Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια,τι κανετε?Πως ηταν η νυχτα σας?

Αννα Μαρια κουραζεσαι γιατι δουλευεις κι ολας,λογικο ειναι.Ο Αντρικος κυριος βλεπω!

Ειδα ονειρο οτι πηγα την μικρη στην εκκλησια και με ρωτουσε ο παπας το ονομα της.....τι κουφο!!

Ευη γι αυτο λεω να ξεκινησει στερεες να ειναι πιο χορτατη,γιατι οπως και να το κανουμε το γαλα σαν νερο ειναι ποσο να χορτασεις!Η αληθεια ειναι οτι πρεπει καθε 1,5 ωρα να κοιμαται,εστω και 15 λεπτα να βγαζει την ενταση της γιατι αλλιως γινεται πανηγυρι.Χθες την ειχα ετσι και ηταν ηρεμη,το απογευμα που πηγα να την κοιμησω,εκανε κακα,ξυπνησε,ακυρωθηκε ο υπνος της και μετα γκρινιαζε....

Κι εγω της δινω παιχνιδακια και πανινα μουσικα,αλλα τσατίζεται που δεν μπορει να τα πιασει,τοσο νευρικο! :lol: Τι να κανω υπομονη ακομα 1 μηνα να αρχισουμε ρυζαλευρο!Αραγε θα το τρωει ή θα πνιγεται,εχω κι αυτο το αγχος! :shock: Μετα θελει ρεψιμο ή οχι?

Λεω να κανω παστιτσιο σημερα,μαγειρευω μαζι με την μικρη,ευτυχως καθεται!

Λενακι να χαιρεστε τον Ανασταση σας,τυχερο και γερο να ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολες!

Λυδια μου ακουσα οτι σημερα γιορταζεις:-)ειναι Της Αγιας Λυδιας!να ζησεις κοπελα μου και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

Αναστασια μου εμενα το βραδυ η μικρη ηρεμη ητανε!ΔΟΗΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!ολη τη μερα ομως γκρινιαζει και εχει τα χερια στο στομα!φοβαμαι να μη μαθει να βαζει το δακτυλο στο στομα!

Αννα μαρια εγω οποτε την πηρα Εκκλησια με το καθισμα του αυτοκινητου την παιρνω!

Λενακι μου να σου ζησει ο αναστασης σου!να τον χαιρεσαι κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα τωρα ανακαλυπτουν γι αυτο βαζουν χερια στο στομα και η γλωσσα παει ροδανι....αλλα και για δοντια το κανουν απο οσο ξερω....εμενα δεν με πειραζει,ας το βαζει αρκει να ειναι ηρεμη και να κοιμαται οταν πρεπει!

Λυδακι χρονια πολλα και απο εμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στο όμορφο παρεάκι!!

δεν έχω μπει από προχθές γιατί είχαμε συνέχεια επισκέψεις μετά η μικρούλα

έκανε γκρινίτσες....μάλλον το κοριτσάκι μου είναι τύπος που θέλει την ησυχία του!!

κατα τα άλλα ξεκινήσαμε και το αχλαδάκι εχθές,πάμε συμπαθητικά μπορώ να πω.

το απόγευμα τρώμε το ρυζάλευρό μας το οποίο όμως δεν το βλέπω να το φθάνουμε

στα 200γρ.που πρέπει,μέχρι 150 πάμε!!

Ευάκι χρόνια πολλά για τη γιορτή σου, να χαίρεσαι την οικογένειά σου (κάλλιο αργά!!)

Γλυκιά Λυδία χρόνια πολλά και σε σένα,να χαίρεσαι την εκπληξούλα σου!!

Λενάκι να σου ζήσει το αγοράκι σου, πάντα γερό και ευτυχισμένο!!

Αναστασάκο η αλήθεια είναι ότι με το που τρώνε το ρυζάλευρο η κατάσταση βελτιώνεται

πολύ,οπότε λίγη υπομονή φιλενάδα!!!και μένα πάντως η μικρή μου αν χάσει έναν ύπνο

εκνευρίζεται και τρομάζω να την συνεφέρω!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου τικάνετε;είσαι στεναχωρημένη φιλενάδα διάβασα...σε νιώθω...

άσχημα πράγματα αυτά...σου στέλνω μια αγκαλιά.πως είναι ο Χαρούλης;πως πάτε με τις

κρέμες;

Άννα Μαρία πως να μην κουράζεσαι καλή μου;σκέψου εγώ χωρίς να δουλεύω και ώρες ώρες

νιώθω εξαντλημένη...και σκέψου ότιο Αντρεάκος είναι κύριος!!!

Νασιούλα φιλενάδα σε διάβασα πεσμένη.παλεψέ το φιλενάδα,πολλά πολλά φιλιά!!

προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά(θα μου πεις που να το βρεις το κουράγιο....)

Γιωτάκι Μράκι τι κάνει ο Θανούλης;ξεκινήσατε φρουτάκι;

σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας μανουλες

εμεις καλα...

χρονιαα πολλα Λυδια

Λενα να χαιρεσαι τον γιο σου...να τον δεις οπως ποθεις γερος κ ευτυχισμενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μαμαδοφιλενάδες!!

Το βράδυ θα έχω δείγματα από προσκλητήριο, μπομπονιέρες.

Συμπεθερούλα μου πολύ ζόρικη η φραουλίτσα μας!!!!!!! Αχ, ρε φιλενάδα υπομονή!!!!

Σε παιδεύει αρκετά πάντως από όσα γράφεις......είναι για να την δαγκώσεις!!!!!!!

Χρυσάνθη και εγώ τώρα τρώω λίγα έως καθόλου γαλακτοκομικά, και του μπέμπη του δίνουμε στο ρυζάλευρο υποαλλεργικό γάλα.

Βανεσάκι φιλάκια, ελπίζω να ξεκουράστηκες φιλενάδα.

Άννα Μαρία ζουζουνια τα αντράκια μας!! Δε κάθονται......γερά να είναι!

Λενάκι να χαίρεσαι τον γιόκα σου, να τον καμαρώσετε όπως ποθείτε!!

Λυδιάκι Χρόνια Πολλά με υγεία, να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Δωράκι καλά είμαστε και εμείς, τρώτε αχλαδάκι!! Εμείς ξεκινήσαμε με μηλαράκι και αυριο εντάσσουμε και το αχλάδι!!!!!!

Πόσο μου αρέσει να τον ταίζω χα χα χα φιλάκια στα πατουσάκια σας!!!!!!

Βασούλα τι κάνετε;;η μικρή καλά;;

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα κατσε να μεγαλωσει λιγο θα της μαυριζω τον πισινο μετα :lol::lol: Περιμενουμε να δουμε φωτο απο προσκλητηρια και μπομπονιερες....τελικα σαν το Βανεσακι λεω να κανω,ροζ ,καφε,σαμπανι.... αρχισα το ψαξιμο κι εγω....μαλλον 17 ιουνιου η βαφτηση,ακομα το συζηταμε!

Δωρακι ενα απο τα ιδια ειμαστε...εχουμε παρεα τουλαχιστον,νομιζα μονο η δικια μου εινα στριγκλα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα....;)

καταρχήν σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας...όνωτς σήμερα είναι της Αγίας Λυδίας της Θεσσαλονικιάς όμως.....εγώ γιορτάζω στις 20 Μαίου.....της Αγίας Λυδίας της Φιλιππησίας....διότι βαπτίστηκα στο βαπτιστήρι της εδώ στην Καβάλα...;)...παρόλα αυτά σας υπερευχαριστώ για τις ευχές σας...πάντα είναι ευπρόσδεκτες.....;))...σας γλυκοφιλώ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας........

Λυδιάκι μου κι εγώ αυτό ετοιμαζόμουν να γράψω (και με πρόλαβες).......ότι είχα την εντύπωση ότι γιορτάζεις τον Μάιο!!!!!!! Θα σου ξαναευχηθούμε τότε!!!!!!!!! Φιλιά στην ζουζουνίτσα!!!

Μαϊμουδίτσα να χαίρεσαι τον γιόκα σου!!!!!!!!! Πολύχρονος να είναι και πάντα ζωηρός γεμάτος υγεία!!!!!!!!

Αναστασάκο και δικιά μου στρίγγλα είναι...... :lol:

Γιωτάκι μου τί καλά που έχεις βολικό παιδάκι (και τρώει).......εγώ θυμάμαι στην μεγάλη μου έτρωγαν κρέμα μέχρι και οι καναπέδες του σαλονιού :shock:

Χρυσάνθη αλλεργία η μπέμπα?????? Μήπως έχει κάνει καμιά ραγαδούλα και δεν είναι αλλεργία τελικά???? Κάνατε mayer???? Στο λέω γιατί και η μπουμπού μας έκανε καναδυό νούμερα στις αρχές....κάναμε τρείς φορές mayer (αρνητική) και τελικά μάλλον ήταν από το σφίξιμο στα κακάκια!

Δωράκι μου κι εσείς γκρινίτσα ε???? Θέλουν κι αυτά την ησυχία τους.......είναι πολύ μικρουλάκια ακόμα για να αντέχουν την πολυκοσμία και την βαβούρα!!!!! Να μου την φιλήσεις την κουκλίτσα!!!!

Συμπεθέρα θα σε πάρω τηλ......δεν ζητάω πολλά, να με αφήνουν τα ταλιμπάνια μου μισή ωρίτσα να χαλαρώνω και να μιλάω στο τηλ με καμιά φιλενάδα μου.......πολλά ζητάω????

Άννα Μαρία κι εγώ όλη μέρα πτώμα είμαι.......δεν κοιμάμαι ποτέ μεσημέρι γιατί αν κοιμηθώ - εκτός του ότι θα πέσω τέζα από την κούραση και τα μικρά θα κάνουν πανηγύρι - μετά σηκώνομαι ακόμα πιο πτώμα στην κούραση!!!!!!!!

Εύη τί καλά......να είμασταν γειτόνισσες στην ξενιτιά.......Το μόνο κακό εκεί επάνω ρε γμτ είναι που έχει σπάνια ήλιο!!!!!!!!

Τί άλλο γράψατε????? Κουρκούτι ο εγκέφαλος σήμερα......έχω το μυαλό μου και στον πατέρα μου που θα πάει στον καρδιολόγο το απόγευμα για τσεκαπ, πριν 3 χρόνια είχε κάνει μπαϊ πας και τις τελευταίες μέρες παραπονιέται ότι έχει πάλι ενοχλήσεις.........για να δούμε......

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια εύχομαι να μην έχει τίποτα ο μπαμπάκας σου, σε νιώθω φιλενάδα.

Και ο δικός μου ακόμα ζαλίζεται είναι λίγο καλύτερα, αλλά έχουμε θέμα με την πίεση, θα πάει παλι Παρασκευή στο γιατρό. Εύχομαι να είναι περαστικά και για τους δυο!

Λυδία και εγώ θυμόμουν ότι γιορτάζεις την ημέρα που θα βαπτίσεις την εκπληξούλα, αλλά λέω κάτσε μήπως κάνω λάθος, δε πειράζει θα σου ξαναευχηθούμε!

Συμπεθέρα ξέρω πως θα της μαυρίσεις τον πωπό....με φιλάκια και δαγκωματιές!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σας βάζω φωτό από τα προσκλητήρια, είναι 6 διαφορετικά σχέδια , σας βάζω τα 2 από αυτά!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυυυυυυ φιλενάδα απλά ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Να έρθω κι εγώ στην βάπτιση?????????? Έχετε θέμα τους πειρατές??????? Πολύ μου άρεσαν και τα προσκλητήρια και οι μπομπο (νιερες :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να δούμε πότε θα αξιωθώ κι εγώ να σας βάλω φωτο τις μπομπο......δεν μου έφερε ακόμα τα δείγματα η κοπέλα, είχε πεί ότι θα μου έφερνε μία το σαβ/κο αλλά τελικά δεν ήρθαν (είναι από δω αλλά μένει Θεσ/νίκη, γέννησε πριν 40 μέρες και θα ερχόταν και για τον σαραντισμό)......πάντως όταν μου φέρει το δείγμα θα σας βάλω κι εγώ φωτο....

Αααααα ξέχασα...Αναστασάκο τέλειο όνομα το Κωνσταντίνα....μου αρέσει πάρα πολύ!!!!!!!

post-12053-13873939140434_thumb.jpg

post-12053-13873939140694_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω!!!!

γιωταμαρια<(που λεει και η αννα μαρια) :lol::lol::lol: πανεμορφα και τα προσκλητηρια και οι μπομπονιερες!!!!πολυ παιχνιδιαρικα!!!!ευχομαι να ειναι τελειες οι εξετασεις του μπαμπα σου!!!το ιδιο και σενα νασιουλα μου!!

λυδιακι, εγω δεν προκειται ποτε να ξεχασω η να μπερδεψω τη γιορτη σου, αφου ειναι η μερα των γενεθλιων μου!!!!20/05. :lol::lol::lol:

αγγελικουλα μου, που εισαι????

αναστασια μου, οντως το κωνσταντινα ειναι πολυ ομορφο ονοματακι!!!

κοριτσια, δεν ξερω, νομιζω η αννα μαρια το ελεγε οτι αισθανεται συνεχεια πτωμα!!!συμφωνω και επαυξανω!!!ειμαι ενα κινουμενο πτωμα, αλλα δεν πειραζει, τα μωρακια μας να ειναι καλα!!

δε θυμαμαι αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Βανεσσάκι!!!!!!!! Εγώ έχω γενέθλια στις 23/5.....Αχχχχχ κι εγώ μονίμως πτώμα είμαι, αλλά εγώ δεν έχω κάνει παιδιά....δύο θεριά έχω γεννήσει :lol: Οι ντούρασελ δεν πιάνουν μία μπροστά μας :lol::lol:

Μόλις με πήραν τηλ. οι δικοί μου......όλα καλά με τις εξετάσεις του πατέρα μου.......φιουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα θα περιμένουμε φωτό!!!!!

Μπράβο, πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά με τον μπαμπάκα σου!!!!!!

Βανεσάκι 20.5 και εσύ;; πολύ παίζει η ημερομηνία, τότε έχει γενέθλια και ο ανηψιοβαφτισιμιός μου!!!!!!

Πώς να μην είσαι πτώμα;;αφού εγώ που δε δουλεύω και καμιά φορά δε μπορώ να πάρω τα ποδια μου....

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Απ' το πρωί σας διαβάζω, αλλά τώρα αξιώνομαι να σας γράψω...

Το τι θυμάμαι είναι άλλη κουβέντα...

Γιωταμαρία, πολύ ωραίες οι μπομπονιέρες! Εμείς δίνουμε μία σε κάθε οικογένεια, οπότε δεν παίζει να δώσω και σε παιδιά. Άλλωστε, σ' εμάς ο νονός τις πληρώνει.

Νάσια, ευτυχώς που πήγαν όλα καλά με τον μπαμπά σου.

Κι εγώ μεσημέρι δεν κοιμάμαι. Πότε να κοιμηθώ, αφού πέντε παρά τέταρτο φεύγω απ' το σπίτι για το σχολείο;

Σήμερα ευτυχώς δεν είμαι και τόσο κουρασμένη. Χτες βράδι έβαλα τον άντρα μου να μου κάνει μια άσκηση που βοηθά πολύ: σταθήκαμε πλάτη με πλάτη, πλέξαμε τα χέρια μας απ' τους αγκώνες κι αυτός έσκυψε και με σήκωσε ψηλά. Το έκανε δύο φορές και μου πέρασε ο πόνος στην πλάτη, όχι τελείως, αλλά σε πάρα πολύ μεγάλο βαθμό! Απόψε θα το ξανακάνουμε.

Βάσω, εγώ δεν ξέρω καν να χειρίζομαι καρότσι, κάθισμα αυτοκινήτου, κ.λπ. Ο άντρας μου τα κάνει αυτά. Εγώ παραμένω φανατική οπαδός του σλινγκ! Αλλά την Κυριακή τον πήρα στα χέρια.

Λυδία, τώρα να μη σου ευχηθώ αφού τελικά δε γιορτάζεις, σου εύχομαι γενικώς να είσαι πάντα καλά, μια που οι υπόλοιπες σου ευχήθηκαν, μη χάσω.

Βανεσσάκι, εσύ τι κάνεις βρε ψυχή!

Δωράκι, Χρυσάνθη φιλούρες!

Σας φιλώ όλες, μη μείνει καμία παραπονεμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου..

Ο βρυκολακας του μαμμυ ξαναχτυπα!

Τετοια ωρα μπορω να μπω με ανεση..

Λενακι χρονια πολλα στον ανασταση τον γλυκα!να χαιρεσαι και τα δυο κουκλακια σου φιλεναδα!

Γιωτακι,οι μπομπονιερες ειναι τελειες!αλλα η παιδικη ρακετουλα ειναι ολα τα λευτα!μ αρεσε παρα πολυ!

Αναστασια,πολυ ομορφο το κωνσταντινα!αλλα κρατηστε το ετσι..ειναι πιο ωραιο!

Νασιουκο καλη μου φιλεναδα χαιρομαι που ολαμπηγαν καλα με τις αναλυσεις του πατερα σου..

Ολα καλα κατα τα αλλα?

Αννα μαρια ασε κι εγω μια απο τα ιδια..δεν ποναει απλα η πλατη μου..νιωθω να με τραβαει και να με καιει..λες να το δοκιμασουμε κι εμεις αυτο με την πλατη?

Λυδιακι εγω θυμομουν οτι γιορταζεις 20/5 γιατι εκεινη την ημερα εχει γενεθλια ενας παλιος μου φιλος..χαχα..μαλλον γιορταζει η μιαη ελλαδα εκεινη την ημερα!

Ευη μου, τι κανετε?τελικα ειναι οριστικο,ε?πατε σκωτια?καλε σε ειδα σε κατι φωτο στο φεις..ανοιξε το μαλλι σου..εμενα ακομα κουνελοχρωμα ειναι..

Δωρακι μου ξεκινησατε αχλαδι?μπραβο!πως τα παει η νυφουλα μου?εμεις απο αυριο ξεκιναμε μηλο..για να δουμε..

Βανεσσακι φιλεναδα τι γινεται?καιρο εχουμε να τα πουμε και μας ελειψες..

Βασουλα,τι κανει η μικρη ιωαννα?τα φιλια μου..

Τα δικα μας νεαμτωρα..εμεις επιστρεψαμε κυπρο πριν δυο μερες..κι απο τοτε καθαριζω συνεχως το σπιτι που κοντευε να γινει κυνοβιο.το τι δουλειες εχω κανει δεν λεγεται..μου εμειναν μονο οι κουρτινες και να βγαλω τα χαλια εξω στην αυλη να τα πλυνω μια με το λαστιχο γιατι βαριεμαι αυτη την διαδικασια του καθαριστηριου ασε που βαζουν πολυ εντονα ατωματικα και δεν τα αντεχω..και μετα εχω του κοσμου το σιδερωμα γιατι αυτες τις μερες ξετιναξαμε το πληντυριο..

Πηγαμε και παιδιατρο..ειμαστε 8560κιλα και 68 εκ!απο αυριο ξεκιναμε μηλο και σε δυο βδομαδες θα βαλουμε και λαχανικα..τελος του απριλη θα μπει και κοτοπουλο μου ειπε..καναμε κι εμβολιακι..κλασικα κυριος ο δικος μου.εκλαψε λιγο και μετα κοιμηθηκε.

Αυτα απο μενα..θελω να μπω και μεσα να μαγειρεψω αλλα ειναι τοσα πολλα που δεν προλαβαινω βρε κοριτσια..

Σας καληνυχτω και σας φιλω ολες σας και ολα τα γλυκα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας......κι εμενα με πεθαινει η πλατη μου,λες και την κοβουν ξυραφια!

Ναι ευτυχως εχει ωραιο ονομα η πεθερα,ολοκληρο θα της το φωναζω!

Σημερα θα εχει καλο καιρο,καμια βολτουλα με το καροτσι λεει,αν και μεχρι και εκει μεσα γκρινιαζει η στριγκλα! :lol: Την εβγαλα χθες και θελει συνεχεια να το κουναω το καροτσι,αλλιως γκρινιαζει......

Τι γραψατε δεν θυμαμαι.....μια νυστα την εχω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεςςςς!

Τι μου κανετε?

Λυδιακι μου θα σου ξαναευχηθουμε τοτε!:-)ακουσα χθες οτι ηταν Της Αγιας Λυδιας αλλα δεν ηξερα πως υπαρχουν 2 γιορτες!

Αναστασια μου κι εμας καλη μερα κανει εξω!ηλιο εχει:-)τελειο ονοματακι το Κωσταντινα!πολυ μ αρεσει!

Νασια μου ευτυχως ο μπαμπακας σου καλα ειναι!ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!

Γιωτακι μου τελειες οι μπομπονιερες σας και τα προσκλητηρια!ενθουσιαστηκα:-)

Αγγελικουλα καλωσορισατε πισω στην Κυπρο:-)ο χαρουλης μεγαλωσε ε?τελεια!

Ρε κοριτσια και μενα με ποναει η μεση μου παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικια μου θα μας τρελανει.....κοιμαται απο τις 7.30 και την βλεπω ακομα θα κοιμαται.....θα χοροπηδαει μετα ολη ημερα :lol:8-)

Βασουλα η μεση ειναι απο τις αγκαλιες και τα κουνηματα...τι να κανουμε θελουν χαδακια τα δικα μας... σε λιγο καιρο ισως γκρινιαζουν γιατι θα θελουν να κοιμουνται μονα τους σαν της Αννας Μαριας :lol: ονειρευομαι εεε? 8-)

Αγγελικουλα επιστρεψατε?Αντε να μπειτε στους ρυθμους σας παλι!Χαλαρα βρε τις δουλειες,οσα βλεπει η πεθερα :lol: τα βλεπει? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...