Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια :D:D:D !!!Τι μου κανετε??

Χθες βραδυ διαβασα ολα σας τα νεα αλλα σημερα δε ξερω τι θυμαμαι :crazy::P !!!

Λοιπον....

Ειδα οτι ο Παναγιωτακος της Της Κατερινουλας εχασε το δοντακι του :( !!

Πωπω βρε Κατερινακι μου φανταζομαι στεναχωρια...ευτυχως που ειναι προσωρινα ακομα..λιγα χρονια υπομονη,τι να γινει!!Ο μικρος τι λεει?Πως το αντιλαμβανεται?

Φανουλιιι επιασες δουλεια??Που???Δε πολυκαταλαβα :-\ !Η Ατατινα τη θεμα ειχε τελικα με τα τσισακια κ τις εξετασεις που κανατε?Καπου το χασα στο τελος...

Καταλαβα οτι η Δωρουλα γενναει γυρω στις 28 του Ιουλιου, σωστα?Με καισαρικη ε?Κ την προηγουμενη φορα ειχες κανει καισαρικη Δωρουλά?Δε θυμαμαι :oops: !

Πολλα πολλα συγχαρητηρια για το Μτπχ απιθανη μανουλα :ymapplause::ymapplause: !!!Καλη επιτυχια στην παρουσιαση!!!Παρε βαθειες ανασες κ διωξε το αγχος!!!

Καλα!!Ζαιρακι τι επαθες :o ???Για τη διαρρηξη λεω...ευτυχως που δεν εγινε τιποτα χειροτερο...πραγματικα!!Ξεχαστε το,εσεις να ειστε καλα!Ευτυχως που δε πηραν κ τα κοσμηματα...μα καλα πορτα ασφαλειας???Τι να πω!!3 συναγερμους εχουμε εμεις..στον κηπο.στο κτιριο κ στο σπιτι..σαν τα ποντικια κλειδαμπαρωνομαστε :? !!!!Αχ θυμαμαι που ημουν μικρουλα κ κοιμομασταν ολοι στην αυλη....

Στεφανια μπαινεις στον 9ο :shock: ????Καλα ,φρεσκογκαστρουλα σε αφησα,ετοιμογεννη σε βρισκω :lol: !!!

Ρε κοριτσια ποσο γρηγορα περναει ο καιρος..?3 κερακια θα σβησουμε την αλλη βδομαδα...απιστευτο!!!

Σες μου!!!Να σας ζησει το μωρακι!!Ταλαιπωρηθηκαν μαμα κ μωρο ε??Τελος καλο ολα καλα ομως ;) !!

Συντομα να πανε σπιτακι τους με το καλο!!

Αχ κ εσυ ταλαιπωρεισαι με το γιογιο?!Στη δωροδοκια κ εγω :lol: ...τον ουρανο με τα αστρα της ταζω...!!!Αμα δε θελει αυτη..............

Πραγματικα ρε κοριτσια,δεν υπαρχει νομιζω τιποτα που να μην εχω δοκιμασει,προσπαθησει...δε μπορω να σκεφτω τιποτα αλλο :-?? !Χωρις υπερβολη νομιζω οτι εχω κανει τα παντα...

Αχ πρεπει να φυγω ,κατι προεκυψε!Θα μπω να συνεχισω μετα το ποστ!!!Φιλια πολλα σε οοοοοοοοοολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xμμμ...φυλλο δε κουνηθηκε στον οριζοντα :lol: !!!Που ειστε καλε ολες??

Το πρωι με πηρε ο αντρας μου κ πηγαμε πολεοδομια για καταθεσουμε κατι χαρτια(για το νεο μαγαζι)...ΠΑΛΙ!!!Πηραμε κ τη μικρη μαζι κ καναμε διανομες μετα οικογενειακως,πηγαμε κ Σ/Μ,κουδουνι γυρισα απο τον ηλιο!!

Το γραφειοκρατικο μας συστημα δεν υπαρχει απλα!!2 μηνες τωρα ασχολουμαστε μονο με την πολεοδομια,για τον τιποτα..εν συνεχεια σειρα εχει ο δημος...αχ!Τεσπα!

Εχασα τον πρωινο οιρμο μου!!Πραγματικα δε θυμαμαι τι αλλα ηθελα να γραψω :? !Πρωτοτυπο ε :lol: ?

Ιφ διαβασα σχεδον ολο το ποστ σου,καπου το χανα γιατι μπερδευομουν λιγο αλλα οκ το νοημα το επιασα ;) !!

Πραγματικα δε πιστευω να εχεις σπαταλησει εστω κ ελαχιστα δευτερολεπτα για να εχεις στεναχωρεθει!!!!

Το ιντερνετ δεν ειναι για τετοια πραγματα!Ειναι για να χαλαρωνουμε κ να περναμε το χρονο μας,να μαθαινουμε κ τιποτα ενδιαφερον...αλλα οχι να σκαμε με τα λογια του καθενος,που δε γνωριζουμε κιολας...

Εδω τετ α τετ μιλαμε κ δε μπορουμε να βγαλουμε ακρη κ να εξηγησουμε τα αυτονοητα...ποσο μαλλον γραπτως ,πισω απο μια οθονη ενος Η/Υ!!Κ ειδικα προσπαθωντας να αναλυσουμε θεματα "τζιζ"(θηλασμου,ανατροφης κλπ κλπ)

Ενταξει,να ενοχληθηκες λιγο εκεινη τη στιγμη αλλα μεχρι εκει!Μη το σκεφτεσαι αλλο κοριτσακι μου κ σκας!

Την κοπελα την "ηξερες"?Ειχατε ξαναμιλησει?Ειναι πολυ ευκολο να παρεξηγηθεις κ να παρεξηγησεις με το γραπτο λογο κ αγνοωντας παντελως τον χαρακτηρα του αλλου...

Η καθε μανουλα κανει το καλυτερο που πιστευει για τα παιδακια της :)

Αχ πραγματικα πειτε μου,ειναι δυνατον 3 χρ γαιδουριτσα να μην ειναι ετοιμη για καμια προσπαθεια κοψιματος της πανας???Αρνειται να συνργαστει,δε θελει ουτε 2 λεπτα να κατσει στο γιογιο...δν ειναι μεγαλη για να αρνειται τοσο?

Στη θεωρια παιρνουμε 10 με τονο!!!!Στην πραξη 0 ολοστρογγυλο!!!!!!Συνεχεια λεει "Θα κανω κακα στο γιογιο να παω σχολειο!Θα κανω κακα στο γιογιο να παω Τζαμπο παρω μπαλα,....να φαω παγωτο,τσιχλα...... κλπ κλπ "

Οταν ερχεται η επιμαχη ωρα...."Μεεεετααααααααααα!!!"!Και το μετα δεν ερχεται ποτε X( !!!!

Εχουμε παει να διαλεξει κ τα βρακακια της,ολα ωραια!Στο σπιτι τζιφος παλι!

Πιο πολυ προβληματιζομαι γιατι λεω μηπως οντως δεν ειναι ετοιμη κ να την αφησω παλι, γιατι μηπως την πιεζω κ γινει χειροτερα...ή μηπως ειμαστε σε μια φαση/ηλικια που πρεπει να τη ζορισω λιγο?Οεο?

απελπισμενη!!!Νομιζω οτι μονο γι'αυτο συζηταω,παραμιλαω μονη μου για πανες κ βρακια :((:((:((

Αχ κ παλι αχ!!Παω να ετοιμασω το μπανιο για να την περιλαβω σισα σιγα!

Καλο βραδυ κοριτσια :-*

Αληθεια η Καρολ τι γινεται?Δε την πηρε το ματι μου!Ολα καλα?Η γεννα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω στελλα ασε για χαρτια η ελλαδα πρωτη κ δουλιεα μηδεν τι να λεμε....

οσο για τη κοπελα οχι προσωπικα δεν την ηξερα απλα μιλαμε καποιους μηνες απλα μου τη δινει οταν κρινουν ετσι τι ναπω...τερμα ειπα δεν θα σκασω..

οσο για το γιο γιο οπως λεσ στο μπλα μπλα πρωτος κ ο δικος μου στη πραξη δυσκολα.χθες εκανε σημερα τον ειχα συνολικα 3 ωρες στη τουαλτεα απο το πρωι ως το μεσημερι κ το μεσημερι μουτα εκναε πανω του τι να πω υπομονη...

η καρολινα γεννησε καλα απλα δεν εχουμε νεα τους τελευατια φορα μαθαμε ολοι καλα..αυριο εχει γενεθλεια το καμαρι μου γινεται 3 μονο που το σκεφτομαι με παιρνουν τα ζουμια κ η χαρα...το αλλο σαββατο ομως γενεθλεια με τη μικρη μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιστες......

Καλα στελλιτσα αργησες αλλα επεστερεψες δυναμικα..ναι με καισαρικη γεννησα κ παλι ετσι θα γεννησω δυστυχως.....εγω στις 11 Ιουλιου μπαινω στον μηνα μου....

Οσο για τα τσισα πραγματικα δεν ξερω τι να σου πω αλλο,ισως το πηρε στραβα το θεμα,ρωτησες καθολου τον παιδιατρο σας;

Ιφι, θα συμφωνησω κ γω με την Στελλα μην ψαχνεις να βρεις ακρη με τις συζητησεις στο ιντερνετ,οντως πολυ συχνα εικει καταληγουν,κ γω ειμαι υπερ του να κοιμαται μονο του το μωρο....αλλιως ειναι τρελλα...

Μεγαλωσε κ σενα το αντρακι σου.....οτι καλυτερο ευχομαι κ να μας βαλεις φωτο...

Στεφανια, κ γω λεω δεν βλεπω καλα αλλα το διορθωσες.....πανω κατω κ γω αυτα ετοιμαζω ,ορισατε ημερομηνια πότε εχεις ραντεβου δεν θυμαμαι, εγω θα παω Δευτερα απογευμα κ βλεπουμε...

Φανη, καλη επιτυχια στις μαρμελαδιτσες σου,φτιαχνει η μαμα μου κ τις λατρευω οοοολες....να δω πότε θα αξιωθω κ γω να φτιαξω...

Ο μικρος μου τελικα δεν ξανακανε πυρετο απλως δεν τον εστειλα χθες κ σημερα παιδικο γιατι κυκλοφορει ίωση που μαλλον κόλλησε,ευτυχως ειναι καλα τώρα...

Πολλα φιλια σε ολες καλο βραδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα ΄μαι παλι κι εγωωωω!!!!!

Ιφιγενεια... εκατσα και διαβασα ολο το διαλογο...

Πραγματικα, δεν καταλαβα που "πηγαινε" η κουβεντα...

Καπου εχασα το νοημα.. :?:?:?

Για μας η λεξη "υπνος"... δεν ειναι ευκολη υποθεση... ακομη και σημερα που ειναι 3 χρονων..

Ποτε να ποτε δεν την αφησα να αποκοιμηθει μονη της στο κρεβατι της...

Προσπαθησα νυχτες ολοκληρες... επι 3-4 ωρες να προσκυναω απο πανω της-διπλα της... ξαπλωμενη στα πατωματα.. αλλα ΤΙΠΟΤΑ!! :o

Η λυση για μας ειναι "μας περνει ο υπνος μαζι"... ή στο σαλονι στον καναπε... ή στην κρεβατοκαμαρα, η μια διπλα στην αλλη.. και μετα την παω στο κρεβατι της...

Ολα τα παιδακια δεν εχουν τους ιδιους ρυθμους...

Ουτε οι γονεις ιδιους χαρακτηρες...

Τελος παντων... οπως εγραψε και η Στελλα...Η καθε μανουλα κανει το καλυτερο που πιστευει για τα παιδακια της!

Σημερα η Αναστ. με κουφαμε .....Πολλα ξερει το στομα της...

..Το μεσημερι προσπαθει να την κοιμισει η μαμα μου κι΄αυτη κανει τα δικα της...

Αρχιζει η γιαγια να "μαλωνει" και της λεει... "θα σε στειλω στην αλλη τη γιαγια να κοιμηθεις"

Γυριζει θυμωμενη και της λεει "πως θα παω? θα με πατησει κανενα αυτοκινητο, και πως θα γινω παρανυφακι στο γαμο του Θ μετα??".. :lol::lol::lol:

Ανεβαινω σπιτι κατα τις 7 μιση... τρεχει σαν τρελη επανω μου.. αρχιζει τις γλυκες κτλ να την παω στην μεγαλη νονα... στο δρονο ειναι μια γιαγια (μιας φιλης μου) και την βοηθαω να μπει μεσα στο αυτοκινητο της εγγονης της..

Ε ρεεεεεεε... Η ζηλιαρα τι το θελε να το δει.. :lol:

"Γιατι επιασες το χερι της γιαγιας"?

-"Την βοηθησε ρε Αναστ. να μπει στο αυτοκινητο"

"Γιατι δε μπορουσε μονη της"?

-"Οχι γιατι πονανε τα ποδια της και δεν μπορει να περπατησει καλα"

-"Να παρει μπαστουνι τοτε"....... :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ειπε την πεθερα μου "βρωμιαρα" μια μερα γιατι ειχε σκουπιδακια στο χαλι... οτι το φαι της ειναι χάλια και οτι η μαμα κανει τα καλυτερα... τα παιδακια στην ηλικια της τα λεει μωρα και σχολιαζει το πως μιλανε.. :o:o:o Ο ταδε ειπε "μπλια μπλια μπλια".. η ατδε ετσι ο αλλος αλλιως , κι αλλιωτικα...

Θα νομιζει ο κοσμος οτι καθομαι και την γεμιιζω το μεφαλι με μπουρδες...

Χθες εκλαιγε επι 1 ωρα κοριτσια γιατι η κολλητη μου... "μας" πλεον, εβαψε αλλο χρωμα τα μαλλια της...

Και "εγω δεν ηθελα να τα κανει τετοιο χρωμα... και στεναχωρηθηκα τωρα μαμα"... αχ και βαχ..

Τι συμβαινει δε μπορω να καταλαβω...

Ή ολα πρεπει να τα βλεπω φυσιολογικα, ή το μυαλο της κανει πιο πολλες στροφες απ΄το δικο μου... πφφφφ...

Πηρα φορα και γραφω σημερα... :lol::lol::lol:

Κουκουβαγιζομαι και λΙΙΙΙΙΙγο....!! :lol::lol::lol:

Στελλιτσα.... Σταματα να σκεφτεσαι μονιμως .... ΒΡΑΚΙΑ-ΠΑΝΕΣ-ΓΙΟΓΙΟ-ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ!!!

Τεεεεεεεεεεεεελος!!!!!!!!

Αστην 10-15 μερες χωρις να της αναφερεις τιποτα, να δεις την διαφορα μετα..

Εξαφανισε γιογιο... και οτι εχει σχεση με τσισα-κακα εκτος πανας..

Αστην να τα κανει εκει μεσα...Μπορει να εχει "πεισμωσει".. αστην λιγο.

Καλε εγινα περιπτερο εδω και 2 μηνες!! σημασια δε μπου εδωσες... Απονη... :lol::lol::lol::lol:

Δωρουλα μου... ευτυχως που ο μικρος δεν ξανακανε πυρετο.... ουφ!

Να σου στειλω μαρμελαδιτσα...? Λεγε...!! :D Εισαι και γκαστρωμενη.. μη μεινεις με την ορεξη..!! :mrgreen:

Στεφανιαααα..... Ηelloooooooo!!!!!!

Τι κανετε βρε κοριτσαρες μου? Η κουκλαρα στην κοιλια χοροπηδαει φανταζομαι...

Αντε μπηκες στην τελικη ευθεια!! Ποτε περασε ο καιρος μωρε..

Μια ευκολη γεννα σου ευχομαι χωρις ταλαιπωρια και πονο...!

Καλη λευτερια να εχεις αγαπη μου!

Χρυσουλα μου τι κανετε?

Να σας ζησει και το νινακι...

Μικρουλη γεννηθηκε το καλο μου...

Ελπιζω να μη ταλαιπωρηθει... :(

Ενα μεγαλο φιλι απο μενα και την μικρη μου...! :D

Η Καρολινα τι κανει?

Φανταζομαι θα ειναι φουλ ερωτευμενη με τον μπεμπινο της.... :D

Αντε καλεεεεε... μπες να μας γραψεις κανενα νεο σας...!

Α! Δε σας ειπα... στραβολαιμιασα... :o

Ω ναιιιιιιιιιιιιι.......... δε μπορω να γυρισω το κεφαλι απο την δεξια πλευρα...

Εβαλα βολταρεν και ζιβαγκο -μακο φανελακι... Τρελα μες στη ζεστη..... Παναγια μου!

Ελπιζω να συνελθω ως αυριο γιατι αρχιζω και εκνευριζομαι με το ολο θεμα ....... :evil:

Σας αφηνω......

Σαν πολλα να εγραψα....

Καληνυχτουυυυυυυυδια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos ifigen (ιφιγενεια) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ιουνιου 2009

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

ANNA-ALEXANDROS(αννα) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

mummydi (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΟΛΙΝΑ 08/07/2009

little angel(στελλα) ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08/07/2009

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

CECILIA(χρυσα) ΓΙΑΝΝΗΣ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

sousoy(στεφανια)ΑΝΝΑ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://birthdaycake.gr/?view=productLis ... ategory=15 (201 O Mickey και η παρέα του στο λούνα παρκ τη 5η)

αυτη καναμε περισυ

σελ 54

αυτη ηθελα εγω αλλα δεν ηθελα ο μεγαλος μου μς μπλε γυρω γυρω βεβαια

οπως κ αυτη μου αρεσε

σελ 63

αλλα διαλεξε αυτην εδω την 479

σελ 107

αυτη ηθελα ν κανω φετος στη μικρη αλλα θα μου εβγαινε στο συγκεκριμενο ζαχαροποαστειο 30ευρω

http://birthdaycake.gr/?view=productLis ... ategory=15 (τη 2 με τον τουιτι)

δεν τισ βγαζει κ σας βαζω τον καταλογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες…τι κανετε;;..εμει τρεχουμε..

Ειχαμε επιπλοκες με την κουνιαδα μου αλλα τωρα όλα καλα…

ΙΦΗ ΜΟΥ…να χαιρεσαι τον κουκλο σου τον ομορφο!!! Γερος και δυνατος να είναι..να βγαλει την πανα..να κανει πολλες σκατουλες στο γιογιο και να σου χαριζει μονο χαμογελα!!!

Φανουλα όχι..περπατοπητα δεν εκανα…που να προλαβω…εκανα ένα ψωμι πολυσπορο..κανει;;;;

Ιφη κοιτα..για τις περισσοτερες είναι το πρωτο τους παιδιακι..οποτε το θεωρο λογικο σαν συμπεριφορα..απο κει και περα..εξαρταται από το παιδιακι..ο Χ ας πουμε..ακομα και τωρα, αν δεν καθεσε διπλα του μεχρι να τον παρει ο υπνος..ο Γιαννακης παλη από νεογεννητο δεν ηθελε αγκαλιες και κουνιματα..αμα αρχιζει να τριβει τα ματια, τον βαζω για υπνο του χαιδευω λιγο το κεφαλι και κοιμαται..δεν ξερω…τι να πω..για μενα εξαρταται από το παιδακι πιστευω

Στελλουνι μου με το καλο, δε σου ευχηθηκα, όλα καλα να σας πανε και να εχετε καλες δουλιες στο νέο σας εγχειρημα.

Ασε για το γιογιο…τζιφος…χτες τον ειχε η δασκαλα του μιση ωρα στην τουαλετα..τιποτα, και με το που του εβαλε το βρακακι…χεστηκε…τον εστειλε για «τυμωρια» στην ταξη με τα μικρα…δεν ιδρωσε το αυτακι του..βρηκε παιχνιδια, επαιζε…από τα μικρα δεν διεκδικει κανεις..μη σου πω πως τωρα θα χεζετε επιτιδες για να πηγαινει στα μικρα..

Καλα η Καρολ..χαχα..εννωειται πως είναι τρελη και παλαβη γι ατον γιο της…θελω να την παρω τηλ αλλα κολωνω..ο μικρος εχει λιγους κολικους και φοβαμαι μη τον ξυπνισω..Καρολ..οποτε μπορεις κανε μου ρε αναπαντιτη να σε παρω!!!

Αυτά τα ολιγα..σας χαιρετω..παω να δουλεψω..φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσα μου σε ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυ να χαιρεσαι τα παιδια σου η μικρη μου περοαταειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..κανε καθε μερα 5-6 βηματα μονη της χαχαχα απλα μολις το καταλαβαινει σταματαει χαχαχα

κ ο κων/νος μου σημερα μου εκανε παλι κακα στο γιο γιο αχ μακαρι να συνεχισει ετσι.........το καλο ειναι οτι δεν διαμαρτυρεται κα θαεται οπως ειπα χθες εκατσε 3,5 ωρες στη τουαλετα.............

οσο γι αυτο σες μου τι να πω ποιος λεει οχι να ην παρει το παιδι του αγκαλια αλλα οχι να το κουναω γιατι μ αρεσει ειναι υπερβολη......τελοςπαντως τα βλεπω πολυ διαφορετικα γιατι οπως ειπα προτιμαω να χαλαλιζω την ωρα μου σε αλλα πραγματα με τα παιδια μου παρα να τα κουναω....εαν δεν εχεις κ καθολου βοηθεια κ εισαι τελειως μονη σου με 2 παιδια κ αοντρας σου να λειπει 15 μερες σχεδον το μηνα εκει να τους δω αμ θα το εκαναν παλι...

τλος σημερα δεν ειναι η μερα για τετοια σημερα ειναι μερα χαραααααασσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ωραια..πιανουν τοπο οι ευχες μου ;);):lol::lol::lol:

τελεια..τελεια..

τι θα κανετε σημερα...για πες..τι καλο ετοιμασες..εκτος απο τις τουρτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την τουρτα του μεγαλου την παρειγγειλα κ της μικρης θα τη φτιαξω σημερα θα βγουμε εξω θα παμε σε παιδοτοπο να ξεσαλωσει ο μεγαλος μου κ το αλλο σαββατο θα κανω τα γενεθλεια μαζι με της μικρης

τι θα κανω θα σας βαλω φωτο μιας κ το εψαξα το θεμα...

http://www.sintagespareas.gr/sintages/p ... -rolo.html

http://www.sintagespareas.gr/sintages/p ... lakia.html

οπως βλεπετε στις φωτο μιας αλλη κοπελας τα γενεθέλεια τον αλμυο μπουφε της σχεδον αυτα που εχει ολα

http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=32346

http://syntages.nets.gr/sintages-mageirikis/party-time/

κ ισως κανω κ φτερουγες με πικαντικη σαλτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα Ιφι χρονια πολλα για το αντρακι σου,να τα εκατοστισει,κ μακαρι να μη χρειαστει ξανα παμπερς.... ;) επισης καλα τρεξιματα με τη ζουζουνα σου την ομορφη...αντε θα ξεκουραστουν λιγο τα χερακια σου... :)

Χρυσα να σας ζησει το μωρακι..το διαβασα αλλα στο χαλι που ειμαι....το ξεχασα αμεσως.... :(

Στελλα μου μη στεναχωριεσαι κ ο δικος μου τα ιδια πριν λιγο καιρο πλησιαζε στο γιο,γιο τωρα τιποτε,απλα εγω του φοραω βρακι κ οταν κατουριεται τον αλαζω......παντως το φχαριστιεται ξεβρακοτος μαλον δροσιζεται...... :lol:

κατ'αλλα εγω ειχα παλι πυρετο η φωνη ηρθε λιγακι,περνω αντιβιωση,αλλα νιωθω οτι με πατησε τρενο...ποναει ολο μου το σωμα....να φανταστειτε με το ζορι μαγειρευω για τα παιδια ο αντρας μου τρωει οτι βρει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεερα!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον Κων/νο μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τον χαιρεσαι Ιφι μου!!

Να ειναι παντα γερος και καλοτυχος στη ζωουλα του....!!

Βγηκα για ψωνια, για τα γεναθλια μας την Τριτη!

Ελπιζω να μη ξεχασα τιποτα..

Κυριακη θα φτιαξω το παντεσπανι.. Δευτερα θα κανω το ντεκορ.. και Τριτη θα εμφανισουμε το αποτελεσμα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελπιζω να τα καταφερω... :D:D:D:D:D

Αφου εχω το καλυτεροτερο βοηθο του κοσμου!!!

Το κοριτσι μου!!! :D:D:D:D

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,

ΙΦΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΙΦΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2400 ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΕΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΜΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΜΑ :o:o:o:o:o:o Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ, ΤΕΣΠΑ... :roll:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!

ΦΑΝΗ ΚΑΙ ΙΦΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΥΡΤΕΣ ΣΑΣ ΧΡΥΣΟΧΕΡΕΣ ΜΟΥ!

ΑΥΤΑ, ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελόου κοριτσια :D !!!!

Ιφ μου να χαιρεστε τον Κωνσταντινο σας :ymparty: !!!!Πολυχρονος,γερος κ ευτυχισμενος!!!Κ απο δω κ περα μονο επιτυχιες με το γιογιο :-bd !!

Συγχαρητηρια κ για την πιτσιρικα!!!Μπραβο :D !!

Κατερινακι μου ,περαστικουλια μωρε!Τι τραβας καλοκαιριατικα ρε κοπελα μου...ελπιζω αυριο να εισαι πολυ καλυτερα :):) !!

Στεφανια μου κοριτσακι,σωστα :oops::oops::oops: ??

3 βδομαδες ε?Πω,πω!!Με το καλο κοριτσακι μου!!Η Αννουλα τι λεει που θα αποκτησει αδερφακι?

Δωρουλα μου οντως ,ηταν να μην επιστερψω :lol::lol: !!Μου λειψατε :x !Ειχα κοψει σχεδον τελειως το ιντερνετ..δεν ηθελα..

Σες μου τι κανεις??Πως ειναι η κουνιαδα??Το μπεμπε??

Εγω αποφασισα να διακοψω τις προσπαθειες για το γιογιο μεχρι κ τα γενεθλια :roll: ....στις 9 Ιουλη θα ξαναξεκινησουμε!Πεφτει κ Δευτερα,ολα απο Δευτερα :P ..να δουμε!!Με μια ελπιδα ζω... :roll::lol: !!

Φανουλιιι!!!Χρυσοχερα μου εσυ!Στρουμφακια ακουω,τελεια :D !!!Αν κρινω απο το περσινο, ουαου!!!, αποτελεσμα κ την γενικοτερη μαγειρικη σου πορεια :geek: ...θαυματα θα κανεις κ φετος :D:D !!

Εγω βαριεμαι,περασε απο το μυλο μου να τη φτιαξω εγω φετος αλλα κατεληξα στο ζαχαροπλαστειο :-p !!!

Καλα ενταξει,τωρα συνειδητοποιησα ποσο πολυ μου ειχαν λειψει οι ιστοριες της Αναστασιας :D:D:D !!!!!Τι λεει το στομα της Παναγια μου!!!!Πραγματικα δεν υπαρχει!!Ειλικρινα πιστευω οτι το μυαλο τις τρεχει με 1000 σε σχεση κ με την ηλικα της κ με ολα..

Τι εννοεις "εγινα περιπτερο" :blink: !!Σε περιπτερο δουλευεις :-\ ??

Α!!!Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες για το νεο επαγγελματικο βημα :):) !!!Ελπιζω να τα καταφερουμε κ ολα να πανε καλα!!

Αληθεια για βοηθηστε με λιγο :D ...ψαχνουμε ονομα,δεν εχουμε καταληξει ακομα!Καμια ιδεα?Κατι πρωτοτυπο,χτυπητό,περιεργο...Εκει που κλίνουμε πιο πολυ ειναι στην ιδεα ενος φιλου που αρεσει σε πολλους,μη γελασετε...."Στα όρθια!" :lol::lol: Σε ολους ακουγεται πονηρο στη αρχη αλλα ειναι του δε πόιντ ;) ,δε θα εχει τραπεζοκαθισματα,παιρνεις το σουβλακι κ φευγεις ή καθεσαι για λιγο στα σκαμπο που θα εχει με πασο.

Για την ακριβεια "Kαλαμακι ΣΤΑ ΟΡΘΙΑ",καπως ετσι,θα δουμε..οποια ιδεα δεκτη :D !

Να σας πω να γελασετε!!!Της Αφροδιτης της αρεσει πολυ το παιδικο του Μαστορακου με τα εργαλεια!!Τρελλο κολλημα!Γενικα εχω καταληξει οτι ηθελε να γεννηθει αγορι :lol: ,πολυ μπαλα κ εργαλεια!!!Τεσπα,αλλο θεμα αυτο!!Μια μερα λοιπον εκει που καθομασταν μου λεει "Mαμα πες γεια στα εργαλεια!!"

''Που ειναι??"

"Εδω!!Κοιτα!!"

''Αααα :? !!Γεια εργαλεια"

"Και στο Μαστορακο!!!"

"Eδω ειναι κ αυτος??Γεια μαστορακο!"

"Ναι παμε να κανουμε δουλειες!Ελατε εργαλεια!!ουαν ,του ,θι, φο,φαι,σιξ,σεβε,έιτ!!!(1,2,3,4,5,6,7,8!!)" :lol::lol::lol:

Αυτο ηταν η αρχη,απο τοτε ειχαμε το Μαστορακο κ τα εργαλεια του σπιτι μας,στο αμαξι,στο Σ/Μ,στο δρομο,παντου..για μεεεερες!!Κ η Αφροδιτη μιλαγε στον αερα κ ο κοσμος την κοιταγε καλα καλα :shock::lol::lol: !!

Οδηγουσα κ μου ελεγε "Κοιτα το Μαστορακο,καθεται πισω!Πες του γεια!",περπαταγαμε στο δρομο κ γυρναγε πισω κ απλωνε το χερι κ εκανε"ωωωω,αντε εργαλεια παμε!"

Πηγαινα να κατσω στον καναπε κ φωναζε "ΕΕεεε εκατσες πανω στο Μαστορακο!!!" :lol:

Στην αρχη ημασταν καπως ετσι :wtf: ..αλλα μετα λιωναμε στο γελιο :lol::lol: !!Μεχρι που την 1η ,μοναδικη,υπεροχη,ανεπαναληπτη φορα,που εκανε τσισα στο γιογιο,πηγα κ της τα αγορασα κ τωρα δε μιλαει τελειως στον αερα τουλαχιστον!!!

Πω ,πω καλε σταματηστε με καποια,πολυ μπλα μπλα με πιασε!!!Εχει βγει το αγορι μου βολτα με τα φιλαρακια μετα απο πολυ καιρο ,βραδυ ,κ εγω βαριεμαι τωρα..παω να χαζεψω τιποτα!Αυριο φασινα!

Φιλακια κοριτσουδια!!Καλο βραδυ!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να πω χρονια πολλα στον παναγιωτη μας χρονια πολλα παναγιωτη να τα εκατοστησεις κ οτι καλυτερο,κατερινα μου να τον χαιρεαι..θα μπω μετα να γραψω μιας κ ελιωσα τσονυπνο ειχα να κοιμηθω μεχρι τοσο αργα απο περισυ....με αφησε ο αντρας μου αλλα ζαβλακωθηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

ANNA-ALEXANDROS(αννα) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

mummydi (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΟΛΙΝΑ 08/07/2009

little angel(στελλα) ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08/07/2009

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

CECILIA(χρυσα) ΓΙΑΝΝΗΣ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

sousoy(στεφανια)ΑΝΝΑ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟ :ymparty::ymparty::ymparty: , ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ!

ΣΤΕΛΛΑ Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΚΕΤΟ "ΣΤΑ ΟΡΘΙΑ". ΝΑΙ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ, Η ΑΝΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ :?

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΛΑΤΙΝ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ, Η ΑΝΝΑ ΕΠΙ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΕ ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΙΝΟΤΑΝ ΟΤΑΝ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ :lol::lol::lol: , ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟΥ ΧΟΡΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΗΔΗ ΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααααα :D:D !!!

Κατερινακι μουουου να τον χαιρεστε!!!!!Πολυχρονος Παναγιωτακο :ymparty::ymparty: !!!

Να τον καμαρωνετε γερο κ ευτυχισμενο!!!!Πωπω 3χρονιζουν κιολας τα καμαρια μας!!!!!Απιστευτο ρε κοριτσια,σα χθες μου φαινεται..

Πως εισαι σημερα Κατερινακι??Ευχομαι πολυ καλυτερα!!Κριμα θα'ναι να ταλαιπωρεισαι τετοια μερα!

Στεφανια χορευταρου μας βγηκε η Αννουλα :D !!Τελεια,δεν εχω καλυτερο!Αληθεια δε της πας να κανει χορο?!Αφου εχει κ το μικροβιο ;) !!Την πηγαινες πισινα ή κανω λαθος?Ηταν αλλη μανουλα :roll: ?

Εγω θελω πολυ τον Σεπτεμβρη να την παω σε μια δραστηριοτητα,μιας κ με τον παιδικο δε βλεπω φως!Θελω να απασχολειται με κατι δημιουργικα,το ψαχνω!Μπαλετο σκεφτομαι,χορο,ενοργανη..σε κατι τετοιο!Εχω ακουσει οτι σε αυτα τα παιρνουν κ απο τα 3..

Εσεις τι λετε?Τα πατε πουθενα ή σκεφτεστε?

Για το ονομα του μαγαζιου το σκεφτομαστε,αν καταληξουμε σε αυτο,να μπει σκετο ή η λεξη "καλαμακι" να ειναι με πολυ μικρα γραμματα πιο περα..θα δουμε,παντως αληθεια αρεσε σε πολλους αυτο το ονομα :lol: !

Καλο Σ/Κ κοριτσια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες....απ οτι διαβαζω πυρετος προετοιμασιων για γενεθλιακια...τελειαααααα

Ιφι και κατερινα να σας ζησουν τ αντρακια σας...γερα τυχερα κ ευτυχισμενα να ειναι....

ΙΦι, αυτα ρολακια πιτσας ππαντα τα φτιαχνω ειναι πανευκολα κ βγαινουν πολλα κομματια,περιμενουμε φωτο!!!!!!!!!!

Κατερινα μου, περαστικα σου ευχομαι εισαι καλυτερα;παρτυ κανατε;

Στελλιτσα...καλα ε δεν σε προλαβαινω τι να πρωτοδιαβασω....παντως η ιδεα του ονοματος μ αρεσε.....πολυ καλη αλλα δεν μου ρχεται κ καμια αλλη αν μου ρθει παντως θα στο γραψω....

Φανη, κ τα δικα σας κοντεουν καλη επιτυχια ευχομαι στην τουρτα περιμενουμε φωτο.....κ γω μετα την φετινη επιτυχια νομιζω πως δεν θα ξαναγορασω (ετσι λεω......)....

Στεφανια μου, κοντευεις ορισατε ημερομηνια;εγω Δευτερα εχω ραντεβου να δω τι θα μου πει...κ μενα ο μικρος ολο φιλακια στην κοιλια κ μωρακι μου κ αδερφουλη μου με στις γλυκες ειναιναδω σε λιγο καιρο τι θα κανει....παντως ηδη εχει παραγγειλει τα δωρα που θελει να του φερει!!!!!!!!!!!!!!

Αυτα κ νυσταξα φιλακια σε οοοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεερα!!!

Μπηκα στα γρηγορα να δωσω τις ευχες μου στον Παναγιωτακη μας!!

Κατερινακι μουυυυ... Χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Να χαιρεσαι το αντρακι σου, να ειναι παντα γερος και καλοτυχος στη ζωη του.

Ευχομαι τα καλυτερα!! :D

Πηγαμε να θαυμασουμε την μαμα μου σημερα...!! :D

Τραγουδουσε (με χορωδια) σε συναυλια του Πετρου Γαιτανου...!

Περασαμε πολυ καλα!!

Η Αναστασια καθε φορα που σταματουσε το τραγουδι φωναζε με ολη της τη δυναμη "για-για-κου-λι-τσα μουυυυυυυυυυυ"......... και οσο της ελεγα "σοοουτ"... αυτη φωναζε πιο δυνατα... :lol::lol::lol:

Γελασαν πολλοι μαζι μας και σημερα... :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σας φιλω ολες...

Παω να ξαπλωσω.. δεν αντεχω αλλο ορθια... Κοντευει και 2 παρα.. Φτανει...

ΥΓ ..... Πειτε μου τι να κανω να εξαφανισω τα μυρμηγκια.... :twisted::twisted:

Ηρθαν παλι σε οοοοολο το σπιτι..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Δοκιμασα... ξυδι-φυλλα δαφνης-κανελα-ριγανι...... ΤΙΠΟΤΑ.....

Εχουν πιασει δουλεια για τα καλα.... Με εχουν καταστρεψει αυτες τις μερες...

Τα ρουφαω 1716622882929 τη μερα με την ηλεκτρ. σκουπα...

Τα εχω σιχαθει... πως το λενε! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Sorryyyyyyy σας επρηξα..... :oops::oops::oops::oops:

Καληνυχτα σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...