Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Καλησπεεεεεερα!!!!!

Οταν καλοκαιριαζει.... ολες λιγο-πολυ την "κανουμε με ελαφρα πηδηματακια" ή μου φαινεται...?? :mrgreen:

Τι κανετε βρε κοριτσια?

Πειτε κανενα νεο..!

Εμεις τα ιδια.... Τρελη ζαλουρα στη δουλεια...Μιλαμε.. ο κοσμος ειναι για δεσιμο.. :lol:

Αλλα ειναι μονο 4 ωρες.. οποτε... κουναω το κεφαλι και ΤΕΛΟΣ! :mrgreen:

Η μικρη κοβει το μπιμπερο σιγα-σιγα.... Πλεον πινει μονο το πρωινο της γαλα εκει και το βραδυ σε σουπιεριτσα με δημητριακα.. :D

Με την πιπιλα ειμαστε σε καλο δρομο... 2 βραδυα κοιμηθηκε χωρις να την εχει στο στομα.. αλλα στο χερακι της..!! :D:D Δε μπορω να της την αρπαξω ετσι αποτομα... την λυπαμαι.... :?:?:?

Αχ! Φετος δε μας βλεπω για μπανακια και παραλιες συχνα...

Και η θαλασσα δεν ειναι ουτε στο 1χιλ. απο το σπιτι μας..

Οι ωρες δε βολευουν με τις δουλειες.. αλλα κατι θα σκεφτω για να μη χασει η μικρη τις βουτιες της...

Σας φιλω οοοοοολες!!!!

Καληνυχτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

πως τα πατε;;;

Δωρουλα δεν ξερω..εγω και τα δυο τα ειχ αμε κοντομανικο και κουβερτουλα...δεν ξερω..

ΦΡανουλα και ο Χ..αν και μια χαρα πινει απο ποτιρι, ειτε σκετο ειτε με καλαμακι..αρνειτε π[εισματηκα..βλεπει και τον Γιαννακη να πινει απο το ανοξειδωτο μπιμπερο του και ζηλευει...

Εμεις καλα...το Σαββατο πηγαμε στην εκθεση βιβλιου...πωπω..περασαμε τελεια..ο Χριστοφορος εφαγε καλαμποκι, μαλλι της γριας, σουβλακι, ηπιε χημο, παγωτο...χ΄λιδαα..ο μικρος παλη καθοταν στο καροτσι ισυχος ισυχος..χαχα..το ζουζουνι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΗΣΥΧΑ, ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΙΟ, Η ΜΙΚΡΗ ΕΒΡΕΞΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΓΗΚΑ ΕΞΩ, ΚΡΥΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ, ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ, ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΦΑΛΑΙΝΑ :cry: ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΑΝ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ :o Ε, ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΑ, ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.... :roll:

ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΞΩ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΣΚ, ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ, ΧΑΛΑΡΑ ;)

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ? :oops: ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ, ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ :lol:

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.......... επιστρεψαμε κ μεις χθες βραδυ...κ σημερα παλι σχολειο κ γενικως τα ιδια......

Αυριο θα μας φερουν επιτελους το καινουργιο κρεβατι, ευχομαι να το παρει θετικα κ ναμην εχουμε ιστοριες αν κ το περιμενει με ενυπομονησια........

Ιφι, κ γω στο ιδιο νοσοκομειο γεννησα απλως τωρα με μπερδεψε η εποχη,εννοω μιλις γεννηθηκε το μωρο του φορεσες μακρυ ή κοντο; κ στο δωματιο εχει βρασμο;

Φανη, που εισαι χαθηκες; εξελιξεις διαβαζω η μικρη αντε μπραβο σας...

Στεφανια, πως πας κανονισατε ημερομηνια για την γεννα ή οχι ακομη;

Πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα δεν σχολιαζω πολλα ουτε τα νεα μου ειμαι κουρασμενη ημασταν ολημερα αλεξανδρουπολη..

μονο δωρα μου θα σου πω τον ειχα κ τον μικρο κ τη μικρη με κοντομανικα κα φανελακι εσωτερικ κ καλτσουλες κ μας μαλωναν γιατι τα ντυναμε τοσοπολυ κ μια πικε απο πανω... στη γεωργια που γεννησα 7 του μηνος και αιρκοντισον βαζαμε δεν αντεχοταν θα παρεςις λιγο απο ολα κ θα δεις αλλα πιο πολλα κοντομανικα ενταξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΨΙΛΟΒΑΡΕΜΑΡΑ...

ΔΩΡΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΙΟΥΛΗ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ. ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ?

ΧΡΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΘΡΑΣΥΝΘΕΊ, ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες...οντως αφορητη η ζεστη κ νιωθω κ την κοιλια μου τεραστιαααααααααα απιστευτη κουραση.....

Ιφι, ευχααριστω αυτο θα κανω θα παρω λιγα απ ολα κ βλεπουμε....

Στεφανια μου, εγω μετα τις 28 Ιουλιου που κλεινω τις 38 εβδομ θα κανονισουμε για την καισαρικη,με τον αλλο γιατρο οπως ειχα γραψει γιατι ο δικος μου θα λειπει τότε...ειχα χαλαστει πολυ με το γεγονος αυτο αλλα δεν μπορω να κανω τπτ δυστυχως :(:(:?:?:?

αυτα για αποψε καλο βραδυ σε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα....... γκαστρωμενες ..... και ΜΗ..!! :D:D:lol::lol::lol:

Που εχει ζεστη που.....??? Πειτε μου...??? :lol:

Μισω το καλοκαιρι, την ιδρωτιλα... :crazy: , οοοοοοολους αυτους που ερχονται κοντα μου και βρωμανε...... [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] .... μπλιαξ μπλιαξ μπλιαξ.... Παναγια μου.... η χειροτερη μου εποχη...

Κουνουπια-μυγες-ακριδες κτλ πετουμενα που τα πατε.........?? :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Αχ! Δε μπορω με τιποτα...

Τι κανετε ρε κοριτσια τι νεα?

Εμεις τα ιδια..!

Πολλες βολτες τελευταια... και πολλα ψωνια αρχισα παλι να κανω..... :?:?:?:?:?:oops::oops:

Σας φιλω ολες!!!

Καληνυχτουδια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Φανη χαχαχα..λοιπον κοιτα..και εγω δενε ιμαι φαν του καλοκαιριου...πιο πολυ του φθηνοπωρου θα ελεγα...που εχει δροσια..οχι ψωφοκρυο..που βγαινεις και μια βολτα σαν ανθρωπος...

τη ζεστη δεν τη μπορω γιατους ιδιους λογους με εσενα..αλλα και γεννικα δεν τη μπορω...δε λειτουργω με τη ζεστη...σαν κοτοπουλο ειμαι..αφου εχω στη δουλει ατο αρκουδισιον στο φουλ΄...ολοι κρυωνουν..και εγω με το κοντομανικο..μπουχαχαχαχα

Στεφανια και τι δεν κανουν...ο Χριστοφορος αμα τον μαλωσεις, αντιμιλαει, εχει ξεκινισει παλη η κριση αφαγιας , ειναι μερες που τρωει μονο μηλα και πινει νερο, συνεχεια κοπαναει τον μικρο..ο μικρος παει ανοιγει πορτες συρταρια βγαζει πραγματα και γεννικα χαμος...

Σημερα ειναι αρρωστουλης...τον κολλισε ο μεγαλος ιωση..δενε χει πηρετο δεκατα..ανεβαινει μεχρι 37,3 και πεφτει μονο του.αλλα τον βλεπω πως ζωριζετε..

Φυσικα λογω της υδρονεφρωσης καθε αδιαθεσια πηρετος κλπ...τρεχουμε να κανουμε εξετασεις ουρων για ενδεχομενη ουρολοιμοξη..αλλα ΟΚ...

Δωρουλα μην ανισυχεις..στην τελικη μπορει ο αλλος γιατρος να ειναι καλυτερος..εμενα την καισαρικη δε μου την εκανε ο ακριβοπληρωμενος γιατρος..ηταν απλα εκει και επεβλεπε..την εκαναν 2 αλλοι ...ειτε ειδηκευομενοι ειτε δεν ξερω..και ολα ηταν αψογα, δεν ειχα καμια μα καμια απολυτως ενοχληση, και η τομη καλυτερη και απο την προηγουμενη που ηταν αψογη υποτιθετε...οποτε μην ανισυχεις..

επισης και ο βοηθος αναισθησιολογου..ηταν καλυτερος απο την ιδια την αναισθησιολογο που πωπω...πως δεν τη χαστουκισα τη βλαμενη δεν ξερω...

τεσπα..

Ολα καλα θα πανε..απεβαλε το αγχος...λιγο εμεινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια.... :) τι κανετε? Φανη κ Χρυσα βαλτε κ μενα στη λιστα απο αυτες που δεν μπορουν τη ζεστη... :? εγω εχω κλειστα τα παντζουρια για δροσια ολη μερα,δε γινεται αλιως απο το πρωι μεχρι το βραδυ μας καιει ο ηλιος......τα βραδυα που παμε στις κουνιες ενα δραμα,κουνουπια κ ψυλοι μας τσιμπανε γεμισαμε σπυρια κ εμεις κ τα παιδια,κ καθε βραδυ ολες οι μαμαδες σπαμε το κεφαλι μας που να τα παμε να ξεδωσουν κ αυτα κ εμεις,κ επειδη δεν εχουμε κατι καλυτερο ξαναπαμε εκει.... :|

αφηστε που εχω γαμο 14 του μηνα,παντρευται ο κουνιαδος μου κ θα παμε απο την προηγουμενη,ελα κ να τους ηρεμησω κ τους δυο,ως τισ 7μιση που θα γινει ο γαμος,αν θελησει καμια θεια να τους παω εκει για λιγο,εχει καλως διαφορετικα.......αστα να πανε....σκεφτομαι να παρω κ κανενα φορεμα,αληθεια ποτε ξεκινανε οι εκπτωσεις? δε θελω κατι πολυ ακριβο.......

η Κορολ τι κανει? μιλησε καμια μαζι της...οποια μιλησει φιλακια πολλα..... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα εγω τους πασαλειβω με αντικουνουπικο..δε παιζει αλλιως...

Με την Καρολ εχω μιλισει πριν καιρο, ο μικρους εχει κολικους αλλα ειναι καλα..θηλαζει αποκλειστηκα..

θελλω να την ξαναπαρω τηλ...αλλα κολωνω..ειναι μικουλι το νινακι της ακομα και φοβαμαι μη τον ξυπνισω.

Ντινακι πως τα πας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα.......!!!

Χρυσα... "αρκουδισιον" δεν παιζει πουθενα.. Ουτε στο σπιτι, ουτε στη δουλεια.. :geek:

Δεν ξερω για σας... αλλα εμενα μου φερνει διαρροιες αυτος ο "ψευτικος" αερας..

Τον χειμωνα παραπονα για τα πετρελαια... Το καλοκαιρι για τη ζεστη... εεε!!! Ολο γκρινιαζω.. :lol::lol:

Ωστε ετσι ο Χριστοφ. ε? Χτυπαει τον μικρο...? Απαπααααα......

Δωρουλα μου γλυκια.... αντε κοντευεις κι εσυ....!! :D

Ετοιμασες πραματια??

Κατερινακι μου.. νομιζω οτι μια χαρα θα πατε στο γαμο.!!

Ολο και καποια θεια-θειος θα ειναι εκει να σε ξεκουρασει.. ε?

Ολοι θα θελουν να "χαρουν" τα αντρακια σου..!! ;);)

Ζαιρακι μου την καλημερα μου και σε σενα!

Τι κανετε? Τα μικρα πως ειναι?

Στεφανια μου, σε ενα μηνα γεννας..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Λιγο εμεινε και σε σενα αγαπη μου....!!

Η Αννουλα σου τι κανει?

Τι λεει για την αδερφουλα της που θα ερθει σε λιγο καιρο?

Ιφιγενεια... μολις χαλαρωσεις γραψε μας τα νεα σας...

Καλα η μικρη σου ειναι ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ομορφη....!!

Ειδα φωτο σας στο φ/β...!!

Χρονιζει κι αυτη η σκατου σε λιγες μερες....!!! Τι καλααα!!!

Την αλλη Τριτη εχουμε γενεθλιακιαααα....!!! :D:D:D:D:D:D:D

Φτασαμε τα 3.... Και η μαμα σκοπο για δευτερο δεν εχει.... :?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops:

Παλι μονο του το παιδακι μου θα το σβησει το κερακι.... :roll::roll:

Αντε μπορει του χρονου να της εχω παρεα...Μπορει ε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λεω να φτιαξω τουρτα με στρουμφακια.. :D

Τα αγαπαει πολυ η μικρη...

Εχω κατι μαζεμενα απο τα kinder... αντε να δουμε..

Η αληθεια ειναι οτι ψιλοβαριεμαι φετος να κανω παλι ενα σωρο πραγματα... αλλα θα μου ερθει η ορεξη μεχρι εκεινες τις μερες... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..Φανουλα εμεις στον παιδικο ειχαμε τουρτα στρουμφακια μια χαρα..του αρεσ επολυ του Χ..απλη ηταν μη νομιζεις..

καλε ναι...ολο λεει δικο μου ειναι..για τα παντα...ακομα και τα ποδια του "ιουαννη" δικα μου ειναι..τα λεει..

Χτες μου εκανε μουτρα επειδη κρατουσ ακαι χαιδευα τον μικρο και δεν καθοταν να τον παρω αγκαλια ουτε με αγκαλιαζ εκαι με φιλουσε..το σκατουλι..με το ζωρι ηρθε μετα..κανει κατι νουμερα..απαπαπαπα..

τεσπα..μεγαλο μανικι..

Α ποιος ειχε ρωτησει για το ΕΣΠΑ..λοιπον, οι παιδικοι θα αναρτηθουνσ τι ς12/07..και οι αιτησεις θα ειναια πο 13-23/7..οποτε συντονιστειται..και αρχιστε να ετοιμαζετε δικαιολογικικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες............θα συμφωνησω απολυτα με ολες....αφορητη η ζεστηηηηηηη λιωνω κ γω κ υποφερω...............

Χρυσα μου, σ ευχαριστω για τα ενθαρρυντικα σου λογια περι γιατρων κ καισαρικης τα χω πολυ αναγκη αυτο τον καιρο,νιωθω τρομερη ανασφαλεια κ δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο......ζω για την στιγμη που θα γυρισω στο σπιτι με τον μπεμπουλη μου κ θα ειμαστε κ οι 2 καλα.....

Σημερα ειδα κ γω οτι βγηκε το ΕΣΠΑ των παιδικων, διαβασα την εγκυκλιο αλλα που θα στειλουμε τα χαρτια εμεις απο επαρχια μηπως ξερεις;κ αυτο που λες για την αναρτηση των παιδικων που θα γινει;

φανη, χαθηκες βρε θηριο....με το καλο οι ετοιμασιες για τα γενεθλιακια της μικρης τελεια ιδεα τα στρουμφακιανα το επιχειρησεις....

Κατερινακι, κ μεις υποφερουμε πολυ απ τα κουνουπια τωρα ειπαν θα ξεκινησουν οι ψεκασμοι αντε να δουμε.... οι εκπτωσεις νομιζω 10 με 15 Ιουλιου αρχιζουν αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη.....

Δεν θυμαμαι αν σας ειπα οτι χθες μας φεραν κ το καινουργιο μας κρεβατι.....πολυυυυυ απλα ο μικρος θα σας βαλω κ φωτο καποια στιγμη...

Σας καληνυχτω φιλια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρουλα.... μεγεια το κρεβατακι σας..... :D

Θελω να το δωωωω!!!!!!!! :D:D:D:D

Μωρε... μακαρι να μπορουσα να σου πω 2-3 κουβεντες για τη γεννα.... αλλα η δικη μου ηταν σκετη ταλαιπωρια.. ατελειωτος πονος.. :( κλαμματα... απαπαααα....... αστο καλυτερα... :lol::lol::lol:

Καλα στα ειπε η Χρυσουλα..

Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου!

Θα γυρισεις σπιτι με το δευτερο αντρακι σου, και θα μας λες την ιστορια σου γεματη υπερηφανια...!!! :D

Χρυσα... :lol::lol::lol::lol:

Ηθελα να ΄μουνα απο μια μερια να τους βλεπω... :lol::lol:

Μα να θελει ΚΑΙ τα ποδια μου μωρου........???? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Η δικια μου εμενα δε μ΄αφηνει ΟΥΤΕ ΚΟΥΚΛΑ να παρω αγκαλια...

Σηκωνει την γειτονια στο ποδι..

Ειναι τρομερα ζηλιαρα... :roll:

Σημερα βγηκε με την πεθερα μου μια βολτα το απογευμα και γυριζοντας σπιτι μου λεει

"μαμα..ειδα στο σχολειο μια κυρια με εναν πολυ μεγαλο (γ)κ@λο" .......!! :o:o:o

"Και"? (Της λεω)!

Και μου το ξαναλεει!! :shock::shock:

"να μαμα... απο΄δω μεχρι εδω ηταν.. και μετραει με τα χερακια της στο τραπεζι".. :o

Δλδ ρε Α η μαμα εχει πιο μικρο κ@λο...? για δες με καλα...

"οχι μαμα...... τοοοοοσος ηταν σου λεω"... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::shock:

Βρε παιδι μου... ποση ωρα η ιδια ιστορια...

Γιατι το ειπε αυτο?? :?:?:roll::roll::roll:

Και επιμενει σε οτι πει... Δε ξεγελιεται αυτο το παιδι ... ΟΧΙ..! :evil:

Εκανα γεμιστα και γλυκο (φρυγανιες-κρεμα-ζελε).. Επλυνα οοοολη την κουζινα και τωρα αραζωωωω!!!

Που ειστε ...???

Ελατεεεε!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω τωρα που κοιμουνται τα καμαρια μου ειπα να μπω να γραψω τι κανω δουλειες στο σπιιτι βολτες με τα μικρα κ ολη μερα τρεχω σαντον βεγγο μιας κ 2 ζιζανια εχω γκρινιαζει 2 μερες η μικρη πολυ τωρα τα δοβνται ετσι δεν ξερω τι ναπω ο μεγαλος ενω με τη μικρη τα παει καλα μην ααγγιξει οτι εχει σχεση με τα πιχνιδια του κ το ποδηλατο του μαχη λεμε η μικρη τζαναμπετιαζει..μου σκαρφαλωνει συνεχει η μικρη παν σε σκαμπο καρεκλες γενικα οπου μπορει βλεπετε βλεπει τον μεγαλο...καταλλα καλα αν εξαιρεσουμε τη γκρινια...τωρα...

στις 29 εχουμε γενεθελια αλλα θα τα κνω στις 7 στης μικρης αλλα ελεγα να κανω 2 τουρτες αλλα δεν συμφερουν για να παραγγειλω θα μου βγουν κανα 70-80 ευρω ποτε θα παραγγειλω μια για τον μεγαλο κ τη μικρη θα τη φτιαξω εγω πηγαμε στα ρτζαμπο κ πηρα διαφορα τσιστλαγακα για τα γενεθλεια κ τη τουρτα...με λιγα λογια φαγαμε 150ευρω χαχχχα

πηγαμε κ για μπανιο η μικρη πολυ καλη ουτε κιχ εκανε το πουλακι μου ολη μερα(βεβαια στη βολτα κυριες)ο μεγαλος παλι δεν μπορουσα να τον βγαλω απο τη θαλασσα..αλλα καλα ηταν βεβαια ετρεχα καμια ωρα για να στρωσω κ αλλη μια να συμαζεψω αλλα καλα αν κ μακρυα...περιμενω κ στα γενεθλεια πεθερα ανηψια κ κουμπαρους χαμος θα γινει αλλα μου αρεσει μαις κ θελω να εχω στο σπιτι φιλοξενουμενους..

για το εσπα καταθετεις τα χαρτια στο παιδικο που θα τα κανεις ετσι παει κ ανακοινωνουν μετα κ εκεινοι κ στο ιντερνετ της εσπα ρε συ χρυσα εσενα δεν καθαρισε πως τον πηρανε?θελω να παει παιδικο αλλα δεν ξερω αν θα εχει καθαρισει κ αν θα μου τον παρουν λογο οτι θα εχω λιγα μορια μιας κ θα ειμαι ανεργη κανα 2 μηνες μονο

σες μου οσο για τα μαικρα σου φαση φαση ειναι κ περανει παντως εγω τον μαλωνω πολυ τοβ=ν μεγαλο αν την σπρωξει η κατι αλλο κ χερι πεφτει περαστικα κ για τον μικρο

ντινα τι λεει πως εισαι?

κατερινα κοιτα να βρεις κανεναν να σου κρατησει τα παιδια να ξεσκασεις κ εσυ λιγο σε νιωθω

φανη πως τα πας με τη δουλεια?μεχρι ποτε θα δουλευεις?εμενα παλι μου αρεσει πολυ το καλοκαιρι κ αν εχω κ θαλασσα διπλα ακομη καλυτερα κ αλλη φορα εχεις πει οτι δεν σου αρεσει αντε βαλε μπρος κ μην το σκεφετσαι δεν ξερεις ποτε θα ερεθει μπορει αμεσως μπορει κ οχι ποσο εκανες να μεινεις στη μικρη?

δωρα κ στεφανια κοντευτε οποτε περιμενουμε πρωτα τη στεφανια/?ποσες μερες διαφορα εχετε?δεν μου ειπες τελικα με ποιον θα γεννησεις?

το κρεββατι του μεγαλου?πως το πηρε για πες?οσο για τη ζεστη εσυ κ αν ζοριζεσαι..υπομονη..λιγες βολτες τισ βασικες κ ριξε κ υπνους μιας κ μετα θα εισα στο τρεξιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaira (ντινα ) ΣΤΡΑΤΗΣ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ιουνιου 2009

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

ANNA-ALEXANDROS(αννα) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

mummydi (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΟΛΙΝΑ 08/07/2009

little angel(στελλα) ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08/07/2009

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

CECILIA(χρυσα) ΓΙΑΝΝΗΣ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

sousoy(στεφανια)ΑΝΝΑ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα η μικρη ολα τα λεφτα μονο να μην το πει πουθενα παραεξω σε ακαταλληλη στιγμη καπου θα ακουσε κατι κ θα το ειπε...η κατι παρομοιο σε αλλη στιγμη κ το ανφερε αυτο χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εμεις σημερα πηραμε βρακακια για το μεγαλο απο τη λαικη.....ναι κοριτσια καλα διαβασατε.δεν μπορω να δωσω κ αυτα σε φιρμες κ αν σκεφτουμε πως θα κατουριεται σε λιγοτερο απο 2 ωρες καταλαβενετε....μερικες μερες τον αφηνω τελειως ξεβρακοτο,κ μαντεψτε μολις ειδε ο αντρας μου που κατουρησε στο πατωμα του εβαλε παμπερς.... :o καλα του λεω εδω κανουμε αμαν να το κοψει κ εσενα σε πειραξε που κατουρησε το πατωμα? τι να πω.......κατ'αλλα εχει λιγες μυξουλες απο χθες την αρπαξε ο καημενος κ φοβαμαι μη μου κολησει τη μπουμπου.....ενω ολο το χειμωνα τους ειχα μια χαρα,τωρα παντα την παταμε.......για τουρτα που λετε μαλον θα παρω ετοιμη,εχω κατι στο μυαλο μου,κ μαλον δε θα εχω πολυ κοσμο εμεις κ εμεις.....

Ιφι για τη μικρη που λες οσο ειμαστε εξω δεν ακουγεται καθολου ολοι λενε τι καλο μωρο,χαμογελαει σε ολους μια χαρα....εεεε με το που θα μπουμε σπιτι ξεκιναει η κασετα...ουουουουυυυυυ...πρεπει να εισαι διπλα της ουτε τουαλετα δεν μπορεις να πας :)

Φανη καλε αντρακι εκανες την κοπελαρα μου? :o:lol::lol::lol: δεν ξερω ρε σεις αλλα πιστευω καποιος να καταλαβει κ να μας πουνε να παμε για το μεσημερι τουλαχιστον,αλιως στης πεθερας μου θα γινεται ο χαμος.....κ επισης η πεθερα μου κ τα κουνιαδια μου θα ειναι η πρωτη φορα που θα δουνε τη Λενια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooooooooo!!!!!!!!

Aχ βρε Κατερινιω μου..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Απο την γρηγοραδα μου να γραψω... ειπα την κοριτσαρα σου... ΑΝΤΡΑΚΙ..... :lol::lol::lol::lol::lol:

sorry sorry.... και παλι sorry.......... :oops::oops::oops::oops::oops:

Καλη αρχη με το κοψιμο της πανας...!Ολα θα πανε καλα.. θα δεις! ;)

Κι εγω βρακια απο την λαικη της ψωνιζω... ειναι 100% βαμβακι απο ελληνικη βιοτεχνια..

Δεν καταλαβα! Τι εχουν παραπανω τα επωνυμα? Σταμπες που στο τελος κολλανε και χαλανε στο σιδερο..?

Ιφιγενεια... πολυ καλα στη δουλεια...Μεχρι και τον Αυγουστο θα δουλεψω σιγουρα...

Εχω τρελους τρελους καθε τοσο... αλλα δε βαριεσαι!! :lol:

Ενας με ειπε απαισια και ασχημη... :lol::lol: (τον ενοχλησε το ξανθο μαλλι... αλλα ηταν και ντιρλα στο μεθυσι)..

Ενας αλλος (75 χρονων και βαλε) μου λεει οτι η μαμα του, του δινει λεφτα να αγοραζει παγωτο καθε μερα στις 6 το απογευμα για να ζησει πολλα χρονια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολλα πολλα κουφα... αλλα γελαω με ολα..

Ο κοσμος ειναι "σκασμενος" με αλλα και δεν ξερει τι κανει και τι λεει..

Για την μικρη που με ρωτας, την "επιασα" σχετικα γρηγορα..

Ξεκινησαμε Ιουνιο... και Σεπτεμβριο ειχα την τελευταια μου περιοδο..

Ποσο ειναι αυτο? 3-4 μηνες?

Που ειναι οι υπολοιπες σημερα???

Πολλες απουσιες τελευταια!!!!! :evil::evil::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες...πολυ φλυαρια βλεπω επιτελους γιατι τωρα τελευταια ψιλιχαθηκατε......

Φανη, φανταζομαι τι κολαρα ειιχε η αλλη για να εκπλαγει το παιδι!!!!!!!!γελιο παντως.... ειχες ασχημη εμπειρια την γεννα δλδ;δεν πιστευω αυτος να ειναι ο λογος που το καθυστερεις.....

Ιφι, εδω Αλεξπολη ηρθατε για μπανιο;ειδα φωτο κουκλα η μικρη σου...εμεις αυριο θα παμε για το 1ο μπανακι επιτελους, μ επιασε βαρεματα κ ολο το αναβαλλω..

Για το κρεβατι καλα το πηρε ο μικρος δλδ ειναι κατενθουσιασμενος, αφου την 1η μερα οποιο παιδακι εβλεπε ελεγε "εχω μεγαλο κρεβατι...'' κ εννοειται κοιμαται χωρις προβλημα...

Για το ΕΣΠΑ μολις ξεκινησουν οι αιτησεις (13 Ιουλιου) τα στελνουμε ταχυδρωμικως Αθηνα αφου επικυρωθουν πρωτα στο ΚΕΠ.οσες ενδιαφερεστε μπειτε στο www.eetaa.gr κ διαβαστε την εγκυκλιο.

Εγω σημερα του εκανα επανεγγραφη στο σταθμο που πηγαινει για την επομενη χρονια να χω κατωχηρωμενη θεση κ θα τα κανω κ μεσω ΕΣΠΑ,αν τον παρουν...

Σας αφηνω φιλια κ καλο βραδυ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου τι μου κανετε?εγω καλα να πινω καφε κ ειπα να μπω..

δωρα μου ναι αλεξανδρουπολη ηρθα...που αλλου να π αω αφου η πιο κοντινη θαλασσα ειναι εκει...ρε συ δωρα αν παρουν τον μικρο στο παιδικο τον σεπτεμβριο ολο θα λειπω στη μαμα μου λες να εχω προβλημα με την παιδικο?θα ρωτησω κιολας τοτε....λεω να παω μετα τις διακοπες να κατσω λιγο γιατι δεν βολευει αλλη εποχη..

οσο για το εσπα να σας βαζω αυτα λεει κ τα δικαιολογητικα κ τα μορια

http://www.dikaiologitika.gr/hot-news/% ... CE%B1.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...