Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Απαπα!!!!

Έχω να μπω μέρες και με το που μπήκα με κάνατε και δάκρυσα με αυτά που γράετε στη Βίκυ......

Βικάκι, κοριτσάκι μου σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να τον φτύσεις σαν κουκούτσι τον Λεωνίδα!

Να έχεις έναν γρήγορο τοκετό σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου :YMHUG::YMHUG:

Θα βγάλεις ένα τεράστιο και υγειές μωράκι ;)

Είμαι ακόμη στη μαμά μου και έχω θέμα με το ιντερνετ,κολλάει και συνήθως δεν συνδέετε :twisted::twisted:

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να δημοσιέυσω,αλλά αν με πετάξει θα το σπάσω :evil::evil:

Γι αυτό δεν γράφω πολλά όπως καταλαβαίνετε,τα φιλιά μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ με κανατε και εκλαψα...

ναι κατα βαθος ειμαι πολυ ευισσθητη..

σας αγαπω ολες!

τι καλο που εινια το παρεακι μας!

τι ψυχουλες ολες...

καμια δεν ξεχωριζει!

εγω δωσει οδηγιες στο Π.

ελπιζω να τα κανει ολα σωστα...

ενοειται δεν ενοχλειτε!

στριφοφυριζω μεσα στο σπιτι και δεν κανω τιποτα...

αν βαλω λιγο κρασακι να χαλαρωσω...πειραζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι σκεψη μου ειναι μαζι σου!!! Ολα τελεια θα πανε θα δεις!! Θα περιμενουμε νεα σου

το συντομοτερο με αγωνια. :YMHUG::YMHUG::x

Συμπεθερακι και εσυ ζορια ε? Με την δουλεια καλα? Μπραβο στην σκατουλα μου που καθησε στον

κωλο της, η αρχη εγινε! :ymapplause: Πολυ γελασα που σε μαλωνει κιολας :lol::lol:

Ερακι πεσανε πολλα μαζεμενα τον τελευταιο καιρο εκει που δεν ειχα καμια εγνοια και κλαταρα λιγακι αλλα που θα παει θα συνελθω.

Νατασα η αληθεια ειναι πως δεν εχω δοκιμασει μελασα. Θα παρω ομως μιας και βρηκα εδω. Δωσε συνταγη αν εχεις για λεμπκουχεν, πεθαινω και δεν εκανα καμια φορα η γαιδουρα! :D

Ιουλια ειναι λογικο να νιωθεις τοσο κουρασμενη, βαρβατη γριπη περασες οχι αστεια. Θα συνελθεις με τον καιρο, ξεκουρασου οσο μπορεις. :YMHUG::x

Σας αφηνω να ξαπλωσω νωρις, αυριο εχω γυναικολογο για τεστ παπ, περασαν κιολας 6 μηνες. Καλο βραδυ σε ολες! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ!!!! :D:D:D:D:D

Έρχεται ο μπέμπης καλεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

Με κανέναν πόνο μανουλα! Να τον γεννήσεις τσακ μπαμ και όλα να πάνε τέλεια!!!

Θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σας αύριο!!!!!!! ;););)

Λένα κάτσε να βρω το λινκ...

http://www.sintagespareas.gr/sintages/l ... ouxen.html

βουαλα!

Τα έκανα χωρίς τις φλούδες αλλά με γλυκό πορτοκάλι. Προσοχή στο παχος και στο χρόνο ψησίματος. Μην τα αφήσεις ούτε λεπτό παραπάνω γιατί θα γίνουν σαν τουβλα. Μη σου φανουν ωμά όταν έρθει η ωρα. Θα είναι οκ!!! Μιαμ μιαμ!!!!

Κατερίνα που είναι ρε ψυχή;;;;

Έρη κρίμα ρε συ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τα φάγατε τουλάχιστον;;;;;;;

Δήμητρα μα τι κοτσανες μου έλεγες στο τηλ. ;;;; :lol::lol::lol:

Ιουλία καλύτερα;;;;;

Γωγώ σμουτς! Θεα η Μικρή! Στο όνομα καταλήξατε;;;;;; :lol::lol::lol:

Τόνια φιλάκια ρε συ! Ξεκίνησες δουλειά;

Μαρια να ακούσετε καλά μαντάτα αύριο!!!

Θου πετας λέμε!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Διαβάστε το οπωσδήποτε. Δε θα μπορούσε να είναι περισσότερο εύστοχος!!!!

http://alkinoos.gr/el/news.html

Καληνύχτα σας!!!

Σίσσυ θα σε τηλ (λέμε τωρα!!!!) αύριο!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ με το καλό!!! Γρήγορα κι εύκολα χωρίς κανένα πόνο! :x:x:x

Κοριτσάρες πολλά φιλιά σε όλες! :-*

Σας σκέφτομαι και σας διαβάζω έστω στα πεταχτά αλλά τις τελεταίες μέρες πραγματικά δεν προλαβαίνω να γράφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να κοιμηθω !

βασικα κοιμηθηκα κανα 2ωρο...αλλα ξυπνησα απο συσπασεις

εδω και και κανα μισαωρο εχω καθε 15 λεπτα...αλλλα χαλαρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Βίκυ μου το βράδυ πριν γεννήσω την Ι είχα κατεβάσει κανα 2 ποτήρια ισπανικό κρασί και το πρωί γέννησα 8-)

Περιμένουμε νέα σου με ανυπομονησία :D

Νατάσσα ευχαριστούμε αν και ήδη ξέρουμε και η ακτινογραφία μας επιβεβαίωσε οτι υπάρχει θέμα. Θα σας πω μετά που θα γυρίσω από γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα....Τι γίνεται;;;Γέννησε το Βικάκι μας;;;;;;;;Έχει καμία κανένα νέο;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Την έβλεπα στον ύπνο μου...Ότι την έπιασαν οι πόνοι...... :roll::roll::roll::roll:

Βικάραααα έ-ε-ε-ε-ε-ε-ε-ερχεται ο μπέμπαρος....Σπρώξε, σπρώξε., σπρώξε........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Παναγίτσα μαζί σας!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Βικάκι με το καλό κοριτσάρα μου, να πάνε όλα τέλεια :D:D:D

Η σκέψη μου μαζί σου

Μαρία εύχομαι να μην χρειαστεί εγχείρηση

Κορίτσια συγνώμη που δεν σχολιάζω αλλά δεν είμαι στα καλύτερά μου

Σας διαβάζω όμως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου ελπίζω να μη σε απασχολεί τίποτα το πολύ σοβαρό και να λύνεται εύκολα ;)

άντε ανέβα λίγο...

εμένα μου έμειναν άλλα 4 ερωτήματα για να αποτελειώσω την εργασία μου :roll:

να δω, θα βρω άκρη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κορες!!!

Κουμπαρουλα ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟΝ Λιο…το αφταρουλικο αντρακι σου!!!

Τι κανετε;;;;

Σισσυ ώστε ετσι…να ξερω σε ποιον θα κατσικοθω όταν θα κουβαληθω το καλοκαιρι!!!

Χαχαχα

Μιτσακι μου περαστηκα..αμαν ρε πουλιμ..χειροτερη καια πο μενα εισαι!!!

Ερη μου εκανα όπως τα λεγαμε στο φεις τα ραβυθια..τα κοπανησα στη χυτρα εβαλα οοολλααα τα μπαχαρια..μνιαμμ..εγιναν μουρλια..αφου ο Φο εφαγε χτες ένα μπολακι και μετα εκανε προυτσ ολη νυχτα…χαχαχα

Κουμπαρουλα κανενα νέο;;;;

Καλημερα Παναγιωτα, Μαρακι Νατασες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

συμπεθέρα μου Βίκυ και πάλι με το καλό να δεις τον παίδαρό σου :D:x:x

σήμερα αν και χτύπησε το ξυπνητήρι, ξανακοιμήθηκε και ευτυχώς ξύπνησα εγκαίρως......αύριο οι παιδικοί-νήπια έχουν απεργία έτσι θα είμαι σπίτι με το μπουμπουκάκι μου! :roll::roll:

Αφρο δεν έφτανε το πολυήμερο ταξίδι, το επόμενο που έρχεται σύντομα, τον έβαλαν και υπηρεσία? :o:o:o:o δεν υπάρχει προσωπικό? :?

Λενάκι κάθε 6μήνες κάνεις τεστ ΠΑΠ? :?:

περαστικά σε όλους τους αρρώστους, δεν θυμάμαι ποιοί είναι....και εγώ δεν είμαι και πολύ στα καλά μου.....

σας φιλώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Λετε να γεννησε ηδη το Βικακι μας? Βικυ με το καλο και παλι!! Ολο το βραδυ εσενα σκεφτομουν.

Νατασουλα και εσυ νταουν? :( Ευχομαι να μην σε απασχολει κατι σοβαρο.

Μαρακι αντε τον εφαγες τον γαιδαρο με την εργασια. Μια χαρα θα τα πας δεν σε φοβαμαι εσενα!

Αργυ γιατι πεσμενη και εσυ? ααα τι παθαμε καλε ολες? Καθε εξαμηνο ναι λογο ενδομητριωσης. Εχω αυξημενο ποσοστο για καρκινο και πρεπει να το κοιταμε. Τωρα θα του πω να με στειλει να κανω μια μετρηση για να δουμε ποσο γεματα ειναι τα κοκκαλα μου, η ενεση που βαζω προκαλει οστεοπορωση και καθε χρονο μου την παρεχει δωρεαν αυτην την εξεταση. Πρωτη φορα θα την κανω φετος. Για να δουμε...

Χρυσα και εγω ετσι τα κανω τα ρεβυθια. Η μαμα εφυγε?

Καλημερα Παναγιωτουλα και Θου! :x:YMHUG:

Παω να ετοιμαστω! Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου προλαβες και βγηκες...

που εισαι καλε..αμα ειμαστε καλα το ΣΚ θα σας ερθουμε..αλλιως θα χρειαστει να παρω αλλο δωρο στα παιδια

λΕΝΑΚΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑς..ΧΑΧΑ..ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗς ΕΙΝΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...ΧΑΧΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Λενακι μου!!!! :-*:-*:-*

Τιποτε ακομη ε;;; :) Βικυυυυυυυυυυυυ σπρωξε ρεεεεεεεεεε!!!!

Αχ κατι τετοιες ωρες θελω πολυ να ξαναγεννησω... :oops::oops::oops: Βεβαια οταν κλαινε και τα δυο μαζι ουτε που μου περναει απο το μυαλο. :roll::roll::roll:

Κοριτσια εχω 2 θεματα με τα παιδια.

1) Ο νικολας χτυπαει κατι τρελες αφαγιες...Ειναι μερες που τρωει μονο ενα γιαουρτι και πινει γαλα...Εχει κοψει και πολλα φαγητα που ετρωγε...Ειναι μερες που πραγματικα δε ξερω τι να του δωσω να φαει.

Δεν τρωει ψωμι,φρουτα, λαχανικα, τυρι, αυγό, οσπρια, πατατες ψητες, κρεας ..ουτε καν μακαρονια.

Τρωει ψαρι, πατατες τηγανιτες,αγγουρι, κοτομπουκιές, μπιφτεκια, σοκολατα, μπισκοτα, σουφλε,τοστ..αυταααααααααααα!!!!

2)Ο Φωτης εχει μια ωτιτιδα που τον ταλαιπωρει πανω απο 3 εβδομαδες... :?:?:? εχει ηδη παρει 2 αντιβιωσεις (20 μερες) και τωρα θα ξαναπαρει αντιβιωση(αμοξιλ και ογμεντιν μαζι) και αεριους...

Μου ειπε μια φιλη για εναν παιδοωριλα και θα παρω σημερα τηλ να τον παω να τον δει...

Καθε φορα που ακουω ωτιτιδα παντα μου ρχεται στο μυαλο η μινιγγιτιδα. :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τρωει ψωμι,φρουτα, λαχανικα, τυρι, αυγό, οσπρια, πατατες ψητες, κρεας ..ουτε καν μακαρονια.

Τρωει ψαρι, πατατες τηγανιτες,αγγουρι, κοτομπουκιές, μπιφτεκια, σοκολατα, μπισκοτα, σουφλε,τοστ..αυταααααααααααα!!!!

αφού τρώει τοστ, άρα τρώει και ψωμί!

μέσα στο τοστ δεν μπορείς να κρύψεις ένα αυγουλάκι?

και αφού τρώει μπιφτέκια, άρα τρώει κόκκ. κρέας!!

τρώει κοτόπουλο

τρώει ψάρι......άρα καλά είναι

δεν τρώει λαχανικά, μέσα στο σουφλέ δεν μπορείς να κρύψεις τα λαχανικά π.χ να τρύψεις καρότο ή να τα κάνεις πουρέ και να τα βάλεις μέσα? :roll::roll:

και η Ρ. από λαχανικά ΤΙΠΟΤΑ!!! μόνο το καρότο το τρίβω σε σάλτσες για να μην το αντιληφθεί, αλλά οτιδήποτε είναι έγχρωμο στο πιάτο της το βγάζει!!! :?

περαστικά στον πατατούλη :x κρίμα τόσο καιρό :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα εχω λυση και στα δυο προβληματα σου..

καταρχας...στον Νικολα θα παρουσιαζεις φαγητα που θες να τρωει σε αραια χρονικα διαστηματα..

ΠΧ ο Φο δεν τρωει αυγο...ε του το δινω καθε 2 ευδομαδες περιπου

Για το θεμα ωτιτιδα βρες εναν καλο ΩΡΛ..πραγματικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ όσες φορές προσπάθησα να κρύψω φαγητά που δε τα τρώνε μέσα σε αυτά που τρώνε μου τα πέταξαν στα μούτρα :o Έστω και την παραμικρή ποσότητα την καταλαβαίνουν και οι δυο αμέσως και δεν τρώνε.

Μπράβο που τα καταφέρνετε :D Σε εμάς δεν πιάνει δυστυχώς :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα το Βικάκι;;;;; :roll::roll::roll::roll: Ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Παναγιώτα ρε πώς συνδέεται η ωτίτιδα με την μηνυγγίτιδα;;;; :shock::shock::shock: Έχει σχέση;;Πρώτη φορά το ακούω... :?:? Μήπως είσαι λίιιγο υπερβολική;;;;; :?:?

Για το φαγητό του Ν. δεν ξέρω τι να πω..Ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα...Την είδες την Ιω... :lol::lol::lol:

Εράκι καλά είσαι αγάπη;;;Ο Κώστας;;;Δε θα έρθετε καθόλου Ελλάδα;;;; :(:(:(

Θου πως τα περνάς με τις αδερφές;;;;; :D:D:D Τα κόλυβα ωραία έγιναν;;;;; :lol::lol:

Νατασάκι πως και πρωινή πρωινή;;;; :lol::lol: Η σκουντούφλω πως πάει;;;η ειρήνη;;;;;

Μαγδούλι γιατί τόσο τρέξιμο ρε;;;;; :?:?:?

Νατασούλα ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό αυτό που σε απασχολεί κι απλώς να περνάς φάση... :roll::roll::roll:

Αρτζι φαίνεται ότι είσαι στα κάτω σου... :?:?:? Δεν πολυγράφεις.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μαράκι καλά αποτελέσματα με τον γιατρό... :roll::roll::roll:

Η συμπεθέρα μου η τρελή που είναι;;;;;

Αφρο ακόμα να ξυπνήσεις μαρη;;;;; :lol::lol::lol:

Κατερινάκι χάθηκες ρε.... :(:( Όλα καλά;;;;; :x:x:x:x:x

Χρύσα πως πάτε από υγεία;;;Καλά;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ελα μωρή να σε δουμε..Να μας μπαστακωθείς να σε χορτάσουμε.... :lol::lol::lol: Να δεις τι γαμάτο παρεάκι είμαστε.... :lol::lol::lol::lol:

Ψηλή ζεις;;;Που είσαι;;;Χαμένη στο διάστημα;;;;; :lol::lol::lol: η άννυ μας;;;; :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα εννοω οτι δεν τρωει το ψωμι απο το φουρνο..το φρεσκο...ουετ με μελι ,μαρμελαδα, ταχινι, τυρι..οποτε παει ενα υγιεινο σνακ... :(

το ψωμι του τοστ το θεωρω λιγο ανθυγιεινο γαιτι εχει μεσα πολλα συντηρητικά. :?:?:?

Χρυσα το κανω αυτο που λες αλλα παντα τρωω πορτα.. :lol::lol::lol:

Το μυστηριο ειναι οτι στον παιδικο σταθμό τρωει αρκετα πραγματα (οπως φακές) και υποψιαζομαι οτι στο σχολειο μαλλον τον πιεζουνε να φαει και για αυτο δεν τρωει σπίτι. Βεβαια τωρα εχει ενα μήνα που δεν παει σχολειο αλλα προκοπη δεν εχω δει.

Γωγω εχει αμεσοτατη σχεση το υγρο που υπάρχει στο αυτακι απο τις ωτιτιδες με τα μηνιγγια (μεμβρανες) του εγκεφαλου. Ειδικα σε παιδακια κατω των 2 ετων ολα αυτα (ρινικη κοιλότητα- αυτακια -μηνιγγια) ειναι παρα πολυ κοντα σε αποσταση.Απεχουν καποια χιλιοστα.

Δε μπορω να το εξηγησω πιο ιατρικα... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια δεν παίρνει κάποια τηλ στο κινητό της Βίκυς να μάθουμε τι γίνεται;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Θα έπαιρνα εγώ, αλλά ντρέπομαι..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Δεν τον ξέρω και τον άντρα της...... :oops::oops::oops::oops:

Αφροοοο που είσαι μωρή να πάρεις εσύ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα δεν το ήξερα ρε.... :o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...