Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

καλημερααα

καλε που ειστε?

εμεις καλα..βικυ θα πας με προκληση ρε? :roll: σιγουρο?

σκεψου αυριο θα κρατας το γιοκα σου..τιποτε αλλο..με ενα πονο.. :x:x:x

σημερα θα παμε βολτα ολοι μαζι γιανιτσα..σουπερρρ

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααααα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βικάκι τα είπαμε και στο τηλέφωνο.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Θα σε ξαναπάρω να σου ευχηθώ για αύριο..... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol: Αλλά εύχομαι να σε πιάσουν οι πόνοι και να μη χρειαστείς πρόκληση..... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Δε θέλω να σε αγχώσω, αλλά έχοντας ζήσει και τους δυο τοκετούς, οι δικοί μας πόνοι είναι πολύ καλύτεροι και πιο ανεκτοί.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Με το καλό μωρή....Και εννοείται ότι θα έρθω να σε δω κι εγώ...Αλλά θα έρθω μια μέρα πρωί πριν πάω δουλειά..... :roll::roll::roll:

Ωχ...Ξέχασα ότι είμαι άρρωστη.... :?:?:? Θα δω....Μην κολλήσω τίποτα τον παίδαρο.... :oops::oops::oops:

Κορίτσια το ΣΚ ήμουν χωρίς φωνή.... :o:o:o Ρωτήστε τις άλλες μουρλές πως μιλούσα...Από χθες έχω απίστρευτο βήχα.... :?:?:? Όλη νύχτα δεν έκλεισα μάτι...Πήγα σήμερα πρωί πρωί γιατρό κι εχω λαρυγγοτραχειίτιδα.... :o:o:o:o:o:o:o:o Αντιβίωση και εισπνεόμενα για μια εβδόμαδα.... :?:?:?:? Και προσπαν για βήχα....Ελπίζω μόνο μην κόλλησα τίποτα εγώ τη Βίκυ, την Παναγιώτα και τη Σισσοοικογένεια.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σισσάκι περάσαμε τέλεια...Είχα καιρό να περάσω τόσο καλά.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τα μανάρια μας αλληλοσυμπαθήθηκαν μάλλον.... :lol::lol::lol: Ξέρεις τι μου έλεγε ο Γ;;;;;Ο Παναγιώτης μου λέει σίγουρα ήταν πολύ μεγάλο αλάνι και μου αρέσει...Και τώρα έχει ηρεμήσει..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά για την Ιω δε θα πω τίποτα... :evil::evil::evil: Ταβλα χθες, την πήρε ο ύπνος στο αμάξι, δεν την άφησα να κοιμηθεί για να λουστεί, μπανιαριστεί, μες στην γκρίνια, μες στη μίρλα.... :evil::evil: Σήμερα, φυσικά δεν μπορούσε να σηκωθεί, έλεγε δε θέλω να πάω σχολείο, θέλω να κοιμηθώ....Ξυπνησε τελικά, γκρίνιαζε..Δεν ήθελε γάλα, δεν ήθελε τίποτα... :evil::evil::evil: Μόνο να ζωγραφίσει.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Σηκωτή την πήγα στον καναπέ, της έδωσα το γάλα της και αυτή το πήρε και το πέταξε στο πάτωμα....Χύθηκε το γάλα κάτω, της πουτάνας.... :twisted::twisted::twisted: Εκείνη την ώρα φαντασιωνόμουν ότι έφευγε το χέρι μου, της έσκαγε μια μες στη μούρη και κόλλαγε χαλκομανία στον τοίχο.... :twisted::twisted::twisted::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Αλλά δεν το έκανα.... :twisted::twisted::twisted: Συγκρατήθηκα.... :twisted::twisted::twisted: Τέλοσπαντων....Να το ξανακάνουμε... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά κορίτσια πολύ sex&the city κατάσταση ο καφές μας..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αναλύσαμε τα σεξουαλικά..... :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Α, ρωτήστε και τη Σίσσυ τι έλεγε χθες το στεφάνι μου για το παρεάκι μας.... :twisted::twisted: Μας έκραζε...Και έλεγε στον Π. την ιστορία με το όνομα..Που είχε γκουγκλαρει κι είχε πεσει στη σελίδα μας... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Αυτάα.....

Καλημέρες σε όλες...Και πολλά φιλιά... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..ΓΩΓΩ εισαι σουργελο μαρι...

ακου λεγατε τα σεξουαλικα σας..

θα με κανετε να κατευω Αθηνα,....

αυτες εδω ειναι πολυ ξενερωτες...χαχαχαχα...

Θουλιτσα δωσε χαιρετησματα στη Γεωργια και φιλακια στο Μαρθουλινι...καλα να περαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Καλοριζικο το νεο τρενακι! Εριξα πολυ γελιο με το ονομα :lol: Μπραβο Βικακι! Με το καλο αυριο ο Λεωνιδακος. Μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα πανε.

Νιωθω τρομερη κουραση ακομα, εχω τρελα νευρα σε σημειο να μου την λεει ο Π. αρχισα να ξεφευγω παλι :oops: Αυριο εχω το τελευταιο μαθημα θεωρια αλλα μπορει να παω κανα 2 φορες ακομα μεχρι να ετοιμαστουν τα χατια μου και να μπορεσω να δωσω τα σηματα. Αντε ενα ενα να φευγει..

Θου καλως την δεχτηκες την αδερφη σου! Καλα να περασετε στα Γιαννιτσα!

Γωγω περαστικα ρε! Τι ωραια που περασατε με το Σισσακι.

Χρυσακι σε ψωφησε η μαμα ε? Μην το ξαναπιεις το αντιοξειδοτικο. Τετοιος ταρζανακος ειναι και ο Γ. εχω να τραβηξω απο αυτον....

Νατασα σε βλεπω ονλαιν. Να σε ρωτησω...Μελασα να δωσω στα παιδια? Διαβασα οτι ειναι πολυ θρεπτικη και με πολυ σιδηρο μεσα. Μεχρι τωρα εβαζα στην φρουτοκρεμα του Γ. λιγο πετιμεζι αλλα οχι καθημερινα.

ππφφφ απο την μυτη να με πιασεις θα σκασω, δεν σχολιαζω αλλα σορρυ, ζορικες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου τι εθαπες καλε;;;

ελααααααα..ολα καλα θα πανε..θα δεις...

να τα κανεις τα μαθηματα.και εγω οταν μαθαινα εκανα 5 μαθηματα εξτρα αλλα εκει εμαθα ασχετα απο τα βασικα, αν και ομολογω οτι να παργαρω εμαθα αφου πηρα το διπλωμα..ειχα πρηξει τον λογιστη μας...χαχαχα...

Τετοια σηγανοπαπαδια ειανι και ο Γιωργης...ωχωχωχω...

Ναι με ψωφησε..και πιο το οφελος..αυτη τι στιγμη το σπιτι ειναι ακομα ανακατεμενο...

και φυσικα εχω μερικα ασηδερωτα...και ο Ο θα αργησει να ερθει ΚΑΙ σημερα, χτες δουλευε που σημαινει οτι ουτε αυτα θα σηδεροσω..

σημερα θα φτιαξω τελικα τα ρεβυθια..με τη συτναγη της Ερης...και φυσικα θα την κανω στη χυτρα, εβαλα τα ρεβυθια να βρασουν..

πωπω..προσκινω Χυτρα..

καλε εχουμε 13 επισκεπτες..ουαου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ? εγω εδω ...παιδια :D (τα ιδια)

ηρθε το πρωι ο Κ αλλα εφυγε ,εχει βαρδια σημερα .εκατσε για 5 λεπτα ο Μ χαρκε παρα πολυ ...σταματισε το "εχασα τον μπαμπα" και αρχισε το "εχασα την γιαγια " :lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια πολυ θα ηθελα να ειχα ερθει αλλα η μαμα μου ειχε βγαλει εισητηριο και δεν μπορουσε να το αλλαξει .

Ελενα θα περασουν οι δυσκολες μερες ...αναπνοες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου....τι να κανω να μην παω?

να το χονεψω\?

εχω αγχος....

βγαινω να περπατησω...

βασει υπερυχου...ειμαι 41+4

θα προσπαθησ να κανω την προετοιμασια μονη μου σπιτι...

κλισμα και ξυρισμα...αλλα δεν βλεπω να καταφερνω και πολλα!

η πεθ παιε να φερει την κουνιαδα...

ειπα στο πατερα μου να ερθει το πρωι να κρατησει τη Μ-Ιπου θα κοιμαται...μεχρι να ερθει η κουνιαδα μου , δηλ κανα 3ωρο και μου ειπε οχι....

δεν το ειπα 2η φορα...αλλα ουτε και στον Π.

δεν θα χαλαστω αλλο...

δεν θα πω και τιποτα πουθενα...

μου εφτασε η απαντηση...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααα!!!!

Να μαστε!

Βίκυ ακόμη;;;;;

Ασε το περπάτημα και ανεβοκατέβα σκάλες τωρα! Όσο αντέχουν τα πόδια σου! Επίσης βάλε σε ΄'ενα μπουκάλι με νερό ένα ξυλάκι κανέλας και πίνε το συνέχεια σήμερα! Το βράδυ επίσης να τρίψεις τις θηλες σου για ενα 10 λεπτο το λιγότερο. Τί άλλο;;; Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι......

Εμείς είματσε καλά!

Ρε κοπελιές πολύ πιασάρικο το τρενάκι μας! Πολλούς επισκέπτες έχουμε τελευταία!

Τί καλά Αθηναίες μου!!!! Σισσάκι είσαι η Νο1 σπιτονοικοκυρά! Εμες δε μας καλέις;;;;; Ε; ε; ε;

Αφρο καλώς τα δέχτηκες!

Χρύσα τί νεα από το μέτωπο;;; Όλα καλα; Κανείς άρρωστος; Ο Ιω πολύ ύπουλα λειτουργεί ε;;;; Πονηρούλης!!!!

Θου καλά να περάσετε!!!

Έλενα η μελάσα έσει πολύ ιδιαίτεργ γεύση και δεν ξέρω αν θα τη δεχτούν τα μικρά.Είναι ψιλο πικρη και μυρίζει έντονα. Είναι όμως πλούσια σε ασβέστιο, σιδηρο, κάλλιο. Για να πω την αλήθεια το μέλι το θεωρώ πολύ ανώτερο γιατί είναι φυσικό προϊόν όπως και το πετιμέζι. Η μελάσα έχει υποστεί μια κάποια επεξεργασία. Παρ'ολαυτά θα την έδινα στις μικρές. Έχω κιόλας ένα βαζάκι και περιμένει να γίνει λεμπκουχεν μιαμ μιαμ!!!!! :lol::lol::lol:

Τασία!!! σ'επαιρνα τηλ το πρωί αλλά...προυτς!!!! :lol::lol::lol:

Γωγώ η μικρή τί κάνει ρε; Πες τπτ γιαυτήν!Η παράσταση καλή ήταν;

Δήμητρα για να δεις τι φιλη είμαι!!! Πήγα στο μαγαζί και ρωτησα για φακους γυαλιά κλπ και έχω να σου πω πολλά. Θέλεις να τα πούμε από το τηλ;

Νατασα, έρη,αργι, Μαρια φιλάκια πολλά!

Η μάγδα χαθηκε και αυτή...

Συγχωρέσετ με αν ξεχνάω κάποια... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλι,είσαι γλύκα απίστευτη!!

Το ρωτάς;;; Στείλε μου το τηλ σου, να σε πάρω,γιατί ΠΆΛΙ το stupid smartphone μου τα έχασε.

Η Β μου φαίνεται ζεστή. Αν κόλλησε, θα κόψω τις φλέβες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααα!!

Τί καλά Αθηναίες μου!!!! Σισσάκι είσαι η Νο1 σπιτονοικοκυρά! Εμες δε μας καλέις;;;;; Ε; ε; ε;

Καλα ρε Νατασακι ΕΣΥ ρωτάς τέτοια πράγματα;;; :o:shock: Το σπίτι μου είναι ανοιχτό και δε χρειάζεσαι πρόσκληση! Ένα έρχομαι μου λές και πετάω και τη σκούφια μου! :x

Αλλα ΝΟ 1 σπιτονοικοκυρά είναι η Παναγιώτα που μας περιποιήθηκε! Με τα χεράκια της τα είχε φτιάξει όλα! Εγω πάλι...με τα χεράκια μου τα αγόρασα όλα! :lol:

Αχ σήμερα έσκασα και γω 220 € για καινούργια γυαλιά! Έχω μνημόσυνο σήμερα! Τα κλαίω τα λεφτά μου! :lol::mrgreen:

Θουλάρα μου!!!! Ντρέπομαι που δεν ήξερα οτι το σάββατο γιορταζε το αγόρι σου! Να το χαίρεσαι ρε κούκλα! Θα σου στείλω και στο κινητό!

Μητσακι μου μακάρι το κορίτσι σου να μην έχει κολλήσει. Σας στέλνουμε την αγαπη μας!

Η Αργυρούλα που είναι σήμερα;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυυυ γιατί δεν μπορεί να την κρατήσει όσο θα κοιμάται ο μπαμπάς σου;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μα ούτε να γεννήσεις με την ησυχία σου δε σε αφήνουν;;;;; :twisted::twisted::twisted: Οι αδερφές σου δεν μπορούν;;;;; :roll::roll::roll:

Μιτσάκι ελπίζω να μην έχει τίποτα η Βασιλικούλα.... :x:x:x

Νατασάκι τι να σου πω για το σκατιάρικο;;;;;;Πότε ήρεμη πότε σε σκάει από την γκρίνια.... :lol::lol::lol::lol::lol: Περιμένω να δω πότε θα περπατήσει.... :?:?:?:?:? Αν την κρατάς με τα χεράκια, πάει τρέχοντας, αλλά φοβάραι πολύ....Αν κάνεις ότι την αφήνεις, τυλίγεται πάνω σου σαν φίδι... :lol::lol::lol::lol::lol: Ωστόσο, από ξαπλωτή δεν σηκώνεται ακόμα καθιστή, στον κώλο...Δεν μπορεί... :?:?:?:?:?:? Βασικά είναι κουράδα...Βαριέται...Επίσης, στο λεξιλόγιο έχει προσθέσει τις λέξεις "να, και ναν (νάνι)..." :lol::lol::lol: Μαλλιοτραβάει την Ιωάννα και είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι μας έκανε αίτημα φιλίας στο φεις το στεφάνι σου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και φυσικά τον δεχτήκαμε... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::lol::lol::lol::lol:

Χθες έλεγα στο Γ. να πω σε μια φίλη μου με τον άντρα της και το παιδί της να έρθουν σπίτι μας το Σάββατο βραδυ και μου είπε οκ...Και τώρα που του το έλεγα, μου λέει "Τι;;;Ποιοι θα έρθουν;;;"Του λέω "οι ταδε...Δεν το συζητήσαμε χθες;;;;" :roll::roll::roll: Και μου λέει "Εγώ νόμιζα ότι έλεγες για τον Παναγιώτη και τη Σίσσυ, γι'αυτό είπα εντάξει..." =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλά κορίτσια τώρα που είπε η Σίσσυ για λεφτά..... :lol::lol::lol::lol:

Χθες έψαχνε να βρει το προτοφόλι της και νόμιζε ότι το έχει χάσει...... :o:o:o Είχε κοκκινίσει, έψαχνε σαν τρελή και δεν το έβρισκε.... =))=))=)) Εγώ να επιμένω ότι το έχει και ότι το πήρε από την καφετέρια που καθίσαμε, αυτή να ψάχνει, τίποτα... :lol::lol::lol::lol: Τελικά το βρήκε.... 8-}8-}8-}8-}8-}

Επίσης, παραπονιόταν συνέχεια ότι έχει παχύνει και ότι τη στενεύει το τζιν.... :lol::lol::lol: Ενώ τρώγαμε, λέει "Με συγχωρείτε...Δεν μπορώ άλλο...."Και ξεκούμπωσε το κουμπί...... =))=))=)) Όταν φύγαμε, επειδή είχε κρύο, πάει να βάλει την καπαρντίνα της και τη στενευε..... :lol::lol::lol: Δεν μπορούσε να την κουμπώσει...Και να περπατάμε και να λέει: "πωπω...Τι έπαθα;;;;;;Πωπω...συμφορά που με βρήκε...." =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}:)):)):)):))

Σισσάκι σ'αγαπώ...... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

εχω γινει φοβερη γαιδουρα,,

απο τοτε που γριπωθηκα..ειμαι σαν ζαλισμενο κοτοπουλο..

εχω να βγω κ εγω δεν ξερω απο ποτε βολτα με το παιδι..ολο τον χ. στελνω..τωρα παλι εξω ειναι..

αφου τον λυπηθηκα τον χ..γυριζει κ μου λεει"δε μιλαω,δε μιλαω,να δω μεχρι ποτε θα κανω υπομονη"! :roll::roll::roll::roll:

μου ειπε να πηγαινα μαζι τους..αλλα δεν εχω κουραγιο..μου φτανουν τα πρωινα ταξιδια με το σχολειο,,ειχα να βαλω κ το φαγητο για αυριο..δεν εχω αντοχες γμτ :(:(

σισσακι κ γωγω τί τελεια που περασατε!! :):)

καλε γωγω..πες κ στη σισσυ με τον π. να ερθουν σπιτι το σαββατο,να μην εχει θεμα ο γιωργος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βικακι κανε υπομονη κοριτσακι μου..μια μερουλα εμεινε..θα ερθει το μπεμπακι κ ολα θα βρουν σιγα σιγα τους ρυθμους τους!περαστικουλια κ πολλα φιλάκια!!

πω πωωωωωωω..ηδη νυσταζω :oops::oops::oops:

σας φιλω ολες!

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το πορτοφολάκι μου το είχε φερει το σιστέρι μου από το Λονδίνο και δεν ήθελα να το χάσωωωωωω.... Ε, είχε μέσα και τα 47 € για την ακρίβεια... πολύ θέλει να το πάθω το εγκεφαλικό;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σήμερα έφαγα μονο ντολμαδάκια το μεσημέρι και τώρα το βραδακι γάλα με 2 κουλουράκια! :lol::lol::lol::lol::lol: όταν σας λέω έχω γίνει σα χαβούζα δε με πιστεύετε.... :oops::oops::oops::oops:

Μα να μη μου κλείνει το καπαρτινακι μου;;; :(:(:cry:

Α Γωγωωωωωωώ το απόγευμα άκουγα τον Π που μίλαγε με τον δεσμό του τον κουμπάρο μας και του έλεγε για τον Γ. :lol::lol::lol: Ε αφού τον ενέκρινε και ο δεσμός πάει! Έγιναν φίλοι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τον άκουσα που σε κάποια φαση έλεγε ο Π οτι του είπε ο Γ πως δεν του πολυαρεσουν οι έξοδοι και προτιμα την κατασταση στο σπίτι και μετά λέει μια χαρά θα τους πούμε να έρθουν σπίτι την επομενη φορά να γίνει μάχη με το τζάκι! :lol::lol::lol::lol:

Έχω έναν πονοκέφαλο άλλο πράμα! Έχω και τον Π να με λυσσάει για το λαπ τοπ!

Σας αφήνω! Τι σας αφήνω δλδ αφου δεν είστε εδω! Καλέ που είστε σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oμαρφες τι κανετε;;;;;

Ρε γαμωτο εχω χαθει τελειως...πφφφφ δυσκολες μερες... :roll:

Βικακι μπηκα να δω αν γεννησες,αλλα βλεπω...εχασε το δρομο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε αυριο με το καλο!!!!!! :-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/ και που σαι.. να δεις που θα τον κανεις κανενα 5αρι κιλα και δε θα του κανουν τα φορμακια στο μαιευτηριο!!!!!! :P ελπιζω να μην εχεις παρει 0 νουμερο εσυ γιατι θα πανε χαμενα!!! :lol:

Θα σε παρω το απογευμα τηλ να μαθω οκ;;; αν δε μπορεις απλα μη το σηκωσεις! ;)

Καλα ο μπαμπας σου γιατι ειπε οχι;;;;;;; :shock: οκ προσπερνα το..μη χαλαστεις τωρα γι αυτο..

Περασατε σουπερ στη Σισσυ τσουπρες ε;;;; ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩ!!!!!!! :((:((:((:P μπραβο ρε ετσι να κανετε καλα παρεακια!!!! ;)

Ρε Ιουλιακι τη γουρουνογριπη περασατε;;;;;; :? καλα οχι οτι διαφερει κατα πολυ απο τις υπολοιπες,αλλα κρεταει πολλες μερες ρε γαμωτο!!! :roll: ευτυχως ο μικρος τη περασε πιο ελαφρια! περαστικα ρε κοριτσακι! :-*:YMHUG:

Μωρη Γωγω τις ιδιες κορες εχουμε;;;;;;;;μα ακριβως μιλαμε!!!!!!! :o:lol::lol::lol: αντε ενταξει εμενα εχθες για ΠΡΩΤΗ φορα σηκωθηκε σε καθιστη θεση,αλλα μια φορα...τις υπολοιπες περιμενε το γερανο ! :-w α και σημερα με πολυυυυυ κοπο καταφερε να πιαστει απο το τραπεζακι και να σηκωθει...και ειναι 13μηνων σχεδον!!!!!! L-)[-(

και αμα της βαλω καμια φωνη σηκωνει το χερι της και μου λεει "ααα ντα-ντα!!!!" το κωλοπαιδι!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερακι τι επαθες καλο μου και εχεις τοσα νευρα;;;αγχος για το διπλωμα;;;;; :(:(:( αντε να το δωσεις να ξεμπερδευεις!!!

Μιτσακι μα κεφαλι δεν εχετε σηκωσει φετος ρε γαμωτο!!!!!απαπαπα το κερατα που σας εφτυσε!!!!!! :?:(:(

Σισσακι τι εγινε βγηκαν τα αποτελεσματα;;;;μπορει να το εχεις πει,αλλα εχω να μπω 5 μερες... :roll:

Αφρο ηρθε ο Κωστας και εφυγε στο καπακι με βαρδια;;;;; :o:o:o σκατοδουλεια κι αυτη... :? και ποτε ξαναταξιδευει;;;;

Θουλακι εισαι μες τη τρελη χαρα με την αδερφη εκει εεεε;;;;;; :D πολυ χαιρομαι,αν και μου λειπει το αλλο μου μισο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια ερημωσε το τρενακι :(

Τονια με την γωγω εχετε τις ιδιες κορες και μαζι εμεις τις ιδιες μανες ....μια μεγαλη οικογενεια !!! :D

και ο δικος μου γινετε σιγα σιγα κλαψας ....το εχουν τα δευτερα ε? :roll:

Βικη μου γιατι δεν εισαι μεσα ?εχεις αγωνια κορριτσακι μου ,ολα καλα θα πανε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil: κόλλησα με την εργασία μου :evil:

θα την τελειώσω που θα μου πάει...

Έλα ρε Σισσάκι που θα μας πει ότι περνιέσαι για μπουχεσούλα 8-) αφού σε άκουσα...εσύ έχεις φωνή μοντέλου ;););)

Αύριο θα φύγω από τη δουλειά και θα βρεθούμε με το Γ και τη Φ στον ΩΡΛ να δείξουμε την τέλεια ακτινογραφία μας και να δούμε τι θα κάνουμε :?

Βικάκι όλα καλά να πάνε αύτιο και με έναν πόνο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι....

φανταζεστε να το γραψω και αυριο αυτο?

χαχχαχαχ

λοιπον...την μικρη τελικα θα την κρατησει η κουνιαδα....

πηγε η πεθ και την εφερε απο αυλιδα...

οι αδελφες μου εχουν να πανε τα παιδια τους σχολειο και ειναι κριμα να την ξυπνουν και να την βγαζουν μεσα στο κρυο εξω...

νοσοκομειο θα παμε μετον Π.

για την ωρα το εκανα καραφλο...

εβαλα και ενα υποθετο...αργοτερα...θα κανω και το κλισμα...

φανταζεστε να τα κανω ολα αυτα...και να μην γεννησσω?

νοιωθω κατι συσπασουλες τωρα...αλλα χαλαρα πραγματα...

φεεεεεεεεεεεεεεεεετα...........

ΤΟΝΙΑ...φορμακια 00 εχω παρει...εεεε λογικα θα του κανουν...

ειπαμε οι υπερυχοι κανουν λαθη...

λεω χαζομαρες να ξεχασω το αγχος μου...

παω να ριξω μια τελευταια ματια στη βαλιτσα...

να απλωσω κρεμα σωματος...

να κανω καθαρισμο προσωπου...

να βγαλω καμια τριχα στο φρυδι που τολμησε να βγει απο χθες...

καντε μια προσευχουλα να πανε ολα καλα...

να ειναι ολα καλα με το μπεμπε...

να ειναι υγιες....

σας ευχαριστω ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυριο θα εχουμε γεννητουριααααααααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

βικακι με το καλο μουλιμ./.η κορη σου το ξερει?τι λεει?

μια τεραστια αγκαλια κ ολα να πανε καλα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου γλυκό σε σκέφτομαι...Λες και θα γεννήσω εγώ...Τέτοια αγωνία έχω... :x:x:x:x:x:x:x:x

Να είσαι ήρεμη, χαλαρή και να δεις ότι θα το φτύσεις σαν κουκούτσι το αγόρι σου..... :lol::lol::lol::lol:

Και μη σκέφτεσαι μαλακίες....Εννοείται ότι θα είναι υγιέστατο το μπεμπέκι μας.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Όλες μας προσευχόμαστε για σενα.... :x:x:x

Να γεννήσεις αύριο και σε σαράντα μέρες να δεις χαρά στα σκέλια σου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εγώ θα σε πάρω αύριο.... :oops::oops::oops::oops: Όταν σκάσει μύτη ο μπέμπαρος, πες στον Π. να στείλει μήνυμα σε κάποια, στην Αφρο, να μας το πει......Μην παίρνουμε στο κινητό σου και μας βρίσει....... :oops::oops::oops::oops:

Αχ μωρέ μακάρι να έχεις και γάλα να θηλάσεις...Θα τα καταφέρεις άραγε;;;; 8-}8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=)):-B:-B:-B:-B

Πάω για νανι...Θα μπω πρωί πρωί να μάθω νέα...

Με το καλό Βικάραααα...Σκίσε τη γάτα αύριο..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι ολα θα πανε τελεια κοριτσακι!! :D

να εισαι ηρεμη οσο μπορεις!κ ξεκουραστη!!! :)

ολες θα σε σκεφτομαστε αυριο..θα μπαινω συνεχεια απο τον ηυ του σχολειου μηπως κ δω κανενα νεο!!

με κανεναν πονο σου ευχομαι!!κ με πολλα πολλα πολλα δακρυα χαράς!!! :-*:-*:-*:-*:-*

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Με το καλό κοριτσάρα μου, η ώρα η καλή, μ' έναν πόνο!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Όλα θα πάνε καλά, να είσαι σίγουρη και να σκέφτεσαι ΜΟΝΟ τον γιόκα σου που έρχεταιαιαιαιαι!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Εύχομαι να έχεις έναν υπέροχο και ταχύτατο τοκετό!!!!!

Η σκέψη μας και η προσευχή μας είναι κοντά σου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Πραγματικά, ερήμωσε το τρενάκι αυτές τις μέρες!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι με το καλό κοριτσάρα μου!!

Σισσάκι φτου σου, σε πλήρη απαρτία θα είστε αν ειμαι και εγώ εκεί, γαιδούρα!

Χρυσα εγώ δεν θα το έπινα αν έλεγε έτσι... καλή επιτυχία με τα ρεβύθια, ποια θα κάνεις? Εκανες? Απο ασιδέρωτα εγώ να δεις..

Γωγώ περαστικά!

Τι έπαθες ρε Λενάκι εκ Γερμανίας? Ελπίζω να σου περάσουν γρήγορα τα νευράκια και καλή επιτυχία με το δίπλωμα! Εγώ βάζω μελάσα μαζι με μέλι σε κέικ και μπισκότα.

Μητσάκι φιλάκια!

Νατασάκι μου έκανα πάλι τα ψαρογιουβαρλάκια, ήθελα να την σηκώσω την Τετάρτη την συνταγή και δεν ειχα καλή φωτό.. Εκανα μαλακία δεν τα ψιλοέκοψα πολύ και μου διαλύθηκαν μέσα στην σούπα.. πολύ στεναχωρήθηκα..

Μαράκι έχεις πέσει με τα μούτρα στο διάβασμα?

Τελικά δεν ξέρετε τι θέλετε μου φάινεται, γράφετε πολλά γκρινιάζετε, δεν γράφετε πολλά γκρινιάζετε :P:P:P

Εμεις χθες πηγαμε σε λουναπαρκ, πολύ ωραία περάσαμε, ανέβηκα σε όλα με το καμάρι μου και θυμήθηκα τα νιάτα μου.. σημερα έχουμε λίγο κρύο αλλά την Τετάρτη λέει θα έχει χαρά Θεού και θα πάρουμε το λεωφορείο με τον Κώστα να πάμε βόλτα μακριά..

Φιλάκια πολλά, θ αμπω αύριο να μάθω για την Βικυ!

:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...