Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Kαλα Καρολ...... εχω πεσει απο τα γελια.......... =))=))=))=))=))=))=))

Δλδ εισαι η Κ.Αρ... με μπεμπη-ποντικουλη, Λυδια-παπια, και Α-Λαγο??? :lol::lol::lol:

ΒΡΑΣΕ ΡΥΖΙ............. (Καρολινα........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) Την συνεχεια δε τη γραφω..

Ειπαμε.. Ειμαι μια σοβαρη-παντρεμενη γυναικα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρακι... Αντε μαρη που θες να χασεις και κιλα...

Εισαι μια κουκλαρα..

Χεστο το φορεμα που πηρες για τον γαμο φιλου..

Πανε παρε αλλο για την βαφτιση.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Ειναι καιρος για διαιτες τωρα? :lol::lol::lol::lol:

Τι κανει ο μικρος σου?

Διαβασα το θεμα που ανοιξες.. Αλλα αν μπω να γραψω... δε θα τελειωσω ουτε σε μια εβδομαδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι..Οι αντρες δεν εχουν (νομιζω) τοση υπομονη οπως εμεις..

Τουλαχιστον ο δικος μου, απο το πρωτο μιασωρο χανει τη μπαλα με την Αναστ. και δεν ξερει τι να την κανει....

Τωρα που ειπες για το ψυγειο.. τι θυμηθηκα..

Περσι το καλοκαιρι ανοιγε την πορτα της ηλεκτρ. κουζινες και την κοπανουσε με δυναμη..

Μια-δυο.... Τα πηρα.. Αρχισα να την μαλωνω αλλα τιποτα..

Μετα εκανε το χερουλι της μονοζυγο.. Ωσπου μια μερα ανοιξε η πορτα (της ηλεκτ. κουζινας) και εφυγε πισω στα πλακακια με το κεφαλι..

Ε! Σε πληροφορω οτι δεν ξαναπλησιασε...

Δλδ πρεπει ανα παθουν πρωτα κατι για να παψουν..? :evil:

Παιδιααα!!! :D

Νομιζω οτι μου αρχιζει πονοδοντος.. και δε μπορω να καταλαβω απο ποιο δοντι ειναι...

Δε θα τ΄αντεξω να μπλεξω παλι με οδοντιατρους... :twisted:

Σας αφηνω...

Τα λεμε αυριο!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!

Καληνυχτουδιααααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σα ς κοριτσακια....δε θα το πιστεψετε οπως δεν το πιστευω κ γω....παλι παλι παλι ποωολαιμος κ ατελειωτο μπουκωμα....θα τρελαθω, κ μετρουσα 10 ολοκληρες μερες που ημουν εντελως καλα.....

καρολ, σε καταλαβαινω πααααααααααρα πολυ,εχω χασει φετος τον λογαριασμο για το ποσες φορες αρρωστησα.....περαστικουλια παντως...αντε κοντευεις τυχερουλα......

Φανη, τωρα που το λες κ μενα λεει μερικα ψεματακια,σημερα ας πουμε το μεσημερι μου λεει παραπονιαρικα οτι τον μαλωσε η γιαγια του προχθες γιατι πειραζε το σφουγγαρι απ την μπανιερα..δλδ, φαντασια μου πλανευτρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα πηγα κ για λαμπαδες κ δωρακια γιατι το Σαββατο φευγω για το χωριο κ ειπα ενα ενα να τα τελειωνω,εσεις ξεκινησατε ψωνια;;;;

Πολλα φιλια σε οοοοολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Δωρουλα.... :o:o:o:o:o

Παλι αρρωστη κι εσυ?

Καλα μαζι με την Καρολ, εχετε σπασει τα ρεκορ... :(:(

Περαστικα σου...

Η ηλικια της "παπατζας" αρχισε για τα καλα... :lol:

Καθε μερα και ενα καινουργιο ψεμα... :lol::lol:

Ε! Ρε τι εχουν να μας κανουν.... :lol::lol::lol::lol:

Δωρα που ειναι το χωριο σου??

Το κοριτσι μου εχει πυρετο απο το πρωι....

Καθε 3-4 ωρες ανεβαζει μεχρι 38,5...

Αυριο πρωι πρωι παιδιατρο... γιατι την επιασε και τρελος βηχας με μυξες..

Δεν εκλεισε ματι ολη μερα... ηταν μες στη γκρινια..

Την εβγαλα με πυτζαμα-μπουφαν στην αυλη για κανα μισαωρο.. Την λυπηθηκα μεσα..

Τωρα κοιμαται το καημενο..

Εγω ψωνισα για τον βαφτιστικο...

Λαμπαδα hot weels και σετακι παντελονι-πουκαμισο, στις αδερφουλες του.. στην μεγαλη (8 χρονων) μια barbie, στη μικρη (19 μηνων) ενα παιχνιδακι της fisher price, και σοκολατενια αυγα... :roll:

Πανε τα ευρα!! :lol::lol: Αστειεομαι.. Χαλαλι τους.. :D Τα αγαπαω ολα.. :D

Το παιδακι μου δεν ψωνισα ακομη τιποτα... αλλα περιμενω το "μαλλι" απο τους παππουδες... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας φιλω ολες!!

Καληνυχταα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!Άκουσα για αρρώστιες και είπα να ρθω!!!!!

Τι τα θελα τα μπαλκόνια και τα νερά?

Να τ αποτελέσματα τώρα....

Πόνος σε αυτί λαιμό ,βουλωμένη μύτη και αυτιά...αντιβίωση και δέκατα.....

Φοβερά μιλάμε...και συν όλ αυτά να πρέπει να καθαρίσω και το υπόλοιπο σπίτι για το Πάσχα!!!!!

Εγώ ακόμη στα μαγαζιά δεν έχω κατέβει....

Τώρα έχω τις καθαριότητές μου....

Για τη βαπτιστήρα μου που είναι στην Κρήτη της έκανα on line αγορές....

Είχαν πάει Αμερική τον περασμένο μήνα οπότε γύρισε γεμάτη με ρούχα και παπούτσια,γι αυτό η κουμπάρα μου,μου είπε να της πάρω ένα κουνιστό ξύλινο αλογάκι.

Παράγγειλα αυτό:

http://efishop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=37497

και για λαμπάδα της πήρα αυτή:

http://efishop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=39655

μιας και η μικρή είναι 1,5 ετών.....

Θα της στείλω και το αυγό της με τη θεία της που θα πάει Κρήτη,οπότε τελείωσα με το βαφτιστήρι.....

Αυτά...δεν έχω χρόνο...ο καφές μου τελείωσε..πάω να συνεχίσω....

Περαστικά στις εγκυούλες και στα παιδάκια που ταάιπωρούνται!!!!!!!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κοριτσακια μου....οντως τραγικη κατασταση φετος....ελπιζω να μην με πιασει παλι τοσο βαριά δεν αντεχω αλλο....

Φανη, περαστικα σας ευχομαι να μην σας παει πολυ..εμας χορτασε το ματι μας φετος,αλλα το περιμενα πρωτη χρονια στον σταθμο....

Κ γω ψωνισα το βαφτιστηρι μας, ρολοι του πηρα |(εκτη δημοτικου ειναι) κ λαμπαδα μ ενα δερματακι για το χερι, στ αγορια ειναι καπως περιορισμενες οι επιλογες γι αυτην την ηλικια...

Κ τον μικρο μου, τον ψωνισα αρκετα..επεσαν κ τα τσεκ απ τις γιαγιαδες ε να μην παρουμε το κατιτης;;

Εγω δεν παιρνω εγκυμοσυνης γιατι οτι ειχα παρει στην πρωτη τελικα αχρηστευτηκε,πηρα μια ωραιοτατη φουστιτσα απ τα attrativo κ μια παντελονοβρακα με μπλουζα απ τα bsb κ κατιτης απ τα ΖΑΡα, κ ετσι θα τα φοραω κ μετα την εγκυμοσυνη δεν τα κλαψα τα λεφτα.....Αυριο εχω κομμωτηριο κ την πεμπτη το β επιπεδου, Παρασκευη βαλιτσες κ Καλο ΠΑσχα να εχουμε!!!!!

Για το χωριο μου που με ρωτησες Φανη, στον Εβρο ειναι...τωρα μενω Αλεξανδρουπολη!

Μαρακι, περαστικα κ σε σενα κ γω υποψιαζομαι οτι με τους δουλειες του σπιτιου τηνπατησα κ κρυωσα ισως...

ΚΑνενΑ νεο απο την Στεφανια εχουμε;;;;

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera καλημερα τι μου κανετε?εμεια καλα δοξα το θεο απο θεμα υγιεας ευτυχως...γιατι δεν παλευεται μετα παμε οικογενειακως ο αντρας ,μου ειναι επι μονιμου βασεως αρρωστος εχει αιγμοριτιδα κ οτι κ να κανει συνεχεια μπουκωμενος κ με μυξα δραμα....παει κ στα φυλακια συνεχεια στο ψοφο....ασχετα που καναμε επεμβαση πριν 3 χρονια ειδαμε μια διαφορα μεγαλη το πρωτο χρονο το 2 καπως τωρα σχεδον τα ιδια...

χαθηκα με δουλειες μιας κ ακομα να τελειωσω τηγενικη μου μου εμεινε η μιση κουζινα κ το μπανιο κ κατι ψιλολογια χαλια δεν σηκωσα αλλα θα βγαλω τα χοντρα κ θα βαλω λεπτα...μου ηρθε κ πρωτη φορα περιοδος μετα απο 1,5χρονο αχ μου κακοφανηκε χωρια το ποταμι κ χωρια το σοκ μολις ειδα το αιμα παγωσα στην αρχη μετα ομως καταλαβα περιοδος οεο....

περιμενω τα νεα απο εσας κοριτσια απο τις εξετασεις δωρα σε ποιο χωριο καλε θα πας προς τα μερη μου θα ρθεις για πασχα?αχ εμεις δεν ξερουμε ακομα τη θα κανουμε να πεσουν νδωρα μισθοι να κανουμε τους λογαριασμους μας κ αναλογα μιας κ ενα κατεβασμα μας βγαινει 300 ευρω βενζινη...δυσκολα....βαφτιστηρι δεν εχω αλλα ψωνισα την ανηψια μου αναστασια τη λενε κ τα αλλα 2 απο τον αντρα μου τον μικρο γιωργο επισης γιορταζουν κιολας...στο γιο μου πηρα χθες κατι ωραια παπουτσακια κ στη μικρη επισης...του πηρα 5 ωραια παραμυθακια κ τη μικρη το κοιμησου παιδι μου μπας κ κοιμηθουμε..κ στον μεγαλο θελω να του παρω κατι σαν στυλ νιντενο χειρος μιας κ μας εχει ζαλισει με τα κινητα μας να τα παιρνει να παιζει σαν τα ζητανε κ εσας γιατι εμεις εδω κ μηνες εχουμε γινει εξπερ στο να ακνουμε χι΄λια δυο οπως κ στο μινι λαπτο π παιδικο που εχει....

οσο για τα ψεματα κοριτσια εμενα λεει αλλα συνειδητα σαν παιχνιδι δηλ κανει πως κοιμαται κ ξυπναει κ μου λεει 8 η ωρα να παω σχολειο οτι γυρισε επαιξε κτλ....οτι κ καλα χτυπησε το ποδι του....οτι του πηρε η μπεμπουλα του πηρε την καρεκλα κ τετοια νορμαλ ακομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ, ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ 2ο ΚΡΙΣΙΜΟ 24ΩΡΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΕΧΩ. ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..... :roll: ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ 15-20 ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΛΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ Η ΤΟΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗ.

ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΔΙΑΒΑΖΩ, ΤΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ :evil: ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ, ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΝΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΑΣΧΑ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ :D ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΑΛΙΤΣΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ, 40 ΕΥΡΩ :!::!::!:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΝΑΜΟΝΗ, ΑΝΑΜΟΝΗ, ΑΝΑΜΟΝΗ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ........

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες...

τι μου κανετε?

σημερα ξεποδαριαστηκα η εγκυουλα...πηγαμε με την νονα μας και πηραμε παπουτσακιαααα :D:D ενα καλο μας πηρε η νονα και ενα καλοκαιρινο η μανουλα...το βρηκαμε και με εκπτωση ;);) η παπενια περπαταγε περπαταγε ..ωσπου καποια στιγμη τα παιξε το καημενουλι..και ζητησε αγκαλια...ευτυχως η κολλητη μου..νονα...την πηρε αγκαλιτσα :D:D:D και πηγαμε λιγακι πιο γρηγορα...

απλα ελπίζω να μην μου ξαναγυρισει ο ασχημος βηχας..γιατι με τοσο περπατημα ανοιγουν τα πνευμονια και ... :roll::roll: βηχω λιγο παραπανω...θα δειξει .. :roll:

σουσου μου..αντε το δυσκολο σταδιο περναει σιγα σιγα... ;);) κανε υπομονη και ολα θ απανε τελειαααααααααααααα ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!!! σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια και μια αγκαλιτσα... :YMHUG: και επειδη το χω περασει προσφατα κοριτσακι μου...προσπαθησε να σκεφτεσαι μονο θετικα!!!!!!!!!

δωρα μου ...καλα αποτελεσματα αυριο στην β επιπεδου!!!!! περιμενουμε τα νεα σου...και εσυ οπως και εγω ταλαιπωρηθηκες πολυ με τις αρρωστιες..ευχομαι απο δω και περα μονο καλα νεααααααααααααα... :x ο κουκλος σου καλα?

οι υπολοιπες..μη γεμιστουλες :lol::lol::lol: τι μου κανετε????

φανουλιιιιιιιιι..συμπεθερονιιιιιιιιιιιι...ιφι...μαρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα...θα σας γραψω λιγο βιαστικα τα νεα μου γιατι δεν πολυβλεπω μπροστα μου....ναιι ναι ναι ειναι γεγονος κ αλλο κακο με βρηκε κ δεν θα πιστευετε στο χαλι μου οπως δεν το πιστευω κ γω...

Σημερα το πρωι οπως σας ειπα ειχα κομωτηριο,μετα αρχισε να μ ενοχλει το ματι μου σαν να ειχε σκουπιδακι...για να μην πολυλογω αυτο κατα τη διαρκεια της ημερας επιδεινωθηκε πολυυυυυ ασχημα κ το απογευμα πηγα οφθαλμιατρο...η διαγνωση..οξεια κ βαριας μορφης επεφικιτιδα...μου δωσε κολλυριο κ θα δουμε την εξελιξη.....αυτη τη τη στιγμη το ενα ματτι τρεχει συνεχεια ειναι κοκκινο, ποναει, φαγουριζει κ βλεπω θολα..κ αρχιζει να κολλαει κ το αλλο......ειλικρινα δεν ξερω τι αλλο θα με βρει...........

Στεφανια μου, χαιρομαι που εισαι καλα οπως ειπες ΥΠΟΜΟΝΗ κ ειμαι σιγουρη για τα ευχαριστα νεα σου.....

Πολλλα φιλια σε ολες...θα μπω αυριο να σας πω τα νεα απ τον μπεμπη..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σας κοριτσια βαλτε κ εμενα στη λιστα με τις αρωστουλες......δυο μερες δεν εβαλα κ...ο κατω τι χαλια τι κουρτινες,ολο το σπιτι εκανα,οπως ειπε κ η Ιφι το μπανιο εμεινε μονο κ η κουζινα που ως μ.σαββατο συνεχως κατι φτιαχνουμε κ συμαζευουμε κιολας......μ'επιασε λοιπον η μεση μου,κ μαλον ενα μικρο κρυολογημα με λιγες μυξες,κ βηχα...... :|

Δωρα αμαν βρε κοριτσι μου περαστικα τι να πω? ηταν η χρονια σας φετος...... :|

Καρολ καλημερουδια αγαπη μου μεγεια σας τα παπουτσακια εγω δεν τους πηρα τπτ αυτες τις μερες θελω να δω ενα φορεμα στη μπεμπα,κ κατι για τον μεγαλο......σημερα περιμενω κ τις εξετασεις της μπεμπας μακαρι να ειναι ολα οκ....

Στεφανια τη εβγαλες στο σωμα σου? εχεις κ φαγουρα? σε ρωταω γιατι στο μεγαλο ειχα παθει κατι τετοιο κ εμενα μου ειχε περασει 3 μηνες μετα τη γεννα μακαρι να μην εισαι ετσι.... :|

αυτα σας αφηνω θα τα ξαναπουμε καλο πρωινο σε ολες σας... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα αχ μου θυμισατε λιγο απο τις εγκυμοσυνες μου μιας κ εβγαλα κ εγω διαφορα αλλα σε ηπια μορφη κ στις 2 μου εγκυμοσυνες αρρωστησα κ ημουνα ενα μηνα δραμα μιας κ δεν μπορεις να παρεις τιποτα δεν πηρα αντιβιωση.κ στο νεμγαλο οταν μπηκα στο μηνα μου ειχα βγαλει σπιθουρακια στα ακρα με τρελλη φαγουρα εβαζα φενιστιλ κ παλι τιποτα θυμαμι ενα μηνα αυτο μιλος γεννησα περασαν κ τα εβγαλα μετα στη κοιλια ολη για μια εβδομαδα μου ειπαν πως την ελεγαν αλλεργια της εγκυου...κ στη μικρη επαθα σαν μολυνση στο ματι κ ηταν πρησμενο κ για 1,5 μηνα εκανα μια θεραπεια με κλλυριο κ εσαμπουνα 3 φορες τη μερα στην εγκυμοσυνη το ανοσοποιτικο μας ειναι καπως μιας κ τα τραβαει ολα το μωρο οποτε μας βγαινουν ολα υπομονη κοριτσια κοντευετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....σημερα ηταν μια πολυ κουραστικη μερα..η οποια ξεκινησε ευχαριστα αλλα δεν τελειωσε με τον ιδιο τροπο...

Καταρχας, στο Β επιπεδου ολα καλα Δοξα τω Θεω!!!!Το μωρακι μας ειναι μια χαρα κ μεγαλωνει πολυ καλα....επαθα πλακα στη φωτο μοιαζει φοβερα τον Σταυρο...δλδ ειναι ολοιδιοι!!!!

Τωρα τα ασχημα νεα μας, ειναι οτι κολλησε κ ο μικρος επεφικιτιδα κ μαλιστα πολυ ασχημα..τα ματακια του γιναν χαλια, σκεφτομαι το πρωι που ξυπνησει κ θα ειναι κολλημενα ποσο θα κλαιει...ελπιζω να με το κολυριο να συνελθει γρηγορα....

Κατερινα, περαστικα σου κ σε σενα τελικα οι αρρωστιες μας κυνηγαν...ευχομαι καλα αποτελεσματα για την μπεμπα...

Ιφι, κ συ απο οτι διαβασα πολυ ταλαιπωρηθηκες στις εγκυμοσυνες σιγουρα φταιει αυτο που λες για το ανοσοποιητικο,ειναι αδυναμο....

Δε ξερω ρε κοριτσια βαρεθηκα τους γιατρους κ νιωθω πολυ κουρασμενη απ την αλλη παλι λεω περαστικα να ειναι κ τπτ αλλο....

Καλο βραδυ σε ολες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα ωραια νεα δωρα μου μια χαρα τωρα για την επιπεφυκιτιδα λοιπον πολλες φορες πλυσιμο τα χερια ολοι οικογενειακως αλλαγμα καθεμερα μαξιλαροθηκη διαφορετικες πετσετες ολοι συχνο αλλαγμα σεντονια κ οχι να κοιμομασαστε μαζι ολοι μονοι να μην κολλησει τωρα κ ο αντρας σου σταγονες στα ματακια πολλες φορες ορο αν δεν περασει με τις απλες σταγονες θα σου δωσει αλλες με κορτιζονη δεν πειραζει εμενα ο γιος μου 3 φορες (χιλιες βρομιες πιανει)το επαθε ευτυχως δεν κολλησε κανενας μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :D

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΦΕΤΟΣ, ΑΠΑΠΑ ΟΛΕΣ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ? :evil:

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ(ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ), ΕΛΠΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ Η ΠΑΛΙΟΕΠΙΠΕΦΥΚΙΤΙΔΑ!

ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ, ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΑΠΟΥΝΑΚΙ ΝΑ ΠΛΕΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΛΗ ΦΑΓΟΥΡΑ, ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΞΥΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ :shock:

ΙΦΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ)ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ :( ΠΑΝΤΩΣ Ο ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟΥ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ, ΑΠΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΟΚΥΣΤΙΚΗ ΝΟΣΟ-ΠΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ- ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!

ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΖΟΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ, ΜΙΑ ΚΛΑΙΩ, ΜΙΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ, ΜΙΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΚΥΛΑ ΑΝΕΥ ΛΟΓΟΥ :oops:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα......

Δωρουλα μου, τι ωραια νεα!! Δε μας ειπες..Ειναι 100% τσουτσουνι??? :D:D:D

Περαστικα για τα ματακια...!

Στεφανια μου, καλα αποτελεσματα και παλι..

Ευχομαι ολα μα ολα να ειναι καλα..

Ιφιγενεια..Κατερινακι τι κανετε? Τα μικρα πως ειναι?

Εμεις τρεχουμε απο παιδιατρο σε παιδιατρο αυτες τις μερες...

5η μερα πυρετο... :(

Πριν 3 μερες ο ενας μας ειπε.. "τσαγακι με μελι", "μπανακι με πολλους ατμους", "ορο στη μυτη"..

και αλλα τετοια..

Σημερα την πηγαμε σε εξωτ. ιατρειο, αφου ο πυρετος και ο βηχας δε μας αφησαν να κλεισουμε ματι 3 νυχτες τωρα..

Το μωρο ειναι ενα βημα πριν τη ρηξη τυμπανου, κλαιει ολη μερα, κοιμαται σε ασχετες ωρες, δεν τρωει... :(

Μας εδωσε augmentin αντιβιωση για 10 μερες και την Τριτη μας ειπε να ξαναπαμε να την δει.. :(

Αυτα τα νεα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα κοριτσια........Φανη μου τοσο χαλια ειστε; υπομονη κ περαστκα σας βρε κοπελα μου... :roll:

Δωρα κ για εσας περαστικα κολησε κ ο μικρος κριμα......χαρηκα που τα νεα για το μπεμπε ειναι ευχαριστα...... :)

Στεφανια αυτο με τη φαγουρα το εζησα κ ξερω πολυ καλα πως ειναι...ματωνα το κορμι μου απο το ξυσιμο,οποιος με εβλεπε απο τη μια με λυποταν κ απο την αλλη φοβοταν μηπως εχω κατι κολητικο..... :| το τι αλοιφες κ κρεμες εχω βαλει δε λεγεται....στο νοσοκομειο ειδικων λοιμωξεων κ αφροδισιων νοσηματων στη θεσ/νικη κατεβενα καθε 20 μερες αποτελεσμα τπτ..περασε τρεις μηνες μετα τη γεννα....μακαρι να μην εχεις κατι παρομοιο........ :|

εμεις τωρα ευτηχως η μπεμπα ειναι μια χαρα κ μαλον πρεπει να το παρω απ[οφαση θα τρωει οποτε θελει οσο θελει τη μια μερα 180 κ την αλλη 80 τι να πω υπομονη......σημερα πηγα κ τους πηρα ρουχα ενα φορεματακι για την μπεμπα κ παντελονι κ πουκαμισο το μεγαλο δεν ξερω αν του φερει τπτ η νονα του περυσι μονο λαμπαδα κ παιχνιδι......για μενα ενοιειτε τιποτε παλι αλωστε δε νομιζω να βγω εξω ισως για ενα κερι μ.παρασκευη κ παλι μεσα.....αυτα σας αφηνω καλο σ/κ κοριτσια... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax mphka na να πω τα νευρα μου εστειλα τον αντρα μου να δω ποσα μου βαλανε κ παλι μου κοψανε μεσα στα νευρα ειμαι ξεκινησα με 400 ευρω για 6μηνο μητροτηατας μιας κ 4ωρο ημουνα κ μου εκοψαν 120 ευρω παλι τωρα μου εκοψαν αλλα 20 ελεος ειμαι μεσα στα νευρα απο 400 χωρις ντροπη μου εβαλαν 270 αχρηστοι αχρηστοι αχρηστοι ανθρωποι το ειπα 20 φορες κ θα το πω αλλες τοσες αχρηστοι χωρια στον αντρα μου που εκοψανβ γυρω στα 200 ευρω καθε μηνα ειμαι μεσα στα νευρα σας διαβασα αλλα εχω νευρα θα σας σχολιασω μετα φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου...τι κενετε;;;;εμεις καλυτερα παμε πολυ καλυτερα δλδ τα ματακια μας...αλλα οι μυξες μυξες...

Φανουλα, πολλα περαστικα στην μικρη πολυ ταλαιπωρηθηκε αλλα απιστευω με την αντιβιωση να συνελθει γρηγορα.....γι ατο δικο μου που ρωτησες ναι τσουτσουνος ειναι αντε ετοιμασε καμια νυφουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στεφανια, ειδες ολα καλα πηγαν κ θα πανε καλυτερα κ τα αεπομενα αποτελεσματα σιγουρα το μωρακι σου ειναι καλα απλως οι γιατροι παντα θελλουν να αποκλεισουν ολα τα ενδεχομενα...

Ιφι, ασε τα οικονομικα ενα δραμα καταντησαν,εσυ τι παιρνεις ταμειο ανεργιας;

ΚΑτερινα, ολα καλα με την μικρη ε;αστην λοιπον να τρωει οδο θελει κ μην στενοχωριεσαι καθολου...

Κοριτσακια επειδη αυριο φευγω για το χωριο κ για τις πασχαλινες μας διακοπουλες θα σας ευχηθω απο τωρα να εχετε ολες ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ με υγεια κ οτι εσεις επιθυμειτε...δεν ξερωποτε θα ξαναμπω να μαθω νεα σας.....να περασετε οσο καλυτερα γινεται...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ιφιγενεια....... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και ξανα ..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και ξανα.. :twisted::twisted::twisted: και ξανα....... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Κι' εγω βριζω θεους και δαιμονες απο τον προηγουμενο μηνα..

Μου εκοψαν κι εμενα 120 ευρω απο το ταμειο ανεργιας.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ο Β επειδη δουλευει εξω μονος του (ειναι ηλεκτρολ.), τον ενα μηνα μπορει να φερει 1 χιλιαρικο.. τον αλλο μηνα ομως μπορει και ΤΙΠΟΤΑ! :evil: Ειναι σκ@τ@ οι δουλειες... Δε ζουμε ετσι..Δυστυχως..

Κατερινακι.. μεγεια τα ρουχαλακια...!!! Καλοφορεμενα!!

Γιατι καλε να μη βγεις? Αντε... Παρε τα παιδακια σου και βουρ βολτουλες!! Εχει "χρυσες" μερες!

Εγω ακομη δεν ψωνισα "καλα" ρουχα στη μικρη..

Σημερα το απογευμα θα βγω με την κουνιαδα ομως!!

Θα "σταξουν" λεφτα οι παπουδες...!! :D:D:D:D

Δωρουλα... Τι καλαααα..... Τι καλααααα.....!!!

Θα γεμισει ο τοπος σωβρακα... :lol::lol::lol::lol:

Καλο Πασχα και σε σας και να περασετε ΤΕΛΕΙΑ!!! Φιλια πολλα!!!

Εκανα εναν υπνο..... Μα εναν υπνο.... Τι να σας λεω........ :D:D:D

Κοιμηθηκε η μικρη 12 παρα και την επεσα κι εγω.. Και δεν ξυπνησαμε ολη νυχτα!! :D:D:D:D

7 μιση σηκωθηκα άλλος ανθρωπος...!! :D:D

Τι σου κανει ο "καλος" υπνος..

Την Πεμπτη πηγα για εξετασεις αιματος, και περιμενω την Τεταρτη τα αποτελεσματα..

Νιωθω κομαρες, ζαλη, και γενικα ειμαι ασπρη και ατονη...

Ο σιδηρος πρεπει να εχει πασει κατηφορα.....

Και πως θα ξεκινησω παλι τις παλιοαμπουλες δεν ξερω.. Με αηδιαζουν τα φαρμακα.... :evil:

Το κοριτσι μου ειναι πολυ καλυτερα.. :D

Μα με 2 δοσεις αντιβιωση ειναι δυνατον να εγινε "θαυμα"......??? :o:o:o:o

Σταματησε να κλαιει.. :shock::shock:

Βγαζει και 3 δοντια μαζι... Ολα τα εχει η μαριωρη......

Φτανουμε δειλα δειλα στα 16..........!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Ακομη 4 να σκασουν και ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως το περιμενω δεν ξερετε!!!

Φαγαμε μεγαλο ζορι.. και τρωμε.. Ξενυχτια, κλαμματα.. γκρινια....πφφφφφφ.......

Τα ουλα της ειναι σαν πετρες.. Κατασκληρα.... :(

Αντε κοριτσαρες, σας αφηνω......!!

Σημερα εχω αλλαξη "πετσετακίου".. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλια πολλα σε οοοολες!!!!!!!!!!!!

Καλο Σ/Κ τα εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Μόλις γυρίσαμε απ την εκκλησία!Το σπίτι μου είναι πεντακάθαρο,κουκλίστικο με τα ανοιξιάτικά του,έξω έχει λιακάδα ,κι έτσι θα βγω για βόλτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Ήταν να πάμε για καφεδάκι με μία φίλη,αλλά τελικά αρρώστησε η μικρή της...οπότε μέχρι να σχολάσει ο μπαμπάς μας θα πάμε καροτσοβόλτα να χαζέψουμε βιτρίνες,να μαζέψουμε ήλιο,μετά στην πλατεία να ταίσουμε τα περιστεράκια και μόλις γυρίσει και ο μπαμπάς πάμε στη γιαγιά και τον παππού στο εξοχικό για ψαράκια και παιχνίδια στην παραλία!!!!!!

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω γι αυτό δε σχολιάζω!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου..

τι μου κανετε?

καλη μ.εβδομαδα να χουμε..δεν θα πω ψεμματα ..αλλα την αμαρτια μου... :oops: δεν νηστευω...και ειδικα τωρα που μαι εγκυουλα πινω κανονικα γαλα κτλ..ίσως να μην φαω κρεατακι ..αλλα τυροκομικα τρωω..

σημερα οπως καθε μερα ..το παπακι μου εχει εγερτηριο απο τις 7.20 :evil::evil::evil: μα και αυτη τι της λεω κοιμησου λιγο ακομη ..σπιτι θα κατσουμε..τιποτα..βαραει σκοπια σαν φανταρακι... :lol::lol::lol: τι να πω ..συνεβαλλε που την ξυπναγα 7 ηωρα για να παει σχολειο...σιγουρα...τωρα νυσταζω γιατι κοιμηθηκα αργα παλι...ετρωγα η γουρουνιτσα :oops::oops: και μετα που να ξαπλωσω..εχει φουσκωσει και η κοιλιτσα μου...

εννοειται εγω και η ζυγαρια σχεσεις μηδενικες... :lol::lol::lol::lol: οριστικη ρηξη λογω ασυμφωνιας κιλωωωωωωωωωωωων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

βλεπουμε ζουζουνια και ειμαι ετοιμη για νανι...

στελλουνι μου τι κανει η αφροδιτουλα σου?

συμπεθερουλα μου τι κουκλιτσα που ειναι η μπεμπουλα σου...οπως και ο γαμπρουλης μου βεβαιως βεβαιως ;);)

φανουλι μου πως ειναι η ατατινα μας???????καλυτερα με τις αντιβιωσεις ε?

σουσου μου..ηρεμησες λιγακι????? :roll::roll: πως εισαι σημερα? ελα περνανε οι μερες και ολα θα ναι τελειαααααααααααααααααααααααααα..θα το δεις και μετα θα λες οτι ηταν ενα κακο όνειρο όλα..πολλα πολλα φιλακια..

δωρουλα μου πως εισαι εσυ εγκυουλα μου? με τα ματακια και την αλλεργια εισαι καλυτερα?

μαρακι μου τι ωραια που εχετε εξοχικο στην θαλασσιτσα..σεεεεεεεεελω και εγωωωωωωωωω!!!!!

ιφι...τα φιλια μου...

μακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΧΕΡΗ ΑΘΗΝΑ, ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ!

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ: ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ! :D ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΗΤΑΝ " ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! :evil: ΕΜ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΟΤΙ ΔΗΛ Η ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ (ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ?850 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΖΕΣΤΑ ΖΕΣΤΑ ΔΩΣΑΜΕ :? ) ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ? :roll:

ΤΕΣΠΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΑΚΙ ;)

ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗ ΝΗΣΤΕΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΑΣΘΕΝΗΣ ΚΑΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΣ ΑΜΑΡΤΙΑ ΟΥΚ ΕΧΕΙ? Ε, ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΗΣΤΕΥΩ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ....

ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΚΑΡΟΛΙΝΑ, ΓΙΑ ΠΕΣ, ΠΟΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΙΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ?

ΕΓΩ ΗΔΗ 6 ΚΙΛΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΗΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΠΕΡΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ 12, ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΜΗΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΒΑΖΩ :cry:

ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου τι νας ευχηθω καλο πασχα? η καλα χριστουγεννα? εδω σημερα χιονιζει :o κ χθες εριξε για λιγο αλλα κ σημερα απο το πρωι ριχνει......

Στεφανια μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου :P τσαμπα ολη η στεναχωρια που περασες κοπελα μου.....αυτο για τα λεφτα ναι θα το σκεφτομουν κ εγω,γιατι δυστηχως δεν περισευουν σε κανενα.... ;) αλλα τελος καλο ολα καλα... :)

Καρολινακι μου ναι η μπουμπου μου ειναι μια κουκλα.πηρε απο τη μαμα της χιχι..... :lol::lol: αλλα πηρε κ το πεισμα μου κοριτσια,κ μαλον δεν θα τα παμε καλα οι δυο μας.. λεω στον αντρα μου κανονισε αυτη ειναι πιο ζορικη απο εμενα.... :lol:

Φανη αντε κοπελα μου τελειωνετε με τα δοντια σε λιγο καιρο κ θα ησυχασετε.... :) να σας πω ομως η μικρη μου εχει ολη μερα τα χερια στο στομα ολο το χερι μιλαμε κ πολυ σαλια.....γινεται μουσκεμα σαλιαρες φορμακια,ο μεγαλος δεν ειχε καθολου σαλια,λετε να βγαλει δοντια πιο νωρις? :?: αα κ τωρα που στηριζει το κεφαλακι της ψαχνει τον μεγαλο αυτος κανει βολτες στο σπιτι κ αυτη γυριζει να τον βρει,κ προχθες που τους πηγα εκκλησια ειχε μια φιλη μου το καροτσι κ αν σταματουσε λιγο ο μεγαλος τραβουσε κ εμενα προς τα πισω....αγαπιουνται τ'αδερφακια καλε κ μου αρεσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα...... Κι οπως λεει και η Κατερινα.... Καλα Χριστουγεννα...... :lol::lol::lol:

Κι εδω χιονιζε χθες απο το απογευμα.. Σημερα βρεχει...

Στην πλατεια πουλουσε ενας κυριος φραουλες, και του λεω... Καστανα δεν εχεις? :lol::lol::lol:

Κοντρα μας παει ο καιρος.. Αφησαμε στην τυχη του το πετρελαιο.. και τωρα πρεπει να βαλουμε παλι...Ειπαμε να κανουμε Πασχα, αλλα πανε τα λεφτα παλι... :twisted::twisted::twisted:

Στεφανια μου...... Ηξερα οτι ολα θα ειναι καλα!!

Το ευχομουν μεσα απ' την καρδια μου..

Το νινακι σου ειναι δυνατο...! Δε θα παθει τιποτα!

Να απολαυσεις αγκαλιες με τηνν Αννουλα και να μου την φιλισεις την τσουπρα σου..

Χεστα τα ευρα.. Πες οτι δε τα εδωσες.. Αρκει που ειστε καλά!

Κατερινακι μου..... Η Αναστ. οσα δοντια κι αν εβγαλε δε μου εκανε ποτε σαλια.. :shock:

Δεν ξερω αν παιζει ρολο οτι αρχισε η οδοντοφυια μετα τον χρονο.. αλλα ποτε μα ποτε δεν καταλαβαινα οτι θα βγαλει δοντι απο σαλια...

Περιπου 5-6 μηνων νομιζω λερωνε 10 σαλιαρες την ημερα.. Δεν ξερω απο τι ηταν.. :?:?

Ααααχουυυυυυ........ Η μικρη τσαουσα ψαχνει τον Παναγιωτη? Πονηρη αλεπου...!! :P:P:D

Καρολινακι-τουμπανακι.. Αντε και γεννας μαρη σε λιγο καιρο........!!!!! :D:D:D

Για τη νηστεια που λες.. εχω να σου πω οτι ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ!

Ασθενης και ΩΔΙΠΟΡΟΣ αμαρτια ουκ εχει!...

Μεταφραση.

"Ο άρρωστος και η έγκυος γυναίκα δεν αμαρτάνει εάν δεν νηστέψει".

Σας αφηνω ομορφιες μου..... Ζυμωσα τα τσουρεκια μου 7 μιση η ωρα και τωρα παω να τα ξαναπλασω σχεδιακια να τα αφησω να ξαναφουσκωσουν....

Φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελιε ςμου τι μου κανετε>?ειχα μερες να μπω μιας κ τρεχω με δουλειες του σπιτιου ευτχως σχεδον ολα καθαρα οι κουρτινες μου εμειναν κ κατι ψιλολεπτομερειες αλλα θα τις κανω αφου επιστρεψω θα κατεβουμε στους γονεις μου για πασχα το αποφασισαμε λιγες μερες κατι παραπανω απο εβδομαδα αλλα δεν πειραζει μετα θα αργησουμε θα παει καλο σεπτεμβρη...οποτε τρεχω κ για μαζεματα βαλιτσες μιας κ μεγαλη πεμπτη φευγουμε....

τα νεα μας η μικρη με τεντωνει παλι κοριτσια εχει μερες μερες ειναι λιγο καλυτερα μερες μερες αυπνη τελειως εχει 3βραδυα κοιμαμαι 1,κ κατι κ 2 κ κατι ξυπναει κ μας πιανει 5 μιλαμε για πολυ ζορι ολο το βραδυ αυπνη δεν ξερω που θα παει αυτη η κατασταση....καναμε το εμβολιο μας η μικρη ειναι 71ποντους 9400 δοξα το θεο καλα....

τωρα να πω στεφανια μου τελειαααααααααααααααααααααααα νεα ειδες ολα καλα πηγαν τσαμπα η στεναχωρια.τωρα για το οικονομικο εχεις δικιο αλλα χαλαλι στο μικρο σου...

δωρα καλες γιορτες να ειχεις κοπελα μου

καρολινα κοντευιες ε?ποτε εχεις πητ ειπαμε? εγω στο θεμα των κιλων ειχα βαλει 13 κιλα κ υπεφερα ηθελα να βαλω κανα 10αρια αλλα εφτασα 13

μολυ μου βολταρεις ε?καλα κανεις αν ειχα κ εγω ευκαιρια εξω θα ημουνα μας εχει φαει το μεσα ασε...

κατερινα μου ποσο μεγαλωσε η μικρη σου ολα τα λεφτα εχω κ εγω ετσι φωτο ξαπλωμενα δεν ου ειπες ο παναγιωτης τη λεει ποιες οι αντιδρασεις του?εμενα εχει πολυ γελιο μαλωνει τη μικρη δεν σας ειπα εχει μερες μποσυουλαει με την οπισθεν πολυ γελιο(χωρια τα βηματα που κανουμε ορθιες κ αλωνιζουμε το σπιτι)κ που λετε παει κ πειραζει η μικρη κ ο μεγαλος την μαλωνει μπεμπουλα οχι φυγε μην πειραζεις θα μαλωσει η μαμα(βεβαια εκεινος μου ανοιγει πιο μεγαλες δουλειες αλλα τωρα το παιζει μεγαλος)ας πουμε ξερετε τη μου εκαναν κ τα 2 στη συρταριερα πο εξω εχω 2 καλαθακια κρεμασνε με τις καλτσε τους κ η μικρη παει κα παιζει με αυτες κα τραβα τραβα ανοιξε το συρταρι κ πηγε ο μεγαλος κ μου εβγαλε ολα τα ρουχα τους κ ξαπλωνε επανω κ τα ανακατευε μες τη χαρα κ γελουσε η μικρη εγω ανεμελη επλενα πιατα.μετα εφαγε το ξυλακι ο μεγαλος κ μεσα στα νευρα εγω..τι να πω σκατιαρικα...

φανη μου σε παω κανεις κ τσουρεκια ε?σιγα μην δεν εκανες τι θα κανεις για γιορτες?αυτα τα νεα μου θα σας αφησω να κανω το ντουζακι μου κ νανι θα τα πουμε κ αυριο για να σας χαιρετησω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...