:

Sweety εσύ πότε πας για ωοληψία;;;

Anji μου ευτυχώς δεν δροσίζει και το απολαμβάνω!!!!!!!!!! :ymdevil:

αλλά σε κατανοώ ότι θα δυσκολεύεσαι λιγάκι...αλήθεια πότε σου έδωσε ΠΗΤ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...