Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

Χρύσα περαστικά, πάλι άρρωστοι ε? :?

για τα κοτόπουλα που λες, αν είναι ελευθέρας βοσκής, ακόμη και δικά σας να είναι, δεν είναι και σίγουρο ότι είναι καλύτερα από τα άλλα βιο γιατί το έδαφος δεν είναι το ίδιο καθαρό, όπως ήταν όταν ήσουν μικρή!! :!:

Παναγιώτα περαστικά και σε σας :x

σήμερα τα παιδιά μπορούσαν να φορέσουν πάλι τις στολές τους, ο Λ. δεν την φόρεσε γιατί μου είπε ότι είναι βαρετό :? , αλλά τελικά από όλα τα παιδιά του σχολείου ζήτημα να είχαν φορέσει την στολή 3!!! :roll::roll: ....μετά περάσαμε από τον παιδικό της Ρ. για να δει ότι είναι κλειστό και η εξώπορτα ήταν ανοιχτή :evil: ....ίσως ήταν η διευθύντρι ή η γραμματέας μέσα......και μου λέει "ανοιχτό είναι"....τελικά πήγαμε γύρω γύρω και της έδειξα ότι όλα είναι κλειστά, αίθουσες, φώτα, καθόλου παιδιά και έτσι πείστηκε και σγυρίσαμε σπίτι!!!! :roll::roll::roll:

Ιουλία :ymparty: [smilie=occasion13.gif] ό,τι επιθυμείς, πάντα ευτυχισμένη και χαμογελαστή :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Αναστασια+Αργυρουλα!!! :D:D

Καλε ψηλέγκω σαν τι αστειο θες να σου πω;;;θες να βρω κανα ανεκδοτάκι;;;

θες να σου πω ιστοριες καθημερινής τρέλας;;;Για πες... :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Καλεεε σημερα γιορτάζει η γυμνασμένη γάμπα;;; :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ιουλία μου να εισαι πολύχρονη κοριτσάρα μου!!!!Ολα να πάνε καλά και όπως εσύ τα θες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Σας μιλάει ο αυτόματος τηλεφωνητής της γιαγιάς...

-Καλημέρα, αυτή τη στιγμή απουσιάζω, παρακαλώ αφήστε το μήνυμα μετά τον χαρακτηριστικό ήχο beeeeeppp …

-Εάν είσαι ένα απο τα παιδιά μου πίεσε 1 ή 2 (ανάλογα ποιο παιδί είσαι) και στη συνέχεια χρησιμοποίησε τις επόμενες επιλογές :

-εαν θέλεις να κρατήσω τα παιδιά πίεσε 2

-εαν θέλεις να σου πλύνω τα ρούχα και να σιδερώσω πίεσε το 3

-εαν θέλεις να κοιμηθούν τα παιδιά εδώ πίεσε 4

-εαν θέλεις να πάρω τα παιδιά απο το σχολείο πίεσε 5

-εαν θέλεις φαγητό να στείλω στο σπίτι πίεσε 6

-εαν θέλεις να έρθεις να φας εδώ πίεσε 7

-εαν χρειάζεσαι λεφτά πίεσε 8

-Εαν θέλεις να με καλέσεις για δείπνο ή να με πας στο θέατρο απλά άρχισε να μιλάς

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλα εαν ειναι δικα μας τα κοτοπουλα ξερω τουλαχιστων τι τρονε- οχι ελευθερας βοσκης δεν αγοραζω, τρωμε μονο δικα μας αυτα τα οποια ξερω τι τρωνε και ξερω οτι δεν τα ταιζουν αποφαγια και αυγα, αλλιως δεν τροω .

Τζουλι μου χρονια πολλα με υγεια....οτι επιθυμεις να το βρεις μπροστα σου!!!

παναγιωτα εσεις καλα;;;;;

Βασικα χτες μου ειπε η παιδιατρος οτι κυκλοφορει μια ιωση η οποια κανει πολυ υψιλο πηρετο που κραταει 5-6 ημερες οποτε Τασια υπομονη, οπλισου....

ο Χριστοφορος δενε χει πολυ πηρετο αλλα δεν μπορει να ανασανει και φυσικα ουτε να φαει καλα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Χιονιζει παλι πανω που ελεγα τελος το χιονι για φετος..ελπιζω να μην ριξει πολυ το απογευμα εχω οδηγηση.

Ιουλια πολυχρονη να εισαι κοριτσαρα μου και να μεινεις οπως ακριβως εισαι! Πολυ σε παω! Να σε χαιρονται οι αντρες σου και με μια κορη ευχομαι!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Αναστασια πεσμενη παλι? :( Και εγω θελω να γελασω αλλα που... Υπομονη με την Αννυ στα τελειωματα της ειναι η ιωση.

Αργυ :lol::lol: το ανεκδοτο!! Εδω δεν το γιορταζουν τοσο πολυ το καρναβαλι απο οτι καταλαβα. Χθες ηταν ανοιχτα ναι και σημερα το ιδιο. Πως τα παει η Ρ. με τον παιδικο?

Παναγιωτακι παλι αρρωστοι μωρε? :( Περαστικα στον μικρουλη!

Νατασα κανε κοπι παντα..εγω ετσι κανω και δεν χανω τιποτα. Οι μικρες καλα?

Χρυσα δυσκολο το βραδυ σας! Κουραγιο μανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α λενακι το αυγολεμονο ουτε εμεις το τρωμε, ολες μας οι σουπες ειναι ανευ αυγολεμονου..κλασσικοι ποντιοι γαρ...

πειτε καμια ιδεα..εβγαλα μοσχαρι να ξεπαγωσει..τι να το κανω..κοκκινιστο με πουρε η γιουβετσακι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δε διαβασα..

πηγα το μικρο στο κεντρο υγειας..

μαλλον δε γλιτωνουμε τη αντιβιωση..κ οσο ελεγα αυτο το παιδι δε θα παρει αφου δε παει σχολειο :cry:

εχει παρα πολυ υγρο ειπε κ καλυτερα να το δει ορυλα..με εδωσε αντιβιωση αμοξιλ των 500

εγω δε δινω αν δε παω στο δικο μας ορυλα..μακαρι να το παμε το απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου κλεισε ραντευου αμεσα.

Εαν εκτος απο το υγρο εχει φλεγμονη τοτε να παρεις αντιβιωση

περαστηκα ρε συ,,,, :(:(:( το καημενο..πολυ τα λοιπαμαι τα μικρουλια που ταλαιπωρουνται ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εγώ θέλω κοκκινιστό με πουρέ!!! :roll::lol::lol::lol:

Λενάκι εδώ γιορτάζεται πάααααρα πολύ :D , αφού αρχίζει ο εορτασμός από μία εβδομάδα νωρίτερα και πιο παλιά την προηγούμενη εβδ. την Τετάρτη ήταν ημιαργία και σαν σήμερα πάλι ημιαργ.!!! :roll::roll:

Αναστ. σου έβαλα ανέκδοτο για να γελάσεις :roll::roll::roll:

κάπου έχω και ένα άλλο με πόντιους, πρέπει να ψάξω να το βρω :roll::roll:

Θούλη περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι φωτο ειναι αυτη αργι????????????

λενακι τεεεεεεεεεεεεεεεεεεελεια η ειρηνουλα μας...

ιουλια σε εστειλα πμ :D

χρονια πολλαααααααααααααα..τα ποσα κλεινεις καλε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οτι επιθυμεις κοριτσαρα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

αναστασια ακομα ρε? :cry::cry::cry:

εχασε κανα κιλο :P:P:P:P

μαρια καλε τι φωτο εχεις κ σ..για πεςςςςς

νατασα ακομα με περνεις :twisted:

τα φτερα της κουκου τα εκανε η πεθερα..κ τα ποδαρακια ;)

παναγιωτα πυρετο εχετε?περαστικα ρεεε

βικυ ακομα εδω? :P:P:P

αφρο αντεχεις??????????????????

καρολ ποτε σταματας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη να εξηγήσω για την φωτό: εδώ όλα τα βαγονέτα των καρναβαλιστών έχουν διάφορα γλυκά που πετάνε στον κόσμο, έτσι όλοι έρχονται με μια τσάντα ή δύο και μαζεύουν ό,τι πιάσουν :roll::roll::roll: .....την πρώτη φορά δεν ήξερα και μου λέει ο άντρας μου, να πιάσω και εγώ αν θέλω....έτσι τώρα πάμε με μια τσάντα και μαζεύουμε.....πετάνε, σοκολάτες, βάφλες, καραμέλες, κουτί σοκολατάκια, πατατάκια, χαρτομάντηλα και ό,τι άλλο φανταστείς!!! :roll::roll::roll: χαμός γίνεται κυρίως αρέσει στα πιτσιρίκια.....ακόμη και αλκοόλ δίνουν!!! :roll::roll:

έτσι αυτά που βλέπεις στην φωτό είναι ό,τι μαζέψαμε εμείς...πάρα πολλά!!! :D τώρα το ερώτημα είναι ποιός θα τα φάει!!!!....κάποια θα πάνε στα σκουπίδια :!:

Θούλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για τις φατσούλες σου για το ανέκδοτο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ...ναι ΤΩΡΑ ξυπνησα :P:P:P 10 και 30 :D

Αργυ να σου πω οτι δεν κανει σε γιογιο αλλα στην τουαλετα !!!

Χρυσα....αχ θελ τοσα α σου πω ....αλλα θα πω μονο ....πολυ απο εμας δεν εχουμε πια την πολυτελεια να αγοραζουμε "βιολογικα" με 2κατι το κιλο και κοτοπουλο "βιολογικο" που εχει την τιμη για μοσχαρι ...

τελος δεν πιστευω οτι ειναι βιολογικο ,αν δεν ριξεις φυτοφαρμακο η δεν βαλεις λυπασμα σοδια για εμποριο (και οχι για το σπιτι σου) δεν εχεις με τιποτα ,ασε που το χωμα εχει μεσα ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!! κανενας δεν εχει κανει αργαναυπαση το χωραφι του για 3-4 χρονια και να εμπορευτει μετα βιολογικα ...και αντε και να εκανε εναν χρονο τα γυρο γυρο χωραφια (γενικα το περιβαλων) εχουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!!

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι βιολογικες μπανανες ειναι σαν φενιζολ !! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη ωραια εθημα εχετε...

παντως εδω στην Ελλαδα ..και δεδομενης της καταστασης..θα γινοταν κυριολεκτηκα ΣΦΑΓΗ ΣΤΟ ΠΟΙΟς ΘΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙ...

Ασχετο...εχουμε μια νουτελα στο σπιτι..και ο Χ την εχει στο φτυσιμο..η αυτο το παιδι ειναι υπερβολικα της υγεινης διατροφης..η δεν του εχουν δωσεισ τον παιδικο να δοκιμασει

Αφρο αυτοι που ανεφερες ειναι μονο μερικοι απο τους λογους για τους οποιους δεν αγοραζω βιολογικα, θα μπορουσ ανα σου πω πολλους ακομα..

τα μερικα που αγοραζω απο αυτα που ειπα- εχουν να κανουν αποκλειστηκα και μονο με την υπερβολικη χριση φυτοφαρμακων στις συμβατικες καλλιεργιες και μονο, εαν υπαρξει παραγωγως που μπορει να μου εγγιηθει με αποδειξεις και χιμικες αναλυσεις οτι δεν χρισημοποιει τοσα φυτοφαρμακα τοτε δεν εχω προβλημα να αγορασω και συβατηκα, αλαλ παιρνω κυριως μονο απατατες καροτα, μπροκολο τρογαμε οσο εβγαζε το χωραφι μας τωρα πια δεν υπαρχει...

Επισης ενα κοτοπουλο το οποιο εχει ζησει μια "ελευθερη" ζωη το κρεας τους ειναι σκουρο, οχι λευκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αργι κ τα πιαδια σου δε πεσαν με τα μουτρα στα γλυκα? :roll::roll::roll:

δεν τους επιτρέπω :roll::roll::roll:

αν φάνε θα φάνε κάθε μέρα και από λίγο και πολλές φορές τους λέω μέρα παρά μέρα....γενικώς τα κρύβω....και είπα στον άντρα μου να πάρει μαζί του στην δουλειά για να μειώνονται :roll::roll:

δεν θέλω να τρώνε πολλά γλυκά και ειδικά η Ρ. επειδή είχα διαβήτη κύησης και υπάρχει κίνδυνος στην εφηβεία να αποκτήσει διαβήτη τύπου 2,.....οπότε πρέπει να προσέχει :!::!:

Αφρο συμφωνώ με αυτά που λες 100%, αυτό ακριβώς ήθελα να πω για το έδαφος!!! :!::!:

αν κάνει στην λεκάνη ακόμη καλύτερα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα σαν τον Χ. είναι ο Λ. και να μην φάει σοκολατοειδή δεν τον νοιάζει!!! :? νομίζω επειδή μέχρι και 3 ετών δεν του έδωσα τίποτα γλυκό για αυτό και δεν τα τρώει, πολύ σπάνια.....αφού να φανταστείς μία σοκολάτα την άνοιξε και έκανε ένα μήνα για να την τελειώσει με δική μου βοήθεια :lol::lol::lol::lol:

ενώ η Ρ. είναι το αντίθετο, θέλει κάθε μέρα να τρώει νουτέλα!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρες!

Δεν σας έχω διαβάσει, αλλά να πω μερικά, γιατί θα τα ξεχάσω...

Νένη και Γιώτα, έστω και καθυστερημένα... :oops:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τα παιδάκια σας, να ζήσουν, να τα εκατοστήσουν, να τα χαίρεστε!!! :x:x

Τόνια!!! :YMHUG::YMHUG:

Έλιωσα με τα αποκριάτικα μικρά σου!!! Αγάπες μου!!!! :D:D:D

Η στολή της φραουλίτσας είναι πραγματικά τέλεια και πάει τρελά στη μικρή σου Αυλωνιτίτσα!!!! :P:D

Αλλά κι ο Πήτερ Παν... :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Κούκλος!!! Τι παιδί!!! :x:x Τον είδα και σαν να ήχησε πάλι στα αυτιά μου... "Που είναι τα λουκάνικα;;;; Που είναι τα λουκάνικα;;; Που είναι τα λουκάνικα;;;" :)):)):)):)) Μου έλειψε η σκατόφατσα!! 8-):P

Εμείς πήγαμε χθες παιδίατρο...

Κάναμε το εμβόλιο, η τσούπρα η μικρή πήρε 800γρ παρακαλώ :ymparty: (αναπλήρωσε και τον προηγούμενο μήνα που δεν πήρε τίποτα!) :P

Ρώτησα και την παιδίατρο, αυτό που τις τελευταίες μέρες μ' έχει ψιλοτρελάνει... :roll: Εδώ και μία εβδομάδα είδα ότι "φεύγει" το δεξί ματάκι της Β. :? Όταν χαλαρώνει, αφαιρείται... Το βλέπω να αλληθωρίζει. :( Κι επειδή με τα οφθαλμολογικά δεν έχω εμπειρία, τρελάθηκα!! :( Μου είπε ότι ούτως ή άλλως είναι καιρός για οφθαλμολογικό έλεγχο και να την πάω σε οφθαλμίατρο άμεσα, γιατί ίσως έχει ξεκινήσει κάποια διαθλαστική (έτσι μου το είπε;):roll: ανωμαλία... :roll:

Θα κλείσω ραντεβού όσο πιο γρήγορα μπορώ. :(

Έχετε παρόμοια εμπειρία τσούπρες;

Άρχισα μέρες τώρα να την προετοιμάζω τη Β, ότι θα πάμε στον οφθαλμίατρο, γιατί είναι μεγάλη φοβιτσιάρα, της είπα ότι θα πάμε, θα δει και τα μάτια του μπαμπά ο γιατρός κλπ κλπ κλπ. Μου έλεγε "δε θέεεεελω, μμμμμμμ...." νιαούριζε!!! :? Ώσπου βρήκα το κουμπί της... :lol: "Μπορεί να μας πει να φορέσουμε γυαλιά ρε Βασούλι", της λέω κι ενθουσιάστηκε!!! :lol::lol::lol: Δεν θα ενθουσιαστεί το ίδιο και στην πορεία, αλλά βρήκα ένα τρόπο για να πάμε χωρίς δράματα!!! :lol::lol::lol: "Ναιαιαιαιαι!!! Μ' αρέσουν τα γυαλιά!!!" :lol::lol::lol:

Θα διαβάσω και τα υπόλοιπα κι ελπίζω ότι θα επανέλθω αργότερα! :-*:-*:-*

Α! Άφρο!!! Τρελαίνομαι με τον Πανούλη που είναι ΤΟΣΟ μπροστά σε κίνηση και φαί!!!! :D:D Ξέρει να ζήσει ο άνθρωπος!!! Ρούφα τον μία από μένα!!! :D

Να δω πότε θα αρχίσει και το μικρόβιο να τρώει τα "αλμυρά"!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αφου π[ιασατε κουβεντα περι εδαφους..υπαρεχει και η θεωρια του περι αερος..οχι του σαλαμιου αερος :lol::lol::lol:

Πολυ δουλεια κανουν οι μελισσες..

Επισης, δεν ξερω εαν διαβασατε το αρθρο της Φραν για τους σπορους και τις πατεντες...αυτο το θεμα σηκωνει πολυ αναλυση και συζητηση...

οποτεκανουμε τον σταυρο μα ςκαι τρομε οτι μπορουμε να προσφερουμε στα παιδια μας..

Φραουλα πχ μπορεις να βρεις και τωρα..και μαλιστα Μανωλαδος..τωρα τι φραουλα ειναι αυτη..ο θεος και η ψυχη της...

εμεις παντως οταν βγαζει φραουλες η φραουλια μας- κατα μαι μηνα, ειναι μικρουτσικες και οχι και τοσο κοκκινες

επισης Αφρο θμασε την ντοματα που εφαγες σε μενα..απο εμφανιση ποσο χαλια ηταν..και απο γευση;;;;

Αργυρω εμενα σοκολατα τρωει- σηγα μη χασει το κοιλιοδουλο πλασμα..μη τυχων την εντοπισει "σουκολατα θελεειιιιιςςςςς"...αλλα η νουτελα δεν ξερω γιατι..μαλλων δεν την θεωρει "σοκολατα"...χαχαχ...

Μιτσακοκουμπαροσυμπεθερουλα μου μια μεγαλη αγκαλια....αν θυμαμαι καλα η Ελενη απο Ροδο- δεν γραφει αλλο στο τρενακι και γεννικα στο μαμι- ειχε ενα παρομοιο θεμα θυμασαι;;;..ειχαν κλεισει το ενα ματακι και ειχε γινει μια μικρη πειρατινα η κορουλα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχ μονο η Αργυ ειπε ενα ανεκδοτακι να σκασει το χειλακι μας! :lol::lol::lol::lol: να 'σαι καλα βρε Αργυρω!Στειλε κ καμια σακουλιτσα απο τον "θησαυρο" που μαζεψατε! :P

Εφτιαξα κεκακια με την Αννυ!!!Αληθινα σημερα!(επειδη καθε μερα φτιαχνουμε κ ψευτικα!)

Καλα οταν παιρνει το γλυκουτσικο υφακι κ λεει σε παλακαλω μανουλα...να βουτιτσω το δατυλακι μου? ΛΙωωωωνωωωωω!!! :lol::lol::lol:

Θουλακι περαστικα σας...Κριμα το πιτσιρικακι...Τον βλεπεις να υποφερει???

Ρε η κλεισουρα με εχει ριξει...Φυσικα κ η κατασταση στο σπιτι...δεν ειναι κ τοσο φιλικα τα πραγματα οπως πριν λιγες βδ...Σεληνιαστηκε!

Χρυσα με αγχωνεις!Με τα της διατροφης...Και εσυ κ η Νατασα....Ουφ!Δεν μπορω τοση σκεψη!Αυτο το μυαλουδακι θα επρεπε να αραζει μια ζωη! :P:P:P:P

Ελενα καλο μαθημα κουκλα μου!!!Ποσα μειναν ακομη?Νιωθεις καθολου ετοιμη???Η Μινι σου ηταν πανεμορφη κ τοσο τσαχπινα!!! :D:D:D

Αφροδιτακι δεν θελω να σε...ξυπνησω απο το ονειρο αλλα...Δεν κραταω το στομα μου! :P:P Ρε συ ειναι παρα πολυ μικρουλης για αλατι πιπερι κλπ νομιζω... :?

Παναγιωτα για πες καμια ιστορια καθημερινης τρελλας!!! :roll::P

Σισσυ περιμενω να ακουσω απολογισμο εξεταστικης!

Μαγδα καρασαπια μπανανα εμφανισου λεμε!

Γραψατε αλλα δε διαβασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια παιδι μου φαε και μη το αναλυεις.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μια ζωη την εχουμε...

αυτο το λεω σε μενα ξες...για να χαλαροσω λιγο..ε ρε να ειχα εναν πητογυρο να τον τσακιζα τωρα.... Πλακα πλακα, παιδια δεν ξερω αλαλ απο τις αγκυμοσυνες και μετα μια αηδια περι delevery την εχω παθει... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλα κανεις αναστασια αλλα ειπα νωμιζω οτι ηταν τα μπιφτεκια του Μανωλη (λιγο αλατι) και εφαγε μισο μπιφτεκακι μπορει και πιο μισο απο το μισο γιατι ειδα αρκετα κομματακια κατω .ε ποση αναλογια αλατι να εχει σε τοσο λιγο ?και που ειναι και μια φορα και οχικαθεμερα στο φαι του ....απλα τον λιπαμαινα κλαιειγια να δωκιμασει και αυτος ,κριμα ειναι ,δεν του εδωσα πιτογυρο αλλα μπιφτεκι για τριχρονο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

ειμα ιπολυ απογοητευμενη..λεφτα εχουμε να πληρωνουμε ξενα κοινοχρηστα αλλα οχι για τον γιατρο του παιδιου??? :shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil: αι στο καλο... :(:(

ο κωστας λεει δεν εχει προβληαμ ο μικρος να μην το παμε τωρα που ειχαμε ραντεβου.

η γιατρος ειχε πει να τον παμε σε να μηνα (δηλ. τωρα) για να δει την αναπτυξη μηπως μαςε βαλει και αλλες εξετασεις..τελευταια δεν ητανε ευχαριστημενη...

εσεις τι θα κανατε?

βασικα ο μικρος τρωει οσο μπορει και τρωει απο ολα...δεν μου φιανεται να εχει κατι αλλα απο την στιγμη που λεει αυτη που το παρακολουθει δεν πρεπει να ακολουθησουμε???? :?

ο κωστας λεει πως θελει να μας παρειτην επισκεψη για αυτο το ψαχνει τοσο.. :?:?

σορρυ αλλα ειμαι στεναχωρημενη :(:(:(

ααααα μαρθουλι η ωτιτιδα κολλαει καλε???αμα οχι θα τα πουμε το απογευμα!!! ;):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακι η Αννυ σας θυμηθηκε σημερα!Πηρε το προβατακι της κ ελεγε "Βασιλικηηηηηηηη!που εισαι Βασιλικηηηηηηη!?" Παιρνω κ εγω το αλογακι κ απανταω" εδω ειμαι Αννυ μου!Τι με θελεις?"

"Που ειναι η μαμα σου Βασιλικη???Και ο μπαμπας σου ο Βασιλικος????Και το παιδακι σας το μικρο?" :P:lol:

Δεν εχω ιδεα για το ματακι σα...Ελπιζω να μην ειναι τιποτα!

Εμεις εχουμε ποδαρακι που αλληθωριζει! :P Πρεπει να την παω σε εναν γιατρο...

Χρυσα ευχαριστω που με ησυχασες!!!θα φαω οτι βρω τωρα! :P:P:P κ εγω κατι εχω παθει κ δεν θελω πιτογυρα..Δλδ με τραβανε αλλα δεν θελω να αγορασω...

Αφρο δε σε κατακρινω...Απλα το ειπα επειδη εγω δεν μαγειρευω χωριστα για την Αννυ...οκ δεν βαζω πολυ αλατι γενικως αλλα...ξερω κ γω μωρε...Δεν θελω να σου το χαλασω!Ξερω ποσο χαιρεσαι που τρωει! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...