Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Κορίτσιαααα

Είναι τα γενέθλια της Φωτεινούλας!!!

Χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα με υγείαααα!! Να την χαίρεσαι Γιώτα μου κ με το καλό να της χαρίσεις ένα αδερφάκι…. Κ περισσότερα δεν είναι κακό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!! Γιώτα να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!!!! :D:D:D

Κορίτσια,δεν μπορώ να σχολιάσω τώρα,έχω μια κολλιτσίδα στο βυζί!!! ΜΠΟΥ ΧΑΧ ΧΑ!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Χρονια πολλα Φωτεινουλα,να εισαι παντα καλα και ευτυχισμενη!Γιωτα μου να την χαιρεστε και συντομα με και με αλλο μωρακι!

Καλε τρελες ποσα εχετε πει παλι?

Χαχαα Μαριετα ποσο γελασα με το τραγουδι..."εισαι τησ ζωης το μερακι"!Επισης τρελαινομαι να κανω φαρσες ε?αχαχαχαχαχ

Κατερινακι περαστικα σας.Οντωσ αυτο που σου πε η Ευη μπορει να γινει με τα φλεματα...και ο δικος μου μου ειχε κανει εμετο και φυσικα χεστηκα πανω μου.

κοριτσια αυτα θυμαμαι μεχρι στιγμησ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα!!! χρονια πολλα κι ευτυχισμενα κοριτσακι μας!!! να σε χαιρονται οι γονεις σου κι εσυ να τους τρελαινεις με τις σκανδαλιες σου ολη την ωρα!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα ολη μερα!!

και ναι,ειμαι παλι γραφειο...τι κακια συνηθεια κι αυτη; :evil::evil:

τελικα κλεισαμε για το Σαββατο στου Σπυρου;

να κανουμε μια σουμα να δουμε ποιες θα ειμαστε;

Αλικη σου βαζω δουλεια μολις φορτισει η μπαταρια!!!

ρε συ!! στειλε μας διευθυνση και κανενα τηλ για ωρα αναγκης....

φιλια σε ολες και τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κύριες,

Αναφορικά με το θέμα της επίσκεψης στο σπίτι της Αλίκης, παρακαλώ όπως με ενημερώσετε άμεσα για την ημερομηνία και ώρα πραγματοποίησης του ραντεβού, έτσι ώστε να προβώ στις απαραίτητες ενέργειες (ενημέρωση συζύγου/οδηγού).

Σας ενημερώνω ότι ο υιος μου θα είναι ντυμένος τιγράκι και εγώ κάτι θα βρω να βάλω...

Δυστυχώς ο χρόνος μου είναι περιορισμένος λόγω φόρτου εργασίας και δεν έχω την δυνατότητα να ενημερωθώ για όλες τις εξελίξεις που αναγράφεται στην παρούσα Δημόσια Συζήτηση.

Τέλος θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι σήμερα το απόγευμα 16/02/2012 και ημέρα Πέμπτη, αφενός έχω οδοντίατρο και αφετέρου θα γίνει συνάντηση για τον εορτασμό της Τσικνοπέμπτης απο τους κουμπάρους μας.

Με εκτίμηση,

Για την Νωντας Α.Ε.

Ευγενία

Υ.Γ.: δεν θέλω να γράψω άλλες επιστολές !!! εχω ένα βουνό ακόμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!

:ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Να τα εκατοστήσεις και να είναι πάντα η ζωή σου γεμάτη αγάπη, υγεία και ευτυχία!!

Γιώτα μου να την χαίρεστε και πολύ σύντομα να την κάνετε το μεγαλύτερο και σημαντικότερο δώρο!!

Ένα ακόμα μωράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Nωντας ειναι ο businessman της παρεας....τι τιγρακι κι ιστοριες;

περιμενω να σε δω με κοστουμι,γραβατα,χαρτοφυλακα στο δεξι και κινητο στο αριστερο!!!

Νωντα!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα έχω κουστούμια και τσάντα επαγγελματική¨..λες να ντυθώ γραμματέας? Μπου χα χα!!

Η μοναδική φορά που έβαλα κουστούμι για την δουλεια ήταν όταν ήμουν σε εκθεση στην Γερμανία. Πολύ ταγιεράκι και τακούνι..φυσικά και δεν τα εχω ξαναβάλει απο τότε...τσάμπα τα ψώνια..

πάλι καλά μου είχε δώσει επιπλέον λεφτά το αφεντικό για να πάω ως κυρία στην έκθεση.

Θα μου πείτε καλέ τι αποφασίστηκε τελικά? Αυτό το Σάββατο ή το επόμενο. Το επόμενο έχω κλείσει για Βινύλιο και θέλω να κοιμηθώ πριν πάω, γιατί δεν θα την παλέψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Χρόνια Πολλά !!!!!!!!!!!!!!!Γιωτούλα να την χαίρεσαι κ σύντομα με ένα σποράκι ακόμη!!!!

Από τη συνάντηση να βάλετε φωτο καλέ,σωστά λέει η Εύη!

Περαστικούλια στις μιξούλες σας!

εμένα κοιμάται αυτή την ώρα κ χαλαρώνω.κάποιες φορές με πιάνει νοσταλγία η ανεμελιά,θέλω ξεκούραση αλλά δεν θα έχω σκέφτομαι για τα επόμενα χρόνια.εντωμεταξύ με προβληματίζει το εξής, θα ήταν καλό να αρχίσω να μαθαίνω τον Νικολάκη κοντά στο καλοκάιρι στην πεθερά μου ώστε να έχω με τα δίδυμα χρόνο όταν γεννήσω τις πρώτες μέρες.δηλ να τον πηγαίνω κάποιες ώρες την ημέρα κ να τον παίρνω.Το πρόβλημα μου είναι πως δεν της έχω εμπιστοσύνη οτι θα τον προσέχει,τα παιδιά της μικρά συνέχεια με ράμματα ήταν κ από την άλλη δεν την χωνεύω....από τους δικούς μου είναι μακριά οπότε βοήθεια γιοκ.τί να κάνω????

Με πιάνει κ η ανασφάλεια από την άλλη ,πώς θα το διαπαιδαγωγεί????τί βλακείες θα του λέει???αλλά πάλι σε λίγες μέρες πόσα να του πει????πόσο να με ξεχάσει το μανάρι μου???δεν θέλω να νιώσει οτι τον παραμελώ λόγω των μωρών...

άρχισα από τώρα με τα άγχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαιρη κι εγω τις ιδιες ανασφαλειες θα ειχα με τις δικες σου,γιατι κι εγω ομοιοπαθουσα απο πεθερα...

τα ξερεις,τι να λεμε!!

στην θεση σου τι θα εκανα:

πρωτον,θα της μιλουσα καθαρα και ξαστερα οτι θα πρεπει να ακολουθει το προγραμμα και τις συνηθειες του μικρου κατα γραμμα,οπως το τηρεις μεχρι τωρα εσυ!

αν εβλεπα κατι διαφορετικο,θα ξαναμιλουσα..

δευτερον,θα ζητουσα βοηθεια απο τον αντρα μου..παιζει να παρει καποιες μερες αδεια;

τριτον,οι δικοι σου τον πρωτο καιρο θα μπορουσαν να ερθουν για λιγη βοηθεια;

τεταρτον,μια νταντα πρωτων βοηθειων ασχετη με το οικογενειακο περιβαλλον θα μπορουσατε να το αντεξετε οικονομικα;

μην αγχωνεσαι ομως απο τωρα!!ολα θα γινουν στην ωρα τους!!!

φιλια στην κοιλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ολες κανατε δουλειες μου φαινεται...οι ντουλαπες αναστεναξαν; :lol::lol:

εκτος κι αν εχετε ολες διακοπη ρευματος...κακο αυτο!!!

φευγω σε λιγο,παω στο παιδι μου που το απογευμα θα εχει επισκεψεις...μαντεψτε ποιον;

ναι,ναι καλα μαντεψατε!!!!

εμεις δε θα κανουμε κατι αποψε...θα φαμε σουβλακια ομως!!!ποσο καιρο εχω να φαω σουβλακια!!

ελπιζω να σας δω το βραδυ!!! φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες....

Ανιξα το λαπτοπ απο το πρωι αλλα τωρα βρικα χρονο να κατσω λιγο...Και να πεις οτι εκανα τπτ σπουδεο, τπτ δεν εκανα αλλα ο χρονος φεβγει σαν νερακι...

Μπικα πρην σε ενα σαιτ (μπενω καθε μερα για να ελενχω θερμιδες και τετια σχετικα με την διαιτα). Διαβασα κατι για τον συνδυαζμο τροφων και με προβλιματισε γιατι για καπια ηξερα πως δεν κανει να τα ανακατεβεις αλλα για τα φρουτα ιδικα χαμπαρι δεν ειχα.....Οπια θελει ας ριξει μια ματια..

http://www.diet4all.gr/syndyasmoi-trofimwn.php

Μαιρη λογικο ειναι να προβλιματιζεσε για το μελον...Η γνωμη μου ειναι να μην απομακρινεις τον Νικο απο το σπιτι οταν ερθουν τα διδυμα γιατι θα νιωσει αποριψη και μπορει να εχεις προβλιματα αργοτερα..

Το καλιτερο θα ηταν αν μπορουσε να ερθει καπιος δικος σου και να μινει μαζι σας για καπιες μερες..

Θα σου πω τι εκανε μια γνοστη μου οταν βρεθικε στην ιδια θεση με εσενα περισι.Διστυχος δεν εχει μανουλα και η πεθερα της ειναι σε αλη πολη οποτε αναγγαστικε να παρει μια κοπελα στο σπιτι για καπιες ωρες την ημερα..Τον μεγαλο βασικα τον εβαλε σε παιδικο μεχρι το μεσημερι και μετα τον απασχολει η κοπελα, τον βγαζει βολτα η κοπελα η βοηθαει με κανενα μωρο αν χριαστει αλλα και παλι ειναι μονιμος στο τρεξιμο.....Χοσε την πεθερα να σου κανει καμια αγγαρια οπως να σου μαγηρεβει καθε μερα μεχρι να σαραντισετε τουλαχιστον η να κανει καμια δουλεια στο σπιτι σου οπως σηδερωμα, να πλενει κανενα πιατο....Εχεις ομως ακομι καιρο για αυτα μην στενοχοριεσε απο τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Φωτεινουλα μας

Να εισαι παντα γερη και ευτυχιζμενη, Γιωτα να την χαιρεστε την κουκλα σας και σιντομα να της χαρισετε και ενα η πολλα αδερφακια........ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Αν δεν κανω λαθος η Φωτεινουλα ειναι και η τελεφτεα απο την παρεα μας που εχει γενεθλια εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο μα……..κας μπορεί να είμαι? Μαριέττα δε χρειάζεται να απαντήσεις… ευχαριστώ!!

Φόρτισα το λάπτοπ αλλά αν δεν έχεις ρεύμα δεν δουλεύει το ιντερνετ!!!! :roll::roll:

Λοιπόν στο σπίτι μου Σάββατο 18/2 - 18.00

Αντί για διεύθυνση θα σας βάζω σε όλη τη διαδρομή σπαζοκεφαλιές μέχρι να με βρείτε κ θα σας δώσω 20 τηλεφωνικά νούμερα από τα οποία 10 θα είναι ροζ, 5 από πεθερές, 3 από δημόσιες υπηρεσίες, ένα της κουνιάδας μου [smilie=violent5.gif] κ ένα θα είναι το σωστό (να έχει κ ένα βαθμό δυσκολίας)!!!

Συμφωνώ με Μαριέττα… μας στέλνει ολόκληρη επιστολή κ θα έρθει τιγράκι?

Κ. Νώντα παρακαλώ! :-*

Μαιρούλα sorry… ναι Μαριέττα…. κ τώρα ξέρεις που θα σε έγραφε η πεθερά σου για το πρόγραμμα!!

2ον, 3ον, 4ον συμφωνώ!!

Θα είναι δύσκολα αλλά θα τα καταφέρεις βρε!!!

Μαριέττα, Ευγενία, Άννα, Ελένη, Νατάσσα… όσες ακούσατε το όνομά σας να επιβεβαιώσετε!!!

Φυσικά με τους άντρες ( όσες θέλουν έτσι?)

Απαραίτητα τα πιτσιρίκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες μολις γυρισα και ειμαι κοματια..πηρα στο παιδακι μου τσουρληθρα..για την ωρα κοιμαται και δεν την εχει δει...στολισα και με σερπαντινες το σπιτι της μανας μου(ακομα εδω ειμαι...)και σε λιγο περιμενουμε να ερθει ο θειος μου με τα ξαδερφια μου που ειναι μικρα ακομα(10 και 3)και παιζουνε με τον μικρο και ξετρελενεται...δεν προλαβαινω να σας διαβασω..

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ να ζησεις να σε χαιρονται και να σε καμαρωνουν η μαμα και ο μπαμπας και γρηγορα να σου φερουν και ενα-δυο-τρια αδερφακια...

σας αφηνω και θα τα πουμε με υσηχια μαλλον αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσες λάβατε μήνυμα κάντε μία προώθηση στη Νατάσσα γιατί ακόμη να γίνει φίλη μου!!! Παλιοκόριτσο!

Μαράκι καλησπέρα…. καλά να περάσετε…. κ του χρόνου περισσότεροι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Φωτεινούλα πολύχρονη, γερή και ευτυχισμένη κουκλίτσα μου!! Γιώτα να την χαίρεστε την κοράκλα σας και να την καμαρώσετε όπως επιθυμεί!

Αλίκη ευτυχώς που έστειλες μήνημα, αυτό μπήκα να σου πω κι εγώ! το δικό μου λάπτοπ δεν έχει φτιαχτεί ακόμα και τώρα κάνει νερά και του άντρα μου και θα το δώσουμε και αυτό, οπότε ίσως να μην έχω πρόσβαση το Σ/Κ... μου λείπετε από τώρα ατιμούτσικα!

Σημειώνω λοιπόν από τώρα τα τηλέφωνα για να είμαστε οκ. Αλίκη λογικά θα έρθουμε κι εμείς, είχε κανονίσει ο άντρας μου να μας έρθουν μια επίσκεψη αλλά πιστεύω ότι θα ακυρωθεί τελικά. Κάτι για ετοιμασίες διάβασα που έλεγες, μην κάτσεις και κάνεις τίποτα! εγώ πάντως θα σου φέρω σοκολατόπιτα (και όχι δεν θα την φτιάξω εγώ οπότε μη φοβάσαι, δεν θα πάθετε τίποτα :lol: ).

Μαιρούλα μου... τα νιώθω απόλυτα τα άγχη σου αλλά μωρέ δεν οφελεί σε τίποτα να τρελαίνεσαι από τώρα, κοίτα να είσαι ήρεμη για να βγουν ήρεμα και τα μωρά, είναι και δύο και στάνταρ δεν θέλεις να βγούνε αγχωμένα! Οσο για τον Νικόλα δεν νομίζω ότι είναι σε ηλικία να νιώσει απόρριψη, τα πάντα καταλαβαίνουν φυσικά τα σκατούλια από τώρα και σίγουρα θα έχει ζήλιες όταν θα σε βλέπει με τα μωρά, αλλά τις μέρες που θα είσαι στο μαιευτήριο και τις πρώτες μέρες στο σπίτι δεν θα έχει πάρει πρέφα ακόμα τι έχει γίνει οπότε πιστεύω ότι απλά θα του λείπεις, όχι ότι θα νιώσει ότι τον παράτησες για χάρη των μωρών αφού δεν θα τα έχει δει. Βάλε στην πεθερά σου τα όρια που θέλεις, πες της να έρχεται τον τελευταίο μήνα πιό συχνά στο σπίτι για να την συνηθίσει ή ακόμα καλύτερα πηγαίντε τον εσείς στο δικό της για να εξοικειωθεί και με το χώρο, και όλα καλά θα πάνε! Και μη το βλέπεις ότι τον εγκαταλείπεις, αντίθετα του δίνεις την ευκαιρία να έχει την αμέριστη προσοχή που εσύ θα ήταν αδύνατο να του δώσεις με τα νεογέννητα στο σπίτι, και η πεθερά σου όσο αχώνευτη ή οτιδήποτε είναι φαντάζομαι ότι θα τον αγαπάει πολύ και θα τον προσέξει καλύτερα από ότι πρόσεχε τα παιδιά της.

Νατασσάκι πως είσαι σήμερα; πήγες στο γιατρό;

Εμείς έπρεπε τώρα να ετοιμαζόμασταν να ξεκινήσουμε για τη μάνα μου, αλλά η μικρή κοιμήθηκε!! ανάποδη σαν τον πατέρα της :lol: ! θα την ξυπνήσω όμως σε λίγο να φύγουμε γιατί δεν λέει να φάει η μαμά και ο μπαμπάς παγωμένα κρεατάκια :mrgreen: . Και μιάς και είπα μπαμπάς, οι υπόλοιπες πως θα πάτε στης Αλίκης; με άντρα ή χωρίς; εγώ δεν σκαμπάζω από δρόμους και μάλλον θα τον φέρω αναγκαστικά για να μη βρεθώ σε άλλη πόλη, δεν τον έχω ρωτήσει βέβαια αν θέλει να έρθει απλά του ανακοίνωσα ότι εμείς θα πάμε, χα χα χα! Αλίκη εσύ θα τον φέρεις τον άντρα σου; μπου χα χα! Μαριέττα δεν σε πιάνει μόνο εσένα η βλακεία σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εδώ είμαι. Στα μαύρα μου τα χάλια.

Πήγα στον γιατρό. Έχω ίωση γαμώτο (μία από τις πολλές που κυκλοφορούν δυστυχώς απ' ότι είπε και η γιατρός). Δεν ξέρω αν πρέπει να έρθω το Σάββατο γαμώτο ακόμα κι αν εχω καλυτερέψει.

Κι αν κολλήσω καμιά σας ή κανα παιδάκι;

Πάντως αν έρθω, θα έρφω εγώ και η Σοφούλα γιατί ο άντρας μου αυτό το Σ/Κ δουλεύει.

Οπότε μου είναι άκρως απαραίτητες οι οδηγίες οδήγησης γιατί δεν ξέρω καθόλου μα καθόλου πως να έρθω.

Την Σοφούλα την άφησα στην γιαγιά της σήμερα γιατί το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά και έτσι που είμαι τώρα δεν την παλεύω κιόλας. Όσο μπορώ φυλαγόμαστε για να μην την κολλήσω άλλοστε.

Θα δείξει πως θα είμαι αύριο.

Γιώτα μου να χαίρεσαι την φωτεινούλα σου!Χρόνια της πολλά!!!! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!!! Κι εσείς να την καμαρώνετε όπως ποθείτε!

Μαιρούλα μην αγχώνεσαι βρε κοπέλα μου όλα θα γίνουν τότε όπως πρέπει. Θα την βρείτε την άκρη σίγουρα.

Ρε Αλικάκι κάθε φορά που μπαίνω κάνω μια αίτηση φιλίας σε σένα αλλά δεεεεεεενννν Τι γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες ειμαι ενα πτωμα στην κυριολεξια...

για να μη αφησω εκρεμμοτητα:Αλικη επιβεβαιωνω την παρουσια του Ηλια μετα των γονεων του το Σαββατο στις 18:00....παιζει να τον ταισω σπιτι σας το γιαουρτι;σιγα μη δεν επαιζε!!!!

κοριτσια αυριο λεω να κατσω σπιτι...μα φυσικα ειναι Παρασκευη!!!!!!

μπου χα χα!!!

θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!

μη τρωτε κρεας!!!σκεφτειτε χοληστερινες,τριγλυκεριδια,ουρικο οξυ,βουλωμενες αρτηριες :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

κοριτσια εκανα μια αμαρτια!!η χοντρη μου εφερε σοκολατα αμυγδαλου κι εφαγα το 1/3!!! :oops::oops:

Ευη θα με συγχωρεσεις;επισης εφαγα ενα σουβλακι κοτοπουλο πιτα χωρις κρεμμυδια...ειχε πατατουλες ομως :oops::oops:

αυριο τι κανουμε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δ Ι Α Ι Τ Α!!!!!!!!!!!! ;);)

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ολη μερα!!

πιφ πιφ!! τι βρωμαει;τσικνιλα!!!!!

οι αναπνοες απο την κρεατιλα και την τζατζικιλα ηρθαν μεχρι το Φαληρο!!!

τι φαγατε βρε κορες!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

εγω χωνευω την σοκολατα...την υπολοιπη την τσακισα στο κρεβατι..ο Μανος κοιμοταν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια, καλημερα Αλικη.....

Μαριεττα συγχωρεση να ζητας μονο απο τον Θεο, εγω τι να σε συχγωρεσω καλε?? Επιδι κανω εγω διαιτα δεν θα τρωει καμια σας....

Εγω δεν τσικνισα φισικα και οχι λογο διαιτας αλλα γιατι ο αντρας μου δουλεβε και ημουν σπιτι με τα παιδια...

Ο μικρος ξιπνισε στης 5 και εκλαιγε, απο τοτε ειμαι ξιπνια και ποναει το στομαχι μου γιατι ειναι αδιο αλλα δεν θελω να φαω πρωινο απο τωρα γμτ..

Παω να κανω και εγω ενα τσαγακι να γεμισω την μπανγκα μπας και μου περασει ο στομαχοπονος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...