Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Κορίτσια μου

μπήκα και γω να πω ένα γεια έτσι για να μην χανόμαστε,

είμαι στις πολύ ακεφιές μου :cry: - αλλά δεν είναι της παρούσης :roll: - και έτσι δεν έχω να σχολιάσω τίποτα...

φιλάκια, θα τα πούμε. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τσααααααααααααααααααααααααααααααα απο το καρολινακι που χει χαθει λιγουλακιιιιιιιι :oops::oops:

τι μου κανετε βρε τσουπρες???

εμεις μεγαλωνουμε..ζουζουνευουμε....τρελα...ο πατατουλης μου εκλεισε τους 5 μηνες πριν λιγες μερες...εγινε κοτζαμ αγοραρος :lol::lol::lol::lol: και ναι δηλωνω ευθαρσως οτι ειμαι ερωτευμενη φουλ μαζι του!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ειναι που αν θυμαστε ηθελα γερο και ροζ...ναι καλα...απο τοτε που τον αντικρυσα μετα τον αντωνη βεβαια...δεν ειδα πιο ωραιο αρσενικο..χαχαχα

αλλα δεν τον χορταινω βρε κοριτσια.. :( αφου την αποκλειστικοτητα τηνεχει σχεδον η παπενια μου... ;) μιας και το λυδακι καταλαβαινει πολλα και ζηλευει ..ενω ο μικρουλης ακομη ειναι μικρο μπεμπε...αλλα οσο μπορω τον ξεμοναχιαζω :lol::lol: και τον τρωω στα φιλια...

αλλα πολυ κουραση..πλεον στη δουλεια επειδη ασχολουμαι με την πρωτοκολληση των τιμολογιων και γενικοτερα των παραστατικων της εταιρεια μας...κουραζομαι πολυ...γυριζω απο την δουλεια..και μεχρι να κανω ενα μπανακι να παιξω κρυφτο μαζι της..να κανουμε κανα παζλ...κτλ...παει τι ωρα...μετ ανα κανω καμμια δουλιτσα...τσουπ εφτασε το βραδυ...

τα δικα σας ζουζουνακια τι κανουν?

καλα εμεις παραμειναμε γλωσσουδες..πολυλογουδες...μετραμε και στα αγγλικα...λεμε λεμε λεμε...σταματημο δεν εχουμε...τη μαλωνω τη μαλωνω...αλλα οταν με αγκαλιαζει και μου λεει ειμαι τυχερη που σε εχω μανουλα!!!!!!!!!!!! τα ξεχναω ολα και νοιωθω οτι πεταω στον ουρανο!

στελλιτσα...κατερινακι..ιφι..δωρουλα...φανουλα...σουσου..και ολες οι υπολοιπες..πολλα πολλα φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαρολ μου καλωσ μας ηρθες... ολες μια απο τα ιδια.....κ εγω ειναι μερες που εχω αγκαλια τον Παναγιωτη η πεζω μαζι του κ η μικρη κρυφοκοιταζει....η το αντιθετο...... ;) εγω τους εχω ολη μερα σπιτι κ πολλεσ φορες κανω τον καραγκιοζη τραγουδαω πολλα τραγουδια με παραποιημενους τους στοιχους οπως με βολευει.... :lol: κανω γκριματσες κ οτι αλλα βαζει το μυαλο σας μεχρι μπου μπουσουλαω κ τα κυνηγαω........ :lol: ειναι μερες σαν τη σημερινη που η μικρη κυρια ειναι με μια ωρα υπνο ναι καλα διαβασατε κ εγω τωρα κουτουλαω... (-|(-|

εβαλεσ καμια φωτο να δουμε το μπεμπη? δεν εχεισ αδεια κ δουλευεις? πω..πω ουτε ανακριση να σου εκανα.... :)

επισης η μικρη ειναι ετοιμη να περπατησει ολη μερα ορθια ειναι,βγαζει κ τα 2 πανω δοντια,κ καταλαβενετε μεσα στη γκρινια...χθες βραδυ για να κοιμηθει την ειχα στο κρεβατι μου σε καποια στιγμη με πηρε ο υπνος ειδα κ ονειρο,κ πως γυριζω λεω αμαν αυτη εδω ειναι την ειχα ξεχασει...... :ohmy: .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera κ απο εμενα μικρο μανουλες υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μεχρι να χρονισουν μετα αρχιζουν κ στρωνουν ειναι αλλιως ειδικα οταν περοατησουν κ μετα ειναι αλλιως..

καρολινα μας εισαι μεσα στη ευτυχια ...ειδες που ελεγες ολα ροζ το καθε φυλο εχει τη δικη του χαρη κ την ιδια αλλα κ ταυτοχρονα διαφοερτικη αγαπη....να μπαινεις που κ παου να μας λες την καλησπερα σου...

εμεις καλα δοξα το θεο αν εξαιρεσουμε που εχει βηχα ο μεγαλος αλλα ειναι καλα ουτε ακοραστικα τιποτα...προχθες πηγα σε ενα παιδικο θεατρο με τον μεγαλο μας ειχαν καλεσει απο τον παιδικο ηταν το γαιτανακι ηταν τελεια δεν φανατζεσετ ποσο το ευχαριστηθηκα οχι οτι ηταν κατι ιδιατρεο το θεατρο ευχαριστ το ειδα αλλα ξεφυγα πηγα ειδα θεατρο που μου αρεσει πολυ κ μαλιστα μετο γιο μου........ αφου λεω στην επομενη παρσαρση να τον παρω οχι οτι καταλαβε πολλα αλλα ηταν σχετικα υπακουος..τι αλλο καταλα ησυχα κ παρολο που εχουμε νοεμβρη ειναι σαν σεπτεμβριος να μην μιλαμε γιατι δεν καιμε θερμανση τετοια εποχη εδω καιγαμε στον εβρο δηλ το αργοτερο που κατσαμε χωρις θερμανση ειναι 3-4 νοεμβρη φυσικα αθηνα θεσ/νικη πελοππονησο κ νησια τελειως διαφορετικα...αυτα ξεχασα κατι ?

αααα φανη μεγαλη υποθεση να βγαζετε δικο σας λαδι εγω αγοραζω καθε χρονο απο κρητη για ολο το χρονο μετα εχω...ζαρζαβατικα ολο το χρονο τρωω απο τον καταψυκτη μου στελενει η μαμα μου φασολια γιγαντες κ φακες βγαζουμε πατατες καρυδια -καστανα (με λιγα λογια λιγα απο ολα κ σταφυλια-κρασι -τσιπουρο )επισης κ το χειμωνα προς τα χριστουγεννα πανε στο χωριο της μαμας μου κ σφαζουν γουρουνακι κ μας στελνουν βεβαια το αγοραζουν αλλα τουλαχιστον τρωμε καλο κρεας κ επισης μιλα εχουμε απο οικογενειακους φιλους που μας φερνουν μερικα τελαρα

μεγαλη υποθεση να τρως βιολογικα κ αν μην αγοραζεις ας ειναι καλα ο μπαμπας μου που 7-8 μηνες δεν σταματει στο χωριο κ στο μπαξε στο σπιτι...εμεις δυστυσχως ειμαστε μακρυα να βοηθησουμε να βαζαμε κ εμεις κ να ειχαμε συνεχεια αχ αυτη η ρημαδοδουλεια μας ρημαξε κ μακρυα κ λιγα τα λεφτα κ τα νοικια -εξοδα χαμος..

φτανει μιλαω αυριο παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες πωπω εχω να μπω ποσες μερες ουτε καταλαβαινω ρε κοριτσια πως παιρναν...τι να πρωτοδιαβασω απ τα νεα σας....

Καταρχας για το εμβολιο που σας ρωτησα γνωμη ακομη δεν αποφασισα,δεν ξερω τι ακριβως φοβαμαι...

Ζαιρα οντως ειναι πικρα να δουλευεις κ να με μικρα παιδια αλλα κανε υπομονη ειναι τοσο δυσκολα τα πραγματα που πραγματικα δεν μπορεις να πεις πιο ειναι το δυσκολοτερο...

Φανη περαστικα σας..ευχομαι κ γρηγορα αλλα δυστυχως αυτα εχει η πρωτη χρονια στο σχολειο κ η δευτερη δλδ μια απ τα ιδια αλλα λιγο καλυτερα....

Οσο για τις δουλειες που λες δικιο εχεις κ τελικα δεν ξερω τι ειναι δυσκολοτερο πλεον ο επαγγελματιας ή ο δημ. υπαλληλος σκ..α ολα....

Καρολ, σαν τσ χιονια....τρεχεις κ συ ε;καλα δεν το συζητω ο γιος ειναι μεγαααααλος ερωτας στο λεω εγω που εχω δυο!!!!!!!!!!!

στεφανια τι εχεις ρε κοριτσι;;;;καλα κουκλα η μπουμπου να τη χαιρεσαι....

ΚΑτερινα, αχ αυτη η φαση του περπατηματος τη βρισκω ζορικη υπομονη πολυ...

Εμεις κοριτσια το ψιλοαναβουμε το καλοριφερ πρωι κυριως χρειαζεται να σπαει λιγακι αλλα ευτυχως μια χαρα μας παει ο καιρος....

φιλια σε ολες καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG: Γεια σας κοπελούδες, τί μου κάνετε? :P

Άντε, είχα να μπω τόσες μέρες αλλά ευτυχώς δεν γράψατε και πολλά κ έτσι κατάφερα να σας διαβάσω στα πεταχτά ;)

Καλώς την Καρολίνα, αχ έρωτας με το γιο έ? :roll: Λοιπόν καλά που δεν έκανα γιο αυτή τη φορά γιατί είμαι σίγουρη ότι θα την πάταγα και γω μαζί του και θα παραγκώνιζα το Αννάκι μου :oops: ενώ τώρα όλα καλά, μοιράζω την αγάπη μου ίσα στα κορίτσια μου και στον μπαμπά μας βέβαια ;)

Ίφι πωπω, τί πολλά πράγματα που σου στέλνουν οι γονείς σου από το χωριό, μπράβο, όντως είναι μεγάλο πράμα να ξέρεις τί τρως, εμάς μας φέρνουν οικογενειακοί φίλοι κανένα φρέσκο αυγό για τη μικρή, ελιές, καμιά φορά κρέας, αλλά αυτά δεν είναι στάνταρ όπως σε εσάς, ευτυχώς έχουμε το λάδι μας από τις δικές μας ελιές κάθε χρόνο, κάτι είναι και αυτό...

Κατερίνα μου πολύ γέλασα με το μπουσούλημα και τα άλλα που κάνεις για να διασκεδάσεις τα πιτσιρίκια σου, αχ, καραγκιοζάκια γινόμαστε για τις αγάπες μας :x:x:x

Δώρα μου ολα οκ, με τον καλό μου είχα τα νεύρα μου αλλά τώρα μου πέρασε ;)

ε, με πήρε και τρεις μέρες στην Πάτρα που είχε πάει για δουλειά και ξεχάστηκαν οι τσακωμοί :lol: . Κορίτσια τί να σας πω, άλλος κόσμος στην Πάτρα, καθημερινές και να γίνεται χαμός από κόσμο στις καφετέριες(φοιτητές βέβαια αλλά και μεγαλύτεροι) και χαμός από γυναίκες που ψώνιζαν στα εμπορικά καταστήματα, δεν μπορώ να καταλάβω τί στο καλό γίνεται, λες και δεν έχει πάρει κανείς χαμπάρι από κρίση κλπ, σας λέω άλλος κόσμος :shock:

Το μόνο κακό είναι ότι μάλλον παραμειώθηκε το γάλα μου τώρα που δεν θήλαζα αυτές τις τρεις μέρες, παρότι προσπαθούσα όσο μπορούσα πιο συχνά να το βγάζω με το θήλαστρο, αλλά βλέπω μεγάλη διαφορά, ειδικά το πρωί, πλέον το στήθος δεν είναι γεμάτο όσο ήταν και η μικρή πίνει και από μένα και πίνει και άλλα 150 γρ ξένο :(

Αυτά τα νέα μου κορίτσάκια, θα τα πούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μου κανετε?εμεις καλα δοξα το θεο ησυχα τιποτα το ιδιατερο σπιτι δουλειες καμια βολτα ειδκα χθες πηγαμε για καφε πρωι οι 3 μας ο μεγαλος σχολειο σημερα βολτα στο παζαρι παλι οι 3 μας ο αντρας μου ειχε 4μερο ελευθερο....χθες παιξαμε μπιριμπα μετα απο 2 χρονια που ειχαμε να παιξουμε ημουνα πολυ φαν τα τελευταια 8-9 χρονια το ευχαριστηθηκα....

αχ τι αλλο θα κοψουν κι αλλα απο τον αντρα μου δραμα στον επομενο μισθος γυρω στα 170 κατω αναδρομικα κ γυρω στα 70 ευρω καθε μηνα κ μαλλον απο το καινουργιο ετος αλλα 100 επιπλεον τι θα κανουμε δεν ξερω...επισης πηγα να κανω τα χαρτια να παρω ενα επιδομα κ ξερετε τι μου ειπαν η θα παρω εκεινο το επιδομα κ θα μου κοψουνε 2 μηνες ταμειο η δεν θα το παρω καθολου κ φυσικα ειπα να μη το παρω καθολου τι ακνου πλεον για να λες οχι δεν θελω....αχ...δυσκολα

αυτα τα νεα ησυχα...στεφανια μου οσο εχεις δινε καλο κανεις προχθες εκλεισα 10 χρονια με τον αντρα απο σχεση πως περασε ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια χαθηκα κ σημερα δε μπενω μ ευχαριστα νεα....ο μεγαλοσ μου ζεματιστικε χθες το απογευμα με την καφετιερα...εβαλα καφε να γινει,προσπαθουσα να κοιμισω τι μικρη για λιγο..αυτοσ ακουγε εναν ηχο που κανει κ γελουσε,σε καποια στιγμη ακουω τσιριζει γυριζω τι να δω? καφες γυαλια αυτος να κλαιει ευτηχωσ ηταν ο αντρασ μου εδω.....πηρα τη γιατρο μασ ασ ειναι καλα μασ ειπε παγωμενο ντουσ κ κεντρο υγειας.....τον πηγε ο αντρασ μου εγω εμεινα με τι μωρο......τον δεσανε στο στηθοσ αλοιφεσ για το πρωσοπο,αντοιβιωση.....το πουλακι μου ειναι κατακοκινο......θα σκασω κοριτσια........ :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν κατερινα μου τι να πω πως το εκανε ο παναγιωτης......ξερει οτι καει αυτο....αχ τον νιωθω εχω ζεματιστι με καυτο λαδι απο τηγανι κ στα δυο μου χερια επεσε ολο κατευθειαν απο το ματι τι περασα δεν φανατζεσαι....υπαρχει μια ειδικη πουλβο σπρει ηταν θυμαμαι θα υπαρχει κ κατι αναλογο σε κερμα για να βαζετε στο προσωπο αν υπαρχουν σημαδια τωρα που ειναι φρεσκο να μην μεινει στο προσωπο τουλαχιστον κ οπου βαλατε γαζες αλλαγη 3 φορες τη μερα κ αναλογη κρεμα αυτο εκανα εγω κ δεν μου εμεινε κανενα σημαδι ασχετα απο το νοσοκομειο που με συστησαν πλαστικο χειρουργο γιατι δεν εφευγαν ελεγαν με τιποτα ασχημο καψιμο κ βαθυ (ας ηταν καλα μια φαρμακοποιος που με ανελαβε)ελπιζω να ειναι επιφανειακο κ να μην μεινει σημαδι καμια μερα θα τον καει κ μετα θα ποναει αμαν το πουλακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..

Κατερινακι μου............ :(:(:(:(:(

Ευχομαι να περασει γρηγορα.... Κριμα το πουλακι μου.... :(:(

Εχω να μπω μερες... Εχω χιλια δυο στο κεφαλι μου...

Πολλες δουλειες, η μικρη περασε ωτιτιδα με το θερμομετρο να βαραει 40ρια, στο καπακι ιωση με χαμηλο ευτυχως πυρετο... Γκρινια-γκρινια-γκρινια....... :evil:

Το χερι ειναι μονιμως μες στο στομα... Με εχει εκνευρισει απιστευτα ολο αυτο. :twisted:

Λες και ειναι βρεφος..

Μηπως βγαζουν κι αλλα δοντια μετα τα 3-3,5 χρονια.....?Μπουρδες λεω ε? :roll::roll::roll::roll::roll:

Θα μπω καποια στιγμη να σας "σχολιασω"..

Παω ΠΑΛΙ σε δουλεια... :evil:

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Αχ Κατερίνα μου φαντάζομαι τη στεναχώρια σου, πολλά περαστικά στον παναγιωτάκη, ρε γαμώτο κοίτα τί γίνεται στα καλά καθούμενα! πώς είναι σήμερα το καημενάκι? Να μπεις σύντομα να μας πεις νέα :x

Ίφι δέκα χρόνια, ε?πάντα αγαπημένοι, να σας χαίρονται τα παιδάκια σας!

Φανή δεν νομίζω καλέ να βγάζουν δόντια σε τέτοια ηλικία :o ρώτα την παιδίατρό σας τί να κάνεις για να το κόψει - το κάνει και μένα η μπέμπα και πολύ με τσαντίζει γιατί το προτιμάει από την πιπίλα :(

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια.... δε το εχει σε στιλ πιπιλας... αλλα βαζει μεσα τον δεικτη, και καθεται με ανοιχτο στομα.... Τεντωνουν τα νευρα μου σου λεω... :evil::evil::evil:

Πως τα πας με το γαλα σου?

Ειχα διαβασει οτι δεν ησουν στα "πανω" σου.. :(

Ελπιζω να περασες καλα με τον αντρουλη σου και να σου εχουν φυγει οι "θυμοι".. :):):):);)

Φιλια στις ομορφιες σου.....!! :D

Ιφιγενεια να ζησετεεεεεεεεε....... Μια ζωη αγαπημενοι κοριτσαρα μου..!

Ευχομαι οτι καλυτερο..

Αχ! Πως περναν τα χρονια..... Κι εμεις 27 Ιανουαριου πρωτα ο θεος θα κλεισουμε 10 χρονια μαζι...! :roll:

Δωρουλι μουυυυυυυ...... Που εισαι βρε ψυχη εσυ?

Τι κανετε?

Κοριτσια εγω τρεχω......

Θα σας τα πω μια αλλη μερα με καθαρο μυαλο.....

Προσπαθω να ξεπερασω για ακομη μια φορα τα ορια μου.... :?:?:?:?

Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...ευχαριστω για τις ευχες..ευτιχως τα εγκαυματα ειναι πρωτου βαθμου κ μασ λενε πως θα χαθουν.......περιμενω σημερα να παρω κατι κρεμεσ μια για εγκαυματα,κ κεραλοιφη αν την ξερετε μου την στελνουν κοπελεσ απο το γκρουπ με τισ ελλινηδεσ μαμαδες αν ξερετε τι να πω ψυχουλες τα κοριτσια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινακι μου, ευτυχως "λιγο" το κακο..

Κεραλοιφη εχω κι εγω παντα στο σπιτι.

Πριν τελειωσει το βαζακι αγοραζω αλλη.

Πραγματικα κανει θαυματα..

Ενα τρελο συγκαμα που ειχε περασει η μικρη οταν ηταν μηνων το αντιμετωπισαμε με κεραλοιφη και σπαθολαδο.

Προσεχε μονο.... Επειδη ειναι αρκετα σκληρη στην υφη, βαζε στα δαχτυλα σου οση ποσοτητα θες και μαλακωνε την πριν τη βαλεις στο εγκαυμα, μη σου αφηνει κομματια πανω στο δερμα του παιδιου.

Θα την δεις κι εσυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε βρε κοριτσια? δεν μπηκε καμια σασ να γραψει κατι πιο ευχαριστω απο τα δικα μας?... :)

εμεις ειμαστε λιγο καλυτερα βαζουμε κρεμες το χερι ειναι ακομη δεμενο........μπορα ειναι κ θα περασει.....ουφφφ.....η μικρη ολη μερα ορθια,γκρινιαρα πεισματαρα.....ζοριζετε αν φυγει ο μεγαλος......ολη μερα μεσα κ αυτα κ εγω........... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες...χαθηκα κ γω λιγακι..περασαμε μια ιωση αυτες τις μερες που κατεληξε σε ωτιτιδα κ ειμαστε με αντιβιωση κ μεε το αγχος μην κολλησει ο μικρουλης....τα κλασικα χωρις να πρωτοτυπησω κουραση,γκρινια,λιγος κ ταλαιπωρος υπνος ηταν οι μερες που περασαν τωρα ειμαστε πολυ καλυτερα αλλα δεν ξερω για ποσο....

Κατερινακι, καλα τι παθατε αν ειναι δυνατον επαθα σοκ....ευτυχως ειναι πρωτου βαθμου τα εγακαυματα περαστικα σας αν κ ειναι λιγο τι κ να πω...

Φανη, ο δικος μου μες στο καλοκαιρι περασε την φαση χερι- δαχτυλο στο στομα κ αραζε, αλλα το κανε κ σε στιγμες αμηχανιας εφαγε αρκετες αλλα δεν καταλαβα πως το κοψε σιγουρα ειναι φαση αντιδρασης...

Στεφανια, τελεια...κ τι δε θα δινα για 2-3 μερες μονη με τον αντρουλη μου αλλα ειναι εντελως αδυνατον προς το παρον...μπραβο που τα καταφερατε....

Κ για να πουμε κ κατι ευχαριστο (οσο γινεται.... :?:? ) πότε λετε να στολισουμε;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Κατερινακι μου... πηρες τις κρεμες?

Πως τις βαζεις? Καθεται? Δε τσιριζει? Παναγια μου...... Δε θελω να το σκεφτομαι.. :(

Η μικρη ποτε χρονιζει και δε θυμαμαι? :oops::oops:

Μεσα Δεκεμβριου δεν ειναι?

Ετοιμη να περπατησει η μαιμου ε? Μωρε μπραβο!! Τσαουσαρα θα σου βγει αυτη!! :D:D:D

Δωρα μου... :(:( περαστικα .......

Κι εσεις με ιωσεις την περνατε?... :( πφφφφφφφφφφ....... :(

3η εβδομαδα στη σειρα εχει να παει η Αναστ. στο σχολειο...

Ε! Δεν εχει νοημα να πηγαινει την Δευτερα και ολη την εβδομαδα να την εχω μεσα με πυρετο..

Σκεφτομαι τι να κανω...Ειλικρινα...Να την σταματησω μια και καλη ή να κανω μια ακομη φιλοτιμη προσπαθεια και ο θεος βοηθος? :?:?:?

Και το καημενο καθε πρωι με ρωταει με παραπονο..."δε θα με πας στο σχολειο ουτε σημερα? Ειναι κλειστο παλι?".... :(

Μιλησε κανεις για δεντρο ή ειναι η ιδεα μου??????? :lol::lol::lol:

Μετα τις 5-10 Δεκεμβρη θα στολισω... Θελω να αλλαξω και τα χαλια... Πατσαβουρια τα καναμε.. :lol:

Τρεχω κι ολη μερα απο δω κι απο κει... αντε να δω τι θα προλαβω να κανω..

Σας αφηνω κοριτσαρες..

Καλο ξημερωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ναι τισ πηρα την παρασκευη ας ειναι καλα οι κοπελες...καθεται ο καημενος αλλα η κεραλοιφη μυριζει εντονα κ εκεινη τη στιγμη τον ενοχλει.....

Δωρα να σαι καλα κοπ[ελα μου.....αχ δε θελει πολυ να γινει το κακο κ μπροστα στα ματια μας........περαστικα σας για το παιδι αυτα εχει ο χειμωνας........Φανη μου κ εσεις επρεπε να το περιμενεις πρωτη χρονια ολο αρωστη θα ειναι...........εγω θα στολισω τελος του μηνοσ για τα γενεθλια της μικρης να ειναι ετοιμα θ'αλαξω κ εγω τα χαλια, 2 του μηνος ειναι οχι οτι θα εχω κοσμο απλα ετσι για το καλο....... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera τι μου κανετε?χαθηκα κ εγω....με δουλειες ατο σπιτι κλασσικα ειχα μινι μετακομιση αλλαξα τη μικρη δωματιο την πηγα στον κωνσταντινο οποτε επρεπε να μεταφερω ενα κρεββατι κ 2 3 φυλλες ντουλαπες με ποσα κουτια απο πανω αλλα παει κ αυτο το επομενο βημα ειναι κοψιμο πιπιλα σε κανα 2μηνο το πολυ....πως το πηρε ο μεγαλος?τον ρωτουσα α απο ρπιν κ ηταν θετικος χθες χαιροταν παρα πολυ δεν το περιμενα..η μικρη λιγο ανησυχη χθες κ το μεσημερι κ το βραδυ που αλλαξε δωματιο αλλα εφατιγε οτι την εχω ψιλοαρρωστη με βηχα κολλησε απο τον μεγαλο τι αλλο ο κων/νος εχει 20 μερες βηχα βεβαια αντιβιωση δεν πηραμε γιατι ειναι καθαρος μονο βηχα οποτε παιρναμε σιροπι τωρα σχεδον καθολου δεν βηχαει αλλα εχω τη μικρη απο την πεμπτη ξεκινησε κ εκεινη κ παρασκευη βραδυ εκλεισε ο λαιμος της αλλα στανιση μου εγινε σαββατο παλι γιατρος αλλα σημερα ειναι καλα εχει ελαχιστο βηχα στον υπνο ειπαμε παιδικος αλλα δοξα το θεο σχεδον 2 μηνες παει ο μεγαλος κ μονο μια μερα προληπτικΑ δεν τον εστειλα λογο του βηχα...

ωραια κατερινα που ειναι καλυτερα ο μικρος σου ειπα τα περασα κ τον νιωθω...η μικρουλα χρονιζει κιολας ε?μια χαρα...περαστικα σας δωρα μου κ εσεις μια απο τα ιδια

τωρα για το δεντρο λεω η στις 2-3 η το αλλο σαβ/κο στις 8-9 αλλα μαλλον θα το κανω στις 1-2 να το χαρουμε ενα μηνα....αυτα σας αφηνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iφι τι κανετε? ειδα οτι εφτιακσεσ τα σοκολοτοτσουρεκακια? πλακα εχουμε εχει γεμισει ποστ με ταψια απο αυτα...οπως τοτε με το κεικ ζεβρα...κριμα που ειναι νηστεια θα ξαναφτιαχνα....... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ :x:x:x:x:x:x !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε???????Σας ελειψα καθολου???

Ημουν 4 μηνες χωρις λαπιτοπι!!!!!!!!!Ο φορτιστης βγηκε off κ δεν υπηρχε αλλος στα μαγαζια να τον αντικαταστησω γιατι το λαπιτοπι μου ειναι λιγο παλιο,το ειχα παρει οταν περασα στο Πανεπιστημιο,πανε 10χρονια.....

Για καινουριο λαπ-τοπ ουτε λογος σε τεοια φαση οποτε....

Και ξαφνικα ενας φανταστικος φιλος βρηκε καπου ξεχασμενο ενα ιδιο φορτιστη κ με σωσε πριν λιγες μερες :D:D:D !!!!

Μου λειψατε ,πολυ μου λειψατε!!!!!!Ελπιζω να μη με ξεχασατε!!!Δεν εχω ιδεα τι κανετε!!!Θα διαβασω τα νεα σας εντος των ημερων,ελπιζω να μου ειστε ολες πολυ καλα κ τα ζουζουνια σας :):):) !!!!!

Να πω την αληθεια περιμενα οτι θα εχετε αλλαξει κανα-δυο νεα ποστ αλλα ευτυχως για μενα ειστε στο ιδιο οποτε δε θα εχω πολλααα να διαβασω :-p !!!!!

Εμεις ολοι μια χαρα!!Το καλοκαιρι δεν πηγαμε πουθενα,πολλες υποχρεωσεις!!Ετσι καναμε τουρισμο in Athens :lol: !!1η φορα...

Ακομα τρεχουμε με το μαγαζι που ετοιμαζουμε!Ελπιζαμε οτι θα ανοιγαμε το Σεπτεμβρη...αλλα που...σε αφηνει η γραφειοκρατια...??

Τεσπα,τωρα πια τουλαχιστον ειμαστε στην τελικη ευθεια κ ελπιζουμε πως ολα θα πανε καλα και θα ανοιξουμε πριν τις γιορτες!Γενικα πολλα τρεχαματα αλλα ολα οκ!

Η μικρουλα μου θαυμασια :x !!!Εχει μεγαλωσει τοσο πολυ!!!Εχω ενα μικρο ανθρωπακι συνεχεια διπλα κ συζηταμε,παιζουμε ,παμε μαζι σε ολες σχεδον τις δουλειες(την εχουν μαθει σε ολες τις υπηρεσιες,μαγαζια,σουπερ μαρκετ,βενζιναδικα :lol::lol: ),με βοηθαει στο σπιτι(ενταξει λεμε τωρα :lol: )....αλλα οκ,το πεισμα πεισμα κ η γκρινια,γκρινια ωρες ωρες!!!!

Δυστυχως δε παμε παιδικο :cry: !Κ ηθελε τοοοοοοσο πολυ το κοριτσακι μου..καθε μερα με ρωταγε κ περιμενε :( !!Σε δημοσιο δε μας πηραν οι ιδιωτικοι εδω ειναι 500-600ευρω κ στο νηπιαγωγειο που δουλευει μια φιλη μου ,η φιλικη τιμη ηταν 300ευρω...δε μας επαιρνε σε τετοια φαση κ ειδικα χωρις να ειναι κ αναγκαιο..δε δουλευω ακομα,κ εχουμε κ τις 2 γιαγιαδες εν δραση,καθαρα για τη μικρη το ηθελα!Οποτε δεν εχει σχολειο φετος,του χρονου ελπιζω!

Εγω καλα πολυ αποτοξινωση κ απο το ιντερνετ κ απο τη τν!!!Δεν ειχα κ δεν πολυεχω ακομα ιδεα απο το τι γινεται τριγυρω...τα βασικα τα ξερω βεβαια αλλα μεχρι εκει!Ειμαι ολη μερα καθε μερα αυτοκολλητη με τη μικρη ,σχεδον παντου!Εκτος απο τις ωρες που τρεχουμε με τον αντρα μου για το μαγαζι και δε μπορουμε να την εχουμε παντα μαζι!

Τι αλλο??Να σκεφτω...

Ααααα!!!ΔΕΝ ειμαι εγκυος :lol: !!Δε προσπαθησαμε καν ακομα!Να ανοιξει το μαγαζι να ξεμπερδεψουμε λεμε κ μετα θα βαλουμε μπρος...να θελει κ ο Θεος,μη σχεδιαζουμε μονοι μας :roll: !!

Εσεις????Κανα νεο απο καμια???

Δυστυχως πρεπει να σας αφησω αλλα προσωρινα :D:D:D:D:D !!!!!!!!!!!!

Θα σας διαβασω οσο μπορω λιγακι κ θα σχολιασω συντομα!!!!Σας φιλω ολες μια μια....Φανουλι,Κατερινακι,Δωρουλα,Ιφ,Χρυσουλινι,Ντινακι,Στεφανια μου,Καρολ,Μαρακι...ελπιζω να μη ξεχναω καμια :oops: ...πολλα φιλιαααααααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σας ειπα οτι μου λειψατε??? :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stελλα μου κ εσυ μας ελειψες πολυ..... :x

ωστε ειχες προβλημε με το λαπ-τοπ....αφου δεν υπηρχε αλλοσ λογος πιο σοβαροσ δικαιολογημενη........τα δικα μας νεα δεν ειναι πολλα αλλα ουτε κ ευχαριστα...μαλιστα ειναι κ προσφατα...... :| απο παιδικο δεν πηγε ουτε ο δικος μου γιατι δεν εκοψε την πανα,κ για καποιους αλλους λογους υπαρχει σχετικο θεμα στην ομαδα μας οποτε εχεις χρονο ριξε μια ματια....... :|

Ιφι δεν εισαι ενταξει δεν απαντησες στην ερωτηση μου...... ;):lol:

να σας ρωτησω στο γκρουπ ελληνιδες μαμαδες δεν μπενετε? εγω πιο συχνα κ απο εδω κ πολλες φορες τα λεμε με τιν Κωσταντινα.κ τη Σουλα αν τη θυμαστε......

Φανη δωσε καμια ιδεα για κουλουρακια νηστισιμα...ευκολα λεμε....ετσι....... :)

σας γραφω κ μερικα νεα στην ομαδα μας.......καλο βραδυ κοριτσια..... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας!

Καλη Κυριακη σε ολες!

Χρονια πολλα Κατερινακι μου .. Να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη με την ομορφη οικογενεια σου.

Διαβασα και τα νεα σας στο "κρυφο"...!

Μπραβο σας! Ετσι να συνεχισει το παιδι. Ολα θα πανε καλα. Το ξερεις.. ;)

Κατοπιν εορτης χρονια πολλα.... ρε Ιφιγενεια σε ξεχασα... Στις 16 του μηνα που γιορταζες..

Ενα μυαλο χειμωνα-καλοκαιρι.. το εχασα... :lol:

Στελλιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ................!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x

Καλως μας (ξανα)ρθες!!! :D:D:D

Μα δε ντρεπεσαι λιγακι? Ελειψες 4 ολοκληρους μηνες απο την παρεα μας και γυριζεις και μας λες οτι εισαι ΚΑΙ αγκαστρωτη????????????? :o:o:o:o=))=))=))=))=)):)):)):))

Δωρουλα μου τι κανετε?

Σουσουραδα μουυυυ??

Εμεις τα ιδια...

Εχω τοσα να σας γραψω .. Οχι δεν ειμαι εγκυος... :ymsick::lol:

Εχω καποια ψιλοθεματα που προσπαθω να λυσω... :roll::roll::roll:

Θα σας γραψω καποια στιγμη.. :-s

Σας αφηνω γιατι φτιαχνω μαφινς με ζαχαροπαστα.

Αυριο εχει γενεθλια η μεγαλη κορη της κουνιαδας μου και θα παμε στο παρτυ!!

Κλεινει τα 5.......!!! Μεγαλωσε το κοριτσι μας..! :x:x

Μη παω με αδεια χερια..

Τα ρουχα που της πηρα ειμαι σιγουρη οτι θα τα δει.. θα πει ωραια.. αλλα απο μεσα της θα λεει "γιατι ρε θεια δε μου εφερες παιχνιδι"?? :lol: Ετσι εκανα κι εγω... Νευριαζα με τα ρουχα... :lol::lol::lol:

Θα της παω τα κεκακια ροζουλι-ροζουλι να χαρει... να τα φανε με τις φιλες της...! :D:D

Φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααααααααααααααα \

μου λείπετε γμτ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πως τα κατα φέρνουν κάποιες και σπίτι στηντρίχα και όλο στην πορτογύρα

και το μαλλί τέντα φτιαγμένο πάντα....????

τι να πώ?????μήπως είμαι άχρηστη????

και όπως λέει και ο καλός μου αντρούλης "τι έκανες 4-5(που γύρισα από τη δουλειά και δεν πρόλαβα τιος δουλειές μου )??"

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για ένα γειά μπήκα, σιγά μη δεν έκανα σχόλιο.... :D:D:D;);););)

θα προσπαθησω, promise, να μπω να σολιίασω γιατί όπως καταλάβατε αυτές τιε μέρες μόνο εγώ έχω απουσσία...

Στελλαααααααααααααααααααααα φγήκε cityville 2 ελπίζω να το είδες.....για κανονισε το......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...