Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Μητσάκι τώρα σε διάβασα :(:(:(:( κρίμα ρε να σε κάνουν χειρότερα οι δικοί σου άνθρωποι...

Προσπάθησε να τους αγνοήσεις όσο μπορείς γιατί το μυαλό δεν θα τους το αλλάξεις και τσάμπα θα χαλιέσαι και εσύ ;)

Καλά μαρή;Αίμα το ποτίζεις το μικρόβιο τόσο καιρό;Εμ γιαυτό αρρωσταίνει τελικά,έχει αντισώματα το αίμα; :lol::lol::lol:

Κουράγιο μανούλα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημητρουλα μου...πες στη γιαγια οτι ο θηλασμος δεν φατιει που εισαι τοσο αδυνατη ...ουτε σε αδυνατιζε αλλο...αλλιως εγω θα θηλαζα ως τα 20 τους!

λογικο να εισαι ετσι......

καλε δεν το κραταω με το ζορι...αλλα δεν μπορω τη μιρλα τοςυ σχετικα με το 40ημερο...

αυτ με τα ρουχα εχει πολυ πλακα....

μου χτυπα το κουδουνι να τα βαλω μεσα μη τα πιασει η νυχτα....

πολυ γελιο...

αλλα της κανω τα χατηρια....με βοηθησε τοσο στο νοσοκομειο....που ομολογω δεν το περιμενα....

βεβαια ....ειναι το 8ο εγγονι, ηταν πιο νορμαλ....! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

οσο για το 40ημερο...καποιες φορες βολευει...πχ τωρα ηρθε η πεθ. ενοειται χωρις τηλ(αυτο θα το στρωσω μετα τις 40ημρες) και την εστιελα κουνιες με τη Μ-Ι. δε χαρηκε αλλα δε με νοιαζει...απο το να με κοιταει...! :lol::lol::lol:

περιμενω παιδιατρο...

Αφρο συγνωμη για το τηλ. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να έτσι μου την βγάζει την σελίδα....μου έχει σπάσει τα νεύρα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ιουλία τι άγχος και αυτό με τον ύπνο :lol::lol::lol::lol::lol:, αλλά αν διαβάζει λογικό να τον πιάσει υπνηλία!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα αντλησαοσο εβγαζε..χωρις ζουλιγματα..συνολικη ποσοτηταγαλακτος 120 μλ...ενα θαυμα :(:(:(:(

Και εχω μια ωρα περιπου να μαγειρεψω για τον Ο..Χυτρα Ολε...και το μικρο σκατιαρικο δεν κοιμαται...χωνετε μεσα στις κουτερ..ο Φο παλη ξεραθηκε..το χρυσο μου το παιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsako mou :(:(:(:(:(:(

ρε εισαι στα κατω σου ακους κ απ τους δικους σου αυτα :cry::cry::cry::cry:

εμεις ξες σε αγαπαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αργι το λαπ τοπ σου φταει..κ μενα καμια φορα το βγαζει ετσι :evil::evil:

ναι νηστισιμο ειναο το εσωτερικο..απ εξω το πασαλειυω με αυγο..μπορεις να μη το κανεις απλως εμφανισιακα δε θα εχει το χρωμα του τσουρεκιου 8-) πρωτη φορα αφησες το Λ?

βικυ ο μικρουλης μας καλα?σε ειχα παρει οταν γεννουσες,,το σηκωσε ο αντρας σου :oops: σε ειπε :D ??

ιουλια τι ωρα σηκωθηκε σημερα????????

με τα τσισα ολα καλα?το βραδυ?

εσεις αφρο?

παντως γαματο να εχεις κοιμησει παιδια απ της εστω 8-9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου 7.30 το πρωι σηκωθηκε μου ειπε ο χ...εγω ειχα φυγει! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ναι,ειναι οντως τελεια να κοιμουνται τοσο νωρις! :):)

μονο αυριο που εχουμε κοπερτι θα τον κοιμησω μεσημερι! ;)

βικακι τελεια τα ζουζουνια σου κ τα δυο! :D:D

να εισαι γερή κοπελα μου να τα χαιρεσαι κ να τα καμαρωνεις! :D

οσο για την αγκαλιτσα της μ.ι. στο λεωνιδακο..απο αγαπω μωρε το εκανε..φανταζομαι την τρομαρα σου,αλλα καλα εκανες κ δε της φωναξες! ;):)

αφρο απο σημερα μονη; :(:(

εμενα ο χ. θα φυγει μ.παρασκευη κ μ.σαββατο στο Αγιο Ορος κ ηδη με επιασε ενα σφιξιμο.. :roll::roll: φανταζομαι εσυ τοσο καιρο :roll::roll::(

φιλακια!βαζουμε τα κουκλακια μας ολα για υπνο..εμεις εεεεεχουμε ακομη! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μόνη. Εγω είχα ενα βραδυτι να πω ...δεν κοιμήθηκα,οιμηθηκα Στις 7 το πρωί που έφυγε ο κώστας. Ο μ λέει οτι τον πονάει η κοιλιά αλλα δεν έχει κανει διαρρια. Και κοιμήθηκε στο χαλί :( είναι πεσμένος σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια στο παντεσπανι! :)

εγω επειδη την πατησα με το κοψιμο,ειπα πως την επομενη φορα θα μοιρασω το μειγμα στα 3 κ θα τα ψησω ξεχωριστα ωστε να μη χρειαζονται κοψιμο! ;):idea::idea::idea:

αφρο μαλλον ειναι που ξαναεφυγε ο μπαμπας του :(:(

θου ολα καλα με τσισα κ κακα!αλλα τη βραδινη πανα δεν επιχειρω να του τη βγαλω!ποτε ειναι στεγνη,ποτε βρεγμενη..αστο καλυτερα 8-)8-) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα μου λειπαμαι πολυ :(

εγω σημερα ειμαι στα χαμενα ....δεν ειμαι καθολου στο σπιτι και στα παιδια ...

ιουλια εμενα ο Μ απο τοτε που σας ειπα οτι δεν φοραει πανα δεν την εχει ξανα βαλει καθολου ουτε για βραδυ μαχαιρι την εκοψε ....εχει εναν μηνα τωρα .

μποει να την βρεχει γιατι την βαζεις και εχει ασφαλεια αν δεν την εχει θα παει τουαλετα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...