Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

απο το πρωι δεν εχω ανοιξει τηλεωραση καθολου .....ειμαι τα πεσω απο το μπαλκονι !!!!

δεν παλευετε ο Μ χωρις "διαλυματα για τν " ποναει το κεφαλι μου !!!!

οχι καλε δεν του το πηρα εγω του το εδωσα :lol::lol: εφαγε εναν πατατοκεφτε και 1/4 μπανανα σε κομματακια .το τηλ ειναι κατω απο το μαξλαρι μου ... :? παω να το παρω ...

οκ ειδα την συνταγη και μου ηρθε αναγουλα .....δεν ειμαι εγω για τεοια πραγματα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..σειρηνα ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ...

ΕΙΧΕς ΜΑΓΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΑΙ ΜΑς ΕΔΩΣΕ ΣΟΥΙΤΑ PRIVATE POOL KAI OXI SHARING POOL...ΑΧ..ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΩΩΩΩ μη με ξυπνατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

THAT'S ME DARLING!!!!!!!!!!! \M/ \M/ \M/ ;;);;);;)8-}8-}:mrgreen::mrgreen:

Αφου το "σειρηνες στο αιγαιο" εμενα ειχαν στο μυαλο τους και βγαλανε τη ταινια!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Πλακα πλακα παντως ειχα παει μια φορα να δω μια φιλη μου,η οποια ειχε κανει το γαμο της στο "γκραντ ριζορτ" στο λαγονησι" και της εκαναν δωρο μια βδομαδα σε σουιτα με ιδιωτικη πισινα στο ελουντα μπιτς και μου πεσε ολιγον η μασελα!!!!! ΓΑΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!! :D

Γωγω γιατι σε σκιζει ετσι το σκατιαρικο ρε;;;;;;;; :o μηπως ειναι απο τη περιπετεια με τη πνευμονια και το νοσοκομειο;;;;; οφου οφου ηντα σου μελε να παθεις φουκαριαρικο!!!!! :lol::lol::lol:

Καλα και μενα με σκιζει η μικρη κουραδα,αλλα τουλαχιστον στον υπνο τα παει καλα! #:-s

παω να διαβασω και τα υπολοιπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εγω βαζω ενα ασπραδι για να γινουν πιο σταθερα,αλλα το μυστικο ειναι να ειναι διπλοαλλεσμενος ο κιμας,να τον πλασεις πολυ καλα και να βαλεις τα γιουβαρλακια ενω βραζει το νερο! ;)

Σημερα τα κανα,το χει η μερα φαινεται! :P

Αφρο ποια κατσικοποδαρη ρε σου ματιαζει(αν και δε πολυπιστευω στο ματι) το παλικαρακι σου;;;;; :-w:-w

Αχ μακαρι να συνεχισουν ετσι καλοφαγα τα 2α και να μη καουμε οπως τα 1α!!! :roll:

Θουλακι εσυ και τα τσουρεκια σου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Με το καλο να ερθει ο Λεο και οι 300 του!Ολοι απο την ιδια "πορτα" θα ερθουν? :P:P:P:P Βικακι!!! :-*

Γιωτα να χαιρεσαι την πριγκιπεσσα σου!!!

Θουλακι μου ημουν σκατα(απο διαθεση)...Ασε που ελεγα "τωρα θα ετοιμαζει","τωρα ισως κοιμιζει",'τωρα θα εχει κοσμο κ δεν θα το ακουει"...Ε μετα σε ξεχασα! :oops::oops::oops: Ανεβασε κ η Α παλι πυρετο...Ειναι κ αυτοκολλητη πανω μου και σε κανεναν αλλο...Ή μαλλον πανω μου και στην τβ!Εχει γκαβωθει! :P

Τεσπα!Θα σε παρω αυριο! :D:D:D

Σας φιλω!Δεν εχω διαθεση για γραψιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα!

τονια στη βενι νιαουρισες χτες? :lol::lol: ολο ελεγε τι γλυκια φωνη που εχεις!

χτες περασαμε πολυ ωραια! καλα η τουρτα ηταν πεντανοστιμη!!!

παιζει να ηταν απο τα πιο νοστιμα πραγματα που εχω φαει ποτε μου!!

η θου ειναι μια θεαααααααααααααα οπως παντα!! κ ολα τα μικρα ηταν ζουζουνακια χτες!

ειδα κ την ιουλια που ειχα αιωνες να δω! :D αν κ δεν κατσαμε πολυ γιατι οι κολωνες μας (η δικια μου κ της βενις) ηθελαν να δουνε αγωνα

κ τελικα δε βρηκαν να κατσουν!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω απιστευτο πονοκεφαλο!

νυσταζω!

εφαγα 7 τηγανιτες...αλλα ηταν πολυ ωραιες και ευκολες...καμια σχεση με αυτες που κανει η μαμα μου!

καλε η Τονια ειναι πολυ γλυκια ...αδικα το παρατσουκλι της!

Γωγω...κολλησε η μικρη πανω σου και τωρα σε διεκδικει!

πως ηταν η πρωτη μερα στον παιδικο της Ι?

θελουμε και εμεις τουρτα Θουλη!

Αφρο...για την επιβραβευση το ειπα...γιατι απο τα γραφομενα σου εβγαινε τοσο ενθουσιασμος...!

αλλα χαλαλι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλορίζικο το τρενάκι!!!Κορυφαίος ο τίτλος!!!!

Βικάκι μου με το καλό κοριτσάκι!!!!Να τον φτύσεις σαν κουκούτσι τον μπέμπη που από ότι φαίνεται θα είναι μπέμπαρος !!!!

Χρυσα περαστικά σας και πάλι,για τα βιολογικά θα συμφωνήσω μαζί σου,απλά είναι λιγότερο βλαβερα από τα υπόλοιπα.Ας μας πει η Νατάσα τη γνώμη της βεβαίως ως μαστερ της διατροφολογίας βεβαίως ;)

Θούλη θέλω και εγώ τούρτα!!!!Στείλε κανένα κομμάτι ρε και θα σπάσω τη δίαιτα μου για πάρτυ σου!!!!!!!

Πάω να κάνω μπανιο,να κοιμήσω την μικρή μου ελπίζω να επανέλθω!!!Νυστάζω πολύ βέβαια και δεν θυμάμαι και πολλά από αυτά που ήθελα να γράψω :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε σταματηστεκαι ντρεπομαι!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::P:P:P Μου χαλατε και το μυθο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπον θα σας βαλω φωτο τη μικρη φραουλιτσα..δεν ειναι τελεια στολη;;;;;!!!!!! :P

Και τον πιτερ παν μου!! (απο τα γενεθλια ειναι που τα καναμε μασκε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι τελεια φραουλιτσα !!!!μιαμ μιαμ μιαμ (αργουν οι φατσουλες )

και ο πιτερ παν τελειος !!

εγω θα συνεχισω με το τι εφαγε το φατσουλακι μου το χαμογελαστο ....μισο μπιφτεκι του Μ :lol::lol::lol::lol: ονειρο ζω μην με ξυπνατε !!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ετρωγε ο Μ και ο καιμενος ειχε κολλησει την φατσουλα του στο δχτι του παρκου και εκλαιγε για να του δωσω !!! :lol::lol::lol: ε του εδωσα η μανα ,λιγο αλατακι ειχε μεσα και ενα αυγο αλλα δεν το φοβαμε ειναι παιδι που δεν εχει αναγκη απο τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδαμε με τον Μ το παραμυθι του τριβιζα "ενα δεντρο μια φορα" στο γιουτιουμπ και το ποντικακι που ηθελε .."(βαριεμαι να γραφω :lol::lol: ) καλε το δεντρο ηταν σανν το κοριτσακι με τα σπιρτα αλλα με πιο"ευχαριστο" τελος !! μας αρεσαν και τα δυο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καινουριο τρενακι, δε σας προλαβαινω με τιποτα...

Ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας!!!!

Τονια , χρονια πολλα στη μπουμπου φραουλιτσα με την τελεια στολη!!!!Ποτε ειχατε καλε γεννεθλια;

Βικυ , κοντευεις, ερχετε ο Λεωνιδας!!!

Θουλη 2 χρονων εγινε χτες!!

Βρε κοριτσια , εσεις που εχετε μεγαλυτερα παιδακια δε σας πιανει αυτο το συναισθημα οταν τα βλεπεται στις εκδηλωσεις τους;;Εγω νομιζω δεν προκειτε να το ξεπερασω ποτε, παντα θα χαζοκλαιω ........

Αφρο μπραβο στο μικρο, δε θα σε δυσκολεψει με το φαγητο. Αυτο το παραμυθι, με το δεντρο , πολυ συγκηνητικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΙΝΑΩ, ΠΕΙΝΑΩ ΠΕΙΝΑΩ..............

Εσεις παλιοαδυνατες , ττ τρωτε και ειστε μανεκενε;;;;Τιποτα....;;Εγω γιατι ζοριζομαι να μου επιβληθω στο θεμα φαι;;;; Παντου μπροστα μου βλεπω πιτογυρα και αλλα υγειινα η γουρουνα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:@):@):@):@):@):@):@):@):@) και εγω γουρουνιασα λιγο αφου δεν χανω με τιποτα ειπα να φαω κατι γλυκο και εφαγα 1-2 φετες του τοστ με νουκρεμα η νουτελα ...δεν θυμαμαι τι εχω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Το ποντικάκι που ήθελε να αγγίξει ένα αστεράκι" :D Είναι πολύ καλό :D

Εγώ μόλις έφαγα γύρο κοτόπουλο και κοντοσούβλι σε πίτα 8-)

Τόνια τι τέλειοι που είστε! Και η φραουλίτσα για φάγωμα

Και ο Πήτερ Παραπάν (έτσι τον λέει η Φ) πολύ καλός!

Και η μέλισσα κούκλα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εφαγα τηγανιτες με ...μελι, μερεντα, ζαχαρη

η Μ-Ι βλεπει τιβι και ειναι αρκετα ησυχη!

μολις ζητησε να παει για υπνο!

νοιωθω πονους σα να εχω γαστρεντεριτιδα...

εχω και τον Π. που καθε φοα που παω τουαλετα....με ρωτα αν εσπασαν τα νερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα

εγω δε ηξερα οτι αδειαζεις πριν το τοκετο..εκεινη τη μεραααα..ολο τουαλετα ημουν :oops::P

αντωνιααααααααααααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x αγαπακια μουυυ

καλα η φραουλιτσα οοοολα τα λεφτααααααααααααα

ρε βικυ λες???????????? :?::?::?::?:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε νομιζω...

δε φευγει ο πονος...ειναι σα να εχω κρυωσει...

τη Μ-Ι ειχα συσπασεις με χρονικη αποστασ μεταξυ τους!

και δεν θυμαμαι να εκανε βολτες μεσα στν κοιλια μου..

το μπεμπε δεν εχει ησυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...