Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουμπαρουλα πιασε μερικες μαργαρητες....

αν και εσυ επρεπε να ανοιξεις το τρενακι νο 69 και οχι το νουμερο 61 :lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια μονο εγω δεν εχω ακουσει τη φωνη σου...τστστστστστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουμπαρουλα....αχ ουτε το νουμερο δεν μου καθεται....!

Γιωτουλα να χαιρεσαι την κουκλα σου!

να ειναι παντα ζωηρη και να αποκτησει γρηγορα αδελφακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για το 69!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε να σε παρω τηλ να με ακουσεις κι εσυ!!!!!οχι για να μη σου μεινει κι εσενα η εντυπωση οτι εχω φωνη νταλικερη!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βικυ κανε μια επεξ.στο τιτλο και βαλε μπροστα το "εξπρες του Βυζονυχτιου Νο 61" γιατι θα μπερδευτουν!!αν δεν ηξερα οτι θα τον βγαλετε Λεωνιδα το μπεμπε σας ουτε που θα μου πηγαινε το μυαλο!!!! :lol:

Αντε καλως να μας ερθει κι αυτο το μικρο αντρακι!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!! Γεια σου...αφρονταιτ...τωρα το ειδες;;;;;

τελεια..καλε εγω δεν περιμενω να εχεις φωνη νταλικιερη...ειχες γλυκεια φωνη στο ονειρο μου..σειρηνα ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ...

ΕΙΧΕς ΜΑΓΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΑΙ ΜΑς ΕΔΩΣΕ ΣΟΥΙΤΑ PRIVATE POOL KAI OXI SHARING POOL...ΑΧ..ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΩΩΩΩ μη με ξυπνατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Καλορίζικο το νέο τρενάκι και καλοτάξιδο...

Βικάκι ελπίζω να φτάσει γρήγορα στον προορισμό του το τρενάκι!!!!!!Με το καλό να έρθει ο παίδαρος και να καταφέρεις να θηλάσεις...... =))=))=))=)):)):)):))

Χρόια πολλά στην Κωνσταντίνα μας τη γαλανόματα..... :mrgreen::mrgreen: Να τα εκατοστήσει!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Το εχασα το προηγούμενο τρενάκι....... :cry::cry::cry::cry::cry: Παρασκευή έπαιρνε φωτιά ο κώλος μου.....Σ/Κ δεν μπάινω..Οπότε.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Σάββατο πρωί πήγα γυναικολόγο......Μου έκανε τεστ ΠΑΠ, με είδε κιόλας από κάτω :oops::oops::oops: και μου είπε ο τράχηλός μου είναι τέλειος....Λες και δε γέννησα... :mrgreen::mrgreen: Του είπα ότι σκέφτομαι να πάω να κάνω και υπέρηχο και μου έβαλε χέρι :oops::oops::oops: και μου είπε ότι είμαι άψογη, δε χρειάζεται.... :D:D:D Μου έκανε και ψηλάφιση, μου κοίταξε αδένες και επίσης τέλεια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ελπίζω το ίδο τέλειο να βγει και το ΠΑΠ.... :roll::roll::roll::roll:

Όλη την ώρα μας έλεγε "Πόσo καλά με διατηρεί ο Γιώργος..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Λεφτά δε μας πήρε καθόλου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χθες ήταν να πάμε την Ιω σε μια παιδική παράσταση, τον "Αυτοκράτορα της σοκολάτας" με τον Ρώμα στο Ρεξ...Πάμε, ζητάμε τα εισιτήρια και μας λέει "Δε θα γίνει η παράσταση γιατί έχει διαδηλώσεις και φοβόμαστε για επεισόδια..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Τελικά, καταλήξαμε στο verde για καφεδάκι..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σήμερα η Ιω πήγε σχολείο...Μα πόση χαρά είχε η ψυχούλα μου...." :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η μπέμπα με έχει ξετινάξει....Δεν κοιμάμαι...Με έχει ξεσκίσει...Τη θηλάζω, κοιμάται με το βυζί στο στόμα και πάω να την τραβήξω να της βάλω πιπίλα και ουρλιάζει και χτυπιέται....Δεν αντέχω άλλο.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Αν δε σκεφτόμουν πως θα την ηρεμώ, μπορεί να σταμάταγα θηλασμό...... :oops::oops::oops::oops::oops: Είμαι απελπισμένη.... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

με το καλο βικυ!!!!! :):)

καλε τονια!!!! σε ειχα πιο αντιογυναικα βρε παιδι μου..δηλ. πιο τσαμπουκα καταλαβες??? ;)

οχι και νταλικερη!!!! :lol::lol::lol::lol:

γιωτααααα!!!! πολυχρονη η κωνσταντινα μας!!!! να ειναι παντα γερη και δυνατη!!! :):):)

εχθες περασαμε πολυ ωραια αλλα για λιγο :evil: τα ματς μου μεσα :evil::evil:

σας φιλω!!! :):):)

ααα χρυσα περαστικα ρε παλι!!! :(:(

γωγωκααααα!!!!! καλοδιατηρημενη ε???? τρελη ρε εισαι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω καλοδιατηρημενη...χαχαχ..σαν τις Καρυατιδες στο ερεχθειο εισαι μαρι!!!!!!!!

διλαδη δε σε "χρισημοποιει " καθολου ο Γιωργακης;;;;; :o:o:o:o:o:o

αχ σε καλο μας...γελασαμε και σημερα

βενετια τα φιλια μου...

με επιασε πονοκεφαλος..λετε να με κολησε το "καμαρι μου"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μωρο τρωει πατατοκεφτεδακι !!!! ευτυχως ειχα βαλει λιγο αλατι και η πατατα το εξαφνισε !!! :o:lol::lol::lol::lol::lol:

ναι καλε το μωρο χρυσα ,δεν ειναι με κακια ματι (αν πιστευω σε αυτο η νομος του μερφι ) αλλα καθε φορα εκει που θα λεω "μην φοβασε πεφτουν αλλα δεν παθενουν τιποτα ετσι ειναι τα μωρα " εκει πευτει και παθενει ...μηπως εγω το ματιαζω ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα ο Μ καλα καλα δεν μαθαμε τα τσισα εκει εκανε και τα κακα !!! αχ χαρικα πολυ που του εδωσα ενα κιντερ αυγο για μπραβο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβαζομαι και εγω μετα απο μια ωρα ψαξιματος του τρενακιου :lol: Ουτε καν ηξερα οτι ο μικρος θα λεγεται Λεωνιδας! Ωραιο ονομα! Με το καλο Βικακι μου!!

Αφρο εδω ο σορβας απο το μπλογκ της Γιωτας http://ntintinasmom.blogspot.com/2011/0 ... st_30.html Μπραβο για τα κακα!!!

Χρυσα ουτε εγω βαζω αυγο, μονο ρυζακι κτλ. Ουτε αυγολεμονο κανω μετα, δεν το τρωμε.

Εκανα τηγανια σημερα μιαμ μιαμ ειχα πολυυυ καιρο να κανω. Περιμενω τον Π. και την Ε. να ερθουνε να φανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ήταν σορβάς αυτό που είχα φάει κάποτε στη Δράμα δε μου άρεσε καθόλου :ymsick:

Μου ήρθε να ξεράσω κανονικά

Είχε γιαούρτι, κοτόπουλο νομίζω και πάπρικα ή κόκκινο πιπέρι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε αθεόφοβες!!! :!:

Ανοίξατε νέο τρενάκι;;; Έχω πολύ διάβασμα!

Το Βικάκι ακόμα εδώ; :D

Με το καλό κοριτσάρα μου!!! :D:D:D

Σας φιλώ όλες, σήμερα έχουμε εμβόλιο! Άουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο βικακι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: πανω απο ολα γερο κ αργοτερα καλος χρισττιανος :P:P:P:P:P

ψηνω τωρα 25 τσουρεκακια μικρα για αυριο για το σχολειο..αυριο εχει γενεθλια κ η γεωργια :lol::lol:

ρε αφρο σε πηρα τηλ :roll::roll::roll:

επισης μα ποσο γελαω οταν λες ο πανουλης εφαγε αυτο..κ μετα βαζεις αυτη τη φατσα :o:o:o:o

του το πηρες?δε εκλαψε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ γω χρυσα δε βαζω αυγο ;)

γωγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x

η αναστασια δε εμφανιστηκες..κ χθες δε με πηρε..τι εγινε :roll::roll:

σορβαςςςςςςςςςςςςςςς :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

μου θυμιζει τη μαμα μου

βραζεις νερο..ριχνεις ρυζι...κ δυοσμο...μετα περνεις γιαουρτι(κανονικα ειναι εμ υλιστον)να ειναι θερμοκρασια δωματιου..κ οταν βρασει το ρυζι περνεις με τη κουταλα ζουμι το βαζεις σε ενα πιατο που εχεις βαλει το γιαουρτι να ενωθει καλα..κ μετα το ριχνεις..

εγω το ελεγα σουπα με σκουπιδια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...