Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

barbie (δωρα) ΣΤΑΥΡΟΣ 7 μαιου 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ιουνιου 2009

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπεεερα!!

Τι κανετε?

Εμεις καλα! Δοξα το θεο..

Κοριτσια εσκασε ο τερμα πισω τραπεζιτης της μικρης..... :D:D

Αντε και φτανουμε αργαααααα και χαΛαραααα στα 15 δοντακια!! :D:D:D:D:D:D

Ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζαιρακι .... Θελουμε περπατοπιτα!!!!!!!!!! :D

Μπραβο στο παλικαρακι σου!

Μικρος μικρος!!!

(Βλεπω το ημερ. της Αναστ. τωρα... Περπατησε 9 Ιουλιου .. Δλδ 6 μερες αφου χρονισε)..! :D

Αντε καλα τρεχαματα τωρα..........!!!!

Αχ! Βρε Ιφι... Ακομη ετσι τα πατε με τον υπνο?

Αλλα τι αναρωτιεμαι.... Η δικια μου κοιμαται κανενα βραδυ ολοκληρο?

Απο τοτε που γεννηθηκε εχω να τεντωσω το κορμι μου ησυχα στο κρεβατι....

Αλλα πλεον δε με πειραζει! Εχει γινει ρουτινα το ολο θεμα.. Ουτε καν το κουβεντιαζω..

Οταν εχεις δυο παιδια ομως... ειναι αλλιως φανταζομαι..

Το καθενα θελει τα δικα του, και η μαμα λιγο παραπανω χρονο για τον εαυτο της..

Στεφανια μου.. Ποτε σταματας απο την δουλεια?

Αντε να κατσεις σπιτακι να απολαυσεις την μικρη οσο περισσοτερο μπορεις..

Περαστικα σου κι΄ολας...

Δωρουλα μου....... "Εσκασε μυτη η κοιλια"....??? :D:D:D

Τι ωραιαααααααα!!!!!!! Ποσο μ΄αρεσουν οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ κοιλιες δεν ξερεις!

Παραπονο το ειχα... Να εχω μια μεγαλη κοιλια και να μη μπορω να την κουμανταρω... :lol: , αλλα τωρα θα μεγαλωσει, υστερα θα μεγαλωσει.... Εμεινε στασιμη... :lol::lol::lol::lol:

Οταν πηγα να γεννησω... με ελεγες δε με ελεγες 7 μηνων... :roll::roll::roll::roll:

Ευτυχως ολα καλα με τον μικρο.. Αλλα κακο να μη τον βρει.

Κατερινακι μου... Ποσο δικιο εχεις για τα ασκοπα-πεταμενα λεφτα στα παιχνιδια..

Αλλα τι μανια ειναι αυτη που με πιανει να ξοδευω .. δεν ξερω.... :oops::oops::oops::oops:

Αν σου πω οτι εχω μια μαξιλαροθηκη γεματη κουζινικα απο τυχερες σακουλες θα το πιστεψεις? :o

Κι ' ομως ΚΑΘΕ μερα ζηταει τυχ. σακουλα.... Και της αγοραζω... :oops::oops::oops::oops:

Α! Η Αναστ. γεννηθηκε 3 Ιουλιου 2009.. Ιφι βαλε με στη λιστα παρακαλω!!! :D

Λοιπον φορεμα θα ραψω τελικα.... :D

Ε! Δε μπορω πια... Ειμαι μια σοβαρη-παντρεμενη γυναικα.. :lol: Προσεχως και 30αρα!!! :lol::lol:

Θα φτιαξω ενα ισιο απρο-μπεζ φορεμα μεχρι το γονατο με μια υφασματινη σατεν ζωνη στη μεση (χοντρο σταθερο σατεν αλλα διαφορετικο χρωμα το φορεμα-ζωνη), θα παρω και ενα πεδιλο της προκοπης και ετοιμη!

Το απογευμα θα παω για τα μετρα!! :D...... Θελω και μισο τοπι υφασμα... :lol::lol::lol::lol:

Σας αφηνω κοριτσαρες μου....

Φιλια πολλα σε ολες!!!

Στελλιτσα μου, Μαρακι, Χρυσα, και οοοποια αλλη ξεχναω .. την αγαπη μου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα κοριτσια..πριν καμια ωρα γυρισαμε απο τη γιατρο.η μικρη πηρε 300 γραμ μονο σε ενα μηνα περιπου λοιπουν κατι μερες,καμια διαφορα δλδ αλαζουμε ξανα γαλα,κανουμε κ εξετασεις ουρων κ κοπρανων κ βλεπουμε......κ η πλακα ειναι πως δειχνει γεματουλα η μαμουνα μου :)

ο Παναγιωτης ειναι 13 κιλα χωρις ρουχα κ 90 ποντους,κοριτσια μη γελασετε ο γιατρος που τον ειχα παει στο νοσοκομειο που γεννησα τον ειχε βρει 4 ποντους ψηλοτερο,αφου το ειδε κ η γιατρος κ λεγαμε μα πως τον μετρησε; εεε λεω κ εγω μετα μαλον μαζεψε απο το πλυσιμο..... :lol::lol::lol:

Φανη τυχερη σακουλα ζητημα να του πηρα 2 φορες,το ξαναλεω βλακειες πολλες δεν εχει ...περνει ομως σχεδον καθε μερα τα αγαπημενα του μπισκοτακια της αλατινη που εχουν τα ζωδια αν τα θυματε καμια....πατατακια η φουντουνια...κ αν ειμαστε στην αγορα γιατι δεν εχω κοντα φουρνο κουλουρι οπωσδηποτε...... :)

ο μεγαλος τωρα ειναι 30/6/09

κ η μικρη που μαλον δεν θα μπει στη λιστα 2/12/11

αα ξεχασα να σας πω τη μικρη τη φωναζω Λενια πως σας ακουγεται; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΤΙ ΚΑΛΟ ΔΗΛΑΔΗ... :cry:

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟΓΕΝΕΣ ΕΝΤΕΡΟ, ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ, ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ 3d ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....

ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΣΚΕΨΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ............... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!Τι μου κάνετε?

Τελικά μόνο το Σ/Κ θα τα λέμε εμείς....

Μες τη βδομάδα είμαι πνιγμένη ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα σχόλασα στις 3,πήγα σπίτι,φάγαμε και μετά πήγαμε με την αδελφή μου σε ένα ξωκλήσι πάνω στο βουνό,που ξεκινάνε τη λειτουργία για τους Χαιρετισμούς στις 4 κι έτσι μένει ελεύθερο όλο το υπόλοιπο απόγευμα....

Τι το ήθελα?Η μαμά μου δεν είχε κοιμίσει το μικρό και είχε απίστευτη γκρίνια,έκλαιγε,δε ήθελε να ντυθεί.....Με χίλια ζόρια φτάσαμε στην εκκλησία και εκεί τον έπιασε υπερένταση!!!!Να πηγαινοέρχεται μιά σ εμένα μια στη μαμά μου,να μπαινοβγαίνει μέσα έξω.Μου κάνει νόημα η αδελφή μου να τον μαζέψω θα μας κάνουν παρατήρηση.Τι να κάνω,τον βουτάω,βγαίνουμε έξω,βγάζω και το καρότσι του και τον έβαλα μέσα να κοιμηθεί.....

Πού?Τον είχε πιάσει η τρέλα του,να τσιρίζει,η αδελφή μου με τα δικά της παιδιά πήγε στ αυτοκίνητο,γιατί ούτε εκείνα καθόντουσαν μάσα,και έξω είχε κρύο....

Ε,στο τέλος τα μαζέψαμε όπως όπως και φύγαμε....

Το βράδυ θα βγω με τον αντρούλη μου....

Έχει πάρτυ η ομάδα στην οποία είναι προπονητής και επειδή πήραν το κύπελλο,θα πάμε να το κάψουμε!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινάκι πλάκα σου έκανα με τη σελίδα στο φβ,δε πιστεύω να με παρεξηγησες.....Ευχαριστώ πάντως που μ έβαλες κι εμένα.... :x

Κι εμένα ο μικρός είναι 13500 και 97 πόντους!

όσο για το κέντρο λαθρομεταναστών....τι να πω?Καμία επιδότηση θα τους δίνουν φαίνεται και γι αυτό κόπτονται να τους στεγάσουν κάπου πιο οργανωμένα........Ελπίζω να μη το καταφέρουν και ας φανώ ρατσίστρια....

Φανούλα τι φόρεμα ψάχνεις...δε μας είπες να σε βοηθήσουμε....

Για το Πάσχα ή γενικά?

Εγώ έχω πάψει πια να ψωνίζω τα...Πασχαλινά μου...

Αφενός δε τα ξαναφοράω, αφού είναι διαλεγμένα αποκλειστικά για εκκλησία και αφετέρου συνήθως έχει κρύο το Πάσχα οπότε φοράω κάτι απ τα χειμωνιάτικά μου......

Άσε που από τότε που γέννησα δεν έχω ξαναπάει Ανάσταση στην εκκλησία!!!!

Ούτε φέτος με κόβω....

Για Πάσχα που ρώτησε κάποια,εμείς θα πάμε στο εξοχικό.....αυτό που είναι πάνω στη θάλασσα...

Δεν έχουμε και άλλη επιλογή...αφού προσπαθώ να μαζέψω τίποτα μπας και πάμε διακοπές φέτος το καλοκαίρι.....

Εγώ δωροσακούλες δεν του χω πάρει ποτε....

Γενικά,ο Γιώργος ικανοποιείται και μόνο που τον βγάζεις έξω βόλτα...δε χρειάζεται να του αγοράσεις κάτι...

Έχουμε πάει άπειρες φορές στα Τζάμπο να πάρουμε κάποιο δώρο για άλλο παιδί και παίρνουμε κάτι γι αυτόν...Δε ξέρω θέλω να καταλάβει την αξία των δώρων...Αν κάθε μέρα παίρνει κάτι,θα χάσει αυτή τη λαχτάρα.....Δε λέω ότι περιμένω μόνο γιορτές για να του πάρω κάτι,αλλά δε θα πάω και επί τούτου να του ψωνίσω,αν και πολύ θα το θελα!!!!!

Έτσι είμαι εγώ με τα ρούχα...Του παίρνω πάντοτε στις εκπτώσεις ρούχα για την επόμενη χρονιά....

Α!Και με το καλό και στο 16 δοντάκι!!!!!!!!

Στέλλα μην αγχώνεσαι με την πάνα....

Κι εμείς δε την έχουμε κόψει ακόμη...(Αλήθεια ποιες άλλες δεν την έχουν κόψει?)Το καλοκαίρι είναι όλο δικό μας να τα καταφέρουμε.Εμένα δεν είναι αρνητικός...είχαμε ξεκινήσει χαλαρά απ το Σεπτέμβρη....έκανε δύο φορές τσισάκια στο γιογιό και μετά του τράβηξε ο γιατρός το πετσάκι και είχε ένα θεματάκι...είπα να κάνουμε μία παύση και τώρα ξαναξεκινήσαμε...

Το ήξερες το παλικάρι που πέθανε,ε?Διάβασα το γράμμα της μάνας του...Τι συγκλονιστικό....Σόρρυ επειδή δε βλέπω τηλεόραση...Σκοτώθηκε σε τροχαίο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να χωρίσω το ποστ μου σε δυο μέρη για να μη μου κάνετε παρατήρηση....

Σουσού μου...τώρα διάβασα τη δική σου απάντηση.....

Τι είναι αυτό που έχει το μωράκι σου?Εύχομαι όλα να πάνε καλά,οι εξετάσεις να είναι άριστες και

να συνεχιστεί ως το τέλος η εγκυμοσύνη σου...Εσύ αυτό που έχεις να κάνεις,είναι να είσαι όσο μπορείς ήρεμη και να μιλάς στο εμβρυάκι σου,να το παρακαλέσεις να βάλει τα δυνατά του,να μην έχει τίποτα......Σου στέλνω ΟΛΗ τη θετική μου σκέψη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Δωρούλα μου,πώς είναι ο μικρός?Έφυγε η μελανιά απ το ποδαράκι του?

Να είσαι χαρούμενη που φουσκώνεις...

Εσύ τουλάχιστον έχεις και ένα παιδί μέσα σου...Εγώ που φουσκώνω απ το πάχος????????????/

Πού θα πάει αυτό το βιολί ρε κορίτσια?Έχω πάει 68 κιλά και 70 ήμουν όταν γέννησα!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Τη Δευτέρα έκλεισα ραντεβού με διαιτολόγο......πρέπει να χάσω καμιά 12ρια κιλά!!!!!!!

Ζαιράκι καλές βόλτες στο Γιωργάκι σου!!!!!!!

Ιφιγένεια,μήπως η μπεμπούλα σου έχει μπερδευτεί?Δηλ μήπως δε ξέρει πότε είναι μέρα και πότε νύχτα?

Για να τη βοηθήσεις κατά τη διάρκεια της μέρας θα χεις ανοιχτό το πατζούρι του δωματίου της και θα ακούγονται κανονικά,όλοι οι ήχοι του σπιτιού(τηλεόραση,πλυντήριο,ομιλίες κλπ)

Το βράδυ θα υπάρχει σκοτάδι ή ένα μικρό φως στο δωμάτιο ακόμη και όταν εκείνη έχει ξυπνήσει και γενικά θα επικρατεί ησυχία.Γιατί όμως τη ξυπνάς για να φάει?Στο χει πει ο γιατρός σας?

Γιατί κ εγώ 2 φορές που του το χα κάνει όταν ήταν νεογέννητο είπα την ώρα και τη στιγμή μου....

Είχε μετά φοβερό εκνευρισμό,ασφαλώς και δεν έφαγε,κλάμα...Χάλια...Δεν το ξαναέκανα ποτέ.

Αυτά τα ολίγα μου.....

Πάω να παίξω λιγάκι με το μικρό μου αντράκι και μετά να ετοιμαστώ για να διασκεδάσω μ το μεγάλο μου!!!!!!!Σας φιλώ όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καταρχην σουσου μου αμαν τι ειναι αυτο εξηγησε μας/?πιστευω με την αμνιοπαρακεντηση ολα καλα θα ειναι θα δεις....τελευταια σε εγκυουλες ολο τις λενε οι γιατροι διαφορα κ μετα ολα καλα κ λεω μα αν ειναι δυνατον στελνουν τους γονεις στην κουλουρη περιμενουμε νεα σου κοπελαρα μου...

φανη μου θα ραψεις φορεμα για ποιο σκοπο για πες?εγω ποτε δεν ψωνισα για πασχα εχω τοσα ρουχα που καλυπτομαι ειδικα μεσα σε 4 χρονια ειχα ενα σωρο επισημες εκδηλωσεις κ σε ολα αγοραζα...ειδες που εσκασες με τα δοντακια ολα καλα βγηκαν σχεδον ολα τελεια...

για τον υπνο της μικρης που με ρωταετ λοιπον κανω ολα αυτα που ελετε δηλ βραδυ σκοτεινα μερα φωτα φωνες κα πει λεγοντας αλλα η μικρη ακαθεκτη δεν την ξυπναω μεσα στη νυχτα να την ταισω αλλα ας πουμε 10 που την βαζω για υπνο κοιμαται στο βυζι στα 10 με 15 λεπτα κ την ξυπναω για να φαει καλα να ειναι χορτατη οχι μεσα στον υπνο ας πουμε 4-5 το πρωι προςθεου ποτε δεν ειμαι υπερ σε αυτο το θεμα...αλλα ξυπναει η σκατιαρα ετσι χωρις λογο χθες την κοιμησα 12 το βραδυ δεν με ξυπνησε καθολου μεχρι τις 4 κα απο τις 4 εως τις 6,30 ορθια παρακαλω κ σε καθημερινη βαση..οσο φανη μου για χρονο για μενα τι ειναι αυτο?σημερα παρειγγειλα το βιβλιο κοιμησου παδι μου μπας και παρω καμια ιδεα κ κοιμηθει να δουμε απο βδομαδα θα το εχω...

τωρα για τις σακουλες κα τα μικροπαργαματα ποτε ποτε του αγοραζω οχι απολυτα γιατι το ζηταει ετσι αλλα ποτε για να απασχοληεθι εξω ποτε γιατι μπορει να ζητησει κυριως μου ζηταει τις μισες φορες αυτοκιννητακια απο τοσ ουπερ μαρκετ αυτα που εχουν γυρω στο 1,5 ευρω εκει εχουμε προβλημα ποτε τα καταφερνω ποτε μας ακουνε ολοι αναλογα...

οσο για τα παιχνιδια στον μεγαλο του εχω αγορασει πολλα στο παρελθον κ πλεον του παιρνω παλι αλλα του τα δινω συγκεκριμενα ας πουμε χριστουγεννα πασχα γενεθλεια γιορτη κ παει λεγοντας στη μικρη ειμαι πιο μαζεμενη μιας κ οπως ειπα εχουμε πολλα την εχω παρει την σοφη το κουτι με κυβους της φισερ μια βετουζα παιχνιδι για το τραπεζακι που τρωειι κ μια καμηλοπαραδαλη που βγαζει μπαλες παλι της φισερ που θατης την δωσω τωρα το πασχα που γιορταζει...πιο συντηριτικη κ δινω πλεον ολα του κωνσταντινου τα πρωτα μιας κ ειναι καινουργια...

μαρακι μου θα βγειτε βολτα αχ ποσο θελω κ εγω αν κατεβουμε για πασχα στους γονεις μου θα το παλεψω να βγω εξω οπωσδηποτε δεν παει αλλο αυτο το μεσα.οσο για την πανα κ εμεις μια απο τα ιδια αλλα σημερα καναμε τσισα στη τουαλετα εμεις παλι καθομαστε αλλα δεν ακνουμε τιποτα μπορει κ μιση ωρα κ τιποτα....

αλλα εχω αλλη τακτικη πλεον τον βαζω του δινω κ 3-4 παραμυθια κ καθεται κ οτι κανει κατι ειναι κ αυτο πριν δεν ηθελε να κατσει κ τα πηγαιναμε τοσο καλα...

τωρα ο μικρος μου ειναι 13500 σχεδον και 93 η 94 ποντους...

οσο για εμας δεν μου πεφετι η λιγο κολιτσα που εχω ασε...κ τωρα κανω διατροφη αλλα ξερω οτι αμα δεν παρω χαπια να κοψω το θηλασμο δεν πεφετι η κοιλια και κανα 2 κιλα που θελω θυμαμαι κ στον κων/νο το ιδιο θεμα ειχα...ειμαι τωρα 54 κιλα τα 52 θελω κ τελεια....

οσο για κοιλιες εγκυμοσυνης που λετε δωρα κ φανη μαλλον να μπειτε να δειτε τις φωτο μου στο φαις ειχα 2 μεγαλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς κουραστικεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςς κολιες που ελεγα να γεννησω κ ουτε εμενα μου αρεσε που φουσκωνε πολυ η κοιλια μου κ που παχαινα ηθελα να εχω μικρη κοιλια αλλε δεν...ευτυχως εχασα τα κιλα χωρις διατροφη χωρις τιποτα...αυτα τα λιγα απ εμενα φιλια

αχα ζαιρα μου με το καλο να περαπτησετε.η μικρη εμενα αμα την κραταω ορθια περπαταμε ολο το σπιτι ανετα αντε να περπατησει μπας κ αρχισει να κοιμαται

κατερινα μου για την μικρη οπως λες θα την θυμομαστε μιας κ ειναι μονη της που εχει γενεθλεια χειμωνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie (δωρα) ΣΤΑΥΡΟΣ 7 μαιου 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ιουνιου 2009

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟΓΕΝΕΣ ΕΝΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΟΥ ΑΠ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. Κ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ (ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ)ΑΠΟ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΛΟΓΩ ΜΙΚΡΗΣ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ( ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ)ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΚΤΗΣ ΓΙΑ ΙΝΟΚΥΣΤΙΚΗ ΝΟΣΟ(ΝΟΣΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟ), ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN KΛΠ.

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,

Στεφανια μου, τι να πω εχω σοκαριστει τι ειναι παλι αυτο;στους προηγουμεννους υπερηχους δεν ειχε φανει τπτ;αν κ το ακουω πρωτη φορα ευχομμαι μεσα απο την καρδια μου να μην ειναι σοβαρο κ το μωρακι σου να ειναι μια χαρα.....κ γω εχω την Πεμπτη τον Β επιπεδου κ αγχωθηκα πολυ τωρα....

κατα τ αλλα ειναι καλα το μωρακι;ο γιατρος σου ειπε λεπτομερειεες περι αυτου του θεματος;

Ελπιζω ολα να ειναι καλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να ριξω μια ματια... και επεσα πανω στα νεα της σουσουραδας..

Στεφανια μου... Νομιζω οτι οι γιατροι το παρακανουν λιγο..

Τρως ΤΟΟΟ αγχος, την αγωνια και στο τελος ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Ετσι θα ειναι και με το εμβρυακι σου!

Ολα θα ειναι τελεια!!!!!!! Θα το δεις!!!

Δεν εχω χρονο να γραψω αλλα γιατι πρεπει να "νανουρισω" το νινι... (Αναστ.) :mrgreen:

Βρε θεοτρελες..

Σιγα μην αγοραζα ρουχα για το Πασχα..

Να τα βαλω που? Στην εκκλησια να μου τα μπουρλοτιασουν??? :lol:

Εξω νυχτα δεν κυκλοφορω τα τελευταια 3 χρονια.. (περιπου) οπως ξερετε.. :P

Η πρωτη μου ξαδερφη παντρευεται σε 1 μηνα!!!!! :D

Ε! Το ηθελα το κατιτις μου το καινουργιο! :P:P:P:P:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ Κ ΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΣ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ, ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕ Κ ΤΩΡΑ? :roll:

ΔΩΡΑ ΝΑΙ, ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ :cry: . ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΡΕ,ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ. ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ :YMHUG:

ΑΧ, Η ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ? ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ PLEASE...

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :roll:

ΦΙΛΙΑ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!Ξύπνησα πριν καμία ώρα....

Πήρα διπλό ντεπόν γιατί ο πονοκέφαλος δεν αντέχεται(γυρίσαμε στις 4 το πρωί.... :shock::shock::shock: )και είπα να πω μία καλημέρα πίνοντας το καφεδάκι μου.....

Θα είμαι σύντομη..(όχι όπως χθες :lol::lol::lol::lol: )γιατί έχω να πάρω το Γιωργάκι μου απ τη μαμά μου και να ξεκινήσω τη γενική για το Πάσχα.Σήμερα το πρόγραμμα λέει πατζούρια-μπαλκόνια....έχει και ωραίο καιρό...μιά χαρά μου ρθε....

Το Γιωργάκι μου αύριο θα το βγάλω βολτούλα.Θα πάμε στο εξοχικό να φάμε και μετά σε παραθαλάσσια καφετέρια για καφεδάκι και παιχνίδια στην άμμο!

Από Δευτέρα θα ξεκινήσω κάθε μέρα και δύο δωμάτια να καθαρίζω.Το επόμενο Σ/Κ ένα καλό φρεσκάρισμα και έτοιμο το σπίτι για το Πάσχα!Δεν έχω άλλη επιλογή....

Ρε κορίτσια από τότε που γεννήθηκε ο Γιώργος δεν έχω προλάβει ούτε μία φορά να καθαρίσω το σπίτι σε ένα πρωινό,όπως έκανα παλιά......

Τι να πω?Άσε που στις γενικές πάντα έπαιρνα και γυναίκα να με βοηθάει και σε ένα Σ/Κ έτοιμο το σπιτάκι....Φέτος το 50ευρω που θα της έδινα προτίμησα να το κρατήσω για να πάρω κάτι άλλο....

Θα ζοριστώ,αλλά η καλή διάθεση μετράει...... ;););)

Εγώ δε θα βγάλω ακόμη τα χαλιά μου πάντως.Ζω σε νησί και ακόμη τα βράδια έχει υγρασία και ανάβουμε λιγάκι το καλοριφέρ για καμία ωρίτσα να φύγει η παγωνιά,οπότε θεωρώ ότι τα χαλιά μου είναι απαραίτητα...

Άσε που άμα τα βγάλω θα πρέπει να τα πλύνω κιόλας.....

Ουφ!Τι βαρετό!Είναι και τεράστια πανάθεμα τα,πρέπει οπωσδήποτε να είναι και ο άντρας μου να βοηθήσει......Μετά το Πάσχα...ας περιμένουν......

Αυτά...Σας αφήνω γιατί θα με βρει το μεσημέρι όπως πάω!!!!!!Φιλιά σε όλες!!!!!

Μαρή Φανή και που ήθελες να το ξέρουμε εμείς ότι θα κάνεις επίσημη εμφάνιση και το θες το φόρεμα?Στο μυαλό σου μέσα είμαστε? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ιφιγένεια,είμαστε φίλες στο φβ?Δε θυμάμαι......Αν όχι να γίνουμε καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Στεφανία,έστειλα στην Κάρολ μνμ στο φέις,να μπει να σου απαντήσει για την αμνυο....

Πάντως ξέρω ότι μετά είσαι 1?2? μέρες στο κρεβάτι.......Θα δεις...όλα καλά θα είναι!!!!!

Την κάνω,γιατί με πιάνει η πάρλα μου πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιάααα!

Να περάσετε ένα τέλειο Σ/Κ με ποολές βόλτες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλε ποσα γραψατε σ'ενα βραδυ? πολυλογουδες μου!!! :lol::lol:

Στεφανια μου στελνω κ εγω ολη μου τη θετικη ενεργεια να ειναι ολα καλα,κοριτσι μου,απο αμνιοπαρακεντηση δε ξερω να σου πω,πιστευω ομως πως αν το δει η Καρολ να σ'ενημερωσει το μονο που θυμαμαι ηταν πως μετα εμεινε ξαπλα μερικες μερες :)

Μαρακι οχι καλε γιατι να θυμωσω? βασικα δεν ηξερα ποιες θα ενδιεφερε,κ μετα ποιες εχουν κ το χρονο γιατι καποιες απο εδω μεσα ειστε εργαζομενα κοριτσια...... ;) για δουλιες σπιτιου που λες κ εγω χαλια ακομη δε βγαζω κ εμεις αναβουμε καλοριφερ πρωι κ βραδυ για μια ωρα μεχρι μαιο περιπου,απλα εχω αλλα κ θα στρωσω εκεινα,αλλα μαλον για τελος εβδομαδας λεω γιατι ο μεγαλος γεμιζει τον τοπο,μπισκοτα,γαριδακια,κ.τ.λ....κ θελω το πασχα το σπιτι να βλεπετε λιγο.......εμεις θα κανουμε πασχα σπιτι,ο αντρας μου οπως ξερετε εκεινες της μερες δεν τον βλεπουμε καθολου,ερχεται για φαγητο καμια ωρα κ ξαναφευγει....ισως να φαμε στη μανα μου αλλα ακομη δε συζητησαμε κατι..... :)

Φανη κ εγω σε κανενα γαμο ψωνιζομαι τωρα πια.......αφου δεν παω πουθενα κ οπως ειπε κ η Μαρια το πασχα κανει κρυο κ φοραμε χειμωνιατικα.... ;)

ποια ρωτησε για την πανα? ουτε κ εμεις εχουμε βελτιωση.....αντε να καλοκαιριασει να δουμε τι θα κανουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεεεερα!!!!!1

Kαλα ειναι να μη παρουμε φορα.. Δε σταματαμε... :lol:

Και πως ειμαστε οι περισσοτερες εδω με τετοιο καιρο..? ΑΠΟΡΩ!!! :D

Κι' αλλο "σκασμενο" δοντι ανακαλυψα σημερα.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Τερμα πισω τραπεζιτη..

Απο προχθες ειναι το δεξι μαγουλακι της κατακοκκινο, γιατι εχει συνεχεια εκει το χερι της...

Ποναει το παιδακι μου... Βγειτε επιτελους ΣΚΑΤΟΔΟΝΤΑ.... :evil::evil::evil::evil:

Μας εχουν κανει τη ζωη δυσκολη..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μαρακι.... Πολυλογου :P Το ειχα γραψει οτι εχω γαμο... αλλα με συνδεσατε με ..Κα'ι'ρο..!!

Φτου σας.. Καμια δε με διαβαζει..... :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θες να ερθω για βοηθεια? Μη γελας.. Μ' αρεσει να κανω δουλειες... :mrgreen:

Και ειδικα να πλατσουριζω με νερα.... :D:D

Μη μου πεις να καθαρισω τζαμια ομως... Το χειροτερο μου....

Στεφανια μου γλυκια.. Βγες με την Αννουλα βολτουλες να ξεχαστεις..

Ολα μα ολα θα ειναι καλα...

Για την αμνιο ας σε "ξεαγχωσει" λιγο η παπιομανα....

Που εισαι μαρη Καρολ???

Κατερινακι..Ο αντρας σου τι δουλεια κανει? Ειναι ιερεας? Κοτσανα ειπα? :oops::oops::oops:

Φτιαχνω ροξακια νηστισιμα.. Οριστε να σας κερασω!!

Εφτιαξα και μαρμελαδα μηλο.. εγινε ...... ΜΟΥΡΛΙΑ!! ..

Θελω να φαω 2 βαζα.. :lol:

Σας αφηνω ομορφες!!

Φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κοπελα μου οχι δεν ειπες κοτσανα.....ναι ιερεας ειναι.... :) κ ξερεις τι μερες που για εσας ειναι αργιες κ μπορειτε να πατε καπου,τριημερο ας πουμε εμεις πρεπει να ειμαστε εδω.....αλλα απο ενα σημειο κ μετα συνηθηζεις κ δε σε νοιαζει.....

στειλε ροξακια κ μαρμελαδα...... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι... :D Κανω γκαφες συχνα, :oops::oops::oops: γι΄αυτο σε ρωτησα με επιφυλαξη... :D

Εννοειτε πως συνηθιζεις.. Αλλα τι να σου πω κι΄εμεις που εχουμε ελευθερες τις αργιες..

Παλι εδω μενουμε..Στα ιδια και τα ιδια...

Ολα ειναι μια ιδεα τελικα! ;)

Τα ροξακια μμμμμμ........ ετσι κι΄ετσι εγιναν.... :roll:

Σα να μου ερχεται στο στομα η γευση της μαγιας... :?

Πρωτη φορα τα εκανα ετσι... :? Και τελευταια....... :lol::lol:

Η μικρη μολις κοιμηθηκε..

Καλα σας μιλαω για ΤΟ κλαμα σημερα..

"Ποναει το δοντι μου αυτο σου λεω".. και δωστου κλαααααμα..... :cry::cry::cry:

Την πηγαμε βολτα με το αμαξι πριν 10 λεπτα.. ξεχαστηκε.. Σταματησε...Της εδωσα και ντεπον..

Και κοιμηθηκε στο πενταλεπτο μολις γυρισαμε...

Οι τρελοι με τις πυτζαμες και τις παντοφλες μες στη νυχτα.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσααααααααρες...χαιρομαι την πολυλογια σας!!!!!!!!!!!!

Εγω σημερα απ το πρωι στον υπολογισστη εχω πλεον μάτια βρυκολακα.....τι να κανω εμπλεξα μ αυτο το μπτχ και ζοριζομαι να το τελειωσω..ευτυχως το πρωι ο αντρουλης μου πηρε τον μικρο κ πηγαν στο χωριο στις γιαγιαδες....γυρισσαν κατα τις 9 και κατι κ κοιμοταν απ το αυτοκινητο.....home alone αλλα το ευχαριστηθηκα!!!!!!!!!

Στεφανια μου, μακάρι ολα να πανε καλα μην αγχωνεσαι αν κα ειναι δύσκολο,κ γω εχω πολυ αγωνια για την Πεμπτη...

Φανουλα, σ εχω ξαναπει να μη με λιγουριαζεις..ειμαι που ειμαι λιχουδαααααα διαβαζω κ αυτα...κ που να τα βρω νυχτιατικα......

Παλι ταλαιπωριεται η μικρη με τα δοντακια ε;αντε κοντευουν να βγουν ολα...τα σκασμενα...

Μαρια, αντε νε το κααλο η γενικη, εγω εκανα τα βασικα κ αφησα τα τζαμια για μετα το Πασχα μιας κ θα λειπουμε αρκετες μερες.....

πολλα φιλια σε οοολες παω να ξεραθω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Καλο μηνα να εχουμε....!!

Τι κανετε?

Εμεις σπιτι.. Ασταματητο κλαμα-παραπονο-γκρινια απ' τις 8:30 το πρωι...

Δεν ξερει τι θελει.. Ολη νυχτα εκλαιγε μες στον υπνο.. Κατα τις 4 ξυπνησε και ηθελε να παμε στο λιμανι βολτα... :shock: .. της ειπα κανα δυο μπουρδες και κοιμηθηκε κατευθειαν..

Ολοι μαζι στην κρεβατοκαμαρα την βγαλαμε.. Η πλατη μου εχει γινει φυσαρμονικα.. :lol:

Γελαω για να μη βαλω κι εγω τα κλαμματα... :(

Καλη Κυριακη σε ολες!!

Καλες βολτες στις σουρτουκες!!

Φιλιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μήνα κοριτσάκια μου...

δεν πολυμπαίνω γιατί εδω και ποσο καιρο ειμαι αρρωστη..αλλεργικια ... :oops::oops: ουτε οι ιδιοι οι γιατροι δεν ξερουν :!::!::!: η μυτη με την κορτιζονη παει καλυτερα...ο βηχας παλι απο το κακο στο χειροτερο :evil::evil::evil: χθες εβηχα τουλαχιστον 3 ωρες ...σερι... και δεν αντεχω αλλο αληθεια...

σουσου...νομιζω κοπελα μου εσυ ρωτησες για την αμνιο ε?

καταρχας μην αγχωνεσαι ..το ξερω οτι ειναι δυσκολο εως...ανεφικτο.. :(:( εγω θυμαμαι ποσο κλαμμα και αγχος ειχα τραβηξει...αλλα αν είναι για να εξαλειψετε μι απιθανότητα στο εκατομμυριο ..αξιζει τονκοπο... κοιτα εμενα ο γιατρος μου χε πει 3 μερες ακινησια :!::!: μονο τουαλετα και μαμ και κακα :lol::lol: οπως κανουν τα μωρα... και μετα συνολικα 10 μερες ξεκουραση...ουτε αγκαλια τη λυδια...ουτε βαρη...να σαι αισιοδοξη και ολα θ απανε καλα... :D:D:D ειμαι σιγουρη οτι δεν θα ναι τιποτα..και μετα θα τα θυμασαι ολα σαν ενα κακο ονειρο...

η διαδικασια κραταει λιγαλεπτα..απλα γι αμερικα δευτερολεπτα οταν μπαινει η ενεση στην κοιλιτσα νοιωθεις ενα πονακι... :roll: αλλα κραταει τοσο λιγο που ειναι ανεπαισθητος...

εχω ανοιξει και θεμα οπου γκρινιαζω εκτενεστερααα :oops::oops::oops: στο αλλεργια και εγκυμοσυνη....

σας φιλω όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax! Βρε Καρολινακι μου...... :(

Περασες ολη την εγκυμοσυνη αρρωστη...... :(

Πως αντεχεις απορω.... :oops:

Βρε... μηπως σε πιανει βηχας απο ακαταπαυστη παρλα?? :lol::lol::lol::lol::lol:

Αστειευομαι.. :P:P:P

Ποτε με το καλο γεννας?

Λες να εχουν μαζι γενεθλια "ο μπεμπης-ποντικουλης" με την "Λυδια-παπια"?

Αντε λιιιιιιιγο εμεινε...

Να προσεχεις και να περνας καλα!!

Κοριτσια πειτε μου λιγο...

Λενε ψεματα τα παιδια σας?

Η Αναστ. μας εχει βγαλει νοκ-αουτ με τις ιστοριες που πλαθει..

Σας ειχα πει τις προαλες που μου ειπε..

"Επεσα απο την τουαλετα της γιαγιας και χτυπησα την πλατουλα μου.. να δες εκανε μελανια" :o

Σοκ εγω!!!! :shock::shock::shock:

Η γιαγια που ηταν.....??? της λεω!

"Ηταν μεσα στο σαλονι και μου αφησε μονη μου, κι εγω κατεβηκα οπως η μεγαλη (ξαδερφη της).. :o

Φυσικα δεν εγινε τιποτα απ΄ολα αυτα.. Η πεθερα μου κοντεψε να παθει εγκεφαλικο μολις της το ειπα...

Σημερα μου ξεφουρνισε αλλο....... :o

"Μπηκε μεσα στην αυλη μας μια γατα, και ηρθε ενας λυκος και της δαγκωσε την ουρα".. :shock:

Και εσυ της λεω δε το εδιωξες?

"Οχι μαμα, ηταν μεγαλος και ηθελε να μας φαει και τα λεμονια απο το δεντρακι"...... :shock:

Μεγαλωνω μια απατεωνισα...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Περιμενω με ανυπομονησια τις επομενες φαντασιωσεις....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!Βρε Καρολινάκι,τι ταλαιπωρία κι εσύ κορίτσι μου.....

Μήπως να τη σταματούσες τη μικρή απ τον παιδικό?

Ο παιδίατρος θα σ αφήσει να τη συνεχίσεις τώρα που θα γεννηθεί και ο μπέμπης?

Μη σου κουβαλάει τις αρρώστιες και στο μωρό?

Φανή δε σε "γράφουμε" γλυκό μου,απλά ή δεν καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε...ή δε θυμόμαστε αυτά που γράφεις....(όχι μόνο εσύ...μην το παίρνεις προσωπικά....) :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ πάντως το καλοκαίρι που βαπτίζω θα βάλω ένα πολύ ωραίο φόρεμα που είχα πάρει για το γάμο ενός φίλου,αλλά μέχρι να γίνει ο γάμος εγώ έγινα φάλαινα και δε μου μπαινε..... :oops::oops::oops::oops::oops:=))=))=))=))=))=))=))=)) Φέτος λοιπόν που θα γίνω πάλι κορμάρα [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] θα το φορέσω!!!!!

Τελικά πουθενά δεν πήγαμε σήμερα...Έχει αέρα και συννεφιά....

Εγώ πρέπει να κρύωσα χθες που έκανα μπαλκόνια-πατζούρια και σήμερα πονάω λαιμό-μύτη-αυτί και αδιαθέτησα κιόλας.... σέρνομαι στην κυριολεξία.....

Δεν πειράζει...ας κάνω καμιά δουλίτσα παραπάνω μπας και τελειώσω νωρίτερα και ηρεμήσω πια!!!!!

Σας φιλώ,ελπίζω να τα πούμε μες τη βδομάδα,αλλιώς το επόμενο Σ/Κ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου γλυκο...η πλακα είναι ότι την σταματησα ηδη απο το σχολείο ..αλλα δυστυχως όταν το κανα με είχε ήδη κολλήσει την τελευταια απο τις 4 βροχιτιδες..που χω παθει μεχρι τωρα... :twisted::twisted: και αφοτου γεννησω μας ειχε πει η παιδιατρος να μην την παμε στο σταθμο για 6 τουλαχιστον 6 μηνες..εμεις θα χουμε βαλει γυναικα και για τα δυο...

είσαι μι ακουκλα ..μην ακουω οτι θα γίνεις κορμαρα ...αφου είσαι ήδη... ;);)

φανουλα μου...εχει πολυ πλακα που συνδυαζεις τα μωρα μου με τα αντιστοιχα ζωακια που εχω βαλει :lol::lol::lol: ποντικομανα και παπιομανα με αντρα λαγο ε? μην ξεχνιομαστε...λογω επιθετου ;);)

και εμας η λυδια μας είναι μεσα στην φαντασια και στα ψεμματα...μαλλον μοιαζουν πολυ οι τσουπρες μας... :D:D:D

προχθες μας λεει...με δαγκωσε ο λυκος και είναι τωρα στην ντουλαπα... :lol::lol::lol: η τα παιδακια απο το σχολειο μ ου καναν αυτο ..εκεινο...κοκ...ουτε που θυμαμαι...

μαλλον γενναω προς τα μεσα και μετα μαιου... :D:D:D αντε να ηρεμησω και εγω απ ολα αυτα που εχω..ειμαι πόσο καιρο με 3 ωρες υπνου καθε βραδυ...λογω βηχα..να δω πως θα χω το κουραγιο με το που θα γεννηθει ο ποντικουλης για ξενυχτια....κολικους κτλ... :roll::roll::roll:

τελικα μαλλον λογω εγκυμοσύνης μου το χει γυρίσει σε αλλεργική ρινιτιδα η ασθμα... :roll: εχω την τυχη-ατυχια λογω γυρης τωρα..να μενουμε μεσα σε παρκο που τ απευκα ειναι γυρω γυρω..οποτε καταλαβαινετε...

αχ ας ριξει καμμια βροχη να φυγουν λιγο ολα αυτα τα κιτρινα...pleaseeeeeeeeeee

συμπεθερουλα μουυυυυ τι κανετε κοριτσακι μου?

στελλιτσα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαρολινακι κοπελα μου εφαγες το γαιδαρο αντε απριλης σημερα 2 μηνες περιπου.....παντως εγω δεν πρεπει να μιλαω καθολου ειχα δυο πολυ ευκολες εγκυμοσυνες,χωρις πολλα παρατραγουδα....εσυ κ η Δωρα νομιζω ολο το χειμωνα αρωστες εισασταν...... :|

Μαρακι κ εγω δε νομιζω πως εισαι χοντρη? αλλα παλι εσυ ξερεις πως ησουν κ ποσο περιπου πρεπει να χασεις... ;) εγω εχασα ολα τα κιλα της εγκυμοσηνης κ 2 πιο κατω πηγα να φορεσω ενα παντελονι που φορουσα περυσι κ μου επεφτε.... :o κ μετα ειδα της φωτο απο τα γενεθλια της ανηψιας μου εχω χασει πολυ στο πρωσοπο...ενω εκεινο το πρηξιμο στην κοιλια εχει μεινει..... :?

Φανη καλα εχει μεγαλη φαντασια η κορη σου :P κ μεγαλη γλωσσα επισης με ολη μου την αγαπη παντα... :x:x ο δικος μου ξερετε δε λεει πολλα ακομη αλλα μας πουλαει κ μας αγοραζει μια χαρα,τωρα πηρε νεο παιχνιδι ν'ανοιγοκλεινει την πορτα του ψυγειου,χθες στεκομουν ορθια με τη μπεμπα αγκαλια για να μη το κανει,του ριχνω κ καμια αλλα μπα...αυτος το δικο του πολυ πεισμα κοριτσια....... :twisted::twisted:

σας αφηνω γιατι ειναι ο αντρας μου στο σαλονι μαζι τους κ τον τρελανανε..... ;)ας δει τι ωραια που περναω οταν λειπει....κακιουλες θα μου πειτε αλλα ελα κ καντα κουμαντο οταν κλαινε κ οι δυο.... καλο μηνα σε ολες δεν το ξεχασα καλε... ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...