Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α μα ειμαι μεγαλο ζωον τελικα

βικυ με το καλο κοριτσι μου, μια ευκολη κ γρηγορη γεννα να εχεις σαν τη δικη μου!

ολα να πανε τεεεεεεεεελεια!!!!

αφρο ηθελα να στο πω κ πριν, μπραβο στο μανωλακη για τα κακα!!

ονειρο ζεις με το μικρο ε???

μαρακι θελω κ εγ γυρο κοτοπουλο!!

τονια καλεεεεεεεεεεε τι τελεια που ειναι η μικρη! σα φουσκιτσα!! για φαγωμα!

κ ο αλεξ ολα τα λεφτα, τρελη φατσα!

εισαι πολυ γλυκιααααα

ο αναστασης σημερα λυσσαξε να παει να κοιμηθει στη μανα μου α πα πα πα πα

τετοιο κλαμα που εριξε... στεναχωρεθηκα ομως λιγο.. που δεν ηθελε να κοιμηθουμε μαζι :roll:

ο μικρος κοιμαται μα τι ηρεμο παιδακι πουειναι φτου φτου φτου

ρε θου τελεια η κουκουβαγια!!!!!!!

κ θα το πω αλλη μια φορα η τουρτα σου παιζει να ηταν απο τα νοστιμοτερα πραγματα που εχω φαει ποτε μου! χρυσοχερα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θου τελεια η κουκουβαγια!!!!!!!

κ θα το πω αλλη μια φορα η τουρτα σου παιζει να ηταν απο τα νοστιμοτερα πραγματα που εχω φαει ποτε μου! χρυσοχερα μου!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

η νατασα χαθηκε :roll::roll:

η αργυ παει κ αυτη..

η καρολ? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ειπα οτι τα γραφομενα σου ητνα τοσο χαρουμενα και ενθουσιασμενα που θα εδινες τα παντα...

δεν το κατεκρινα...

αυτο που δεν συμφωνω ειναι το " αν κανεις κακα στην λεκανη θα σου δωσω ...αυγο"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ .

απλα εχω διαβασει οτι δεν πρεπει ουτε να μαλωνουμε ουτε να ενθουσιαζμαστε ....

οχι εχω το αλο ...αν τα κανεις πανω σο και δε μου το πεις θα κλεισω το παιδικο :twisted::twisted::twisted: καποιες φορες αποροφατε και τα κανει πανω του και δεν λεει τιποτα το σκασμενο για να μην χασει καρε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε η γαιδούρα ξέχασα να ευχηθώ στη Γιώτα :oops::oops:

Να χαίρεστε το κοριτσάκι σας!!!Να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο!!!

Τι πολλά γενέθλια αυτό τον μήνα!!!

Τόνια τα παιδάκια σου είναι πανέμορφα!!!Γλύκες!!!Τα μάγουλα της μικρής τι να πω,για ζούληγμα και δάγκωμα!!

να τα χαίρεσαι!!!

Θουλάκι είσαι χρυσοχέρα!!!Τι να πω είναι πραγματικά τέλειες και οι δύο τούρτες!

Έχουμε και μάρτυρα τη Λένα για τη γεύση,ε τι άλλο θες;

Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν έκανα κάτι τέτοιο!!!σαν τη Βίκυ και εγώ...

Είμαι πάρα πολύ χαλασμένη και θέλω να φύγω :(:(:( θα σας γράψω στην ομάδα αύριο μάλλον.Ξέρω τι θα μου πείτε μάλλον αλλά θέλω να ξεσπάσω....είμαι να σκάσω...

Καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λεω και εγω...

απλα καταλαβα οτι ενθουσιαστικες παρα πολυ και το εδειξες!

προς αποφυγη "εκμεταλευσης" το ειπα...

συγνωμη αν το πρες στραβα...

ειναι μικρος ακομα και λογικο να ξεχνιεται...ακομα και μεγαλα παιδακια που πανε σχολειο ξεχνιουνται..... και εμεις ...ποσς φορες δεν παμε οριακα τουαλετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιβιβαζομαι και εγωωωω :lol::lol:

αντε βικυ με το καλο να ρθει το αγορακι σου.. και με έναν πόνοοοο...

θουλαρα μου εδω ειμαι αγαπη μου...απλα πρωτη μερα στη δουλεια μετα απο ενα μηνα αποχης..πολλα νευρα... :evil: ωραια ειναι να καθεσαι σπιτακι σου και ναμην εχεις αυτη την καθημερινη ρουτινα,..ντυσου..βαψου ..κτλ

σορυ αλλα απο τη νυστα δεν βλεπω μπροστα μου..

καληνυχτα και φιλια σε ολες..

αφρο θασε κολάρω!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! :D

Συμπεθερα ελιωσα με την φραουλιτσα μου!!!!!!!!! Ψυχη μου ομορφη!! Καλα και ο Αλεξ θεος οπως παντα! Αγαπες μου ομορφες! :YMHUG::YMHUG::x Σου πανε τα φτερακια μηπως να το καθιερωσεις? :lol:

Θου φοβερες οι τουρτες ρε συ!! Μπραβο Χρυσοχερα μου! Μου ανοιξες την ορεξη παλι. Ρε συ δινεις μηλο στον μικρο να το κραταει μονος του και να τρωει? Εγω πολυ το φοβαμαι και δεν εδωσα ακομα. Μονο αχλαδι, μπανανα εδωσα :roll: Αλλα τωρα δεν δινω γιατι αποκτησε το συνηθειο να τρωει την μια μπουκια πισω απο την αλλη και να γεμιζει το στομα του.

Αργυ που χαθηκες σημερα εσυ?

Κατερινακι τι εγινε πουλιμ? Πες τα μας να ξελαφρωσεις.

Βικακι ηρθε η στεκα σημερα! Ευχαριστωωωωωωωω!!!!! :D:YMHUG: Ποιο μπλογκ?

Εβαλα μερικες φωτο στην ομαδα. Ηθελα να βαλω και μια συγκεκριμενη του Γ. και δεν τν επερνε με τιποτα :twisted: Εχω τρελα νευρα σημερα, πηρα βαλεριανα να ηρεμησω, το κεφαλι μου θα εκραγει απο τη πιεση πππφφφφφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οταν εχεζε ο αναστασης στο γιογιο παντως χορευα κ τραγουδουσα γυρω γυρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ποσο γελοια μπορει να ημουν :lol::lol::lol:

κατερινακι γραψτα να ξαλαφρωσεις κοριτσακι

να δω πως θα ειναι η τουρτα του ανασταση!! θα πεσει πολυ γελιο μαλλον!!

κοιταω το σαιτ που μου εδωσε το νατασακι! θελω να τα παρω ολααααααααααααα!

ελενα παω να δω φωτο!

φιλακια!!! παω να απλωθω στο διπλο κρεβατι! δε θα με κλωτσανε σημερα οι ποδαρες του χουλιγκαν :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil::evil::evil:

Έγραψα ένα κατεβατό πάτησα υποβολή και πάαααααει..............

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Βίκυ με έναν πόνο!!!

Γιώτα να χαίρεσαι την πριγκίπισσα!!! Κόψατε τούρτα;;; Πες τα νέα σας!

Τόνια θεά η Α!!!! Φτου φτου!!!! Και συ σουπε μπζζζζζζ μπζζζζζ μελισσούλα!!!

Θου η κουκουάγια σουπερ!!!!!

Έλενα κουκλίτσα η ε!!!

Δεν μπορώ να τα ξαναγράψω....

Και ανέλυα τόσο ωραία την gaps.............

:(:(:(

Χρύσα δε συμφωνώ μαζί σου σχετικά....

Θα επανέλθω αύριο για περισσότερα!

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

δεν θυμάμαι αν έχω ξαναγράψει σε αυτό το τρενάκι :?

Συμπεθέρα Αθηναία με το καλό και γρήγορα και με υποφερτούς πόνους :D:x:x

άντε κανόνισε να γεννήσεις σε ΑΥΤΟ το τρενάκι :D:x

Αφρο μπράβο στον Μ. για το γιο γιο :D , σιγά σιγά εύχομαι να μην ξεχνιέται, αν βλέπεις και ξεχνιέται να του το θυμίζεις! ;)

λυπήθηκα για τον Πανούλη και τα χτυπήματά του :( κρίμα μωρέ είναι και φαγανούλης :lol::lol::lol::lol:

Τόνιααααα τι φραουλίτσα είναι αυτή καλέ? :o:o:o κούκλα :D:x:x:x για φάγωμα :D μάγουλα, μπουτάκια :D:D και ο Άλεξ κουκλάκι, εγώ νομίζω ότι σου μοιάζει ο Άλεξ! :?

Θούλη ωραίες οι τούρτες σου :D με καλύτερη την κουκουβάγια :lol::lol::lol: η άλλη είναι μάθημα για το Λενάκι "ποιός έχει προτεραιότητα?" :lol::lol::lol::lol: αν και νομίζω ότι επρόκειτο για δρόμους της Αγγλίας!!!! :roll::roll::roll:

Κατερίνα μην χαλιέσαι για τίποτα, να σκέφτεσαι ότι κάπου υπάχρει ένα μικρό φωτάκι :D:x

εμείς καλά είμαστε, χθες ήταν απόκριες και πήγαμε να δούμε την παρέλαση των καρναβαλιστών :D

σήμερα έχει σχολείο μόνο ο Λ., ο παιδικός είναι κλειστός γιατί είναι καρναβαλοτρίτη!!! και έχω πρόβλημα: το είπα στην Ρ. και μου λέει "όχι είναι ανοιχτός, θα πάω" :o:o:o:o και τώρα θα περάσουμε από έξω για να δει ότι όντως είναι κλειστός!!!! :roll::roll::roll:

κάποια σχολεία επέλεξαν να κλείσουν Παρασκευή και κάποια Τρίτη!!! :roll:

Λενάκι εσείς μάλλον δεν γιορτάσατε καρναβάλι, αν χθες η Ε. πήγε παιδικό!!! :?

ωραία φωτό έβαλες στο προφίλ, κουκλίτσα με πολύ ωραίο μαλλάκι, είδα τις φωτό στο φέις, αλλά δεν πρόλαβα να σχολιάσω :!:

σας αφήνω :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

εδω ακομα...αν και περασα μια νυχτα χαλια!

διαροιες , ταση για εμετο και πονους στην κοιλια!

κοιμηθηκα κατα τις 4 το πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Θούλη τέλειες οι τούρτες!! Μα ειδικά την κουκουβάγια πόσο ωραία την έκανες!! Μπράβο!

Τη ζαχαρόπαστα εσύ την κάνεις ε?

Εγώ είμαι στη δουλειά :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα :D:D:D:D

Βίκυ με το καλο κοριτσάρα μου ευχομαι!!!!Να εχεις εναν γρηγορο και ευκολο τοκετο!!!Και φυσικα ο παιδαρος να ειναι υγιεστατος.

Τι κανετε;;Σας εχω χασει.Παω να διαβασω τα νεα σας..

Εγω εχω παλι αρρωστο τον μικρο..Ε μα ελεοςςςςςςςςςς πιααααααααα!!! :(:(:(

Μα απορω που κόλλησε.Τον Νικολα δεν τον εστελνα καθολου παιδικο και ουτε ανταλλαξαμε επισκεψεις αυτη την περιοδο...Τες πα.

Μαζι με το Μητσακι και τη Χρυσα διεκδικω τον τιτλο των πιο αρρωστιαρικων παιδιων. :roll::roll::roll:

τα λεμε πιο μετα.Φιλακιααααααααααααα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια για πειτε...στον κυμα για γιουβαρλακια, βαζετε αυγο;;;;

Λογικα θα σου απαντησανε Χρυσα...εγω ναι..βαζω στον κιμα..βεβαια μετα δεν κανω κανα βαρύ αυγολεμονο.(1-2 αυγα το πολυ βαζω ή καθολου)

...συνεχιζω...

Γωγω το στηθος σου το ειδε ο γιατρός;;;

Αργυρουλα με ειχες ρωτησει για ιστορικο καρκινου στην οικογενεια μου...Ναι εχουμε ..βεβαρυμενο κιολας για αυτο και το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

τι κανετε;;;

εγω ειμαι χαλια...αχ δεν μπορω αλλο...ποσο καιρο θα ειμαστε αρρωστοι...ο Χ ολη νυχτα δεν κοιμηθηκε...εχει μηξα διαφανη και πηχτη η οποια δεν τον αφινει να κοιμηθει.

του εβαζα συνεχεχεια ορο και μετα οτριβιν και κοιμοταν λιγο..αλλα παλη γεμυζε και ξυπναγε...

χτες πηγα και τον μικρο το απογευμα για εμβολιο...κιχ δεν εβγαλε..καλε πολυ παχυδερμο νινακι εχω...χαμπαρι δεν πηρε που τον τσιμπισανε...

Νατασα εγω βιολογογικα εγοραζω μονο πατατες -καροτα-μπροκολα-φραουλες-κερασια-σταφιλια και αυτο μονο και μονο επειδη τα συμβατικα τους ειναι τιγκα στα φυτοφαρμακα και δυσκολα πλενονται

Ολα τα υπολοιπα ειτε τα αγοραζω οταν ειναι η εποχη τους, ειτε εαν βγαλει το χωραφι που εχουμε στο Κιλκισ η στον Λαγκαδα η στη Χαλκιδικη ( εμεις- οι γονεις- η θεια- η μαμα) αλλιως πολυ απλα δεν τρομε. Το ιδιο ισχυει και για κρεας και κοτοπουλο και αυγα, σπανια θα αγορασω. Κρεας παιρνουμε απο εναν γνωστο του πεθερου απο λαγκαδα που εχει δικα του ζωα ( αγελαδες και κατσικια) το ιδιο και κανενα κουνελι , χοιρινο τρωμε σπανια.

Τα βιολογικα δεν τα εμπιστευομαι για πολλους λογους ο κυριοτερος ειναι οτι δεν πιστευω οτι ειναι απολυτα βιολογικα και αυτο σου το λεω γιατι σαν παιδι εζησα πολλα χρονια στη φυση, ειχαμε δικο μας χωραφι με εναν τεραστιο οπορωνα στη μπροστινη αυλη και φυσικα δικα μας κοτοπουλα

θελω τα παιδια μου να τρονε τροφες, οσο το δυνατον λιγοτερο επεξεργασμενες τροφες.

Επισης πολλα βιολογικα εχουν προσθετα τα οποια βιολογικα ξεβιολογικηα εγω προσωπικα δεν θεορω και πολυ υγειηνα .

Αν θυμασαι εψαχνα Ελληνικη βιολογικη σουλτανινα, ειναι η μοναδικη που δεν εχει καθολου προσθετα μεσα ουτε συντηρητικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας!

Τι κανετε?Περαστικα στα αρρωστουλια μας!

Χθες 5η μερα ανεβασε δεκατα 37,9...Νομιζω πως δεν πρεπει να παμε στο κοπερτι σημερα...Θα χασουμε ΚΑΙ αυτο το αποκριατικο παρτυ...

Ιουλια μου χρονια σου πολλα φιλη!!!!Να σε χαιρομαστε κ εμεις κ ολοι οσοι σ'αγαπανε!Να εισαι χαρουμενη κ ερωτευμενη!Και με το καλο ενα 2ο παιδακι στα κοντα! :D:D:D:D

Τονια ειστε πανεμορφα καρναβαλακια!!!Καλα με τη φραουλιτσα επαθα την πλακα μου!Και ο πητερ ομως τελειος!!!Αντε κ εσυ καλη ησουν!ομως δεν πηρες μια μελισσενια ποζα! :P

Παναγιωτα εγω βαζω μονο στο αυγολεμονο και μονο ενα!!! :lol: Εσυ και καλα βαζεις λιγα! :P:P:P

Θουλη οι τουρτες φαινονται τελειες!!!!Η κουκου πολυ πετυχημενη!Ο δρομος ηθελε κ κατι ακομα...Ισως πρασινη την ζαχαροπαστα,αλλα ξερω πως δεν προλαβαινες!να τα χαιρεσαι κ παλι τα παληκαρακια σου!με το καλο κ η κορη του χρονου!!! :D:D:D

Παω να παιξω με την Αννυ!Γραψτε κατι αστειο,...πλιζ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...