Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!

Χρυσα περαστικα και παλι! Σας μουτζωσαν πια, μια ο ενας μια ο αλλος. Υπομονη πλησιαζει η ανοιξη ε τι στο καλο δεν θα αρρωσταινουν τοσο συχνα.

Αφρο τι καλος μωρε ο Πανουλης! Τα δευτερα βγαινουν πιο ανεξαρτητα, το βλεπω και απο το Γ. Αχ μακαρι να ερθουμε και να βρεθουμε, το θελω πολυ!

Μαρακι δυσκολο το εκζεμα..υπομονη καποτε θα περασει!

Καλημερα Αργυ, Βικακι.

Σημερα εχουμε τελεια λιακαδα αλλα ολα ειναι παγωμενα εξω. Στον παιδικο της Ειρηνης εχουνε ερυθρα :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψαχνομαι..δεν υπαρχουν και πολλα που ειναι να γινουν..

στο σπιτι μας δεν θα βρεις λευκο ψωμι, τρωμε "αγειορεητικο" ενα ψωμι γκριζωπο στην οψη που δενε εχει καθολου λευκο αλευρι μεσα .

Επισης δεν υπαρχουν σχεδων καθολου επεξεργασμενα τροφημα ουτε για μας ουτε για τα παιδια ο Χ τρωει σπανια μπισκοτα του εμποριου- η μανα μου του δινει-.

Οι δερματικες και αναπνευστηκες αλλεργιες εχουν περισσοτερο να κανουν με τα ρουχα μας, με το νερο μας και με την ατμοσφαιρα παρα με το τι τρωνε..

λενακη δυστυχως την ανοιξη θα εχουμε αλλα...

δεν εμβολιαστηκε η Ειρηνη για ερηθρα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Χρόνια Πολλά στην νυφούλα μου!!!!!!!!!!!!

Γιώτα να χαίρεσαι την κούκλα σου πολύχρονη κι ευτυχισμένη

Χρύσα και Μαρία περαστικά

Θα επανέλθω σε λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν ειμαι οπαδος της διαιτας αυτης. Οπως δεν ειμαι οπαδος της ομοιοπαθητικης ουτε αγοραζω απολυτα ολα τα προιοντα βιολογικα...

Για πολλους λογους που δεν μπορω να τους αναλισω ολους εδω.

βασικα πιστευω πως τετοιου ειδους διατροφη μπορεις να την εφαρμωσεις αποκλειστηκα εαν εχεις μια δικη σου φαρμα, εχεις τα δικα σου ζωα, εχει το δικο σου χωραφι στο οποιο εσυ καλλιεργεις τα τροφημα που καταναλωνεις.

Απο τη στιγμη που δεν ξερω με ποιες μεθοδους παραγετε οτιδηποτε, δεν μπορω να πω οτι εφαρνοζω πζ τις αρχες τις μακροβιοτικης διατροφης στα παιδια μου...

πχ ΟΚ το μπροκολο εχει καποιες ( πολλες) οφελιμες ουσιες..αλλα οταν ακομα και το βιολογικο μπροκολο ερχετε πολλα χιλιομετρα τυλιγμενο σε πλαστηκο φιλμ..για μενα παυει να εχει τις οποιοες βιολογικες ουσιες...

Ως παιδι εχω τραφει με ακρως βιολογικα..βιολογικοτατα θα ελεγα αφου ειχαμε δικο μας χωραφι μπορω να σου πω πως καμια σχεση δεν εχουν ουτε τα βιολογικα με τα πραγματικα τροφημα

Καλε ναι..σημερα εχει γεννεθλεια η Κωνσταντινα!!!!

Χρονια πολλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στη κωνσταντιναααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] να τη χαιρεσαι κ απλι γιωτινιιι

τι θα κανετε σημερα???????????/

καλημερα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ο βασιλοπουλος εχει μειν 50% τα λιμπεροοοο

τρεχατεεεεεεεεεεεεεε

κ γτη γιωτα ειπα να παρει :lol::lol::lol::lol::lol::lol: οτι να ναιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι να χαιρεσαι την ξανθουλα σου!!!! Γερη να ειναι και να εχει ολα τα καλα στην ζωη της! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Χρυσακι εχουμ τελειωσει με τα εμβολια αλλα ποτε δεν ξερεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαρια δυσκολο το εκζεμα ε?απο ποτε το εχει?

εγω καθε ανοιξει τα τελευται τουλαχιστον 5 χρονια βγαζω ανοιξει καλοκαιρι κοκκινιλες στο προσωπο..σα σκατα γινομαι.χαλιεμαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

πηγα δερματολογο με εδωσε μια αλοιφη ριν χρονια εκανε δουλεια..δε θυμομουν ποια ηταν..προχθες εψαχνα φαρμακα..βλεπω φουσικορτ..λεω λες να ειναι αυτη?τη ξερει καμια?

μετα πηγα δερματολογο εμ ειπε για λευκανση,ααπαπαπαπ

αλλα να μη θηλαω..

τωρα σκεφτομαι να παω τη ανοιξει εκει που εκανα λειζερ..ειναι στο ικα αυτος

λενακι μακαρι να ερθετεεεεεεεεεεε

σαββατο λεμε να παμε καβαλα..στη βαφιτισιμια ξαδερφη του αντωνη

αφρο θα σε τηλ

ρε χρυσα..περαστικα..μα να δω ποοοοοοοοοοτε θα ερθετε :evil::evil::evil: μα σας φτυσαν απο ανω μεχρι κατω

επισης..εχω βρει τη υγεια μου..το πρωι τωει μονος..του δινω κοματι μηλο η αχλαδι κ το τρωει μονος..κ γω κανω δουλειες.yesssssssssssssssssssssssssssssssssss :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ξαναμανα επισης..βρηκα τη περισνι του στολη που δε τη φπρεσε ΠΟΤΕ

κ του ειπα να τη βαλουμε να τη δουλε κ δεχτηκε..τον εβγαλα κ φωτο..οτι να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωτο και αυτο...

ποια θα ανοιξει το επομενο;;;;;

Θουλιτσα τα δωρα σας σβαρνιουνται στο αμαξι μου..στον Ντοντο θα αρεσουν..σε σενα δεν ξερω :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ασε ρε συ...ασε..δεν αντεχω αλλο ειλικρινα...παρηγοριεμαι πως του χρονου θα ειμαι καλυτερα,....

Ασχετο..η παιδιατρος δεν βρηκε κατι παθολογικο..λαιμος αυτια μια χαρα..ακροαστηκα δεν εχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αυριο θα το παω γιατρο..παλι το αυτι υγρο βγαζει..μπορει κ σημερα να το παω

για το παντελο λεω

επισης..μπηκα χθες στο γουγκλ κ εβαλα θυροειδιτιδα λοχειας

εχει πολλα δικα μουσυμπτωματα..νευρα απωλεια βαρους κ βραχαδα

λετε γιαυτο να μη εχω ακομα περιοδο?

χρυσα ποτε θα ερθετε? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από 8 μηνών περίπου η Ι έβγαλε υο πρώτο εκζεματάκι στο κορμάκι της και απο κει μας είπε ο γιατρός ότι θα βγάζει. Έπειτα κι εγώ είχα από μωρό και είναι κληρονομικό. Αν κάποιος γονιός έχει 50% να το πάρει το παιδί :(

Χρόνια Πολλά Γιώτα! Να χαίρεσαι την Κωνσταντίνα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!! :D

Χρονια πολλα στη μικρη σουηδεζα!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Γιωτουλα πολυχρονη και παντα ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Σισσακι σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια να σκισεις και σημερα!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Χρυσα ελα ρε παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μα οντως μεγαλη μουτζα σας εχουν ριξει!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(

Μαρακι εγω γι αυτο πηγα ομοιοπ.τον Αλεξ...με τις κρεμες δε γινοταν δουλεια..φυσικα δεν ειμαι πεπεισμενη οτι θα κανουμε δουλεια με τα ομοιοπ.φαρμακα,αλλα θα δειξει! :roll:

Βικυ για ποιο τσουναμι λες;;;;;γενικα για την οικονομικη κατασταση;;;;; :?

Η Γωγω που πηγε καλε;;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] στην Κωνσταντίνα σου, Χρόνια Πολλά να τα εκατοστήσει....ευτυχισμένη, τυχερή και πάντα χαμογελαστή στην ζωή της να είναι!! :D:D:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαν της πλακας παιδια...απο τη βαφτιση και μετα δεν εχουμε συνελθει οικογεννιακως..

και εκει που λεω να ανασανω ....τσουπ κατι βγαινει..

και αυριο ο Ο θα φυγει Αγιο Ορος...

ελπιζω να μην επιστρεψει με τιποτα ρευματηκα απο την υγρασια..ισα που τον εσφαξα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στην Κωνσταντινα !!!!

τωρα ειαι να μην πιστεψω στο ματι ?....απο τον ιδιο ανθρωπο εγινε πολλες φορες ...προχθες εκει που ελεγα οτι τα παιδια πεφτουν και ειναι φυσικο επεσε ο Π και χτυπισε το κεφαλι του στο καλοριφερ ...εκεινη την στιγμη ...σημερα στην ιδια κουβεντα επεσε παλι εκεινη την στιγμη και εσκισε το χειλακι του :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: μα ολη μερα πεφτει και δεν χτυπαει ,οπωτε ειναι εδω αυτο το ατομο τοτε θα χτυπισει !!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...