Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

ΝΑ ΜΑΙ παλι καταρχην να σχολιασω οτι κατερινα μου μου αρεσει κ το λενια αλλα προτιμω το ελενη γενικα ειμαι υπερ του ολοκληρου γι αυτο..

τωρα εμεις καλα περασαμε δοξα το θεο μας ειδαν ειδαμε πολυ κοσμο η μικρη λιγο καλυτερευσε με τον υπνο της μπουσουλαμε πλεον κανονικα γιατι πριν φυγουμε για πασχα πηγαιναμε με την οπισθεν.σηκωνεται ορθια χορευει χτυπαει παλαμακια κ μας στελνει φιλακια μονη της πολυ γελιο κ ειναι πολυ χαδιαρα κοριτσια τι να λεμε.λεμε μπαμπα κ μαμα οχι τελεια αλλα μια χαρα καταλαβαινουμε στεκεται ορθια μονη για πολυ ωρα γενικα βιαζεται πολυ σε ολα...

συνεχιζω περασαμε καλα βγηκα κ 2 φορες καναμε προοδο αυτη τη φορα γενικα περασαμε ωραια κ ηρεμα αφου γυρνουσαμε κ νομιαζεμ οτι λειεπμαε πολυ καιρο..

ο μεγαλος μου μιλαει τα παντα εχω παθει πλακα με την προοδο που κανει πχ μου λεει μαμα θα παρεις τη περπατουρα της γεωργιας να τη βαλουμε μεσα?ολο αυτο μονοκοματα πεντακαθαρα χωρια που μου λεει λεξεις κα παορω που τις εμαθε?μετραμε μεχρι το 20 εχουμε μαθει τη μιση αλαφαβητα και πολλα πολλα τραγουδια απεξω ποσο χαιρομαι που μεγαλωνουν τα σκατιαρικα κ που ο κωνσταντινος πλεον ειναι μεγαλο παιδακι κ η μικρη αλλαζει...μεγαλη χαρα η οικογενεια τι λεμε..αυτα τα νεα μου ..φιλακια αμα θυμηθω κατι αλλο θα σας πω

ξαχασα να πω για τα κιλα που ελεγες η μικρη μου ειναι 9 μηνων κ ειναι 9,5 κιλα αρα τι μου λες 4 μηνων 6 κιλα μια χαρα κ ας μην τρωει πολυ ειπαμε κ ο παναγιωτης ετσι ηταν κ ειναι εχεις παιδια στυλακια μην αγχωνεσαι με το βαρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δωρα για το κρεβατι που ειπες επειδη εγω τον αλλαξα αρον αρον μιας κ 2 φορες πηδηξε απο το κρεβαττι ενος χρ.τον εβελα σε ενα που ειχα οταν εμενα μονη ου θεσ/νικη απλα πηρα πολυ καλο στρωμα κ καγκελακι καποια στιγμη θα του παρω κρεββατι κα γραφειο οπως λες απλα θα εχω το στρωμα σκεφτομαι να παρω η κατε σε κρεββατι μπαουλο η συρταρια η κρεββατι που εχει συρομενο 2 κρεββατι θα σου βαλω φωτο νομιζω τιμη πολυ καλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας....καλε Ιφι πλακα με κανεις? ο Παναγιωτης ηταν 9 μιση κιλα στο χρονο..μια χαρα ειναι η κοπελαρα σου :D κ η πλακα ειναι πως ο μεγαλος ολη μερα ολο κ κατι θα μασουλαει αλλα αν απο τις 8 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ δε βαζει κ..ο κατω που να μεινει κρεας πανω του.... :) τωρα η μικρη απο εβδομαδα θα ξεκινησει κρεμες ,για να δουμε..παντως σε αποπειρα που εκανα να της δωσω κουταλι δεν την κοβει ν'ανοιξει στομα...... :?: οχι γεματο μην το παρετε αλιως....... :)

Δωρα δεν ξερω αν θυμασαι που ελεγα πως θα βγαλω τον μεγαλο απο το κρεβατακι του κ.τ.λ τελικα δεν ηταν καθολου δυσκολο,μας εδωσε μια ξαδερφη ενα προστατευτικο που στην ουσια ο Παναγιωτης την μερα σκαρφαλωνει κ απο πανω,του ειπαμε κοιτα θα κοιμασε εδω οποτε θες θα κατεβενεις μονος σου κ αυτο ηταν την καταβρηκε.........να φανταστεις τα πρωινα ερχεται στο κρεβατι μας κανει αγκαλιες κ μετα φευγει......το θεμα μας ειναι οτι για να τον παρει ο υπνος πρεπει να τον παρουμε αγκαλια,η πολλες φορες παει στο ριλαξ του κ οπως κουνιεται αποκοιμιεται εκει.....κρεβατι δεν του πηρα,κ ο λογος θελω να τους κανω ντουλαπα που δεν εχω στο δωματιο κ μαλον κ γραφειο..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ο κωνσταντινος 9 μηνων ηταν 9 κιλα κ τωρα ειναι 13 μετα απο 2 χρτονια φαντασου...οποτε οκ απλα οπως λες εχουμε υπερκινητικα παιδια κ που να παχυνουν...να μην γεινουν κ χοντρουλικα...

για τις κρεμουλες σιγα σιγα ενω η μικρη ειναι φαγανη εκανε 1,5 μηνα να φαει ολη τη κρεμα κ 3 μηνες φαγητο τωρα πλεον τρωει..

οσο για το κρεββατι ενα χρονο καπως ετσι ημασταν 200 φορες σηκωνοταν πλεον μπορει να σηκωθει 1-3 φορες Αλλα τον παμε στοο κρεββατι κ μετα κοιμαται η μπορει να κανουμε αγκαλιτσα για 5-10 λεπτα κ μετα μας διωχνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες.....πως ειστε;;;

Ιφι, ευχαριστω για τις φωτο κ γω κατι τετοιο ψαχνω αν κ δεν κατεληξα αν κατω απ το κρεβατι θα χει μπαουλο ή δευτερο στρωμα, παντως οι τιμες εκει γυρω κυμαινονται απ οτι ειδα κ σ αλλα κατστηματα..

Κατερινα, βαφτισατε την μικρη ή απλως διαλεξες ονομα;ρωταω μηπως εχω χασει επισοδια....

Νιωθω τεζα σημερα κοριτσια, ειχα μαστορους δλδ υδραυλικους κ μας φτιαξαν το μπανιο κατω στο ημιυπογειο, ηθελα να ειναι ετοιμο εν οψει γενεθλιων αλλα τελεικα πολυ κουραση κ δεν ξεκινησα ακομη καθαρισμα.

Πηγα κ ΤΖΑΜΠΟ το απογευμα κ ψωνισα τα σχετικα ενα σωωωωωωωωωωρο βλακειουλες καταλαβαινετε.....αχ πηραμε κ το τριτο μας κερακι....παλι θα με παρουν τα ζουμια νομιζω!!!!!!!!

Την τουρτα αποφασισα να την φτιαξω μονη φετος....το θεμα θα σας το αποκαλυψω αργοτερα..

Πολλλα φιλια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι μου κανετε?καταρχην να πω χρονια πολλα να χαιρεσαι τον γιωργο σου ντινα να τα εκατοστησει να ειναι γερος δυνατος παντα(ηταν χθες)

εγω ησυχα με δουλειες κ κυριως με τα μικρα εχει η γεωργια 4 μερες με τεντωνει παλι κανονικα με τον υπνο με χθες την αποκωρυφωση που θα παει αυτο το χαλι δεν ξερω....κ εκτος αυτου τρεχω την ημερα με τον μικρο που τον εχω με βρακι μηπως κ καθαρισουμε....καθε μια ωρα τον παω τουαλετα χθες στις 4 ωρες κατουρηθηκε πανω του αντε να δουμε σημερα τι θα γινει μετα βγηκαμε στο σουπερ κ ετσι το απογευμα παμπερς ειχα βαλει σας χαιρετω θα τα πουμε αν προλαβω το βραδυ μιας κ ο αντρας μου εχει υπηρεσια κ αυριο θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω πολυ ωρα που εγραψα κ τα νευρα μου ειναι τεντωμενα γιατι χθες τα πηγαμε καλα με το θεμα της πανας κ σημερα ειναι τρισαθλια τι εννοω?τον βαζω καθε μιση ωρα στη τουαλετα κ ποιο το αποτελεσμα να κατουρηθει 3 φορες πανω του να μου λερωσει το χαλι το καρεκλακι του μεσα σε 3 ωρες κ τα νευρα μου χαλια κ σταματησα επιτοπου το θεμα της πανας τον μαλωσα κιολας κ το θεμα το αναβαλω για αργοτερτα....τι να πω ειμαι να σκασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο σ/κ κοριτσια.....Ιφι μου σε καταλαβενω κ εγς λεω να ζεστανει λιγο κ να τον αφησω η ξεβρακοτο η με ενα βρακακι μονο να δουμε τι θα κανουμε......η που θα κατουραμε οπου βρισκει η που με λιγο μαλωμα θα το παρει αποφαση δεν ξερω ακομη...... :?: η μικρη τι εγινε παλι με το που γυρισατε αρχισε τα ιδια με τον υπνο? δεν ξερω αν στο ξαναειπα η δικια μου γυρω στις 8 κ κατι κοιμαται κανα μισαωρο στο ριλαξ κ μετα μια κ καλη στης 11 το βραδυ...αλλα εμαθα κ εγω κ δεν την παω στο κρεβατι της.... ;)

χθες πηγαμε οικογενοιακως κουνιες ο μεγαλος με τη γουρουνα κ η μικρη καροτσι,κ ο αντρας μου μαζι....ειχε πολλα παιδακια κ το χαρηκαν κ αυτα κ εμεις.....αλλα ο μικρος μολις τον ανεβασαμε στην κουνια που δυο καλοκαιρια ηταν η αδυναμια του αρχισε να τσιριζει.... :o βρε καλο μου εδω εκανες κουνια,τι εγινε? τι επαθες? τι φοβασαι? τπτ τον κατεβασαμε αφου δεν ηρεμουσε με τπτ.....αλλα η αληθεια ειναι πως πρεπει να φοβαται το υψος ουτε τσουληθρα θελει,μονο τα παιχνιδια που παταει κατω ισως να νιωθει πιο σιγουρος..... :| σημερα ομως μεσα ο καιρος ψιλοχαλασε εδω κ προτωμαγια μαλον δε θα παμε πουθενα..εσεις?

Φανουλα τι εγινε επιασες δουλεια? οι υπολοιπες τι κανετε? καλο απογευμα κοριτσια..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειας σας γεια σας....!!! :D

Τι κανετε κουκλαρες μου?

Διαβασα στα πεταχτα τα νεα σας... :oops:

Επιασα δουλεια την Πεμπτη!! :D:D

Τα περναω πολυ καλα..!! Ειμαι πολυ χαρουμενη..!! :D

Ολη μερα ειμαι με κοσμο..Το στοιχειο μου.. :lol: Αλλο που δεν ηθελα... :mrgreen::mrgreen:

Παω να δω την μικρη.. Ακομη να κοιμηθει...... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας!!!!

Τι κάνετε?

Εμείς χαλαρώνουμε.....

Έκανε τις δουλίτσες μου χθες,θα κάνω λίγες ακόμη σήμερα και μετά θα βγούμε να περπατήσουμε με το Γιώργο μου μέχρι να σχολάσει ο μπαμπάς μας ,να πάμε να φάμε ,να δούμε τον παππού στο χωριό και μετά πάλι παραλιακά για καφεδάκι και παιχνίδι στην άμμο ο Γιώργος!

Ο καημένος...κάθε φορά που του λέω οτι θα πάμε Κώμη(έτσι λέγεται η περιοχή) με ρωτάει αν θα τον αφήσω να κάνει μπάνιο!!!!!Μα είναι πραγματική πρόκληση...αλλά υπομονή να ρθει το καλοκαίρι!

Την πάνα ούτε κι εμείς την έχουμε βγάλει ακόμη.Έχω ξεκινήσει να τον πηγαίνω αραιά και πού στην τουαλέτα να κάθεται στο γιο γιο,αλλά πάνα φοράει ακόμη!Ας συνηθίσει πρώτα την ιδέα και σιγά σιγά μόλις βγάλω τα χαλιά,θα μπούμε πιο εντατικά στο θέμα.

Μην τα μαλώνετε.Το ξέρω είναι εκνευριστικό να σου αφήνει κατρουλιές εδώ κι εκεί,αλλά θα τα αποθαρρύνετε και θα απογοητευτούν.Υπάρχουν όμορφα θέματα στο ίντερνετ που μπορείτε να διαβάσετε.....

Εμένα πάλι έχουν διαρροές οι πάνες του......Όταν ξυπνήσει από βραδινό ύπνο είναι σχεδόν πάντα λερωμένος!!!!!Φοράει ακόμη το 6 νούμερο και πίνει και γύρω στο μισό λίτρο γάλα για να τον πάρει ο ύπνος,οπότε που να πάνε και όλα αυτά τα υγρά?Καταλήγουν στα ρούχα και τα σκεπάσματά του!!!!!

Ευτυχώς που είχα πάρει διπλές κουβέρτες.......Και τις αλλάζω!

Εμείς σκεφτήκαμε να του πάρουμε κρεβάτι κανονικό το καλοκαίρι....

Είχαμε πάει σε μία έκθεση επίπλου και είχε δει αυτό το κρεβάτι και τρελάθηκε!

http://www.cilek.gr/main.php?cPath=283_22

Αλλα βρε κορίτσια πολύ ακριβό.....

Σκέφτομαι επειδή αυτή η εταιρεία είναι από Τουρκία,μήπως έκανα κανένα ταξιδάκι προς τα κει να πετύχω και καλύτερη τιμή......2 ώρες είναι από Χίο.......

Θα δω.....πάντως τόσα λεφτά για κρεβάτι που θα το χει μέχρι τα 11-12 χρόνια του είναι πάρα πολλά!Μπορεί να τον πείσω για τιποτ άλλο αν δεν καταφέρω να βρω την τιμή που θέλω....

Φανούλα πώς είναι η δουλειά

?Περνάει γρήγορα η μέρα σου?Το περίπτερο είναι σε καλή περιοχή?Πολύ χαίρομαι που είσαι ενθουσιασμένη!!!Και τα λεφτά...όσα σου δίνουν πάρε τα!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μην είσαι χαζή.....

Τα περίπτερα αν είναι σε καλή θέση έχουν πολύ υψηλά κέρδη!!!!

Αυτά κούκλες...Σας αφήνω...Φιλάκια να περάσετε μία υπέροχη Κυριακή και να κάνετε πολλές

αγκαλίτσες με τα παιδάκια σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.babyradio.gr/index.php?optio ... &Itemid=67

Γεια σας και χαρα σας!!

Προσπαθω με χιλιους δυο τροπους να βαλω την μικρη για υπνο αλλα...... ΔΕΕΕΕΝ!! :twisted:

Αχ.. κοριτσια.. Περσι τετοιο καιρο ημουν σ΄αυτη τη φαση με τις πανες..

Και λιγο "σκουντημα" καμια φορα δεν κανει κακο... :roll:

Εγω και την μαλωσα, και την φωναξα, και την πιεσα να κατσει στο γιογιο.. και.. και.. και...

Αλλα ολο αυτο κρατησε 10 μερες..

Δε μου λερωσε ποτε χαλια, καναπε, σεντονια.. τιποτα...

Πλεον την "απειλω" :lol: οταν βαριεται να κατουρησει πριν κοιμηθηθει, οτι θα της βαλω παμπερς, και τρεχει βολιδα να τα κανει στην τουαλετα... :lol::lol::lol:

Καλη επιτυχια σε ολες ευχομαι...

Η Στελλα που ειναι?

Η Ζαιρα?? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους βαφτιστηκαμε....

αλλάα τι να πω ρε κορίτσια μέχρι τελευταία ώρα μες στην αναποδιά+...ο παπάς δεν αφησε την κουμπάρα μου να βαφτισει το γιωργάκι μου επειδή είναι παντρεμένη με πολιτικό γάμο...τελικά λάδι έβαλε η μάνα της....

Κατερίνα δεν ξέρω την αποποψη σου ζεις μέσα σε σπίτι ιερέα, όνως δεν είναι πολύ κρίμα για τα παιδάκια?????? όλοι χριστιανοί είμαστε...εγλω πήγα πρω΄τη στην εκκλησία και μου δωσε τα νεά η κουμπάρα μου...ανενδοτος ο παπάς...δεν είναι φοβερό ???? και που να καταλάβαινε οότι είμαστε και μεις με πολιτικό..νομίζω ότι ο άντρας μου θα τα κανε λαμπόγιαλο, στρβωακοιτούσε τον παππα σε όλη τη διάρκεια του μυστηρίου..είχαμε και άλλα ευτραπελα αλλά δε θέλω να τα σκεφτομμα;ι γιατι συγχύζομαι...

θα τον βρω τον πούστη που με γλωσσοτρώει....κάποια στιγμή....

το μόνο που με νοιάζει αυτη τη στιγμή είναι ότι τα παιδάκια μου είναι χριστιανοί και τπτ άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα να μαι κ εγω τι μου κανετε?εγω παλευω με ρουχα σιδερωματα προσπαθω να ξεκινησω με καλοκαιρινα μιας κ δεν εμασα τα χειμωνιατικα μονο που το σκεφτομαι με πιανει κατι...

ο μικρος δεν τον εβαλα βρακακι αλλα τον βαζω παλι τουαλετα φυσικα δεν κανει τιποτα ρε σεις κοριτσια σημερα κατσμαε μιλησαμε ειπαμε αν κανεις κακα στη τουαλετα η μαμα θα σου δεινει καινουργια παιχνιδια ενταξει ενταξει το μεσημερι εκανε πριτσ πριτσ λεω οκ τον εβαλα ενα τεταρτο κ δεν εκανε τιποτα κ μετα απο 5 λεπτα που του εβαλα παμπερς τα εκανε του ειπα τι ειπαμε?κτλ με κοροιδευε του εξηγουσα δεν ειπαμε τσι κ ετσι με νευριασε του λεω θα μεινεις με τα κακα στο κωλο να σου πω εγω ποιος γελαει με αυτα θα κοιμηθεις.το πιστευετε οτι κοιμηθηκε?τον λυπηθηκα κ τον αλλαξα στον υπνο του μεσα...τι να πω δεν ξερω πως θα κανουμε την αρχη παρειγγειλα παραμυθια που λενε πως θα κοψουμε την πανα αλλα 30 ευρω εκει ας ελπισουμε καπως να ξεκινησουμε...

ντινα μου να σου εγω ειμαι παπαεγγονη δεν ηταν ο παππους απο τους φανατικους ηταν μοντερνος εγω εκανα πολιτικο κ μετα θρησκευτικο δεν του το ειχα πει για την εκκλησια ειναι μεγαλη αμαρτια...χωρια που δεν το δεχεται σαν γαμος ειναι σαν να εισαι μουσουλαμναος κ να βαφτιζεις το παιδι σου χριστιανος με καταλαβες....οχι οτι συμφωνω αν η νονα ειναι πεντρεμενη με πολτικο να μην βαφτισει τον μεγαλο μου η κουμπαρα μου ειναι με πολτικο αλλα δεν ρωτησε ο παπας κ ολα οκ στη μικρη σε αλλη εκκλησια μου ζητησε χαρτι γαμου των κουμπαρων μου φαντασου...τελοςπαντων μεγαλη υποθεση....να σου ζησουν τα παιδια σου νεοφωτιστα να τα χαιρεσαι (οσο για τον θρησκευτικο παρε τον αντρα σου μια μερα κ τους κουμπαρους κ παιρντε μονο στεφανα κ τις βερες κ οριστε ο γαμος βαζεις κ ενα ωραιο ασπρο φουστανι κ μια χαρα αν ημουν στη φαση που εισαι εσυ αυτο θα εκανα εγω...)

φανη πως τα πας με τη δουλεια για πες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο βραδυ κοριτσια..Ντινακι μου αρχικα καλοφωτισμενα να ειναι τα παιδακια σου κ τυχερα :D τωρα για τη βαπτιση που ρωτας η εκκλησια δεν απαγορευει σε ζευγαρια με πολιτικο γαμο να βαπτισουν τα παιδια τους,αλλα το να γινουν νονοι..με τη λογικη οτι αφου αρνεισαι το μυστηριο του γαμου πως θες να βαπτισεις μωρο?γιατι κ τα δυο μυστηρια ειναι......κ εγω εχω θεμα με τη νονα της μικρης εχει πολιτικο,κ μαλον θα βαλουμε καποιο απο τα παιδια της,κ η πλακα ειναι πως θελει τοσο πολυ να τη βαπτισει που εγκυος ακομη μου λεγε μη τυχον κ το δωσεις αλλου εσυ να ξερεις..... :lol:

κατα τ'αλλα καλα σημερα ειχε εμβολιο η μικρη πηρε 400γραμ παλι,κ σε 10 μερες ξεκιναμε κρεμα υποαλεργικη αρχικα κ στην πορεια βλεπουμε,επισης ειπε φρεσκα φρουτα ενω στο μεγαλο ξεκινησα ετοιμη αμεσως....εχουμε τρεις μερες περιπου ειμαστε τακτικοι στις κουνιες χθες της βαψανε κιολας ο τοπικος συλογος εδω,κ γενικα αν τις φτιαξουν κ λιγο μια χαρα θα περασει το καλοκαιρι μας ειναι κ στη γειτονια μας,οτι καλυτερο.......αυτα λοιπον σ αφηνω καλο ξημερωμα κ καλη πρωτομαγια σε ολες... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω..

Κατα την γνωμη των κληρικων ενα ζευγαρι που ενωνεται με πολιτικο γαμο, δεν ειναι "νομιμο".

Ειναι εξω απο το σωμα της εκκλησιας.

Ο καθε γονιος ασχετα αν ειναι παντρεμενος με πολιτικο γαμο ή τελος παντων σε τι θεο πιστευει, μπορει να κανει το παιδι του χριστιανο.

Ο νονος ειναι ο πνευματικος καθοδηγητης. Γι΄αυτο γινεται ολος αυτος ο "ντορος".

Ντινακι μου.. τελος καλο ολα καλα... Να σας ζησουν και παλι τα παλικαρακια σας.

Κατερινακι μου μπραβο για το βαρος της μικρης.. Μεγαλωνι η σκατουκα.. :D:P

Ιφιγενεια...αχ! Κι εγω στη θεση σου θα τον αλλαζα.. Θα αναβε ο κ@λος του...

Γιατι τοση αρνηση βρε παιδι μου? :(

Πφφφφ.... και τα πηγαινε τοοοοοσο καλα οταν ηταν πιο μικρουλης....

Κοριτσια πηγα οδοντιατρο... εκανα εξαγωγη ενα δοντι.. αλλα μολις ξεμουδιασα απο τη ναρκωση, ψοφισα απ΄τον πονο.. τωρα ειμαι καλυτερα.. :D

Πηγα και στον γιατρο μου πριν 3-4 μερες.

Ξεκινησα σιδηρο για 6 μηνες πρωι-βραδυ.

Μου ειπε να κοιταξω τι θα κανω με την περιοδο, και οτι η καλυτερη λυση ειναι να παρω αντισυλ. χαπια.. πραγμα που ΔΕΝ προκειτε να κανω για να ρυθμισω την περιοδο.. :?:oops:

και να παω σε εναν αιματολογο, γιατι του φαινεται λεει "κουφη" τοση αναιμια.. :?:?

Η δουλιτσα παει καλα..! :D Ξεκουραστα και χαλαραααα.......!!!!

Σας φιλω ολες μια-μια!!!

Καλο ξημερωμα... (ακομη να κοιμηθει το μαιμουνι μου)..... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη κορίτσάκια μου

εκεί είναι η αμαρτία μέσα στη θρησκεία μας????

και πως γίνεται ο ένας παππάς να λεέι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και ο άλλος να αρνείται????της ίδιας ενορίας...

όλα τα υπόλοιπα είναι θρήσκα και "νόμιμα" ????

συγνώμη αλλά πιστεύω ότι όλα γίνονται για το λιλί κοινως το χρήμα....έχουν τρελάθει που όλος ο κόσμος το χει ρίξει στον πολιτικό...

είμαστε όλοι χριστιανοί ορθόδοδοξοι

κάτι τέτοιοι διώχνουν τον κόσμο από την εκκλησία...

ο συγκεκριμένος είχε κάνει κάποιο μνημόσυνο του θείου μου και είχε δημιουργήσει πρόβλημα πάλι στους δικούς μου...

τι να πεις...

νομίζω ότι τα παιδάκια δεν φταίνε για μας τους σκατόψυχους

θέλαμε να τον κάνουμε χριστιανό και αρνιόταν να τον κάνει..

αυτός ήταν ο εφημεριος που αρνιόταν...

ο άλλος παππάς που μας έκανε τη βάφτιση φε'υγοντας είπε του άντρα μου...

"μιλάτε πολύ δεν χρειάζεται να τα λέτε όλα. εγώ μετά δε μπορούσα να κάνω τπτ"

άρα αντιλαμβάνεστε τι γίνεται μες στις εκκλησίες μας όπου υπάρχουν και αγιότατοι άνθρωποι δεν το συζητώ.

η κουμπάρα μου που της έχω βαφτίσει το παιδί μου είπε ότι έτυχε να είναι σε παρόμοια βαφτιση και δόθηκε εντολή άνωθεν να γίνει άμεσα η βάφτιση

τι να λέμε απο κει και πέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες.....καλο μηνα σε ολες!!!!!!!!!!!!

Υπεροχη ηταν η σημερινη μερα αλλα πολυυυ κουραστικη...εμεις πηαγμε παραλια μερια με 30 βαθμους ομως ηταν τελειααααα τα παιδια το καταυχαριστηθηκαν στη θαλασσα.....

εσεις πως περασατε σημερα;;;;

Εχω ξεκινησει τις ετοιμασιιες για το παρτυ μας που θα το κανουμε το Σαββατο τελικα, 2 μερες νωριτερα αλλα βολευει καλυτερα..

Κοριτσια υπομονη με την πανα, κ μεις περυσι τετεοιο καιρο ειχαμε ξεκινησει,τοτε μου φαινοταν βουνο κ τωρα τοσο μακρινο κ απλο.....υπμονη οσο μπορειτε κ μην τα αγριευετε πολυ κ το παρουν στραβα το θεμα....

ΖΑϊρα καλοφωτιστα τα μωρακια σου....

Παω για ξεκουραση πολλα φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaira (ντινα) ΓΙΩΡΓΟς 27 απριλιου 2011

barbie (δωρα) ΣΤΑΥΡΟΣ 7 μαιου 2009

zaira (ντινα ) ΣΤΡΑΤΗΣ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ιουνιου 2009

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

τι κανβετε;;;

εγω χαθηκα..χρονος μηδεν ομως!!!

πως τα πατε;;;

καλα Ιφη η μικρη σου εχει γινει κουκλα!!!

Για την Αναστασιας της Φανης..δεν εχω λόγια...κουκλιτσα ζωγραφιστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...