Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααα! καλή εβδομάδα να έχουμε.

Σας γράφω στα κλεφτά, ξέρετε τώρα...

Ευγενία πολύ ωραίες φωτο! αχ ήρθαμε αργοπορημένοι και χάσαμε πολλά μου φαίνεται!! πιστεύω τώρα που έσκασε και το επόμενο δοντάκι του Νώντα να ηρεμήσει τώρα ο καημενούλης για να ηρεμήσετε κι εσείς. Καλορίζικα να είναι και γερά!

Γιώτα υπέροχη η τούρτα σας! και πάλι να την χαίρεσαι την πολύ χαριτωμένη Μίνυ σου!

Ινα.. :( . Γκαντεμιά ρε γαμώτο αλλά και τι να έκανες με το μωρό άρρωστο; έχε πίστη κάτι θα βρεθεί δεν μπορεί.

Αλίκη η Α καλά πρέπει να είναι με το χτύπημα, να φανταστείς ότι ξέχασα χθες να ξανακοιτάξω τον αυχένα της :shock: . Σημαδεύτηκε ο Σπυράκος μας μωρέ; ελπίζω να του περάσει γρήγορα.

Ελίζα είδες πως αλλάζουν τα σκατούλια μεγαλώνοντας ε; και ακόμα δεν έχουμε φτάσει στα terrible two's που λένε... φαντάσου τι θα λέμε σε καμιά 10ριά μήνες!! εσένα ο μεγάλος γιός σου πέρασε φάση στα δύο;

Μαριέττα τι να σχολιάσω... ΘΕΟΣ ο Ηλίας με τις περούκες!! παιδάκι μου εσύ γλυκό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια μου εμενα ο μεγαλος με ταλαιπωρησε αρκετα ως μωρο και μεγαλωνοντας εστρωνε...δεν με εχει παιδεψει πολυ...ενταξει σαν παιδι θα τον πιασει η τρελα και η υστερια του αλλα οκ!

Ενω ο μικρος με ειχε καλομαθει που οσο ηταν μωρο ετρωγε και κοιμοταν (μονοσ του χωρισ να κανω τιποτα) και τωρα δεν κοιμαται με τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη στειλτον για οσες μερες θελεις!Το παιδακι μου ξυπνησε το πρωι στις 8.30 ηπιε το γαλα της εφαγε και το τουρεκακι της πηγαμε βολτα εξω,εφαγε το κουλουρι της, κοιμηθηκε μια ωρα.Τωρα ξυπνησε και καθετε κατω απο την κατσαρολα και περιμενει το μαμ.Εριξε το καλαθι με τα μανταλακια κατω τα μαζεψε και τα εβαλε στη θεση τους!Σημερα ειναι μια καλη μερα.Αυριο θα ειναι μια αλλη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...μπηκα στα γρηγορα γιατι εχω μια ερωτησουλα.τα cc φαρμακου (στη συριγγα δηλαδη) αντιστοιχουν σε ml ετσι?γιατι η παιδιατρος μου εγραψε cc και στη συριγγα βλεπω γραφει ml.

help!το μπουκωμα του γυρισε σε ωτιτιδα και ειμαστε σε ασχημη κατασταση..πολυ κλαμα.και σαν να μην εφτανε αυτο.χθες δε το ειχα καταλαβει οτι εχει γκρινια απο τα αυτακια του και επειδη γκρινιαζε ολη μερα καποια φαση τα πηρα και του εβαλα ασχημα τις φωνες... :(:(:(:(:(:(:(:( νιωθω τρομερες τυψεις....

εχω πελαγωσει ρε κοριτσια...εχω και τη μανα μου αρρωστη και δεν εχω καμια βοηθεια ουφφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Κατερινάκι... ωωωχχ.... περαστικά μωρέ πως ταλαιπωριέστε!

Ναι τα cc είναι αυτά που βλέπεις στη σύριγγα.

Μη νιώθεις τύψεις, άνθρωπος είσαι και εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτήν ήθελα να σας την ανεβάσω πριν το πάρτυ αλλά δεν ήθελα να αποκαλύψω τη στολή μας :D

Να και το δικό μου μασκαράκι σε κοντινό! (είναι λίγο θολή γιατί είναι από κινητό...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία είναι πολύ καλές οι φώτο…. !!!

Νάτο το δεινοσαυράκι……. κουκλίτσα μου γλυκιά!!!

Κατερινάκι μου σου απάντησε η Ελένη!! Περαστικά σας κοπέλα μου…. ταλαιπωρείσαι κ εσύ!!!

Επειδή δεν τον είδατε ολοκληρωμένο ως Έλβις…

Βέβαια εδώ έχει πέσει ο μικρός μου κ κλαίει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!2 μέρες δεν είχα ίντερνετ και βρήκα 15 σελίδες να διαβάσω!!! :shock::shock::shock:

Καταρχάς Γιώτα,μπράβο για το παρτάκι σας!Πολύ όμορφη η τούρτα και η Φωτεινούλα!!!Να την χαίρεστε!!

Να ευχαριστήσω την Αλίκη για την όμορφη συγκεντρωσούλα!Περάσαμε πολύ όμορφα!!

Να ευχαριστήσω και για τα καλά σας λόγια όλες!!!

Είστε όλες πολύ όμορφα άτομα με υπέροχες οικογένειες και μπόλικη τρέλα!!

Θα σχολιάσω με λεπτομέρειες αργότερα που θα κοιμάται ο μικρός!!

Αλίκη,αν σε βολεύει,να τον φέρνεις σε μένα τον Σπυράκο όταν δεν έχεις που να τον αφήσεις!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες κοριτσια μεσα απο την καρδια μου....αντε και τωρα βουρ να περιμενουμε ολες τα δευτερα γενεθλια γιατι νομιζω οτι εμεις ειμασταν οι τελευταιες και οι πιο μικρες απο την παρεα..οποτε με το δικο μας παρτυ τελειωσαν τα πρωτα γενεθλια...

Καλα τι υπεροχες φατσουλες ειναι αυτες....αχ σας ζηλεψα..να μην ειμαι κοντα να ερχομασταν και εμεις...πρεπει να περασατε τελεια...μπραβο κοριτσια πολυ καλες αυτες οι συναντησεις...και Ευγενια μια χαρα ειναι οι φωτο πολυ καλες βρε γιατι να αλλαξεις μηχανη?.....

Και οι στολες ολων σας υπεροχες....εμενα ο μπομπιρας οπως ηταν αναμενομενο τα αυτακια της μινι δεν τα κρατησε στο κεφαλι και τα φορουσα εγω χα χα χα...την εβαλα μια κορδελα οπως ειδατε πουα αυτην ευτυχως την κρατησε...

Κατερινιω περαστικα σας κοριτσι μου και σε εσας...ασε αυτο το εχω παθει και εγω...το μωρο να κλαιει επειδη το ποναει η κοιλια τοτε με την γαστρεντεριτιδα και εγω απο τα νευρα μου το ειχα μαλωσει...μετα πως το μετανιωσα εκλαιγα ολη την ωρα..

Και οσο για τον υπνο ολα τα μωρα πιστευω οταν μεγαλωνουν τελικα χαλαει λιγο ο υπνος τους και εμεις το ιδιο περναμε...νομιζω οτι επειδη τωρα βρισκουν πιο πολυ ενδιαφερον με το παιχνιδι επειδη μπορουν να μετακινηθουν και να γνωριζουν ολο νεα πραγματα για αυτο δεν θελουν να κοιμουνται πολυ...

Αννουλα μου λυσεμε μια απορια μου....απο πιο ονομα βγαινει το Ακης του μωρου???πιο ειναι το ονοματακι του το κανονικο???θελω καιρο να το ρωτησω και ξεχνω...θα ρθει και η γιορτη του και δεν θα ξερω να σου ευχηθω χρονια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι να πρωτοσχολιασω????

τι κουκλια ειναι αυτα???κριμα που δεν ηρθαμε και εμεις αλλα που ετσι που ειμαστε....

ελενακι εχουμε την ιδια στολη :-? δε νομιζω τωρα να μας βγει το ονομα ε???

νομιζω οτι πρεπει να εχουμε τα πιο απιστευτα φατσουλινια του μαμμυ!!!

γιωτα μου τι ωραια οικογενια ειστε?η μικρη σου ειναι η βενιαμιν της παρεας ε?

ο γιαννης ειναι καλυτεα κααααπως...εγω ομως παω να καταρευσω.ωρες ωρες νομιζω οτι θα γεννησω...μαλλον ειναι συσπασουλες προκαταρκτικες....οχι τιποτε αλλο ακομα δεν εχω φτιαξει και βαλιτσα μαιευτηριου :shock:

μου λειπετε πολυ βρε κοριτσι που δεν μπαινω αλλα τι να κανω???ελπιζω να μπαινω πιο συχνα.

δε σας ειπα??ακουσον ακουσον...ο γιαννακης κανει και βηματακια μονος του!ισως γιατι ειναι αρρωστος :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια πολλα κουκλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να΄μαι πάλι!!!Τι κάνετε??

Γιώτα,από το Δημητράκης βγαίνει το Άκης!!!Είχαμε πει πριν μείνω έγκυος,όόταν έμενα θα λέγαμε το παιδί Δημήτρη ή Δήμητρα γιατί και ο πεθερός μου λέγεται Δημήτρης και η συχωρεμένη πεθερά μου λεγόταν Δήμητρα!Όταν έμεινα έγκυος και μάθαμε ότι είναι αγόρι είπαμε ότι θα το ονομάσουμε Δημήτρη όπως είχαμε συμφωνήσει...έλα όμως που ο πεθερός μου αποδείχτηκε όχι εντάξει και δημιούργησε πολύ άσχημες καταστάσεις και είπα ότι δεν θα το πούμε έτσι και αν με το καλό κάνουμε κοριτσάκι τότε θα το πούμε Δήμητρα σαν την μαμά του Γιώργου.Και τότε σκεφτόμασταν να τον ονομάσουμε Αναστάσιο (Τάσο) ή Αλέξανδρο αλλά ο άντρας μου σας ευαισθητούλης που είναι,δεν ήθελε να στεναχωρήσει τον μπαμπάκα του και του είπα το οκ αλλά με τον όρο ότι θα τον φωνάζουμε Άκη!Αυτή είναι η ιστορία του ονόματος...

Κι εγώ πήρα μια στέκα με 2 κόκκινες καρδιές στον Άκη για να το παίξει ΕΡΩΣ στην συγκεντρωσούλα της Αλίκης αλλά σιγά μην την άφηνε στο κεφάλι του!!Λύσε μου κι εσύ μια απορία...Τελικά Γιώτα σε λένε ή Γιούλη?Γιατί μπερδεύτηκα,αλλιώς σε λέμε εδώ,αλλιώς στο φατσομπούκι!!!ΑΑΑ και η οικογενειακή φώτο ΣΟΥΠΕΡ!!!!

Να πω δυο λόγια για το Σάββατο!!!Η Αλίκη,ο Πάνος και ο Σπύρος είναι μια γλυκύτατη οικογένεια!!! Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα!!!Χάρηκα επίσης που ξαναείδα τα υπόλοιπα κορίτσια!Εμείς ήρθαμε πρώτη (και στην ώρα μας!! :-p:-p:-p ) και παίξαμε αρκετά,κάναμε και κούνια και ο Σπύρος ζήλευε ο καημένος!!Μετά ξεσάλωσε και ανέβαινε στα τραπέζια,τραβούσε την κουρτίνα για να κάνει κούκου-τζα και γενικά δεν έβαλε πωπό κάτω!!Πήραμε και φιλί από την Αφροδιτούλα αν και η μαμά της δεν το είδε!!!Σε διπλό ταμπλό η Αφροδίτη λοιπόν!!! :lol: Ο Ηλίας είναι το καλύτερο παιδί!Μαριέττα έχεις παιδί αστέρι!!!Ο Άκης δεν ξεκολλούσε το βλέμμα του από την Μαριέττα!!Έρωτας!!αχαχαχαχα!!Ο Νώντας ήταν θεός με την στολή τιγράκι του!!!Κι εμείς αυτή θέλαμε να πάρουμε!!Μέχρι τι ώρα το πήγατε??Φάγατε και σοκολατόπιτα ε???!!Εμείς φύγαμε νωρίς γιατί δεν είμαστε ξενύχτιδες και δεν την προλάβαμε!!!Κρίμα κρίμα!!Δοκιμάσαμε όμως τα σαντουιτσάκια με τον τόνο και τρελαθήκαμε!!Μιαμ μιαμ!Στεναχωρέθηκα που δεν γνώρισα πάλι την Νατάσσα με το Σοφάκι... :?

Νατασσάκι,πως είσαι???Μίλησες καθόλου με την Ειρήνη?

Αλίκη,θέλω τις φωτογραφίες!!!!Θα τις στείλεις στο μαιλ μου??? annoulini1987@hotmail.com Ευχαριστώώώ!!!!

Κατερινάκι,περαστικά σας μωρέ!!!Υπομονή..θα περάσει κι αυτό..Άντε να έρθει το Καλοκαιράκι!!

Ίνα,μην απογοητεύεσαι βρε...όλο και κάτι θα βρεθεί,δεν μπορεί...

Μαράκι,συμφωνώ κι εγώ με την άποψη πως όταν θέλουμε κάτι πάρα πολύ,όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να τα καταφέρουμε!!

Δεν θυμάμαι άλλα...όποια ξέχασα,μη με παρεξηγήσει...δεν μου μένει μυαλό όλη μέρα τρέξιμο πίσω από το αλητάκι μου!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι καταπληκτική η στολή του Σπύρου!!! αλλά η αλήθεια είναι πως το περιεχόμενό της είναι αυτό που την αναδεικνύει :D

Ελίζα δηλαδή δεν περνάνε όλα τα παιδιά τη φάση των 2... μακάρι να μην την περάσουν ούτε τα δικά μας!! αν και τις τελευταιες μέρες νιώθω ότι η Α την περνάει από τώρα. Είναι όπως το είπες, με είχε καλομάθει και τώρα μου κακοφαίνεται, γκρινιάζει αρκετά, ζητάει πιό πολύ την πιπίλα που μέχρι τώρα την ήθελε μόνο για να κοιμηθεί, κοιμάται πολύ λιγότερες ώρες, και έχει αρκετά νεύρα! Μωρέ λέτε να είναι από τα δόντια και να την κατηγορώ άδικα;

Επίσης κάτι άλλο: τα δικά σας τσιρίζουν; νευριάζουν όταν θέλουν κάτι και δεν μπορούν να το κάνουν ή να το έχουν; προσπαθώ τώρα που είναι νωρίς να της το ξεκόψω, κάθε φορά που τσιρίζει πάω και της λέω με ήρεμη σιγανή φωνή "ησυχία, δεν είναι ωραίες οι φωνές" κλπ μπας και το σταματήσει.

Μαρία και η δικιά μου βάζει το δαχτυλάκι στα μάτια μας!! και φωνάζει μα, μιας και δεν μπορεί να πει ακόμα μάτι.

Γιωτούλα είστε υπέροχοι!! έβαψες τα μαλλιά σου ή τα έχω χάσει που σε νόμιζα για μελαχρινή;; όπως και να είναι σου πάνε πάντως τα ξανθά.

Κατερινιώ κι εσύ μας λείπεις! έχουμε την ίδια στολή ε; τέλεια!! αχ πλάκα που θα είχε να ερχόσουν κι εσύ το Σαββατο και να κοιτιότουσαν μεταξύ τους τα μικρά μας, βρε τι μου θυμίζει τι μου θυμίζει αυτό το μωράκι... :lol: ! Μπράβο έφυγε μόνος του ο Γιαννάκης; το κάνει για να περάσεις τους τελευταίους σου μήνες ως εγκυούλα ήρεμη επιτέλους από άγχη!

Αυτάααα... που είναι χαμένες οι υπόλοιπες;

Α γειά σου και πάλι Αννούλα! Τιιιι έκανε η Αφροδίτη;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια καταλαβα Αννουλα μου....Κατσε να σου λυσω και τη δικη σου απορια...

Εμενα με λενε Παναγιωτα αλλα καλως η κακως απο μικρη με φωναζουν Γιουλα ,Γιουλη....Οποτε κανενας μα κανενας δεν ξερει απο που βγαινει το ονομα μου και ολο με ξεχνανε στη γιορτη μου...Με παιρνουν να με ευχηθουν να φανταστεις του Αγιου Γεωργιου η των Βαιων...Αλλα οχι τον Δεκαπενταυγουστο που γιορταζω.....Οποτε και εγω οποτε συστηνομαι σε νεες παρεες ,γιατι να αλλαξω το ονομα μου σε αυτους που ηδη με ξερουν δεν γινεται ειναι θεμα συνηθειας,,,συστηνομαι και εγω Γιωτα...Οποτε οπως και να με λετε κοριτσια εγω ακουω και στα δυο ...οκ??

Κατερινακι υπομονη κοριτσι μου...ειναι και απο την κουραση οι συσπασεις...παρε το γιατρο και πες του...Εγω ειχα συσπασεις απο τον 5 μηνα...και μου ειχε δωσει ytopar...καπως ετσι τα ελεγαν...Ξεκουρασου κοπελα μου λιγο οσο μπορεις..

Γεια σου Ελενακι...πηγα να πατησω υποβολη και σε ειδα,,,,δεν τα εβαψα..αλλα δεν ειμαι και μελαχρινη ξανθα μελλι τα εχω....απλα ειναι φρεσκοβαμμενα για αυτο ειναι λιγο εντονα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα..Λιγο συγχηση στο θεμα βαψιματος...χα χα χα..Δεν τα εβαψα ξανθα ΤΩΡΑ εννοω...τα ειχα ηδη ξανθα...απλα τωρα εβαψα τη ριζα και φαινονται πιο εντονα....Σε μπερδεψα προηγουμενως ετσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε???ακομα διαβαζω για αρρωστιες και δεν μπορω...καλε μωρακια τι παθατε φετος???κατερινακι μου περαστικα να ειναι...και μπραβο για τα πρωτα βηματακια του...ωστε περπατησε εε???τι μου λες?κανεις δεν το περιμενε...χαχχαχαχαχα....

γιωτα-γιουλη-παναγιωτα :lol::lol::lol:;););) μου ειστε υπεροχοι μικροι μεγαλοι...και δεν θελω να πω τιποτα για τον ελβις απλα οτι ειναι τελειος λατρευω ελβις...

κοριτσια βαριεμαι...επισης βαριεμαι το κρυο..θελω ζεστη...επισης βαρεθηκα τον χειμωνα...δεν εχω κεφια σημερα :(:(

σας ειπα πως τελικα εχω ενα πολυ υπακουο παιδακι οταν θελει σημερα μαζευε οτι πετουσε κατω και με βοηθησε να απλωσω και οοοολα τα ρουχα...και μετα εκανε και ευχαριστω..αφηστε που σημερα ηταν ολο αγκαλια και χαδια...μεταλαχτηκε το παιδι μου...την παρασκευη εχουμε εμβολιο...ωχ παναγια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια..την κανω..παω να παρω αγκαλια το μαξιλαρακι μου και θα ταξιδεψω στην αγκαλια του μορφεα μαριεττα...

καληνυχτα ηρεμη και υσηχη να ειναι η νυχτα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σας γράφω από την δουλειά. Ξεκίνησα το κανονικό μου ωράριο και είναι πίκρα...

Ξυπνάω από τις 6.00 πλέον και για να χορτάσω ύπνο προσπαθώ μέχρι τις 11.00 να έχω πέσει στο κρεβάτι.

Από την ίωση ευτυχώς συνήλθα και ευτυχώς η μικρή μου δεν κόλλησε τελικά. Δόξα το Θεό. 'Οπ'οτε είμαστε οικογενειακώς καλά.

Αννούλα ναι μίλησα με την Ειρήνη. Είναι καλά ευτυχώς όλοι τους. Εχτές θα έβλεπε και ο γιατρός τον μικρό. Θα μιλήσουμε και σήμερα να μου πει τι τους είπε ο γιατρός.

Κατερινάκι εύχομαι να έχει συνέλθει ο Γιαννάκης σου και να μπορείς να ξεκουραστεις και εσύ λιγάκι.

Είναι έτοιμος να περπατήσει πλέον ε;;;;; Είδες μωρε το παιδί;;;;

Γιώτα μου είστε όντως πολύ όμορφοι οικογενειακώς! Να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι!

Μαράκι κι εγώ τον βαρεθηκα τον χειμώνα. Θέλω καλοκαίρι να μην μαζεύομαι καθόλου μέσα με την κόρη μου!!!!!!!!!

Αυτά προς το παρόν.

Ας ξεκινήσω να κάνω καμια δουλειά...

Καλημέρα Μαρριέτα σε βλέπω! ;););) Καλή δουλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Νατασσα!! σιδερενια!!

το ειχα απο την ωρα που σηκωθηκα ανοιχτο το μαμμυ και τωρα προλαβα να διαβασω 5 σελιδες!!

ετοιμαζομαι για το γραφειο...

θα σας δω απογευμα!!

φιλια κορες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωτα υπεροχη οικογενεια!! φτου φτου!!! τελεια η μικρουλα!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Που είστε εξαφανισμένες όλες τα βράδια?? Ξαραχνιάζουμε, ξαραχνιάζουμε??

Εμείς μάτι δεν κλείσαμε πάλι… τις τελευταίες μέρες τον παίρνω στο κρεβάτι μου γύρω στις 5 αλλά πάλι δεν κοιμάται!

Σήμερα με πονάει λίγο ο λαιμός κ έχω ένα μπούκωμα….. λέτε να βγάζω δόντι?

Άννα τι ευχαριστείς καλέ… εγώ ευχαριστώ που ήρθατε!

Συνήθως για τις λίγες ώρες που λείπω τον κρατάει η αδερφή μου…. το πρόβλημα είναι πως με ειδοποιεί την τελευταία στιγμή για να ακυρώσει οπότε ο χρόνος είναι περιορισμένος για να κανονίσω κάτι άλλο… σε έχω όμως υπ’ όψιν!!

Τελικά Γιώτα η κόρη σου είναι μπαμπάς…. είναι ίδιοι!!

Είστε πολύ όμορφοι όλοι!!

Κατερίνα μου κουράστηκες μωρέ χωρίς βοήθεια… άντε να γίνουν καλά η μαμά σου κ ο Γιαννάκης σου κ να καθίσεις να ξεκουραστείς λίγο!!

Κ εγώ έχω κάνει τέτοιες μα….κίες όταν ήταν μωρό γι’ αυτό τώρα τα βράδια σηκώνομαι τον παίρνω αγκαλιά κ δεν λέω τίποτε!!

Μπράβο στο Γιαννάκη…ορίστε που σιγά, σιγά θα ξεκινήσει κ αυτός!!

Ελένη κ ο Σπύρος έχει ξεκινήσει τις φωνές άμα δεν του κάνεις τα χατίρια… άσε που έχει ξεκινήσει να μας ρίχνει κ καμία!!! Δεν νομίζω να σταματήσουν… τώρα αρχίζουν γιατί μαθαίνουν να διεκδικούν! Μη χάνεις την ψυχραιμία σου, θα έχει το αντίθετο αποτέλεσμα!!

Δεν δίνεις σημασία! Καλά κάνεις κ δεν φωνάζεις…θέλει ήρεμη φωνή αλλά αυστηρή κ ας κλάψει όσο θέλει!!

Τι έπαθες Μαράκι κ βαριέσαι??

Μέχρι να τελειώσω μπήκατε κ μέχρι να πατήσω υποβολή θα βγείτε…

Καλημέρα Νατάσσα, καλημέρα Μαριέττα….. καλή δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα θα φάμε γιουβαρλάκια… κανένα φρουτάκι το απόγευμα κ το βράδυ γιαούρτι!

Ο Πάνος εχθές μου ανακοίνωσε πως σήμερα έρχεται η μανούλα του, που θα πάει να βρεί την κορούλα της αλλά κάποια μέρα μέσα στην εβδομάδα θα περάσει κ από εδώ!!

Μου έφυγε αυθόρμητα ένα «κατάλαβα…πάει κ αυτός ο μήνας» αλλά μου είπε μόνο πως αν δεν θέλω θα της πει να μην έρθει. Δεν του έχω απαντήσει ακόμη!

Εντάξει δεν θέλω να τους στερώ το παιδί αλλά θα προτιμούσα να κανόνιζαν κ με τα 2 παιδιά πριν πάρουν την απόφαση να έρθουν…. Όχι θα έρθω που θα έρθω θα περάσω κ από εσάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Είμαι και εγώ στην δουλειά και ελπίζω σήμερα να είναι μια ήρεμη ημέρα...

Ο Νώντας είναι λίγο καλύτερα απο θέμα μύξας, διαθεση έχει φουλ, κακάκια νερουλά και χθες αλλά μόνο μια φορά, την δεύτερη τα έκανε κανονικά και ελπίζουμε όλα αυτά να περάσουν πολύ σύντομα..

Ευτυχώς κοιμήθηκε απο τις 9.30 το βράδυ και μέχρι την ώρα που έφυγα 9 παρά δεν είχε ξυπνήσει. Γάλα μου το παίζει δύσκολος (δεν θέλει) τις τελευταίες 2 ημέρες αλλά ελπίζω να είναι και αυτό παροδικό και να φταίνε τα δόντια του...για όλα φταίνε τα δόντια του??????

Εγώ χθες εφαγα, γάλα με all bran, ενα μήλο, ψάρι ψήτό με χόρτα και το βράδυ ενα αυγό βρασμένο και γιαουρτι με μέλι. Σήμερα το ίδιο πρωινό, το μεσημέρι έχει φακές και το βράδυ πάλι κανα φρουτο και γιαούρτι.

Το Σάββατο εχουμε κλείσει για να βγούμε σε club-ντίσκο μετά απο 4 χρόνια? 5 πρέπει να είναι. Ο Δημήτρης δεν είναι του ξενυχτιού καθόλου και εχουμε να βγούμε σε πίστα, club απο τότε που γνωριστήκαμε..αν εξαιρέσεις το bachelor..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...