Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι!!!Δεν ξερω τι εγινε,αλλα ολα καλα!!

Γεννησε το Σαββατο.Αυτο το μυνημα ειδα:

Μου έστειλε μήνυμα η Λια μας, γεννησε το αντρακι της 3140 με ολική! Συνηλθε λιγο αλλα πονάει πολυ!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ LIL ΜΟΥ,ΓΕΡΟ,ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,

ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας! Τελικα τα πραγματα εξελιχθηκαν λίιγο καλυτερα απο ο,τι περιμενα. Δημιουργηθηκαν 2 εμβρυακια τελικα το ενα 7 και αλλο 8 κυτταρων. Τα βαλαμε χτες κ τωρα ειμαι στην ξαπλα! Αλλο ενα δυσκολο μερος ξεκινα..Αλιμονο και στον αντρα μου που ανελαβε τα παντα. :lol::lol:

Ελπιζω να τα λεμε συχνα τωρα γυρναω στο κρεβατι.Ηδη ποναει η μεση μου.. :shock:

Καλη τυχη σε ολες μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ....να σου ζήσει ο γιόκας σου!! Υγιής και καλοφωτισμένος να είσαι!! Απόλαυσε τις στιγμές...είναι οι πιο όμορφες και μοναδικές...

Ελένη και ζούμπι....τι να πω; ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....Καλή ξεκούραση (θέλει προσοχή τώρα)...άσε να τα κάνουν οι άντρες σας τα δύσκολα να καταλάβουν κιόλας τι τραβάμε.... Ελένη...φάε λίγο κοπέλα μου....δε θα πάθεις τίποτα με το φαγητό...να σου δώσω λιγάκι από την όρεξή μου γιατί εγώ πρέπει να χάσω λίγα κιλά για να μην πάρω με τις ορμόνες...

Σήμερα πήγα στο Ρέα...Όλα καλά!! Οι κύστες έφυγαν ολοκληρωτικά και όλα ήταν καθαρά! Οι αιματολογικές μου επίσης ήταν καλές (όπως πρέπει να είναι μου είπαν) οπότε σήμερα το βράδυ ξεκινάω τις gonal!! Ραντεβού ξανά το Σάββατο...Δεν ξέρω γιατί κορίτσια αλλά νιώθω ότι όλα θα εξελιχθούν τέλεια....Την ώρα που έδινα αίμα ήταν μια έγκυος σε δίδυμα και μου έδωσε την ευχή της...(ξέρω ότι πιάνει). Επίσης, η παρασκευάστρια που μου πήρε αίμα είναι επίσης έγκυος σε δίδυμα και μου είπε ότι τα δίδυμα τα έχω σίγουρα και εγώ...Δε θέλω να ενθουσιάζομαι από κάτι τέτοια αλλά, προς το παρόν, το παίρνω ως σημάδι...

Άντζι....με το καλό και σε σένα κούκλα μου....

Αγγέλικα κράτα γερά και άστες να λένε για την ηλικία σου...Ζηλεύουν τη χάρη και την ομορφιά σου μάλλον για αυτό....

Χορευτριούλα μου μικρή....keep going!!! Πιστεύω ότι θα μείνουμε έγκυες στο τέλος όλες μας!!

Σας φιλώ γλυκά....Πάω να ξεκουραστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenitsa εσυ που εισαι στο κρεβατι σε επιασε η μεση σου;Εγω τι να πω που 2 μερες κοιμαμαι στο πατωμα με sleeping bag;;;Παντου ποναω [smilie=hmh.gif][smilie=hmh.gif]

Lil να σου ζησει το μωρακι σου!!!!

Καλη αρχη Jigsaw! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!επιτυχιες σε ΟΛΕΣ μας ευχομαι!δεν ξερω αν διαβασατε τι μου συνεβη στο "απωλεια και υποστηριξη"αλλα σας πω εν συντομια.επειτα απο 2 και χρονια προσπαθειων αμεινα εγκυουλα αλλα δυστυχως το βλασταρακι μου ηταν εξωμητριο κι εχασα τη μια μου σαλπιγγα και το σεπτεμβρη παω για σαλπιγγογραφια να δουμε τι γινεται με την αλλη σαλπιγγα αν κ ο γιατρος ειδε στην λαπαροσκοπηση οτι η μια της πλευρα εξωτερικα εχει εξογκωματακια κ υποθετει οτι μπορει να υπαρχουν εσωτερικα συμφυσεις.αλλα αυτο θα το δουμε σιγουρα στην σαλπιγγογραφια.τωρα μου ειπε να μη σκεφτομαι τιποτα ως τοτε και μου ειπε οτι θα τα συζητησουμε ολα το φθινοπωρο.παντως μου αναφερε ξωφαλτσα την εξωσωματικη σαν λυση σε περιπτωση προβληματος και την αλλη σαλπιγγα γι αυτο ηθελα επειδη δεν εχω ιδεα να μου δωσετε λιγο τα φωτα σας περι εξωσωματικης γονιμοποιησης.εαν ειναι επωδυνη διαδικασια,ποσο διαρκει χρονικα ολο αυτο,αν παιρνεις φαρμακα,τι πιθανοτητες επιτυχιας υπαρχει.ειμαι 27,5 χρονων κ ο αντρουλης 33.σας ευχαριστω πολυ και σε ολες ευχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου, γλυκειά μανούλα πια [smilie=blob6.gif] !!!

Να σας ζήσει ο γιόκας σας, γερός, καλότυχος κι ευτυχισμένος πάντα να είναι κι εσείς μαζί του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!επιτυχιες σε ΟΛΕΣ μας ευχομαι!δεν ξερω αν διαβασατε τι μου συνεβη στο "απωλεια και υποστηριξη"αλλα σας πω εν συντομια.επειτα απο 2 και χρονια προσπαθειων αμεινα εγκυουλα αλλα δυστυχως το βλασταρακι μου ηταν εξωμητριο κι εχασα τη μια μου σαλπιγγα και το σεπτεμβρη παω για σαλπιγγογραφια να δουμε τι γινεται με την αλλη σαλπιγγα αν κ ο γιατρος ειδε στην λαπαροσκοπηση οτι η μια της πλευρα εξωτερικα εχει εξογκωματακια κ υποθετει οτι μπορει να υπαρχουν εσωτερικα συμφυσεις.αλλα αυτο θα το δουμε σιγουρα στην σαλπιγγογραφια.τωρα μου ειπε να μη σκεφτομαι τιποτα ως τοτε και μου ειπε οτι θα τα συζητησουμε ολα το φθινοπωρο.παντως μου αναφερε ξωφαλτσα την εξωσωματικη σαν λυση σε περιπτωση προβληματος και την αλλη σαλπιγγα γι αυτο ηθελα επειδη δεν εχω ιδεα να μου δωσετε λιγο τα φωτα σας περι εξωσωματικης γονιμοποιησης.εαν ειναι επωδυνη διαδικασια,ποσο διαρκει χρονικα ολο αυτο,αν παιρνεις φαρμακα,τι πιθανοτητες επιτυχιας υπαρχει.ειμαι 27,5 χρονων κ ο αντρουλης 33.σας ευχαριστω πολυ και σε ολες ευχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Καλησπερα.Λοιπον εγω θα σου πω αυτα που ξερω απ'τη δικη μου πλευρα κ οπως εγω το βιωσα.Η διαδικασια της εξωσωματικης ειναι παρα πολυ απλη,δεν ειναι καθολου επωδυνη.Ισως λιγο στην ωοληψια να νοιωσεις κανα-δυο τσιμπηματακια αλλα οχι κατι το φοβερο.

Φαρμακα φυσικα κ περνεις.Ενεσεις κανεις.Τωρα το ποσα φαρμακα θα παρεις κ ποσες μερες θα διαρκεσει η διαδικασια αυτο θα στο πει με το καλο ο γιατρος σου,οταν ερθει η ωρα.Δεν υπαρχει στανταρ σε αυτο.Ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και αντιδρα διαφορετικα στα φαρμακα.Επισης για αλλο λογο εκανα εγω εξωσωματικη για αλλο θα κανεις εσυ..καταλαβες;;Ειναι αναλογως το προβλημα κ την ανταποκριση του οργανισμου.

Τις πιθανοτητες κ αυτες θα τις συζητησεις στο κεντρο που θα πας.Καθε ζευγαρι εχει τις δικες του πιθανοτητες.

Η ηλικια σου ειναι πααααρα πολυ καλη.Εγω να φανυαστεις ειμαι 38!!

Μια συμβουλη που θα την ακουσεις πααααααααααααρα πολλες φορες,αλλα αληθεια εχει πολυ σημασια.ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ,ηρεμια,χαλαροτητα κ θα πηγαινεις ενα βημα τη φορα.Παιζει σημαντικο ρολο η ψυχολογια που πρεπει να ειναι οσο το δυνατον καλη!!!

Καλη επιτυχια!!Και οτι αλλο θες...ευχαριστως..... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!!!

Πόλλα΄καλά νέα βλέπω και χαίρομαι πολύ!

Καταρχάς ΛΙΛ μου να σου ζήσει το μωράκι σου! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι γερό και καλότυχο!

Να ευχηθώ και στις νέες μανούλες μου μια τελεια εγκυμοσύνη Ζούμπι και Ελένίτσα, εχω και μια αδυναμία στα δυδιμάκια, να πάνε όλα καλά!

Στα κορίτσια μας που ξεκινάνε τώρα, να χαλαρώσουν και ειμαι σίγουρη ότι η Παναγίτσα θα τις βοηθήσει!!!

Κέλλυ μου καλώς όρισες στην μεγάλη παρέ μας! Οτι είναι να γίνει να γίνει για καλό! Εδώ θα βρεις πολλές απαντήσεις στα ερωτήματά σου!

littledancer ευτυχώς που είσαι κι εσύ και ανεβαίνει η διάθεσή του φόρουμ!!!!!!

Μαρινάκη τι κάνεις? Ολα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa καλό κλώσσημα!!!!!!!!!!! να προσέχεις και μην αγχώνεσαι που αναλαμβάνει ο αντρούλης σου!!! Άλλωστε εσύ κάνεις ποιο σημαντική "δουλειά" τώρα......

Jigsaw καλή αρχή!!!!!! Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά! :ymapplause::ymapplause:

littledancer εσύ γιατί κοιμάσαι στο πάτωμα;;;;;Είναι μέρος της θεραπείας;;;;;;;; :D:D

Πως πάνε οι φρεσκοεγκυούλες μας;;;;;; Ζούμπι;;; ελένη;;;;

Κέλυ καλώς ήρθες!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!! Η φρεσκοεγκυούλα μας Ζούμπι ήταν πολύ κατατοπιστική!!!!! Οτιδήποτε χρειαστείς εννοείται πως είμαστε εδώ!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!ειμαι ηδη πολυ καλυτερα και απλα ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης να κανω τις εξετασουλες μου και να βαλω παλι μπροστα για παιδακι(τωρα με ποιο τροπο θα το δουμε..).σας ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σας και τις ευχες σας!στο εξης θα τα λεμε συχνα γιατι πολυ μου αρεσει η παρεουλα σας!!!σας φιλω γλυκα και σας ευχομαι τα καλυτεροτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Anji!Ατιμη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζει κι αλλους τους κατεβαζει στα πατωματα!!Δεν κανουμε προβα για το καμπινγκ απλα εχουμε αποκλισει την κρεβατοκαμαρα λογω εργασιων εξω απο το σπτι και πρεπει να εχουμε κλειστα (για καμια 10αρια μερες.... :roll::thumbdown: )

Κελυ θα ερθει ο Σεπτεμβριος και δεν θα εχεις καταλαβει πως περασε ο καιρος.Εδω γω περιμενω το Νοεμβριο.γκρρρ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ lenista, όλα να πάνε καλά!!!!

Καλές ξάπλες τώρα και μην σκέφτεσαι τίποτα...

ηρεμία και όλα θα γίνουν!!!!

Καλώς ήρθες κι από μένα Κέλυ!!! κάνε τα μπανάκια σου, ξεκουράσου και από σεπτέβρη θα βρείτε την άκρη με τον αντρούλη σου....

Anji μου, τι να κάνω επηρεάστηκα...το ομολογώ...αφού εάν έπινα καφέ θα τον παρήγγελνα γλυκό με μπόλικη...κανέλλη..εεε, κανέλα ήθελα να πω!!! =))=))

Lil μου να είναι πάντα γερός και δυνατός ο μπεμπάκος σας!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!! :-*

Littledancer...τι να πω...όλα τα τρελά σε σένα συμβαίνουν κοπέλα μου;;; ήμαρτον!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Anji!Ατιμη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζει κι αλλους τους κατεβαζει στα πατωματα!!Δεν κανουμε προβα για το καμπινγκ απλα εχουμε αποκλισει την κρεβατοκαμαρα λογω εργασιων εξω απο το σπτι και πρεπει να εχουμε κλειστα (για καμια 10αρια μερες.... :roll::thumbdown: )

έλεος littledancer!!!!!!!!! φτάνει πια!!!!!!!! =;=;=;

Έχεις αποκλειστεί και από το κρεβάτι σου.....!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλεος littledancer!!!!!!!!! φτάνει πια!!!!!!!! =;=;=;

Έχεις αποκλειστεί και από το κρεβάτι σου.....!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ασε διπλα στο τραπεζι της κουζινας κοιμαμαι σαν τη γυφτισσα καταντησα :roll:

[smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif] Θελω να ειχα μετακομισει 2-3 μηνες πριν γινεται;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στην αναμονή για τον επόμενο μήνα, ή μήπως και για τον μεθεπομενο.. εκεί που ήθελα να αδιαθετήσω νωρίς, τώρα θέλω μετά τις 9/8 μήπως και ξεκινήσω τη διαδικασία τον Αύγουστο.. αλλιώς Σεπτέμβρη... εγώ η ανυπόμονη τώρα μαθαίνω να κάνω υπομονή και να μη με πειράζει και τόσο..

πάντως το κλίμα εδώ είναι όντως πολύ θετικό και είστε η μόνη μου παρέα (εκτός από μια φίλη) που ξέρει για το όλο.. εγχείρημα και καταλαβαίνετε τι νιώθω..

δεν θέλω να πω τίποτα σε κανέναν ούτε σε γονείς, μέχρι να ολοκληρωθεί η όλη διαδικασία.. οι γονείς νομίζω ότι αγχώνονται διπλά (οι δικοί μου, γιατί οι δικοί του δεν ξέρουν καν ότι έχουμε "θέμα"!) και οι φίλοι δεν ξέρω αν καταλαβαίνουν.. (είναι σε άλλοι φάση εξάλλου, είτε έχουν παιδιά είτε περιμένουν, οπότε.. )

χαίρομαι που τα λέμε από εδώ και μαθαίνω ευχάριστα νέα για τα κορίτσια που έχουν μπει σ'αυτή τη διαδικασία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!!Κοριτσια χθες κοιμηθηκαμε αλλου.Σε κρεβατι!Απιστευτο ε;; :lol::lol:

Ετσι πηγα απο εκει στο νοσοκομειο σημερα και ειχα ξεχασει το βιβλιαριο στο σπιτι και αυριο πρεπει να ξαναπαω για να μου γραψουν κατι εξετασεις.Η καμπυλη τραγικη την ειδα το απογευμα και καραφλιασα 288 νομιζω στο 2ωρο.

Με εβαλαν κατω σημερα, με κοιτουσαν απο εδω με κοιτουσαν απο εκει(σαν τον Ηλιοπουλο στην ταινια που πηγε στους γιατρους και επαθε κριση πανικου ενα πραγμα :lol: )Λεω θα μου βρουν τιποτα αλλο χειροτερο στο τελος και θα τρεχω γι αλλα...

Επανηλθε το θεμα αυτοανοσα στη μεση και πρεπει να κανω και αλλες εξετασεις( που δεν γινονται εκει :-s :-\ )Δεν καταλαβα καλά αυριο θα μου εξηγησουν.Αυτο που καταλαβα καλα ειναι οτι μαλλον δεν μου τις καλυπτει το ταμειο και θα τις πληρωσω... :evil: Μου αυξησαν και τα glucophage και μαλλον θα τα παιρνω και στην εγκυμοσυνη :-s (ουτε κι ευτο το καταλαβα ακριβως).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο littledancer μου!!!αυτό θα πει "τα κατάλαβα όλαααααα"...

θα σου πρότεινα να μην πας αύριο, αφού τα κατάλαβες τι θες και κουράζεσαι;;;

μήπως να έπαιρνες και κανέναν διερμηνέα μαζί σου;;;

=))=)):)):)):lol::lol:

"μυαλό ξουράφι" είσαι *-:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι αυτοι καταλαβαν αν τα καλυπτει η ασφαλεια μου νομιζεις;:Απλα ελεγαν ο ενας στον αλλον γιατι δεν τις εκανα ολες τις εξετασεις και εκανα μονο τις μισες και ο αλλος ελεγε οτι την βαλαμε να κανει αυτες που γινονται εδω στη σεβαστουπολεως στο νοσοκομειο.Τι συμπερασμα βγαζεις εσυ απο αυτο; :-s Οι αλλες γινονται εξω;Γινονται κι εκει αλλα δεν καλυπτονται;αυριο θα μαθω :D

Αγγελικα φταίει το πολυ ζαχαρο εχει πηξει ο εγκεφαλος :lol::lol::lol: Θες να ερθεις για διερμηνεας μηπως;Τωρα για το φαρμακο δεν ξερω τι να καταλαβω ο καθενας που μιλας μαζι του λεει και τα δικα του.Βασικα περιμενα οτι θα επρεπε να ρυθμιστει ολο αυτο και μετα να κανω εμβρυομεταφορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!βλεπω ολες μια χαρα ειστε!! :lol::lol:

littledancer γιατι κανεις ολες αυτες τις εξετασεις?????

εχω αρχισει και νησυχω για την diaz ειχε πει οτι θα παει διακοπες η καπου τελος παντων....μετα απο την β επιπεδου εχει ξαναμπει να μας πει τα νεα της?????

λοιπον να σας πω εν συντομια τα δικα μου......πηγα εχθες Τεταρτη και 10η μερα του κυκλου και εκανα την οιστραδιολη μου η οποια ηταν 849 απο 200...και κατι που ηταν την δευτερα(δεν θυμαμαι ακριβως)το θεμα ειναι οτι τετραπλασιαστηκε και ο υπερυχος πολυ καλος εχω 7 ωοθυλλακια απο δεξια το ενα ειναι ωριμο και μου ειπε οτι μαλλον θα το χασουμε περιμενοντας να μεγαλωσουν και τα αλλα τα οποια ειναι γυρω στο 15-16 και δημιουργηθηκαν και καινουρια τα οποια κι αυτα ειναι στις ιδιες διαστασεις τωρα πως εγινε αυτο :o και απο αριστερα σταθερα 4 κι αυτα στις ιδιες διαστασειςοποτε υπολογιχει οτι θα μου παρει περιπου 10 πιστευω καλα ειναι αρκει να εχουν ωαριο και να μην ειναι κυστικα απο εχθες ξεκινησα και την καταστολη και αυριο το πρωι ξαναπαω για υπερυχο οιστραδιολη και προγεστερονη αυτη την φορα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είδες deppa που όλα πηγαίνουν μία χαρά;;;;; Μπράβο και καλή συνέχεια!!!!!!!

littledancer νομίζω πως αυτή την περίοδο της ζωής σου δεν πρόκειται να την ξεχάσεις ποτέ........Από το καλό στο καλύτερο...θα τα λες στα παιδάκια σου και θα γελάς!!!!!! ;););)

Aggelika......θες σύμμαχο στην ανία των γηρατιών;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

daphne η υπομονή είναι η μέγα αρετή στο παρεάκι μας!!! Υπομονή και καλή διάθεση. Έχουμε τα "κάτω" μας :-q , αλλά προσπαθούμε πιο πολύ για τα "πάνω" μας! [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] ...Απόλαυσε αυτό το διάστημα και χαλάρωσε.....

Εμείς κορίτσια χθες πήγαμε στον γιατρό και είχαμε ευχάριστα!!!! Ο τράχηλος άρχισε να παίρνει πάλι τα πάνω του και είμαστε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι. Βέβαια, ο γιατρός μου είπε να μην ξανοίγομαι καθόλου με αυτήν την ζέστη....

Σε περίπου 10 μέρες θα κάνω και την καμπύλη σακχάρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!!!βλεπω ολες μια χαρα ειστε!! :lol::lol:

littledancer γιατι κανεις ολες αυτες τις εξετασεις?????

εχω αρχισει και νησυχω για την diaz ειχε πει οτι θα παει διακοπες η καπου τελος παντων....μετα απο την β επιπεδου εχει ξαναμπει να μας πει τα νεα της?????

λοιπον να σας πω εν συντομια τα δικα μου......πηγα εχθες Τεταρτη και 10η μερα του κυκλου και εκανα την οιστραδιολη μου η οποια ηταν 849 απο 200...και κατι που ηταν την δευτερα(δεν θυμαμαι ακριβως)το θεμα ειναι οτι τετραπλασιαστηκε και ο υπερυχος πολυ καλος εχω 7 ωοθυλλακια απο δεξια το ενα ειναι ωριμο και μου ειπε οτι μαλλον θα το χασουμε περιμενοντας να μεγαλωσουν και τα αλλα τα οποια ειναι γυρω στο 15-16 και δημιουργηθηκαν και καινουρια τα οποια κι αυτα ειναι στις ιδιες διαστασεις τωρα πως εγινε αυτο :o και απο αριστερα σταθερα 4 κι αυτα στις ιδιες διαστασειςοποτε υπολογιχει οτι θα μου παρει περιπου 10 πιστευω καλα ειναι αρκει να εχουν ωαριο και να μην ειναι κυστικα απο εχθες ξεκινησα και την καταστολη και αυριο το πρωι ξαναπαω για υπερυχο οιστραδιολη και προγεστερονη αυτη την φορα.....

Deppa ολα καλα ειδες;Μακαρι ολα τα ειναι καλα και να τα παρουν.

Τις εξετασεις τις κανω γιατι μου ειπαν οτι οταν συνυπαρχουν ανεπαρκεια ωοθηκων και διαβητης συνηθως προκειται για αυτοανοσο.

littledancer νομίζω πως αυτή την περίοδο της ζωής σου δεν πρόκειται να την ξεχάσεις ποτέ........Από το καλό στο καλύτερο...θα τα λες στα παιδάκια σου και θα γελάς!!!!!! ;););)

Το καλυτερο ηταν σημερα που ξαναπηγα και δεν εκανα τιποτα γιατι το συστημα ειχε κολλησει [smilie=toothy9.gif]

Αντε απο βδομαδα παλι.Αλλωστε ειναι κριμα να μην κανω εκδρομουλες στο Γουδι με 40 βαθμους.

Και το αλλο νεο :?: Εφυγε η σκαλωσια απο το παραθυρο μου κοριτσια!!!Θα κοιμηθω στο σπίτι μου σαν ανθρωπος επιτελους! [smilie=thumbsup.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...