Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Ελένη μου, τα κορίτσια έχουν δίκιο γλυκειά μου: οι γιατροί μας ξέρουν καλύτερα, εμείς ηρεμία, ψυχραιμία, ελπίδα και πίστη ότι θα τα καταφέρουμε, όπως και θα γίνει! Οκ, το να μαθαίνουμε γενικώς δεν είναι κακό, αλλά σε αυτή την φάση μάλλον θα σου εντείνει περισσότερο το άγχος και τους φόβους σου. Κι εγώ προχθές, διάβαζα αλλού, όπου οι κοπέλλες μάλλον ήταν γιατροί;... έπαιζαν τον γιατρό;.... δεν ξέρω, αλλά πάντως, δεν το κρύβω, μέχρι κι εγώ αγχώθηκα!

Το σημαντικό στη δική σου περίπτωση είναι να παράξεις πολλά και όσο το δυνατόν καλύτερα ωάρια.

Σου το εύχομαι ολόψυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Gioulaki να χαίρεσαι το ανηψάκι, να είναι υγιές και καλότυχο!!!! :ymparty::x

Εleni να σε ρωτήσω κάτι?? Γιατί τον Μάιο θα γίνει η ωοληψία και έναν μήνα μετά η εμβρυομεταφορά?????

Μαρίνα έχεις δίκιο...καμιά φορά σκέφτομαι ότι ξέρουμε αρκετά και ίσως δεν θα έπρεπε γιατί δεν κάνει καλό σε μας και στην ψυχολογία μας... καλό θα ήταν να μην τα ψιρίζουμε και πολύ...ο καθένας στο είδος του...όχι βέβαια και στην άγνοια, στο άλλο άκρο δηλαδή, αλλά κάπου στην μέση, για να μην χάσουμε και την μαγεία που υπάρχει στην σύλληψη και απόκτηση ενός παιδιού... (με έπιασε το φιλοσοφικό μου βραδιάτικα... :roll: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Γιουλάκι νας σας ζήσει το ανηψάκι! Γερό και δυνατό!

Μαρίνα θα σε μαλώσω... σε λίγες μέρες ξεκινάς κι εσύ διαβάζεις πράγματα που σε αγχώνουν;; Έχεις ολόκληρη ομάδα με γιατρούς που μπορείς να εμπιστευτείς, οπότε μην διαβάζεις πράγματα που δεν σε βοηθούν!!

Αγγέλικα θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις! Θα δεις! Όλα καλά να πάνε και να έρθει με τις ζέστες το νινάκι! Καλά κατάλαβες... δεν μένω Γιάννενα, οπότε δεν με παρακολουθεί ο Ζηκ. αλλά ο γιατρός που με παρακολουθούσε και στη διέγερση και μιλούσε με τον Ζηκ. Μια χαρά είναι κι αυτός! Με ηρεμεί!! Βασικό!

Άντζι μου μην αγχώνεσαι! Τέλειο θα είναι το σποράκι!! Θα δείτε ολόκληρο μωράκι!!! Εννοείται θα περιμένουμε νέα σου!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

αγγελικη θα γινει ετσι γιατι θα ελεγξουν τα εμβρυα την 5η μερα αν ειναι υγιη η οχι και μετα δεν προβαβαινουμε να κανουμε τον ιδιο μηνα την εμβρυομεταφορα και θα την κανουμε τον επομενο..

ειλικρινα κοριτσια δεν αγχωνομαι..ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη που τα πραγματα εχουν παρει μια σειρα και αργα η γρηγορα αφου βρεθηκε η λυση στο προβλημα μου θα αποκτησω ενα η δυο μωρα ακομα...

απλα οπως καταλαβαινετε εχω καποιες ερωτησεις για να προσπαθησω και γω οσο μπορω να γινουν ολα σωστα που να μην ταλαιπωρηθουμε αδικα..

σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση...και να αποκτησετε ολες παιδακια συντομα...

η κορη μου ηταν ενα θαυμα οποτε δεν θα μεινει καμοια σας χωρις μπεμπακι.. ;) ..

φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki να σας ζήσει το ανιψάκι σας! Γερό κι ευτυχισμένο!

Άντζι μου κι εγώ έτσι πιστεύω, θα είναι όλα μια χαρά!

Ελένη μου, ευχαριστούμε για τις ευχές κ να έχεις καλή επιτυχία και εσύ.

Αχ Diazάκι μου γλυκό! Είδες, είδες; Μέχρι κι εγώ μπορώ να αγχωθώ :oops: , αλλά ευτυχώς έχω σταματήσει να επηρεάζομαι πια... Εμ, μετά από τόσα και τόσα...

Πάντως κορίτσια, περνάνε οι μέρες και πλησιάζει κι ο καιρός μας! Έρχεται κι η σειρά μας!!!

Νιώθω σαν να ξεκινώ από την αρχή κι ευτυχώς δεν το έχω συνεχώς στο μυαλό μου.

Μακάρι έτσι να είμαι και μετά, τελικά αυτό βοηθά πάρα πολύ...

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Ντιάζ, μακάρι να γίνουν όπως μου τα λές!!!!

Πολύ χαίρομαι Ελένη που δεν αγχώνεσαι, είναι πολύ βασικό.... Αν υπάρχει θετική σκέψη όλα γίνονται!!!

Μακάρι να τα καταφέρεις και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο...

Καλά βρε Μαρίνα, εσύ έχεις περάσει τόσα και κάθεσαι και αγχώνεσαι με γνώμες κοριτσιών που το παίζουν γιατροί???? Εσύ σε λιγάκι θα καταφέρεις τον σκοπό σου και αναλώνεσαι σε τέτοια????Κλείσε αυτιά και μάτια σε κάτι τέτοια και ονειρέψου μόνο το μπεμπάκι σου που αυτή την φορά θα έρθει να σε βρει!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου, καλή επιτυχία με το γιατρό την Πέμπτη,αφού ήταν καλή η καμπύλη μην ανησυχείς.

Diazaki και συνωνόματη Αγγελικούλα, σας υπόσχομαι να είμαι ήσυχη, το μωράκι σας ευχαριστεί για την τρελή τη μάνα του :)

Anjie, όλα καλά θα πάνε στην αυχενική,θα το απολαύσεις.Εχεις να μας πεις νεα...

Gioulaki να σας ζήσει το ανηψάκι,βιαζόταν να κάνετε Πάσχα μαζί!

Ελένη, μην αγχώνεσαι, ο γιατρός σου σίγουρα θα επιλέξει το καλύτερο για σένα.Όταν είπα στη μανα μου για τις δυο βλαστοκύστες μόνο που δεν έκλαιγε λόγω μεγέθους τσιλιβίθρας!Είχε πλάκα η αντίδρασή της αλλά τότε στενοχωριόμουν γιατί το οτι απέκλειε την πιθανότητα αποτυχίας με πίεζε παραπάνω.Θα πάρουν όλα το δρόμο τους κορίτσι μου.

Μαρινάκι, ε ε έρχεται!!!

Τέλος, ένα μεγάλο συγγνώμη για τη γαιδουριά μου που δεν έστειλα τις ευχές μου στην twiggy.Σήμερα διάβασα τις σελίδες που είχα αφήσει πίσω μου και λεω αμάν!!!γέννησε η twiggy! Να είναι γερό και καλότυχο, πολλά πολλά φιλάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Κοριτσάκια μου!

Αυτό κάνω, κλείνω τα μάτια κι ονειρεύομαι σύντομα να έχω γεμάτη αγκαλιά!

Πια η διαδικασία δεν με απασχολεί... Αρκεί, τουλάχιστον, να είμαι οκ στον επανέλεγχο εντός ημερών.

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

Φιλιά σε όλα τα υπέροχα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα μου καλη βγηκε αλλα.θα μου πει και απο κοντα μεθαυριο την Πεμπτη που θα παμε...Εκανα και αιματολογικες και επεσε και αλλο ο αιματοκριτης μου παρ ολο που παιρνω πρωι βραδυ σιδηρο.... :roll:

Αντζη μου καλη επιτυχια στην αυχενικη την αλλη εβδομαδα!

Ντιαζακι μου με το καλο και εσεις να δειτε το μωρακι σας την αλλη εβδομαδα!

Ελενη σκ. εννοειτε δυο να βαλεις! Και εγω την Φοιφα εχω ειναι και συγγενεις μου.

Μαρινακι ευχομαι συντομα αυτο να μην ειναι ονειρο αλλα πραγματικοτητα!

Το μελακι μας ελπιζω να ειναι καλα, τα φιλια μας!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου!

Που ειστε, οεοοοοοο????? :((:((:((:((:((

Τα νεα μου...Πηγαμε εχθες και ειδαμε το μπεμπακο και ειναι ολα καλα! :D :D

Ειναι 622γρ κουναγε χερακια, ποδαρακια,λιγο ζωηρουλης ειναι τελευταια !:lol:

Μας ειπε ο γιατρος οτι εχει λιγο χωρο ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!

Λιλ μου, μπράβο που είναι όλα καλά!!!! Φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!

Εγώ είμαι εξαντλημένη, πήγα το πρωί κι έκανα ένα κάρο εξετάσεις, βασικά τις γενικές για χοληστερίνη, τρυγλυκερίδια κλπ κλπ, συν καμπύλη ζαχάρου κ ινσουλίνης (πανάκριβη και είχα και έκπτωση :cry: ). Δεν πειράζει, ας τις έχω έτοιμες από πριν για την συνέχεια... Πέντε μπουκαλάκια μου πήρε, από τα μεγάλα :twisted:!!! Μεγ. Δευτέρα απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα, ελπίζω να είναι οκ. Θα έχω και τα ανοσολογικά Μεγ. Δευτέρα πρωί... Μακάρι να είναι όλα καλά!

Αλλά βρε κορίτσια, ένα μου έκανε εντύπωση: δεν έπρεπε να μου βάλει κάποια "πεταλουδίτσα" παρά να με τρυπά συνέχεια;;;;; :o:o:o:o

Σουρωτήρι έγιναν τα χεράκια μου.... Αμαρτία δεν είναι;

Σας φιλώ γλυκά! Καλό Σαββατοκύριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι καλά αποτελέσματα να έχεις!! :ympray::ympray: Μην ανησυχείς όλα καλά θα είναι! Μα καλά για 5 μπουκαλάκια σε τρύπησαν 5 φορές; Άντε 2 να σε τρυπούσαν λόγω της καμπύλης ζαχάρου! Συνήθως βάζουν κάτι σαν λαστιχάκι και με ένα τρύπημα γεμίζουν όλα τα μπουκαλάκια....

Αγγέλα πως είσαι; Ξεκουράστηκες; Όλα οκ με τα πονάκια;

Αγγέλικα όλα καλά θα πάνε! Θετική σκέψη να έχεις και πίστη! ;) Λίγο υπομονή ακόμα και θα έρθει το μωράκι!

Ελένη μπράβο που δεν αγχώνεσαι! Όπως είπαν και τα κορίτσια το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος στη περίπτωσή μας!!!

Λιλ μου μπράβο! Πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Το μωράκι μεγαλώνει ε; Αχ τι ωραία....

Κοριτσάκια μου εγώ πάλι δεν άντεξα και πήγα σήμερα στο γιατρό να δω το μπεμπάκι και δόξα το Θεό όλα καλά! Ευχαριστώ Θεέ μου! Έχει μεγαλώσει και αρχιζει να παιρνει μορφή, κεφαλάκι, ματάκια, κοιλίτα και μια καρδιά να χτυπά σαν τρελή! Πολύ όμορφη εικόνα! Εύχομαι όλες οι μη εγκυούλες να τη ζήσουν σύντομα!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo diazaki mou!!!ti oraia pou ola pane mia xara!!!megalonei to mpempaki sou k se ligo kairo tha se klotsaei kiolas!!!! :)

lil k ta dika sou nea uperoxa!!!!exei ginei olokliro antraki pia!!!! ;)

marinaki ti na po???asxeti mallon tha itan!!!

k ego piga exthes stin giatro k doksa si o theos to moro einai ugeiestato!!!einai 2200 k 45 pontous!!!megalose polu to agori mou!!!! to mono pou mas apasxolei ligo einai oti mporei na erthei ligo pio mprosta epeidi den exo polu ugro mesa stin koilia mou!!!ti na kanoume??oti pei o theos!!!as erthei ligo pio mprosta arkei na einai ugeiestato!!

cuandaki gennises???perimenoume nea sou!!

meli mou elpizo na eisai kala k na pernas kala!!!

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ντιαζάκι!!!είδες που ανησυχούσες;ποια μιλάει! ;)

Μαρία, όλα καλά θα πάνε!

Ευτυχώς τα πονάκια έχουν σχεδόν εξαφανιστεί, αποφεύγω και τις άσκοπες κινήσεις κι ελπίζω να δω καλά το μωράκι σε δυο βδομάδες, δεν περνάνε οι μέρες...

Βρε κορίτσια, κι εμένα μου έλειψε πολύ το μελάκι μας.Μέλι μου, ελπίζω να είσαι καλά και τίποτε άλλο.Φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα πονακια καμια φορα εχω και εγω και το ειπα προχθες στο γιατρο και μου ειπε λογικο ειναι!Αφου μεγαλωνει το μωρακι και η κοιλιτσα και τα οργανα μας σιγα σιγα μετακινουνται προς τα πανω.Που να δεις που θα σε κλωτσαει σε λιγο :D

Diazaki συγχαρητηρια !!!Πολυ χαιρομαι που μεγαλωσε και γινεται μωρακι τωρα!!! :D

Μαρακι μεγαλωσε το αντρακι σας!!! Σε λιγο θα παιρνεις και εσυ σειρα!!!Μας αρκει πανω απο ολα που ειναι υγειεστατα, ολα θα πανε καλα!!! :D

Μαρινα μου και σε εμενα οταν εκανα την καμπυλη ζαχαρου με τρυπησανε 4 φορες. Δεν σου βαζουν πεταλουδα.

Εγω που εχω ικα πληρωσαμε λιγα χρηματα για την γενικη αιματος .... για την καμπυλη αν θυμαμαι καλα καπου 3 euro πληρωσε ο αντρας μου...Καλα αποτελεσματα γλυκια μου!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristo koritsia!!!nai lil mou, gera mora theloume pano apo ola!!!

ego den eixa katholou ponakia!!mono trabigmata stin arxi k 2 fores pou me ponesan ta pleura!!!

tha gino manoula pare ton xrono sou k iremise!!!k sou euxomai mesa apo tin kardia mou na kaneis ena ugeiestato k panemorfo moraki opos tis fotografias sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου με το καλό να έρθει το αντράκι σας! Γερό και δυνατό να είναι κι αν έρθει και λίγο νωρίτερα δεν έγινε και κάτι! Από βάρος και ύψος πάντως καλά είστε! Έτοιμος ο νεαρός!!! Με έναν πόνο!

Αγγέλα χαίρομαι για τα πονάκια που πέρασαν! Με το μαλακό οι δουλίτσες από εδώ και πέρα. Κι εγώ όταν τρέχω με τη δουλειά και περπατάω αρκετά, μετά νιώθω σουβλιές και πονάκια και τρέχω να ξαπλώσω!

tha_gino_manoyla πάρε το χρόνο σου και προσπάθησε να τα ξεχάσεις όλα και να ηρεμίσεις! Θα σου κάνει καλό και τσουπ θα έρθει το μωράκι! Αυτό να σκέφτεσαι... ότι ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!

Λιλ εσύ έχεις κάνει Β' επιπέδου ή είναι νωρίς ακόμα;

Μελίπικτό μου μακάρι η επιστροφή σου να συνοδευέται με ευχάριστες ανακοινώσεις!! Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα! :YMHUG:

Φιλιά σε όλες!! Τη θετική μου ενέργεια σε όσες κοπέλες προσπαθούν για να μείνουν εγκυούλες σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil,diaz με καθησυχάσατε για τα πονάκια, να στε καλά βρε κορίτσια!!!Lil,ανυπομονώ να αρχίσει τις κλοτσιές :) μια κυρία επιμένει οτι τώρα θα το ακούσω αλλά διάβασα κάπου οτι είναι νωρίς ακόμα,καλά να είναι κι όλα θα ρθουν με τη σειρά τους.

Thagino manoula, πάρε το χρόνο σου κι ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ η μια για την άλλη γιατί έχουμε πονέσει και έχουμε ίδια ψυχολογία.Πολλές φορές έχω σκεφτεί μήπως δεν πρέπει να γράφω όσο οι άλλες γυναίκες προσπαθούν αλλά έχω περάσει απο τη φάση αυτή και έπαιρνα κι εγώ κουράγιο από τα ευχάριστα.Έχω ακόμη την ψυχολογία της γυναίκας που προσπαθεί κι άλλωστε δεν έχω την πολυτέλεια, την άνεση να απολαύσω την εγκυμοσύνη μου,όποια δεν το έχει ζήσει-και μακάρι καμιά να μην το ζήσει και να ρχονται όλα εύκολα-δεν μπορεί να καταλάβει.Τα κορίτσια εδώ όμως καταλαβαίνουν ;)

Μελάκι, littledancer μας λείψατε, φιλιά σε όλες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggela einai noris akomi gia na to nioseis!!!pano kato to niotheis stin 20i ebdomada!!!mporei k kanaduo ebdomades pio mprosta!!alla oses lene oti to niothoun pio noris,kanoun lathos!!einai ta entera pou ta niothoume!!!tha perasei o kairos grigora k tha to nioseis k tha mineis me to xamogelo sta xeili!!! :)

diazaki mou se euxaristo gia tis euxes k sou tis antapodido!!! :x

bre koritsakia mou me metro oi douleies!!!ego akomi ilektriki skoupa den ebala!!!sfouggarizo,kseskonizo,siderono alla skoupa giok!!!as kanei kati k o antras mou!!!!

filakia polla k fffffffffffooooouuuuuuuuuuuuuuuu apo emas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια όντως παίρνω κουράγιο από σας που τα καταφέρατε....κ όταν με πιάνουν οι μαύρες μου σκέφτομαι εσάς και νιώθω καλύτερα..... κ όντως μόνο όσες τα χουν περάσει τα καταλαβαίνουν....η αλήθεια είναι ότι εγώ μέχρι τη 2η αποτυχημένη ήμουνα στον κόσμο μου...και έλεγα εντάξει μωρέ δεν είναι κ τόσο τραγική η διαδικασία της εξωσωματικής....δεν περίμενα ότι μετά την 3η θα είχα τέτοιες ψυχολογικές μεταπτώσεις.... και ξαφνικά συνειδητοποίησα ότι μου χε γίνει τόση εμμονή όλο αυτό που έχανα σιγά σιγά πολλά πράγματα από την καθμερινότητα μου...ότι σιγά σιγά αυτό τρώει ακόμη και τον γάμο μου.... θα συνέλθω όμως...ήδη νιώθω λίγο καλύτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!Εγώ έχω ψιλοχαθεί γιατί προσπαθώ να μην σκέφτομαι συνέχεια το θέμα της εξωσωματικής.Έκανα όμως και την καμπύλη σακχάρου και δεν ήταν καθόλου καλή και το μυαλό μου πάλι στα ωάρια κλπ πάει.Θα δω τον ενδοκρινολόγο την Τρίτη μπας και κάνω Πάσχα χωρίς να τρώγομαι με τα ρούχα μου!! :| 4 ευρώ με το ΙΚΑ εμείς δώσαμε για την καμπύλη αλλά έκανα μόνο 2 μετρήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!! Σε λίγο καιρό θα βλέπεις ένα μικρούλικο μωράκι και δεν θα το πιστεύεις!!!!!! :P

Μαρίνα καλά αποτελέσματα να έχεις!!!! Να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά!!! Δεν σχολιάζω την χαζο-γιατρό που σε κατατρύπησε γιατί ξέρω πως μόλις πάρεις τα καλά αποτελέσματα από όλες τις εξετάσεις σου θα τα ξεχάσεις όλα.... ;)

Μαρία μην αγχώνεσαι, ακόμα και εάν χρειαστεί να βγει νωρίτερα θα θυμάσαι ότι είναι για το καλό του μπεμπούλη σου...άσε που όπως είπαν και οι κοπέλες το βάρος και το ύψος του είναι μια χαρά!!! Με το καλό όποτε και εάν έρθει!!!!

Littledancer μην πάει ο νου σου στο κακό, μπορεί απλώς να έτυχε ή να αγχώθηκες με κάτι... θα δεις που την Τρίτη ο γιατρός σου θα σου πει πως δεν είναι κάτι σοβαρό!!!!! Να με θυμηθείς.... Να είσαι αισιόδοξη!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπου διάβασα προχθες οτι το ανεβασμένο ζάχαρο χαλάει την ποιότητα των ωαρίων :cry::cry: Κι εγώ ακόμα κι αν το ρυθμίσω τα δικά μου έμβρυα είναι με ωάρια απο μήνες πριν....Με τον γιατρό μίλησα στο τηλέφωνο και μου είπε οτι δεν παίζει ρόλο για τα ωάρια που πήραμε αλλά για την εμβρυομεταφορά και μετά.Αλλά μ αυτά που ακούω δεν το πιστεύω.Σκέφτομαι μήπως μου το λέει απλά και μόνο επειδή δεν αλλάζει και κάτι αφού τα έχουμε ήδη κι αυτό δεν μπορεί αλλάξει. :(

Απο το άγχος δεν νομίζω να ανέβηκε τόσο η τιμή είχα 218 στα 120 λεπτά.Εγκεφαλικό κόντεψα να πάθω όταν το είδα,Το αστείο μεσα σε όλο αυτό είναι οτι σκέφτομαι το σοβαρό θέμα της ποιότητας των ωαρίων και τι θα γίνει σε περίπτωση εγκυμοσύνης αφού θα έχω απο πριν πρόβλημα και ταυτόχρονα σκέφτομαι και προβληματίζομαι πως θα πίνω καφέ έξω που τον πίνω και γλυκό :|:? Δεν παίζομαι με τίποτα το ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...