Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

κοριτσια μου σας χαιρετω καλο πασχα με υγεια να εχουμε κ οτι καλυτερο επιθυμει η καθεμια...θα τα πουμε σε 10 μερες παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια!!!

Ιφιγενεια καλο Πασχα κοριτσαρα μου, καλα να περασετε..

Τα λεμε παλι σε 10 μερουλες..! :D

Βαφω τα αυγουλακια μου.. :D

Σε λιγο θα παω λαικη, πρεπει να γυρισω γρηγορα να μαγειρεψω-κανω μπανιο την μικρη, το απογευμα περιμενουμε τη νονα.. :D εκκλησιες μετα κτλ κτλ.......!!

Φουλ η μερα!!

Χθες σηκωσα την αγορα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Το ειχα αναγκη.... :lol:

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι κοπελες μου καλες τι κανετε? εμεις μια χαρα βαψαμε τ'αυγουλακια μας,εφτιαξα κ λιγα τσουρεκια,δεν ξερω αν τα πετυχα,οταν δοκιμασω θα σας πω....τα καμαρια μου κοιμουνται κ τα δυο,κ σε καμια ωρα θα ξυπνησουν..ολη μερα ειμαι σχεδον μονη ο αντρας μου εξυπηρετει 4 χωρια κ καταλαβενετε..ερχεται μονο για φαγητο κ καμια ωρα να ξεκουραστει.......κ οταν ερχεται τα βραδυα ο μεγαλος να δειτε πως κανει κοριτσια με το που ακουει το κλειδι κατευθιαν στην αγκαλια του......χθες δεν εκατσα καθολου,πλυντηρια,σιδερο..κ ναι το καλαθι εφτασε στη μεση παλι τι θα γινει ρε κοριτσια η απλωστρα μονιμα γεματη....αχ..... :|

Ιφι μου θα ερθετε προς τα δω? μακαρι να βλεπομασταν.....η μικρη που λες φαινεται παχουλη αλλα σχεδον 6 κιλα ειναι.....λιγο για 4μηνων δε νομιζετε...να φανταστειτε χθες εκανε 3 γευματα μονο της εδινα το μπουκαλι κ αυτη εβαζε το δαχτυλο κ το βγαζε...εεε την αφησα κ εγω λεω φαε το χερι σου αφου νομιζεις πως ειναι πιο νοστιμο... ;) παντως θα θυμοσαστε που σας ελεγα ποσο ηθελα ενα κοριτσακι? γι'αυτο κ τωρα καθε φορα που της φοραω ρουχα καινουργια τη φωτογραφιζω κ αυτη περνει ποζες η σκατουλα.... :lol: ααα για τόνομα δε σχολιασε καμια σας,αν σας αρεσει οπως τη φωναζω.....θ'αρχισω κ εγω σαν τη Φανη μ εχετε συνδεσει με καιρο.....αχ.... :lol:

δε σας λεω καλο πασχα ακομη γιατι μαλον εδω θα ειμαι σταθερα,κ θα φυλαω το ποστ μας...... ;) καλο απογευμα κοριτσια :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο πάσχα και καλή ανάσταση κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!! με υγεια ..ομορφες στιγμες με τα παιδακια σας και πολυυυυυυυυυυυυ καλό μαμμμμμμμμμμμμμμ :D:D:D:lol::lol:

εμ η εγκυουλα κοιλιοδουλη ολο το μαμ εχω στο μυαλο μου..

ιφι 12 κιλα εχω βαλει μεχρι τωρα και μπηκα στον 8 μηνα.ελπίζω να παρω 1.5 ακομη...

φανουλι ξεσηλωσες τις αγορες ε? καλα εκανες κοριτσαρα μου..εγω δεν πηρα τιποτα :( αλλα λεω ενας μηνας εμεινε..θα παρω μετα με το που γεννησω και ξεπρηστω λιγακι... ;);)

συμπεθερουλα μου τι κανουν τα ζουζουνια σου? πως ειπες οτι θα λες την μικρουλα σου? :roll: γελασα πολυ με τις ποζες που παιρνει :lol::lol::lol:μα απο τωρα? :D:D αχ θηλυκα παιδι μου...απο την κουνια!!!!!!!!!!!!

δωριτσα,σουσου πως πατε εγκυουλες μου??????? ελπίζω να στε καλα..

κοριτσια εχω βαρυνει και ξαφνικα μιας και αλλαζω μηνα αυριο...νοιωθω τις δυναμεις μου σιγα σιγα να με χαιρετουν..σημερα ειχα πολυ ατονία και κουραζομαι πολυ ευκολα...μου πε και ο γιατρος οτι θελει προσοχη ο 8 μηνας...

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ μου καλημερα καλη ανασταση να εχουμε ολες μας αγαπη μου .....με υγεια κ ευτιχια κ συ καλη λευτερια τωρα..... :) η μπουμπου μου ναι αν προσεξεισ περνει ποζες τα χερια μια εδω μια εκει,πλακα εχει :lol: θα τη φωναζω Λενια απο το Ελενη....δεν ειναι πολυ συνηθισμενο γι'αυτο σας ρωτησα... ;)

χθες ηρθε ο νονος του μεγαλου του εφερε ρουχα κ λαμπαδα,η μικρη θα εχει αλλη νονα που επειδη δεν τη βαπτισε δεν της πηρε τιποτε.....ειναι μακρια ομως η κοπελα κ καταλαβενω ειναι απο αθηνα,ηθελε να της στειλει κατι οταν γεννηθηκε αλλα ειπα ασε μη χαθει δωσε το οταν ερθεις......τωρα ειπε μπορει ν'ανεβει αυτες τις μερες να μιλησουμε κ για τα βαπτισια να δουμε......

τα καμαρια μου ξυπνησαν 4 χαραματα ο μεγαλος κ 5 η μικρη,φαγανε το γαλα τους ωσπου να κοιμοιθουμε παλι επιασε 6 κ κατι....εγω εβαλα κ ενα πλυντηριο πριν πεσω κ αν δεν επερνε τηλ η μανα μου ακομη θα κοιμομουν.....τωρα πινω καφε ν'ανοιξει το ματι....ο καιρος ειναι χαλια βρεχει......θα φτιαξω καμεια δουλειτσα,μαγειρεμα δεν εχω αυριο τρωμε στη μανα μου.....κ θα χουζουρεψω ανασταση δεν προκειτε να παω.....τελος παντων αυτα ..κλεινω γιατι το παω για εκθεση.....

καλο πασχα σε ολες.......... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μεγαλη κινηση βλεπω στο... "καταστημα" αυτες τις μερες!.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ολες το ριξατε στις βολτες και στις ετοιμασιες ε??

Καλη Ανασταση και καλο Πασχα σε ολες!!

Εγω αραααζω..............!!!!! :D:D:D

Το βραδυ θα φαμε στη μαμα μου, και αυριο στην πεθερα μου..!! :D:D

Αλλα ειμαι κουρελι.. ποναει η μεση-πλατη.. μου ηρθε περιοδος.. αρχισαμε παλι να παλια-κακα "κουσουρια".. 2 ολοκληρα χρονια ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ.. Τωρα χρειαζομαι παλι τα βολταρεν.. :(

Τι σκ@τ@ πια..

Σας αφηνω κουκλαρες!

Να περνατε ολες καλαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!1

Χριστός Ανέστη σε όλες!!!!!!!!

Μου λείψατε!!!!

Πολλές δουλειές...εκκλησία...έξοδοι......Δεν έμπαινα καθόλου στο μάμμυ....

Στεφανία μου.μπράβο!!!!!Είδες?Τέλος καλό,όλα καλά!!!

Αφού είναι το μωρό καλά,να μην τα σκέφτεσαι τα 850ευρώ!2000 ευρώ χάλασα σε φιλοδωρήματα και φακελάκια,σε δημόσιο νοσοκομείο όταν γέννησα,αλλά δεν τα έκλαψα ποτέ!Χαλάλι!

Καρολινάκι μου,καλά κάνεις και δε νήστεψες....

Εγώ σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου όταν άλλαζα μήνα πήγαινα και κοινωνούσα(αφού είχα νηστέψει πρώτα),έτσι για να μου χει ο Θεός καλά το παιδάκι μου....

Στον 7ο μια εβδομάδα που νήστεψα για να κοινωνήσω είχα απίστευτη ατονία και ήμουν αδύναμη....

Σα ψόφια...φοβερό!!!Από τότε κι εγώ τα γαλακτοκομικά δεν τα νήστευα,γιατί κατάλαβα ότι επιβαρύνω τον εαυτό μου!Εγκυούλα είσαι όχι αναίσθητη!!!!

Κατερινάκι χιόνισε στην Κοζάνη,ε?Εμένα θα μου άρεσε πάντως!Λατρεύω το χιόνι και εδώ στο νησί,το βλέπουμε με το κιάλι!!!!

Καλέ πώς θα την ονομάσετε τη μικρή?Για ξαναπές το,γιατί ή δε θα το διάβασα ή δεν το δα καν! :oops::oops::oops::oops:

Φανούλα,θύμισέ μου πού μένεις.Μάλλον κάπου Βόρεια κι εσύ για να χιονίσει....Πετρέλαιο βάλαμε κι εμείς, Μεγ.Πέμπτη.Μισό τόνο.Άστο να υπάρχει...Πού ξέρω γω του χρόνου αν θα χω για να βάλω...

Άσε που τα πρώτα κρύα είναι απότομα και θα ψαχνόμαστε για πετρέλαιο τελευταία στιγμή.....

Δε μας είπες τι καλά ψώνισες?

Ίφι καλά να περάσετε στο χωριό και να ξεκουραστείς λίγο κι εσύ....Εκμεταλεύσου το όσο μπορείς...

Κοριτσάρες μου εύχομαι να περάσατε τέλεια σήμερα,εγώ θα σας τα πω αύριο που θα χω πιο πολύ χρόνο!!!!Υγεία και ευτυχία στις οικογένειές σας!!!!!!

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη!

Χρονια πολλα!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Εμεις περασαμε πολυ καλα μπορω να πω.. :D

Βοηθησε και ο καλος καιρος!

Εννοειτε οτι βραδυ δεν πηγαμε πουθενα, αλλα ουτε που με πειραζει..

Εσκασε κι αλλο δοντακι.......!!! :D:D:D:D Φτανουμε στα 17......!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Γεμιζει το στοματακι και χαιρομαι τοοοοοοσο πολυ!!!! :D:D:D

Απο αυριο ολες εδω ε!!!

Με τα νεα σας αναλυτικα!! :P:P:P

Εγω θα λειπω....!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θα βγω αγορα για παπουτσια (για τον γαμο), γυαλια ηλιου για την μικρη και σκουλαρικακια που μου τα ζηταει επιμονα εδω και καιρο.. Τα βαρεθηκε αυτα.. :oops::oops:

Εδωσε η νονα λεφτα..!! :D Μην πανε παλι σε ρουχα.. :?:?

Φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου χρόνια πολλά...

σας είχα πει ότι θα τα λέγαμε το πάσχα :lol::lol: ....τελικά ουτε τότε τα κατάφερα.... :o .

χαμός....

μονίμως άρρωστοι, άρρωστοι, άρρωστοι....ως τη μεγάλη πέμπτη έπιναν αντιβίωση....ο Στρατής περισσότερο προλήπτικά για να συμπληρώσει το 10ήμερο, μ΄νο κόκκινο μαιμό ειχε...μεγάλη παρασκευή άρχισε να βήχει, και ξανά μανά από την αρχή. 39 πυρετό, εμετούς, γαιδουρόβηχας κλπ κλπ...ούτε μια μέρα δεν πήγα εκκλησία η άθεη, ο΄λυτε εγώ ούτε τα παιδιά, αδιαθέτησα κιόλας, δε μπορούσα να προσκυνήσω.

αχ δεν αντέχω άλλο...από το Δεκέμβριο μας έχει παει γα$%^#*ντας, :twisted::twisted: μια βδομάδα το ένα, μια το άλλο, και κάποιες βδομάδες και τα δυό μαζί.....ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...όρθιο κουρέλι η Ντίνα.

δε σας έχω παρακολουθήσει γιατί όπως καταλάβαίνετε ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ..εγκυούλες ελπίζω όλα καλά..

την άλλη Κυριακή βαφτίζω (ευχομαι τπτ να μην τύχει) και μαζί και τα γενέθλια του Γιωργάκη. έχω τρελό άγχος....να περάσει εκείνη η μέρα και μετά ας καεί όλος ο κόσμος..

1 έτους το μικρούλη μου στις 27 του μηνού...

έχει πέσει πολύ κυνηγητό, όλο το σπίτι το φέρνει βόλτα...δεν τον προλαβαίνουμε... :lol::lol::lol: .

και έχει και 8 δόντια, ολοκληρωμένα :shock::shock: ....ο Στρατής θυμάμαι στα πρώτα τοπυ γενέθλια έιχε μόνο τ α δύο κάτω....

αυτά γρήγορα γρήγορα..έχω μπει από τη δουλειά και αν με καταλαβουν θα το μπλκάρουν και αυτό....λες και άμα δεν έχουμε δουλειά πρέπει να κοιτάμε τον τοίχο ποπυ είναι σε απόσταση ενος μέτρου....πφφφφφφφφ τι να πω....

σας φιλώ γλυκά...δεν ξέρω πότε ξανά θα τα πούμε...τώρα τρέχω ένα παραπάνω....ελπίζω να είστε όλες καλά...και μου λείψατε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Τι έγινε?Πάλι μόνη μου είμαι σήμερα?

Πού πήγατε καλέ με τέτοιο καιρό?

Ελάτε εδώ να τα πούμε!!!!

Αχ!Ζαιράκι μου,άρρωστοι ε?Περαστικούλια σας...και που σαι μάνα?Κράτα γερά!!!!!!

Τι ετοιμάζεις για το Γιωργάκι σου?

Εγώ φέτος είμαι πολύ μπερδεμένη με το στυλ του πάρτυ....

Γιορτή δε θα του κάνω...Θα ρθει αύριο η θεία με τα ξαδελφάκια να τον χαιρετήσουν και αν μου πει η νονά και ο νονός να ρθουν τη μέρα της γιορτής του ευπρόσδεκτοι!!!!!

Για ανοιχτό κάλεσμα όπως άλλες χρονιές σε σόγια,ούτε λόγος...

Άλλωστε κανείς δεν έκανε φέτος...

Προτιμώ να τον πάω σ έναν παιδότοπο εκείνη τη μέρα και να το ευχαριστηθεί το παιδάκι μου,παρά να είμαι κλεισμένη 1 εβδομάδα στην κουζίνα για τις προετοιμασίες....

Βλέπετε επιστρέφω στη δουλειά τη Δευτέρα,οπότε θέλω να τον ευχαριστηθώ όσο γίνεται περισσότερο,γιατί μετά πάλι....θα τρέχω και δε θα φτάνω....

Πόσο ήρεμη όμως είμαι ρε παιδιά και εγώ και εκείνος όταν δε δουλεύω......

Είναι ονειρεμένα!!!!!!

Όταν έκλεισε ο παιδικός του λέω:Γιώργο,τώρα θα είμαι όλη τη μέρα μαζί σου!Δε θα δουλεύω!

-Δε θα πηγαίνεις στα νινάκια μαμά?

-Όχι αγάπη μου,θα είμαι εδώ κοντά σου!

Πέφτει πάνω στον ώμο μου και χαιδεμένα μου λέει:Σ ευχαριστώ πολύ μαμά μου!!!!!!!!! :o:o:o

Τον τρως ή δεν τον τρως!!!!!!!!

Όσο για τα γενέθλια(14 Ιουλίου)...τη μία λέω να τα κάνω στο 5χ5 που δουλεύει ο άντρας μου που έχει και παιδότοπο τα καλοκαίρια,μετά λέω στο εξοχικό,σπίτι.....

Μαζεύονται πολλά άτομα πάλι μωρέ........

Πέρυσι μας είχε έρθει οικονομικά.....Σε ταβέρνα με παιδότοπο και έβγαζε τέλειο φαγητό και πήγε μόνο 350 ευρώ για 60 άτομα φαγητό-ποτό!!!!!!Όλοι έφυγαν κατευχαριστημένοι!

Εσείς έχετε βρει τίποτα?

Για ρίχτε ιδέες για θέμα πάρτυ-μεζεδάκια κλπ!!!!!

Σταματάω εδώ την πάρλα,γιατί θα είμαι σαν την τρελή του ψυχιατρείου,να μονολογώ χωρίς να παίρνω απάντηση......... :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες και ελπίζω αύριο να βγει ο πιο φωτεινός ήλιος για να βγω με το Γιώργο βολτούλα.....

Βαρέθηκα 2 μέρες τη βροχή,το κρύο και τον αέρα......Ευτυχώς που ξαναέβαλα πετρέλαιο να υπάρχει......Θα τουρτουρίζαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκιααααααααααααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη κοριτσια.....Μαρακι οχι καλε δε μονολογεις εδω ειμαστε....αλλα δεν ξερω μ'αυτο τον καιρο ειμαι καπως σαν να εχς μια ατονια,μια ακεφια,ουτε κ εγω ξερω ακριβως τι ειναι..... :|

το πασχα το περασαμε ησυχα φαγαμε στη μανα μου,ηρθε κ η αδερφη με την ανιψια μου,ο αδερφος μου με την κοπελα του καλα ηταν,ειχε πολυ κρυο ομως κ τα παιδια δεν χαρηκαν πολυ στην αυλη....εκκλησια δεν πηγα καθολου,ολη τη μ.εβδομαδα....μ.παρασκευη αν σας πω οτι περασα για κερακι αργα το απογευμα; κ αυτο ειδα τελευταια στιγμη οτι θα μεινω απο παμπερς της μπεμπας,κ την αφησα αναγκαστικα σε μια γειτονισσα κ πηρα το μεγαλο κ βγηκα κ λεω παμε κ για κερι κ γυρισα αμεσως......τοσο καλα :|

για γενεθλια δεν ξερω ακομη τι θα κανω κ αν....λεω να βαπτισω τη μικρη καλοκαιρι,το γραφω κ πιο κατω περιμενω τη νονα της να μιλησουμε.....ισως κατι στο χωριο στη μανα μου αν μαζευτουμε κ ψησουμε παλι κ του παρω κ τουρτα....... ;)

Ζαιρα μου περαστικα σας ευτηχως εμεις ολο το χειμωνα ειμασταν καλα......νομιζω θα τους βαπτισεις κ τους δυο τωρα? αντε με το καλο.... :) περασε κιολας ενας χρονος με το μικρο να ποτε γραφαμε που ειμασταν εγκυες...κ η δικια μου θα κλεισει τον 5 μηνα κ αρχες μαιου θα τρωμε κρεμουλες,πολυ γρηγορα περναει τωρα ο καιρος,στον μεγαλο μου φαινοταν πολυ αργα ολα...

οι υπολοιπες τι κανετε¨?Στεφανια....Στελλα.....Δωρα....Ιφι.......Φανη.....μακια πολλα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη.

Να μαι κι εγωωωω!!! :D:D

Μια βροχερη-κρυα μερα ελαβε τελος.. :twisted:

Μα τι ανοιξη ειν΄αυτη?

Ετρεχα στην αγορα χθες με το καροτσι και την μικρη μουσκιδι.. :o:o , αλλα γελασαμε τοοοοσο πολυ και οι δυο... Περασαμε καλαααα....... :D

Αγορασα μια ομπρελα και την εκανα "πατεντα" στο καροτσι.. Τι να σας λεω... Σοου.. :lol::lol::lol:

Μαρακι μου απο Δευτερα τα κεφαλια μεσα παλι ε?

Τουλαχιστον περασες καλα με τ΄αγορια σου.. αυτες τις λιγες ελευθερες μερες που ειχες..!

Αντε ξαναγκαστρωσου να τους απολαυσεις περισσοτερο.......!!!!! :D:D:D:D:D:D

Γενεθλια εμεις στην αυτλη.. Μα που αλλου?

Τουρτα θα κανω παλι εγω με θεμα μαααααααλλον τα στρουμφακια.. Θα δουμε!

Μεζεδακια δεν εχω σκεφτει ακομη για να σου ριξω καμια ιδεα. Νωρις δεν ειναι ακομα? :roll::roll:

Κατερινακι.. Πω πωωω ....Ειναι μεγαλο "μανικι" να μην εχεις εναν ανθρωπο κοντα να αφησεις το παιδι να πεταχτεις καπου σε ωρα αναγκης.. :(

Του χρονου πρωτα ο θεος που θα μεγαλωσει το κοριτσι σου κι΄αλλο.. θα πατε εκκλησια πιο ησυχα..

Ψηνω τα ψωμακια μου και παω για νανι σε καμια ωρα... :mrgreen:

Τι ηθελα να σας πω?

Α! Ναι!

Σημερα στο σουπερ μαρκετ, εχουμε την μικρη στο καροτσι με τα ψωνια και περναμε απο τον διαδρομο με τα παμπερς..

Και ξερετε τι μου ειπε?

"Τι ειναι αυτα τα σακούλια μαμα"???? :shock::shock::shock:

Τα εχει σβησει απο τη μνημη της... Κοντευουμε χρονο χωρις πανα (σε 1,5 μηνα για την ακριβεια)!! :D:D:D

Κουκουβαγιζομαι νυχτιατικα η μανα...... :lol::lol::lol:

Αντε σας αφηνω... Σαν πολλα τα ειπα... :lol::lol::lol:

Φιλια σε οοοοοολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μου κανετε?χρονια πολλα χριστος ανεστη να χαιρεστε σημερα οσους γιορταζετε μπηκα να σας πω οτι επεστρεψα κ με την πρωτη ευκαιρια θα σας διαβασω...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθως Ανεστη Ιφι καλως μας ηρθες... :) πως περασατε? σου εστειλα μην στο κιν τη μερα του πασχα αλλα μαλον δεν το πηρες γιατι δεν πηρα απαντηση....... ;)

αυριο νομιζω εχει γενεθλια της Ζαιρας ο μικρος..κ γιορτη μαζι ;) κ αν δεν κανω λαθος σημερα ειχανε βαπτισια....Ντινακι αν μας διαβαζεις ενημερωσε.... :)

οι υπολοιπες τι κανετε? ολες εξαφανισμενες........... :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια κ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!επεστρεψα κ γω.....μου λειψατε παααααααααρα πολυ......περασατε καλα;στα πεταχτα διαβασα λιγα νεα σας....εμεις καλα περασαμε αν εξαιρεσω το γεγονος οτι παλι ετρεχα στους γιατρους...βαρεθηκα πια δευτερη φορα αντιβιωση απιστευτο ε; με γυρισε σε ιγμοριτιδα με απιστευτο βηχα κουραστηκα πια τωρα ειμαι καλυτερα αλλα για ποσο δεν ξερω.....

κατα τ αλλα ο μικρος ξεσαλωσε στο χωριο με δεκα ατομα γυρω του να του κανουν οοοολα τα χατιρια κ τωρα εχουμε γκρινια κ αντε παλι στρωσιμο...

οι αλλες εγκυουλες πως πατε;;;φουσκωνετε εννοειται..

Το αλλο σαββατο κοριτσια δλδ στις 5 του μηνα πρωτα ο Θεος θα κανουμε τα τριτα μας γενεθλια,στηνν αυλη εννοειται κ λεω φετος να κανω την τουρτα μονη μου,εννοειται οτι θα χω κ ενισχυσεις (μαμα..), οποτε πρεπει να ξεκινησω σιγα σιγα ψωνια κ ετοιμασιες κ οτι γινεται κ μπαινει καταψυξη να φευγει παο την σειρα....να δουμε....

Πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη κοριτσαρες!

Καλως ηρθατε!

Ιφι και Δωρα περιμενουμε αναλυτικα τα νεα σας..!! :P:P:P

Εμεις ειμαστε μια χαρα Δοξα το θεο! :D

Οι εξετασεις αιματος βγηκανε την Παρασκευη..

Εχω πιασει πατο.... :(

Σιδηρος 27 με φυσιολ. τιμες απο 37-145

Αιματοκριτης 36 με φυσιολ. τιμες απο 37-47

Μεσος ογκος ερυθρων 74,4 με φ. τιμ. 80-99

Μεση περιεκτ. ερυθρων 22 με φ.τιμ. 27-32

Αιματοπεταλιοκριτης 10 με φ. τιμ. 12-17,5..

Και αλλο ενα κατεβατο γεματο ΜΑΥΡΑ σημειωμενα......

Πρεπει να δω γιατρο οπωσδηποτε, γιατι πρωτα γυριζω το κεφαλι και μετα παει η εικονα....

Σας μιλαω για τρελη ζαλη...

Κατα τ΄αλλα καλα!!!! :D:D:D

Σε λιγες μερες πιανω εργασια και χαρα!.. Για μονο 4 ωρες την ημερα!

Κι΄αυτες απο τις 3 το μεσημερι μεχρι τις 7 το απογευμα!

Κι΄ολα αυτα για το χατιρι της κουμπαρας μου....! Που με θελει .... βοηθο της.....!! :D

Μονο για το καλοκαιρακι ομως.. να την χαλαρωσω λιγο.. (εχουν περιπτερο)

Ουτε την ρωτησα για λεφτα.. ουτε με νιαζει κι΄ολας.. Αρκει να την ξεκουραζω..

Εχει κανει τοσα πολλα για μενα..

Η μικρη εκεινες περιπου τις ωρες κοιμαται, οποτε θα ειναι μια χαρα με τον μπαμπα ή την γιαγια! :D

Η Ζαιρα μας ειχε βαφτισια σημερα??

Ευχομαι ολα μα ολα να πηγαν κατ΄ευχην και να εγιναν Χριστιανακια τα αντρακια της!

Ντινουλι αν μας διαβαζεις..... Μολογα....... :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Κατερινακι μου τι κανετε?

Καλα ε! Χαζευω την μικρη στις φωτο στο φ/β!! Ειναι τελεια!

Μας πως τα καταφερες και εκανες 2 παιδια καρμπον με εσενα....? ηθελα να ξερα...!!! :D:lol:

Επεσε μεγαααααααλη τεχνη!!!!!! :D:D:D:D:D:oops::oops::oops::lol:

Κοριτσια τα λεμε αυριο με καθαρο μυαλο...

Με επιασε και ενας απαισιος πονοδοντος..

Ειμαι για τα βουνα..

Να δω που θα πρωτοπαω και ποιον γιατρο θα πρωτοπληρωσω..... :twisted::twisted::twisted:

Φιλια πολλα σε ολες!!!

Εξαφανισμενες και μη! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα χρονια πολλα στο Γιωργο της Μαριας στο Γιωργο της Ντινας κ στη Γεωργια της Ιφι μας ειδατε τα πηρα με τη σειρα απο το πιο μεγαλο μεχρι κ το πιο μικρο..... :)

Φανη μου καλα τι εξετασεις ειναι αυτες? γιατι ολα τοσο χαμηλα? απο διατροφη τι τρως? εγω τωρα στη νηστεια που ειναι μονο λαχανικα κ λαδι επερνα κ σιδηρο,γιατι μετα της γεννες ζαλιζομουν κ ηθελα κατι να με κραταει....πιο πριν δεν επερνα απολυτως τπτ......αυτο με τα παιδια που λες ειμαι να σκασω ενω εσεις λετε πως μοιαζουν σε μενα οι συγγενεις σονυ κ καλα οτι μοιαζουν στον πατερα τους.....κ τους λεω διαβαστε τα σχολια να δειτε.....κ η απαντηση εεεε τι θα σου πουν φιλοι σου αφου ειναι...... :lol::lol:

τωρα για το αν ειναι κουκλια εμενα μου φαινονται φυσιολογικα παιδακια οπως ολου του κοσμου.....το μονο που θελω ειναι να ειναι γερα τπτ αλλο κοριτσια..... :)

Δωρα καταλαβα τι εγινε στο χωριο εμεις παμε για λιγες ωρες που ειναι διπλα κ ο μικρος γινεται θηριο,φανταζομαι αν εμενε κ μερες δε θα μαζευοταν με τπτ...τωρα που αρωστησες παλι, τι να πω υπομονη......αληθεια ποτε γεννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....σημερα ηταν κουρασστικη μερα θα λεγα.....με βοηθησε ο αντρουλης μου κ καναμε μπαλκονια κ τζαμια,εννοειται οτι εκεινος εκανε τα περισσοτερα αλλα το τζαμι θελει γυναικειο χερι,εχω κ πολλα οποτε καταλαβαινετε την κουραση....

Χρονια πολλα στους εορταζοντες τους σημερινους.....

Ζαιρα να χαιρεσαι το αντρακι σου αληθεια ποτε θα μας πεις νεα απο τη βαπτιση;ολα πηγαν καλα;

Ιφι να χαιρεσαι την μπουμπουκα σου γερη να ειναι...

Μαρια κ συ τον Γιωργακη σου..παντα γερος!!

Κατερινα, 11 Αυγουστου εχω ΠΗΤ αλλα λογω καισαρικης υπολογιζω 10 με 15 μερες νωριτερα, αστα θα το φαω το καλοκαιρι κ δεν μπορω καθολου τις ζεστες...

Φανη, οντως αρκετα χαμηλα τ αποτελεσματα παντως σε καταλαβαινω γιατι κ γω τα ιδια κ χειροτερα ημουν κ κειμαι παντα...ενα σου λεω σιδηρος 7......οποτε ναμην σου πω κ τα υπολοιπα....νομιζω πως οτι κ να φας δεν αλλαζει κ τπτ..

Οι υπολοιπες που ειστε;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!

Ζαιράκι να σου ευχηθώ κ από δω να χαίρεσαι το Γιώργο σου,κι εσύ Ιφιγένεια την κουκλίτσα σου!

Γερά και χαμογελαστά να είναι όλου του κόσμου τα παιδάκια!!!!

Σήμερα εμείς δε θα κάνουμε γιορτή....Είπα να το αποφύγω λόγω οικ,κρίσης...αλλά μου κακοφαίνεται.....Φέτος που καταλαβαίνει και είναι η πρώτη φορά που δεν του κάνω γιορτή......

Ο μπαμπάς του όμως σε λίγο θα τοπν πάει στο 5χ5 να παίξει μπάλα που τρελαίνεται,οπότε θα περάσει πιο ευχάριστα απ το να τον ζουλούσαν φιλούσαν τραβολογούσαν δέκα συγγενείς,φίλοι κλπ συγχρόνως......(λέω τέτοια να παρηγορηθώ...)

Σας αφήνω φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα γραψει ενα κατεβατο και χαθηκα.. που να παρει η ευχη πια....... :twisted::twisted::twisted:

Χρονια πολλα στους Γιωργαρους της παρεας..!!!

Κοριτσαρες μου να τους χαιρεστε! Να ειναι παντα γερα τα βλασταρια σας.

Δωρουλα.. Κι εσυ ετσι "χαλια"...?

Ωρες ωρες με πιανουν τα νευρα μου αλλα δεν αλλαζει και τιποτα..

Εχω κυκλο περιοδου 24 ημερων που κραταει 7 μερες με ΑΙΜΑ! Οχι αστεια!

Που να μεινει μεσα μου?

Να χαρω εγω.. Μονο παχος ειμαι...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε... Τι καλο αντρουλη εχεις.. Αυτο ελειπε.. Σε λιγο καιρο θα του κανεις και τον δευτερο γιο... πως να μη σε προσεχει....???? :D:D:D:D:mrgreen::mrgreen:

Κατσε ξεκουρασου τωρα και μην κανεις ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!

Μαρακι.. μια χαρα θα περασει ο μικρος στο 5χ5...

Πολυ καλυτερο νομιζω απ΄οτι μεσα στο σπιτι..! ;)

Να ειναι γερος κοριτσαρα μου, και αντε.... Καντου κι ενα αδερφακι....!!! :D:D

Κατερινακι μου, τρωμε πολυ καλα...

Πολλα οσπρια, σαλατες, κοκκινο κρεας... αλλα τα ιδια και τα ιδια καθε φορα..

Μονο στην εγκυμοσυνη ειδα εξετ. αιματος στα υψη... Και ποοοοσο χαιρομουν!

Δεν ειχα παρει ουτε ενα συμπληρωμα.. Ημουν δυνατη και οχι σαν ουφο που ειμαι τωρα..

Με μια κουραση μονιμως ζωγραφισμενη στα ματια..

Τελος παντων.....

Καλε ποιος τα λεει αυτα για τα παιδια σου?

Για πες να κοιταξουν κανεναν καλο οφθαλμιατρο...... :lol::lol::lol::lol:

Ειναι ΟΛΟΙΔΙΑ εσυ και τα 2!!!! . - :mrgreen:

Πηγα στην κουμπαρα (νονα της Αναστ.).. για να δω την δουλεια..

Κοριτσια μου ειπε οτι θα μου δινει 600 ευρω τον μηνα.. (4 ωρες την ημερα)

Της ειπα οτι θελω τα μισα.. Κοντεψε να με φαει :shock: .. Αν θες τα μισα μου λεει, δε σε θελω εγω.... :o

Απο βδομαδα ξεκιναω!!!

Ευτυχως εχει ιντερνετ..!! :D:lol:

Το παιδακι μου ειναι εκδρομη σημερα με τον παππου και τη γιαγια..

Κοντευω να φαω τα ντουβαρια μες στο σπιτι χωρις τον ταραξια μου..

Σε λιγο επιστρεφουν..Της εφτιαξα κεκακια που τα λατρευει!! Οριστε να σας κερασω!!!

Σας αφηνω κορτσουδια μου!

Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου ...

χρονια πολλα στους εορταζοντες της παρεας..

μαρακι μου να χαιρεσαι τον γιωργακο σου..ζαιρακι και εσυ το βλασταρακι σου..και ιφι να χαιρεσαι την μπεμπα σου!!!!! :D:D:D ξεχασα κανεναν?

εγω αυριο θα παω να δω τον μπεμπουλη -ποντικουλη μας..ανυπομονω και θελω να κανω και μια συζητηση μαζι του σχετικα με την ημερομηνια τοκετου...μιας και θα ναι προγραμματισμενη με καισαρικη..ελεγα αν πει και αυτος ναι για 19 μαιου ..και μαγιατικο το μπεμπε :lol::lol: αλλα και σαββατογεννημενο το μαναρακι μου σαν την παπενια μας... ;);) ελπίζω να μην εχει προβλημα μιας και τοτε θα μπαινω στην 38 εβδομαδα...θα σας πω τ ανεα μας αυριο...

τι να πω για το παπι μου..αχ μιλαει α σ τ α μ α τ η τ α ..... :roll: ουτε η μανα της δε μιλαει ετσι :lol::lol::lol: μα ωρες ωρες δε βαζει γλωσσα μεσα της...ειχε απο που να παρει δε λεω..αλλα ειναι σα σφουγγαρι..μαζευει μαζευει και τα πεταει ολα μαζεμενα και μενεις μαλ... :lol::lol:

εγω παλι ειμαι με μπουκωμενη μυτη και ελπίζω να μην εχω και βηχα σαν τον προηγουμενο.. :evil::evil: γιατι αληθεια δεν θα το αντεξω...εχω κουραστει βρε κοριτσια..αυτη η εγκυμοσυνη με εχει παει.... :twisted::twisted: αρχισα παλι κορτιζονη στην μυτουλα..

συμπεθερουλα μου τι κανετε γαμπρος και μικρουλα?

στελλιτσα?η αφροδιτουλα σου η ομορφη?

φανουλι μου αντε καλη αρχη στην καλοκαιρινη σου δουλιτσα..η ατατινα μας καλα?

δωριτσα μου με την εγκυμοσυνη ολα καλα κοριτσακι μου?τωρα εισαι καλα απο την ιγμοριτιδα που χες?

σουσου-ραδιτσα :lol::lol: πως εισαι εσυ εγκυουλα μου?

ξεχασα καμμια...?

ξερετε χανομαι λιγακι αλλα παντα σας σκεφτομαι και σας αγαπαωωωωωωωω :x:x:x

ειστε το πρωτο μου παρεακι εδω στο μαμμυ..δεν το ξεχνω ποτε!!!!!!!!!!!!η πρωτη μου αγαπη και παντοτινη.. :D:D:D και εχω κανει πολλα παρεακια εδω μεσα ειστε απο τα λιγα που ποτε μα ποτε δεν με κανατε να νοιωσω ασχημα η μη ευπροσδεκτη..ακομη και αν χανομαι λιγακι ..πάντα με καλωσοριζετε... :x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ :x

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ? ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ, ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ, ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!

ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΛΑ :?

ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝΑΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΧΘΕΣ, ΜΑΡΙΑ, ΔΩΡΑ, ΙΦΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai παλι χρονια πολλα για χθες μαρια και ζαιρα να τα χαιρεστε τα καμαρια σας οτι επιθυμειτε...\

ζαιρα βαφτισες τα μικρα περιμενουμε νεα κ φωτος...

δεν τα διαβασα ολα μονο τα πρωτα αλλη ωρα τα παλια..

λοιπον βλεπω περασατε καλα ,ωραια..

δωρα πλησιαζουν τα γενεθλιεα ε?τελεια...να προσεχεις μιας κ βαραινεις τωρα...παλι αρρωστη αμαν κοπελα μου

μαρια μην αγχωνεσαι(πηγε καπου που ξεσαλωσε) κ εγω προχθες γυρισα κ δεν εκενα κατι ιδιατεριο στη μικρη εκανα παστιτσιο για φαγητο το πρωι πηγαμε εκκλησια μετα στο στρατοπεδο του αντρα μου ειχαν εκδηλωσεις με αρματα κ αλλα ο μικρος ξετρελαθηκε κ φαγαμε με τη νυφη μου κ σημνερα θα κανω γλυκο μιας κ χθες δεν προλαβα..

φανη μου γιατι αμελησες τον ευτα σου τοσο?κακος πολυ κακος εγω οταν ημουνα εγκυος μου πεφτανε κ εσκαγα παρολο που επερνα χιλια δυο κ δεν ειχα ουτε συμπτωματα βεβαι ο σιδηρος μου το χαμηλοτερο που εφτασε ειναι 32 ενω εχω 42 κανονικο...οσο για τη δουλεια τελειααααααααααααα κ πολυ καλα λεφτα βρες μου κ εμενα μια τετοια δεν λεω οχι...μαλλον τον αλλο μηνα θα βγω ταμειο αλλα τα εχουν τσουκουρεψει...

καρολινα τι λεει εισαι η πρωτη που γεννας..πως νιωθεις για πεσ η μικρη τι σου λεει?κ εσυ κρυωμενη τι παθατε εγκυουλες μας...

κατερινα μου ειδα το μην αλλα επειδη σε εχω αποθηκευσει σε αλλο κιν δεν ηξερα οτι ειναι το νουμ σου τωρα θα το αποθηκευσω κ εδω οσο για τα παιδια σου πιστευω οτι μοιαζουν σε εσενα αλλα φαιρνουν κ απο τον μπαμπα χαρακτηρισρικα απλα εχετε πολλα κοινα κ μπερδευονται σε σχεση με εμενα κ τον αντρα μου που ειμαστε τα αντιθετα

στεφανια μου περιμενουμε τα νεα σας...

τα νεα μου αλλη ωρα παω να μασω το τραπεζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησσπερα κοριτσια......πως ειστε;;;εγω καλυτερα σταματησα κ την αντιβιωση ελπιζω να μην ξαναπαρω αμαν φετος......

Καρολ , τέλείαααα εφτασε ο καιρος ουτε μηνας εμεινε.....να μας πεις την τελικη ημερομηνια σου...κ αυ καισαρικη ειχες κανει;

Φανη, μια χαρα πολυ καλα λεφτα κ πολυ λιγες ωρες ανα ημερα....καλη αρχη ευχομαι......

Κοριτσια αρχισα να κοιταζω για κρεβατι του μικρου..πηγα σημερα ΝΕΟΣΕΤ να δω τι υπαρχει μου βγαινει γυρω στα 400 το κρεβατι με μπαουλο απο κατω κ με στρωμα,θα κοιταξω βεβαια κ αλλου αλλα δεν ξερω κ απο τιμες πως ειναι... αληθεια οσες βγαλατε τα παιδακια σας απ την κουνια τι τους πηρατε;;;

Σκεφτομαι να παρω κατι ν αντεξει αρκετα χρόνια γιατι αργοτερα θα χρειαστει κ γραφειο οποτε να ειναι κατι ολοκληρωμενο..

Πολλα φιλια κ καλο σας βραδυ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaira (ντινα) ΓΙΩΡΓΟς 27 απριλιου 2011

barbie (δωρα) ΣΤΑΥΡΟΣ 7 μαιου 2009

zaira (ντινα ) ΣΤΡΑΤΗΣ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ιουνιου 2009

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...