Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

ante biky τερματισες :lol::lol::lol: ακομα?μα μμια περιεργεια τη εχω να δω ποσα κιλα θα βγει ο γογαντας

σημερα καναμε το χρονο του μπαμπα :cry:

φιλια σε ολες..μα τι ωραιο πραμα να εχεις ΑΔΕΡΦΙΑ..κ ποσο μαλλον διπλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθέρα Καναδή, μια και σε βλέπω ονλάιν, να σου πω ότι έκανα τα κοτομπέικον και βγήκαν......μούρλια!!! :D:D:-*

τα άφησα με την μαρινάδα τους στο ψηγείο πάνω από ώρα.....τέλεια, θα τα ξανακ΄νω και κυρίως όταν ανοίξει ο καιρός για χψήσιμο έξω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! :x:x:x

Θουλάκι μου να χαιρεσαι τον Ντοντό κοριτσάκι μου, να ειναι πάντα καλά το παιδι και ευτυχισμένο!!

Λένα αυτη τη ζαχαρόπαστα την είδες?? http://mamadoparea.blogspot.com/2012/01/3.html

Βικυ ακομη εδώ καλέ!! ?

Συμπεθέρα χάρηκα που σας άρεσαν, έχει ςποολύ δικιο, στο μπάρμπεκιου θα ειναι τέλεια!! :x:x

Ιουλία περαστικά βρε συ!!

Χαιρομαι που συναντηθήκατε Αθηναίες, σας φαντάζομαι!

Εμεις καλά έχει πολυ καλή μέρα, λέμε να πάμε βόλτα αλλά βαριέμαι να σας πω την αλήθεια..

Φιλάκια!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,τι κάνετε? εμείς ακόμη άρρωστοι... ειλικρινά δν την παλεύω ,εχουμε αμελήσει πολύ τη μικρή γτ και οι δύο σερνόμαστε...το πρωί βγήκα και πηρα παναντολ κοντ εντ φλου ,οταν τα παιρνουμε ειμαστε λίγο καλύτερα... Βίλυ θα ανοίξεις καινούργιο? οταν λες +- δηλ 600 πανω ή 600 κατω ? εγω δν τον πιστευω τον υπερηχο ,μας ελεγε 3300 και βγηκε 3870!! 5 κιλο τον κοβω τον Λεωνίδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...