Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

kαλησπερα κοριτσια..τι λετε για παιδικα ρουχα? εγω του μεγαλου του εχω μεχρι φετος τοτε στη βαπτιση μασ ειχαν φερει παρα πολλα κ μερικα ειναι για τωρα,αφηστε που 2 χρονιες ειμαστε στα ιδια κιλα,μονο που του κοντυναν κατι φορμες αλλα τισ φοραει σπιτι αφου δεν παμε πουθενα.....τα αλλα τα πιο μικρα κρατησα μερικα για την Λενια,φορμες κ μπλουζακια που τα φορανε αγορια,κοριτσια.κ τα υπολοιπα στην κουνιαδα μου που εχει αγορακι 1 ετους......

Ιφι μου κανει εντυπωση που λες οτι χτυπησε παιδακι? κ εμενα ο μεγαλος δεν απλωνει χερι τη μικρη ζητημα να την εσπρωξε 2 αντε 3 φορες αλλα τον πειραζει αυτη πρωτα....τον τραβαει απο τα μαλια,η απο το παντελονι κ τη σπρωχνει........τι να πω αλλα κ το αλλο που ειπες οτι δεν πεζει μ'αλλα παιδακια? ισως επειδη πηγε λιγο πιο αργα κ αυτα γινανε ομαδες? τι να πω ψαξε το λιγο μην το μαλωνεις χωρις να φταει....... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κατερινα ξερω το παιδι μου οτι ειναι ατσουμπαλο αλλα οχι επιθετικο τι να πω παντως σημερα που τον πηρα ηταν καλος εκεινη της ωρα τους ειχαν εξω στη παιδικη χαρα κ επαιζαν..κ κρυφτικα να δω παως παιζει κ προσεξα οτι πολλα μα παρα πολλα παιδια σπρωχνουν ειδα οτι τον δικο μου μεσα σε 5-10 λεπτα τον εσπρωξαν 2 φορες κ τη μια φορα το αλλο παιδακι τσατιστηκε που δεν προλαβε να ανεβει καπου τον εσπρωξε κ ππηγε κ εκναε κ απο πανω παραπονα οτι δεν τον αφησε ο δικος μου ελεος κ ψεμματα απο πανω...παντως της τα ειπα της δασκαλας του κ μου ειπε δεν ξερω τι γινεται στο προαυλιο γιατι ειναι αλλες κυριες εξω εκεινη μου αναφερει τι γινεται μεσα ναι αλλα αν ενα παιδι τον σπρωχνει εξω φυσικο ειναι να αντιδρασει κ μεσα οχι οτι το θεωρω σωστο...απλα σετναχωριεμαι να μου λενε τετοια ενω δεν ειναι....τελοςπαντων καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια....επιτελους αυτη η ηρεμια δεν ανταλλασεται με τπτ...αν κ να μην ειμαι κ αχαριστη οπως σας ξαναγραψα ο μπεμπινος τελος τα ξυπνηματα...κοιμαται 12 με 13 ωρες συνεχομενα ππλεον για νυχτα (8 με 8...) κ τον ξυπναω εγω το πρωι για να τον ταϊσω κ ο Σταυρος 9 με 9.30 κλασσικα για υπνο....μεχρι στιγμης δεν εχω θεμα υπνου απο κανενα....να μην το γκαντεμιασω βεβαια....

Ιφι, αν καταλαβα καλα απ οσα διαβασα ενω δεν ειναι επιθετικο παιδι η δασκαλα του σο λεει οτι χτυπαει παιδακια;κ προβληματιζεσαι αν ειναι αληθεια ή ψεματα;κ γω θα προτεινα να περιμενεις λιγο ακομη αλλα να σιγουρευτεις αν οντως το κανει..γιατι απ οσο ξερω αυτα τα παιδια που χτυπαν στο σχολειο το κανουν παντου...

Ωραιο κ το ποιηματακι σας εμας ακομη δεν πηραν αλλα μου ειπε σημερα οτι φτιαξαν τις σημαιες...

Καλαα το βεστιαριο τελιοοοο κ ονειρο της καθεμιας φανταζομαι...κ μεις απο ρουχο πηχτρα κ οπως λετε τα περισσοτερα απο δωρα κ γω ακομη εχω ενα σωρο με τις καρτελιτσες κ το τρααγικο μου φερνουν επισης ρουχα κ για τον μικρο....εχω κανει τρεις τεραστιες νταυλαπες στο σπιτι κ παω για τεταρτη......

κοριτσια, ψαξτε για το επιδομα θερμανσης στο ΤΑΧΙΣΝΕΤ εστω κ λιγα οτι παρουμε μην τα αφηνετε την αλλη εβδομαδα ανοιγουν οι αιτησεις απ το συστημα...

καλο βραδυ σε ολες............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!

Τι κανετε?

Μερες θελω να σας γραψω.. Δεν ξερω αν το εγραψα ηδη.... βαριεμαι να ψαχνω.. :?:?:oops::oops::oops:

2 εβδομαδες στον παιδικο και πλεον εχω "αλλο" παιδι στο σπιτι.

3,5 χρονια περιπου και δεν ειχα καταφερει με ΚΑΝΕΝΑΝ τροπο να την βαλω σε ενα "προγραμμα' με τον υπνο της!

.......Πλεον κοιμαται 10:30 το βραδυ - 7:45 το πρωι, και μεσημερι 1:30-3:30......!!

Ευχομαι και πιστυεω οτι θα συνεχισει με αυτους τους ρυθμους......

Αυτο το 1-2-3 τα ξημερωματα με ειχε φτασει πολλες στα ορια μου... αλλα εκανα "μόκο"...

Ετσι ηθελε-ετσι εκανε...Τι να πω!

Θα μπω αργοτερα να σας γραψω...

Παω να στρωσω τραπεζι... Οπου να ναι ερχεται ο Β για μασα..... :D

Αμα δει τις φακες.. ουυυυυυυυ θα κανει μια χαρα...... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ :D ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΜΑΣ ΒΡΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΔΡΟΣΟΥΛΑ (ΑΛΛΑ ΛΙΓΗ, ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ;)

ΡΕ ΦΑΝΗ ΠΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΗΡΕΣ :o ΜΕ 300 ΕΥΡΩ ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ, ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ, 5 ΜΠΛΟΥΖΕΣ, 5ΠΥΤΖΑΜΕΣ, 2ΜΠΛΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑΤΑ, 1 ΦΟΡΕΜΑ, 2ΦΟΡΜΕΣ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ, ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ, (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ (ΠΧ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΥΣΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ, ΤΖΙΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ), ΜΠΟΥΦΑΝ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ,

ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΧΑΛΑΣΑ ΗΔΗ 300 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΡΜΕΣ, ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ;) ΔΩΡΑ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ?

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ 3ΜΗΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ :D ) ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΡΑΥΓΟΥΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΣΗΜ :? ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΗΣ ΦΤΑΙΕΙ, ΜΑΛΛΟΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ :? ΑΜΑΝ ΠΙΑ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ?????

ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΔΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΣΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ, 12 ΩΡΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ???ΦΟΒΕΡΟ :shock::shock::shock: ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΟ ΝΩΡΙΤΕΡΟ 23:30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΕΝΝΙΑΩΡΟ, ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ..... :roll:

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ :oops: ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΚΟΥΤΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ, :lol: ΑΥΤΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...που ειστε τι κανετε ολες.....ξερω τρεχετε ολη μερα..κ γω τα ιδια...αυτην την εβδομαδα πηγαινω εγω τον Σταυρο παιδικο οποτε η μερα ξεκιναει απ τα δυσκολα...ξυπναω κατα τις 7 ετοιμαζομαι..μετα ξυπναω τον μεγαλο με οοοοολα τα επακολουθα που εχει αυτο να ντυθει να συνελθει να φαει να γκρινιαξει κτλ....μετα ξυπανω τον μπεμπινο τον ταϊζω τον κουκουλωνω κ φευγουμε..μπορει να σας φιανεται απλο αλλα δεν ειναι...

Στεφανια, γινατε 3 μηνων ε;εμεις θελουμε μια ακομη βδομαδουλα.....ναι απο υπνο δοξα τω Θεο κατα τις 8 κοιμαται ο μικρος κ κατα τις 9 ο μεγαλος....αλλα ενω ειναι νωρις εγω ειμαι κομματια κ το μονο που θελω ειναι να χαλαρωσω δεν εχω κουραγιο για τπτ....

ΓΙα το σχολειο που ρωτησες ναι αλλα ρουχα τον φοραω καθε μερα ή μπορει το ιδιο παντελονι να το βαλει κ 2 φορες με αλλη μπολουζα....

Σας ζαλισα βραδιατικα.....καλο βραδυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια....εδω ειμαστε κ εμεισ.......ο μεγαλοσ εχει μπουκωμα απο χθες το βραδυ ζοριστικε πολυ εκλαψε με φωνη κ οπως ηταν φυσικο ξυπνησε κ η μικρη....με κλαματα..........τωρα ειναι ξυπνια κ τα δυο απο τισ 7μισι εγω πινω καφε κ λεω να κανω καμια δουλειτσα...αυτες τισ μερεσ θα ειμαι μονη κ με τα δυο κ ο καιροσ δε βοηθαει.......ουφφφφφ :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

Το λαπιτοπι μου ειναι για ΠΕ-ΤΑ-ΜΑ... :twisted:

Καταρχην καμια "τρυπα" :lol: usb δε δεχεται ποντικι-στικακι-φωτ. μηχανη κτλ......

Παραγγειλαμε ενα σκατουλακι να το Βαλουμε στην υποδοχη της καρτας μνημης μηπως γινει δουλεια...

Δε μπορω να κανω τιποτα χωρις το ποντικακαι μου........... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σας διαβαζω ομως να ξερετε! ;)

Εχω αγχος σημερα... Ειναι στην αναμονη για γεννα η πρωτη μου ξαδερφη εδω και 15 ωρες....

Ευχομαι να βγει γρηγορα τ' αγορι μας...

Θα μπω να σας γραψω νεα μας με την πρωτη ευκαιρια.

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalησπερα τι μου κανετε?δεν σας ξεχναω απλα ετρεχα με τις δουλειες μου κ ναι μπορω να πω οτι το σπιτι ειναι πλεον μια χαρα κατι λιγα ρουχα για σιδερο κ ολα ενταξει μεχρι προχθες μαζευα καλοκαιρινα αφηστε...

δοξα το θεο ειμαστε καλα ο κωνσταντινος παει καθε μερα στο παιδικι τελεια ουτε γκριναι ουτε τιποτα καθε μερα μεσα στη χαρα που τον παω τον πηγαιναω 8,30 κ τον παιρνω κατα τις 2 κ μου λεει τι ηρθες?χαχαχαχαχα αυριο εχουν κ γιορτουλα κ ποιηματακια τι καλα να μουν απο μια γωμια να τον εβλεπα αλλα το λεει πολυ γηργορα....χαχχαχα

δωρα μου εγω αυτο το κανω καθεμερα δηλ να ξυπναω 7 να ξυπναω τον μεγαλο να τον ταισω ντυσω κ μετα τη μικρη κτλ....τι να πω υπομονη το μονο καλο ειναι οτι ειναι κοντα 3 τετραγωνα κπαμε με το καροτσακι....δεν μου φαινεται δυσκολο απλα ειναι χρονοβορο με 2 παιδια....

στεφανια μου για τα ρουχα θελει καθε 2 αν οχι 3 μερες αλλα ρουχα κ τωρα που ειχε τοσο καιρο ηλιο κ τα εβγαζαν εξω....καθμερα αλλα ρουχα κ μπανιο...

κατεριν αμου περαστικα σας χρονιζετεαι σε λιγο μεγαλωσε η μικρηηηηηηηηηηηηηηηηηηη λενιω.

φανη πως τα παει η μικρη σου?οσο για τον υπνο αλλαζουν οταν πανε σχολειο κ εμεις ξυπναμε καται τις 7,30 μεσημερι κοιμαται γυρω στις 3,30 με 5 κ βραδυ 10.30 στο κρεββατι η μικρη ειναι λιγο πιο βολικη 9,30 με 10 την βαζω νυσταζει πιο νωρις...

κανΑ νεο απο της σες ντινα καρολινα μαρακι?στελλα?ολες τις θυμηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε κοριτσαρες μου?

Βρεχει στην φτωχογειτονια σημερα.......

Λυπαμαι την ανιψουλα μου που θα κρατουσε την σημαια του σχολειου, (εκτη δημοτικου)... και τωρα δε θελω να σκεφτομαι τι κλαμμα θα ριχνει στο σπιτι...... :cry::cry: :cry: Το καημενο μου....... :cry::cry::cry:

Ο μπεμπης μας γεννηθηκε υγιεστατος, πανεμορφος εννοειτε.. :D:D:D και πολυ φωνακλας.... :lol::lol:

Μα ποοοοοοοοσο ομορφα ειναι αυτα τα ζαρωμενα μουτρακια τις πρωτες μερες....... αχχχχ!!!! :D:D:D

Η μικρη μου ειναι σε κατασταση τρελας αυτες τις μερες...

Μαλλον την πειραξε ενα απ΄τα φαρμακα, τωρα διαβασα τις παρενεργειες μεσα και γραφει για αυξημενη ενεργητικοτητα..... Παναγια μου ποοοοσο ακομη? Ποτε θα περασει αυτος ο τρελοβηχας και η μυξα που εχει?

Ξυπνησε... :twisted: Σας αφηνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ,

ΦΑΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ... ;););) ΤΙ ΕΓΙΝΕ, Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΞΕΣΑΛΩΝΕΙ? :lol: ΥΠΟΜΟΝΗ, ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ :-s , ΜΑΛΛΟΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ :evil:

ΟΙ ΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΝΕΑ, ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ? ΕΜΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ(ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ, ΜΕΣΑ ΜΕ 2ΠΑΙΔΙΑ :roll: ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ) ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ, ΕΙΔΑΜΕ ΑΠ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΚΑΙ ΒΑΡΑΓΑΝ ΤΑ ΤΥΜΠΑΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΑΣ :lol::lol:

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ :roll: ΕΜΠΛΕΞΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, Ε? ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΓΙΟΡΤΗ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ?

ΔΩΡΑ, Η ΕΞΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΔΥΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ.... #:-s ΗΡΩΙΚΗ ΜΑΛΛΟΝ!!!

ΑΣΧΕΤΟ, ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΒΟΥΡΕΣ ΣΧΕΔΟΝ 360 ΜΟΙΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ :? ΣΕ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΗ ΒΑΖΩ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ :( ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ, ΜΟΥ ΛΕΤΕ? ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΤΑ... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Στεφανια μου, μεσα εμεινες κι εσυ? Πφφφφφ..... Τουλαχιστον ηρθε ο αδερφουλης σου.. :D

Για την μικρη που λες... Η καλυτερη λυση για μενα ηταν το παρκοκρεβατο.. Αλλα καθοταν με τα παιχνιδακια της μεσα, της αρεσε.. Ο καναπες ειναι επιφοβος για πτωσεις...

Τι να την κανεις βρε την σβουριτσα σου? Προσπαθω να σκεφτω..... :oops::oops:

Η Αννουλα πως ειναι με το μωρο? Την προσεχει?

Μιλησα με την Καρολ προχθες.

Ειναι καλα.Σας στελνει φιλια κ οοοοοοολη την την αγαπη!! :D

Σας αφηνω κι εγω......

Φιλια πολλααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα κοριτσια.....τι κανετε εγω αντεχω ακομη....... :| εχω απο την πεμπτη καθε μερα απο τις 7 μισι ορθια ως τισ 10μισι το βραδυ που πεφτω τεζα........ειναι κα τα δυο μπουκωμενα βαζω ορο μια στον ενα κ μια στην αλλη κλενε κ οι δυο κοιμουντε διαφορετικες ωρεσ συμαζευω λιγο το σπιτι που γινεται χαλια αμεσως ..αχχχ

παρελαση λογω καιρου ειδαμε απο το μπαλκονι.....κ μη γελασετε πρεπει να εχασα κ 1μισι κιλο αφου απο την κουραση μου κοπηκε η ορεξη.....η μικρη προσπαθει να σηκωθει,οπου παει ο μεγαλοσ κ αυτη μαζι,μια χαρα περναμε.......

περαστικα σε ολα τα αρωστα παιδακια κ τησ μανουλες τους........κ ναι για να βγει καποια μονη εξω κ με τα δυο ειναι λιγο δυσκολο αλλα γινεται.... ;):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες...επιτελους εβρεξε κ εδω αλλα οντως το παααρακανε πολυ κακοκαιρια απο χθες κ μεις εννοειται μεσα ημασταν που να παμε με το μωρο κ τετοιο καιρο....Σημερα καναμε το 2ο εμβολιο μας, ολα καλα απο βαρος 5800 πηγαμε...

Κοριτσια ηθελα τη γνωμη σας, ειπα στον παιδιατρο να κανω στον Σταυρο το εμβολιο της απλης γριπης γιατι περυσι λογω παιδικου αρρωστησε αρκετες φορες κ φετος εχω κο μικρο, κ μου ειπε οτι δεν χανουμε τπτ μπορουμε να το κανουμε...εσεις τι λετε;

Στεφανια κ μενα χτπιεται με τα παιχνιδια κ τις μουσικες πανω απ το κεφαλι του αλλα δεν τον αφηνω περιθωρια να γυρισει τον καημενουλη μαλλον πρεπει να τον ελευθερωσω λιγακι.... κ γω πιστευω οτι το παρκοκρεβατο ειναι η ασφαλεστερη λυση...

ΦΑνη να σας ζησει ο μπεμπης ευχομαι κ σε σενα εναν..να δεις κ τι γλυκα του γιου.... ;););)

Κατερινα περαστικα κ στα δυο ..ασε εχουμε βαρεθει τις μυξες κ ακομη ειμαστε στην αρχη...

Ιφι, χαθηκες ρε κοριτσι ασε τις δουλειες δεν τελειωνουν ποτέ κ γω αυτες τις μερες πιαστηκα με ντουλαπες X(X( δρααααμα κ πως βαριεμαι αυτη τη δουλεια....

φιλια σε ολες κ πειτε κ στις αλλες να μπαινουν που κ που...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα κόρες,

με πιάσανε οι αϋπνίες μου και είπα να μπω να διαβάσω τα νέα σας.

Φανή η αννούλα έχει κολλήσει με την μπέμπα, κοντεύει να τη σκάσει στα φιλιά και τις αγκαλιές, ευτυχώς δεν δείχνει να ζηλεύει, λίγο στην αρχή ήταν περίεργη η προσαρμογή αλλά όλα οκ τώρα, με βοηθάει κιόλας το μεγάλο κορίτσι μου, να πετάξει τις πάνες, να μου φέρει σαλιάρα για το μωρό, τέτοια η καλούλα μου :x

Εν τω μεταξύ βρε κορίτσια ακόμα προσπαθώ να βάλω φωτο της μικρής στην ομάδα μας να τη δείτε και δεν μπορώ να τα καταφέρω, φορτώνει φορτώνει και τίποτα! τί στο καλό πρόβλημα έχει?

μάλλον θα σας τη στείλω με μήνυμα στο φείς, γενικά δεν μου αρέσει-φοβάμαι να βάζω φωτος των παιδιών εκεί. :roll:

Ιφιγένεια σε είδα στο φεις, πόσα κιλά καλέ έχεις χάσει??? :shock: Κούκλα πάντως, φτου σου!

Κατερίνα μου περαστικά στα μικρά μωρέ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μου κανετε?εγω καλα ο αντρας μου αδιευει κ εγω εδω κανω δουλειες λιγο καθομαι κ παει λεγοντας αχ μας γυροφερνει γριπη δεν εχουμε κατι ακομα αλλα ολοι απο κατι ψιλα υπαρχουν αχ..........το καλοκαιρι 1,5 μηνα δραμα κ πριν ενα μηνα ειχα τη μικρη με συναχι κ δεκατα δεν ειχαμε κανει το εμβολιο.....

σταφνια το παρκο ειναι πολυ καλη λυση οπως λεει κ η φανη μιας κ υπαρχει γατα αλλα κ παλι μπορει να μπει μεσα σορυ αλλα με τοσο μωρο θα την εδιωχνα τη γατα για λιγο καιρο γενικα δεν τα παω καλα με τα ζωα μεσα στο σπιτι εξω οκ αλλα μεσα δεν θελω η μια η κουμπρα απο τοτε που πηρε στο σπιτι σκυλι δεν ξαναπηγα να μεινω βεβαια λεω δικαιολογιες αλλες αλλα ο κυριως λογος ειναι αυτος εδω κ 4χρονια....οσο για τα κιλα που με ρωτας ειμαι 52 καλη μου αλλα τοσο ημουνα παντα απλα λογο θηλασμου δεν κατεβαινα κατω απο 53 κ εφυγαν ολα τα πρηξηματα δες το πασχα πως ημουνα κ δες τωρα η κ στις διακοπες μεγαλη διαφορα μην πω τεραστια το θυμομουνα κ απο τον κων/νο απλα τετοια εποχη ειχα ξαναμεινει εγκυος κ αντε μανα ξανα απο τηναρχη κ χωρις διατα χωρις τιποτα.....η μικρη σου ειναι κουκλα στο ειπα φτου φτου...

φανη να σας ζησει ο μπεμπουλης κ σε εσενα να ερεθει η ωρα να μαςπεις τα ευχαριστα..η μικρη σου καλα τωρα?

η γιορτη μας πηγε τελεια ειπαμε το ποιημα μας εκανε κ παρελαση μεσατ στο παιδικο ολα καλα...θα ηθελα ν ατον δω υπομονη τα χριστουγεννα...τι αλλο?

κατρεινα μου περαστικα σας..

δωρα μεγαλωνετε ε?3 μηνων ειναι ?ποσο γεννηθηκε?αν θυμαμαι καλα ο μεγλαος μου ειχε τοσο βαρος γεννηθηκε 3100 κ επαιρνε 1 κιλο το μηνα αρα 6 κιλα ειχε η μικρη ηταβ λιγο πιο βαρια δηλ να ηταν 6500 αλλα μετα σταματανε φτανανε τα 9500 κιλα γυρω στους 8-9 μηνες κ μετα με το σταγονομετρο ο μεγαλος ειναι 14500 ναι επιτελους ξεφυγαμε απο τα 13 κιλα κ ημικρη 10500

αυτα τα νεα μας...ηταν να ερθουν τα πεθερικα μου να μας δουν αλλα με τα χαρατσια ακυρος αυτος ο μηνας πιο μετα ισως...σημερα εκανα τσουρεκια κ απο τα μαχλεπια κ τα αλλα μυρωδικα μου εχουν σπασει τη μυτη σε ενοχλητικο βαθμο πολυ εντονα....παω να ξυπνησω την οικογενεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια μου

το ξέρω είμαι απαράδεκτη.... :(:(:(:(:(:(:( .

όμως πολύ στενοχωριέμαι που ούτε καν να σας διαβάσω δεν προλαβαίνω πλέον...

είναι πολύ δραματικά τα πράγματα για εμάς τις εργαζόμενες.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εκμετάλλευση στο έπακρο...ώρες επιπλέον ωρών δουλείας (ο τόνος είναι στο σωστό φωνήεν) - υποτίθεται ότι έχω ακόμα το μειωμένο.... ΜΠΟΥΡΔΕΣ

τελοσπάντων το αποτέλεσδμα είναι ότι πιο κομμάτια δεν θυμάμαι τον εαυτό μου...χρόνος για τα παιδιά μηδέν και για τον εαυτό μου έχει πέσει πολύ κάτω από το μηδεν - πιο μείον δε γίνεται,ενα ντους και έξω από την πόρτα...υπάρχουν μέρες που ούτε αυτό δεν αντεχω να κάνω....διότι μας παίρνει ο ύπνος από τις 21:00 όλους....ο άντρας μου γυραίζει στις 7...οπότε μαζευόμαστε όλοι μαζί για κανα δύωρο....απελπιστικό ε???? :?:?:?:?

Υπάρχουν και μέρες που μη τη δίνει και τους περιποιούμαι όπως σήμερα που τους έκανα σπανακόπιτα γιατί το μαγείρεμα το χουμε κόψει (ευτυχώς :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) μιας και τα παιδιά τρώνε στο σχολείο...εμείς ότι βρούμε τρώμε....

η μερα και των 4 ξεκινάει στις 6...εμένα στις 5:30 :roll::roll::roll::roll::roll:

και στις 7 είμαστε στο σχολείο αλλά δύο παιδάκια είναι από νήπια εκεί

από βρέφη ο Γιώργος πάει πρώτος ο καημένος.....τα θπόλοιπα βρεαφακια πάνε καμιά ώρα αργότερα...

λες και τα χω βγάλει στο μεροκάματο νιώθω... :lol::lol::lol::lol::lol:

στον παιδικό των παιδιών κορίτσια είναι 76 παιδάκια :o:o:o:o:o:o 60νήπια με 3 δασκάλες και 16βρέφη με δύο δασκάλες...και χωρίς μαγέιρισα, αυτές μαγειρεύουν :o:o:o:o:o , και μια καθαρίστρια καθαρλιζει και την μοιράοζονται οι παιδικοί...

αυτές τις μερες περιμένουν προσδωπικό..

και αναγκαστικά τα περισσότερα παιδάκια φεύγουν το αργότερο ως τις 13:30....

αχ συγνώμη εχω τόσα να πω αλλά δεν μπορώ να γράψω άλλα.....

καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooooooo........!!

Kαλα Ιφιγενεια......Η μυρωδια ειναι και στη δικη μου μυτη σημερα.......!

Εκανα κεικ με κακουλε-μαχλεπι-μαστιχα χιου.... ΠΕ-ΝΤΑ-ΝΟ-ΣΤΙ-ΜΟ!

Δε σας λεω τιποτα! :D

Ειχα παρεα το απογευμα..

4 παιδακια και 6 μεγαλους... Παει το ταψι....... :lol: Το ευχαριστηθηκαν ολοι! :D

Καλε πλακα μας κανεις? 52 κιλα?????? :o:o:o

Τοσα ειχα στην Α΄ Δημοτικου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα να περασετε με τον αντρουλη σου και τα παιδακια σου.....! :x:x:x:x

Ζαιρακι... :(:(

Ειναι βαρβαρα τα ωραρια....

Κανε υπομονη, θα περασει το λουκι.

Φιλια στ΄αγορια σου!

Στεφανια....Τι καλο παιδι που ειναι η Αννουλα... ;;);;);;);;);;)

Να της δωσεις ενα τεραααααααααστιο φιλακι!!!!!

Δωρα μου δεν ξερω τι να σου πω για το εμβολιο ειλικρινα....

Εχεις κι ενα μωρο στο σπιτι... σε αλλη περιπτωση θα ημουν καθετη να μη το κανεις.

Αλλα οπως και να χει ιο θα παρει το παιδι αφου παει σχολειο.Αλλα θα περασει σε πιο ελαφρυα μορφη την γριπη...

Δεν ξερω.. Μιλησε ξανα με τον παιδιατρο σας. Ειναι ο μονος αρμοδιος να σε κατατοπισει.

Κατερινακι μου, περαστικα στα ομορφουλικα σου..

Περιμενουμε νεα σας με την πρωτη ευκαιρια.

Εχω καααααατι νευρα αυτες τις μερες.....

Ο Β εχει κανει του κοσμου τις δουλειες και ΚΑΝΕΝΑΣ δε του εχει δωσει δεκαρα τσακιστη.... :evil::evil:

Θααααααααα και θαααααααααααααα..... Δε γινεται ετσι γαμ@ την τρελα μου.....

Και την Πεμπτη πρεπει να πληρωσουμε το νοικι.......

Εγω δε δουλευω , τα εξοδα τρεχουν, ο καιρος εχει "σφιξει"... πρεπει να βαλουμε και πετρελαιο και καθομαστε ολη μερα σπιτι και μας τρωει η φαγομαρα....... :evil:

Θα κανω την παλιοκατινα μου φαινεται... Θα αρχισω τα τηλ. και οποιον παρει ο χαρος..

Αι σιχτιρ.... Σας επρηξα ... το ξερω........ Συγχωρεστε με.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νά μαι και γω, έβαλα τα κορίτσια μου για ύπνο-βέβαια κάποια μικρή κυρία γκρινιάζει από μέσα αλλά κάνω ότι δεν την ακούω :lol: - και ήρθα να τα πούμε :D

Καταρχήν έλεος Φανή και Ιφιγένεια, σταματήστε να μιλάτε για τσουρέκια κλπ κλπ, αν είχα ένα τώρα θα το τσάκιζα ολόκληρο :lol::lol::lol:

Πόσο γέλασα Φανή με το σχόλιό σου για τα κιλά και την ά δημοτικού!!!και γω όμως μία από τα ίδια, δεν μπορώ να θυμηθώ σε ποια ηλικία είχα υπάρξει 52 κιλά!!! :roll:

Δύσκολα τα πράγματα με τη δουλειά του άντρα σου, ε? Γενικά η κατάσταση αρχίζει να χειροτερεύει για όλο και περισσότερο κόσμο, πχ εμένα απέλυσαν τον αδερφό μου από τη δουλειά του, κάνουν περικοπές προσωπικού κάθε λίγο και λιγάκι :cry: και όποιον πάρει ο χάρος.... :evil:

Ζαϊρα άσε, και γω δεν θέλω να το σκέφτομαι πώς θα είναι αργότερα τα πράγματα που θα επιστρέψω στη δουλειά, ήδη πέρσι που δούλευα και είχα μόνο το ένα παιδί έτρεχα πανικόβλητη να προλάβω τις δουλειές μου, τώρα με τα δύο..... :?

Ιφι για τη γάτα που λες, καλέ δεν μπορώ να τη διώξω την καημένη-ούτε και υπάρχει κάποιος να τη δώσω για λίγο-, την έχω από μικρό γατάκι, πριν γεννήσω την Άννα. Άσε και νιώθω και τρελές τύψεις -όποτε το θυμάμαι βέβαια :roll: - που κάποτε την είχα στα όπα οπα και τώρα ξεχνάω και την ύπαρξη της λόγω των παιδιών(φτου μου τώρα που το σκέφτομαι, καλά που ασχολείται μαζί της η Άννα :oops: )

Δώρα εμένα μόνη της η παιδίατρός μας μου είπε να κάνει φέτος η μεγάλη το αντιγριπικό λόγω του μωρού. Κ γω συμφωνώ γιατί δεν έχουν μωρέ αντισώματα ακόμα για να ανταπεξέλθουν στις διάφορες ιώσεις και δεν πρέπει να παίρνουν αντιβιώσεις, έτσι νομίζω δηλαδή... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο απογευμα κοριτσια.....

zairaki μου....καταλαβα ισα που προλαβενεισ να δεισ την οικογενοια σου με δυο λογια.....αχ κοπελα μου ξερουν πως ο κοσμοσ εχει αναγκη απο ενα μεροκαματο κ το εκμεταλευονται..... :evil: τα παιδια ξυπνανε ευκολα τοσο πρωι? βλεπω τα δικα μου που ξυπναμε με τις 8 μισι πολλες φορες κ λεω κοιμηθητε ακομη που δεν εχει σχολειο...... ;)

Φανη ξεχασα να ευχηθω για το μπεμπη σας καλε....να σας ζησει το μωρακι.....τα παιδια κλεισανε εβδομαδα αρωστα ακυρωσαμε κ το εμβολιο που ειχε χτες η Λενια θα παμε την παρασκευη τωρα....... ;) οσο για τα νευρα καταλαβενω δυσκολο να δουλευει καποιος κ να μην πληρωνεται...... :|

Στεφανια η μικρη σου κουκλα κ στο ξαναλεω φαινεται για πιο μεγαλη..την Αννα δεν την εχω δει τοσο μωρο να σου πω αν μοιαζουν....για τη γατα τωρα κ εχω εχω αδυναμια στισ γατες αλλα με τα παιδια οχι.....φημες λενε πως ζηλευουν τα μωρα κ ορμανε πανω τους γιακαλο κ για κακο εχε το νου σου..... :roll:

Ιφι εκανες τσουρεκια? κ εγω τυροπιτακια τα τρωει πολυ ο Παναγιωτης μου......αλλα εστειλα στην αδερφη κ τη μανα μου κ σε μια μερα εξαφανιστηκαν........ :lol:

αλλα νεα σημερα ενιωθα τρομερο πονο στο στομαχι μετα απο πολυ καιρο μην πω κ χρονια......η μερα μου ξεκινησε 6 κ κατι το πρωι τα καμαρια μου ειχαν αυπνιες.....κ μετα μεχρι το μεσημερι ειχα κοσμο ηπια κ 3 καφεδες κ μετα ελεγα τι βλακειες κανω.......... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααα!!!

Καλο μηνα να εχουμε....!! :D

Τι κανετε?

Εγω πηγα τη μικρη στο σχολειο, ηπια τον καφε μου με την κουμπαρουλα μου και τωρα σπιτι......! :D

Σημερα θα τηγανισωωωω!!!! :oops::oops::oops:

Πηρα κοτοπουλο. Θα το κανω σνιτσελ.. (επιυθυμια του Β)..! :D με ρυζι και πατατες.. :mrgreen:

Ριχνει μιαααααααααα βροχη... τι να σας λεω.

Αλλα ευτυχως δεν εχει κρυο...

Δε θελω να αναψω τα ριμαδοκαλοριφερ.... Αλλα και πως να τα αναψω αφου δεν εχει σταγονα πετρελαιο ο λεβητας? :lol::lol::lol::lol:

Παω να σιδερωσω.... εχω βουνα... :evil:

Φιλια πολλα σε ολες και περαστιακ στα αρρωστουλικα.. :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μηνα τι μου κανετε?

ντινα μου ειναι δυσκολα καταλαβαινω δουλεια σπιτι παιδια λουκι κ ειδικα οταν εισαι σε μεγαλη πολη με αποστασεις...κ ειδικσ το 5,30 ειναι βαραβαρη ωρα εγω παλι στις 7....αν δουλευα κ εγω σιγουρα 6...αχ υπομονη τωρα για τα μικρα τι να κανεις για να εχουν ολ α αυτα πρεπει να γινουν θυσιες θυμασαι περισυ που δεν στα πηραν κ γκιρνιαζες ?τουλαχιστον τωρα πανε...κ περνανε καλα

φανη μου οσο για τη δουλεια κ εγω θα ηθελα να ειχα μια 4ωρη να σου την αληθεια οπως ειχα...καλα θα ηταν ας ελπισουμε να βρω οταν θα παει κ η μικρη παιδικο..ως τοτε υπομονη μιας κ μολις τελειωσει το ταμειο κ του χρονου χειμωνας πως θα βγει δεν ξερω για φετος τη βγαζουμε...για τα κιλα οταν ημουνα στο γυμανσιο ειχα 33 κιλα σε πληροφορω αρραβωνιαστηκα με 48 κ στην αρχη που ημουνα με τον αντρα μου το 2002 με 46 οποτε γενικα ημουν απολυ αδυνατη τωρα ειμαι καλη...

δωρα για το εμβολιο κ εγω ειμαι λιγο κατα αλλα οταν το παιδι αρρωσταινει πολυ συχνα κ υπαρχει κ αλλο μωρακι καλα ειναι να γινεται ας πουμε ο ανηψιος μου που ειναι 6 χρ απο τοτε που γεννηθηκε τους 6 μηνες που ειναι χειμωνας του 4 και ειναι αραρωστος με αντιβιωσεις κ αυτο τι να το κανεις...ο μεγαλος σου γενικα αρρωσταινει ευκολα?θηλαζεις ακομα?γιατι ανθηλαζεις τον προφυλασεις απο πολλες ιωσεις κ αν κολλησει θα το περασει πολυ ηπια μιας κ θα παιρνει αντισωματα απο εσενα...στον μεγαλο μου ενας πο τους λογους που το συνεχισα ως το χρονο ηταν αυτος για να μην αρρωσταινει οπως κ τη μικρηα αργοτερα αλλα ενταξει στη μικρη ηταν αποκλειστικα θηλασμος σε σχεση με τον μεγαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερουδια!

Μα............. :o καμια δε μπηκε ολο το Σ/Κ.......???

Θα σας μαλωσω!! :P

Εμεις απο Παρασκευη μαζευαμε ελιες.. και Κυριακη πηγαμε βγαλαμε και το λαδακι μας!!! :D:D:D

Πηγαμε πολυυυυυυ καλα! Αν και λιγα δεντρα (41)... Βγαλαμε το λαδι της χρονιας για 3 σπιτι...

Το δικο μας, της αδερφης μου και της μαμας μου.. :D

Εχω τετοιο πιασιμο.... λες και ετρωγα ξυλο :lol::lol: 2 μερες........ :lol::lol:

Η μικρη εχει απιστευτο βηχα... ρε κοριτσια εχει μυξες σχεδον 1 μηνα.......

Τα σιροπια δεν εκαναν τιποτα. 10 μερες τα πηρε.. :(

Ολη νυχτα την περασαμε αγκαλια στην κρεβατοκαμαρα, με βηχα και εμμετο... :(

Καλα το εμμετο τον εχουμε στο τσεπακι....... =p~=p~=p~=p~=p~

Καλεεεεεε........ Η Στελλα που χαθηκε? Μιλησε καμια μαζι της? Εχει να εμφανιστει καιρο... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλη εβδομαδα κοριτσαρες...Φανη δεν εχουμε κατι να γραψουμε κ ετσι δεν μπηκαμε.....εδω ειμαστε σταθερα,πεζουμε με τα παιδια κανουμε καμεια δουλιτσα κ αντε παλι απο την αρχη....... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...